Setari Cookie-uri

sufar prea mult :( ce sfat imi dati?

inseamna ca nu esti complexata de inaltimea ta ci el e problema. pentru ca ai auzit treaba cu inaltimea din gura unei persoane pe care o iubesti te aecteaza atat de rau... iar motivul e absurd, ca esti prea scunda.. poate are el pe alta si nu vrea sa iti spuna in fatamai cunosc pe cineva care avea o prietena prea perfecta cu care se intelegea prea bine, dar inseland-o i-a bagat un motiv de tot cc.t.ul ca sa se poata desparti de ea. a aflat abia dupa vreo 2-3 luni iar el i-a recunoscut ca a mintit.
mihablonda
Postat pe 23 Mai 2010 23:48
De la: mihablonda, la data 2010-05-23 23:48:04inseamna ca nu esti complexata de inaltimea ta ci el e problema. pentru ca ai auzit treaba cu inaltimea din gura unei persoane pe care o iubesti te aecteaza atat de rau... iar motivul e absurd, ca esti prea scunda.. poate are el pe alta si nu vrea sa iti spuna in fatamai cunosc pe cineva care avea o prietena prea perfecta cu care se intelegea prea bine, dar inseland-o i-a bagat un motiv de tot cc.t.ul ca sa se poata desparti de ea. a aflat abia dupa vreo 2-3 luni iar el i-a recunoscut ca a mintit.


Nu cred ca are pe nimeni, nu m`ar mai cauta daca ar fi asa... nu ar avea sens sa mai imi zica ca ma iubeste, ca ii e greu si lui, sa`mi explice anumite chestii ca si cum am fi impreuna... Eu stiu ca odata ce te desparti de cineva de care nu iti mai pasa, rupi orice fel de legatura ca sa scapi mai repede de persoana respectiva... Parerea mea...
love_is_precious
Postat pe 23 Mai 2010 23:53
De la: broken_not_defeated, la data 2010-05-23 23:45:33e o scuza idioata...daca asculta de ai lui...degeaba....stiu ce iti zic...am fost cu cineva doi ani in care am inghitit toate jignirile mamei lui ca pana la urma tot ea sa castige,,,


era mai buna la poker
Tazmanian
Postat pe 23 Mai 2010 23:57
Dar credeti ca mai poate fi ceva intre noi vreodata? de exemplu in cazul in care va intalni numai fete fara caracter...isi va aminti de mine? se va intoarce la mine, chiar si dupa ceva timp bun? cunoasteti cazuri asemanatoare? s`au mai intamplat minuni?
love_is_precious
Postat pe 24 Mai 2010 14:02
da, se poate intampla sa se intoarca, dar nu va mai fi la fel de bine ca in trecut. si nu miza ca va cunoaste numai tipe fara caracter, se stie ca sunt mult mai multe tipe cumsecade decat tipi mai ales la varsta voastra...si oricum si tie ti-ar veni greu si numai sa il atingi stiind ca a fost si cu altele intre timp.

dar el ce inaltime are, 2 metri? alfel nu imi explic de ce il deranjeaza asa de tare
...e greu de crezut ca ai nimerit asa un tip, cand sunt atatia tipi care preferea mignonele...
DayC
Postat pe 24 Mai 2010 16:50
De la: DayC, la data 2010-05-24 16:50:51da, se poate intampla sa se intoarca, dar nu va mai fi la fel de bine ca in trecut. si nu miza ca va cunoaste numai tipe fara caracter, se stie ca sunt mult mai multe tipe cumsecade decat tipi mai ales la varsta voastra...si oricum si tie ti-ar veni greu si numai sa il atingi stiind ca a fost si cu altele intre timp.

dar el ce inaltime are, 2 metri? alfel nu imi explic de ce il deranjeaza asa de tare
...e greu de crezut ca ai nimerit asa un tip, cand sunt atatia tipi care preferea mignonele...


el are 1,78... eu nu inteleg cum a putut sa stea 1 an si 7 luni cu mine, daca nu i`am placut... mi`e greu sa imi explic asta...
love_is_precious
Postat pe 24 Mai 2010 22:59
Atit timp cit el asculta de parinti, sansele tale sunt 0.de a ramine cu el.El te iubeste dar nu poate trece de parinti.Ar fi bine daca ar trece peste ei sa va mutati doar voi 2 dar nu cred ca va tine mult.Imi pare rau dar sfatul meu e sa pui punct relatiei.Gseste-ti pe altul.Iti va fi greu dar va trece timpul sil vei uita.
kudika098645
Postat pe 24 Mai 2010 23:05
De la: love_is_precious, la data 2010-05-22 19:48:57Ne`am despartit... motivul invocat?! cica sunt prea scunda pentru el!! Si asta a vazut tocmai acum, dupa 1 an si 7 luni... A trecut o luna de la despartire (ce a fost propusa de el bineinteles), insa continua sa ma sune zi de zi... Spune ca ma iubeste dar ca are niste standarde legate de inaltime si cu cat am sta mai mult timp impreuna, cu atat ne`ar fi mai greu sa ne despartim... De curand am auzit de la cumnata lui ca au fost niste discutii cu parintii si ca acestia i`au sugerat sa stea cu alta fata, una pe care o cunosc ei... Desi are 22 de ani, asculta foarte mult de parinti... Ce sa mai cred? Ma iubeste si i s`a impus sa renunte la mine? Sau a fost pur si simplu decizia lui? Tin sa mentionez faptul ca ne`am inteles foarte bine in timpul relatiei, nu ne`am certat niciodata. Mai este vreo sansa pentru noi? Nu ma criticati, vreau doar o parere... Multumesc!


Parintii sunt adversari mai de temut decat o armata de fufe.Daca depinde de ei cu atat mai putin ai sanse .Se pare ca ai dat peste un mamos si colac peste pupaza si tatos.Nu-ti ma face tu complexe ca esti prea scunda , cine te va iubi te va iubi asa cum esti.

Postat pe 25 Mai 2010 08:19
De la: scorpio67, la data 2010-05-25 08:19:11
De la: love_is_precious, la data 2010-05-22 19:48:57Ne`am despartit... motivul invocat?! cica sunt prea scunda pentru el!! Si asta a vazut tocmai acum, dupa 1 an si 7 luni... A trecut o luna de la despartire (ce a fost propusa de el bineinteles), insa continua sa ma sune zi de zi... Spune ca ma iubeste dar ca are niste standarde legate de inaltime si cu cat am sta mai mult timp impreuna, cu atat ne`ar fi mai greu sa ne despartim... De curand am auzit de la cumnata lui ca au fost niste discutii cu parintii si ca acestia i`au sugerat sa stea cu alta fata, una pe care o cunosc ei... Desi are 22 de ani, asculta foarte mult de parinti... Ce sa mai cred? Ma iubeste si i s`a impus sa renunte la mine? Sau a fost pur si simplu decizia lui? Tin sa mentionez faptul ca ne`am inteles foarte bine in timpul relatiei, nu ne`am certat niciodata. Mai este vreo sansa pentru noi? Nu ma criticati, vreau doar o parere... Multumesc!


Parintii sunt adversari mai de temut decat o armata de fufe.Daca depinde de ei cu atat mai putin ai sanse .Se pare ca ai dat peste un mamos si colac peste pupaza si tatos.Nu-ti ma face tu complexe ca esti prea scunda , cine te va iubi te va iubi asa cum esti.


Multumesc pentru incurajari! Chiar am nevoie de asta caci momentan totul imi merge prost... Am vorbit aseara cu el. Discutia a fost urmatoarea:

.:eu:.: a fost potrivire de caractere la noi
.:eu:.: cel putin din punctul meu de vedere
Ady : asa este
Ady : oricum iti vei schimba parerea odata ce-mi fac prietena
Ady : sunt sigur de asta
.:eu:.: adica?
Ady : daca eu imi fac prietena
Ady : iti schimbi parerea cu totul despre
Ady : mine
Ady : ca nu te-am iubit
Ady : ca sunt nesimtit
Ady : cum pot sa trec asa repede peste tot
Ady : mai multe
.:eu:.: exact asta e ideea
.:eu:.: ca atunci cand iubesti pe cineva...oricat ai vrea, nu poti sa inlocuiesti pers respectiva asa rapid
.:eu:.: sa pupi pe alta intr`o luna
Ady : pai poate ca faci asta ca ti-e dor de clipele dinainte
Ady : ?D:
.:eu:.: e absurd
.:eu:.: cu siguranta nu de asta faci
.:eu:.: de asta te`am si intrebat...chiar asa de rau ti`a fost cu mine?
Ady : ti-am zis ca nuuu
.:eu:.: dar nu o sa inteleg niciodata de ce ai stat cu mine daca nu m`ai placut
Ady : esti nebuna
Ady : nu pot vb nimic cu tine
Ady : cum nu te-am placut
Ady : te-am placut
Ady : dar trebuia sa fac odata si odata ce am facut acum
.:eu:.: de ce?
.:eu:.: s`ar fi ajuns la despartire in cazul in care nu ne`am fi inteles
.:eu:.: dar din moment ce inca ne intelegeam
.:eu:.: de ce trebuia sa faci o data si o data?
.:eu:.: ti`a impus cineva?
Ady : nu
Ady : o luam de la capat
Ady : nu-mi place sa dezbatem iar subiectul
Ady : s-a intamplat asta este
Ady : daca vrei crezi ce zic daca nu
Ady : imi bat capul degeaba
Ady : eu atat iti zic
Ady : poti sa crezi ce vrei din asta
Ady : nu am iubit pe nimeni cum te-am iubit pe tine
Ady : ma refer la toate prietenele
Ady : hai ca ma bag la somn
Ady : ne auzim maine

Pareri ceva?
love_is_precious
Postat pe 25 Mai 2010 11:58
De la: kudika098645, la data 2010-05-24 23:05:25Atit timp cit el asculta de parinti, sansele tale sunt 0.de a ramine cu el.El te iubeste dar nu poate trece de parinti.Ar fi bine daca ar trece peste ei sa va mutati doar voi 2 dar nu cred ca va tine mult.Imi pare rau dar sfatul meu e sa pui punct relatiei.Gseste-ti pe altul.Iti va fi greu dar va trece timpul sil vei uita.


Dar de ce nu recunoaste ca parintii nu au fost de acord? Zice intruna ca a fost decizia lui, ca are niste standarde desi ma iubeste. Cumnata lui spune ca de vina sunt influentele parintilor... Pe cine sa mai cred? Oricum nu cred ca se mai poate repara nimic
love_is_precious
Postat pe 25 Mai 2010 12:02
poate nu se mai simte atras de tine....chiar daca va intelegeti si va potriviti la caracter chestia asta poate sa distruga totul....si nu iti poate zice asta, asa ca a venit cu prostia ca esti prea scunda, fiindca nu suna asa de rau sau jignitor. (de parca el la 1.78 ar fi inalt pentru un barbat nu e chiar inalt)
o fi intalnit pe cineva care il atrage mult mai mult (asta nu inseamna ca si e cu ea), sau cine stie..la varsta asta multe se schimba brusc..asta nu e ceva care sa te complexeze, atractia e o chestie personala....care poate veni si pleca, sau poate ramane pentru totdeauna...eu zic sa nu iti faci griji, asa a fost sa nu va potriviti. gusturile difera, ce ii place cuiva foarte mult altuia ii displace total. maine poti intalni altul care sa nu vrea sa te mai lase niciodata. asa e viata.
ce trebuie sa faci tu acum e sa nu iti pierzi increderea in tine, sa fii sigura ca nu e vina ta absolut deloc si ca sunt altii care te vor placea mai mult decat iti poti inchipui
DayC
Postat pe 25 Mai 2010 21:07
nu incerca sa intelegi ceva.uneori asa se termina relatiile,fara explicatii,fara sa ai posibilitatea de a intelege ce s-a intamplat.si chiar de ai sti,crezi ca asta te va scuti de suferinta?cine te iubeste se intoarce singur,iubirea nu se cere si nu se implora.ea doar exista.
suflet_rece
Postat pe 25 Mai 2010 21:12
De la: love_is_precious, la data 2010-05-25 12:02:04
De la: kudika098645, la data 2010-05-24 23:05:25Atit timp cit el asculta de parinti, sansele tale sunt 0.de a ramine cu el.El te iubeste dar nu poate trece de parinti.Ar fi bine daca ar trece peste ei sa va mutati doar voi 2 dar nu cred ca va tine mult.Imi pare rau dar sfatul meu e sa pui punct relatiei.Gseste-ti pe altul.Iti va fi greu dar va trece timpul sil vei uita.


Dar de ce nu recunoaste ca parintii nu au fost de acord? Zice intruna ca a fost decizia lui, ca are niste standarde desi ma iubeste. Cumnata lui spune ca de vina sunt influentele parintilor... Pe cine sa mai cred? Oricum nu cred ca se mai poate repara nimic


Este foarte orgolios si n-o sa recunoasca niciodata ca mamica si tati l-au luat la suturi sa te lase balta.
Din conversatie se observa ca se incapataneaza din ce in ce mai mult cu cat il tragi tu de limba mai tare.
Cu parere de rau , nu prea ar mai trebui sa-i dai atentie , nu mai ai nimic de facut cu el.
Daca te-ar fi iubit nu statea la ordin , ar fi inca langa tine.

Postat pe 26 Mai 2010 07:48
Din discutie pot sa-ti zic ca tu esti fraiera.De ce ii arati ca il vrei cu disperare,ca tot il astepti si esti la dispozitia lui??Ia lasa-l,nu-i mai raspunde la telefon in secunda 1, fii mai ocupata, mai vesela,sa vezi cum incepe sa-si puna intrebari.In felul in care abordezi tu problema...curand n-o sa te mai caute deloc si n-o sa ai ce sa mai faci.
sakura_7777777
Postat pe 26 Mai 2010 11:32
"Eu stiu ca odata ce te desparti de cineva de care nu iti mai pasa, rupi orice fel de legatura ca sa scapi mai repede de persoana respectiva... Parerea mea.."

Prima greseala; Atunci, cand nu iti pasa, nu rupi legatura deoarece atat timp cat nu imi pasa nu ma deranjeaza daca ma intalnesc cu persoana sau.

In schimb cand imi pasa, imi intra in functiune instinctul de conservare care ma atentioneaza ca imi va face rau sa stau in prezenta persoanei respectivae si atunci il evit

Iar ceea ce face al tau este pur si simpul un om haituit de ai lui, de tine, si de propria lui nesiguranta

Asa ca ,cel mai bine e sa iesi cu fruntea sus din relatie, deoarce ce am vazut in conversatia cu el e urmatorul lucru: disperarea ta pentru un raspuns cu care tu sa mergi mai departe.Adica parintii lui nu te vor, si tu vrei cu tot dinadinsul sa smulgi marturisirea asta.
LA un moment dat ai sa auzi ceva de genu: Da ai mei nu le place de tine si cu asta basta, si acum lasa-ma in pace ca m-ai innebunit!
Se fini la comedie !

Sa fii iubita!

motzko
Postat pe 26 Mai 2010 21:06
De la: DayC, la data 2010-05-25 21:07:43poate nu se mai simte atras de tine....chiar daca va intelegeti si va potriviti la caracter chestia asta poate sa distruga totul....si nu iti poate zice asta, asa ca a venit cu prostia ca esti prea scunda, fiindca nu suna asa de rau sau jignitor. (de parca el la 1.78 ar fi inalt pentru un barbat nu e chiar inalt)
o fi intalnit pe cineva care il atrage mult mai mult (asta nu inseamna ca si e cu ea), sau cine stie..la varsta asta multe se schimba brusc..asta nu e ceva care sa te complexeze, atractia e o chestie personala....care poate veni si pleca, sau poate ramane pentru totdeauna...eu zic sa nu iti faci griji, asa a fost sa nu va potriviti. gusturile difera, ce ii place cuiva foarte mult altuia ii displace total. maine poti intalni altul care sa nu vrea sa te mai lase niciodata. asa e viata.
ce trebuie sa faci tu acum e sa nu iti pierzi increderea in tine, sa fii sigura ca nu e vina ta absolut deloc si ca sunt altii care te vor placea mai mult decat iti poti inchipui


Sunt multumita ca nu am gresit cu absolut nimic in relatia asta, chiar am facut tot ce am putut ca sa fie bine... Dupa ce termin cu sesiunea o sa plec o perioada, sper sa ma mai linistesc si sa`mi recap increderea in mine...
Multumesc pt sfaturi
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 11:43
De la: suflet_rece, la data 2010-05-25 21:12:28nu incerca sa intelegi ceva.uneori asa se termina relatiile,fara explicatii,fara sa ai posibilitatea de a intelege ce s-a intamplat.si chiar de ai sti,crezi ca asta te va scuti de suferinta?cine te iubeste se intoarce singur,iubirea nu se cere si nu se implora.ea doar exista.


Mare dreptate ai...iubirea nu se cere si nu se implora....ea trebuie sa vina de la sine... Mi`e greu, nici acum nu m`am obisnuit cu gandul insa...trebuie sa merg mai departe! Multumesc
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 11:45
De la: scorpio67, la data 2010-05-26 07:48:21
De la: love_is_precious, la data 2010-05-25 12:02:04
De la: kudika098645, la data 2010-05-24 23:05:25Atit timp cit el asculta de parinti, sansele tale sunt 0.de a ramine cu el.El te iubeste dar nu poate trece de parinti.Ar fi bine daca ar trece peste ei sa va mutati doar voi 2 dar nu cred ca va tine mult.Imi pare rau dar sfatul meu e sa pui punct relatiei.Gseste-ti pe altul.Iti va fi greu dar va trece timpul sil vei uita.


Dar de ce nu recunoaste ca parintii nu au fost de acord? Zice intruna ca a fost decizia lui, ca are niste standarde desi ma iubeste. Cumnata lui spune ca de vina sunt influentele parintilor... Pe cine sa mai cred? Oricum nu cred ca se mai poate repara nimic


Este foarte orgolios si n-o sa recunoasca niciodata ca mamica si tati l-au luat la suturi sa te lase balta.
Din conversatie se observa ca se incapataneaza din ce in ce mai mult cu cat il tragi tu de limba mai tare.
Cu parere de rau , nu prea ar mai trebui sa-i dai atentie , nu mai ai nimic de facut cu el.
Daca te-ar fi iubit nu statea la ordin , ar fi inca langa tine.


Asa este... si din moment ce ai lui nu m`au placut acum, nu o sa ma placa nici pe viitor... chiar daca ne`am impaca situatia ar fii aceeasi... Mi`as dori sa ma iubeasca macar pe jumatate din cat il iubesc eu....dar asta este...
Multumesc
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 11:48
De la: sakura_7777777, la data 2010-05-26 11:32:14Din discutie pot sa-ti zic ca tu esti fraiera.De ce ii arati ca il vrei cu disperare,ca tot il astepti si esti la dispozitia lui??Ia lasa-l,nu-i mai raspunde la telefon in secunda 1, fii mai ocupata, mai vesela,sa vezi cum incepe sa-si puna intrebari.In felul in care abordezi tu problema...curand n-o sa te mai caute deloc si n-o sa ai ce sa mai faci.


Deja a inceput sa ma sune tot mai rar... Daca pana acum ma suna de cateva ori pe zi, mai nou ma cauta o data la 2-3 zile....
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 11:50
De la: motzko, la data 2010-05-26 21:06:24 "Eu stiu ca odata ce te desparti de cineva de care nu iti mai pasa, rupi orice fel de legatura ca sa scapi mai repede de persoana respectiva... Parerea mea.."

Prima greseala; Atunci, cand nu iti pasa, nu rupi legatura deoarece atat timp cat nu imi pasa nu ma deranjeaza daca ma intalnesc cu persoana sau.

In schimb cand imi pasa, imi intra in functiune instinctul de conservare care ma atentioneaza ca imi va face rau sa stau in prezenta persoanei respectivae si atunci il evit

Iar ceea ce face al tau este pur si simpul un om haituit de ai lui, de tine, si de propria lui nesiguranta

Asa ca ,cel mai bine e sa iesi cu fruntea sus din relatie, deoarce ce am vazut in conversatia cu el e urmatorul lucru: disperarea ta pentru un raspuns cu care tu sa mergi mai departe.Adica parintii lui nu te vor, si tu vrei cu tot dinadinsul sa smulgi marturisirea asta.
LA un moment dat ai sa auzi ceva de genu: Da ai mei nu le place de tine si cu asta basta, si acum lasa-ma in pace ca m-ai innebunit!
Se fini la comedie !

Sa fii iubita!



Da, orice e posibil... Si ce imi sugerezi? Sa ii raspund in continuare la telefon si sa vorbim amical? sa par ca sunt ok si ca imi merge bine? sau sa nu ii raspund? as vrea sa ramana cu o impresie buna despre mine, sa ajunga sa regrete candva si sa isi dea seama ca nu meritam asta...
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 11:53
ce tot zici mai acolo,,care e treba
thadoogback
Postat pe 27 Mai 2010 11:54
De la: thadoogback, la data 2010-05-27 11:54:26ce tot zici mai acolo,,care e treba


Citeste postarile, e mult de explicat...
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 11:55
De la: love_is_precious, la data 2010-05-27 11:55:24
De la: thadoogback, la data 2010-05-27 11:54:26ce tot zici mai acolo,,care e treba


Citeste postarile, e mult de explicat...
lasa mai postarile,,tu zi ce nr ai
thadoogback
Postat pe 27 Mai 2010 11:58
cff te ai rusinat
thadoogback
Postat pe 27 Mai 2010 12:08
De la: thadoogback, la data 2010-05-27 12:08:58cff te ai rusinat


Daca esti prea direct Dogule! Ia si tu fata prin invaluire, mai delicat !

Postat pe 27 Mai 2010 14:44
De la: thadoogback, la data 2010-05-27 12:08:58cff te ai rusinat


Da, considera asa!
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 19:00
Ma, acuma daca ai dat peste baiatul lui mama si al lui tata, aia e. Daca el face ce-i spun ei, tu ce sa mai faci? Oricum e pierderea lui. Daca o sa iasa cu gagica recomadata de mami si tati poate o sa vada ca nu e asa stralucita ca tine. Dar sa fim seriosi! E secolul 21! Exista democratie in relatii si lumea e libera sa gandeasca si singura. Spune-i cum sta situatia, spune-i ca nu ai nevoie de un barbat care face cum ii spun altii si daca nu se schimba situatia il lasi pentru altul care stie sa decida singur in viata!
kudika185400
Postat pe 27 Mai 2010 19:09
De la: kudika185400, la data 2010-05-27 19:09:13 Ma, acuma daca ai dat peste baiatul lui mama si al lui tata, aia e. Daca el face ce-i spun ei, tu ce sa mai faci? Oricum e pierderea lui. Daca o sa iasa cu gagica recomadata de mami si tati poate o sa vada ca nu e asa stralucita ca tine. Dar sa fim seriosi! E secolul 21! Exista democratie in relatii si lumea e libera sa gandeasca si singura. Spune-i cum sta situatia, spune-i ca nu ai nevoie de un barbat care face cum ii spun altii si daca nu se schimba situatia il lasi pentru altul care stie sa decida singur in viata!


Nu mai am ce schimba.... mi`a zis ca o sa stea cu o fata recomandata de ai lui...bine, nu a recunoscut ca ei l`au influentat sa stea cu ea...
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 19:16
..wtf?
e atat de simplu,ce despici atat firul?
te vrea e cu tine,nu te mai vrea te paraseste
iar faza cu esti prea mica e o scuza tampita venita din partea unui las care nu are curaj sa recunoasca ca sa cam plictisit "dragutul"...
iar faptul ca te cauta e doar pt eggo_ul lui ..sa vada oare cat e de regretat ???
common!!
scz daca am fost prea directa dar asta e realitatea..nu mai complicati mai fetelor!!
Ame_ly
Postat pe 27 Mai 2010 20:05
De la: Ame_ly, la data 2010-05-27 20:05:10..wtf?
e atat de simplu,ce despici atat firul?
te vrea e cu tine,nu te mai vrea te paraseste
iar faza cu esti prea mica e o scuza tampita venita din partea unui las care nu are curaj sa recunoasca ca sa cam plictisit "dragutul"...
iar faptul ca te cauta e doar pt eggo_ul lui ..sa vada oare cat e de regretat ???
common!!
scz daca am fost prea directa dar asta e realitatea..nu mai complicati mai fetelor!!


Nu stiu, posibil...Dar a cam trecut o luna de atunci si inca ma mai cauta....mai rar ce`i drept, dar inca o face...
Multumesc pt sfaturi
love_is_precious
Postat pe 27 Mai 2010 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce-o sa se intample? 4 De la: adelheida 27 Octombrie 2009 16:05
Cred ca e ceva in neregula cu mine. 21 De la: Stefana_Velisar 11 Octombrie 2009 09:50
Va rog,dati-mi un sfat!Sunt disperata! 30 De la: danatisianu 22 Septembrie 2009 16:36
cum sa-l recucesresc? 30 De la: kudika095647 19 Decembrie 2009 14:04
vreau sa il uit 1 De la: GINY87 9 Ianuarie 2009 19:53