Setari Cookie-uri

Vreau sa se intoarca inapoi la mn!

Salut.M-am despartit de o fata cu care am stat 4 luni si mi e tot mai greu sa accept.In astea 4 luni ne-am certat cam des mereu ne amenintam unul pe altul cu despartirea dar de fiecare data ne-am impacat.Un lucru de stiut ea e intr-o relatie de 3 ani d zile.Ea ma agatat pe mine m-a mintit la inceput ca vrea sa se desparta de el,eu am crezut si uite asa am ajuns la 4 luni.De fiecare data cend ne certam ea era cea care suna eu nu raspundeam.Nu sunt perfect,am fost incapatanat m-am purtat ca un copil uneori ,i-am vorbit urat,am suparato,nu prea am avut rabdare cu ea,am dar tin la ea ft tare si ft sincer cum nu am tinut la nici o fata chiar daca stiam ca e intr-o relatie.Luni seara s-au facut 4 luni ,ne-am certat si i-am dat un msg inainte sa ma culc si i-am zis k se termina totu intre noi.A doua zi mi-a zis k e mai bine sa o lasam asa.Am incercat sa o conving sa mergem mai departe dar degeaba.mi-a zis ca ii este greu pt ca a vazut ca am inceput sa tin mult la ea ca si ea s-a ataasat tare de mine si ca nu poate sa renunte la prietenul ei(el e plecat din tara se intalnesc doar de 2,3 ori pe an) si ca e mai bine sa ne oprim ca daca pleaca la el in vacanta.Ma mai suna seara sa-mi zica ca vrea sa imi auda vocea, imi da mesaje si imi zice ca ii este dor d mn ma mai si alinta in msg-uri uneori.O vreau inapoi vreau sa indrept totul,vreau sa vada cat tin la ea si ca vreau sa fim impreuna sa mergem mai departe,simt ca e fata potrivita pentru mine e tot ce mi-am dorit,vreau sa fie a mea nu a lui....imi lipseste enorm...orice fac numai la ea ma gandesc!Cred ca tine la mine i-a povestit si mamei ei d mine ajutor va rog din tot sufletu!Vreau sa o recuceresc sa vina inapoi,sa o conving ca eu sutn alegerea potrivita!
marius23
Postat pe 18 Iunie 2010 16:25
De la: marius23, la data 2010-06-18 16:25:50Salut.M-am despartit de o fata cu care am stat 4 luni si mi e tot mai greu sa accept.In astea 4 luni ne-am certat cam des mereu ne amenintam unul pe altul cu despartirea dar de fiecare data ne-am impacat.Un lucru de stiut ea e intr-o relatie de 3 ani d zile.Ea ma agatat pe mine m-a mintit la inceput ca vrea sa se desparta de el,eu am crezut si uite asa am ajuns la 4 luni.De fiecare data cend ne certam ea era cea care suna eu nu raspundeam.Nu sunt perfect,am fost incapatanat m-am purtat ca un copil uneori ,i-am vorbit urat,am suparato,nu prea am avut rabdare cu ea,am dar tin la ea ft tare si ft sincer cum nu am tinut la nici o fata chiar daca stiam ca e intr-o relatie.Luni seara s-au facut 4 luni ,ne-am certat si i-am dat un msg inainte sa ma culc si i-am zis k se termina totu intre noi.A doua zi mi-a zis k e mai bine sa o lasam asa.Am incercat sa o conving sa mergem mai departe dar degeaba.mi-a zis ca ii este greu pt ca a vazut ca am inceput sa tin mult la ea ca si ea s-a ataasat tare de mine si ca nu poate sa renunte la prietenul ei(el e plecat din tara se intalnesc doar de 2,3 ori pe an) si ca e mai bine sa ne oprim ca daca pleaca la el in vacanta.Ma mai suna seara sa-mi zica ca vrea sa imi auda vocea, imi da mesaje si imi zice ca ii este dor d mn ma mai si alinta in msg-uri uneori.O vreau inapoi vreau sa indrept totul,vreau sa vada cat tin la ea si ca vreau sa fim impreuna sa mergem mai departe,simt ca e fata potrivita pentru mine e tot ce mi-am dorit,vreau sa fie a mea nu a lui....imi lipseste enorm...orice fac numai la ea ma gandesc!Cred ca tine la mine i-a povestit si mamei ei d mine ajutor va rog din tot sufletu!Vreau sa o recuceresc sa vina inapoi,sa o conving ca eu sutn alegerea potrivita!


Sincer? Nu prea merita sa o iubesti atat... nu`i mai gasi scuze, nu te mai invinovati atat ca nu ai absolut nicio vina. Te`a mintit, ti`a spus ca e singura... Vrea sa iti auda vocea si ii e dor de u..bullshit.. Te cred ca o iubesti, insa lasa sa decida singura pe cine alege :( Daca intr`adevar simte ceva pentru tine, il va lasa pe celalalt. Succes!
love_is_precious
Postat pe 18 Iunie 2010 17:01
cum exista baietasi care fac fetele sa sufere a,exact asa exista si fete care fac baietii sa sufere...
asa ca nu te mai purta ca un copil si vezi-ti de viata ta...uit-o....k femei gasesti la orice colt de strada...
daca ea s-a injosit sa insele...tu tre sa spui nu ...si sa nu te mai gandesti la ea...dc ai vrea o astfel de fata....?
esti tanar si pasarici sunt destule...si dornice...
alina_constantin88
Postat pe 18 Iunie 2010 17:07
Nu mai incerca in zadar iti este.Nu vezi ca ez te tine de dublura?Daca te-ar iubi cu adevarat ar renunta la prietenul ei si ar ramine cu tine.Dar asa....................pe el il iubeste nu pe tine.Mai bine ti-ai face alta relatie dar mai cu cap de data asta .Sa fie o fata fara prieten.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 17:11
numai incerca,daca te iubea cu adevarat nu mai continua relatia cu respectivu.Iti spun din proprie experienta,am avut o rel si intre timp am cunoscut pe alcineva cu care mam imprietenit si sa mutat la mine si tot timpul imi scotea ochii cu fostul,cu care numai am nimic,dar asa neam despartit si el ma vb de rau si numai ma saluta si eu lam tinut si iam facut mancare si am avut grija de el.Ce zici?meritat sa suferim pt voi?
mona00970
Postat pe 22 Iunie 2010 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac? 7 De la: desi_desiree 22 Septembrie 2010 01:03
cum sa raman cu el daca destinu nu vrea? 32 De la: Rock_this 23 Iulie 2009 11:12
a 3 a despartire..mai are rost? 13 De la: camelusha83 10 Aprilie 2009 12:33
Casnicie terminata 3 De la: stevler 7 Decembrie 2016 10:51
varsta isi spune cuvantul 32 De la: Ame_ly 6 Ianuarie 2011 14:07