Setari Cookie-uri

virgina si singura sau prieten si sex?

Nu te culca cu el doar ca sa nu fii singura. Asta e o prostie. Viata sexuala implica multe batai de cap legate de boli cu transmitere sexuala, sarcini nedorite etc. Nu e doar placere. Pt barbati e mult mai simplu, ca nu ei sunt cei ce risca sa se trezeasca cu burta la gura. Mijloacele de contraceptie nu sunt 100% sigure, sunt multe femei care raman gravide folosind prezervativul. Si e de ajuns sa se intample o data...
Micael
Postat pe 18 Februarie 2011 12:10
De la: Micael, la data 2011-02-18 12:10:53Nu te culca cu el doar ca sa nu fii singura. Asta e o prostie. Viata sexuala implica multe batai de cap legate de boli cu transmitere sexuala, sarcini nedorite etc. Nu e doar placere. Pt barbati e mult mai simplu, ca nu ei sunt cei ce risca sa se trezeasca cu burta la gura. Mijloacele de contraceptie nu sunt 100% sigure, sunt multe femei care raman gravide folosind prezervativul. Si e de ajuns sa se intample o data...

ai dreptate, dar nu inteleg de ce atata graba? Si de unde aceasta problema la 16 ani sa ai un prieten stabil (cu care sa intretii relatii sexuale)? E taman varsta cand trebuie sa te distrezi, sa iesi cu prietenii, sa iubesti si sa fii iubita si abia apoi sa vezi cum sta treaba cu sexul. Bafta!
puiut_77
Postat pe 22 Februarie 2011 15:59
De la: alinaDaria, la data 2010-06-25 20:07:18Buna!Ma numesc Daria,am 16 ani si de putin timp ma confrunt cu o mare dilema.Parintii mei inca au acele idei cum ca ar fi frumos sa imi pastrez virginitatea pana cand o sa am o relatie serioasa sau chiar pana la casatorie.Intr-o oarecare masura sunt de acord cu ei dar de fiecare data cand intalnesc un baiat care imi place apare shi aceasta problema ptr care el se distanteaza incet...precizez ca imi plac baietii cu 2-3 ani mai mari decat mine pentru ca nu ma inteleg deloc cu colegii,oricat as incerca.De curand am intalnit un baiat care a reusit in putin timp sa ma faca curioasa,sa imi doresc sa shtiu mai multe despre el...ei bine...la un moment dat m-a intrebat daca sunt virgina si i-am spus ca da.dupa asta nu m-a mai cautat o saptamana(evident nici eu) dar a inceput iar sa ma caute,sa ma invite in oras.nu stiu ce sa cred...poate spera sa fie el primul...nu i-am zis niciodata motivul ptr care nu vreau sa o fac,poate el crede ca imi este teama shi nu am mai deschis subiectul.


si eu care credeam ca fetele de obicei innebunesc pe la 23 de ani...
rockk
Postat pe 22 Februarie 2011 16:05
De la: rockk, la data 2011-02-22 16:05:50
De la: alinaDaria, la data 2010-06-25 20:07:18Buna!Ma numesc Daria,am 16 ani si de putin timp ma confrunt cu o mare dilema.Parintii mei inca au acele idei cum ca ar fi frumos sa imi pastrez virginitatea pana cand o sa am o relatie serioasa sau chiar pana la casatorie.Intr-o oarecare masura sunt de acord cu ei dar de fiecare data cand intalnesc un baiat care imi place apare shi aceasta problema ptr care el se distanteaza incet...precizez ca imi plac baietii cu 2-3 ani mai mari decat mine pentru ca nu ma inteleg deloc cu colegii,oricat as incerca.De curand am intalnit un baiat care a reusit in putin timp sa ma faca curioasa,sa imi doresc sa shtiu mai multe despre el...ei bine...la un moment dat m-a intrebat daca sunt virgina si i-am spus ca da.dupa asta nu m-a mai cautat o saptamana(evident nici eu) dar a inceput iar sa ma caute,sa ma invite in oras.nu stiu ce sa cred...poate spera sa fie el primul...nu i-am zis niciodata motivul ptr care nu vreau sa o fac,poate el crede ca imi este teama shi nu am mai deschis subiectul.


si eu care credeam ca fetele de obicei innebunesc pe la 23 de ani...

ia vezi!
puiut_77
Postat pe 23 Februarie 2011 14:03
Sunt singur pentru o lungã perioadã de timp
Eu locuiesc in Bucuresti
Adresa de e-mail: emrahgl@hotmail.co mea
Vreau o apropiere caldã
mi e-mail
Emrah_Akg__l_1
Postat pe 22 Septembrie 2015 01:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am un amant turc 10 De la: kudika_16457 9 Octombrie 2012 12:59
Help pls 36 De la: alina 10 Septembrie 2009 12:56
depistare BTS 3 De la: rodi2s 8 Decembrie 2012 13:28
''dragoste pe internet'' 89 De la: _dulcik_ 28 Martie 2009 09:45
De ce mint femeile? 21 De la: anissya 28 Septembrie 2010 00:50