Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S

Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!
Mr_S
Postat pe 27 Iunie 2010 23:01
sper ca nu vorbesti de Misssiiiii a noastra ca nu te cred
mitura
Postat pe 27 Iunie 2010 23:03
nope
Mr_S
Postat pe 27 Iunie 2010 23:05
mai era pe aici o discutie cu sex,sefi si alte altea...nici asta n-are nicio legatura,nu?
mitura
Postat pe 27 Iunie 2010 23:08
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!

las' ca te faci doctor si... asistentele te asteapta...
Lucia38
Postat pe 27 Iunie 2010 23:08
De la: Lucia38, la data 2010-06-27 23:08:23
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!

las' ca te faci doctor si... asistentele te asteapta...

Nu ca unde plec eu se numeste sexual arrest:))) Ma bucur ca am primit mesaje asa de repede, dar ceva concret?
Mr_S
Postat pe 27 Iunie 2010 23:12
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:12:19
Nu ca unde plec eu se numeste sexual arrest:))) Ma bucur ca am primit mesaje asa de repede, dar ceva concret?

Scuza-mi malitiozitatea, dar m-a deranjat apelativul "bosorog" dat unui om de 43 de ani.
Eu zic ca ar trebui sa-ti reevaluezi optiunile.
Lucia38
Postat pe 27 Iunie 2010 23:15
De la: Lucia38, la data 2010-06-27 23:15:51
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:12:19
Nu ca unde plec eu se numeste sexual arrest:))) Ma bucur ca am primit mesaje asa de repede, dar ceva concret?

Scuza-mi malitiozitatea, dar m-a deranjat apelativul "bosorog" dat unui om de 43 de ani.
Eu zic ca ar trebui sa-ti reevaluezi optiunile.

Ok de acord cu tine ai dreptate dar asta arata ca un bosorog chelie, perciuni albi dinti galbeni etc.
Unii oameni imbatranesc mai repede altii mai incet..
Mr_S
Postat pe 27 Iunie 2010 23:17
1. esti sigur ca ai respectat-o?
mi se pare ca nu
2. se pare ca nu respecti nici varsta altora...poate asa vei ajunge si tu..sa te vedem atunci..
3...ce vrei dak ai raspunsurile???????????
oricum..le stii pe toate..nu pricep ce mai vrei..si graba asta?????????
pleaca netul de la camin?????????
dragon_fly88
Postat pe 27 Iunie 2010 23:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-27 23:20:001. esti sigur ca ai respectat-o?
mi se pare ca nu
2. se pare ca nu respecti nici varsta altora...poate asa vei ajunge si tu..sa te vedem atunci..
3...ce vrei dak ai raspunsurile???????????
oricum..le stii pe toate..nu pricep ce mai vrei..si graba asta?????????
pleaca netul de la camin?????????

Nu facem acum ancheta daca am respectat-o da sau nu.....nu conteza pt tine iti spun ca da....
Cum draq sa numesti pe unu de 43 de ani aproape de varsta cu taicasu' chel,alb,libidinos care se incurca cu o tipa de 22 de ani? deci bosorog libidinos escroc sentimental:))
Oricum este bine ca am trecut peste mi-a trecut ceva timp, a fost foarte greu....chiar nu vreau sa ma leg de trecut, l-am relatat pentru ca un viitor cititor sa inteleaga situatia mea.
Mr_S
Postat pe 27 Iunie 2010 23:29
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:29:30
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-27 23:20:001. esti sigur ca ai respectat-o?
mi se pare ca nu
2. se pare ca nu respecti nici varsta altora...poate asa vei ajunge si tu..sa te vedem atunci..
3...ce vrei dak ai raspunsurile???????????
oricum..le stii pe toate..nu pricep ce mai vrei..si graba asta?????????
pleaca netul de la camin?????????

Nu facem acum ancheta daca am respectat-o da sau nu.....nu conteza pt tine iti spun ca da....
Cum draq sa numesti pe unu de 43 de ani aproape de varsta cu taicasu' chel,alb,libidinos care se incurca cu o tipa de 22 de ani? deci bosorog libidinos escroc sentimental:))
Oricum este bine ca am trecut peste mi-a trecut ceva timp, a fost foarte greu....chiar nu vreau sa ma leg de trecut, l-am relatat pentru ca un viitor cititor sa inteleaga situatia mea.

apropae de varsta lu' tasu ca nu a facut-o la 20
noh..si de ce ai mai postat???????????
sa te dai mare si rotund?
cat de matur esti????
cat de victima..desi e juma' juma' vina???????
cum ii vb ei dak aproape o faci t... pe forum??
nu ma lua pe mine cu ce-mi pasa...cum respecti..asa esti respectat
asa..ca vezi de sesiune..ca ai morfo patologie..si imuno sau ce mama naibii ai..
si lasa comentatu'... ca inca iti pasa de ea..si nu te da mare ca nu-i asa
dragon_fly88
Postat pe 27 Iunie 2010 23:36
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-27 23:36:58
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:29:30
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-27 23:20:001. esti sigur ca ai respectat-o?
mi se pare ca nu
2. se pare ca nu respecti nici varsta altora...poate asa vei ajunge si tu..sa te vedem atunci..
3...ce vrei dak ai raspunsurile???????????
oricum..le stii pe toate..nu pricep ce mai vrei..si graba asta?????????
pleaca netul de la camin?????????

Nu facem acum ancheta daca am respectat-o da sau nu.....nu conteza pt tine iti spun ca da....
Cum draq sa numesti pe unu de 43 de ani aproape de varsta cu taicasu' chel,alb,libidinos care se incurca cu o tipa de 22 de ani? deci bosorog libidinos escroc sentimental:))
Oricum este bine ca am trecut peste mi-a trecut ceva timp, a fost foarte greu....chiar nu vreau sa ma leg de trecut, l-am relatat pentru ca un viitor cititor sa inteleaga situatia mea.

apropae de varsta lu' tasu ca nu a facut-o la 20
noh..si de ce ai mai postat???????????
sa te dai mare si rotund?
cat de matur esti????
cat de victima..desi e juma' juma' vina???????
cum ii vb ei dak aproape o faci t... pe forum??
nu ma lua pe mine cu ce-mi pasa...cum respecti..asa esti respectat
asa..ca vezi de sesiune..ca ai morfo patologie..si imuno sau ce mama naibii ai..
si lasa comentatu'... ca inca iti pasa de ea..si nu te da mare ca nu-i asa

esti offtopic, vrei flame nu-ti fac placerea
Mr_S
Postat pe 27 Iunie 2010 23:41
te-am atins la centura slaba?????
vaiiiiiiiii..nu ami pot de topicul tau..ofticat rau...
hai ciao..smechere
dragon_fly88
Postat pe 27 Iunie 2010 23:45
De la: mitura, la data 2010-06-27 23:03:44sper ca nu vorbesti de Misssiiiii a noastra ca nu te cred

n-are cum ca si eu is o bosoroaga de 43 de anisori
on topic: nu ai nici macar o colega de facultate, care sa-ti placa?...macar casca ochii mai bine in jur...si poate iti atrage atentia vreuna din ele
miss_darine
Postat pe 28 Iunie 2010 09:21
De la: miss_darine, la data 2010-06-28 09:21:29
De la: mitura, la data 2010-06-27 23:03:44sper ca nu vorbesti de Misssiiiii a noastra ca nu te cred

n-are cum ca si eu is o bosoroaga de 43 de anisori
on topic: nu ai nici macar o colega de facultate, care sa-ti placa?...macar casca ochii mai bine in jur...si poate iti atrage atentia vreuna din ele


stiam eu ca nu umbli cu sefii ola
mitura
Postat pe 28 Iunie 2010 09:50
Parerea mea e ca ar fi 2 variante, in functie de ce iti doresti. Dupa cum observ vrei in prima instanta sex (ceea ce e absolut normal si narutal). Bun. Banuiesc ca aici nu sunt probleme. Adica gasesti o fata care-ti place intr-o seara cand iesi cu prietenii si ... si gata. Aici e faza de "papagal", de "minte-ma frumos" si vraja marii" => agatat->sex->calmat hormoni (Sunt mai multe fete care cauta un one-night-stand decat crezi believe me)
In al doilea caz, daca iti doresti o femeie cu care sa ai o relatie serioasa, aici e mai mult de lucru. In primul rand doreste-ti-o si ea va veni. Nu stii niciodata in ce context o vei cunoaste, dar intr-un final va fi a ta.
Sfatul meu e urmatorul: lasa prejudecatile la o parte si gaseste-ti pentru o relatie serioasa o tipa normala la cap, trecuta cat de cat prin viata (experienta sexuala, relatii & Co.) cu tentative cel putin de cariera, care sa aiba neaparat prietene (asta daca nu vrei sa te sufoce in final pe tine din lipsa de activitate => monotonie). Sau daca vrei o ametita fara coloana vertebrala care sa stea dupa tine toata ziua si sa zica doar "Da iubi" e usor, banuiesc ca stii la ce ma refer.
Intre timp draga Domnule Misterios poti sta linistit exersand cu prima varianta...as long as you wish... Enjoy...Destinde-te. Nu te ingijora din privinta fostei. Daca ea te-a dat pe un bosoreg libidinos e problema ei. Cred ca nivelul asteptarilor dansei e mai mult decat evident.
As I said, meanwhile, practise, practise, practise. Ca sa o satisfaci pe urmatoarea. Ca sa nu caute altceva mai bun in alta parte. Asta e purul adevar. Sexul e liantul intr-o relatie. Si femeile au nevoie de sex in aceeasi proportie cu barbatii.
Distractie placuta si bafta!
opalsky
Postat pe 10 Iulie 2010 05:13
e dragut sa vezi ca pana si un tanar barbat are probleme din astea. ai spus ca iesi frecvent cu prietenii.... incearca sa cunosti fete,femei, nu doar sa le intalnesti.bafta si tine-ne la curent
tarantula
Postat pe 10 Iulie 2010 05:15
asta e... life goes on... frate ai 23 de ani crezi ca e capat de lume, iar ca nu se lipeste nimic de tine...stii tu cand cauti nuu gasesti si cand nu te astepti vine. asa ca ai rabdare...poate ar trebui sa iesi din mediul tau si ca cauti sa cunosti mai multa lume. eu cred ca inselam atunci cand nu avem ceea ce ne doream...oricum cu un mos nu as fi never de acord, dar cine stie...banii poate au avut ceva de zis in toata treaba asta.si nu are cum sa nu iti mai pese de ea...ea a fost acolo langa tine multi ani, ink de 'micut', mereu o sa ti-o amintesti, dar evident sentimentele or sa paleasca....
kudika061055
Postat pe 10 Iulie 2010 06:20
BUNA DIMINEATA,MR.s,,!!,,HAI SA ITI SPUN SI EU PAREREA MEA,,AM CITIT CE-AI SCRIS TU AICI PE FORUM,,ADICA,IN LINII MARI,,O POVESTE DE DRAGOSTE,,POVESTEA TA SI A EI,,IN URMA CAREIA,,AI RAMAS CU UN GUST AMAR,,TE CRED!!!,,SI-NCERC SA INTELEG SITUATIA TA,,SI,,A EI,,..DAR,ACUM,VORBIM DESPRE TINE..EU,,,AMO VARSTA,,DESTUL,,NU CONTEAZA,ORICUM,AM TRECUT SI PRIN BUNE SI RELE .CE E IMPORTANT E,,CA LUCREZ IN DOMENIUL ,PE CARE,,VAD CA SI TU,L-AI IMBRATISAT..IN MEDICINA,,CE POT SA-TI SPUN,,E CA ,,TREBUIE SA DAI LA SPATE TRECUTUL,,SI,,SA MERGI MAI DEPARTE...FRUNTEA SUS!!!,,ESTI TANAR,,,SI,,CRED CA,,AR MAI FI CEVA DE SPUS..NU TE COMPLICA ,CU PERSOANE ASA TINERE,,MAI E PANA-TI FACI O CARIERA...IN MEDICINA,PANA AJUNGI SA AI UN NUME,,AI SA AI CALE LUNGA,,SI TU STII ASTA..DOAR CA,,DEPINDE SI DE CEEA CE-TI DORESTI TU..CE TIP DE OM,,CE FEL DE PERSOANA AI VREA SA CUNOSTI,,CE CALITATI AI VREA SA AIBA RESPECTIVA PERSOANA,,DAR,,EU,CRED ,CA AI NEVOIE DE CINEVA,SINCER,CARE SA TE ACCEPTE ASA CUM ESTI,,SA TE DESCOPERE SI SA AIBA RABDARE CU TINE..ADICA,EU,PERSONAL,CRED CA ,NU PREA VEI INTALNI,PRINTRE CELE FOARTE TINERE,O ASTFEL DE PERSOANA,DE CARE,IN MOMENTUL DE FATA,TU AI NEVOIE..AI NEVOIE,TOTUSI,DE CINEVA CU COLOANA VERTEBRALA,,,SSI CINEVA CARE SA AIBA SI TALENTUL SA TE SCOATA DIN CARAPACEA TA..DECI,,CUMVA,,CINEVA CU EXPERIENTA,,CAT DE CAT,,DESPRE CE-I VIATA,,DESPRE CUM TREBUIE SA ACTIONEZI,,CUM,IN ASA SITUATII,..SI,,NU SPUN CA NU AI PUTEA GASI,O ASA PERSOANA IN RANDUL CELOR DE VARSTA TA...DAR,,MA CAM INDOIESC..ASA CA ,,VEZI SI TU,,CUM CREZI,,CE CREZI,CA TI S-AR POTRIVI,,..TU STII CEL MAI BINE CE VREI,,NIMENI ALTUL...SUCCES,,!!!,,SI POATE MAI VORBIM,,POATE NE MAI SPUI CE AI GASIT,,DACA AI GASIT,,SI,CUM ESTE...INCA ODATA,,SA ALEGI CU MINTEA,,APOI SI CU INIMA..SUCCES!!!!AM INCREDERE CA VEI FACE O ALEGERE REUSITA...
vioricandreea
Postat pe 10 Iulie 2010 07:24
Normal ca e bosorog............tipele care tin cu acest " bosorog" au si ele unul , mie asa m-i se pare PACAT tara este plina de baieti ok, tineri......
amona_2010
Postat pe 10 Iulie 2010 07:27
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-27 23:45:18te-am atins la centura slaba?????
vaiiiiiiiii..nu ami pot de topicul tau..ofticat rau...
hai ciao..smechere
amona_2010
Postat pe 10 Iulie 2010 07:29
6 luni nu-i asa mult, cel putin pentru mine, pentru baieti nu stiu. Incearca lucruri noi, sa mergi intr-un loc nou, sa faci ceva deosebit. Nu stii de unde iese iepurele:P. eu mi-am intalnit sotul la 20 de ani intr-un net cafe, ne-am ciocnit pur si simplu si s-a uitat pe monitor ce mail aveam deschis si intr-un an eram deja casatoriti si nu ne statea in obicei nici mie sa merg la net, nici lui sa agate ...deci...curaj..vine ea fata care sa te scoata din rutina , numai s-o recunosti
kudika109051
Postat pe 10 Iulie 2010 07:35
Si care e problema ta, kid? Ca nu esti implicat intr-o relatie care sa iti ridice adrenalina? Come one! U are a smart guy! O sa intalnesti intr-o zi persoana potrivita. Cat priveste fosta relatie..ia-o ca pe o experienta. La urma urmei, viata la asta se reduce...depinde de noi ce lectie invatam din ce traim. Oricum, don't worry, inca esti la inceput de drum. Asa ca, keep going !
ylang_ylang
Postat pe 10 Iulie 2010 07:46
de acord cu tine ! Baieti ok, tineri si usuratici
ylang_ylang
Postat pe 10 Iulie 2010 07:48
hmmmm.mi-au trecut multe idei prin cap citindu-tiz topicul....dragul meu,din experientza mea itzi nspun k nu exista doar un singur vinovat intr'o relatie.....si nu ma mir k sa- intamplat asha,va-tzi cunoscut fiind copii si cu trecerea timpului personalitatzile voastre s-au schimbat!!!!este cv normal...o sa mai treak 10 ani si o sa realizezi atunci k nu m-ai esti cel de acum......itzi spun doar atat:timpul le vindek pe toate ,intr-un mod firesc si nestiut decat de el.........nu ash vrea sa te acuz,dar nu ar strik sa-ti schimbi atitudinea fatza de oameni in general....multzi te-ar considera superficial si arogant......acordatzi timp sa te cunosti in primul rand pe tine si inceark sa fii mai deschis fatza de oameni....nu ai nimic de pierdut.poooop si o zi buna....just_emmae....numai dak vrei sa fim amici....
elenyta
Postat pe 10 Iulie 2010 07:48
Bosorog..Oribil cuvant. In cativa ani o sa te strige si pe tine cineva baba. O sa-ti placa?
In fine..ideea e ca poate bosorogul ala a facut-o sa se simta mai bine cu ea insasi. Iubim nu pentru calitatile pe care cineva anume le are..ci pentru modul in care ne face sa ne simtim.
ylang_ylang
Postat pe 10 Iulie 2010 07:56
De la: ylang_ylang, la data 2010-07-10 07:48:33de acord cu tine ! Baieti ok, tineri si usuratici


..sorry..sunt noua pe aici..ultimele doua postari erau pt miss amona 2010.
ylang_ylang
Postat pe 10 Iulie 2010 07:59
Buna mr, eu sunt de acordcu tine!!!bineanteles ca la 43 de ani e un bosorog!!!nu conteaza cat de matur este sau cum il catalogati voi!!!
Greseala clar a fost a amandurora ;) pentru ca niciodata nu se termina o relatie numai din cauza unei persoane :D

Dar eu zic sa ai rabdare...lasa putin timpul sa treaca, si-ai sa vezi ca vei fi mai mult decat oki!

Pupicei...
ps. si eu am terminat o relatie acum 4-5 luni, dar sincer imi este foarte bine asa!!!!
kudika123081
Postat pe 10 Iulie 2010 08:05
Multumesc pentru raspunsurile intelepte adresate acestui Mr.S.
Nedumerire! daca este student la medicina nu cunoaste etapele vietii! Aceasta nu este permis. Ar trebuis ori sa aprofundeze ceea ce a studiat in anii facultatii (medicina este o scoala unde se invate foarte mult. am tot respectul pentru cei ce ies de pe bancile acestei scoli care a dat oameni de valoare). Am 49 de ani! nu ma simt "bosorog" chiar ma simt ca la 35. "Daca tacea filozof ramanea" .
michu61
Postat pe 10 Iulie 2010 08:45
Multumesc pentru raspunsurile intelepte adresate acestui Mr.S.
Nedumerire! daca este student la medicina nu cunoaste etapele vietii! Aceasta nu este permis. Ar trebuis ori sa aprofundeze ceea ce a studiat in anii facultatii (medicina este o scoala unde se invate foarte mult. am tot respectul pentru cei ce ies de pe bancile acestei scoli care a dat oameni de valoare). Am 49 de ani! nu ma simt "bosorog" chiar ma simt ca la 35. "Daca tacea filozof ramanea" .
michu61
Postat pe 10 Iulie 2010 08:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt prea impulsiva!!! 8 De la: Quarelin 30 Ianuarie 2009 11:41
buna 9 De la: dulcyka 2 Septembrie 2009 11:25
Vreau sa il recuceresc:X 23 De la: Celia_29 2 Octombrie 2010 22:48
Vise 15 De la: ViSuRi_DuLcI 1 Iulie 2009 22:20
Problems 7 De la: Ionyssa 9 Aprilie 2011 01:56