Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S

1. mr s? esti cumva in america sau anglia?
anunta-ma cand te consideri roman
2.te-a parasit si l-a ales pe cel mai matur, pt ca cu tine nu se poate discuta oricum.
la cate ifose si scheme de smecher ai, ma mir ca doar te-a inselat asa, cu unul.
esti atat de arogant ca nimeni nu ajunge la nivelul tau.
3.@dragon_fly are dreptate
inca tii la ea, desi nu inteleg cum de vii pe forum si mai ca o faci fufa ca l-a ales pe un altul mai bun(recunoaste ca nu esti painea lui dumnezeu) fata de tine, el grande rumeno

4.ciudat om...
jurnal ah?
unde-s bai detaliile...din alte zile?
sau te pomenesti ca nu stii ce e ala jurnal?
5.concluzia-esti praf
si vai de pacientii pe care o sa-i ai de 40-50 de ani...o sa-i tratezi cu scarba sau deloc pt ca iubita ta a ales unul de teapa lor
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 11:15
e clar ca esti un egoist sa stii ca eu am 41 de ani si nu sunt bosoroaga urat sa caracterizezi oamenii dupa ciudateniile si neajunsurile tale
kudika006229
Postat pe 11 Iulie 2010 12:54
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!


omule, relatiile la distanta nu merg. iesi la agatat, lasa felul in care arati ca ai vazut cred modele care umbla cu burtosi. si sunt singur ca nu fac asta pentru ca ii gasesc atragatori. si lasa scuzele. iar daca vrei sex rapid exista prostituate oriunde. si lucreaza corpul ala. ce e aia way way above average? o sa il pui in valoare la 80 de ani? cum tu vrei o femeie cu forme nu e foarte frumos sa aiba si ea un barbat cu muschi?
leo_
Postat pe 11 Iulie 2010 13:29
hey! presupun ca este destul de neplacut ce ti se intampla.probabil ca "bosorogul" ala cum ii spui tu ii ofera ceva ce tu nu i-ai putut oferi.de cele mai multe ori este vorba de satisfactie materiala.nu vreau sa generlizez, intra-devar exista si cazuri cand se pot si indragosti persoane cu o diferenta asa mare de varsta.dar ca sa fi linsitit ai putea sa o intrebi chiar pe ea de ce a ales aceasta varianta.in ceea ce te priveste, cred ca e destul de greu sa o iei de la capat dupa o relatie asa lunga, dar nu imposibil.nu iti face probleme ocaziile vor aparea, sau au aparut deja dar tu nu ai vrut sa le vezi.incearca sa fi detasat, sa nu te mai gandesti ca trebuie sa muncesti iar sa construiesti o relatie de genul celei deja pierdute.nu te mai implica momentan in relatii serioase, iesi cu fete care sunt disponibile, nu trebuie neaparat sa te indragostesti, trebuie doar sa iti ocupi acel timp liber care este asa pretios pentru tine, degeaba e pretios daca nu il valorifici cum trebuie! ia lucrurile cu calm si vei vedea ca totul vine de la sine.fete sunt foarte multe, nu zic acum ca treb sa o iei pe prima care iti iese in cale, insa de multe ori iepurele sare de unde nici nu te astepti.mult succes!
MIssLo
Postat pe 11 Iulie 2010 18:24
www.mariefecte.blogspot.com
Am scris cateva idei despre diete, nutritie, psihoteste si alte lucruri care sper sa va ajute si sa vi se para interesante.

Sper sa participati si la sondaj pentru a satisface cat mai mult nevoie voastre. Multumesc si ma scuzati de deranj.
chic_sindy
Postat pe 11 Iulie 2010 18:30
sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.
maria1931
Postat pe 11 Iulie 2010 18:32
incearca sa iti vezi de viata ta si fara ea...trebuie sa inveti sa iti accepti trecutul si sa te gandesti la viitor..vezi-ti de facultate pentru k asta e cel mai important lucru acum si in rest timpul le va rezolva pe toate si fete sunt o gramada peste tot.....e dificil sa treci asa usor peste relatia cu ea dar nu imposibil! :D si MULT SUCCES cu faclutatea! si eu vreau sa dau la medicina,pentru k imi place f mult! :D sper sa fie asa cum cred eu....>:D< totul va fi bn! :D
AdamSimina
Postat pe 11 Iulie 2010 19:28
http://asigurari2010-2011.ablog.ro
lovelykitty
Postat pe 11 Iulie 2010 21:20
http://asigurari2010-2011.ablog.ro
lovelykitty
Postat pe 11 Iulie 2010 21:21
well ... imi pare rau ... si eu sunt silent reader dar ''problema '' ta chiar mi s-a parut importanta si iti spun parerea mea . La fel ca in orice aspect din viata noastra are doua aspecte : sa zicem ca te vei forta sa o ierti pentru ca o iubesti si asa mai departe si vei face ceva eforturi sa o recuceresti vei realiza ( ceea ce cred ca ai realizat deja dar cauti o confirmare ) ca ai si tu o viata si ca nu merita sa pierzi timpul (parerea me este ca parintii o influenteaza destul de mult , ca are niste nemultumiri despre care nu ati discutat iar ea s-a impacat deja cu gandul ca nu mai este ceva serios intre voi si isi cam vede de viata ) . In al doilea rand dupa 23 ani oamenii vad viata altfel si iubesc altfel si isi doresc altceva de la viata si deci imaginea partenerului ideal se schimba . Asa cum probabil te-au sfatuit si alte persoane inaintea mea si eu iti spun ca ai viata inainte si ca desi a fost frumos ce ati avut si nu e cazul sa urasti sau sa vrei sa uiti ce a fost trebuie sa mergi mai departe , si tu atat cat si ea nu mai sunteti aceeasi oameni care s-au cunoscut acum 4 ani well este normal sa va doriti alceva . Daca vei putea sa de detasezi cateva minute si sa te gandesti la ce ti-am spus o sa vezi ca am dreptate si mai ales ca in sufletul tau stiai ce am scris eu acolo . Te admir ca ai terminat medicina si ai un viitor frumos inaintea ta si mai mult decat atat gandeste-te sa pleci din tara sa practici medicina intr-o tara unde vei fi platit asa cum meriti dupa atatia ani de scoala .
luna1
Postat pe 11 Iulie 2010 21:27
Nu inteleg exact daca vrei sfaturi despre cum sa cuceresti o femeie sau sa faci femeile de pe aici sa sara pe tine pline de dulce compasiune. Hmm. Bafta la amandoua!
Kallliste
Postat pe 11 Iulie 2010 23:55
Opalsky zice bine mai ales student la medicina,cui nu-i place un viitor medic?!
gaidamut_t
Postat pe 12 Iulie 2010 01:22
ce-aveti fetelor?!ea e in trecut,a zis baiatul...el vrea un pont ca s-o ia de la capat si sa se simta bine... ca fiind din liceu cu ea si-a cam pierdut/sau nici nu a reusit sa dobandeasca acel fler de a cuceri o femeie
gaidamut_t
Postat pe 12 Iulie 2010 01:27
Fata nu are nici o vina si nici "bosorogul", se mai intampla, cred ca daca celalalt era tanar,aratos etc. tot "bosorog" sau ceva de genul ar fi fost numit...ma rog, ca doar n-o sa zica ca l-a lasat pt unul mai bun, logic.In general, tot ce se face,se face tot spre binele nostru,asa ca gusta placerile vietii Mr.S pana nu a trecut viata pe langa tine si lasa forumurile, aici sex nu gasesti ;)
gaidamut_t
Postat pe 12 Iulie 2010 01:43
E foarte greu sa scapi de sentimentele intense pt prima dragoste. Iubirea din liceu iti ramane intiparita bine in minte. Dar gandeste-te ca e mai bine asa, mai bine ca s-a intamplat acuma si nu-ti mai pierzi niste ani din viata cu o persoana care nu te merita. Totusi, nu vreau sa te acuz, dar mi se pare greu de crezut ca prietena ta a simtit ca are nevoie de altcineva...asa din senin. Trebuie sa fie un motiv pt carea renuntat la relatia dintre voi. Ca sa poti merge mai departe trebuie sa aveti o discutie deschisa, sa intelegeti amandoi motivele care v-au adus aici. Ca sa poti pune punct si s-o iei de la capat e absolut necesar sa elimini orice intrebare asupra relatiei voastre.

Da-ti putin timp, fa-ti "mea culpa" daca e cazul si apoi iesi in lume si ofera-ti sansa de a cunoaste o persoana care te merita!

andra_ale
Postat pe 12 Iulie 2010 07:57
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!





Cum sa intri in adresa ei de e-mail?Asa ceva nu se face.Pe tine nu te-a invatat nimeni ca nu e frumos sa citesti corespondenta altora?Ai grija, ca daca ai sa procedezi asa si cu alte fete ai sa ramai singur.Si cu bosorogul las-o mai moale.Un om la 43 de ani nu se poate numi bosorag.Daca tatal tau ar avea 43 de ani ( sau in jur de 43) tot bosorog il numesti.Nu cred.Mai intai invata sa respecti si apoi vei fi respectat.
healthy006968
Postat pe 12 Iulie 2010 09:33
Ok , domnule Anonim , asculta aici sfatul unei straine !
Am trecut prin prostii de genul , a fost o "mare iubire pe noi" .. sau cel putin asta credeam :)
Banuiesc ca ai stiut de la inceput in ce te bagi cand ati ales sa pastrati o relatie la distanta cum si eu am stiut in ce ma bag cand m`am combinat cu un vagabond :)
Deci .. cum era si normal .. te`a inselat ! Be happy babe , eu am fost inselata de ziua mea ! :)
Si cu toate astea , te`a inselat ! Bun , iti zic sa nu te impaci cu ea pentru ca ghici ce ! O sa te arzi din nou , cum m`am ars si eu cand am ales sa ma impac cu el .. desigur eu afland tot ce a facut abea dupa ce ne`am despartit definitiv acum cateva luni .
In concluzie , toti zicem multe si facem putine , toti ne lasam mintiti de aparente , cu mai putina sau mai multa buna`stiinta ! :)
Te`ai impaca cu ea degeaba , ati ajunge la ce ati plecat ! Stii de ce ? Pentru ca toti inselam si nu ne putem dezobisnui ! :) Sau cel putin 97% din noi .. ca sa nu`i bag pe toti in aceasi oala ! :)
Deci .. Anonimule .. da`ti doua palme , revino`ti si treci peste !

AndruTsa1417
Postat pe 12 Iulie 2010 09:43
FARA SFATURI
PE UNDEVA AI GRESIT TU. FI SIGUR DE ASTA. NU VREI SA RECUNOSTI SAU NU VREI SA VEZI REALITATEA.
Cami_12
Postat pe 12 Iulie 2010 11:30
De la: mihaela255, la data 2010-07-11 02:34:24
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!

student la medicina zici......pai stai putin ca tu nu prea ai cultura generala,nu vreau sa dau cu presupusul la ce fel de facultate esti (privata sau de stat )ca tot draqu ala e daca stii cui sa-i dai spaga.Hai sa-ti improspatez memoria,iar daca nu stiai asta, iti dau o lectie gratuita de cultura generala iar tu poti sa meditezi si sa-ti rescrii ce ai postat.
Etapele de varsta din viata omului sunt urmaoarele:
copilaria-pana la 12 ani.
adolescenta -pana la 20 de ani.
prima tinerete-pana la 40 de ani.
a doua tinerete-pana la 60 de ani.
maturitatea-pana la 90 de ani.
si batanetea intre 90 si 110 ani si mai mult.
pai normal ca fata te-a lasat,nu ai nici macar cultura general,nu mai zic ca textul tau lasa de dorit cat de inteligent esti.Dar te dai mare si tare.


imi pare tare rau dar trebuie sa te contrazic......
Criterii de evaluare a imbatranirii ( markeri ai imbatranirii):
Presenescenta: 60-65 ani
Varstnic: 65-75 ani
Batranete: 75-85 ani
Longevivii peste 85 ani: senescenta sau senilitate
deci sunt 4 etape ale imbatranirii, nu doar 3, cum e informat 3 sferturi din popor
oksanaa
Postat pe 12 Iulie 2010 12:50
Vreau sa multumesc celor care mi-au adresat mesaje de incurajare si nu numai unele mesaje chiar au fost foarte bune, ceilalti care au zis ca la 43 de ani nu esti "bosorog" ca eu sunt un agarici imatur etc etc ii inteleg probabil au complexe legate de varsta sau mai stiu eu ce.....

Ce vreau sa fac acum este sa -argumentez de ce la 43 de ani nu poti sa mai fii pt o femeie la fel ca la 23
-sa povestesc de ce mai este nou in viata lui Mr.S

Booon
Pai la 43 de ani un nene nu mai arata ca la 20 nici unele treburi nu mai merg.....sa fim seriosi. O tipa de 20 care sta cu unul de 40+ imbatraneste prematur parerea mea....nenea nu poate sa faca unele activitati ca armasaru sau daca le face nu poate decat la o anumita intensitate si NU ma refer la sex....cand spun orice ma refer chiar la ORICE activitate. Bineinteles si ala de 43 poate avea unele avantaje banii, POATE experienta, POATE te avanseaza intr-o schema and so on......
Eu daca as fi femeie nu as atinge un libidinos de 43 de ani chel, escroc sentimental etc etc este la fel cum eu as intretine un act sexual cu o baba(nu cu o tipa matura care se tine bine la 43 de ani) mi se pare scarbos SINCER. Daca imi plac tipele mai in varsta spun sincer mi-am facut damblau cu o tipa de 30 de ani fix...daca as putea sa o iubesc va spun nu, daca m-am simtit bine va spun ca da..pe moment, daca as repeta...hmmm nu cred!
Mai acum pe bune daca esti actor de cinema si ai 43 de ani sau esti un mare om de succes( nu imbogatit peste noapte) poti fi atractiv,sexy pt o tipa de 20 de ani sa simta puterea sa invete ceva de la tine, dar acum sa fim seriosi cati tipi cunoasteti de genul asta si sa mai fie si DISPONIBILI?
Exemplele pot continua....dar nu are sens banuiesc ca cine citeste si este de acord cu mine are si alte argumente mai bune nu sunt eu cel mai inspirat.....

Bon....eu Mr.S mai am putin din facultate doar ce a trecut sesiunea....si ma gandesc la viatza peste balta
Acum nu fac anunturi matrimoniale...dar Mr.S are 192 si 95 de kg momentan, face sport in fiecare zi ca asa se face in secolul XXI chiar daca nu e timp...are tot parul in cap adica sunt peste medie...masina are adica este mijloc de deplasare...bunicel
Cum de atractii aka ochi dulci nu am dus lipsa niciodata am acceptat o oferta pe termen limitat pt ca ea pleaca in cateva luni...acum nu stiu ce o sa fie...nu este ceva committed este let it be.....
Daca in primul meu mesaj cred ca am zis ca nu imi mai pasa de ea acum va spun sigur ca sunt vindecat 99% lucru la care a ajutat si actuala tipa putin.

De ce se intampla relatiile de genul la noi intre tipe de 20 de ani cu tipi mai in varsta pai foarte simplu din cauza SARACIEI!!! si lipsei de oportunitati NU ca tipii mai batrani sunt mai sexy, maturi etc etc. Cate femei de cariera cunoasteti voi in Romania fata de alte tari?!putine...Si daca spuneti ca nu e asa inseamna ca va referiti doar la cercul vostru restrans deci minoritate. Imi cer scuze daca am vi s-am parut a fi misogin cand m-am referit la femei de cariera....asa cred eu oricum nu asta este subiectul principal
Mr_S
Postat pe 12 Iulie 2010 19:42


bai mister "muci" (cam la stadiul asta esti cu gandirea) nu m-ai cunoscut inca pe mine! n-ai mai spune scarbos ci mai vreau, mai vreau!
baba_cloanta
Postat pe 12 Iulie 2010 19:51
De la: baba_cloanta, la data 2010-07-12 19:51:07

bai mister "muci" (cam la stadiul asta esti cu gandirea) nu m-ai cunoscut inca pe mine! n-ai mai spune scarbos ci mai vreau, mai vreau!


Eu nu inteleg cum unii oameni pot jigni atat de ietin si direct...cred ca acest gen afecteaza puternic comunitatea kudika.ro, pe care personal o respect!!

Vreau sa multumesc celor care mi-au adresat mesaje de incurajare si nu numai unele mesaje chiar au fost foarte bune, ceilalti care au zis ca la 43 de ani nu esti "bosorog" ca eu sunt un agarici imatur etc etc ii inteleg probabil au complexe legate de varsta sau mai stiu eu ce.....

Ce vreau sa fac acum este sa -argumentez de ce la 43 de ani nu poti sa mai fii pt o femeie la fel ca la 23
-sa povestesc de ce mai este nou in viata lui Mr.S

Booon
Pai la 43 de ani un nene nu mai arata ca la 20 nici unele treburi nu mai merg.....sa fim seriosi. O tipa de 20 care sta cu unul de 40+ imbatraneste prematur parerea mea....nenea nu poate sa faca unele activitati ca armasaru sau daca le face nu poate decat la o anumita intensitate si NU ma refer la sex....cand spun orice ma refer chiar la ORICE activitate. Bineinteles si ala de 43 poate avea unele avantaje banii, POATE experienta, POATE te avanseaza intr-o schema and so on......
Eu daca as fi femeie nu as atinge un libidinos de 43 de ani chel, escroc sentimental etc etc este la fel cum eu as intretine un act sexual cu o baba(nu cu o tipa matura care se tine bine la 43 de ani) mi se pare scarbos SINCER. Daca imi plac tipele mai in varsta spun sincer mi-am facut damblau cu o tipa de 30 de ani fix...daca as putea sa o iubesc va spun nu, daca m-am simtit bine va spun ca da..pe moment, daca as repeta...hmmm nu cred!
Mai acum pe bune daca esti actor de cinema si ai 43 de ani sau esti un mare om de succes( nu imbogatit peste noapte) poti fi atractiv,sexy pt o tipa de 20 de ani sa simta puterea sa invete ceva de la tine, dar acum sa fim seriosi cati tipi cunoasteti de genul asta si sa mai fie si DISPONIBILI?
Exemplele pot continua....dar nu are sens banuiesc ca cine citeste si este de acord cu mine are si alte argumente mai bune nu sunt eu cel mai inspirat.....

Bon....eu Mr.S mai am putin din facultate doar ce a trecut sesiunea....si ma gandesc la viatza peste balta
Acum nu fac anunturi matrimoniale...dar Mr.S are 192 si 95 de kg momentan, face sport in fiecare zi ca asa se face in secolul XXI chiar daca nu e timp...are tot parul in cap adica sunt peste medie...masina are adica este mijloc de deplasare...bunicel
Cum de atractii aka ochi dulci nu am dus lipsa niciodata am acceptat o oferta pe termen limitat pt ca ea pleaca in cateva luni...acum nu stiu ce o sa fie...nu este ceva committed este let it be.....
Daca in primul meu mesaj cred ca am zis ca nu imi mai pasa de ea acum va spun sigur ca sunt vindecat 99% lucru la care a ajutat si actuala tipa putin.

De ce se intampla relatiile de genul la noi intre tipe de 20 de ani cu tipi mai in varsta pai foarte simplu din cauza SARACIEI!!! si lipsei de oportunitati NU ca tipii mai batrani sunt mai sexy, maturi etc etc. Cate femei de cariera cunoasteti voi in Romania fata de alte tari?!putine...Si daca spuneti ca nu e asa inseamna ca va referiti doar la cercul vostru restrans deci minoritate. Imi cer scuze daca am vi s-am parut a fi misogin cand m-am referit la femei de cariera....asa cred eu oricum nu asta este subiectul principal
Mr_S
Postat pe 13 Iulie 2010 12:15
De la: Mr_S, la data 2010-07-13 12:15:22
De la: baba_cloanta, la data 2010-07-12 19:51:07

bai mister "muci" (cam la stadiul asta esti cu gandirea) nu m-ai cunoscut inca pe mine! n-ai mai spune scarbos ci mai vreau, mai vreau!


Eu nu inteleg cum unii oameni pot jigni atat de ietin si direct...cred ca acest gen afecteaza puternic comunitatea kudika.ro, pe care personal o respect!!

Vreau sa multumesc celor care mi-au adresat mesaje de incurajare si nu numai unele mesaje chiar au fost foarte bune, ceilalti care au zis ca la 43 de ani nu esti "bosorog" ca eu sunt un agarici imatur etc etc ii inteleg probabil au complexe legate de varsta sau mai stiu eu ce.....

Ce vreau sa fac acum este sa -argumentez de ce la 43 de ani nu poti sa mai fii pt o femeie la fel ca la 23
-sa povestesc de ce mai este nou in viata lui Mr.S

Booon
Pai la 43 de ani un nene nu mai arata ca la 20 nici unele treburi nu mai merg.....sa fim seriosi. O tipa de 20 care sta cu unul de 40+ imbatraneste prematur parerea mea....nenea nu poate sa faca unele activitati ca armasaru sau daca le face nu poate decat la o anumita intensitate si NU ma refer la sex....cand spun orice ma refer chiar la ORICE activitate. Bineinteles si ala de 43 poate avea unele avantaje banii, POATE experienta, POATE te avanseaza intr-o schema and so on......
Eu daca as fi femeie nu as atinge un libidinos de 43 de ani chel, escroc sentimental etc etc este la fel cum eu as intretine un act sexual cu o baba(nu cu o tipa matura care se tine bine la 43 de ani) mi se pare scarbos SINCER. Daca imi plac tipele mai in varsta spun sincer mi-am facut damblau cu o tipa de 30 de ani fix...daca as putea sa o iubesc va spun nu, daca m-am simtit bine va spun ca da..pe moment, daca as repeta...hmmm nu cred!
Mai acum pe bune daca esti actor de cinema si ai 43 de ani sau esti un mare om de succes( nu imbogatit peste noapte) poti fi atractiv,sexy pt o tipa de 20 de ani sa simta puterea sa invete ceva de la tine, dar acum sa fim seriosi cati tipi cunoasteti de genul asta si sa mai fie si DISPONIBILI?
Exemplele pot continua....dar nu are sens banuiesc ca cine citeste si este de acord cu mine are si alte argumente mai bune nu sunt eu cel mai inspirat.....

Bon....eu Mr.S mai am putin din facultate doar ce a trecut sesiunea....si ma gandesc la viatza peste balta
Acum nu fac anunturi matrimoniale...dar Mr.S are 192 si 95 de kg momentan, face sport in fiecare zi ca asa se face in secolul XXI chiar daca nu e timp...are tot parul in cap adica sunt peste medie...masina are adica este mijloc de deplasare...bunicel
Cum de atractii aka ochi dulci nu am dus lipsa niciodata am acceptat o oferta pe termen limitat pt ca ea pleaca in cateva luni...acum nu stiu ce o sa fie...nu este ceva committed este let it be.....
Daca in primul meu mesaj cred ca am zis ca nu imi mai pasa de ea acum va spun sigur ca sunt vindecat 99% lucru la care a ajutat si actuala tipa putin.

De ce se intampla relatiile de genul la noi intre tipe de 20 de ani cu tipi mai in varsta pai foarte simplu din cauza SARACIEI!!! si lipsei de oportunitati NU ca tipii mai batrani sunt mai sexy, maturi etc etc. Cate femei de cariera cunoasteti voi in Romania fata de alte tari?!putine...Si daca spuneti ca nu e asa inseamna ca va referiti doar la cercul vostru restrans deci minoritate. Imi cer scuze daca am vi s-am parut a fi misogin cand m-am referit la femei de cariera....asa cred eu oricum nu asta este subiectul principal


iti dau un sfat ca de la barbat la "barbat" : mai iesi si tu din casa, crede-ma viata este chiar frumoasa!
fante_de_dorobanti
Postat pe 13 Iulie 2010 12:41
Eu cred ca problema ta o sa se rezolve in timp..nu e nmic neobisnuit..o sa intalnesti pe cineva cand o sa t astepti mai putin..ai incredere in tine si totul o sa fie bine!ai nevoie doar de timp..
poofica
Postat pe 13 Iulie 2010 15:59
in primul rand urat ca i-ai intrat pe mail, asa ceva nu se face. daca aveai ceva banuieli comunicarea deschisa era cea mai potrivita. in al doilea rand, nu inteleg ce ne ceri. cum sa te ajutam? sa iti gasim noi fete? fii mai explicit.
delicacy
Postat pe 13 Iulie 2010 18:50
De la: maria1931, la data 2010-07-11 18:32:42sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.


nu inteleg de ce va tot legati de bosorogul de 43 de ani. intr adevar la varsta asta esti destul de tanar, dar mr,s era si el suparat de asta l a numit asa. dar voi, astia de tot va luati de el, in loc sa i rasp la suparare sai da ti un sfat ca de fapt asta caut, voi il luati la ture pt k a jignit pe cineva nu pe voi, la suparare. urat! asta e un complex
angelradios
Postat pe 14 Iulie 2010 09:16
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:16:34
De la: maria1931, la data 2010-07-11 18:32:42sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.


nu inteleg de ce va tot legati de bosorogul de 43 de ani. intr adevar la varsta asta esti destul de tanar, dar mr,s era si el suparat de asta l a numit asa. dar voi, astia de tot va luati de el, in loc sa i rasp la suparare sai da ti un sfat ca de fapt asta caut, voi il luati la ture pt k a jignit pe cineva nu pe voi, la suparare. urat! asta e un complex


si cam care este supararea lui? din mesajele lui reise ca-i un tanar aflat in plina ascendenta pe toate planurile!

si inca un amanunt: TU cauti sau EL cauta?
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 09:19
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:19:38
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:16:34
De la: maria1931, la data 2010-07-11 18:32:42sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.


nu inteleg de ce va tot legati de bosorogul de 43 de ani. intr adevar la varsta asta esti destul de tanar, dar mr,s era si el suparat de asta l a numit asa. dar voi, astia de tot va luati de el, in loc sa i rasp la suparare sai da ti un sfat ca de fapt asta caut, voi il luati la ture pt k a jignit pe cineva nu pe voi, la suparare. urat! asta e un complex


si cam care este supararea lui! din mesajele lui reise ca-i un tanar aflat in plina ascendenta pe toate planurile!


supararea lui e ca nu se mai poate apropia de o alta fata. daca citesti cu atentie vei vedea
angelradios
Postat pe 14 Iulie 2010 09:21
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:19:38
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:16:34
De la: maria1931, la data 2010-07-11 18:32:42sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.


nu inteleg de ce va tot legati de bosorogul de 43 de ani. intr adevar la varsta asta esti destul de tanar, dar mr,s era si el suparat de asta l a numit asa. dar voi, astia de tot va luati de el, in loc sa i rasp la suparare sai da ti un sfat ca de fapt asta caut, voi il luati la ture pt k a jignit pe cineva nu pe voi, la suparare. urat! asta e un complex


si cam care este supararea lui? din mesajele lui reise ca-i un tanar aflat in plina ascendenta pe toate planurile!

si inca un amanunt: TU cauti sau EL cauta?

si uite-asa se invata si primele notiuni despre aroganta, ca doar e viitor medic...
Lucia38
Postat pe 14 Iulie 2010 09:22
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:21:24
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:19:38
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:16:34
De la: maria1931, la data 2010-07-11 18:32:42sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.


nu inteleg de ce va tot legati de bosorogul de 43 de ani. intr adevar la varsta asta esti destul de tanar, dar mr,s era si el suparat de asta l a numit asa. dar voi, astia de tot va luati de el, in loc sa i rasp la suparare sai da ti un sfat ca de fapt asta caut, voi il luati la ture pt k a jignit pe cineva nu pe voi, la suparare. urat! asta e un complex


si cam care este supararea lui! din mesajele lui reise ca-i un tanar aflat in plina ascendenta pe toate planurile!


supararea lui e ca nu se mai poate apropia de o alta fata. daca citesti cu atentie vei vedea


cata capacitate de a citi printre randuri! felicitari!

hai recunoaste ca asta ti-a marturisit EL in privat!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 09:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatiile la distanta. 25 De la: cami_goanga10 26 Martie 2010 19:13
Povestea unei pisici si a artei sale 9 De la: dusmanu_lu_Celina 14 Noiembrie 2010 06:32
As dori sfaturi 4 De la: Dadutza 31 Octombrie 2011 11:53
buna 9 De la: dulcyka 2 Septembrie 2009 11:25
Iubire sau..interes? 37 De la: free_to_be_happy 7 Iunie 2010 10:20