Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S

De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:23:20
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:21:24
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:19:38
De la: angelradios, la data 2010-07-14 09:16:34
De la: maria1931, la data 2010-07-11 18:32:42sincer nu cred ca un om de 43 de ani e bosorog,dar trebuie sa recunoastem ca sunt unii barbati care arata rau adica imbatriniti la 43 de ani este adevarat.eu am cunoscut mai multi de varsata asta si crede-m aca decat necopti de 20 mai bine unii care arata superb la 43.stii sincer ce cred eu-orelatie la varsta voastra si poate ca la nici una nu functioneaza la distanta,uit-o si i-a de la inceput ,nu prea serios pentru ca in medicina in ziua de azi,si o spun din experienta nu ai bani sa-ti intemeizi o familie daramite o casa,numai daca pleci afara ceea ce te si sfatuiesc sa o faci cand ai ocazia deci ia-o usurel.


nu inteleg de ce va tot legati de bosorogul de 43 de ani. intr adevar la varsta asta esti destul de tanar, dar mr,s era si el suparat de asta l a numit asa. dar voi, astia de tot va luati de el, in loc sa i rasp la suparare sai da ti un sfat ca de fapt asta caut, voi il luati la ture pt k a jignit pe cineva nu pe voi, la suparare. urat! asta e un complex


si cam care este supararea lui! din mesajele lui reise ca-i un tanar aflat in plina ascendenta pe toate planurile!


supararea lui e ca nu se mai poate apropia de o alta fata. daca citesti cu atentie vei vedea


cata capacitate de a citi printre randuri! felicitari!

hai recunoaste ca asta ti-a marturisit EL in privat!


da, prin telepatie mi a marturisit. el o sa si rezolv problema mai devr sau mai tarz, dar tu, fante, ar trebui sa citesti mai mult k sa ti dezv unele capacitati de a intelege texte in lb romana
angelradios
Postat pe 14 Iulie 2010 09:27


am o rugaminte! incearca sa scrii inca o data mesajul de mai sus din cauza celor 2 clase n-am priceput nimic!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 09:34
crede-ma ca nu am 100 de ani,am fost si eu de 20 de ani candva sunt femeie si iti impartaseam din propria mea experienta una personala nu STANDARD nu exista standarde in materie de frumuste,sentimente,etc.niciodata nu mi-au placut tipii de varsta mea probabil sunt bolnava psihic veti zice si poate oi fi...dar sincer am cunoscut atunci tipi maturi acum nu stiu daca aveau 38 sau 40 nu stiu daca aveau fix43 dar aratau super fata de baietandrii inca fara forme fizice bine definite-din cauza varstei desigur nu ma refeream la altceva..de performante...stai linistit daca nu ai probleme hormonale la 40 de ani vei avea aceasi potenta ca si acum -acum chiar poti fi mai stresat si cu performante sexuale mai scazute.nu cred catrebuie sa alergi 50 de km la maraton ca sa fi ok.dar cum spuneam si in celalalt mesaj UIT-O IA VIATA DE LA CAPAT DOAR AI 20 DE ANI!!!!! CU O FEMEIE IN PLUS SAU MINUS NU SE TERMINA LUMEA! e greu la inceput daca ai iubit-o atat de mult -asta dovedeste ca nu esti un om superficial ca majoritatea de varsta ta.dar crede-ma ca daca te inseala cu un om de 40 de ani eu sincer cred ca te-ar fi inselat oricum mai devreme sau mai tarziu.asta e probabil caracterul si temperamentul ei .dar raman la opinia mea relatiile la distanta nu functioneaza la nici o varsta-acum nu marefer chiar la 60 de ani...sau poate nici atunci.
maria1931
Postat pe 14 Iulie 2010 11:51
Tind sa fiu f confuza in ceea ce priveste utilizatorii acestui forum...Daca scria Miss ca are un prieten cu care nu s-ar mai intelege si a cunoscut pe cineva la munca, in varsta, ar vrea sa incerce o relatie cu el...bla b la, veteranele forumului i-ar sari in cap si ar face-o in toate felurile.
Daca apre acest Mr s, evident frustrat si suparat sa numeasca un tip de 43 de ani bosorog, la fel este judecat !
Vai, dar cine sa va inteleaga ?
Nu s-a obosit nimeni sa ii ceara acestui baiat detalii despre relatie, toti v-ati grabit sa il jigniti, ca niste prost crescuti ce sunteti, si nu ma mira acest lucru !
Normal ca este frustrat, tipa trebuia sa ii spuna ca este nemultumita, sa discute despre relatia lor, nu sa umble cu alt barbat ! Daca el i-a verificat adresa de mail, inseamna ca ii si stia parola, inseamna ca amandoi isi stiau parolele...asa cum si eu imi stiu parola cu al meu iubit, nu pt a ne verifica, ci din zeci de mii de alte motive, nu poate el sa intre pe net pt a-si verifica nu stiu ce rezultat la examen, intru eu pt el, si viceversa, cau poate ca primeste un document important iar eu trebuie sa il scot la imprimanta etc
Pe de alta parte, un barbat de 43 de ani, ce vrea de la o fata de 22 ? Sau invers, ce vrea fata respectiva de la un barbat de 22 ?
Pe acest forum exista si studenti, care probabil, sau ar trebui, sa mai iasa si din casa la o disctractie, intr-un club, nu sa se bata la cel mai mare numar de postari..iar daca ar iesi din casa ar cam vedea cum este realitatea, cati barbati maturi isi gasesc asa iubite tinere, nu de dragul iubirii dintre ei, ci ca un business, tu cu banii, eu cu anii !
Si ce este cu sfaturile respective, sa mai iasa el din casa sa mai vada lumea ? De ce il numiti arogant si in toate felurile ? Raspunsurile lui au fost pline de bun simt, nu a jignit, a fost chiar de treaba, asa ca mai bine va uitati la voi...majoritatea va plangeti ca pe acest forum sunt personaje ca dindirel, vechiul mitica, dana veterana, insa ei exista datorita unor ipocriti ca voi( va stiti care sunteti ) le dati apa la moara si ei scriu, va tiganiti cu ei iar forumul se transforma intr-o cocina, cocina este putin spus !

Summer_
Postat pe 14 Iulie 2010 15:35
De la: Summer_, la data 2010-07-14 15:35:36Tind sa fiu f confuza in ceea ce priveste utilizatorii acestui forum...Daca scria Miss ca are un prieten cu care nu s-ar mai intelege si a cunoscut pe cineva la munca, in varsta, ar vrea sa incerce o relatie cu el...bla b la, veteranele forumului i-ar sari in cap si ar face-o in toate felurile.
Daca apre acest Mr s, evident frustrat si suparat sa numeasca un tip de 43 de ani bosorog, la fel este judecat !
Vai, dar cine sa va inteleaga ?
Nu s-a obosit nimeni sa ii ceara acestui baiat detalii despre relatie, toti v-ati grabit sa il jigniti, ca niste prost crescuti ce sunteti, si nu ma mira acest lucru !
Normal ca este frustrat, tipa trebuia sa ii spuna ca este nemultumita, sa discute despre relatia lor, nu sa umble cu alt barbat ! Daca el i-a verificat adresa de mail, inseamna ca ii si stia parola, inseamna ca amandoi isi stiau parolele...asa cum si eu imi stiu parola cu al meu iubit, nu pt a ne verifica, ci din zeci de mii de alte motive, nu poate el sa intre pe net pt a-si verifica nu stiu ce rezultat la examen, intru eu pt el, si viceversa, cau poate ca primeste un document important iar eu trebuie sa il scot la imprimanta etc
Pe de alta parte, un barbat de 43 de ani, ce vrea de la o fata de 22 ? Sau invers, ce vrea fata respectiva de la un barbat de 22 ?


Pe acest forum exista si studenti, care probabil, sau ar trebui, sa mai iasa si din casa la o disctractie, intr-un club, nu sa se bata la cel mai mare numar de postari..iar daca ar iesi din casa ar cam vedea cum este realitatea, cati barbati maturi isi gasesc asa iubite tinere, nu de dragul iubirii dintre ei, ci ca un business, tu cu banii, eu cu anii !
Si ce este cu sfaturile respective, sa mai iasa el din casa sa mai vada lumea ? De ce il numiti arogant si in toate felurile ? Raspunsurile lui au fost pline de bun simt, nu a jignit, a fost chiar de treaba, asa ca mai bine va uitati la voi...majoritatea va plangeti ca pe acest forum sunt personaje ca dindirel, vechiul mitica, dana veterana, insa ei exista datorita unor ipocriti ca voi( va stiti care sunteti ) le dati apa la moara si ei scriu, va tiganiti cu ei iar forumul se transforma intr-o cocina, cocina este putin spus !





cata dreptate ai!cata dreptate.... Cati nu sunt pe aici care fac misto...si poate unele persoane chiar au nevoie de un sfat de la o persoana neutra...
oksanaa
Postat pe 14 Iulie 2010 16:31
De la: Mr_S, la data 2010-07-12 19:42:09Vreau sa multumesc celor care mi-au adresat mesaje de incurajare si nu numai unele mesaje chiar au fost foarte bune, ceilalti care au zis ca la 43 de ani nu esti "bosorog" ca eu sunt un agarici imatur etc etc ii inteleg probabil au complexe legate de varsta sau mai stiu eu ce.....

Ce vreau sa fac acum este sa -argumentez de ce la 43 de ani nu poti sa mai fii pt o femeie la fel ca la 23
-sa povestesc de ce mai este nou in viata lui Mr.S

Booon
Pai la 43 de ani un nene nu mai arata ca la 20 nici unele treburi nu mai merg.....sa fim seriosi. O tipa de 20 care sta cu unul de 40+ imbatraneste prematur parerea mea....nenea nu poate sa faca unele activitati ca armasaru sau daca le face nu poate decat la o anumita intensitate si NU ma refer la sex....cand spun orice ma refer chiar la ORICE activitate. Bineinteles si ala de 43 poate avea unele avantaje banii, POATE experienta, POATE te avanseaza intr-o schema and so on......
Eu daca as fi femeie nu as atinge un libidinos de 43 de ani chel, escroc sentimental etc etc este la fel cum eu as intretine un act sexual cu o baba(nu cu o tipa matura care se tine bine la 43 de ani) mi se pare scarbos SINCER. Daca imi plac tipele mai in varsta spun sincer mi-am facut damblau cu o tipa de 30 de ani fix...daca as putea sa o iubesc va spun nu, daca m-am simtit bine va spun ca da..pe moment, daca as repeta...hmmm nu cred!
Mai acum pe bune daca esti actor de cinema si ai 43 de ani sau esti un mare om de succes( nu imbogatit peste noapte) poti fi atractiv,sexy pt o tipa de 20 de ani sa simta puterea sa invete ceva de la tine, dar acum sa fim seriosi cati tipi cunoasteti de genul asta si sa mai fie si DISPONIBILI?
Exemplele pot continua....dar nu are sens banuiesc ca cine citeste si este de acord cu mine are si alte argumente mai bune nu sunt eu cel mai inspirat.....

Bon....eu Mr.S mai am putin din facultate doar ce a trecut sesiunea....si ma gandesc la viatza peste balta
Acum nu fac anunturi matrimoniale...dar Mr.S are 192 si 95 de kg momentan, face sport in fiecare zi ca asa se face in secolul XXI chiar daca nu e timp...are tot parul in cap adica sunt peste medie...masina are adica este mijloc de deplasare...bunicel
Cum de atractii aka ochi dulci nu am dus lipsa niciodata am acceptat o oferta pe termen limitat pt ca ea pleaca in cateva luni...acum nu stiu ce o sa fie...nu este ceva committed este let it be.....
Daca in primul meu mesaj cred ca am zis ca nu imi mai pasa de ea acum va spun sigur ca sunt vindecat 99% lucru la care a ajutat si actuala tipa putin.

De ce se intampla relatiile de genul la noi intre tipe de 20 de ani cu tipi mai in varsta pai foarte simplu din cauza SARACIEI!!! si lipsei de oportunitati NU ca tipii mai batrani sunt mai sexy, maturi etc etc. Cate femei de cariera cunoasteti voi in Romania fata de alte tari?!putine...Si daca spuneti ca nu e asa inseamna ca va referiti doar la cercul vostru restrans deci minoritate. Imi cer scuze daca am vi s-am parut a fi misogin cand m-am referit la femei de cariera....asa cred eu oricum nu asta este subiectul principal



Si acum revin cu o poza a lu nenea de 43 de ani...to be or not to be mos:). Chiar nu mai conteaza am trecut peste problema asta, momentan mi-am gasit pe cineva.....c'est la vie, va multumesc pentru comentarii ma bucur sa vad unii oameni de CALITATE.
[IMG]http://i635.photobucket.com/albums/uu78/vali17_unik/DSCN0710.jpg[/IMG]

http://i635.photobucket.com/albums/uu78/vali17_unik/DSCN0710.jpg
Mr_S
Postat pe 14 Iulie 2010 16:33
mi se pare o vulpe batrana
w_a_s_p
Postat pe 14 Iulie 2010 16:36
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:34:23

am o rugaminte! incearca sa scrii inca o data mesajul de mai sus din cauza celor 2 clase n-am priceput nimic!


pai daca nu te duce mintea si nu cunosti prescurtarile si regulile de prescurtare a cuvintelor in limba romana... oricum cred ca ar trebui sa inchei aici discutia cu tine pentru ca n am ce sa aflu de la un fante.
angelradios
Postat pe 14 Iulie 2010 16:43
cum ramane cu actuala? am inteles ca e o relatie pe perioada determinata, ea urmand nush-unde sa plece.
w_a_s_p
Postat pe 14 Iulie 2010 16:47
vioricaandreea, ne-ai terminat cu textul tau. obositor rau. incearca sa nu mai scrii cu caps lock si ghilimele, nu inteleg rostul, doar ca te fac sa nu poti urmari mesajul. of, greu cu scrisul asta.
delicacy
Postat pe 14 Iulie 2010 18:02
in primul rand...urat din partea fetei k te'a lasat...pt unu mai in varsta sau nu asta nici nu ar trebui sa mai conteze....si desi dupa prima postare imi parea rau despre tine....la ce'a de'a doua...m'ai cam lasat cu gura cascata.esti egoist si arogant....sa nu vorbim despre modestie...termen probabil necunoscut pentru tine.si asa usor usor....din faptul k tipa asta a stat ceva timp in preajma unei pers de teapa ta...se contureaza putin si personalitatea ei...dar ce se aseamana se aduna.asa k nu te mire de ce ti s'a intamplat
dark_eye
Postat pe 14 Iulie 2010 20:34
De la: angelradios, la data 2010-07-14 16:43:22
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:34:23

am o rugaminte! incearca sa scrii inca o data mesajul de mai sus din cauza celor 2 clase n-am priceput nimic!


pai daca nu te duce mintea si nu cunosti prescurtarile si regulile de prescurtare a cuvintelor in limba romana... oricum cred ca ar trebui sa inchei aici discutia cu tine pentru ca n am ce sa aflu de la un fante.




tu chiar vorbesti serios? "reguli de prescurtare a cuvintelor in limba romana"???????????????????????
atunci nu pot spune decat atat : "dureros"!

si inca ceva referitor la alt post: unii au inceput iar sa traga pe nas! se stiu ei "care este"!
fante_de_dorobanti
Postat pe 15 Iulie 2010 09:08
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 09:08:18
De la: angelradios, la data 2010-07-14 16:43:22
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:34:23

am o rugaminte! incearca sa scrii inca o data mesajul de mai sus din cauza celor 2 clase n-am priceput nimic!


pai daca nu te duce mintea si nu cunosti prescurtarile si regulile de prescurtare a cuvintelor in limba romana... oricum cred ca ar trebui sa inchei aici discutia cu tine pentru ca n am ce sa aflu de la un fante.




tu chiar vorbesti serios? "reguli de prescurtare a cuvintelor in limba romana"???????????????????????
atunci nu pot spune decat atat : "dureros"!

si inca ceva referitor la alt post: unii au inceput iar sa traga pe nas! se stiu ei "care este"!


Era greu sa ma citezi si sa spui asta ?
Intradevar, la oras se vand kile de has ! doua puncte ics
Summer_
Postat pe 15 Iulie 2010 09:56
De la: Summer_, la data 2010-07-15 09:56:38
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 09:08:18
De la: angelradios, la data 2010-07-14 16:43:22
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:34:23

am o rugaminte! incearca sa scrii inca o data mesajul de mai sus din cauza celor 2 clase n-am priceput nimic!


pai daca nu te duce mintea si nu cunosti prescurtarile si regulile de prescurtare a cuvintelor in limba romana... oricum cred ca ar trebui sa inchei aici discutia cu tine pentru ca n am ce sa aflu de la un fante.




tu chiar vorbesti serios? "reguli de prescurtare a cuvintelor in limba romana"???????????????????????
atunci nu pot spune decat atat : "dureros"!

si inca ceva referitor la alt post: unii au inceput iar sa traga pe nas! se stiu ei "care este"!


Era greu sa ma citezi si sa spui asta ?
Intradevar, la oras se vand kile de has ! doua puncte ics



te simti avizata?

sunt un gentleman asa ca toate cele bune "scumpa" domnisoara!
fante_de_dorobanti
Postat pe 15 Iulie 2010 10:02
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 10:02:05
De la: Summer_, la data 2010-07-15 09:56:38
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 09:08:18
De la: angelradios, la data 2010-07-14 16:43:22
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-14 09:34:23

am o rugaminte! incearca sa scrii inca o data mesajul de mai sus din cauza celor 2 clase n-am priceput nimic!


pai daca nu te duce mintea si nu cunosti prescurtarile si regulile de prescurtare a cuvintelor in limba romana... oricum cred ca ar trebui sa inchei aici discutia cu tine pentru ca n am ce sa aflu de la un fante.




tu chiar vorbesti serios? "reguli de prescurtare a cuvintelor in limba romana"???????????????????????
atunci nu pot spune decat atat : "dureros"!

si inca ceva referitor la alt post: unii au inceput iar sa traga pe nas! se stiu ei "care este"!


Era greu sa ma citezi si sa spui asta ?
Intradevar, la oras se vand kile de has ! doua puncte ics



te simti avizata?

sunt un gentleman asa ca toate cele bune "scumpa" domnisoara!


Vai dar stii cat de greu mi-am dat seama? Am stat aseara toata noaptea si m-am invartit pe toate partile, mi-am sunat prietenii si am facut sedinta de comitet urgenta pt a divulga misterul, ca sa stiu sigur daca raspund sau nu !
Of, da, Dl gentleman fante, ma simt f avizata !
Summer_
Postat pe 15 Iulie 2010 10:10

ciudat! eu am postat azi! cred ca ai intuit de aseara ce voi scrie si ai vrut sa fii pregatita!
tocmai imi spunea cineva ca cea mai buna metoda de a comunica cu tine este ignore! se pare ca ti-ai facut oarece "faima" pe aici(nu-i greu de dedus de ce)!cred ca o sa-i urmez sfatul!
fante_de_dorobanti
Postat pe 15 Iulie 2010 10:41
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 10:41:14
ciudat! eu am postat azi! cred ca ai intuit de aseara ce voi scrie si ai vrut sa fii pregatita!
tocmai imi spunea cineva ca cea mai buna metoda de a comunica cu tine este ignore! se pare ca ti-ai facut oarece "faima" pe aici(nu-i greu de dedus de ce)!cred ca o sa-i urmez sfatul!


Tocmai asta e ideea, ca nu imi doresc sa comunic asa cum obisnuiesc utilizatorii activi !
Faima mea se trage de la faptul ca am incredibilul tupeu de a contrazice vedetele locului, si chit ca am dreptate, chit ca nu, imi sare gasca in cap, vai si cat de stresata sunt din cauza asta :)
Chiar m-as bucura sa ma ignori, ultima fraza trebuia sa o formulezi fara ,,cred''
O zi buna !
Summer_
Postat pe 15 Iulie 2010 13:13
De la: Summer_, la data 2010-07-15 13:13:01
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 10:41:14
ciudat! eu am postat azi! cred ca ai intuit de aseara ce voi scrie si ai vrut sa fii pregatita!
tocmai imi spunea cineva ca cea mai buna metoda de a comunica cu tine este ignore! se pare ca ti-ai facut oarece "faima" pe aici(nu-i greu de dedus de ce)!cred ca o sa-i urmez sfatul!


Tocmai asta e ideea, ca nu imi doresc sa comunic asa cum obisnuiesc utilizatorii activi !
Faima mea se trage de la faptul ca am incredibilul tupeu de a contrazice vedetele locului, si chit ca am dreptate, chit ca nu, imi sare gasca in cap, vai si cat de stresata sunt din cauza asta :)
Chiar m-as bucura sa ma ignori, ultima fraza trebuia sa o formulezi fara ,,cred''
O zi buna !


imi "place" ca ai o impresie foarte buna despre tine!
abea acum il elimin pe "cred"! aceleasi ganduri!
fante_de_dorobanti
Postat pe 15 Iulie 2010 13:18
nu e mai bine sa o faceti in privat? [cearta] ca iar vorbim pe langa subiect
w_a_s_p
Postat pe 15 Iulie 2010 17:19
De la: Mr_S, la data 2010-07-14 16:33:33
De la: Mr_S, la data 2010-07-12 19:42:09Vreau sa multumesc celor care mi-au adresat mesaje de incurajare si nu numai unele mesaje chiar au fost foarte bune, ceilalti care au zis ca la 43 de ani nu esti "bosorog" ca eu sunt un agarici imatur etc etc ii inteleg probabil au complexe legate de varsta sau mai stiu eu ce.....

Ce vreau sa fac acum este sa -argumentez de ce la 43 de ani nu poti sa mai fii pt o femeie la fel ca la 23
-sa povestesc de ce mai este nou in viata lui Mr.S

Booon
Pai la 43 de ani un nene nu mai arata ca la 20 nici unele treburi nu mai merg.....sa fim seriosi. O tipa de 20 care sta cu unul de 40+ imbatraneste prematur parerea mea....nenea nu poate sa faca unele activitati ca armasaru sau daca le face nu poate decat la o anumita intensitate si NU ma refer la sex....cand spun orice ma refer chiar la ORICE activitate. Bineinteles si ala de 43 poate avea unele avantaje banii, POATE experienta, POATE te avanseaza intr-o schema and so on......
Eu daca as fi femeie nu as atinge un libidinos de 43 de ani chel, escroc sentimental etc etc este la fel cum eu as intretine un act sexual cu o baba(nu cu o tipa matura care se tine bine la 43 de ani) mi se pare scarbos SINCER. Daca imi plac tipele mai in varsta spun sincer mi-am facut damblau cu o tipa de 30 de ani fix...daca as putea sa o iubesc va spun nu, daca m-am simtit bine va spun ca da..pe moment, daca as repeta...hmmm nu cred!
Mai acum pe bune daca esti actor de cinema si ai 43 de ani sau esti un mare om de succes( nu imbogatit peste noapte) poti fi atractiv,sexy pt o tipa de 20 de ani sa simta puterea sa invete ceva de la tine, dar acum sa fim seriosi cati tipi cunoasteti de genul asta si sa mai fie si DISPONIBILI?
Exemplele pot continua....dar nu are sens banuiesc ca cine citeste si este de acord cu mine are si alte argumente mai bune nu sunt eu cel mai inspirat.....

Bon....eu Mr.S mai am putin din facultate doar ce a trecut sesiunea....si ma gandesc la viatza peste balta
Acum nu fac anunturi matrimoniale...dar Mr.S are 192 si 95 de kg momentan, face sport in fiecare zi ca asa se face in secolul XXI chiar daca nu e timp...are tot parul in cap adica sunt peste medie...masina are adica este mijloc de deplasare...bunicel
Cum de atractii aka ochi dulci nu am dus lipsa niciodata am acceptat o oferta pe termen limitat pt ca ea pleaca in cateva luni...acum nu stiu ce o sa fie...nu este ceva committed este let it be.....
Daca in primul meu mesaj cred ca am zis ca nu imi mai pasa de ea acum va spun sigur ca sunt vindecat 99% lucru la care a ajutat si actuala tipa putin.

De ce se intampla relatiile de genul la noi intre tipe de 20 de ani cu tipi mai in varsta pai foarte simplu din cauza SARACIEI!!! si lipsei de oportunitati NU ca tipii mai batrani sunt mai sexy, maturi etc etc. Cate femei de cariera cunoasteti voi in Romania fata de alte tari?!putine...Si daca spuneti ca nu e asa inseamna ca va referiti doar la cercul vostru restrans deci minoritate. Imi cer scuze daca am vi s-am parut a fi misogin cand m-am referit la femei de cariera....asa cred eu oricum nu asta este subiectul principal



Si acum revin cu o poza a lu nenea de 43 de ani...to be or not to be mos:). Chiar nu mai conteaza am trecut peste problema asta, momentan mi-am gasit pe cineva.....c'est la vie, va multumesc pentru comentarii ma bucur sa vad unii oameni de CALITATE.
[IMG]http://i635.photobucket.com/albums/uu78/vali17_unik/DSCN0710.jpg[/IMG]

http://i635.photobucket.com/albums/uu78/vali17_unik/DSCN0710.jpg

esti atat de arogant...de nu ajunge nimeni la nasul tau aflat la 185...
nu mai am ce sa-ti zic
ti-ai gasit una...pe care o s-o faci tot pe la forum...mai tarziu...
slabeste-ne
dragon_fly88
Postat pe 15 Iulie 2010 17:27
De la: w_a_s_p, la data 2010-07-15 17:19:36nu e mai bine sa o faceti in privat? [cearta] ca iar vorbim pe langa subiect


Ideea este sa nu iti mai dai deloc cu parerea...ce sa zic, majoritatea face regula, tipul ala nu e mos, Missy este super women, Llouis Lane care a fugit de mult prea plictisitorul Mr S si si-a gasit fericirea in bratele unui iubit cu 21 de ani mai mult decat ea, evident ca nu este de condamnat Missy, este o victima a soartei nepolacute de a da peste un tinerel prostut...of, si LOGIC ca intelepciunea se cauta NEAPARAT la astia mai mari, astia micii se joaca cu ea in nisip, si pe la 40+ se vor da si ei la copilele care sunt la gradinita acum !

Si...evident ca f putini vor intelege sarcasmul...trist
Summer_
Postat pe 15 Iulie 2010 18:37
De la: Summer_, la data 2010-07-15 18:37:51
De la: w_a_s_p, la data 2010-07-15 17:19:36nu e mai bine sa o faceti in privat? [cearta] ca iar vorbim pe langa subiect


Ideea este sa nu iti mai dai deloc cu parerea...ce sa zic, majoritatea face regula, tipul ala nu e mos, Missy este super women, Llouis Lane care a fugit de mult prea plictisitorul Mr S si si-a gasit fericirea in bratele unui iubit cu 21 de ani mai mult decat ea, evident ca nu este de condamnat Missy, este o victima a soartei nepolacute de a da peste un tinerel prostut...of, si LOGIC ca intelepciunea se cauta NEAPARAT la astia mai mari, astia micii se joaca cu ea in nisip, si pe la 40+ se vor da si ei la copilele care sunt la gradinita acum !

Si...evident ca f putini vor intelege sarcasmul...trist


lasa muica ca te inteleg eu! are mama si o acadea prin traista numai sa nu plangi!
baba_cloanta
Postat pe 15 Iulie 2010 18:40
De la: baba_cloanta, la data 2010-07-15 18:40:40
De la: Summer_, la data 2010-07-15 18:37:51
De la: w_a_s_p, la data 2010-07-15 17:19:36nu e mai bine sa o faceti in privat? [cearta] ca iar vorbim pe langa subiect


Ideea este sa nu iti mai dai deloc cu parerea...ce sa zic, majoritatea face regula, tipul ala nu e mos, Missy este super women, Llouis Lane care a fugit de mult prea plictisitorul Mr S si si-a gasit fericirea in bratele unui iubit cu 21 de ani mai mult decat ea, evident ca nu este de condamnat Missy, este o victima a soartei nepolacute de a da peste un tinerel prostut...of, si LOGIC ca intelepciunea se cauta NEAPARAT la astia mai mari, astia micii se joaca cu ea in nisip, si pe la 40+ se vor da si ei la copilele care sunt la gradinita acum !

Si...evident ca f putini vor intelege sarcasmul...trist


lasa muica ca te inteleg eu! are mama si o acadea prin traista numai sa nu plangi!


Dintisorii mei sunt intacti, nu au pic de cariuta sau marmoratie, asa ca acadeaua ta e pa !
Si..btw, sarcasm, dexonline, bla bla...
Summer_
Postat pe 15 Iulie 2010 18:50
De la: Summer_, la data 2010-07-15 18:50:48
De la: baba_cloanta, la data 2010-07-15 18:40:40
De la: Summer_, la data 2010-07-15 18:37:51
De la: w_a_s_p, la data 2010-07-15 17:19:36nu e mai bine sa o faceti in privat? [cearta] ca iar vorbim pe langa subiect


Ideea este sa nu iti mai dai deloc cu parerea...ce sa zic, majoritatea face regula, tipul ala nu e mos, Missy este super women, Llouis Lane care a fugit de mult prea plictisitorul Mr S si si-a gasit fericirea in bratele unui iubit cu 21 de ani mai mult decat ea, evident ca nu este de condamnat Missy, este o victima a soartei nepolacute de a da peste un tinerel prostut...of, si LOGIC ca intelepciunea se cauta NEAPARAT la astia mai mari, astia micii se joaca cu ea in nisip, si pe la 40+ se vor da si ei la copilele care sunt la gradinita acum !

Si...evident ca f putini vor intelege sarcasmul...trist


lasa muica ca te inteleg eu! are mama si o acadea prin traista numai sa nu plangi!


Dintisorii mei sunt intacti, nu au pic de cariuta sau marmoratie, asa ca acadeaua ta e pa !
Si..btw, sarcasm, dexonline, bla bla...


las ca stiu eu c-o vrei fata muichii!
baba_cloanta
Postat pe 15 Iulie 2010 18:53
Esti de-a dreptul vulgara si limitata ! Stai parcata !
Summer_
Postat pe 15 Iulie 2010 18:56
De la: Summer_, la data 2010-07-15 18:56:41Esti de-a dreptul vulgara si limitata ! Stai parcata !




vai fata muichii de ce vorbesti asa urat despre tine?! sunt asa de catranita! adica eu iti dau umarul meu sa bocesti si tu ce faci?!
baba_cloanta
Postat pe 15 Iulie 2010 18:59
controleaza-ti hormonii, iti dau stari de nervozitate vad [pt summer]
w_a_s_p
Postat pe 15 Iulie 2010 19:39
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 10:41:14
ciudat! eu am postat azi! cred ca ai intuit de aseara ce voi scrie si ai vrut sa fii pregatita!
tocmai imi spunea cineva ca cea mai buna metoda de a comunica cu tine este ignore! se pare ca ti-ai facut oarece "faima" pe aici(nu-i greu de dedus de ce)!cred ca o sa-i urmez sfatul!


fante sau postelnik
angelradios
Postat pe 15 Iulie 2010 23:10
De la: angelradios, la data 2010-07-15 23:10:09
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-15 10:41:14
ciudat! eu am postat azi! cred ca ai intuit de aseara ce voi scrie si ai vrut sa fii pregatita!
tocmai imi spunea cineva ca cea mai buna metoda de a comunica cu tine este ignore! se pare ca ti-ai facut oarece "faima" pe aici(nu-i greu de dedus de ce)!cred ca o sa-i urmez sfatul!


fante sau postelnik



cineva mi-a "dus "dorul!
fante_de_dorobanti
Postat pe 16 Iulie 2010 08:51
Summer eu merg cu tine pana la moarte. M-am plictisit sa citesc 5 pagini (din respect, sa ma pun la curent, sa nu vorbesc aiurea), dar pt postul tau a meritat, pt ca ai pus punctul pe i si nu mai e nevoie sa scriu eu un carnat asa lung, ca ai facut-o tu deja

Singurul lucru pentru care sunt de acord cu "pleava" este ca si mie imi pare ca e un tip plin de el si arogant si sinonime peste sinonime. Dar la 23... treaba e frecvent intalnita si daca face parte din caracterul lui, va fi asa si la 43. Dar nu e treaba mea asta!

Mi-a placut oricum spectacolul. Nu mi-as spune un of personal pe acest forum nici sa fiu platita. M-au terminat sfaturile alea de genul "iesi din casa". Cand a scris negru pe alob ca are un cerc de preteni si sunt numai baieti si normal ca nu o sa planga pe umarul alora la o bere ca l-a parasit fraiera pt unul "expirat" din punctul lor de vedere.

Da' voi! Voi astia trecuti prin viata... zici ca ati supt toti la aceeasi mama nu stiu ce ati patit ca mi-au placut foarte mult intrebarile voastre si nivelul de implicare d ecare ati dat dovada, gen "si ce vrei de la noi, a?" sau "ce solutie vrei sa gasesti aici?", "ce putem noi sa facem?"

Nu faceti baaa nimic voi! Ca si voi ramaneati filozofi daca taceati. Simplul fapt ca omul s-a descarcat si subconstientul lui stie ca undeva, cineva daca vede postul are habar de frustrarea lui - cum ziceti voi - asta e de ajuns ajutor. S-a ajutat singur, pt ca a spus cuiva.

Si eu am judecat t*rfe pe acest forum si cocalari, in loc sa spun ceva concret. Dar satu si ma gandesc, poate ar fi mai bine sa lasam smecheria asta si comportamentul de jurati la un proces, cand nici unul n-a avut curaj sa expuna un detaliu din viata lui, o problema personala, orice. Cu sanatate!
Boca
Postat pe 16 Iulie 2010 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help me pleasse :(( 99 De la: the_O 24 Februarie 2010 09:44
pana cand o viata amara? 22 De la: smigal 18 Martie 2009 16:05
indiferenta 142 De la: Barbie30 25 Octombrie 2010 21:28
o poveste normala 40 De la: cami_goanga10 26 Martie 2010 19:46
Ce-i domnule cu romancele astea care vor sa fie asimilate si inca in propria tara ? 493 De la: lilutza09 17 Februarie 2011 16:25