Setari Cookie-uri

Jurnal Mr.S

"supa reincalzita " nu este gustoasa......asa ca cea fost a fost frumos si gata.......priveste in orizont si ai sa vezi ceva nou si mult mai bun.... esti tanar si nu pierde frumusetea tineretii pentru o persoana care nu merita afectiunea ta. Mult succes in viata si sa fii iubit!!!
kudika200477_marya
Postat pe 10 Iulie 2010 13:58
Esti gelos si te simti amenintat de varsta de 40 de ani,altfel n-ai fi fost agresiv ("bosorog") si nu te-ai fi recomandat "MR. S.". Daca esti impacat cu varsta ta, de ce nu te-ai recomandat LOVERBOY S , Young boy S,Flu-Flu-S sau mai-stiue -eu -cum?....asa..tinereste...?
nicol22n
Postat pe 10 Iulie 2010 14:18
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!



nu totul se termina la EA,mai sunt multe fete cu kre te poti intelege si poti avea o relatie ,mult noroc cu ele ;))
Diana_Dy
Postat pe 10 Iulie 2010 14:53
esti frustrat ....in primul rind cred ca tu esti cel "bosorog" si de aia ai fost parasit.(daca nu crezi mergi la dex si vezi semnificatia cuvintului...prima si cea de baza).de ce spun ca de aia ai fost parasit ...deoarece fetele au un simt deosebit de dezvoltat in alegerea partenerului ...mai ales sexual.
asta in primul rind.
apoi un barbat la 40...45 de ani nu este altceva decit un barbat matur care stie ce vrea,realizat si poate oferi multe...fata de un tinar nascut "gata obosit".(bine sa nu exageram...nu toti barbatii de virsta asta)
fata a pus in balanta si bune si rele a facut calculul si cind a vazut cite avantaje are...(la sex cam la fel sau poate mai bine)normal ca a acceptat relatia.
deci voi baietii din generatia de azi spre deosebire de fete sunteti (ca sa folosesc o expresie la moda) varza...nu toti marea majoritate.si ca sa nu intru in detalii spun doar "nascuti gata obositi"si cu asta am spus totul.
deci nu fata a fost sau este vinovata...TU...pentru ca nu ai stiut sa o tii aproape sai oferi tot ce avea nevoie,sa o faci sa nu se uite dupa altcineva...indiferent ca era mai tinar sau mai matur.
RUY_BLAS
Postat pe 10 Iulie 2010 15:00
Eu zic k suferi dupa ea chiar dak nu merita.Adik 3-4-5 ani sau cati ati fost impreuna au insemnat ceva mai ales k de-a lungul relatiei u i-ai fost fidel(asa am inteles k ai refuzat unele " tentatii" ).Sfatul meu:nu te descuraja pentru k nu toate fetele sunt la fel;intr-adevar multe in ultimul timp se cupleaza cu babalaci doar pt bani dar mai exista si fete care cred in dragoste.Succes si persevereaza.Nu stii niciodata ce iti poate aduce viata.
Mirelutza21
Postat pe 10 Iulie 2010 15:35
well.. am mai auzit o poveste de genu.. ea, dupa o relatie de vreo 6-7 ani cu el se hotaraste sa-l paraseasca pe (aproape)logodnicul ei pt cineva de pe urma caruia putea sa profite.. parerea mea e ca si fosta ta a facut la fel.. so... da, situatia e cam naspa dar nu te stresa.. nu regreta.. vei gasi si tu pe cineva daca stii ce iti doresti. poate dupa atata timp cu your Miss ai si tu putina nevoie de libertate.. tu cu tine nu e chiar asa rau:))
kudika131656
Postat pe 10 Iulie 2010 15:43
de ce sa plangi dupa o dragoste pierduta cand sunt altele care te asteapta?s-a terminat..nu a mai mers si gata...probabil a cautat in alta parte ceea ce nu a gasit la tine..rupe orice legatura cu ea si nu te mai gandi la trecut..trecutul e trecut!concentreaza-te pe alte activitati...ea isi vede de viata ei si probabil asa ar trebui sa faci si tu...asta nu inseamna sa iti faci alta relatie pentru a o uita pe ea..timpul le rezolva pe toate..important e sa ramanem neschimbati cand totul in jur se schimba...Sunt convinsa ca vei trece peste..Bafta!:P

PS:la 43 de ani nu prea il vad bosorog..cred ca l-ai numit asa pentru ca esti frustrat!
littlemissobsessiv3
Postat pe 10 Iulie 2010 15:46
buna !in primul rand nu cred ca parintii tai sun niste ,,BOSOROGI ,, ,in al doi-lea rand cred ca tu esti ....de la tara ,si cred ca de undeva de unde se agata harta in ....cui . bine ti-a facut . la 23 de ani inca esti ...,,NECOPT '' .......SIGUR ! SINCER.....BINE TI-A FACUT....!
kudika097420
Postat pe 10 Iulie 2010 16:03
Un singur lucru nu inteleg: daca voi, toti ceilalti, care ii raspundeti baiatului, aveti pretentia de oameni "crescuti", "intelepti" si doriti cu atata ardoare, ca sa nu spun direct inversunare sa il "educati", sanctionandu-l atat de dur pentru un cuvant, folosit poate din inconstienta unui moment impulsiva, de ce nu incercati cel putin sa o faceti intr-o maniera mai de "calitatea" pe care o pretindeti pentru voi insiva??
Dati o idee, o opinie, un sfat, daca aveti vreo unul de valoare, daca nu, incercati sa ava abtineti in a va mai da voi, frustarile si nemultumirile, fata de viata si actiunile voastre, in loc sa incepeti sa aruncati cu un "noroi", care, pur si simplu, nu isi are rostul!
Eu cred ca putina liniste si autoanaliza este valabila pentru toti!!!
Nimeni nu este mai presus decat nimeni, cu atat mai putin mai invatat!
Fiecare isi traieste propriile EXPERIENTE prin prisma PROPRIILOR PUTERI SI CAPACITATI DE A INTELEGE SI A EXTRAGE MINIMUL DE INVATAMINTE!!!
Va multumesc!!!
O zi splendida tuturor!!!
andreeasens
Postat pe 10 Iulie 2010 16:28
draga Mr.S parerea mea e ca fetele de aici de pe forum de cam critica si cam au de ce( pt ca daca cauta gasesc nod in papura pt orice, crede-ma pe cuvant ca sunt femeie ) . Acum in legatura cu problema ta, eu iti sugerez sa nu cauti nimik pt ca o sa gasesti cum spunea cineva mai sus, o tipa care sa iti placa, si cand o sa gasesti atunci nu trebuie sa te comporti intr-un anume fel, pt ca daca fata te place cu adevarat o sa fie mai bucuroasa daca esti tu insuti, nu un prefacut. Oricum ce e al tau e pus deoparte( cel putin asa cred eu).Nu are rost sa te stresezi pt nimik, si daca chiar nu gasesti in cercul tau de prieteni pe cinveva interesant, daca tot ai net-ul poti incerca pe niste site-uri speciale, nu se stie niciodata ce gasesti. parerea mea, daca vrei sa tii cont de ea bine daca nu iar bine.sper ca ti-am putut fi de folos cu ceva. good luck in continuare.pa pa
thiare
Postat pe 10 Iulie 2010 17:27
si...care ar fi intrebarea ta?
kudika191755
Postat pe 10 Iulie 2010 17:40
acum eu chiar nu inteleg de ce toate va luati de el...si-a spus omul problema, vrea sfaturi probabil...intr-adevar e putin cam grabit..
nu ii luati ei apararea pt ca asa ceva nu se face, si nu avea de ce sa se incurce cu "bosorogul" inainte sa se desparta de el..
alexxa2
Postat pe 10 Iulie 2010 17:40
lasand la o parte cuvantul bosorog (care oricum se "explica" la 24 ani ai tai, si mai ales la 22 ai ei - sunt 21 ani diferenta intre ei) poate o fi vazut ea ceva la el daca sta cu el....nu-ti mai bate capul, l-a ales pe el, sa se descurce cu el.

si eu am avut o problema similara cand eram mai tanara ca nu cunosteam nicium baieti:-D
singura solutie: mai schimba grupul in care te invarti. da nici eu nu mi-am lasat grupul sunt prietenii mei la bine si la rau, insa am mai iesit si cu alte grupuri in paralel unde am cunoscut alt gen de tipi, care mi,au placut. sau mai mergi si singur in unele locuri, singur ai mai multe sanse sa intri in vorba cu o tipa. bine, in locuri unde se poate, nu stiu unde locuiesti deci mi-e greu sa iti spun, dar stii tu ce vreau sa zic.
DayC
Postat pe 10 Iulie 2010 19:41
Un sfat ptr Mister nu dispera caci care va fii sa fie ptr tine va fii a ta viata merge inainte inca nu a venit sfarsitu
kudika152393
Postat pe 10 Iulie 2010 19:44
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!
sincer,esti tanar..nu t agita.va venii si vremea ta.este foarte important sa nu stai in casa singur,nu t izola.....vei gasi cva exact cand nu t vei astepta...eu asa am patit.bafta
lalalala888
Postat pe 10 Iulie 2010 21:47
in primu rand invata sa scrii limba romana frate .ce tot atata va prostiti cu engleza? iar daca acea Miss te-a lasat ptr un ''bosorog'' (ptr ca asa vrei tu sa se numeasca ) sigur a vazut sau a gasit ceva in el ceea ce tu nu ai, sau nu ai oferit.iar daca ai trecut peste asta de ce mai scrii aici pe topic? scrii ptr ca ai ramas cu durerea ca te-a parasit ptr un barbat de 43 ani .sa nu zici ca nu e asa, ca minti !
fata_healthy
Postat pe 10 Iulie 2010 22:45
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!

nu te supara, dar ce cauti tu in adresa de mail a altei persoane ? asta nu prea mi se pare ok.o fi la moda, dar nu e ok.
alina1_
Postat pe 10 Iulie 2010 23:03
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!


oricat de stransa a fost relatia inainte, nu aveai voie sa o spionezi... bine ti-a facut ca te-a lasat!
camiflorea
Postat pe 10 Iulie 2010 23:05
in rest Mr S cred ca esti ok. o sa iti gasesti tu pe cineva. esti tanar doar.e greu dupa atatia ani, dar stii cum se spune timpul le rezolva pe toate.
alina1_
Postat pe 10 Iulie 2010 23:06
Buna.Ma numesc Georgiana.As vrea sa te cunosc.Am 20 de ani,studenta.Id-ul meu e georgiana.campan
Sper sa ne placem.Pup
camy44
Postat pe 10 Iulie 2010 23:33
Am 41 ani....si la 20 ani ii consideram bosorogi pe cei trecuti de 40...asa ca nu-l mai acuzati....o sa ajunga si el la anii nostri si o sa-si dea seama ca abia atunci e in floarea varstei...Draga Mr. S, tipul de 43 a fost destul de destept sa o vrajeasca....cu timpul si tu vei deveni la fel de intelept sa le vrajesti pe fetele tinere....si sunt sigura ca si tu (macar odata in viata) te-ai uitat dupa una cu mult mai varsta decat tine...asta e viata....dar poate ai stiut sa te opresti....poate Miss nu te-a iubit suficient din moment ce imediat ce a fost departe de tine s-a si combinat....te sfatuiesc ( daca imi permiti) sa iesi in continuare cu amicii tai si, te asigur, ca in cercul tau de prieteni si colegi exista si o fata care te apreciaza si care te doreste, dar tu inca nu ai observat-o...casca ochii bine la fetele din jurul tau si o vei descoperi pe cea care te vrea cu adevarat asa cum esti...care te accepta asa cum esti. fara sa fie nevoie sa te schimbi tu cu ceva....ai inca sufletul ranit, dar da voie cuiva sa se aproprie de tine (chiar daca nu ai incredere) si lasa viata sa-si urmeze drumul....mult noroc in viata si sa ai parte de iubire!
ladyx342000
Postat pe 11 Iulie 2010 00:05
Mr S....am si eu o curiozitate...De ce ai intrat in adresa ei de mail?....
monnikbluflame
Postat pe 11 Iulie 2010 00:16
Stii ... toate solutiile vin de la tine ... e foarte important sa te cunosti indeajuns sa reactionezi in avantajul tau ... pastreaza si cateva ore doar cu tine, vei descoperi lucruri pe care nu le stiai pana acum ...

Conjunctura vietii a facut ca ea sa te dezamageasca, dar tu trebuie sa inveti din asta si sa mergi mai departe ... viata ne ofera multe lucruri frumoase, trebuie doar sa le vedem ...
Au trecut deja 6 luni de cand v-ati despartit, e timpul sa te gandesti la tine....de ex: ce-ti doresti sa faci in viata, pe unde vrei sa calatoresti, sa incepi cursuri sau sport ...
Cu cat te concentrezi mai mult asupra ta, cu atat vei atrage oamenii in jurul tau ...

ana_creatza
Postat pe 11 Iulie 2010 00:26
Buna, numele meu este Iulia, am citit ce ai scris Mr. S...si cred ca avem 3 lucruri in comun, am 23 ani, sunt studenta la medicina si undeva in trecutul meu am fost dezamagita foarte tare de cineva, insa nu e vorba de aceeasi poveste ci difera din mai multe puncte de vedere...in fine, ideea e ca de atunci nu am mai putut sa incep nici o relatie cu nimeni pentru ca nimeni nu imi capteaza atentia si mai nimic nu ma mai impresioneaza. Totusi mi-a atras atentia mesajul tau si mi se pare neobisnuit pentru ca nu am timp (stii si tu cum e cu medicina) sa citesc tot ce primesc pe mail. Ti-am raspuns in ideea ca daca ai sa vrei sa schimbam cateva cuvinte, eventual curiozitatea sa ma cunosti iti las adresa mea de mail : miss_you_giulya@yahoo.com O zi placuta in continuare si sper sa gasesti solutie la ce ai nevoie!
miss_you_giulya
Postat pe 11 Iulie 2010 00:59
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!

student la medicina zici......pai stai putin ca tu nu prea ai cultura generala,nu vreau sa dau cu presupusul la ce fel de facultate esti (privata sau de stat )ca tot draqu ala e daca stii cui sa-i dai spaga.Hai sa-ti improspatez memoria,iar daca nu stiai asta, iti dau o lectie gratuita de cultura generala iar tu poti sa meditezi si sa-ti rescrii ce ai postat.
Etapele de varsta din viata omului sunt urmaoarele:
copilaria-pana la 12 ani.
adolescenta -pana la 20 de ani.
prima tinerete-pana la 40 de ani.
a doua tinerete-pana la 60 de ani.
maturitatea-pana la 90 de ani.
si batanetea intre 90 si 110 ani si mai mult.
pai normal ca fata te-a lasat,nu ai nici macar cultura general,nu mai zic ca textul tau lasa de dorit cat de inteligent esti.Dar te dai mare si tare.
mihaela255
Postat pe 11 Iulie 2010 02:34
Scuza-ma MR. S....dar tatal meu are aproape 43 de ani..si nici nu e chel...are parul negru....si are dintii mai albi ca ai mei....concluzie :..nu e bosorog...si cred k daca iubeai acea fata cu adevarat ai lasa-o sa fie fericita langa un om putin mai matur ca tine...deci asta e...in viata trebuie sa treci peste multe obstacole..k totusi....asta e viata
corny2009
Postat pe 11 Iulie 2010 08:17
-Salut Mr.S !

- No !... you don't need any help !...acum cu atiteasite-uri de socializare ....pt sex gasesti oricum ca oricum majoritatea de acolo se joaca doar si nu pun date reale sau se joaca si se asund.
- All you neeed is keep on living your life !..si la momentul oportun cind va aparea vei sti ca merita sau nu sa iti pierzi timpul si cum si in in ce fel; implicare emotionala sau dar sex .
sml-happy0065:
Ar trebui in definitiv ca acesta experienta negativa ti s-a intimplat acum si nu mai tirziu cind implicatiile si consecintele ar fi putut fi altele, gen copii divort, partaj, etc.
-Nu uita "Ce nu te doboara te intareste"..so....
--Keep on living and ejoy the life full time, every day of it !

"God give me the serenity to know what is wrong and what if right and the wisdom to choose the right path"
ROWARDO
Postat pe 11 Iulie 2010 08:46
De la: Mr_S, la data 2010-06-27 23:01:14Va salut numele meu este Mr.s, de ceva timp am descoperit comunitatea voastra fiind un silent reader, acum m-am gandit sa devin activ sa vedem ce iese....
Eu Mr.S 23 de ani student la medicina am avut o prietena de prin vremea liceului stiti voi relatiile de 3-4-5 ani cu mici certuri urmate de impacari, acum un an MISS a terminat facultatea dupa care la 4-5 luni s-a angajat. Toate bune si frumoase se raceste treaba nu mai stam in acelasi oras(cel cu facultatea) MISS pleaca in orasul parintilor unde are locul de munca mai merge relatia inca 3-4 luni toate bune si frumoase pana cand in decembrie 2009 MISS ma refuza la o partida de karaoke XBOX Lipps dupa ce ea platise online kitul....Sun sa ne intalnim a doua zi sambata fiind, MISS spune ca e obosita ca a avut de lucru acasa. Treaba a inceput sa miroasa deci am trecut la investigatii eu nefiind in orasul parintilor si fiind rupt definitiv cu vechile cunostiinte i-am intrat in adresa de e-mail unde i-am gasit niste poze cu pupaturi and shit cu un nene bosorog de 43 de ani sef or something...oricum coleg de serviciu......
Treaba cu MISS deci s-a terminat de prin decembrie au trecut mai mult de 6 luni, eu Mr.s de atunci nu am mai avut nici o tentativa nimic pur si simplu nu se lipeste nimic de mine....As vrea sa incep ceva nou dar nu stiu cum daca am fost cu MISS din liceu m-am cam tampit sa mai zic ca pe perioada relatiei multe tentatii am refuzat...
De ce sa nu recunosc si fara sex e bad....iar compromisuri "to get it" nu prea imi convine gen sclavagisme, prefacatorii, SA PIERD TIMP pt ca timpul liber este foarte putin la mine:(((.
Dpdv fizic sunt way way above average nu ma supraevaluez....dpdv material sunt mediu....De iesit cu prietenii o fac destul de des dar nimic interesant in grupul meu si nici nu-l pot schimba din cauza facultatii:(

In concluzie I need HELP!
Ingridd_Ingridd_71
Postat pe 11 Iulie 2010 09:44
"lacul e plin de peste" ... cu 23 "old" invata sa experimentezi ...restul vine de la sine :))
Good Life!
Ingridd_Ingridd_71
Postat pe 11 Iulie 2010 09:46
Draga dak la 23 ani student fiind poti, spune despre un barbat la 43 ca este bosorog, scuze dar chiar ca ai nevoie de ajutorrrrr, la greu.Persevereaza, cu grija ca s-ar putea ca cele de 18-20 sa te vada pe tine boso.Succes
lizi_preda
Postat pe 11 Iulie 2010 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rugaciunea de dinainte de spovedanie 2 De la: kudika_35337 10 Decembrie 2013 08:12
nu stiu ce se intampla cu mine 59 De la: evelyne15 6 Octombrie 2010 17:31
Cea mai buna prietena sau o aventura de o noapte 97 De la: Blonda_37 23 Octombrie 2011 10:44
ma jucat destul de frumos.... 11 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 18:17
Sa retrezim romantismul in noi si in jurul nostru(numai pentru romantici, de preferinta barbati)) 33 De la: scorpio67 8 Decembrie 2009 16:19