Setari Cookie-uri

Faimoasele pastile chinezesti

De la: zizii, la data 2008-09-23 17:47:00Buna fetelor.
Si eu am folosit capsule chinezesti pentru slabit.Sunt foarte periculoase.Le-am intrerupt.Slabeste sistemul imunitar.Eu de o luna de zile,trec dintr-o boala in alta: hipertensiune, gastrita,amigdalite,infectie la plamani,alergie etc.
Asa ca folositi alta dieta.Va spun cu mana pe inima,prin ce trec.Eu eram o persoana sanatoasa.

Va doresc o zi buna.

Asa este,,si eu am luat niste pasile,,cred ca asemanatoare ,,si de atunci nu mai sunt om...nici regenonul nu mi-a facut rau ca acestea
HANDREINA
Postat pe 18 Noiembrie 2008 09:08
dragi doamne,va supun atentiei si urmatoarele produse:https://www.amway.ro/catalog?product=11225&category=1008....sunt 100% naturale,produse de liderul mondial in gama de sumplimente alimentare si multivitamine....pt cine este interesat,va pot spune cum sa obtineti o reducere de 30%

Postat pe 27 Noiembrie 2008 02:23
Buna ziua dragele mele!
Mi se pare inconstienta sa folosesti produse dupa ureche!Nici macar nu poti citi continutul,recomandari,reactii adverse.Din pacate si eu am kilograme in plus...este o poveste de adormit copii ca putem slabii rapid,bla-bla.Acel strat adipos se depune in citiva ani,ar fi ireal sa se topeasca peste noapte.Eu nu am urmat nici un regim deosebit..ci pur si simplu dupa un tratament cu Detox Spa (detoxifierea prin electroliza apei)m-am trezit cu 6 kg mai putin.Va dati seama am prins curaj si la recomandarea unei prietene medic folosesc ceva suplimenti (nu stiu daca este voie sa dau nume!) de care sunt super multumita.Nu sunt scumpe!Lunar se poate pierde 1-2 kg,sau mai mult ,dar asta difera de la organism la organism.Daca va intereseaza va stau la dispozitie.
carmennnn_healthy
Postat pe 9 Decembrie 2008 08:34
Carmennn vreau si eu id-ul tau sau dak ai timp intra tu pe al meu...nejmaryel1
nejmaryel1
Postat pe 9 Decembrie 2008 09:44
am luat si eu pastilele chinezesti anul acesta prin martie am inceput am slabit 8 kg intr-o luna am terminat pastilele apoi timp de 2 luni fara pastiel am mai slabit 2 kg iar de atunci pana acum am pus pe mine 2 kg.Sper sa le dau jos cu ceai de soc.
nejmaryel1
Postat pe 9 Decembrie 2008 09:47
Spune te rog ce pastile ai luat sa le incercam si noi,ms astept sa ne spui.
mizucca
Postat pe 9 Decembrie 2008 12:18
Va trebuie un porgram de imunizare.pentru detalii va astept pe messenger
i_love_lexa
Postat pe 30 Decembrie 2008 15:14
Sunt la a treia luna de pastile chinezesti si masimt excelent, am slabit mult dar frumos ! la o luna dupa folosinta mi-am facut analizele (cam toate) mi-au iesit perfect! Imi pare rau pt cele la care pastilele au efecte ciudate.
Pupici
jaqueline29
Postat pe 6 Ianuarie 2009 10:44
as dori si eu sa imi spui cim a slabit colega ta. adresa mea este vali2206@yahoo.com mersi
imam
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:22
De la: carmennnn, la data 2008-12-09 08:34:54Buna ziua dragele mele!
Mi se pare inconstienta sa folosesti produse dupa ureche!Nici macar nu poti citi continutul,recomandari,reactii adverse.Din pacate si eu am kilograme in plus...este o poveste de adormit copii ca putem slabii rapid,bla-bla.Acel strat adipos se depune in citiva ani,ar fi ireal sa se topeasca peste noapte.Eu nu am urmat nici un regim deosebit..ci pur si simplu dupa un tratament cu Detox Spa (detoxifierea prin electroliza apei)m-am trezit cu 6 kg mai putin.Va dati seama am prins curaj si la recomandarea unei prietene medic folosesc ceva suplimenti (nu stiu daca este voie sa dau nume!) de care sunt super multumita.Nu sunt scumpe!Lunar se poate pierde 1-2 kg,sau mai mult ,dar asta difera de la organism la organism.Daca va intereseaza va stau la dispozitie.


buna carmennn, imi poti da mai multe amanunte? incerc de mai multi ani sa slabesc, dar nu prea reusesc.
caty67
Postat pe 8 Ianuarie 2009 02:47
Tema este despre pastile chinezesti...Romina face reclama "tratamentului " ei...
f bine asa!!!!
jaqueline29
Postat pe 9 Ianuarie 2009 10:14
DACA CELOR CARE AU SCRIS CA LE ESTE TEAMA DE PASTILELE CHINEZESTI TINETI DOAMNELOR REGIM ESTE CEL MAI EFICACE, INSA V-AS MAI RECOMANDA SI ALTCEVA FOLOSITI APA MAGNETIZATA CARE DA UN RANDAMENT EXTRAORDINAR NU NUMAI CA ELIMINA CELULITA SI GRASIMILE DIN ORGANISM CI ESTE FOARTE BUNA SI PT. ALTE BOLI DIABET,CONSTIPATIE,UTIL PT. APARATUL URINAR, ARTROZA, BALONARI, ETC.. LISTA AR FI LUNGA; PT. A MAGNETIZA APA AVETI NEVOIE DE O BAGHETA MAGNETICA CARE NU ESTE SCUMPA LA CATE MINUNI POATE FACE INSA LA MEDICAM. CHINEZESTI NU RENUNT AM CHIAR FOARTE MULTE CERINTE PT. CA PANA ACUM NU A DAT NIMENI SEMNE CA S-A IMBOLNAVIT. FITI OPTIMISTE DOAMNELOR NU CRED CA PE ACEST FORUM SUNT BALIVERNE FIECARE POVESTESTE PRIN CE TRECE SI E FOARTE BINE CA AVEM PARERI IMPARTITE SI NE LUAM DUPA CE CREDEM NOI CA NE-AR FI NECESAR.
numelemeu_mary
Postat pe 9 Ianuarie 2009 19:55
daca se poate as fi interesata sa stiu despre ce pastile este vorba si da se gasesc infarmacie. multumesc si astept raspunsul tau pe adresa de e-mail lalouise7@yahoo.com.
kukla
Postat pe 9 Ianuarie 2009 22:11
dragele mele...iau pastila de slabit de 7 luni ...am 37 ani ,cei drept nu am fost niciodata grasa, am 2 copii...etc.arat f.bine,sincer sunt bune,eu una nu pot trai fara ele ,ma simnt super,depinde de organismul fiecaruia,simntomele pe care le descrietii sunt adevarate dar numai in primele 2 saptamini...dar devi dependenta de ele cu timpul deoarece contin o cantitate destul de mica de anfetamina care sigur stiti e un drog,imi dau multa energie....daca nu aveti probleme de sanatate luati ....le-am testat la laborator si sunt naturale.va pup.mariana
manna
Postat pe 11 Ianuarie 2009 08:37
HERBALIFE TOACA FICATUL...DA IL TOACA.... prea disperate sunteti, si eu as vrea sa slabesc, dar nu cu pastile si prafur...Doamne nu va ganditi deloc??? aveti mila de trupul vostru
girl
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:36
am tot citit despre aceste pastile, personal nu am luat ca nu e cazul dar cunosc 7 persoane care au luat sunt de nerecunoscut cat au putut slabi si din fericire nimeni nu a avut probleme.deci gandire optimista si multa bafta
in lupta cu kg.apropo eu vreu sa ma ingras cateva kg.
ninetta
Postat pe 11 Ianuarie 2009 12:03
si eu vreau sa slabesc am 1,61 m inaltime si 66 kg

m-am ingrasat foparte rau nu ma mai cuprind hainele ...

am auzit de pastile pe baza de plante pentru slabit dar nu stiu daca sunt

chinezesti as vrea sa reusesc dar sa nu aiba efecte adverse


multumesc

adresa mea este mihaela.nedelescu@yahoo.com
simona_healthy
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:01
eu vreau sa stiu cum a slabit.multumesc
ZICA_AURA
Postat pe 12 Ianuarie 2009 02:05
buna fetelor..as vrea sa va scriu si eu cate ceva...anul trecut am luat aproape 3 luni reductil si am slabit intr'adevar 13 kg...eu am i.60 cm siaveam 78 kg...imagnati'va cum aratam...a trecut aproape un an de cand am intrerup sa le ami iau..adica nu e ndicat sa le iei mai mult de 3 luni..si nu m'am ingrasat deloc...ma rog...acum cu sarbatorile am dat'o in bara putin si m'am ingrasat 3kg...dar incep deja s ale dau jos...acum as vrea sa mai iau su ei capsula de slabit..fiind foarte mica de statura se vede si acum la 68 kg foarte urat..as vrea s ale iau si eu...tin sa mentionez k nu am avut nicio reactie adversa de la reductil...desi am auzit k sunt niste pastilew foarte periculoase....sper k nu are nimic daca incep sa iau acum capsula de slabit...bafta
adelinne
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:34
scuze pt greseli...ma grabesc sa ajung la scoala:P:P
adelinne
Postat pe 12 Ianuarie 2009 15:35

Buna seara,

scuze ca scriu asa tarziu dar am citit mesajul tau si am vrut sa intervin in legatura cu starea de rau ai zis ca te durea stomacul dar tot odata susti ca nu mai aveai pofta de mancare si nu prea mai mancai ci doar beai apa , mie una mi se apre normal ca o data ce nu mananci sa ai stari de rau, sa te doara capul, stomacul sai ai stari de greata etc , incearca dupa ce inghiti pastilele la 20 - 30 min sa mananci ceva orice nu conteaza sa vezi daca ti va mai fi asa rau, eu sunt sigura ca nu .


succes in lupta cu kg
malina_13
Postat pe 24 Ianuarie 2009 01:55
Am uitat sa precizez faptul ca eu in vara lui 2008 am slabit 9 kg in 2 luni fara sa fac nici un efort ci doar am luat niste pilule de slabit chinezesti ( un amestec de mai multe plante capsulete) care mau ajutat sa mi taie pofta de mancare si sa ma forteze sa beau minim 2 litri de apa pe zi deoarece mi era ingrozitor de sete , am mancat ce am avut pofta dar nu sa fac abuz sau in fiecare zi , am avut grija sa mananc fructe cat mai multe salate si lactate ptr a nu ma anemia , am intrerupt tratamentul treptat si de jumatate de an nu am luat de cat 2kg inapoi dar asta ptr ca nu pot abtine de la dulciuri si cartofi prajiti .

daca stiti ce sa luati, va informati inainte si mai mult nu luati de la diverse persoane particulare care zic ca ajung prin tari straine si aduc minuni aveti sanse sa slabiti fara a va face rau .

eu atat am avut de zis , momentan....

va doresc succes in lupta cu kg
malina_13
Postat pe 24 Ianuarie 2009 02:17
AM luat SUPER SLIM, m-am simtit groaznic desi am luat 3 zile. O senzatie puternica de uscaciune a gurii, arsuri puternice pe gat, dureri de cap infioratoare, tensiune 19 / 10,frisoane ca la cea mai nenorocita gripa, lipsa poftei de mancare a fost singurul lucru bun care mi s-a intamplat, insomnie. Am fost la echograf si am avut :FICAT MARIT, BILA MARITA, O HIPERACIDITATE GASTRICA SI COLONUL IRITAT.Nu aveam nimic din toate astea!!!!!!!!!! Nu puteam sa ma ridic din pat. Cand mai beam putina apa parca mai treceau durerile de cap. M-am trezit cu niste vanatai mari pe tot corpul. Mentionez ca nu am probleme cu inima, stomacul sau ficatul. Cu 2 cafele abia mi se ridica tensiunea la 12/6. Sunt super nasoale pastilele.FETELOR NU MAI LUATI ASTFEL DE PROSTII. Le-am comandat pe internet, intai o cutie mica apoi doua cutii mari credeam ca o sa ajung de 40 de kg. Am slabit cat eun kg/zi. Colegele mele au luat dar nu au avut nimic si asta m-a incurajat, am luat si am ajuns la spital.

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:55
salut,vroiam sa o intreb pe alexandra popa daca pastilele ce le-a luat se numesc super slim si daca erau verzi sau alb cu verde,de unde le-ai cumparat si cu cat?Nu am luat niciodata nici un fel de pastile mi-e putin teama,dar as dorii si eu sa slabesc repede si fara efort.As mai avea o intrebare
:la fata ai slabit?mult?Sfatuiti-ma si pe mine va rog
elissa_healthy
Postat pe 1 Februarie 2009 00:02
Capsula de slabit mie mi-a fost mai buna decat New Super Slim!
jaqueline29
Postat pe 1 Februarie 2009 19:51
capsula de slabit?cum se numeste cum arata si de unde o procurii?ai incercat si super slim capsula verde chinezeasca si nu te-a ajutat?
elissa_healthy
Postat pe 2 Februarie 2009 00:44
cate kg ai avut si cat ai slabit?si in cat timp?
elissa_healthy
Postat pe 2 Februarie 2009 00:47
Pai New Super Slim am comandat de pe net...cauta pe google si gasesti! apoi am auzit si de Capsula de slabit scoasa de Arpfarm si adusa prima oara in Timisoara si am zis na..sa incerc. Si am cumparat o cutie de la plafar (are acelasi pretz cu Super Slim si nu stau dupa ea nush cat..si nici la mana postaritzei care poate uita sa-mi lase notificarea aia ) Am pus una langa alta...contin in mare acelasi lucru...si Capsula mi-a fost mai buna, m-am simtit f bine! Am riscat chiar sa o testez...2 zile la rand nu am luat pastila si am mancat ca inecata dar nu orice ci concentrate gen ciocolata, dulciuri de cofetarie..etc.Urmarea am slabit 300 grame (am cantar electronic care ma poate bucura sau nu..pt ca arata orice )
Aaaa am luat 3 luni :1 luna super slim si 2 luni capsula..dupa prima luna a trebuit sa fac diverse analize...care mi-au iesit foarte bine! deci nu m-a afectat cu nimic pastilutza...poate chiar mi-a facut mai bine:)
jaqueline29
Postat pe 3 Februarie 2009 10:48
Mersi pentru ca ai fost atat de explicita ,dar incerc sa-mi acord inca o sansa nu stiu inca in ce fel poate o dieta (desi nu cred ca pot sa tin),mai mult as opta pt sport.Dar daca pana la sfarsitul lunii mai nu slabesc ma risc cu capsula de slabit
elissa_healthy
Postat pe 4 Februarie 2009 22:50
Trebuie sa precizez ca mai intra o buna prietena pe acest id si ea a raspuns vis a vis de capsula de slabit! Oricum am urmarit evolutia ei pe tot parcursul..inclusiv analizele ei, dar mai mult am analizat continutul acestei capsule si pot spune ca nu am vazut ceva in neregula! Daca apare ceva ciudat, anuntz
numai bine
jaqueline29
Postat pe 5 Februarie 2009 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diete de slabire 17 De la: goemerald 9 Mai 2014 12:21
Jurnal de slabit!!!! 14 De la: kudika376160 20 Martie 2011 11:42
Capsula de ananas 40 De la: mhteodora 23 Aprilie 2012 09:04
Dieta specifica grupelor sanguine 36 De la: concursKudika 18 Octombrie 2012 13:18
CEARCANELE 21 De la: crysa_tm 3 August 2010 09:25