Setari Cookie-uri

Reductil

De la: anyela, la data 2010-01-26 16:08:46cat costa acest reductil ???
si ce reactii advesrse are ....am citit multe variante si nu stiu ce sa zic....eu am 1.67 si 60 de kg...as vrea sa mai dau makr 4 jos... este bun???
am mai citit despre super slim si nu stiu ce sa zic???


AMBELE PRODUSE SUNT INTERZISE PE PIATA RO
DIFERENTA DINTRE CELE DOUA ESTE CA REDUCTIL ESTE MEDICAMENT - DECI SE COMERCIALIZA CA ATARE IAR SUPERSLIM ESTE SUPLIMENT ALIMENTAR - DECI IL LUAI DE LA PIATA
REDUCTIL AVEA LA BAZA EXTRACT DE AMFETAMINA IAR SUPERSLIM PLANTE DIN ASIA...
CA SI EFECTE ADVERSE ....CAUTA PE NET PROSPECTUL SI LE VEI VEDEA EXPUSE PE TOATE ACOLO
Daca tot vrei sa slabesti si stii sigur ca acele kg pe care le consideri in plus nu-s din cauza unor probleme tiroidiene - de ce nu incerci sport+dieta?
Pucca_healthy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 21:22
buna in urma cu aproape doi ani am facut si eu acest tratament cu reductil si acum imi este rusine sa ies afara din casa arat k un porc { inainte de craciun}pt cateva luni cu un corp frumos acum cred ca o sa regret toata viata inainte de tratament aveam 65kg si acum am 85kg.aproape toate kg s-au pus la abdomen si la spate va spun ca nu ma recunosc imi este rusine sa ma dezbrac in fata sotului meu NU RECOMAND LA NIMENI SA FACA ACEST TRATAMENT CHIAR DACA A FOST RECOMANDAT DE MEDIC
deina28
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:16
De la: deina28, la data 2010-01-31 17:16:27buna in urma cu aproape doi ani am facut si eu acest tratament cu reductil si acum imi este rusine sa ies afara din casa arat k un porc { inainte de craciun}pt cateva luni cu un corp frumos acum cred ca o sa regret toata viata inainte de tratament aveam 65kg si acum am 85kg.aproape toate kg s-au pus la abdomen si la spate va spun ca nu ma recunosc imi este rusine sa ma dezbrac in fata sotului meu NU RECOMAND LA NIMENI SA FACA ACEST TRATAMENT CHIAR DACA A FOST RECOMANDAT DE MEDIC


Ai mare dreptate, e foarte bine ca in final ai realizat efectele negative ale acestui medicament. Eu fix am plecat de la greutatea pe care o ai tu acum, am scapat de 8 kg in cateva luni, 5 luni mai precis si incepe sa-mi placa din ce i nce cum arat. Asta dupa ce am facut aceeasi prostie de alua Reductil, mi-am schimbat complet stilul de viata, nu sufar dupa nimic, daca am chef sa mananc o jumatate de ciocolata o fac, dar o data pe saptamana. trebuie vointa, in prima luna e mai greu pentru ca nu se va vedea nimic, o jumatate de ora de sport seara de seara, face minuni. Nu mai manca dulciuri, paine, bea mult apa plata, elimina acidul, sucurile, mancarea nesanatoasa si sa vezi ce rezultate vei obtine. de grasimea de pe abdomen scapi prin abdomene, zilnic 10 serii a cate 20 de abdomene, cu nista saculeti de nisip vei scapa de tot ce s-a depus pe spate si vei avea niste picioare minunate. Fa toate astea cu credinta ca in 3 luni vei reusi sa ajungi undeva sub 80kg si nu mai manca seara tarziu, maxim 3/4 ore inainte de culcare. Incearca ceva usor. Pot sa te ajut si cu un program de exercitii, stiu ca nu tuturor le place sportul si nu-i condamn dar a manca sanatos, se poate.
miki2009
Postat pe 9 Februarie 2010 14:03
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:33
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:10
am folosit reductil de 15 si a dat rezultate ok am plecat de la 86 kg iar cand lam intrerupt aveam 63 au trecut 2 ani de cand lam folosit iar acum am 60 e super tare
tytyboss35
Postat pe 15 Martie 2010 23:18
Sfatul meu sincer, nu-l luati!!! Efectele negative se vor vedea mai tarziu. Daca au fost si persoane norocoase si nu au beneficiat si de efecte negative, nici dupa o perioada de doi ani, speram sa fie urmarite toata viata de norocul asta!!! Numai ca acest Reductil nu este ok deloc si majoritatea care l-au luat, rog sa aibe curajul sa confirme aici ca au beneficiat daca nu imediat, atunci mai tarziu, numai de efecte negative. Sanatate si sa slabiti cat mai sanatos!!! Vointa inseamna totul!!!
miki2009
Postat pe 16 Martie 2010 15:29
ma numesc clara, am 34 ani 1,65 si 90 de kg am auzit si am citit despre reductil mult. as vrea sa-l incerc si eu , dar nu stiu de unde sa-l procur in farmacii am intrebat si ori nu au ori iti trebuie nu stiu ce reteta complicata, iar pe net nu reusesc sa gasesc pe nimeni care sa-l vanda, stiti cum as putea sa fac rost de el?
healthy015120
Postat pe 18 Aprilie 2010 12:00
buna healthy015120...si eu vreau sa slabesc cateva kg...dar nu stiu de unde pot procura pastilutele minune..reductil te rog dak reusesti da-mi de stire cum ai facut pe messenger maduthza2000 sau mail maduthza2000@yahoo.com ms mult
kudika009322
Postat pe 27 Aprilie 2010 10:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
memoplus 16 De la: MoneyKidu 8 Mai 2012 13:34
Reductil 16 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:09
inseminarea in vitro-decontata de stat 2 De la: Namidee 28 Ianuarie 2010 13:26
capsula minune pentru slabit 365 De la: Diana20252 3 Februarie 2014 15:53
buna 7 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 16:08