Setari Cookie-uri

calcaie crapate

De la: petreflp, la data 2009-07-31 18:11:36
De la: enemgabriel, la data 2009-07-30 15:15:16Master la ce?Pai draguta cred ca ai ramas repetenta si nu odata ci de mai multe ori.De ce nu se gasesc in farmacii,hm,grea intrebare si in acelasi timp o intrebare de masterand in economie,e uite de aia nu se vinde in farmacie datorita MLM-ului care nu ai cum sa intelegi ce este pentru ca nu ai facut economie ca obiect de studiu ci economie de informare.Trebuie sa fii tampit sa pui o astfel de intrebare dupa ce sustii ca esti doxa in economie,pacat,oameni ca tine au dus economia in jos.Treaba cu intelesul nu o pot deslusi,pentru ca habar nu ai ce insinuezi,nu ai sa vezi tu directorii FLP Romania sau managerii din firma sa apara la tembelizor,este cea mai mare porcarie care o susti.Eu ma iau de dezinformatori si tampiti care recomanda tampenii,tu cum te consideri?A,si mai studiaza MLM-ul ca habar nu ai cum se traduce daramite cu ce se mananca.Jagajagajaga.
Ce reactii de primata ai prietene ! Acum esti lamurit de ce am fugit de voi astia din cloaca voastra flp ? Din cauza ca sunteti in marea majoritate specimene ca si tine,fara pic de creier si disperate dupa catiguri cu orice pret ! Dai dovada inca odata de cata mitocanie zace in tine, marele constructoe de retele MLM,un excroc,un mojic,un badaran ! Fugiti fratilor de astfel de oameni,nu merita atentia nimanui,sunt de cea mai joasa speta !

Pentru doamna de mai sus,imi pare tare rau sa va reamintesc ca MLM este obiect de studiu la ASE in Bucuresti si reprezinta o alta forma de comert,o alternativa la sistemul clasic pe care il stie oricine !




da stiu ce inseamna MLM ffffffff bine, nu stiu de unde reiese ca nu stiu ce inseamna, doar ca eu nu sunt de acord cu companiile de tip MLM, forteaza agentul de vanzari sa vanda cat mai mult indiferent dc minte/forteaza clientul/ dc. vinde produse expirate sau care nu au treaba cu problema clientului. Stiu f bine ce inseamna nu doar pt ca am invatat ci pt ca am si facut parte din asa ceva spre rusinea mea si ma uitam la dobitocul de ma fraierise sa intru in companie cum ne tine discursuri si repeta: nu conteaza cum si ce vindeti doar vindeti, cat mai mult.....
agny
Postat pe 1 August 2009 11:41
De la: jaga, la data 2009-08-01 11:41:31
De la: petreflp, la data 2009-07-31 18:11:36
De la: enemgabriel, la data 2009-07-30 15:15:16Master la ce?Pai draguta cred ca ai ramas repetenta si nu odata ci de mai multe ori.De ce nu se gasesc in farmacii,hm,grea intrebare si in acelasi timp o intrebare de masterand in economie,e uite de aia nu se vinde in farmacie datorita MLM-ului care nu ai cum sa intelegi ce este pentru ca nu ai facut economie ca obiect de studiu ci economie de informare.Trebuie sa fii tampit sa pui o astfel de intrebare dupa ce sustii ca esti doxa in economie,pacat,oameni ca tine au dus economia in jos.Treaba cu intelesul nu o pot deslusi,pentru ca habar nu ai ce insinuezi,nu ai sa vezi tu directorii FLP Romania sau managerii din firma sa apara la tembelizor,este cea mai mare porcarie care o susti.Eu ma iau de dezinformatori si tampiti care recomanda tampenii,tu cum te consideri?A,si mai studiaza MLM-ul ca habar nu ai cum se traduce daramite cu ce se mananca.Jagajagajaga.
Ce reactii de primata ai prietene ! Acum esti lamurit de ce am fugit de voi astia din cloaca voastra flp ? Din cauza ca sunteti in marea majoritate specimene ca si tine,fara pic de creier si disperate dupa catiguri cu orice pret ! Dai dovada inca odata de cata mitocanie zace in tine, marele constructoe de retele MLM,un excroc,un mojic,un badaran ! Fugiti fratilor de astfel de oameni,nu merita atentia nimanui,sunt de cea mai joasa speta !

Pentru doamna de mai sus,imi pare tare rau sa va reamintesc ca MLM este obiect de studiu la ASE in Bucuresti si reprezinta o alta forma de comert,o alternativa la sistemul clasic pe care il stie oricine !




da stiu ce inseamna MLM ffffffff bine, nu stiu de unde reiese ca nu stiu ce inseamna, doar ca eu nu sunt de acord cu companiile de tip MLM, forteaza agentul de vanzari sa vanda cat mai mult indiferent dc minte/forteaza clientul/ dc. vinde produse expirate sau care nu au treaba cu problema clientului. Stiu f bine ce inseamna nu doar pt ca am invatat ci pt ca am si facut parte din asa ceva spre rusinea mea si ma uitam la dobitocul de ma fraierise sa intru in companie cum ne tine discursuri si repeta: nu conteaza cum si ce vindeti doar vindeti, cat mai mult.....
Ma indoiesc ca sti practic ce inseamna MLM,sincer cred ca nici teoretic nu prea ai cunostinte altfel ai activa intr-o afacere MLM.
enemgabriel
Postat pe 1 August 2009 11:44
Doamne la ce a deviat discutia...de la calcaie crapate la companii MLM? nu imi vine sa cred dar tu kiar peste tot trebuie sa intri si aiuresti? nu ai altceva mai bun si mai util de facut?
izab33lla
Postat pe 1 August 2009 16:30
De la: Izab33lla, la data 2009-08-01 16:30:09Doamne la ce a deviat discutia...de la calcaie crapate la companii MLM? nu imi vine sa cred dar tu kiar peste tot trebuie sa intri si aiuresti? nu ai altceva mai bun si mai util de facut?
Este un mesaj informativ,dar cum tu nu pricepi trebuie sa iesi cumva in evidenta cu mesaje tendentioase,am spus si o mai spun eu postez in dorinta de a informa,te deranjeaza insemna ca nu cauti informatii ci sa dezinformezi si sa cauti polemica.
enemgabriel
Postat pe 1 August 2009 17:34
Nu stiu ce problema are baiatul asat dar vad ca nu are bun simt deloc,jigneste pe toata lumea ,vreu sa-l intreb de unde stie el ca persoanele care au folosit urina nu au bani nici de paine ,cum poti sa-ti permiti sa vorbesti in numele lor,dar chiar asa de destept esti si noi suntem veniti cu pluta RUSINE ,este ceva iesit din comun ca se permite unora ca tine sa foloseasca jignire la persoanele care poarta o discutie normala ,eu chiar am sa vorbesc sa nu ti sa mai permita sa jigneste persoanele de pe acest forum si chiar sa te excluda din el poate asa scapam de persoane care nu au nici o legatura cu acest forum.

FAC apel la persoanele din acest forum ca nu e normal sa avem asa oameni care ne altereaza forumul si discutiile care se poarta aici civilizat si in limita bunului simt,atat am avut de spus si nu am sa mai intervin si nici nu am sa raspund.

Va doresc o seara buna
healthyoo3274
Postat pe 2 August 2009 21:20
De la: healthyoo3274, la data 2009-08-02 21:20:15Nu stiu ce problema are baiatul asat dar vad ca nu are bun simt deloc,jigneste pe toata lumea ,vreu sa-l intreb de unde stie el ca persoanele care au folosit urina nu au bani nici de paine ,cum poti sa-ti permiti sa vorbesti in numele lor,dar chiar asa de destept esti si noi suntem veniti cu pluta RUSINE ,este ceva iesit din comun ca se permite unora ca tine sa foloseasca jignire la persoanele care poarta o discutie normala ,eu chiar am sa vorbesc sa nu ti sa mai permita sa jigneste persoanele de pe acest forum si chiar sa te excluda din el poate asa scapam de persoane care nu au nici o legatura cu acest forum.

FAC apel la persoanele din acest forum ca nu e normal sa avem asa oameni care ne altereaza forumul si discutiile care se poarta aici civilizat si in limita bunului simt,atat am avut de spus si nu am sa mai intervin si nici nu am sa raspund.

Va doresc o seara buna
Este un mare magar,ti-o spun eu ca-l cunosc personal ! Si un mare sarlatan !
ene_mgabriel
Postat pe 3 August 2009 15:27
De la: petreflp, la data 2009-08-03 15:27:49
De la: healthyoo3274, la data 2009-08-02 21:20:15Nu stiu ce problema are baiatul asat dar vad ca nu are bun simt deloc,jigneste pe toata lumea ,vreu sa-l intreb de unde stie el ca persoanele care au folosit urina nu au bani nici de paine ,cum poti sa-ti permiti sa vorbesti in numele lor,dar chiar asa de destept esti si noi suntem veniti cu pluta RUSINE ,este ceva iesit din comun ca se permite unora ca tine sa foloseasca jignire la persoanele care poarta o discutie normala ,eu chiar am sa vorbesc sa nu ti sa mai permita sa jigneste persoanele de pe acest forum si chiar sa te excluda din el poate asa scapam de persoane care nu au nici o legatura cu acest forum.

FAC apel la persoanele din acest forum ca nu e normal sa avem asa oameni care ne altereaza forumul si discutiile care se poarta aici civilizat si in limita bunului simt,atat am avut de spus si nu am sa mai intervin si nici nu am sa raspund.

Va doresc o seara buna
Este un mare magar,ti-o spun eu ca-l cunosc personal ! Si un mare sarlatan !
Serios,nu-l confunzi ca tactu'?
enemgabriel
Postat pe 3 August 2009 18:54
De la: petreflp, la data 2009-08-03 15:27:49Este un mare magar,ti-o spun eu ca-l cunosc personal ! Si un mare sarlatan !


Iar a aparut domnul Silviu de la 4 life, alias TF, silviu4life, irina4life s.m.d. Acum ti-ai luat id-ul rivalului tau de care esti obsedat. Esti jalnic!!!!!!!
antonia_p_
Postat pe 3 August 2009 19:21
De la: antonia_p_, la data 2009-08-03 19:21:02
De la: petreflp, la data 2009-08-03 15:27:49Este un mare magar,ti-o spun eu ca-l cunosc personal ! Si un mare sarlatan !


Iar a aparut domnul Silviu de la 4 life, alias TF, silviu4life, irina4life s.m.d. Acum ti-ai luat id-ul rivalului tau de care esti obsedat. Esti jalnic!!!!!!!
probabil era stricata colastra si a luat si boala vacii nebune.
enemgabriel
Postat pe 3 August 2009 21:04
De la: antonia_p_, la data 2009-08-03 19:21:02
De la: petreflp, la data 2009-08-03 15:27:49Este un mare magar,ti-o spun eu ca-l cunosc personal ! Si un mare sarlatan !


Iar a aparut domnul Silviu de la 4 life, alias TF, silviu4life, irina4life s.m.d. Acum ti-ai luat id-ul rivalului tau de care esti obsedat. Esti jalnic!!!!!!!
Vezi ac te inseli,domnul enemgabriel a facut cercetari si a constatat ca sunt femeie !
ene_mgabriel
Postat pe 4 August 2009 13:51
De la: petreflp, la data 2009-08-04 13:51:41
De la: antonia_p_, la data 2009-08-03 19:21:02
De la: petreflp, la data 2009-08-03 15:27:49Este un mare magar,ti-o spun eu ca-l cunosc personal ! Si un mare sarlatan !


Iar a aparut domnul Silviu de la 4 life, alias TF, silviu4life, irina4life s.m.d. Acum ti-ai luat id-ul rivalului tau de care esti obsedat. Esti jalnic!!!!!!!
Vezi ac te inseli,domnul enemgabriel a facut cercetari si a constatat ca sunt femeie !
probabil ca te ajuta consoarta,defapt tot un nimeni .
enemgabriel
Postat pe 4 August 2009 14:22
De la: enemgabriel, la data 2009-07-30 15:15:16Master la ce?Pai draguta cred ca ai ramas repetenta si nu odata ci de mai multe ori.De ce nu se gasesc in farmacii,hm,grea intrebare si in acelasi timp o intrebare de masterand in economie,e uite de aia nu se vinde in farmacie datorita MLM-ului care nu ai cum sa intelegi ce este pentru ca nu ai facut economie ca obiect de studiu ci economie de informare.Trebuie sa fii tampit sa pui o astfel de intrebare dupa ce sustii ca esti doxa in economie,pacat,oameni ca tine au dus economia in jos.Treaba cu intelesul nu o pot deslusi,pentru ca habar nu ai ce insinuezi,nu ai sa vezi tu directorii FLP Romania sau managerii din firma sa apara la tembelizor,este cea mai mare porcarie care o susti.Eu ma iau de dezinformatori si tampiti care recomanda tampenii,tu cum te consideri?A,si mai studiaza MLM-ul ca habar nu ai cum se traduce daramite cu ce se mananca.Jagajagajaga.


Dragi anti-MLM. Va inteleg acum mai mult decat am putut sa va inteleg vreodata. Va inteleg scarba fata de sistemele MLM, va inteleg aversiunea fata de MLM-isti, va inteleg atitudinea contra MLM.

Daca as fi dat peste un specimen ca cel de mai sus, nu as fi ajuns vreodata sa fac MLM. As fi vomitat in prima secunda.

Iertati-ma ca v-am putut judeca. :(
ramonav23
Postat pe 12 August 2009 23:43
De la: jaga, la data 2009-08-01 11:41:31
De la: petreflp, la data 2009-07-31 18:11:36
De la: enemgabriel, la data 2009-07-30 15:15:16Master la ce?Pai draguta cred ca ai ramas repetenta si nu odata ci de mai multe ori.De ce nu se gasesc in farmacii,hm,grea intrebare si in acelasi timp o intrebare de masterand in economie,e uite de aia nu se vinde in farmacie datorita MLM-ului care nu ai cum sa intelegi ce este pentru ca nu ai facut economie ca obiect de studiu ci economie de informare.Trebuie sa fii tampit sa pui o astfel de intrebare dupa ce sustii ca esti doxa in economie,pacat,oameni ca tine au dus economia in jos.Treaba cu intelesul nu o pot deslusi,pentru ca habar nu ai ce insinuezi,nu ai sa vezi tu directorii FLP Romania sau managerii din firma sa apara la tembelizor,este cea mai mare porcarie care o susti.Eu ma iau de dezinformatori si tampiti care recomanda tampenii,tu cum te consideri?A,si mai studiaza MLM-ul ca habar nu ai cum se traduce daramite cu ce se mananca.Jagajagajaga.
Ce reactii de primata ai prietene ! Acum esti lamurit de ce am fugit de voi astia din cloaca voastra flp ? Din cauza ca sunteti in marea majoritate specimene ca si tine,fara pic de creier si disperate dupa catiguri cu orice pret ! Dai dovada inca odata de cata mitocanie zace in tine, marele constructoe de retele MLM,un excroc,un mojic,un badaran ! Fugiti fratilor de astfel de oameni,nu merita atentia nimanui,sunt de cea mai joasa speta !

Pentru doamna de mai sus,imi pare tare rau sa va reamintesc ca MLM este obiect de studiu la ASE in Bucuresti si reprezinta o alta forma de comert,o alternativa la sistemul clasic pe care il stie oricine !




da stiu ce inseamna MLM ffffffff bine, nu stiu de unde reiese ca nu stiu ce inseamna, doar ca eu nu sunt de acord cu companiile de tip MLM, forteaza agentul de vanzari sa vanda cat mai mult indiferent dc minte/forteaza clientul/ dc. vinde produse expirate sau care nu au treaba cu problema clientului. Stiu f bine ce inseamna nu doar pt ca am invatat ci pt ca am si facut parte din asa ceva spre rusinea mea si ma uitam la dobitocul de ma fraierise sa intru in companie cum ne tine discursuri si repeta: nu conteaza cum si ce vindeti doar vindeti, cat mai mult.....


Suntem deja offtopic. Dar vroiam sa iti spun ca, doar ai nimerit gresit. E drept, din cauza celor spuse de tine mai sus, eu am refuzat ajutorul sponsorilor mei in afacere, si am lucrat dupa capul meu, fara vanzarile de vise care isi bat joc de inteligenta umana, asda cum face individul de mai sus. Chiar sunt curioasa ce ai facut, daca nu cer prea mult. Adresa mea e ramonav23@yahoo.com
ramonav23
Postat pe 12 August 2009 23:46
Crema MEBRA pentru calcaie crapate este f. buna eu o folosesc ,am incercat toate cremele si fara nici un rezultat , nu este nici scumpa Aveam calcaiele crapate de imi curgea sange
zotescu
Postat pe 4 Septembrie 2009 08:56
De la: paula.zotescu@daciagroup.com, la data 2009-09-04 08:56:28Crema MEBRA pentru calcaie crapate este f. buna eu o folosesc ,am incercat toate cremele si fara nici un rezultat , nu este nici scumpa Aveam calcaiele crapate de imi curgea sange


un pret ceva pls
agny_healthy
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:22
eu am scapat de aceasta problema cu 2 creme...una pe baza de uree si alta de vita de vie...daca e cineva ibnteresat iuliazah65@yahoo.com o cutie de 250 ml 14 lei
iuliazah65
Postat pe 6 Septembrie 2009 13:42
cate creme, cate discutii, cate idei si variante. o alta varianta pentru calcaile crapate care a avut efect la mine este brantul de silicon 3/4. nu stiu daca ati auzi de el, aici se gaseste: http://www.tehnica-medicala.ro/products/Brant-silicon-3%7B47%7D4.html (gasiti poza si utilizare).

Eu de pe acest site mi l-am comandat si asa am scapa de calcaile crapate. merita sa il incercati, sper sa nu sune a publicitate. il puteti folosi chiar si cand sunteti incaltati. este indicat in caz de tendonite, picior plat, dureri de calcaie, etc.
kudika006707
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:40
Buna, si mama mea a avut astfel de probleme si le-a rezolvat cu crema de galbenele,facuta in casa nu in comert, seara de seara se dadea cu aceasta alifie apoi isi punea sosete si dormea cu ele. Alifia ea o face, daca vrei o intreb excat cum si-ti spun!
luminitaslavoiu
Postat pe 3 Octombrie 2009 11:52
Buna, iti recomanda crema Barba Tatei care are urmatoarele efecte benefice in vindecarea ranilor deschise, infectate, a taieturilor si crapaturilor pielii. Ajuta si la tratarea durerilor musculare, entorselor, fracturilor, umflaturilor, furunculelor, iritatiilor pielii.Este facuta in Germania dupa reteta unui roman, are 250 ml sicosta doar 22 lei. Nu se gaseste in comert si doar la parteneri. Daca vrei mai multe detalii astept intrebari aici sau pe mail ginapatru@yahoo.com.
kudika078589
Postat pe 3 Octombrie 2009 13:13
Buna ziua tuturor. Am citit despre aceasta problema de sanatate in multe carti de specialitate. Se pare ca exista o EXEMA care se localizeaza sub unchiile de la picioare si pe care le afecteaza in timp. Simptomele incep cu incarnarea unghiilor, casarea si deformarea acestora. Exema (inteligenta dealtfel) se localizeaza in pielea de sub ungie, de aceea sa renuntat de mult la metoda chirurgicala prin care se smulgeau pur si simplu unghiile afectate in ideea ca oadata crescute cele noi vor fi SANATOASE. Gresit. S-a constatat ca problema ramanea aceeasi nemaipunand trauma fizica si psica suportata de bolnav. Vevenind la subiect, s-au factu cercetari si s-a constatat ca acesta bacterie se inmulteste migrand pe toata suprafata pielii talpii piciorului, aparand acele crapaturi pe calcaie. Putem observa aceasta afectiune la persoane cu varste foarte mici si cu greutate normala sau chiar sub. Deci, s-a gasit cauza. Tratament.......Nu raspunde la ANTIBIOTICE. Exista intradevar rezultate excelente prin aplicarea TERAPIEI CU URINA. Dar.....cercetand au descoperit ca cel mai bine rasunde la OTET. Simplu, ieftin si EFICIENT. Necesita TIMP. Dupa igiena zilnica, uscati piciorul si aplicati (cu un pansament, o bucata de vata)OTET. Aplicatia se face PE TOATA TALPA, PRINTRE DEGETE, PE UNGHII, pana treceti de ousor. Lasati sa se usuce si desfasurativa activitatea dorita. ATENTIE :nu folositi acelasi pansament pt. ambele picioare. DEZINFECTATI TRUSA PT. PEDICHIURA si nu o folositi si pt. unghiile de la MAINI. Nu va mai spun ca trusa TREBUIE sa fie STRICT PERSONALA. Aveti grija ca BACTERIA "se ia". Asa cum s-a transmis la dv. de la o persoana, de pe o foarfeca, dintr-un papuc sau de pe dalele de la bazinele de inot, stranduri, etc. asa puteti sa INFECTATI (ffffffff usor) pe ceilalti membrii ai familiei. Daca si unghiile de la maini sunt deja infectate se aplica aceeasi metoda. Pt. persoanele ocupate este deajuns sa se dea doar seara cu OTET*timp de minim 3-4 saptamani), pt. ceilalti de 2-3 ori pe zi. Cu cat mai des cu atat mai repede va vindecati.Evitati toate unguentele "grase". Acestea capteeaza umiditate, iar BACTERIA NOASTRA este SUPER satisfacuta IN ACEST MEDIU. Stergeti bine piciorul dupa baie, insistati printre degete SI FIERBETI PROSOAPELE pe care le ve-ti folosi doar pt.aceasta operatiune. Multa, multa sanatate. Cu sinceritate, Mioara
milies
Postat pe 3 Octombrie 2009 18:26
multumesc frmos pt raspuns :D
agny_healthy
Postat pe 26 Octombrie 2009 22:03
foloseste KERITOGEN .este ieftin si are efecte rapide .ai sa fi foarte multumita de acest produs .
cameliro
Postat pe 28 Octombrie 2009 09:51
Eu nu cred ca este aiurea acest tratament cu urina! Poate nu ati auzit de URINO-TERAPIA! Incercati sa va documentati! E#u cunosc persoane disperate care au incercat asa ceva si sa stiti ca a functionat! Este intredevar neplacut insa pentru sanatate de multe ori trebuie sa facem si anumite compromisuri!
lelly
Postat pe 16 Noiembrie 2009 23:45
De la: sr2216, la data 2009-07-22 11:02:58tratamentul cu urina de fapt are la baza ureea din ea. exista si creme pe baza de uree. astfel, nu mai e necesar sa folosesti urina, daca te deranjeaza. eu am folosit o astfel de crema pt coate, pt ca mi se uscau foarte tare.
Va rog sa ami spuneti si mie cum se numeste acea crema pe baza de uree, intrucat si eu am o asemenea problema si nu mi-a ajutat nimic din ceea ce am incercat. Adresa mea este cornelia_lelly@yahoo.com . Va multumesc anticipat!
lelly
Postat pe 16 Noiembrie 2009 23:56
Numis Med balsam pentru picioare UREA 10% 100 ml
Ingrijire speciala pentru calcaiele uscate, aspre, crapate, tocite.
Hidrateaza intensiv datorita continutului de uree care contribuie la impiedicarea formarii zonelor de piele ingrosata. Eficient in contact cu pielea crapata, uscata, cu straturi comoase.
http://www.guturai.ro/numis-med-balsam-pentru-picioare-urea-10-100-ml-p-32263
Guturai
Postat pe 15 Iulie 2015 10:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu am un baietel de 7 ani,am auzit ca exista un vaccin contra meningitei?,ati facu careva copilului vostru?Eu am avut meningita si nu vreau sa patesca si baiatul meu la fel,eu am avut noroc in comparatie cu ce mi se putea intampla... 4 De la: office_salinasusesi_ro 25 Iunie 2010 08:37
Stimulare cu clostilbegyt 2 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 16:12
cand trebuie sa miste copilul?la ce luna 16 De la: kudika466081 4 Noiembrie 2011 14:56
fibromul uterin 1 De la: danielutza 22 Decembrie 2009 12:19
Mi-a intarziat ciclul menstrual 16 zile. Ce pot sa fac sa imi vina mai repede? 6 De la: Ionyssa 9 Decembrie 2010 22:24