Setari Cookie-uri

calcaie crapate



De la: blagaiulia, la data 2009-07-22 08:17:34

Tratamentul cu urina foloseau si bunicii nostri, chiar daca noua ni se pare scarbos. Este indicat mai ales la cei care au pielea sensibila, cu eczeme si nu se pot trata cu diferite creme.

Este contraindicata aceasta forma de tratare,urina contine substante chimice ce nu sunt agreate de organism:toxine.

Aloe vera , la fel contine substante otravitoare, totusi este folosita in diferite tratamente.
blagaiulia
Postat pe 22 Iulie 2009 21:22
De la: blagaiulia, la data 2009-07-22 21:22:51

De la: blagaiulia, la data 2009-07-22 08:17:34

Tratamentul cu urina foloseau si bunicii nostri, chiar daca noua ni se pare scarbos. Este indicat mai ales la cei care au pielea sensibila, cu eczeme si nu se pot trata cu diferite creme.

Este contraindicata aceasta forma de tratare,urina contine substante chimice ce nu sunt agreate de organism:toxine.

Aloe vera , la fel contine substante otravitoare, totusi este folosita in diferite tratamente.

mai tu esti blaga sau bleaga,ce substante otravitoare contine aloe ,ca mi-a scapat acest amanunt?
enemgabriel
Postat pe 22 Iulie 2009 21:24
Sa sti ca urina are cu adevarat efect , e putin incomod dar are rezultate si eu am incercat si a mers . Succes!! Asta pt ca nu costa nimic dar bineinteles sunt si alte solutii.
vlad_rodica1959
Postat pe 22 Iulie 2009 21:47
Stimabile "enemgabriel" in loc sa adaugi 758 de mesaje in timp asa de scurt de la inscrierea pe site,ai face bine sa citesti cartea "Urinoterapia "de Johan Abele ca sa te mai documentezi ca urina nu este deloc contraindicata pentru ca este toxica, ci dimpotiva !!! Sunt foarte multe indicatii de tratare cu urina asa ca lasa-i pe cei doritori sa incerce!!Nu mai baga spaima-n oameni ca mai sunt si adevaruri verificate de unii. Eu m-am vindecat de calcaie crapate cu aceasta metoda!
3mamarute_
Postat pe 23 Iulie 2009 01:19
De la: 3mamarute_, la data 2009-07-23 01:19:12Stimabile "enemgabriel" in loc sa adaugi 758 de mesaje in timp asa de scurt de la inscrierea pe site,ai face bine sa citesti cartea "Urinoterapia "de Johan Abele ca sa te mai documentezi ca urina nu este deloc contraindicata pentru ca este toxica, ci dimpotiva !!! Sunt foarte multe indicatii de tratare cu urina asa ca lasa-i pe cei doritori sa incerce!!Nu mai baga spaima-n oameni ca mai sunt si adevaruri verificate de unii. Eu m-am vindecat de calcaie crapate cu aceasta metoda!
Serios,foloseste tu urina,eu folosesc aloe vera,te deranjeaza ca nu dau cu pipi pe mine?Poti sa ne spui sau citeste din almanahe scise de neica ala ce substante contine urina si care sunt beneficiile aduse de aceasta pentru piele?Eu unul nu dau bani pe porcari scrise de smecheri care nu au bani nici de paine.
enemgabriel
Postat pe 23 Iulie 2009 08:57
si toxina botulinica este foarte nociva pt organism,totusi foarte multi apeleaza la ea in diverse cazuri !!! in doze foarte mici nu are niciun efect nociv...
4Life
Postat pe 23 Iulie 2009 09:12
De la: TF_, la data 2009-07-23 09:12:10si toxina botulinica este foarte nociva pt organism,totusi foarte multi apeleaza la ea in diverse cazuri !!! in doze foarte mici nu are niciun efect nociv...
Te imbolnavesti incet dar sigur.Si drogurile sunt folosite dar cine spune ca sunt sanatoase?Sau coca cola,fanta,margarina,pateul,parizerul s.a.m.d.
enemgabriel
Postat pe 23 Iulie 2009 09:32
tu kiar nu ai altceva de facut? nu cred ca altfel nu mai stateai sa critici atata pe toate forumurile...fiecare da un sfat ,asta nu inseamna ca trebuie sa il urmezi sau sa incepi sa faci niste remar4ci ce nu isi au rostul....fii si tu mai diplomat,oricum pe lumea asta toate sunt pozitive si negative in acelasi timp...eu stiu pe cineva care a avut o rana f mare la o unhie si desi a incercat toate remediile date de medici nu ii trecea cu nimic si cineva i-0a zis sa stea cu degetul infasurat in pansamnet si apoi sa il imbibe in urina si sa stea asa si stii ca i-a trecut? sau mai stiai ca daca ai o rana si o linge un catel iti trece mult mai repede? si saliva e tot scarboasa nu e asa? puiul meu s-a atins de ceva fierbinte si automat a facut basica si nu stiam ce sa ii mai dau ,fiind copil nu sta nu are rabdare si mi-a zis o matusa sa las un catel sa ii linga rana si asa am facut si in cateva zile nu mai avea nimic copilul...nu te mai da asa destept si lasa-ne sa ne exprimam parerile caci nu face nimeni nici un rau voit,dam niste sfaturi si atat...cine vrea le urmeaza cine nu ,nu si gata...
izab33lla
Postat pe 23 Iulie 2009 09:52
Amoniac de Na ... aha cam tot acelasi lucru cu ceea ce incerci sa eviti. In fond si la urma urmei sunt doar niste picioare .. .pe care le speli dupa aceea.
MihaiG
Postat pe 23 Iulie 2009 10:31
Toxine contine de asemeni si transpiratia, fie ea a picioarelor, a xilei sau altele. Deci ?
MihaiG
Postat pe 23 Iulie 2009 10:32
De la: vlad_rodica1959, la data 2009-07-22 21:47:15 Sa sti ca urina are cu adevarat efect , e putin incomod dar are rezultate si eu am incercat si a mers . Succes!! Asta pt ca nu costa nimic dar bineinteles sunt si alte solutii.


Nici un efect nociv ? ... Cine a spus chestia asta ?
Binenteles ca are si in doze mici numai banul e mai scump decat sanatatea.
MihaiG
Postat pe 23 Iulie 2009 10:35
Buna,

Sa stii ca am folosit de mai multe ori, cu succes, Vitamina A.Seara inainte de culcare stai cu calcaiele in apa calda pana se inmoaie, le freci putin cu piatra, apoi te ungi bine cu Vitamina A solutie si iti pui o soseta curata.Da rezultate dupa ceva timp.Sper sa-ti foloseasca.
carmenmangu
Postat pe 24 Iulie 2009 09:39
nu spun k urina este mai buna decat aloe...dar oameni din varful muntelui iti garantez eu k nu aveau aloe!!!!
PT ENEMGABRIEL
esti cumva medic si nu ne-ai instiintat sau care este motivul faptului ca esti foarte recalcintrant?
gaby_parasca
Postat pe 24 Iulie 2009 15:13
asa este el pe toate forumurile acestui site...in fond se dau doar sfaturi nu e nimeni obligat sa le urmeze...
izab33lla
Postat pe 24 Iulie 2009 15:16
De la: gaby_parasca, la data 2009-07-24 15:13:41nu spun k urina este mai buna decat aloe...dar oameni din varful muntelui iti garantez eu k nu aveau aloe!!!!
PT ENEMGABRIEL
esti cumva medic si nu ne-ai instiintat sau care este motivul faptului ca esti foarte recalcintrant?

Mda,se pare ca si tu ai trait vremuri mai noi decat am trait eu,nu,cu siguranta nu aveau aloe vera,nici urina nu foloseau,dar nici nu erau bolnavi,asa ca este inutila comparatia ta absurda.Intrebare cu iz de nesimtire cea cu medicul,pot sa te intreb de ce ma intrebi?Crezi ca trebuie sa fi medic pentru a recomanda suplimente alimentare?Eu nu-mi doresc sa fiu medic,este o meserie care este strict comerciala,sunt foarte putini oamenii care isi respecta munca de medic,eu unul nu vreau sa tratez vreau sa previn si pentru asta nu trebuie sa fi medic.
enemgabriel
Postat pe 24 Iulie 2009 15:26
Buna,
Mergeti in farmacii si intrebati de crema cu uree care este extraordinar de buna.
Succes!
georgescufifi
Postat pe 24 Iulie 2009 15:43
De la: georgescufifi, la data 2009-07-24 15:43:03Buna,
Mergeti in farmacii si intrebati de crema cu uree care este extraordinar de buna.
Succes!
Toate produsele farmaceutice au fost concepute pentru a imbogatii sistemul si pe cei ce-l conduc,in rest sunt numai porcarii ordinare in aceste farmacii.
enemgabriel
Postat pe 24 Iulie 2009 15:49
Sigur, si cu produsele Forever nu te imbogatesti, nu?
blagaiulia
Postat pe 24 Iulie 2009 17:30
De la: blagaiulia, la data 2009-07-24 17:30:21Sigur, si cu produsele Forever nu te imbogatesti, nu?
Ba da,dar are dreptul fiecare cumparator sa se imbogateasca,la farmacie se imbogateste cineva in afara de farmacist sau patron,in cel mai bun caz vinde otravuri prostilor pentru a le fii mai bine lor.DA?
enemgabriel
Postat pe 24 Iulie 2009 22:51

Aloe Propolis Creme contine gel stabilizat de aloe,propolis,extracte de musetel,tataneasa,vitamina A si E.
healthy001662
Postat pe 25 Iulie 2009 21:55
enemgabriel citeam intr-unul din subiectele forumului cum t certai cu cineva si ii spuneai k nu accepta cooncurenta...dar tu?
poate ma cred sfanta filofteia dar eu anul asta am terminat medicina si mie medicii nu mi s par comerciali!!!de fapt ce intelegi tu prin comercial?
de cand esti tu pe lumea te-ai tratat tot cu aloe de esti atat de inteligent si incapatant?parintii tai la fel?nu eu cred ca au fost tartati de medici comerciali!!!
nu am nimic cu produsele cu aloe nu le folosesc nici nu sunt impotriva lor!!!sunt parinti care au copii mici si cand au febra nu le da novocalmin sau paracetamol ci ii invelesc in comprese cu urina!!!ma depaseste si pe mine d c fac lucrul asta dar asa au fost invatati de bunici si sa stii ca cei mici nu sunt nici intoxicati nici la un pas de moarte ci acum imi urla in urechi ca vor sa iasa afara(sunt nepotele mele)
nu sunt propovaduitoarea urinii dar se pare ca discutia a deviat!!!eu doar am spus k urina se mai foloseste si in alte scopuri!!!

gaby_parasca
Postat pe 26 Iulie 2009 16:04
Mibazon-ul se foloseste in tratarea infectiilor ! poate de aceea ti-a recomandat-o pedichiurista ta ! si eu o folosesc. se mai foloseste si in..... acnee, cu rezultate excelente ! pt calcaie crapate..... untura de porc !!!!!!! dupa care se pune o punga de nylon pe picior ! ideal ar fi s-o faci noaptea .
daallinna
Postat pe 27 Iulie 2009 08:40
De la: gaby_parasca, la data 2009-07-26 16:04:40enemgabriel citeam intr-unul din subiectele forumului cum t certai cu cineva si ii spuneai k nu accepta cooncurenta...dar tu?
poate ma cred sfanta filofteia dar eu anul asta am terminat medicina si mie medicii nu mi s par comerciali!!!de fapt ce intelegi tu prin comercial?
de cand esti tu pe lumea te-ai tratat tot cu aloe de esti atat de inteligent si incapatant?parintii tai la fel?nu eu cred ca au fost tartati de medici comerciali!!!
nu am nimic cu produsele cu aloe nu le folosesc nici nu sunt impotriva lor!!!sunt parinti care au copii mici si cand au febra nu le da novocalmin sau paracetamol ci ii invelesc in comprese cu urina!!!ma depaseste si pe mine d c fac lucrul asta dar asa au fost invatati de bunici si sa stii ca cei mici nu sunt nici intoxicati nici la un pas de moarte ci acum imi urla in urechi ca vor sa iasa afara(sunt nepotele mele)
nu sunt propovaduitoarea urinii dar se pare ca discutia a deviat!!!eu doar am spus k urina se mai foloseste si in alte scopuri!!!

Ura,ura,ura.!!!!!
enemgabriel
Postat pe 27 Iulie 2009 16:41
am auzit si eu de efectele benefice ale urinei de la o vecina care a reusit sa ii trateze copilului sau o rana f urata care altfel ar fi lasat o cicatrice groaznica pe tot piciorul. Baiatul a avut un accident in urma caruia a ramas fara piele pe un sfert din picior insa chiar de la doctor mama a aflat de acest tratament, a cumparat cartea si-a tratat baiatul si acum e perfect sanatos. eu una nu am incercat dar nu cred ca ar dauna deloc sanatatii din moment ce pana si pe programele discovery sunt emisiuni care trateaza acest subiect.

Insa de produsele de la forever eu una sunt f dezamagita. Nu vreau sa fac reclama negativa dar va rog nici voi nu incercati sa bagati un produs dintr-o companie MLM pe gat oamenilor oferind informatiile doar care va sunt benefice.

Cel mai sanatos este sa va duceti la un doctor/sau la mai multi si sigur ei va vor oferi cel mai bun tratament, care poate varia de la produse farmaceutice pana la plantele din padure folosite de mii de ani.

P.S. nu ma atacati ca nici eu nu am atacat doar mi-am spus parerea.
agny
Postat pe 29 Iulie 2009 12:29
De la: jaga, la data 2009-07-29 12:29:05am auzit si eu de efectele benefice ale urinei de la o vecina care a reusit sa ii trateze copilului sau o rana f urata care altfel ar fi lasat o cicatrice groaznica pe tot piciorul. Baiatul a avut un accident in urma caruia a ramas fara piele pe un sfert din picior insa chiar de la doctor mama a aflat de acest tratament, a cumparat cartea si-a tratat baiatul si acum e perfect sanatos. eu una nu am incercat dar nu cred ca ar dauna deloc sanatatii din moment ce pana si pe programele discovery sunt emisiuni care trateaza acest subiect.

Insa de produsele de la forever eu una sunt f dezamagita. Nu vreau sa fac reclama negativa dar va rog nici voi nu incercati sa bagati un produs dintr-o companie MLM pe gat oamenilor oferind informatiile doar care va sunt benefice.

Cel mai sanatos este sa va duceti la un doctor/sau la mai multi si sigur ei va vor oferi cel mai bun tratament, care poate varia de la produse farmaceutice pana la plantele din padure folosite de mii de ani.

P.S. nu ma atacati ca nici eu nu am atacat doar mi-am spus parerea.

Ps:nu incerca sa spui prostii,ai devenit deja patetica.Si de ce sa nu foloseasca produsele FLP,ai un argument,daca nu,atunci chiar este o antireclama de prost gust?Acum imi spun si eu parerea,nu atac pe nimeni,daca se simte cineva,treaba lui:produsele FLP sunt cele mai bune din lume.
enemgabriel
Postat pe 29 Iulie 2009 13:11
De la: enemgabriel, la data 2009-07-29 13:11:03
De la: jaga, la data 2009-07-29 12:29:05am auzit si eu de efectele benefice ale urinei de la o vecina care a reusit sa ii trateze copilului sau o rana f urata care altfel ar fi lasat o cicatrice groaznica pe tot piciorul. Baiatul a avut un accident in urma caruia a ramas fara piele pe un sfert din picior insa chiar de la doctor mama a aflat de acest tratament, a cumparat cartea si-a tratat baiatul si acum e perfect sanatos. eu una nu am incercat dar nu cred ca ar dauna deloc sanatatii din moment ce pana si pe programele discovery sunt emisiuni care trateaza acest subiect.

Insa de produsele de la forever eu una sunt f dezamagita. Nu vreau sa fac reclama negativa dar va rog nici voi nu incercati sa bagati un produs dintr-o companie MLM pe gat oamenilor oferind informatiile doar care va sunt benefice.

Cel mai sanatos este sa va duceti la un doctor/sau la mai multi si sigur ei va vor oferi cel mai bun tratament, care poate varia de la produse farmaceutice pana la plantele din padure folosite de mii de ani.

P.S. nu ma atacati ca nici eu nu am atacat doar mi-am spus parerea.

Ps:nu incerca sa spui prostii,ai devenit deja patetica.Si de ce sa nu foloseasca produsele FLP,ai un argument,daca nu,atunci chiar este o antireclama de prost gust?Acum imi spun si eu parerea,nu atac pe nimeni,daca se simte cineva,treaba lui:produsele FLP sunt cele mai bune din lume.


cand iti dai cu parerea despre cevaa nu le aduci apelative pers care au scris acel lucru, asta pt cunostinta ta generala
si tot pentru cunostinta ta generala ce zici despre situatia in care o pers a murit de cancer la colul uterin ca s-a luat dupa una din vestitele voastre reprezentate si a refuzat medicatia ????? si a incercat vestitele voastre tratamente???? ce zici de asta? uite asta e antireclama dc chiar iti doresti asta. Plus ce zici de o pers care a pierdut toti dintii din gura pt ca a folosit pasta voastra de dinti sau de mama mea care a pierdut 2 dinti din acelas motiv si si-a ingalbenit dentitia? ce zici?

am fost mai mult decat cu bun simt mai sus si inca sunt ca nu-ti aduc apelative. eu una sau unu ca in cazul tau, nu as pune pe un piedestal anumite produse gen MLM pentru a-ti face tie vanzare si un venit!!!]

si inca ceva, nu mi se pare normal sa ai voie pe un forum sa faci reclama, de orice fel, atat negativa cat si pozitiva plus sa nu se ia masura in legatura cu pers care se ascund in spatele unui id si isi permit sa aduca apelative si poate chiar mai mult.

tot timpul m-au deranjat companiile care duc o campanie de gen MLM gen ... ( nu dau nume ca sunt sigura ca le stiti pe toate)... si spre ironia sortii pers care sunt manageri nu folosesc propriile produse ci produse din farmaciile la care ne ducem noi sa cumparam pastile/ceaiuri si mai spun si asta in gura mare la TV!!!!

agny
Postat pe 29 Iulie 2009 15:45
Jaga,nu stiu de ce dar acest apelativ"jaga" l-am auzit la niste tigani,nu, nu insinuez nimic,doar asa,vroiam sa fac legatura-conceptual-intre si ....intre.
M-as bucura sa va cada toti dinti daca este o minciuna.In plus nu cred ca un manager cumpara din afacerea altuia,asa cum un patron care comercializeaza coca cola nu se duce la altul sa cumpere din afacerea lui,hm,oare tu ai vazut cat de aberanta esti sau te deranjeaza munca cinstita?Nu prea cunosti economie asa ca lasa deoparte aluziile si pune mana si studiaza,nu strica daca vrei sa faci comparatii.Nu inteleg de ce te deranjeaza publicitatea cinstita,vinzi ceva si iti este afectata afaacerea,ca nu inteleg reactia ta stupida.Vezi tu persoanele(daca au facut ceea ce spui tu)susmentionate ori au folosit o luna produsele ori nu erau sanatoase mintal,cum dracului sa renunti la medicatie(nu inteleg care medicatie ,in cazuri de cancer nu cunosc sa se administreze medicatie in afara de chimio-terapie,radio-terapie etc) doar la indemnul cuiva,inseamna ca ori era pe moarte si aloe vera nu invie pe nimeni ori este o minciuna grosolana,atat,imi este scarba de personaje ca tine.
enemgabriel
Postat pe 29 Iulie 2009 16:04
De la: enemgabriel, la data 2009-07-29 16:04:45Jaga,nu stiu de ce dar acest apelativ"jaga" l-am auzit la niste tigani,nu, nu insinuez nimic,doar asa,vroiam sa fac legatura-conceptual-intre si ....intre.
M-as bucura sa va cada toti dinti daca este o minciuna.In plus nu cred ca un manager cumpara din afacerea altuia,asa cum un patron care comercializeaza coca cola nu se duce la altul sa cumpere din afacerea lui,hm,oare tu ai vazut cat de aberanta esti sau te deranjeaza munca cinstita?Nu prea cunosti economie asa ca lasa deoparte aluziile si pune mana si studiaza,nu strica daca vrei sa faci comparatii.Nu inteleg de ce te deranjeaza publicitatea cinstita,vinzi ceva si iti este afectata afaacerea,ca nu inteleg reactia ta stupida.Vezi tu persoanele(daca au facut ceea ce spui tu)susmentionate ori au folosit o luna produsele ori nu erau sanatoase mintal,cum dracului sa renunti la medicatie(nu inteleg care medicatie ,in cazuri de cancer nu cunosc sa se administreze medicatie in afara de chimio-terapie,radio-terapie etc) doar la indemnul cuiva,inseamna ca ori era pe moarte si aloe vera nu invie pe nimeni ori este o minciuna grosolana,atat,imi este scarba de personaje ca tine.


se pare ca tu doar asa stii sa te ridici sau mai bine zis sa incerci sa te ridici la suprafata atunci cand vezi ca nu ai pe unde sa scoti camasa! Draguta eu am si un master in economie asa ca nu ma inveti tu pe mine ce inseamna economia de piata !!!

Plus dc as fii de etnie rroma care ar fii problema ta, aia nu sunt si ei tot oameni???????? sau esti RASIST?!!!! oricum nu sunt si imi pot pune orice id doresc, nimeni nu-mi interzice asta, doar straiesc intr-un stat care ofera libertate individului !!!!!!!!

Cel mai urat la tine, pe langa faptul ca aduci apelative in incercarea de a-ti sustine asa zisele produse, este faptul ca doresti si raul persoanelor, indiferent ca imi doresti mie raul sau altei persoane!!!
E foarte frumos ca acum 2 baieti de 9 respectiv 12 ani au ramas fara mama datorita minciunilor si lipsei de moralitate a agentilor vostrii de vanzare!!!! E frumos ca o dentista trebuie sa plateasca pentru asa zisa voastra pasta de dinti minune!!!

Oare de ce produsele forever nu se gasesc in faramacii?????!!! oare de ce????!!!!

Plus se pare ca tu chiar ai probleme cu intelesul. AM spus ca ai vostrii manageri nu-si folosesc propriile produse pe care agentii ca voi le ridica in slavi si o recunosc public, la TV, pe posturi nationale, si o fac chiar cu zambetul pe buze inconstienti de impactul pe care il au asupra clientilor lor!!!! Poate acum intelegi sau vorbesc pe tiganeste si nu intelegi?

Si ca sa inchid definitiv acest subiect pentru ca nu are rost sa-mi bat capul cu persoane ca tine, te-as sfatui, insa nu trebuie sa tii cont de sfaturile mele, sa nu te mai iei de toate persoanele care s-au saturat sa-ti citeasca reclamele tale pe toate topicurile. Daca noi suntem rabdatori si nu luam masuri impotriva ta si tu ai putea sa fi un dragut si sa-ti faci reclama si doar atat. Pana la urma iti suportam reclamele dar nu ne pune sa-ti suportam si injuriile! Si ca o draguta ce sunt, te anunt de pe acum, ca orice o sa scrii in viitor la adresa mea va fi tratat cu o totala indiferenta pentru ca e cea mai sanatoasa !

o zi buna si spor la vanzari (doar ai nevoie ca suntem in plina criza financiara pe deasupra) !
agny
Postat pe 30 Iulie 2009 13:24
Master la ce?Pai draguta cred ca ai ramas repetenta si nu odata ci de mai multe ori.De ce nu se gasesc in farmacii,hm,grea intrebare si in acelasi timp o intrebare de masterand in economie,e uite de aia nu se vinde in farmacie datorita MLM-ului care nu ai cum sa intelegi ce este pentru ca nu ai facut economie ca obiect de studiu ci economie de informare.Trebuie sa fii tampit sa pui o astfel de intrebare dupa ce sustii ca esti doxa in economie,pacat,oameni ca tine au dus economia in jos.Treaba cu intelesul nu o pot deslusi,pentru ca habar nu ai ce insinuezi,nu ai sa vezi tu directorii FLP Romania sau managerii din firma sa apara la tembelizor,este cea mai mare porcarie care o susti.Eu ma iau de dezinformatori si tampiti care recomanda tampenii,tu cum te consideri?A,si mai studiaza MLM-ul ca habar nu ai cum se traduce daramite cu ce se mananca.Jagajagajaga.
enemgabriel
Postat pe 30 Iulie 2009 15:15
De la: enemgabriel, la data 2009-07-30 15:15:16Master la ce?Pai draguta cred ca ai ramas repetenta si nu odata ci de mai multe ori.De ce nu se gasesc in farmacii,hm,grea intrebare si in acelasi timp o intrebare de masterand in economie,e uite de aia nu se vinde in farmacie datorita MLM-ului care nu ai cum sa intelegi ce este pentru ca nu ai facut economie ca obiect de studiu ci economie de informare.Trebuie sa fii tampit sa pui o astfel de intrebare dupa ce sustii ca esti doxa in economie,pacat,oameni ca tine au dus economia in jos.Treaba cu intelesul nu o pot deslusi,pentru ca habar nu ai ce insinuezi,nu ai sa vezi tu directorii FLP Romania sau managerii din firma sa apara la tembelizor,este cea mai mare porcarie care o susti.Eu ma iau de dezinformatori si tampiti care recomanda tampenii,tu cum te consideri?A,si mai studiaza MLM-ul ca habar nu ai cum se traduce daramite cu ce se mananca.Jagajagajaga.
Ce reactii de primata ai prietene ! Acum esti lamurit de ce am fugit de voi astia din cloaca voastra flp ? Din cauza ca sunteti in marea majoritate specimene ca si tine,fara pic de creier si disperate dupa catiguri cu orice pret ! Dai dovada inca odata de cata mitocanie zace in tine, marele constructoe de retele MLM,un excroc,un mojic,un badaran ! Fugiti fratilor de astfel de oameni,nu merita atentia nimanui,sunt de cea mai joasa speta !

Pentru doamna de mai sus,imi pare tare rau sa va reamintesc ca MLM este obiect de studiu la ASE in Bucuresti si reprezinta o alta forma de comert,o alternativa la sistemul clasic pe care il stie oricine !
ene_mgabriel
Postat pe 31 Iulie 2009 18:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Procedura de embolizare 3 De la: healthy007347 5 Decembrie 2009 09:23
Planta maca 6 De la: gabita_d 9 Februarie 2011 08:47
Am o mare problema 47 De la: tarot 3 Noiembrie 2009 13:50
sarcina?! 4 De la: pickard 12 Aprilie 2011 18:28
MATREATA. 2 De la: rashela 7 Februarie 2011 02:25