Setari Cookie-uri

Pastila de slabit Slimero?!

Eu am ajuns la greutatea dorita cu ele.Cum spuneam, m-am simtit foarte bine cu ele si desi nu mai iau de aproape 2 saptamani nu am dat iama in mancare. Cred ca s-a micsorat stomacul. Ma satur mai repede.
prd_alina
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:30
ma bucur ca esti multumita dar cel mai mult ma bucur ca te simti bine de la ele.. ..eu inca le iau vreau sa mai slabesc sa pot trece cu brio de proba sportiva dar si sa ma simt bine in pielea mea...nu pot spune ca sunt grasa dar intotdeauna e loc de mai bine.. sa auzim de bine...mai vorbim..si...spor la dat jos kilogramele...apropo ce faci cu energia pe care ti-o da..?dai casa cu fundul in sus ca mine?
consuella_healthy
Postat pe 17 Noiembrie 2009 14:07
Da, trebuie sa recunosc ca as mai lua macar pentru energia pe care mi-o dadea ca de slabbit nu mai am nevoie
prd_alina
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:08
buna ! eu am folosit slimero 4 luni si nu am avut niciun fel de reactii adverse de la ele. Doar primele doua zile cand le-am inceput mi-a fost rau si am avut starii de greata , de la ele la inceput iti este sete si o sa bei multa apa. aceste capsule dau rezultate dar trebuie sa nu fumezi, sa consumi zahar , ciocolata, racoritoare(fanta , cola ,pepsi) , cafea doar o cescuta pe zi . Eu sunt multumita de ele si nu m-am mai ingrasat. in momentul cand vrei sa le lasi trebuie sa le iei o sapt o zi da una nu , urmatoarea sapt la 2 zile , si tot asa pt ati dezobisnui organismul de ele nu dintr-o data.eu le recomand pt ca eu am slabit cu ele 12 kg. Mult succes! daca mai vrei sa stii ceva intreaba-ma si iti voi raspunde.
healthy010646
Postat pe 30 Decembrie 2009 09:09
chiar sunt bune?eu nu am folosit dar ma tenteaza ...as vrea sa mai dau cateva kg .
healthy004469
Postat pe 30 Decembrie 2009 09:29
crezi ca e vreo diferenta?numai numele difera ca in rest, aceeasi porcarie.sbalesti si dupa? cate kg puin in plus de ce ai slabit?


m_geani
Postat pe 9 Ianuarie 2010 10:23
Buna, eu zic ca merita. Ai asa un sentiment placut cand iti vin hainele pe care nu le-ai mai purtat de ceva timp. Eu nu mai iau de 2 luni si nu m-am ingrasat deloc.
prd_alina
Postat pe 9 Ianuarie 2010 16:39
De la: aly31, la data 2010-01-09 16:39:32Buna, eu zic ca merita. Ai asa un sentiment placut cand iti vin hainele pe care nu le-ai mai purtat de ceva timp. Eu nu mai iau de 2 luni si nu m-am ingrasat deloc.



si peste ctv luni, cd o sa te trezesti cu cn stie ce boala? cum te mai simti ?sau la tn e mai important aspectul fizic decat sanatatea?dc nici un medic nu recomanda pastile?
m_geani
Postat pe 10 Ianuarie 2010 10:37
Buna tu te legi de toata lumea cine esti si cine Sf te crezi ca deja disperi lumea si toate forumurile
moniku
Postat pe 15 Ianuarie 2010 11:24
eu am luat super slim anul trecut si am pus pe mine intr-o luna aproximativ 15 kg si foarte greu de atuncea reusesc sa dau 'jos' prin multa miscare si regim.e o prostie orce fel de pastila de slabit
pamelabusu
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:33
Buna tuturor, de cand am deschis topicul am luat slimero, dupa care le'am oprit..iar le'am reluat..si ink le mai am in geanta..dar park as vrea sa le las..am slabit si eu vreo 10 kg ( si tre sa recunosc k ma simt nemaipomenit de bine knd vad k lumea observa schimbarea )..insa..in decembrie m'am imbolnavit rau..mi'a scazut sistemul imunitar urat de tot si de aici numai probleme..
Ce'i drept mi'a pierit oarecum pofta de mankre..sau poate m'am obisnuit din perioada respectiva..la kg am ramas la fel..dar nu este mult de knd le'am oprit..sper sa nu iau in greutate..voi incerca sa'mi pastrez regimul de alimentatie din vremea knd le luam..
Stiu si persoane kre s'au simtit excelent si in timpul administrarii si dupa lasarea lor..si in momen de fata nu au nici un kg in plus..si este ceva timp de knd le'a oprit..
Insa pt k m'am imbolnavit..si pt k am dureri groaznice la menstruatie..cred k le voi opri..
Intr-adevar depinde de organismul fiecaruia..

numai bine fetelor

Postat pe 15 Ianuarie 2010 16:56
De la: healthy005774, la data 2009-10-08 12:15:47ms pt rasp insa as mai vrea niste detalii dak poti te rog sa mi le dai. Si anume: alte reactii ai? (adik insomnii..dureri de cap..cum am auzit la celelalte tipuri de pastile) ; de cat timp iei? de unde l'ai achizitonat? ms frumos :)
MUlta sanatate !
healthy012962
Postat pe 19 Februarie 2010 21:04
vreau sa stiu in cat timp ai slabit si cum le-ai luat
healthy012962
Postat pe 19 Februarie 2010 21:07
NU POT SA SPUN DECAT CA MINTITI cu nerusinare,am luat pastilele 1 luna de zile,am mancat putin,sanatos si am slabit 1 kg.Mi-a fost rau tare de la ele in primele zile,aveam palpitatii,greturi si insomnii.O prietena farmacista mi-a spus ca aceste pastile contin sibutramina cu siguranta ca si SUPERSLIM si le-am dus la laborator pentru a ma convinge.
SURPRIZA!ACESTE PASTILE SLIMERO CONTIN ACEEASI SUBSTANTA CA SUPERSLIMUL,LA ROMANI IMPORTANT ESTE SA SE FACA BANI NU CONTEAZA SANATATEA OMULUI.
ASA CA NU INCERCATI ACESTE PASTILE ,PT CA SUNT DROGURI,AFECTEAZA CREIERUL SI INIMA.
healthy012963
Postat pe 19 Februarie 2010 21:23
ca slabiti,faceti sport si nu mai mancati nimic dupa ora 5 dupaamiaza decat mere verzi...nu mai luati pastile ca sunt f periculoase..ramai cu migrene,nu mai ai memorie si pt f mult timp vei avea depresii...faceti cardio o ora de dim si repet,NU MANCATI NIMIC DUPA ORA 17 00 DECAT MERE VERZI...si veti slabi ...succes!
healthy013222
Postat pe 25 Februarie 2010 20:00
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:30:18Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ste un produs foarte scump,pentru un produs romanesc, iar pe site-ul de prezentare au incurcat ingredientele !!! se pare ca este tot o mare vrajeala si cu ecofit asta...!!!
4Life
Postat pe 26 Februarie 2010 21:52
Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.
comandelia
Postat pe 26 Februarie 2010 22:24
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:08
hei am nevoie de ajutorul vostru am 17 ani si aproape 100 de kilograme cred mie teama sa ma kintaresc si 1'70 inaltime aproape cine ma poate ajuta pastilele slimero ma ajuta?
abelll
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:52
aly ma poti ajuta sunt bune pastilele slimer for me?am 17 ani 170 inaltime si aproape 100 de kg pls sunt ff distrus moral am nevoie de ajutorul tau
abelll
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:55
Abell faci sport? Cum si cit si ce maninci?
Esti in perioada de pubertate, nu-ti intoxica corpul cu pastile.
La virsta asta micare si dieta.
Crede-ma ca ajuta, am vazut tineri ca tine care numai asa au reusit.
micabis
Postat pe 18 Aprilie 2010 20:57
De la: comandelia, la data 2010-02-26 22:24:18Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.


O mare porcarie ECO FIT. Am luat si surpriza 0,500 gr +.
Nu sunt rotofeie, am insa coloana operata, sunt cam inalta (180cm) si am dureri de coloana. Asa ca m-am gandit sa dau vreo 4-5 kg jos, dar cu ECO FIT am nimerit pe " alaturi ", n-am marcat nici macar 2 kg minus, desi pe cutie scrie mare pana la 15 kg slabire....... Cred ca eu am nimerit in sectiunea de la 0 la nimic
kukla
Postat pe 19 Aprilie 2010 16:53
oooh mersii fparte multe pentru sfaturi...mersii mult de tot
abelll
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:16
am sa incerc asa dar nu stiu nici macar ce sa maninc ce e bun pentru mine
abelll
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:17
De la: abell, la data 2010-04-20 16:17:47am sa incerc asa dar nu stiu nici macar ce sa maninc ce e bun pentru mine


treci pe alergari si mananca ...peste ...salate.... pipt de pui...cat mai multe cruditati....si lasa dulciurile in pace...ca sunt bombe de calorii.... nu mai manca carne de porc....o sa ai pb si cu altceva nu numai cu grasimea....toate cele bune
gratuit89
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:27
de ce nu incercati cu colon help?este foarte bun si sanatos si da rezultate in timp scurt.....este un produs natural
kudika020772
Postat pe 27 Aprilie 2010 09:27
De la: sly_sly, la data 2010-04-20 16:27:52
De la: abell, la data 2010-04-20 16:17:47am sa incerc asa dar nu stiu nici macar ce sa maninc ce e bun pentru mine


treci pe alergari si mananca ...peste ...salate.... pipt de pui...cat mai multe cruditati....si lasa dulciurile in pace...ca sunt bombe de calorii.... nu mai manca carne de porc....o sa ai pb si cu altceva nu numai cu grasimea....toate cele bune
mariam_healthy
Postat pe 27 Aprilie 2010 09:34
De la: sly_sly, la data 2010-04-20 16:27:52
De la: abell, la data 2010-04-20 16:17:47am sa incerc asa dar nu stiu nici macar ce sa maninc ce e bun pentru mine


treci pe alergari si mananca ...peste ...salate.... pipt de pui...cat mai multe cruditati....si lasa dulciurile in pace...ca sunt bombe de calorii.... nu mai manca carne de porc....o sa ai pb si cu altceva nu numai cu grasimea....toate cele bune
mariam_healthy
Postat pe 27 Aprilie 2010 09:34
Nu-ti inteleg reactia draga prietena ( Healthy 012963 ) si nici modul tau de a jigni persoane pe care nu le cunosti....Dar ma rog...face si omu' atat cat il duce capu'.
Nu mint, chiar deloc. Eu vorbesc din proprie experienta..nu din filme ca altii..le-am incercat...si la mine au functionat :) Daca tu esti mai speciala asta nu inseamna ca toti suntem la fel.
Any way...putin imi pasa de ce crezi...
Nu mi-a fost rau nici in timpul administrarii..mai precis 2 luni, nici dupa ce le-am oprit. Si tin sa spun ca nici acu nu mi-e mai rau :) ba chiar f bine .
Asa ca fiecare face ce considera.

Numai bine.

Postat pe 27 Aprilie 2010 15:21
oamenii astia nu inteleg ca nu toti avem acelasi organism si ca rezultatele nu sunt aceleasi intr-o cura?ce este atat de greu?eu sincer am luat acum 2 ani capsula de slabit si am slabit foarte mult,nu am avut nici un fel de problema de sanatate,dar o prietena nu a slabit de la ele si chiar ii scazuse tensiunea.depinde foarte mult de organism.
kudika020772
Postat pe 27 Aprilie 2010 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tagatesse 2 De la: cyril 19 Iulie 2009 11:20
NU RATA !!!ABSOLUT NOU IN ROMANIA !!! 1 De la: xviperstate 22 Octombrie 2009 21:00
Va rog votati!!!!! 1 De la: funky_sys 3 Octombrie 2010 14:40
plasturii de slabit slim patch ai lui dr sven torjesson 61 De la: alexandra_pinky866 10 Martie 2014 18:51
dorm foarte mult 43 De la: healthy005744 11 Februarie 2010 12:32