Setari Cookie-uri

Pastila de slabit Slimero?!

Buna tuturor,
m'am decis sa deschid acest topic intrucat am nevoie de ajutorul vostru..am auzit suficiente comentarii despre super silm..capsula de slabit..incat m'a cuprins groaza knd aud de ele..dar as vrea sa stiu dak cineva a folosit slimero..sau stie pe careva..
Am fost zilele trecute la o farmacie Plafar..si am intrebat de capsula de slabit..culmea..nu era expusa..ci a scos'o de undeva de sub masa..insa dupa 2-3 vorbe..mi'a recomandat slimero..
Si de asta am nevoie de ajutorul vostru..dak intr'adevar este mai bun dekt capsula de slabit..sau sunt o apa si'un pamant?!
Astept raspuns de la voi.
Ms

Postat pe 24 Septembrie 2009 14:47
De la: healthy005774, la data 2009-09-24 14:47:08Buna tuturor,
m'am decis sa deschid acest topic intrucat am nevoie de ajutorul vostru..am auzit suficiente comentarii despre super silm..capsula de slabit..incat m'a cuprins groaza knd aud de ele..dar as vrea sa stiu dak cineva a folosit slimero..sau stie pe careva..
Am fost zilele trecute la o farmacie Plafar..si am intrebat de capsula de slabit..culmea..nu era expusa..ci a scos'o de undeva de sub masa..insa dupa 2-3 vorbe..mi'a recomandat slimero..
Si de asta am nevoie de ajutorul vostru..dak intr'adevar este mai bun dekt capsula de slabit..sau sunt o apa si'un pamant?!
Astept raspuns de la voi.
Ms


Mai bine ai slabi natural! Eu numai de rau am auzit de pastilele astea...chiar o colega de munca a luat super slim....si mai rau s-a ingrasat, ca trebuie luate mereu ca sa slabesti, dar nu suporta ficatul!
Incearca o cura cu struguri, poti slabi si 4kg pe saptamana, uite aici cateva detalii:

http://www.exposhop.ro/Code/Applications/web/index.cgi?action=blog§ion=4
adika_healthy
Postat pe 24 Septembrie 2009 14:55
Iti multumesc pt sfat adika..dar eu de la struguri m'am ingrasat 3 kg in 2 sapt..asa k nu cred k va functiona cura asta la mine..
Pe cale naturala incerc de mult timp sa slabesc, prin diferite diete, insa dupa 4-5 kg date jos..pun la loc dublu aproape..k sa nu mai zic cat efort depun k sa le dau jos..sunt cu moralul la pamant intrucat pe zi ce trece ma ingras park tot mai mult..imi doresc din tot sufletu' sa fiu k inainte knd aveam 55 kg, acu am 65 kg la 1,65 m
Astp totusi un sfat de la cineva care a folosit Slimero..si dupa asta..o sa vad ce o sa fac.
Ms ink o data pt sfat si sanatate multa !

Postat pe 24 Septembrie 2009 15:06
Asadar...fetelor..nimeni nu stie nimic de Slimero?!?! astp un rasp de la voi.
va multumesc.

Postat pe 29 Septembrie 2009 13:33
Buna,

Acum am vazut mesajul. Si am fost derutata cu super slim si am cumparat slimero. Este ok. Iti taie pofta de mancare. La mine functioneaza.
prd_alina
Postat pe 7 Octombrie 2009 11:46
ms pt rasp insa as mai vrea niste detalii dak poti te rog sa mi le dai. Si anume: alte reactii ai? (adik insomnii..dureri de cap..cum am auzit la celelalte tipuri de pastile) ; de cat timp iei? de unde l'ai achizitonat? ms frumos :)
MUlta sanatate !

Postat pe 8 Octombrie 2009 12:15
Efectele negative ale acestor tampenii de pastile le veti vedea sigur dupa o anumita perioada de timp,incultura duce la imbolnavirea in masa,va rog sa va promovatii chimicalele la voi in casa nu pe forum.
1.medicamentele se recomanda de midici si nu de orice parvenit care isi atribuie un rol mincinos si PROST.
2.IN LOC SA PROMOVATI UN STIL DE VIATA SANATOS PROMOVATI PORCARII CARE SA VA DEA DREPTUL SA LENEVITI IN PAT LA IZAURA.
3.nu exista dovezi atestate stiintific ca aceste medicamente au efecte pozitive.
4.incompetenta anumitor persoane da dovada de nesimtire si proasta informare.
ene_m_gabriel
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:25
Eu ma simt foarte bine. Am o energie in timpul zilei de invidiat. Pur si simplu nu mai am pofte. Eu care cand vedeam o prajitura baleam instant. Acum ma uit la altii cum mananca si nu mai am pofta.
prd_alina
Postat pe 15 Octombrie 2009 08:43
prd_alina@yahoo.com. Sa-mi spui ce id ai si tu sa stiu sa-ti dau accept.
prd_alina
Postat pe 16 Octombrie 2009 10:59
ms id'ul meu este aly_myra@yahoo.com

Postat pe 16 Octombrie 2009 11:35
Salutare,

Vreau sa urmez ei eu o cura cu Slimero.A luat o colega de la munca si a functionat. Ea le-a cumparat de pe net, insa eu vreau sa le cumpar de la farmacie sau plafar. Aveti idee unde pot sa gasesc?

healthy007658
Postat pe 21 Octombrie 2009 15:00
buna,
Se gasesc la Plafar..adik eu de acolo le'am cumparat..este unul in colentina pe langa Kaufland
Sunt la a 3 pastila..pana acum tptul e ok :)

Postat pe 22 Octombrie 2009 15:39
ok. Merci. Cred ca stiu unde stiu plafarul.
healthy007658
Postat pe 22 Octombrie 2009 16:08
Poti sa le mai cumperi de la plafarul de la Hanul lui Manuc
prd_alina
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:52
Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
prd_alina
Postat pe 22 Octombrie 2009 17:56
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
cui te-ai adresat cu acest mesaj ???:D
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 19:24
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 19:45
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 19:45:29
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
aloe vera este o planta,forever este o firma ce fabrica produse cu adaosuri de sinteza,iar cei ce vand aceste produse sunt in marea majoritate a cazurilor excroci,declarand ca sunt 100% naturale,cand ele sunt pline de chimicale....
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:18
De la: TF_, la data 2009-10-22 20:18:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 19:45:29
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
aloe vera este o planta,forever este o firma ce fabrica produse cu adaosuri de sinteza,iar cei ce vand aceste produse sunt in marea majoritate a cazurilor excroci,declarand ca sunt 100% naturale,cand ele sunt pline de chimicale....
Bai silvium74,hai sa te fac un pic sa te mai gandesti inainte de a posta ceva.Si zici ma silviuca chimistul de renume mondial ca sunt de sinteza ,ai?Ia sa vedm ale tale produse din colastra amestecata cu galbenus si ALOE VERA,AU IN COMPOZITIE SORBITOL BA BAIETICA,asta parca spunea gura ta si scia mana impinsa de un creier inabusit de informatie transcrisa de google ca este un "E",,e asa mai silvica,pai ieste posibil mai sa te bagi tu intr-o discutie ca asta?Ia sa vedem pe unde scoti matale camesea?Intreb-o pe desteapta aia de geanina sau pe cine vrei tu ,dar sa ne raspunzi silvica draga.
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:29
De la: TF_, la data 2009-10-22 20:18:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 19:45:29
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
aloe vera este o planta,forever este o firma ce fabrica produse cu adaosuri de sinteza,iar cei ce vand aceste produse sunt in marea majoritate a cazurilor excroci,declarand ca sunt 100% naturale,cand ele sunt pline de chimicale....
Pai silvica tu esti prost sau vrei sa ne spui ca esti pe cale de a obtine acest statut?Afla mai chimistule ca organismul uman este in totalitate chimie mai baiete,ai cam lipsit pe la orele de anatomie,biologie si chimie.Aloe vera este o planta cu componente chimice .Deci,ce spuneai de chimie?
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:35
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:29:00
De la: TF_, la data 2009-10-22 20:18:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 19:45:29
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
aloe vera este o planta,forever este o firma ce fabrica produse cu adaosuri de sinteza,iar cei ce vand aceste produse sunt in marea majoritate a cazurilor excroci,declarand ca sunt 100% naturale,cand ele sunt pline de chimicale....
Bai silvium74,hai sa te fac un pic sa te mai gandesti inainte de a posta ceva.Si zici ma silviuca chimistul de renume mondial ca sunt de sinteza ,ai?Ia sa vedm ale tale produse din colastra amestecata cu galbenus si ALOE VERA,AU IN COMPOZITIE SORBITOL BA BAIETICA,asta parca spunea gura ta si scia mana impinsa de un creier inabusit de informatie transcrisa de google ca este un "E",,e asa mai silvica,pai ieste posibil mai sa te bagi tu intr-o discutie ca asta?Ia sa vedem pe unde scoti matale camesea?Intreb-o pe desteapta aia de geanina sau pe cine vrei tu ,dar sa ne raspunzi silvica draga.
mai petrica iarasi ma scufunzi,dar asta nu este o problema mai petrica...problema este ca iarasi esti MAAAARE MINCINOS,in ce produs promovat de mine ai vazut tu petrica sorbitol ???posteaza aici sa vedem si sa ne convingem ca esti un MAAAARE MINCINOS in viata....prietene ene m gabriel petreflp si asa ma departe,numai dispera atata ca esti de KKT...in produsele 4 Life nu se regaseste sorbitol...!!!! demonstreaza-mi asta....poti ?
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:41
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:35:13
De la: TF_, la data 2009-10-22 20:18:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 19:45:29
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
aloe vera este o planta,forever este o firma ce fabrica produse cu adaosuri de sinteza,iar cei ce vand aceste produse sunt in marea majoritate a cazurilor excroci,declarand ca sunt 100% naturale,cand ele sunt pline de chimicale....
Pai silvica tu esti prost sau vrei sa ne spui ca esti pe cale de a obtine acest statut?Afla mai chimistule ca organismul uman este in totalitate chimie mai baiete,ai cam lipsit pe la orele de anatomie,biologie si chimie.Aloe vera este o planta cu componente chimice .Deci,ce spuneai de chimie?
citesc in randurile de mai sus disperarea ce te-a cuprins,ma intreb DE CE ??? iti simti amenintata afacerea ta mica,mica si neinsemnata de tot rahatul ??? asta este prietene,este consecinta faptului ca ani la rand ati mintit oamenii in legatura cu aceste produse minune de la forever...dar asta este petrica draga,la sapa cu tine,ca iti meriti soarta !!!!
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:50
Mai silvica eu ti-am mai spus ca pentru tine poate par a fi prost dar tot ce vreau e sa demonstrez ca defapt tu esti cel care vrei sa ne prostesti si sa ne minti.Nu te mai da altcineva ca tu esti silviu m74,s-o spui lu mutu ca ai fi altcineva.Hai sa vezi cum ne minti pe noi asti care nu cedam in fata mincinosilor si a excrocilor.Produsul transfer factor masticabile,iata continutul silvica:COMPOZITIE:
Transfer Factor XF
Fructozã
Maltozã
Sorbitol
Arome naturale
Acid stearic
Acid Maltico
Siliciu
Ia sa vedem acum ce mai scoti pe gura aia si scriezi din capul tau ala idiot cu mana aia de excroc?
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:52
De la: TF_, la data 2009-10-22 20:50:04
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:35:13
De la: TF_, la data 2009-10-22 20:18:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 19:45:29
De la: aly31, la data 2009-10-22 17:56:06Dupa cum vad tu vinzi suplimente de la Aloe Vera. Asta cum se numeste? Reclama mascata?
Da?Aloe vera este o planta si nu are nevoie de reclama,deci,aloe vera nu este o firma.
aloe vera este o planta,forever este o firma ce fabrica produse cu adaosuri de sinteza,iar cei ce vand aceste produse sunt in marea majoritate a cazurilor excroci,declarand ca sunt 100% naturale,cand ele sunt pline de chimicale....
Pai silvica tu esti prost sau vrei sa ne spui ca esti pe cale de a obtine acest statut?Afla mai chimistule ca organismul uman este in totalitate chimie mai baiete,ai cam lipsit pe la orele de anatomie,biologie si chimie.Aloe vera este o planta cu componente chimice .Deci,ce spuneai de chimie?
citesc in randurile de mai sus disperarea ce te-a cuprins,ma intreb DE CE ??? iti simti amenintata afacerea ta mica,mica si neinsemnata de tot rahatul ??? asta este prietene,este consecinta faptului ca ani la rand ati mintit oamenii in legatura cu aceste produse minune de la forever...dar asta este petrica draga,la sapa cu tine,ca iti meriti soarta !!!!
Mai baietas ,cred ca a sosit momentul adevarului tatica,nu prea ai cum sa ma dovedesti tu pe mine,am timp suficient pentru raspunsuri la ideile tale inculte.
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:54
Ia spune-ne mai chimistule despre aceasta substanta din acest produs:tf recall,substanta care se numeste:N-Acetil Cisternã,ce cisterna masi e asta mai silvica de acetilena?
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:57
Hai silvica tata ti-ai inghitit colastra si nu sti raspunsul,a pardon,galbenusul?
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 21:00
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:57:46Ia spune-ne mai chimistule despre aceasta substanta din acest produs:tf recall,substanta care se numeste:N-Acetil Cisternã,ce cisterna masi e asta mai silvica de acetilena?
ia si citete,informeaza-te si ai sa vezi ce este N-acetil cisteina...vrei totul mura in gura ???? nerusinat mic ....
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 21:05
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:52:48Mai silvica eu ti-am mai spus ca pentru tine poate par a fi prost dar tot ce vreau e sa demonstrez ca defapt tu esti cel care vrei sa ne prostesti si sa ne minti.Nu te mai da altcineva ca tu esti silviu m74,s-o spui lu mutu ca ai fi altcineva.Hai sa vezi cum ne minti pe noi asti care nu cedam in fata mincinosilor si a excrocilor.Produsul transfer factor masticabile,iata continutul silvica:COMPOZITIE:
Transfer Factor XF
Fructozã
Maltozã
Sorbitol
Arome naturale
Acid stearic
Acid Maltico
Siliciu
Ia sa vedem acum ce mai scoti pe gura aia si scriezi din capul tau ala idiot cu mana aia de excroc?
prietene,un nu am promovat niciodata acest produs....nu ma crezi ???ia si verifica mesajele mele anterioare si te vei convinge...tot ai timp la dispozitie...si vrei scoti adevarul la lumina ???adevarul cui anume ? sau adevarul legat de ce anume ? daca ai fi baiat destept,dar se vede de la o posta ca nu esti,ai vedea ca acel produs este pentru piata din SUA,in Europa nu se comercializeaza... asadar esti praf...
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 21:05
De la: TF_, la data 2009-10-22 21:05:32
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:57:46Ia spune-ne mai chimistule despre aceasta substanta din acest produs:tf recall,substanta care se numeste:N-Acetil Cisternã,ce cisterna masi e asta mai silvica de acetilena?
ia si citete,informeaza-te si ai sa vezi ce este N-acetil cisteina...vrei totul mura in gura ???? nerusinat mic ....
Bai pampalaule,pe site nu scrie asa, mai rusine sa-ti fie,scrie cisterna mai copilas.
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Octombrie 2009 21:09
De la: TF_, la data 2009-10-22 21:05:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-22 20:52:48Mai silvica eu ti-am mai spus ca pentru tine poate par a fi prost dar tot ce vreau e sa demonstrez ca defapt tu esti cel care vrei sa ne prostesti si sa ne minti.Nu te mai da altcineva ca tu esti silviu m74,s-o spui lu mutu ca ai fi altcineva.Hai sa vezi cum ne minti pe noi asti care nu cedam in fata mincinosilor si a excrocilor.Produsul transfer factor masticabile,iata continutul silvica:COMPOZITIE:
Transfer Factor XF
Fructozã
Maltozã
Sorbitol
Arome naturale
Acid stearic
Acid Maltico
Siliciu
Ia sa vedem acum ce mai scoti pe gura aia si scriezi din capul tau ala idiot cu mana aia de excroc?
prietene,un nu am promovat niciodata acest produs....nu ma crezi ???ia si verifica mesajele mele anterioare si te vei convinge...tot ai timp la dispozitie...si vrei scoti adevarul la lumina ???adevarul cui anume ? sau adevarul legat de ce anume ? daca ai fi baiat destept,dar se vede de la o posta ca nu esti,ai vedea ca acel produs este pentru piata din SUA,in Europa nu se comercializeaza... asadar esti praf...


p.s. daca mi-as pune mintea cu tine te-as dovedi la micul dejun...dar viata ma invatat sa nu ma pun la mintea prostului ca o are odihnita !!!! decat ma distrez cand te vad asa disperat ....
4Life
Postat pe 22 Octombrie 2009 21:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o fi bun ceaiul verde chinezesc?! 107 De la: bogdan_7000 8 Mai 2014 21:28
CIDER VIN FORTE??????????? 13 De la: healthy005502 13 Iunie 2010 15:26
....am auzit ca la SIBB - TARGUL PENTRU FRUMUSETEA SI SANATATEA TA din perioada 14 -17 noiembrie de la SALA PALATULUI.. VOR VENI FIRME DIN PESTE 17 JUDETE.. 2 De la: healthy009335 24 Noiembrie 2009 17:20
formatie live pt. evenimentele dumneavoastra 6 De la: Barbie30 14 Septembrie 2010 18:03
PRODUSELE 4LIFE 6 De la: felicia_orh 7 Martie 2010 13:33