Setari Cookie-uri

Pastila de slabit Slimero?!

sti care e problema :))
eu nu stau sa mananc fripturi sau stiu eu ce grasimi ca tine , asa ca nu am pulpa de porc fraiero!
si aici s-a cerut parerea despre slimero d asa comentez, dar toti prostii se gasesc sa caute o replica la raspunsuri.
si nu te f*te pe tine cat alerg eu sau cat sport fac!
miscare orice om face, eu am zis ca nu fac sport(sport insemnand gimnastica aerobica, handbal, alergari etc) dar se mai gaseste si cate o fraiera ca tine sa comenteze
andreyoutzza
Postat pe 4 Decembrie 2010 08:37
ba proasto,
la ce dracu mai cereti pareri daca sar m*istele cu gura?
eu nu am mai luat pastilele si in continuare slabesc, pt ca deteptele ca voi nu stiu la ce este buna cura cu slimero!
pastilele astea nu iti ard ele caloriile, verzele pamantului!
te ajuta sa iti reglezi metabolismul!
nu stai in pat si ele iti ard grasimile!
asa ca dati o fuga la plafar sa le cumparati ! ca sa scapati si voi de pulpita de porc expusa la afumat si bagati si voi sunca la congelat! de creier nu zic nimic ca nu aveti! iar apoi o sa mancati si voi normal , nu o sa va mai placa sa ramaneti sa strangeti masa ca sa curatati farfuriile cu limba de mult ce v-a placut combinatia de grasimi savurata!
ba, da' voi sunteti si proaste , jur!
comentati ca sa va simtiti si voi bagate in seama
andreyoutzza
Postat pe 4 Decembrie 2010 08:45
Recomand CLARINOL! Excluzi dulciurile, alcoolul, grasimile si sucurile! Mananca regulat si nu mai tarziu de ora 19.00! Hidrateaza -te in interior cat si la exterior( piele). Nu exclude din meniul zilnic 20-30 minutele pt. exercitii fizice. In cazul in care nu ai alte probleme de sanatate este IMPOSIBIL sa nu slabesti daca respecti acest still de viata!
mimi_ca29
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:02
De la: andreyoutzza, la data 2010-12-04 08:45:21ba proasto,
la ce dracu mai cereti pareri daca sar m*istele cu gura?
eu nu am mai luat pastilele si in continuare slabesc, pt ca deteptele ca voi nu stiu la ce este buna cura cu slimero!
pastilele astea nu iti ard ele caloriile, verzele pamantului!
te ajuta sa iti reglezi metabolismul!
nu stai in pat si ele iti ard grasimile!
asa ca dati o fuga la plafar sa le cumparati ! ca sa scapati si voi de pulpita de porc expusa la afumat si bagati si voi sunca la congelat! de creier nu zic nimic ca nu aveti! iar apoi o sa mancati si voi normal , nu o sa va mai placa sa ramaneti sa strangeti masa ca sa curatati farfuriile cu limba de mult ce v-a placut combinatia de grasimi savurata!
ba, da' voi sunteti si proaste , jur!
comentati ca sa va simtiti si voi bagate in seama

ce ai tanti...?decit sa dea banii pe prostii nu mai bine cumpara o sticla de sampanie si face sex in draci ? face si corpul frumos si mentine si tonusul...ce zici ?
BEL_AMY1
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:08
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-04 10:08:31
De la: andreyoutzza, la data 2010-12-04 08:45:21ba proasto,
la ce dracu mai cereti pareri daca sar m*istele cu gura?
eu nu am mai luat pastilele si in continuare slabesc, pt ca deteptele ca voi nu stiu la ce este buna cura cu slimero!
pastilele astea nu iti ard ele caloriile, verzele pamantului!
te ajuta sa iti reglezi metabolismul!
nu stai in pat si ele iti ard grasimile!
asa ca dati o fuga la plafar sa le cumparati ! ca sa scapati si voi de pulpita de porc expusa la afumat si bagati si voi sunca la congelat! de creier nu zic nimic ca nu aveti! iar apoi o sa mancati si voi normal , nu o sa va mai placa sa ramaneti sa strangeti masa ca sa curatati farfuriile cu limba de mult ce v-a placut combinatia de grasimi savurata!
ba, da' voi sunteti si proaste , jur!
comentati ca sa va simtiti si voi bagate in seama

ce ai tanti...?decit sa dea banii pe prostii nu mai bine cumpara o sticla de sampanie si face sex in draci ? face si corpul frumos si mentine si tonusul...ce zici ?


reactii adverse de la pastile
freakyyy
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:19
De la: freakyyy, la data 2010-12-04 10:19:34
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-04 10:08:31
De la: andreyoutzza, la data 2010-12-04 08:45:21ba proasto,
la ce dracu mai cereti pareri daca sar m*istele cu gura?
eu nu am mai luat pastilele si in continuare slabesc, pt ca deteptele ca voi nu stiu la ce este buna cura cu slimero!
pastilele astea nu iti ard ele caloriile, verzele pamantului!
te ajuta sa iti reglezi metabolismul!
nu stai in pat si ele iti ard grasimile!
asa ca dati o fuga la plafar sa le cumparati ! ca sa scapati si voi de pulpita de porc expusa la afumat si bagati si voi sunca la congelat! de creier nu zic nimic ca nu aveti! iar apoi o sa mancati si voi normal , nu o sa va mai placa sa ramaneti sa strangeti masa ca sa curatati farfuriile cu limba de mult ce v-a placut combinatia de grasimi savurata!
ba, da' voi sunteti si proaste , jur!
comentati ca sa va simtiti si voi bagate in seama

ce ai tanti...?decit sa dea banii pe prostii nu mai bine cumpara o sticla de sampanie si face sex in draci ? face si corpul frumos si mentine si tonusul...ce zici ?


reactii adverse de la pastile

uneori da dependenta...
BEL_AMY1
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:26
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-12-04 10:08:31
De la: andreyoutzza, la data 2010-12-04 08:45:21ba proasto,
la ce dracu mai cereti pareri daca sar m*istele cu gura?
eu nu am mai luat pastilele si in continuare slabesc, pt ca deteptele ca voi nu stiu la ce este buna cura cu slimero!
pastilele astea nu iti ard ele caloriile, verzele pamantului!
te ajuta sa iti reglezi metabolismul!
nu stai in pat si ele iti ard grasimile!
asa ca dati o fuga la plafar sa le cumparati ! ca sa scapati si voi de pulpita de porc expusa la afumat si bagati si voi sunca la congelat! de creier nu zic nimic ca nu aveti! iar apoi o sa mancati si voi normal , nu o sa va mai placa sa ramaneti sa strangeti masa ca sa curatati farfuriile cu limba de mult ce v-a placut combinatia de grasimi savurata!
ba, da' voi sunteti si proaste , jur!
comentati ca sa va simtiti si voi bagate in seama

ce ai tanti...?decit sa dea banii pe prostii nu mai bine cumpara o sticla de sampanie si face sex in draci ? face si corpul frumos si mentine si tonusul...ce zici ?


Nu i-ar strica sa mai faca sex din cand in cand...
kudika226898
Postat pe 4 Decembrie 2010 15:50
eu am luat slimero si am fost foarte multumita pentru ca am slabit 6 kg in 6 saptamani fara efecte secundare si dupa ce am icetat sa le mai iau nu le-am pus la loc desi am mancat aproape normal dimineata si la pranz.am renuntat la masa de seara
kudika350577
Postat pe 9 Ianuarie 2011 16:50
Dispari...
kudika226898
Postat pe 13 Ianuarie 2011 22:45
e foarte bun fyt formul si eu il iau,da rezultate
Myalarisa
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:47
Dispari...
kudika226898
Postat pe 16 Ianuarie 2011 08:16
Buna.Eu am luat Ecofit si nu au fost bune de nimic.Cu Super Slim am slabit dar imi este cam teama sa le aiu iar,dupa ce am auzit,am avut si eu insomnii prima saptamana atat de la ele.As vrea sa iau Slimero dar am ovare polichistice si sunt sub anticonceptional si la anu as vrea sa fac un bebe.Stiti vreo ceva daca poate face probleme mai mari?
danikk
Postat pe 9 Martie 2011 10:43
mie mi se pare ciudat ca ai avut insomnii de la pastile. au tinut numai o saptamana? cred ca ar trebui sa renunti la pastile mai ales daca vrei bebe :D
RoxRoxy
Postat pe 9 Martie 2011 19:28
Buna
Am intrat si am vazut ca dezbateti subiectu pastilelor de slabit. majoritatea produselor nu au efectele dorite, adica pierdere in greutate si o stare buna in organism. In ce priveste slimero, este un produs bun, este folositor intr-o dieta, combinat cu sport. Fiecare decide ce pastile consuma, dc stai cu fundu la tv, chiar dc folosesti slimero nu slabesti, acest produs te ajuta dc vrei sa fi ajutat.
In concluzie e un produs care se ia dimineata inainte de micu de jun, 1 capsula, beti lichide, aveti un regim alimentar sanatos si faceti miscare, cel mai importante ingrediente rabdarea si perseverenta.
kudika378488
Postat pe 23 Martie 2011 09:21
Buna,

Am tinut neaparat sa-ti raspund pentru ca si eu am facut greseala de a incerca sa slabesc luand diferite pastile. Daca vrei sa fii o fata slaba, dar si sanatoasa, parerea mea este sa incerci prin regim alimentar, sport, tratamente corporale, ceaiuri, etc.. Eu m-am ales cu foarte multe probleme de la ,,minunatele'' capsule de slabit si nici macar nu am slabit. Sau daca am dat ceva jos, am pus la loc, poate chiar mai mult.
Am fost si la un nutritionist si mi-a confirmat ca pastilele nu sunt bune. Dieta si miscarea sunt importante, iar pentru tonifiere poti incerca electrostimulare, te ajuta foarte foarte mult. Eu am reusit sa slabesc foarte mult printr-un regim echilibrat( fara dulciuri, paine alba, grasimi , stii tu la ce ma refer; si multe legume, fructe, peste), dar mi-am luat si un pachet de remodelare corporala la un salon. Sunt foarte incantata pentru ca rezultatele se vad. Eu am gasit un salon foaaarte bun, undeva aproape de Victoriei, daca esti din Bucuresti, se numeste Andreea Magic Beauty. Au niste pachete foarte bune si ca pret si sunt cu adevarat profesionisti!
kudika369673
Postat pe 24 Martie 2011 14:21
am tot auzit pareri contradictorii legate de pastilele de slabit. si pe mine ma tenteaza sa iau pastile, dar as vrea sa epuizez toate celelalte metode mai intai :P.
ioanaM88
Postat pe 24 Martie 2011 17:51
VREI SA SLABESTI SANATOS??NIMIC MAI SIMPLU,SCRIE-MI LA ACEASTA ADRESA SLABIRERAPIDA2011@YAHOO.COM SI VOM REUSI IMPREUNA,TRATAMENT COMPLET,DIETA PERSONALIZATA CU REZULTATE SIGURE SI RAPIDE !!!EFECT GARANTAT!!! VISUL TAU DE A VEA O SILUETA DE INVIDIAT VA DEVENI REALITATE!!
Slabimsanatos2011
Postat pe 30 Martie 2011 20:37
Teapaaa....
kudika226898
Postat pe 31 Martie 2011 18:01
Prostii...
kudika226898
Postat pe 5 Aprilie 2011 11:48
Eu cred ce depinde si de organismul fiecaruia.Am luat slimero.Am slabit 9 kg intr-o luna.Sunt bune fata de celelalte pastile kum ar fi: capsula si super slim
kudika392690
Postat pe 7 Mai 2011 20:30
De la: kudika392690, la data 2011-05-07 20:30:43Eu cred ce depinde si de organismul fiecaruia.Am luat slimero.Am slabit 9 kg intr-o luna.Sunt bune fata de celelalte pastile kum ar fi: capsula si super slim


kudika226898
Postat pe 8 Mai 2011 08:57
Am luat slimero si nimic,acum iau ecofit de 2 saptamani si am slabit aproape 4 kg.
kudika407859
Postat pe 12 Iunie 2011 23:32
kudika226898
Postat pe 13 Iunie 2011 23:20
Mi se pare ca ai slabit putin prea repede. Mai vazusem persoane care au slabit foarte mult cu ecofit intr-o perioada scurta de tine, spre exemplu 10 kilograme intr-o luna. Eu una nu m-as atinge de aceste pastile avand in vedere pierderea brusca in greutate. Oricum ai grija ce faci si cat mai iei...
GeorgianaBB
Postat pe 16 Iunie 2011 16:28
UITE CUM A SLABIT CAMERON DIAZ:
http://celebry.ro/0719/dieta-lui-cameron-diaz/
manu20001
Postat pe 19 Iulie 2011 15:43
http://celebry.ro/0721/mama-naturaroxana-ionescu-a-slabit-cu-fyt-form-syrup/
linda234
Postat pe 21 Iulie 2011 16:51
kudika226898
Postat pe 23 Iulie 2011 11:33
Buna !eu am luat ceaiul canadian tea si am slabit 10 kg in doua luni.Bine a trebuit sa-mi iau 7 cutii de ceai pentru 2 luni dar a meritat investitia.
kudika460732
Postat pe 25 Octombrie 2011 23:10
kudika226898
Postat pe 26 Octombrie 2011 21:42
Am citit toate duelurile prezentate pana acum si inca nu sunt lamurita daca acest Slimero isi face efectul si daca nu cumva denumirea produsului este o deghizare pentru Super Slim. Dupa modul de administrare si posibilele reactii adverse ar parea ca sunt unul si acelasi produs. Eu am slabit cu Super Slim acum vreo 2-3 ani cam 9 kg; ulterior, in decursul unui an, am pus inapoi cam 15 kg. Am incercat sa iau din nou Super Slim, dar n-am mai slabit deloc si tinand cont si de reactiile adverse am renuntat la el definitiv si irevocabil. Deci, cine imi poate da ceva date concrete legat de Slimero?
kudika485122
Postat pe 29 Decembrie 2011 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cura de detoxifiere cu vegetale de primavara. 12 De la: Aemulus 4 Martie 2010 04:43
Cel mai bun aparat de slabit din prezent????? 22 De la: kudika226898 1 Octombrie 2010 14:24
Raport gratuit 4 De la: GeorgianaBB 14 Iunie 2011 22:07
par degradat... 9 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 13:16
sunt prea slabutza 5 De la: kryss_healthy 5 August 2010 16:48