Setari Cookie-uri

inapoi la virginitate!!!

am auzit ca medicu te paote coase la loc...cat timp tine cusatura...??sh cam cat costa??
d3lya_healthy
Postat pe 14 Februarie 2010 13:31
DE CE MAI COSI ,DACA TOT O SA SE RUPE .BANI CHELTUITI ,CEVA DURERE ,CREZI CA MERITA ACEL OM CARE ITI VA RUPE HIMENUL IN CATEVA ZECI DE SECUNDE .MAI GANDESTETE SUNTEM IN SEC.XXI SI EXISTA O ZICALA ,DECAT SA FI PRIMUL SI NU STI CATI URMEAZA ,MAI BINE SA FI ULTIMUL.
healthy010635
Postat pe 16 Februarie 2010 07:21
Asta e un fel de hai sa pacalim un barbat dar de fapt te pacalesti pe tine insati. Cat tine habar n-am avut nevoie de asa ceva. Indiferent de motivul dizvirginarii trebuie sa traiesti cu ceea ce s-a intamplat.Si nu-i corect sa minti pe cineva asa.
iupi24
Postat pe 16 Februarie 2010 08:00
Clar nu are nici un rost,pentru ce, ca sa traiesti in minciuna toata viata,acum nu musai sa-i povestesti toate relatiile tale,dar crezi ca barbatii sunt atat de prosti si isi mai doresc cu ardoare sa-si ia virgina?conteaza cum esti dupa aceia nu inainte de a fi cu el!
babalica
Postat pe 16 Februarie 2010 08:36
Foarte tare topicul ....pana la urma care e faza?Un fel de pacaleala de 1 aprilie,nu?Adica,stii,sunt virgina,dar de fapt am mai fost o data virgina.Acum e a doua oara.Intre prima si a doua virginitate,au mai fost cativa...Tu o sa fii intre a doua si probabil a treia virginitate..Cred ca e ok,daca poti sa traiesti cu gandul ca relatia ta e o minciuna...spusa chiar de tine...Haideti sa va spun un banc pe care l-am auzit de la cineva din Oltenia:Stiti de ce olteanul se culca dimineata cu nevasta lui?Ca sa fie sigur ca este primul...Multa sanatate si daca vreti,inapoi la virginitate...Cine vrea
cmonikdulcik
Postat pe 16 Februarie 2010 09:02
Nu nu e pacaleala orce medic ginecolog iti poate reface himenul, la loc dar nu tine mult , pina intr-o luna
kudika098645
Postat pe 16 Februarie 2010 09:05
De la: d3lya, la data 2010-02-14 13:31:41am auzit ca medicu te paote coase la loc...cat timp tine cusatura...??sh cam cat costa??


Tipic pentru Romania!... O persoana pune o intrebare si in loc sa primeasca un raspuns la ceea ce o preocupa, i se judeca intentiile, deciziile... Noi nu suntem parintii acestei tinere ca sa ne permitem sa ii dam sfaturi pe care nu ni le-a cerut!
Femeia nu ne-a spus motivele pentru care doreste aceasta interventie si cu atat mai putin sa ne intrebe ce parere avem. Prin urmare, nu ne-a dat dreptul sa ne erijam in a-i spune daca sa o faca sau nu!
Draga d3lya, urmeaza link-ul de mai jos si vei gasi informatii atat despre aceasta procedura numita himenoplastie, cat si despre tarife, medici si clinici in care se poate practica.
http://www.chirurgie-plastica.net/chirurgi/himenoplastie-reconstructia-himenului/romania
Si am o sugestie pentru tine: cand mai doresti informatii, cauta-ti-le tu direct pe Internet, pe site-uri oficiale, nu plecand urechea la "sfaturile pretioase" ale majoritatii forumistilor care, din cate am putut observa si pe alte topicuri, emit pareri personale neavizate.
De altfel, nici eu nu aveam informatia de fata dar am folosit un motor de cautare in dorinta de a te ajuta concret in ceea ce te intereseaza.
kudika194665
Postat pe 16 Februarie 2010 09:50
ar fii foarte bine fetelor,ca la final sa se intample si asta-cusatura!va doresc succes tuturor!!
eurobgb_yahoo_com
Postat pe 16 Februarie 2010 11:32
am inteles k totul costa vreo 300 euro si se face in polonia,dar de tinut nu stiu kt tine.kisses
mariana_veronik2009
Postat pe 16 Februarie 2010 14:18
De la: mariana_veronik2000, la data 2010-02-16 14:18:39am inteles k totul costa vreo 300 euro si se face in polonia,dar de tinut nu stiu kt tine.kisses


Orice ginecolog din Romania o poate face.Mergi la cabinetul lui particular, spune-i ce te doare si iti spune cum te poate ajuta. Sa fim seriosi, un perineu sau un vagin se coase mai greu decat un himen. Nu trebuie sa fii poloneza pt asta. Iar de tinut, tine pana la urmatorul contact sexual.
camiflorea
Postat pe 16 Februarie 2010 14:40
eu mi-l refac in fiecare luna :))
..ce tampanie de subiect.
aristodeea
Postat pe 16 Februarie 2010 15:48
alex19025
Postat pe 16 Februarie 2010 16:28
dak ea vrea sa faca acest lucru e treaba ei....nush de ce judecati.si in plus nu e neaparat sa vrei sa faci acest lucru pentru a pacalii un barbat....poate isi doreste sa mai fie odata momentul acela cand isi pierde virginitatea.ce e mare lucru?si mie mi-ar place sa am experienta de acum si sa mai pot trece odata prin acea "prima oara" dar fara frica si sa fiu mult mai constienta de ceea ce inseamna un act sexual.
bibistroc_healthy
Postat pe 16 Februarie 2010 23:49
Cum spuneam daca nu pacaleste pe un altul se pacaleste pe ea insasi?.Bibistroc tu spui asta ca si cum ai zice sa mai fiu tanara odata si cu mintea de acum si ce as faceeeeeeeee. Dar mai trebuie sa invatam si din greseli si din experiente si asta chiar e culmea sa ma mint pe mine insami.Fara regrete inainte.
iupi24
Postat pe 17 Februarie 2010 15:11
Asta e o problema medicala de ordin psihologic..cred ca ati gresit forum-ul...
cmonikdulcik
Postat pe 17 Februarie 2010 15:26
eu sunt inca foarte tanara...si sunt inca cu aceasi persoana cu care mi-am inceput viata sexuala...si ne iubim foarte mult,mai mult ca inainte.pur si simplu mi-ar place foarte mult sa mai fie odata acea prima oara si sa fie totul mult mai "constient".cu asta nu as pacalii pe nimeni.e doar o dorinta pe care sunt sigura k nu o am numai eu.si fi sigura k nu am absolut nici un regret pentru ce s-a intamplat atunci.....si acea prima data va ramane prima data indiferent de ce se poate face in ziua de astazi cu ajutorul operatiilor.
bibistroc_healthy
Postat pe 17 Februarie 2010 21:37
sunt virgine care isi pierd himenul total in alte moduri ...fara a avea contact sexual...si nu se cos;)si este destul de periculos...
Amaradiaa
Postat pe 21 Februarie 2010 15:35
De la: d3lya, la data 2010-02-14 13:31:41am auzit ca medicu te paote coase la loc...cat timp tine cusatura...??sh cam cat costa??

Acu` ce draq vrei sa faci? Umbli cu sacul carpit? dupa ce l-ai rupt cu castraveti, vrei sa-l dai unui fraier de nou?
100101
Postat pe 21 Februarie 2010 15:44
Da' de ce te intereseaza? Vrei sa te scoti la licitatie?


De la: d3lya, la data 2010-02-14 13:31:41am auzit ca medicu te paote coase la loc...cat timp tine cusatura...??sh cam cat costa??







eleain
Postat pe 21 Februarie 2010 16:07
De la: d3lya, la data 2010-02-14 13:31:41am auzit ca medicu te paote coase la loc...cat timp tine cusatura...??sh cam cat costa??



Nu te lua dupa toti rautaciosii de aici, stiu a fost o greseala si vrei sa o repari, chiar si doar psihologic, te intelegem. Deci sa revenim, cusatura poate tine de la foarte mult pana la foarte putin, adica depinde de ce material utilizezi pt reconstructie si la fel si pretul poate varia:), daca optezi pt un himen de elefant spre exeplu, ar tine pana te culci cu un elefant, iar daca o faci cu alte specii nu sunt sanse de reusita si te tine o viata, ca doua nu ai iar pt oferta vb cu un priten din africa doar ca am nevoie de marime:)))) sau poti opta pt un himen sintetic cu fibra de carbon sau diferite alte combinatii doar ca trebuie sa iti faci analizele sa vedem compatibilitatea, ca se poarta sinteticul si foarte elastic, in sensul ca o poti si face de vreo cateva ori si nu se rupe... Se intinde putin dar merita ca e mai ioeftin decat cel de elefant. Cand te hotarasti si ne dai dimensiunile si analizele(si ai lovele in cont) scrie-ne si te ajutam prin fundatia " PROASpaTA si PURA " infintata de d-na dr. Virginica Tupeu. :)))))
sarpele
Postat pe 21 Februarie 2010 16:37
Mda...cum zice sarpe...fibra de carbon ar fi solutia ideala -pentru eternitate. Nu ti se mai rupe, nici pe lumea ailalta! io zic ca merita investitia, chiar daca apelezi la un credit bancar! Ai scapat de griji, si ti se falfaie, ca o cravata de pionier!
100101
Postat pe 21 Februarie 2010 17:06
Buna.As vrea sa te intreb de ce vrei sa faci asta?asta pt a putea sa-ti raspund
criss_t
Postat pe 21 Februarie 2010 22:09
kyru-le iar esti rautacios...de fapt tu cu asta te ocupi pe acest forum...mai peste tot dau de comentariile atle rautacioase...
k_mizi
Postat pe 21 Februarie 2010 22:59
De la: sarpele, la data 2010-02-21 16:37:40
De la: d3lya, la data 2010-02-14 13:31:41am auzit ca medicu te paote coase la loc...cat timp tine cusatura...??sh cam cat costa??



Nu te lua dupa toti rautaciosii de aici, stiu a fost o greseala si vrei sa o repari, chiar si doar psihologic, te intelegem. Deci sa revenim, cusatura poate tine de la foarte mult pana la foarte putin, adica depinde de ce material utilizezi pt reconstructie si la fel si pretul poate varia:), daca optezi pt un himen de elefant spre exeplu, ar tine pana te culci cu un elefant, iar daca o faci cu alte specii nu sunt sanse de reusita si te tine o viata, ca doua nu ai iar pt oferta vb cu un priten din africa doar ca am nevoie de marime:)))) sau poti opta pt un himen sintetic cu fibra de carbon sau diferite alte combinatii doar ca trebuie sa iti faci analizele sa vedem compatibilitatea, ca se poarta sinteticul si foarte elastic, in sensul ca o poti si face de vreo cateva ori si nu se rupe... Se intinde putin dar merita ca e mai ioeftin decat cel de elefant. Cand te hotarasti si ne dai dimensiunile si analizele(si ai lovele in cont) scrie-ne si te ajutam prin fundatia " PROASpaTA si PURA " infintata de d-na dr. Virginica Tupeu. :)))))



Neneeeee!Lesin de ras .De data asta nu te mai cert,bravo!
NimeniDoarEu
Postat pe 22 Februarie 2010 00:02
soricel, tu nu vrei?
100101
Postat pe 22 Februarie 2010 19:53
De la: mizi, la data 2010-02-21 22:59:02kyru-le iar esti rautacios...de fapt tu cu asta te ocupi pe acest forum...mai peste tot dau de comentariile atle rautacioase...

ti se pare tie! stai tu in spatele meu, d`aia.
100101
Postat pe 22 Februarie 2010 19:54
Care mai vreti sa va reparati sacul?! "sarpele" isi dechide clinica -intru si eu actionar, posibil sa fie o investitie de viitor.
100101
Postat pe 22 Februarie 2010 19:56
De la: kyru, la data 2010-02-22 19:56:14Care mai vreti sa va reparati sacul?! "sarpele" isi dechide clinica -intru si eu actionar, posibil sa fie o investitie de viitor.
oare cu o fi cu sacul petyicit??? are si varsta vreo influenta?:D
4Life
Postat pe 22 Februarie 2010 20:05
De la: kyru, la data 2010-02-22 19:56:14Care mai vreti sa va reparati sacul?! "sarpele" isi dechide clinica -intru si eu actionar, posibil sa fie o investitie de viitor.



KYRU, M-AM GANDIT, PT CA AFACEREA SA FUNCTIONEZE TREBUIE SA MERGEM LA INCEPUT FARA PREA MULTI ANGAJATI,E CRIZA, DE FAPT VOM FI DOAR NOI DOI SI TREBUIE SA NE SACRIFICAM SI SA OPERAM IMPREUNA SAU MAI BINE ZIS LIPIT , MAI ALES CA TU AI CUNOSTINTE DE reCONSTRUCTIE DE ACUM INSCRIERILE :)))


sarpele
Postat pe 22 Februarie 2010 21:58
De la: 4Life, la data 2010-02-22 20:05:42
oare cu o fi cu sacul petyicit??? are si varsta vreo influenta?:D [/quote]


OAMENI BUNI, CUNOASTETI VREUN SUBIECT SA NU FI INTRAT ASTA CU CAPUL PATRAT?:))))) PROPUN SA I SE PETICEASCA GURA SI SA I SE LIPEASCA PLEOPELE.
sarpele
Postat pe 22 Februarie 2010 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ceau! 6 De la: alfredodecurtofreco 31 Octombrie 2010 18:25
Concert Mozart Rock la Sala Palatului Exceptional! 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:28
Am slabit sanatos si ma mentin! 11 De la: kudika329427 28 Octombrie 2013 20:08
Invitatie 2 De la: ioanabobocea 19 Noiembrie 2009 12:16
alimente in stare naturala sau gatite?? 5 De la: camy77 4 August 2009 10:37