Setari Cookie-uri

Sucurile Bioactive Tahitian Noni

De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-17 22:58:13ma sincer preturile mi se pare exorbitante...iar la continut in afara de vit C si inca un mineral altceva nu imi baga decat chestia aia cu factor de nu stiu care....iar clipul de pe youtube...parca este in genul celor de la teleshoping, doar sa prosteasca fraierii






... ronie ... iai stricat pustiului toata gargara ... el e doar un vinzator care TREBUIE sa bage pe git ceva ca altfel moare de foame ... si doar gargara ''importata'' stie sa vinda, saracul ... si citi sint ... mamaaaaa ...


marco918
Postat pe 17 August 2010 23:04
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:21:29
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:04:18
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-17 22:58:13ma sincer preturile mi se pare exorbitante...iar la continut in afara de vit C si inca un mineral altceva nu imi baga decat chestia aia cu factor de nu stiu care....iar clipul de pe youtube...parca este in genul celor de la teleshoping, doar sa prosteasca fraierii






... ronie ... iai stricat pustiului toata gargara ... el e doar un vinzator care TREBUIE sa bage pe git ceva ca altfel moare de foame ... si doar gargara ''importata'' stie sa vinda, saracul ... si citi sint ... mamaaaaa ...


cat de prost poti fii sa debitezi astfel de cretinitati ???

de fapt5 ce putem spune despre unul care locuieste in orasul in care sa rasturnat carul cu prosti ??






... si ... te oftici ? ... ... asa e ca te crezi ''modernul'' cetatean al unui oras plin de dastepti !!! ...

... ia zi, la cit costa, tie cit iti ramine ? ... nu de alta dar pina la urma ajungi singur sa constati ca ambalajul costa mai mult decit continutul ...


marco918
Postat pe 17 August 2010 23:24
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:28:33
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:24:09
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:21:29
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:04:18
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-17 22:58:13ma sincer preturile mi se pare exorbitante...iar la continut in afara de vit C si inca un mineral altceva nu imi baga decat chestia aia cu factor de nu stiu care....iar clipul de pe youtube...parca este in genul celor de la teleshoping, doar sa prosteasca fraierii






... ronie ... iai stricat pustiului toata gargara ... el e doar un vinzator care TREBUIE sa bage pe git ceva ca altfel moare de foame ... si doar gargara ''importata'' stie sa vinda, saracul ... si citi sint ... mamaaaaa ...


cat de prost poti fii sa debitezi astfel de cretinitati ???

de fapt5 ce putem spune despre unul care locuieste in orasul in care sa rasturnat carul cu prosti ??






... si ... te oftici ? ... ... asa e ca te crezi ''modernul'' cetatean al unui oras plin de dastepti !!! ...

... ia zi, la cit costa, tie cit iti ramine ? ... nu de alta dar pina la urma ajungi singur sa constati ca ambalajul costa mai mult decit continutul ...


nu ma cred mai mult decat sunt...!

cat imi ramane??? la ce anume sa-mi ramana tipule??? si cat costa ce anume???

cand ai sa stii concret despre ce vorbesti, atunci poate ai sa-ti primesti si raspunsurile la intrebarile ce te framanta !!!

bagatori de seama !






... bengosule ce esti tu ... frumosule ... chiparosule ... vai de mama vostra de handicapati ... habar nu aveti sa faceti nimic si vindeti gainariile altora ... in realitate stii sa faci ceva ... concret ? ...

marco918
Postat pe 17 August 2010 23:36
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:47:12
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:36:03
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:28:33
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:24:09
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:21:29
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:04:18
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-17 22:58:13ma sincer preturile mi se pare exorbitante...iar la continut in afara de vit C si inca un mineral altceva nu imi baga decat chestia aia cu factor de nu stiu care....iar clipul de pe youtube...parca este in genul celor de la teleshoping, doar sa prosteasca fraierii






... ronie ... iai stricat pustiului toata gargara ... el e doar un vinzator care TREBUIE sa bage pe git ceva ca altfel moare de foame ... si doar gargara ''importata'' stie sa vinda, saracul ... si citi sint ... mamaaaaa ...


cat de prost poti fii sa debitezi astfel de cretinitati ???

de fapt5 ce putem spune despre unul care locuieste in orasul in care sa rasturnat carul cu prosti ??






... si ... te oftici ? ... ... asa e ca te crezi ''modernul'' cetatean al unui oras plin de dastepti !!! ...

... ia zi, la cit costa, tie cit iti ramine ? ... nu de alta dar pina la urma ajungi singur sa constati ca ambalajul costa mai mult decit continutul ...


nu ma cred mai mult decat sunt...!

cat imi ramane??? la ce anume sa-mi ramana tipule??? si cat costa ce anume???

cand ai sa stii concret despre ce vorbesti, atunci poate ai sa-ti primesti si raspunsurile la intrebarile ce te framanta !!!

bagatori de seama !






... bengosule ce esti tu ... frumosule ... chiparosule ... vai de mama vostra de handicapati ... habar nu aveti sa faceti nimic si vindeti gainariile altora ... in realitate stii sa faci ceva ... concret ? ...

te tine sa treci la proba ??/ sa te convingi de ceea ce stiu sa fac ???

si inca o data iti repet, habar nu ai despre ce vorbesti!!!!

spor la taiat frunza la caini pe acest forum....

BAGATOR DE SEAMA !!!






... mda ... probabil esti foarte bun sa te certi cu vreun vecin pe locul de parcare ... sa urli prin trafic sau sa injuri babe pe strada ... nu m-ar mira ...

... apropo, mucosule ... ai grija cum vorbesti cu ... posibilii ... clienti ... pina la proba contrarie fii un vinzator cu still ... pupa si ... daca e nevoie ...

marco918
Postat pe 17 August 2010 23:59
gata tata, hai ca le iau...am citit asa in mare....
Ronnie_Coleman
Postat pe 18 August 2010 00:05
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-18 00:05:14gata tata, hai ca le iau...am citit asa in mare....






... ce faci, frate ... l-am porcait pe ciocoflenderul asta pina acum degeaba ... vroiam sa iau si eu daca iti iei si tu dar m-a jignit mafalda la sentiment si la mindria mea de orasean si nu mai vreau sa aud de el ...

marco918
Postat pe 18 August 2010 00:10
De la: silviu_m74, la data 2010-08-18 00:17:20
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:59:11
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:47:12
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:36:03
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:28:33
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:24:09
De la: silviu_m74, la data 2010-08-17 23:21:29
De la: marco918, la data 2010-08-17 23:04:18
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-17 22:58:13ma sincer preturile mi se pare exorbitante...iar la continut in afara de vit C si inca un mineral altceva nu imi baga decat chestia aia cu factor de nu stiu care....iar clipul de pe youtube...parca este in genul celor de la teleshoping, doar sa prosteasca fraierii






... ronie ... iai stricat pustiului toata gargara ... el e doar un vinzator care TREBUIE sa bage pe git ceva ca altfel moare de foame ... si doar gargara ''importata'' stie sa vinda, saracul ... si citi sint ... mamaaaaa ...


cat de prost poti fii sa debitezi astfel de cretinitati ???

de fapt5 ce putem spune despre unul care locuieste in orasul in care sa rasturnat carul cu prosti ??






... si ... te oftici ? ... ... asa e ca te crezi ''modernul'' cetatean al unui oras plin de dastepti !!! ...

... ia zi, la cit costa, tie cit iti ramine ? ... nu de alta dar pina la urma ajungi singur sa constati ca ambalajul costa mai mult decit continutul ...


nu ma cred mai mult decat sunt...!

cat imi ramane??? la ce anume sa-mi ramana tipule??? si cat costa ce anume???

cand ai sa stii concret despre ce vorbesti, atunci poate ai sa-ti primesti si raspunsurile la intrebarile ce te framanta !!!

bagatori de seama !






... bengosule ce esti tu ... frumosule ... chiparosule ... vai de mama vostra de handicapati ... habar nu aveti sa faceti nimic si vindeti gainariile altora ... in realitate stii sa faci ceva ... concret ? ...

te tine sa treci la proba ??/ sa te convingi de ceea ce stiu sa fac ???

si inca o data iti repet, habar nu ai despre ce vorbesti!!!!

spor la taiat frunza la caini pe acest forum....

BAGATOR DE SEAMA !!!






... mda ... probabil esti foarte bun sa te certi cu vreun vecin pe locul de parcare ... sa urli prin trafic sau sa injuri babe pe strada ... nu m-ar mira ...

... apropo, mucosule ... ai grija cum vorbesti cu ... posibilii ... clienti ... pina la proba contrarie fii un vinzator cu still ... pupa si ... daca e nevoie ...

bah, esti tampit??? ce am oferit eu spre vanzare talambule??? un mare nimic !!! insa tu, in prostia ta, nu ai capacitatea de a intelege ca NU VAND NIMIC !!!! dau numai niste informatii GRATIS !!!!!


BAGATOR DE SEAMA !!!






... pai, sintem cam la fel ... nu ... ... bagatori de seama ... atunci nu ai putea sa iti bagi drept in fun* informatiile ? ... gratuit ...


marco918
Postat pe 18 August 2010 00:19
@marco - glumisem. nu am bani de asa ceva si chiar daca aveam nu imi luam. nu stiu dc,dar am o retinere la produsele astea care promit atat de mult.
Ronnie_Coleman
Postat pe 18 August 2010 08:17
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-08-18 08:17:30@marco - glumisem. nu am bani de asa ceva si chiar daca aveam nu imi luam. nu stiu dc,dar am o retinere la produsele astea care promit atat de mult.





... si eu glumeam ... acum cind iti cad fructele in cap din copaci ar fi culmea sa ma gindesc macar la ''super produsele'' unora ... cheers ...

marco918
Postat pe 18 August 2010 13:09
Lasa gargara...ti-au tras-o astia direct.... ...uite eu vin dupa 2 sapatamani de vacanta in Anglia (pe care mi le-am permis din amaratul meu de salariu)...am cascat gura prin cateva magazine naturiste renumite la ei, dar prostiile voastre nu le-am vazut...in plus, preturile erau rezonabile, nu gogosi umflate sa tina toti trepadusii MLM...
kudika226898
Postat pe 30 August 2010 01:43
De la: kudika226898, la data 2010-08-30 01:43:14Lasa gargara...ti-au tras-o astia direct.... ...uite eu vin dupa 2 sapatamani de vacanta in Anglia (pe care mi le-am permis din amaratul meu de salariu)...am cascat gura prin cateva magazine naturiste renumite la ei, dar prostiile voastre nu le-am vazut...in plus, preturile erau rezonabile, nu gogosi umflate sa tina toti trepadusii MLM...


Doua greseli mari!
Una: Produsele firmei Tahitian Noni International NU sunt vandute prin magazine, doar prin cele online!
A doua: Centrul european al firmei Tahitian Noni International este chiar in LONDRA!

Cred ca gargara este concediul petrecut in Anglia din salariul de nebugetar.
Mai ales ca ti-ai permis doar 2 saptamani. Eu cred mai degraba, ca ai fost sa cauti un job platit rezonabil. Dar la atitudinea asta agresiva cred ca vei gasi numai intr-o firma MLM.

Eu de exemplu am fost in Barcelona in concediu, si in Creta, si pe litoralul Romanesc. Mai toata vara. Din ce? Nu din salariul de medic. Asa ca trebuie sa iti spun, chiar daca nu crezi, NONI face diferenta!
juicenoni
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:29
1. Ba chiar am fost 2 saptamani in Corfu si 2 in Anglia...nu am nevoie de serviciu in Anglia, pentru ca imi merge bine aici...dar, daca mi-as putea trimite copilul la studii acoilo, n-as ezita niciun moment...
2. O fi centrul TNI la Londra, dar eu iti spun ca nimeni pe acolo nu se omoara dupa astfel de produse...mi s-au parut interesati de raioanele de alimente din magazinele de profil...stateau acolo munti de recipiente cu "minunea" aloe vera...Noni nu exista, nici un fel... ...cam pustii magazinele lor naturiste...

3. Iti doresc sa vezi lumea din castigul ca medic...mi se pare mai onorabil sa fii doctor bun...decat caricatura de vanzator care bantuie net-ul...
kudika226898
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:36
Somn usor, puisor...vise placute...
kudika226898
Postat pe 20 Septembrie 2010 08:17
Nu lucrez la patron...si am fost in concediu...fara sa ma stresez cati bani cheltui...ti-am zis, exista profesii in care castigi cat vrei, fara sa alergi 24 din 24 si sa te omori cu convingerea fraierilor..
kudika226898
Postat pe 20 Septembrie 2010 17:08
De la: silviu_m74, la data 2010-09-21 21:41:40
De la: kudika226898, la data 2010-09-20 17:08:16Nu lucrez la patron...si am fost in concediu...fara sa ma stresez cati bani cheltui...ti-am zis, exista profesii in care castigi cat vrei, fara sa alergi 24 din 24 si sa te omori cu convingerea fraierilor..
hahahahahaha...ce profesie ai tu mai stie tot??? de castigi tu atat cat vrei ??? baroana sau contesa????

tu care habar nu ai pe ce lume traiesti, ce profesie ai ??? bagator de seama sef !!!

slugoi la stapan...te milogesti de unul si de altul sa-ti dea ceva de lucru....

stii cum se spune, decat o viata javra, mai bine 1 luna caine de rasa !!!

cu lesa ca tine....? ai putea sa fii putin mai civilizat si doar pentru ca e femeie sa o respecti...dar...de unde nu e ....
RUY_BLAS
Postat pe 21 Septembrie 2010 21:46
Celor din MLM le este imposibil sa creada ca se poate castiga f. bine si din alte activitati, fara umblatura, daca te duce mintea...la fel sar toti de fund in sus in momentul in care, verificat, le spui ca vand apa de ploaie...cei din top i-au manipulat atat de tare psihologic, incat nu mai vad nimic in afara MLM...si daca dau chix se simt ultimii ratati...nu inteleg de ce, pentru ca sunt atatea alte job-uri in care se castiga... ...acuma, ei au o problerma cu pensia altora... ...si asta e greu de priceput pentru ei...ca daca te descurci bine si iti aduni bani pentru batranete, poti supravietui f. bine...nu cred ca cineva in ziua de azi se mai bazeaza pe sistemul de pensii...
kudika226898
Postat pe 22 Septembrie 2010 17:50
Iaca unde era respectul... ...Cum nu te poate influenta nimic in a da chix cu MLM-ul...ce zici de oamenii care s-au lamurit cum sta treaba si nu mai cumpara? Unii va mai scoateti plasand, chiar daca nu e voie, produsele prin magazine naturiste...ca altfel e zero barat...
kudika226898
Postat pe 23 Septembrie 2010 11:02
Cum ar fi bantuitul pe net in cautare de fraieri...profitabil, intr-adevar...
kudika226898
Postat pe 24 Septembrie 2010 08:04
Pai tocmai asta-ti spuneam, ca bantui degeaba...si nu-ti multumeste nimeni...mai degraba iti zice ceva de dulce, cand se tapeste... ....
kudika226898
Postat pe 25 Septembrie 2010 08:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te-ar tenta sa devii vegetariana, sau esti deja? 15 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:07
In cautarea fericirii conjugale, drumuri pierdute... 7 De la: tematoare 30 Iunie 2010 20:20
MASAJ ANTICELULITIC-PT SLABIT 1 De la: andreea_costachi 6 Decembrie 2009 13:11
si-a facut cineva operatie cu laser la ochi, pt k are miopie si vrea sa scape de ochelari? 18 De la: fairdealing 8 Iulie 2014 10:55
mari probleme 55 De la: camiflorea 23 Iulie 2010 17:02