Setari Cookie-uri

Sa merg incontinuare sau sa-l refuz?

Toata povestea a inceput acum 20 ani, am fost prima lui iubita si el mi-a post primul iubit. Timp de 4 ani ne-am iubit enorm(fara sa facem sex), pana si cuvintele erau de prisos, ne intelegeam din priviri.In fine, nimeni nu si-a inchipuit ca nu vom fi impreuna.La scurt timp a aparut o EA care la corupt si intre noi totul s-a sfarsit. S-a insurat cu EA, eu m-am casatorit "de ambitie". Dupa un timp (acum 14 ani) ne-am reintalnit. ne-am dat seama amandoi cat de mult ne-am lipsit unul altuia si pentru prima data ne-am iubit total.eu aveam un copil, el inca nu. Ne-am hotarat sa divortam si sa continuam relatia din trecut- sa ne casatorim. Dar in ziua cand sa ducem la indeplinire - el a aflat ca sotia este insarcinata. Iar eu trebuia sa plec urgent cateva zile din localitate. Nu stiu ce s-a intamplat atunci, nici eu si nici el.Intre timp el a trebuie sa plece din tara cativa ani, eu mi-am continuat casnicia. Acum o luna ne-am reintalnit (si mi-a spus de plecarea lui din tara, de un an s-a reantors si nu a stiut cum sa de-a de mine) dar soarta sau destinul a facut sa ne reantalnim.TOTUL a fost o nebunie, eu nu pot sa-i rezist, sa nu ma intalnesc cu el, sa-l refuz, NU POT - ceva din mine parca tot trage la el. acelasi sentiment il are si el. De o luna ma suna zilnic, vorbim mereu si ne vedem- ne purtam ca doi adolescenti care au descoperit sexul. Eu una nu sunt o fire de "amanta"- inafara lui nu mi-am inselat sotul nici macar cu privirea, dar cu el nu ma recunosc.Amandoi suntem constienti de relatiile pe care le avem si nu ne mai gandim la divort - sunt copii la mijloc, dar nici nu putem renunta unul la altul. Ne iubim prea mult.
Nu stiu cum sa fac, nu stiu cum sa procedez

healthy014909
Postat pe 2 August 2010 17:52
De la: healthy014909, la data 2010-08-02 17:52:37Toata povestea a inceput acum 20 ani, am fost prima lui iubita si el mi-a post primul iubit. Timp de 4 ani ne-am iubit enorm(fara sa facem sex), pana si cuvintele erau de prisos, ne intelegeam din priviri.In fine, nimeni nu si-a inchipuit ca nu vom fi impreuna.La scurt timp a aparut o EA care la corupt si intre noi totul s-a sfarsit. S-a insurat cu EA, eu m-am casatorit "de ambitie". Dupa un timp (acum 14 ani) ne-am reintalnit. ne-am dat seama amandoi cat de mult ne-am lipsit unul altuia si pentru prima data ne-am iubit total.eu aveam un copil, el inca nu. Ne-am hotarat sa divortam si sa continuam relatia din trecut- sa ne casatorim. Dar in ziua cand sa ducem la indeplinire - el a aflat ca sotia este insarcinata. Iar eu trebuia sa plec urgent cateva zile din localitate. Nu stiu ce s-a intamplat atunci, nici eu si nici el.Intre timp el a trebuie sa plece din tara cativa ani, eu mi-am continuat casnicia. Acum o luna ne-am reintalnit (si mi-a spus de plecarea lui din tara, de un an s-a reantors si nu a stiut cum sa de-a de mine) dar soarta sau destinul a facut sa ne reantalnim.TOTUL a fost o nebunie, eu nu pot sa-i rezist, sa nu ma intalnesc cu el, sa-l refuz, NU POT - ceva din mine parca tot trage la el. acelasi sentiment il are si el. De o luna ma suna zilnic, vorbim mereu si ne vedem- ne purtam ca doi adolescenti care au descoperit sexul. Eu una nu sunt o fire de "amanta"- inafara lui nu mi-am inselat sotul nici macar cu privirea, dar cu el nu ma recunosc.Amandoi suntem constienti de relatiile pe care le avem si nu ne mai gandim la divort - sunt copii la mijloc, dar nici nu putem renunta unul la altul. Ne iubim prea mult.
Nu stiu cum sa fac, nu stiu cum sa procedez



continua taica,simte_te bine draga mea asemenea fericire trebuie savurata la maxim,indiferent de conditii,e o raritate,ce trebuie traita cu orice pret
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 August 2010 17:56
CONTINUAAAA,LA UN MOMENT DAT O SA TE SATURI!!!stiu...e greu sa renunti la omul p care il iubesti,dar e doar o nebunie in capul vostru,acum nu-ti dai seama dar cu timpul o sa-ti treaca,o sa vezi...dk totusi nu dispare pasiunea asta dintre voi,lupta pt el.copii sunt primii care simt k parintii nu se mai iubesc,mai bine cu doi parinti divortati decat cu unii care nu mai sunt p aceeasi lungime de unda!!! 99%din oamenii care divorteaza o fac pt k:el sau ea au pe altcineva,alt motiv nu exista,kiar dk lumea vorbeste jigneste si judeka,sa n-ai regrete atata timp cat nu iti abandonezi copilul,nu vad nimic grav in ati refacea viata cu cineva care il iubesti.totusi nu te grabii,poate cu timpul o sa-ti treaca si-ti va fi mai uso! IN DRAGOSTE SI RAZBOI TOTUL E PERMIS!
kudika313344
Postat pe 11 August 2010 01:38
Traieste clipa..............Nu tre sa sufere nimeni mai ales ca sunt si persoane nevinovate la mijloc.Timpul le va rezolva pe toate.O sa iti treaca.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 11 August 2010 11:56
deci da-mi voie sa recapitulez: in urma cu 20 de ani te-a lasat pentru una care i-a oferit sex cand tu nu ii ofereai (s-a mai si insurat cu ea!), apoi in urma cu 14 ani te-a lasat pentru ca nu putea divortza din cauza copilului (desi tu ai fi divortzat chiar daca si tu aveai un copil), iar acuma pretinde ca nu poate divortza din cauza copilului de 14 ani si ptr ca "e constient de relatzia pe care o are", dar te vrea ptr sex.....da, sigur te iubeste!!!
DayC
Postat pe 11 August 2010 17:21
De la: kudika313344, la data 2010-08-11 01:38:23CONTINUAAAA,LA UN MOMENT DAT O SA TE SATURI!!!stiu...e greu sa renunti la omul p care il iubesti,dar e doar o nebunie in capul vostru,acum nu-ti dai seama dar cu timpul o sa-ti treaca,o sa vezi...dk totusi nu dispare pasiunea asta dintre voi,lupta pt el.copii sunt primii care simt k parintii nu se mai iubesc,mai bine cu doi parinti divortati decat cu unii care nu mai sunt p aceeasi lungime de unda!!! 99%din oamenii care divorteaza o fac pt k:el sau ea au pe altcineva,alt motiv nu exista,kiar dk lumea vorbeste jigneste si judeka,sa n-ai regrete atata timp cat nu iti abandonezi copilul,nu vad nimic grav in ati refacea viata cu cineva care il iubesti.totusi nu te grabii,poate cu timpul o sa-ti treaca si-ti va fi mai uso! IN DRAGOSTE SI RAZBOI TOTUL E PERMIS!


daca te-ar auzi prietena mea cu chestia asta ca "mai bine cu doi parinti divortati decat cu unii care nu mai sunt p aceeasi lungime de unda!" te-ar lua la bataie. nu iti inchipui ce inseamna un divort pentru un copil. un sfat, agata-te de ineptiile astea doar cand vorbesti cu persoane care au avut tot timpul doi parinti, s-ar putea ca ceilalti sa nu reactioneze deloc temperat la asta.
leo_
Postat pe 12 August 2010 09:53
De la: kudika313344, la data 2010-08-11 01:38:23CONTINUAAAA,LA UN MOMENT DAT O SA TE SATURI!!!stiu...e greu sa renunti la omul p care il iubesti,dar e doar o nebunie in capul vostru,acum nu-ti dai seama dar cu timpul o sa-ti treaca,o sa vezi...dk totusi nu dispare pasiunea asta dintre voi,lupta pt el.copii sunt primii care simt k parintii nu se mai iubesc,mai bine cu doi parinti divortati decat cu unii care nu mai sunt p aceeasi lungime de unda!!! 99%din oamenii care divorteaza o fac pt k:el sau ea au pe altcineva,alt motiv nu exista,kiar dk lumea vorbeste jigneste si judeka,sa n-ai regrete atata timp cat nu iti abandonezi copilul,nu vad nimic grav in ati refacea viata cu cineva care il iubesti.totusi nu te grabii,poate cu timpul o sa-ti treaca si-ti va fi mai uso! IN DRAGOSTE SI RAZBOI TOTUL E PERMIS!


Eu zic sa recitesti, nici macar nu e vorba de divort.:)...in prezent, zic.
Nu ca ea n-ar divorta, insa el e cu capul pe umeri, ii trebuie amanta
stem_29
Postat pe 12 August 2010 11:36
De la: DayC, la data 2010-08-11 17:21:33deci da-mi voie sa recapitulez: in urma cu 20 de ani te-a lasat pentru una care i-a oferit sex cand tu nu ii ofereai (s-a mai si insurat cu ea!), apoi in urma cu 14 ani te-a lasat pentru ca nu putea divortza din cauza copilului (desi tu ai fi divortzat chiar daca si tu aveai un copil), iar acuma pretinde ca nu poate divortza din cauza copilului de 14 ani si ptr ca "e constient de relatzia pe care o are", dar te vrea ptr sex.....da, sigur te iubeste!!!


Day, el nu cauta iubire, cel care-si iubeste amanta, divorteaza, fara remuscari.
El a cautat amanta, si a gasit-o.
stem_29
Postat pe 12 August 2010 11:39
SUNTETI ORGOLIOSI AMINDOI,NU VA GINDITI SA VA FIE BINE DECIT VOUA.TU CA FEMEIE AR TREBUI SA STII CA PACATUL CARE IL FACI TU CADE PE COPIII TAI,ITI ESTE BINE TIE ACUM,DAR LOR MAI TIRZIU?LE-AI SCHIMBAT DESTINUL,DE CE ?DACA TOTI AM GINDI ASA LA UN MOMENT DAT AR FI VIATA MAI CURATA,MAI FRUMOASA,MAI LINISTITA,MAI SIMPLA.CUM DORMI TU NOAPTEA LINGA BARBATUL TAU,PE CARE IL INSELI IN FIECARE ZI?NU TE JUDEC,DAR NU E BINE CE FACI,TE OTRAVESTI IN FIECARE ZI CU ILUZII,DAR VIATA TA A DEVENIT O DEZILUZIE,O AMAGIRE...SINCER,TU NU ESTI FERICITA,SI N-O SA MAI FII TOATA VIATA...DOAR CA IN FIECARE ZI ITI FACI CURAJ SA O IEI DE LA CAPAT....PE ACELASI DRUM.
kudika227120
Postat pe 12 August 2010 17:52
din pacate a-ti reincalzit ciorba din trecut,cit timp nu aveti curajul sa va rupeti casniciile voastre,sunteti amanti,adulteri sunteti proscrisi,faceti un lucru interzis si asta va creste adrenalina si suspansul,totusi divortati fiecare mai bine un groaznic adevar decit o mare minciuna,va pacaliti pe voi insiva
utad
Postat pe 12 August 2010 18:02
am increcat,dar nu pot,il iubesc ,asa cum este TE IUBESC, TE IUBESC, TE IUBESC! ALEX
kudika183384
Postat pe 12 August 2010 21:21
nu'i nici un Alex p'acilea????? ....... e aprinsa rau fata asta!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 12 August 2010 21:28
Saraca....si pe Alex il doare in ...co t
Barbie30
Postat pe 12 August 2010 21:34
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:34:47Saraca....si pe Alex il doare in ...co t



Doamne, tu nu esti normala!
stem_29
Postat pe 12 August 2010 21:38
De la: anastasia_m, la data 2010-08-12 21:28:38nu'i nici un Alex p'acilea????? ....... e aprinsa rau fata asta!!!!!!


Psst, e undercover.
Vai doamne, Maica Domnului!
stem_29
Postat pe 12 August 2010 21:39
De la: stem_29, la data 2010-08-12 21:38:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:34:47Saraca....si pe Alex il doare in ...co t



Doamne, tu nu esti normala!


Eu una nu am vazut sa scrie si el "384 TE IUBESC......" deci e clar unde il doare!
Barbie30
Postat pe 12 August 2010 21:41
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:41:20
De la: stem_29, la data 2010-08-12 21:38:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:34:47Saraca....si pe Alex il doare in ...co t



Doamne, tu nu esti normala!


Eu una nu am vazut sa scrie si el "384 TE IUBESC......" deci e clar unde il doare!
papusa gonflabila iar stai la barfa
thadoogback
Postat pe 12 August 2010 21:44
De la: thadoogback, la data 2010-08-12 21:44:18
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:41:20
De la: stem_29, la data 2010-08-12 21:38:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:34:47Saraca....si pe Alex il doare in ...co t



Doamne, tu nu esti normala!


Eu una nu am vazut sa scrie si el "384 TE IUBESC......" deci e clar unde il doare!
papusa gonflabila iar stai la barfa


Vezi ca te cauta cineva pe afara!
Barbie30
Postat pe 12 August 2010 21:46
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:46:48
De la: thadoogback, la data 2010-08-12 21:44:18
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:41:20
De la: stem_29, la data 2010-08-12 21:38:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:34:47Saraca....si pe Alex il doare in ...co t



Doamne, tu nu esti normala!


Eu una nu am vazut sa scrie si el "384 TE IUBESC......" deci e clar unde il doare!
papusa gonflabila iar stai la barfa


Vezi ca te cauta cineva pe afara!
pe tn te cauta innauntru,,ca de cand nu ai mai iesit te cauta violatorii
thadoogback
Postat pe 12 August 2010 21:48
Tu suferi ca nu te baga nimeni in seama
Barbie30
Postat pe 12 August 2010 21:50
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:50:45Tu suferi ca nu te baga nimeni in seama
daaaaaaaaaa nu mi se mai scoala hector ,,ca nu sunt bagat in seama,,,eu sunt aici sa mi o bag in seama
thadoogback
Postat pe 12 August 2010 21:52
De la: thadoogback, la data 2010-08-12 21:52:27
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 21:50:45Tu suferi ca nu te baga nimeni in seama
daaaaaaaaaa nu mi se mai scoala hector ,,ca nu sunt bagat in seama,,,eu sunt aici sa mi o bag in seama


Eu zic sa continui cand cu stanga cand cu dreapta ca alta varianta nu mai ai!
Barbie30
Postat pe 12 August 2010 21:57
m-ar lua la batae?!? probabil prietena ta e crescuta-n sectorul 5
daaar,oare ilie nastase nu si-a iubit copiii cand a divortat de Amalia,sau mihaela radulescu,catalin crisan,adrian enache,madalin voicu,ion tiriac,madalin ionescu,ion dolanescu,petre roman,cabral, sa nu trec gradita si pe la printul charles!
''Lasitatea nu inseamna nu numai sa eviti sa fugi,tot lasitate e daca nu-ti pasa!''

kudika313344
Postat pe 13 August 2010 20:41
continuati viata asa cum iti doresti si simtinu te lasa impresionata de cei limitati in fapte dar se ascund dupa vorbe chipurile de duhdar pline de nestiinta..continua sa traiesti din plin...multi nici nu stiu daca sant in viata deaceea se ocuppa de viata celorlalti
mac666
Postat pe 14 August 2010 00:14
De la: healthy014909, la data 2010-08-02 17:52:37Toata povestea a inceput acum 20 ani, am fost prima lui iubita si el mi-a post primul iubit. Timp de 4 ani ne-am iubit enorm(fara sa facem sex), pana si cuvintele erau de prisos, ne intelegeam din priviri.In fine, nimeni nu si-a inchipuit ca nu vom fi impreuna.La scurt timp a aparut o EA care la corupt si intre noi totul s-a sfarsit. S-a insurat cu EA, eu m-am casatorit "de ambitie". Dupa un timp (acum 14 ani) ne-am reintalnit. ne-am dat seama amandoi cat de mult ne-am lipsit unul altuia si pentru prima data ne-am iubit total.eu aveam un copil, el inca nu. Ne-am hotarat sa divortam si sa continuam relatia din trecut- sa ne casatorim. Dar in ziua cand sa ducem la indeplinire - el a aflat ca sotia este insarcinata. Iar eu trebuia sa plec urgent cateva zile din localitate. Nu stiu ce s-a intamplat atunci, nici eu si nici el.Intre timp el a trebuie sa plece din tara cativa ani, eu mi-am continuat casnicia. Acum o luna ne-am reintalnit (si mi-a spus de plecarea lui din tara, de un an s-a reantors si nu a stiut cum sa de-a de mine) dar soarta sau destinul a facut sa ne reantalnim.TOTUL a fost o nebunie, eu nu pot sa-i rezist, sa nu ma intalnesc cu el, sa-l refuz, NU POT - ceva din mine parca tot trage la el. acelasi sentiment il are si el. De o luna ma suna zilnic, vorbim mereu si ne vedem- ne purtam ca doi adolescenti care au descoperit sexul. Eu una nu sunt o fire de "amanta"- inafara lui nu mi-am inselat sotul nici macar cu privirea, dar cu el nu ma recunosc.Amandoi suntem constienti de relatiile pe care le avem si nu ne mai gandim la divort - sunt copii la mijloc, dar nici nu putem renunta unul la altul. Ne iubim prea mult.
Nu stiu cum sa fac, nu stiu cum sa procedez


Buna healthy014909
Este interesanta povestea ta,Parerea mea este ca tu ai fost marcata pe tot parcursul vietii tale,ai facut o mare greseala ca te-ai maritat"" in ciuda"",este primul lucru nefavorabil care atenteaza la casnicia ta,poate va afecta si persoanele ""dragi tie"".Tu esti indragostita si acum de acel barbat,dar eu personal nu sint sigur ca sentimentele voastre sint reciproce,este foarte simplu de verificat ,refuza-i de citeva ori sa mai faci sex cu el si vei vedea ce repede fuge la alta.Este genul de barbat care are si amante pe linga nevasta,daca nu-i da pasarica fuge la alta.Nu ti se pare scenariul cunoscut? Te rog sa mai meditezi o data,Daca ii vei cere sa divorteze de sotie si sa se casatoreasca cu tine vei descoperii ca are 1001 de motive pentru care nu vrea sa faca acest lucru.Inseamna ca nu te iubeste asa cum pretinde,ci nu vrea decit sa faca sex cu tine.Cred ca este un mare orator un maestru al cuvintelor,insa va trebui sa-l infrunti,trebuie sa renunte la ceva pentru a primi altceva in schimb,nu se poate ca cineva care pretinde ca iubeste sa nu-si asume riscul sau partea de vina dar insa are pretentii de la persoana asa zisa iubita.Ar trebui sa investesti putin timp sa stringi informatii despre el si vei fi surprinsa cind vei afla ca Nu este nici pe departe Printul pe cal alb pe care tu l-ai visat.In ceea ce priveste familia ta nu cred ca vrei ca persoanele care intradevar tin la tine sa sufere din cauza ta.
Cred ca in ceasul al 12-lea vei stii ce ai de facut.
ROSSDA
Postat pe 14 August 2010 08:48
De la: healthy014909, la data 2010-08-02 17:52:37Toata povestea a inceput acum 20 ani, am fost prima lui iubita si el mi-a post primul iubit. Timp de 4 ani ne-am iubit enorm(fara sa facem sex), pana si cuvintele erau de prisos, ne intelegeam din priviri.In fine, nimeni nu si-a inchipuit ca nu vom fi impreuna.La scurt timp a aparut o EA care la corupt si intre noi totul s-a sfarsit. S-a insurat cu EA, eu m-am casatorit "de ambitie". Dupa un timp (acum 14 ani) ne-am reintalnit. ne-am dat seama amandoi cat de mult ne-am lipsit unul altuia si pentru prima data ne-am iubit total.eu aveam un copil, el inca nu. Ne-am hotarat sa divortam si sa continuam relatia din trecut- sa ne casatorim. Dar in ziua cand sa ducem la indeplinire - el a aflat ca sotia este insarcinata. Iar eu trebuia sa plec urgent cateva zile din localitate. Nu stiu ce s-a intamplat atunci, nici eu si nici el.Intre timp el a trebuie sa plece din tara cativa ani, eu mi-am continuat casnicia. Acum o luna ne-am reintalnit (si mi-a spus de plecarea lui din tara, de un an s-a reantors si nu a stiut cum sa de-a de mine) dar soarta sau destinul a facut sa ne reantalnim.TOTUL a fost o nebunie, eu nu pot sa-i rezist, sa nu ma intalnesc cu el, sa-l refuz, NU POT - ceva din mine parca tot trage la el. acelasi sentiment il are si el. De o luna ma suna zilnic, vorbim mereu si ne vedem- ne purtam ca doi adolescenti care au descoperit sexul. Eu una nu sunt o fire de "amanta"- inafara lui nu mi-am inselat sotul nici macar cu privirea, dar cu el nu ma recunosc.Amandoi suntem constienti de relatiile pe care le avem si nu ne mai gandim la divort - sunt copii la mijloc, dar nici nu putem renunta unul la altul. Ne iubim prea mult.
Nu stiu cum sa fac, nu stiu cum sa procedez







... nu esti din fire o amanta ? ... ... nu-i asa ca ai devenit fara prea multe remuscari ...

... nu dispera ... o sa primesti exact ceea ce meriti ...

marco918
Postat pe 14 August 2010 08:52
Daca te iubea asa cum il iubesti tu,NU PUTEA sa se casatoreasca cu altcineva.Tu spui ca NU POTI sa il lasi pt ca il iubesti.Ei bine,e acelasi lucru.El,daca te iubea,NU PUTEA sa te lase.Intelegi?Aici nu e pe vrute,e vorba de putinta de a renunta la cineva ,atunci cand il iubesti cu adevarat.Concluzi este ca el nu te iubeste indeajuns,doar se joaca cu tine.Daca asta iti doresti si tu,o joaca,atunci ,continua.Daca ,insa,zici ca esti femeie de casa,vezi-ti de familia ta,de sot si mai ales de copii,si lasa prostiile.Pt ca ,in felul asta,asta nu e iubire,e o prostie.Si nu cred ca merita...gandeste=te la suferinta copiilor tai ;vor avea un handicap sufletesc toata viata.Nu fii egoista ,ca sa nu zic...nu fii proasta,femeie!!!!
ismi3ismi
Postat pe 14 August 2010 10:12
De la: marco918, la data 2010-08-14 08:52:20
De la: healthy014909, la data 2010-08-02 17:52:37Toata povestea a inceput acum 20 ani, am fost prima lui iubita si el mi-a post primul iubit. Timp de 4 ani ne-am iubit enorm(fara sa facem sex), pana si cuvintele erau de prisos, ne intelegeam din priviri.In fine, nimeni nu si-a inchipuit ca nu vom fi impreuna.La scurt timp a aparut o EA care la corupt si intre noi totul s-a sfarsit. S-a insurat cu EA, eu m-am casatorit "de ambitie". Dupa un timp (acum 14 ani) ne-am reintalnit. ne-am dat seama amandoi cat de mult ne-am lipsit unul altuia si pentru prima data ne-am iubit total.eu aveam un copil, el inca nu. Ne-am hotarat sa divortam si sa continuam relatia din trecut- sa ne casatorim. Dar in ziua cand sa ducem la indeplinire - el a aflat ca sotia este insarcinata. Iar eu trebuia sa plec urgent cateva zile din localitate. Nu stiu ce s-a intamplat atunci, nici eu si nici el.Intre timp el a trebuie sa plece din tara cativa ani, eu mi-am continuat casnicia. Acum o luna ne-am reintalnit (si mi-a spus de plecarea lui din tara, de un an s-a reantors si nu a stiut cum sa de-a de mine) dar soarta sau destinul a facut sa ne reantalnim.TOTUL a fost o nebunie, eu nu pot sa-i rezist, sa nu ma intalnesc cu el, sa-l refuz, NU POT - ceva din mine parca tot trage la el. acelasi sentiment il are si el. De o luna ma suna zilnic, vorbim mereu si ne vedem- ne purtam ca doi adolescenti care au descoperit sexul. Eu una nu sunt o fire de "amanta"- inafara lui nu mi-am inselat sotul nici macar cu privirea, dar cu el nu ma recunosc.Amandoi suntem constienti de relatiile pe care le avem si nu ne mai gandim la divort - sunt copii la mijloc, dar nici nu putem renunta unul la altul. Ne iubim prea mult.
Nu stiu cum sa fac, nu stiu cum sa procedez







... nu esti din fire o amanta ? ... ... nu-i asa ca ai devenit fara prea multe remuscari ...

... nu dispera ... o sa primesti exact ceea ce meriti ...



lasa man chestiile astea.... orice barbat, mai ales cei necasatoriti trebuie sa invete din asta sa vindece toate ranile sufletesti ale femeii de langa el pentru ca altfel tii langa tine doar persoane debalansate ca si cea de aici. si nu te ajuta asta.
leo_
Postat pe 14 August 2010 13:22
De la: kudika313344, la data 2010-08-13 20:41:36m-ar lua la batae?!? probabil prietena ta e crescuta-n sectorul 5
daaar,oare ilie nastase nu si-a iubit copiii cand a divortat de Amalia,sau mihaela radulescu,catalin crisan,adrian enache,madalin voicu,ion tiriac,madalin ionescu,ion dolanescu,petre roman,cabral, sa nu trec gradita si pe la printul charles!
''Lasitatea nu inseamna nu numai sa eviti sa fugi,tot lasitate e daca nu-ti pasa!''







Asa ca o paranteza, si preotul zice "Nu faceti ce fac eu, faceti ce zic eu!"
BluOndA
Postat pe 14 August 2010 14:44
cel mai intelept raspuns...bravoo!
lauryca28
Postat pe 15 August 2010 16:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am inselat un scorpion.cum fac sa ma ierte? 43 De la: kudika_10564 20 Aprilie 2015 14:18
L-am inselat desi il iubesc... 157 De la: Eu93llr 8 Noiembrie 2013 12:35
cıne se ofera sa o ajute pe doamna nelı:)))) 18 De la: alfredodecurtofreco 29 Noiembrie 2010 11:04
vdjjdkfff 4 De la: greierash_is_back 28 Noiembrie 2009 20:19
Va rog raspundeti-mi 3 De la: Titanika 22 Februarie 2012 22:41