Setari Cookie-uri

Romania-o tara de grase sau de frustrate?

De la: Barbie30, la data 2010-09-11 22:40:14
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-11 22:39:16
De la: Barbie30, la data 2010-09-11 21:43:54 problema e la corp sau la cap, la cele mai multe dintre ele?


ai deschis topic sa avem unde flirta in liniste? nebunatica mica



de ce nu ai lasat topicul asta sa se puna praful pe el? Nu vezi ca am dat-o in bara cu titlul?

uffffff acum am vazut draga mea

nu e chiar locul ideal pentru a fi romantici


mai bine e la rochii de mireasa
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 11 Septembrie 2010 22:41
bravo,cred ca ai dreptate nu poate sa fie intreaga tara frustrata...orcum in tara noastra sunt fete destul de dragute....grase?unele dintre ele au chiar probleme si lupta din rasputeri...sala .diete....
kudika321137
Postat pe 12 Septembrie 2010 11:14
e tara unde femeile muncesc si la serviciu si acasa si nu aparte intitdeauna d erespectul cuvenit. E tara unde li s-au taiat 25% dar cu toate aceste asperanta si zimbetul le a mai rams pe chip chiar daca au durer ein suflet. E si tara femeilor batute uneorui sau maltratate ori nerespectate, drept pentru care in numele celor care gresec in fata lo rimi permit eu s aingenunchez in fata lor si s ale cer iertare si s adoresc sa fie puternice si la fel d efrumoase di dragi noua!
negrul_de_serviciu
Postat pe 21 Septembrie 2010 10:53
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-09-21 10:53:19 E si tara femeilor batute uneorui sau maltratate ori nerespectate

io-te unde erau negresele de pe plantatie in romania
miss_darine
Postat pe 21 Septembrie 2010 10:56
Sa va spun ceva eu intru zilnic pe Kudika si citesc cate pot,unele fete/femei se simt aiurea din cauza greutatii dar numai pt ca au complexe.De exemplu sora mea are 1,75 si vreo 82 de kg dar nu ptr ca a vrut ea e din cauza anticonceptionalelor si sotul ei i face viata grea si tot timpul i spune ca e grasa si pe deasupra o si inseala cu tot felul de "parasute" ce sa faca?Miscare face diete...nu mai zic cate a tinut.Eu am 1,69 si 58 de kg dar sotul meu e foarte multumit de greutatea mea si nu mi-ar zice niciodata ca am fundul mare pt ca ma iubeste.In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine
shania_twain0801
Postat pe 21 Septembrie 2010 17:36
De la: deep_silence, la data 2010-09-11 21:45:42
Dieta consta in a manca compot de mere dimineata ( fara zahar) si supe care sa contina doar urmatoarele legume : morcov, telina, ardei , gogosar si o bucata de carne ( fara pielita) si fara sare.

In urma acestei diete nicoleta luciu a reusit sa dea jos 30 de kg in 45 de zile .

Mie personal mi se pare a fi foarte usor de tinut , mai ales ca e vara ... compotul de mere rece e excelent .
Supa in schimb nu imi place deloc si mananc legumele fierte separat fara sare si carnita la fel .




reteta tutei..... ingredientul surpriza erau copii cruzi



minunata reteta
lover_woman
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:03
Cel mai usor este sa judeci, de ce sunt grase femeile in Romania ? pentru ca nu au bani sa se intretina, sa manance sanatos, sa mearga la sala, pentru ca sotii lor vor oale cu mancare non stop ca nu se mai satura , pentru ca mai au cate 2-3 copii care trebuie ingrijiti, spalati, hraniti, educati. De unde timp pt macar o plimbare sau o alergare usoara pe afara. E un topic urat, e urat sa judeci, fiecare femeie are un motiv ca e grasa, sunt si care sunt neglijente, care nu se respecta, cauze pot fi, cele mai frecvente de natura hormonala(aici e cu adevarat o problema ).
Oricum, cea mai frustrata este persoana care a deschis topicul, pentru ca nu accepta femeile grase, sa stii ca mai exista si barbati grasi, oare ei sunt frustrati ?
Femeile grase au cu totul ceva special, sigur stiti despre ce este vorba, pana la urma conteaza cum esti ca om, frumusetea i trecatoare, apar ridurile ce trebuie sa facem, sa nu ne mai aceptam ca imbatranim ?
lover_woman
Postat pe 21 Septembrie 2010 19:18
De la: lover_woman, la data 2010-09-21 19:18:34Cel mai usor este sa judeci, de ce sunt grase femeile in Romania ? pentru ca nu au bani sa se intretina, sa manance sanatos, sa mearga la sala, pentru ca sotii lor vor oale cu mancare non stop ca nu se mai satura , pentru ca mai au cate 2-3 copii care trebuie ingrijiti, spalati, hraniti, educati. De unde timp pt macar o plimbare sau o alergare usoara pe afara. E un topic urat, e urat sa judeci, fiecare femeie are un motiv ca e grasa, sunt si care sunt neglijente, care nu se respecta, cauze pot fi, cele mai frecvente de natura hormonala(aici e cu adevarat o problema ).
Oricum, cea mai frustrata este persoana care a deschis topicul, pentru ca nu accepta femeile grase, sa stii ca mai exista si barbati grasi, oare ei sunt frustrati ?
Femeile grase au cu totul ceva special, sigur stiti despre ce este vorba, pana la urma conteaza cum esti ca om, frumusetea i trecatoare, apar ridurile ce trebuie sa facem, sa nu ne mai aceptam ca imbatranim ?

la partea cu "nu au bani sa se intretina, sa manance sanatos, sa mearga la sala", scuze , dar nu sunt de acord. cate supraponderale sau chiar obeze, bine sau chiar f bine imbracate vezi in special prin bucuresti? rasp: f multe. Apoi mai este o chestie...sa mananci sanatos nu este deloc mai scump decat mancatul nesanatos (aici daca te referi la bauturi acidulate, sucuri, mc, etc...). legat de prob hormonale...chiar as fi curios cati la suta din grasutii de pe la noi sunt asa datorita dereglarilor hormmonale si cat la suta sunt supraponderali sau obezi datorita stilului nesanatos de viata. discutia se poate lungi f mult..dar in linii mari, nu trebuie sa dai milioane pe abonament la sala sau pe mancare bio...cred ca o "vina" mai mare decat prob medicale (cele care duc la ingrasare evident, si nu cele care sunt datorate ingrasarii) + lipsa timpului si a banilor, o au lipsa de educatie si informare.
Ronnie_Coleman
Postat pe 22 Septembrie 2010 00:46
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-09-22 00:46:48
De la: lover_woman, la data 2010-09-21 19:18:34Cel mai usor este sa judeci, de ce sunt grase femeile in Romania ? pentru ca nu au bani sa se intretina, sa manance sanatos, sa mearga la sala, pentru ca sotii lor vor oale cu mancare non stop ca nu se mai satura , pentru ca mai au cate 2-3 copii care trebuie ingrijiti, spalati, hraniti, educati. De unde timp pt macar o plimbare sau o alergare usoara pe afara. E un topic urat, e urat sa judeci, fiecare femeie are un motiv ca e grasa, sunt si care sunt neglijente, care nu se respecta, cauze pot fi, cele mai frecvente de natura hormonala(aici e cu adevarat o problema ).
Oricum, cea mai frustrata este persoana care a deschis topicul, pentru ca nu accepta femeile grase, sa stii ca mai exista si barbati grasi, oare ei sunt frustrati ?
Femeile grase au cu totul ceva special, sigur stiti despre ce este vorba, pana la urma conteaza cum esti ca om, frumusetea i trecatoare, apar ridurile ce trebuie sa facem, sa nu ne mai aceptam ca imbatranim ?

la partea cu "nu au bani sa se intretina, sa manance sanatos, sa mearga la sala", scuze , dar nu sunt de acord. cate supraponderale sau chiar obeze, bine sau chiar f bine imbracate vezi in special prin bucuresti? rasp: f multe. Apoi mai este o chestie...sa mananci sanatos nu este deloc mai scump decat mancatul nesanatos (aici daca te referi la bauturi acidulate, sucuri, mc, etc...). legat de prob hormonale...chiar as fi curios cati la suta din grasutii de pe la noi sunt asa datorita dereglarilor hormmonale si cat la suta sunt supraponderali sau obezi datorita stilului nesanatos de viata. discutia se poate lungi f mult..dar in linii mari, nu trebuie sa dai milioane pe abonament la sala sau pe mancare bio...cred ca o "vina" mai mare decat prob medicale (cele care duc la ingrasare evident, si nu cele care sunt datorate ingrasarii) + lipsa timpului si a banilor, o au lipsa de educatie si informare.


sustin..lipsa de informare si motivatia personala a dus la acumularea kg acelea
ionelaela
Postat pe 22 Septembrie 2010 01:02
Eu as spune ca frustarea despre care se vorbeste in topic, vine doar din faptul ca ne pasa cum aratam. Ca asta o veni din noi, ca asta o veni dintr-o invatatura prost inteleasa, e alta poveste. Nu stiu cum este in alte tari, dincolo de usa casei fiecaruia, dar daca te uiti pe strada la ele (sau ei) ai impreisa ca nimanui nu-i pasa cum arata. Sunt obeze, grase, dolofane si se imbraca asa cum vor. Nu asa cum le-ar sta bine ci asa cum cred ele. Indiferent de varsta. Am fost socata, inca mai sunt. De ce oare? Poate pentru ca vin dintr-o tara unde grasimea, in loc sa fie privita ca o boala, e privita ca o diformitate, o uratenie, un complex fizic urias.
Colegii, prietenii, familia iti spun ca esti urat si: fa ceva animalule, nu mai manca atat! Poate daca i-am spune ca isi pune viata in pericol, ca grasimea poate ucide.. ar fi altceva. Sigur ca apar frustari in asemena situatii.
rashela
Postat pe 22 Septembrie 2010 01:17
De la: rashela, la data 2010-09-22 01:17:08Eu as spune ca frustarea despre care se vorbeste in topic, vine doar din faptul ca ne pasa cum aratam. Ca asta o veni din noi, ca asta o veni dintr-o invatatura prost inteleasa, e alta poveste. Nu stiu cum este in alte tari, dincolo de usa casei fiecaruia, dar daca te uiti pe strada la ele (sau ei) ai impreisa ca nimanui nu-i pasa cum arata. Sunt obeze, grase, dolofane si se imbraca asa cum vor. Nu asa cum le-ar sta bine ci asa cum cred ele. Indiferent de varsta. Am fost socata, inca mai sunt. De ce oare? Poate pentru ca vin dintr-o tara unde grasimea, in loc sa fie privita ca o boala, e privita ca o diformitate, o uratenie, un complex fizic urias.
Colegii, prietenii, familia iti spun ca esti urat si: fa ceva animalule, nu mai manca atat! Poate daca i-am spune ca isi pune viata in pericol, ca grasimea poate ucide.. ar fi altceva. Sigur ca apar frustari in asemena situatii.


Pana la urma e vorba de respectul de sine, o persoana obeza consider ca nu are suficient respect de sine. Insa cu siguranta ca o anorexica sau bulimica, are probleme de 10x mai mari.
battleofwits
Postat pe 22 Septembrie 2010 04:29
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina
miss_darine
Postat pe 22 Septembrie 2010 10:03
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina


Tot timpul sunt ei de vina!
Barbie30
Postat pe 22 Septembrie 2010 10:19
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina

da chiar suntem noi de vina pentru toate idioteniile unei femei? nu mai sunt independente? sunt chiar asa slabe de inger ca tre sa le spunem noi ca sunt grase ,sa le trimitem noi la sala? poate sa facem noi abonamentele ca crown plaza spa? nu sunt misogin dar.....asemenea tampenii chiar ma fac sa fiu rau taiaca.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:06
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:06:12
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina

da chiar suntem noi de vina pentru toate idioteniile unei femei? nu mai sunt independente? sunt chiar asa slabe de inger ca tre sa le spunem noi ca sunt grase ,sa le trimitem noi la sala? poate sa facem noi abonamentele ca crown plaza spa? nu sunt misogin dar.....asemenea tampenii chiar ma fac sa fiu rau taiaca.


Asa,fi rau!!!! Ce-mi place cand esti dur!
Barbie30
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:09
De la: Barbie30, la data 2010-09-22 10:19:38
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina


Tot timpul sunt ei de vina!


pffff femeile sunt tari,puternice,tari in gura,au cariere,sunt soferite desavarsite,inteligente,femei de succes......


NUMA DACA LE SUSTINEM NOI??????????????????????

ATUNCI CE SE MAI LAUDA ATATA?

EU DACA ERAM FEMEIE,MERGEAM SA-I SPARG GEAMURILE LU MISS SHANIA
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:11
De la: Barbie30, la data 2010-09-22 11:09:54
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:06:12
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina

da chiar suntem noi de vina pentru toate idioteniile unei femei? nu mai sunt independente? sunt chiar asa slabe de inger ca tre sa le spunem noi ca sunt grase ,sa le trimitem noi la sala? poate sa facem noi abonamentele ca crown plaza spa? nu sunt misogin dar.....asemenea tampenii chiar ma fac sa fiu rau taiaca.


Asa,fi rau!!!! Ce-mi place cand esti dur!


TU NU MAI RADE DE MINE CA TE TRIMIT ACUM LA SALA
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:12
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:11:14
De la: Barbie30, la data 2010-09-22 10:19:38
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina


Tot timpul sunt ei de vina!


pffff femeile sunt tari,puternice,tari in gura,au cariere,sunt soferite desavarsite,inteligente,femei de succes......


NUMA DACA LE SUSTINEM NOI??????????????????????

ATUNCI CE SE MAI LAUDA ATATA?

EU DACA ERAM FEMEIE,MERGEAM SA-I SPARG GEAMURILE LU MISS SHANIA


Rad cu tine,nu de tine! La sala mergem impreuna daca vrei!

Am gresit citatul M-a molipsit 282
Barbie30
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:15
De la: Barbie30, la data 2010-09-22 11:15:39
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:11:14
De la: Barbie30, la data 2010-09-22 10:19:38
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina


Tot timpul sunt ei de vina!


pffff femeile sunt tari,puternice,tari in gura,au cariere,sunt soferite desavarsite,inteligente,femei de succes......


NUMA DACA LE SUSTINEM NOI??????????????????????

ATUNCI CE SE MAI LAUDA ATATA?

EU DACA ERAM FEMEIE,MERGEAM SA-I SPARG GEAMURILE LU MISS SHANIA


Rad cu tine,nu de tine! La sala mergem impreuna daca vrei!

Am gresit citatul M-a molipsit 282


mergi tu la sala,eu imi pastrez batatura intacta
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:18
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:06:12
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina

da chiar suntem noi de vina pentru toate idioteniile unei femei? nu mai sunt independente? sunt chiar asa slabe de inger ca tre sa le spunem noi ca sunt grase ,sa le trimitem noi la sala? poate sa facem noi abonamentele ca crown plaza spa? nu sunt misogin dar.....asemenea tampenii chiar ma fac sa fiu rau taiaca.

eram eu pe fuga cand i-am raspuns...e grele problemele ...nu s-a inventat divortu'...mai bine sta si sufera in tacere si plange cu ciucalata in maini...dupa care se uita in oglinda si'si spune...m-am facut cat o vaca din cauza boului
miss_darine
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:25
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 11:25:31
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:06:12
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina

da chiar suntem noi de vina pentru toate idioteniile unei femei? nu mai sunt independente? sunt chiar asa slabe de inger ca tre sa le spunem noi ca sunt grase ,sa le trimitem noi la sala? poate sa facem noi abonamentele ca crown plaza spa? nu sunt misogin dar.....asemenea tampenii chiar ma fac sa fiu rau taiaca.

eram eu pe fuga cand i-am raspuns...e grele problemele ...nu s-a inventat divortu'...mai bine sta si sufera in tacere si plange cu ciucalata in maini...dupa care se uita in oglinda si'si spune...m-am facut cat o vaca din cauza boului


Aia cu ciucalata e foarte adevarata,din pacate!
Barbie30
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:28
la fel ca in cazul barbatilor,lumea femeilor e impartita la fel intre TUTE SI FEMEI
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Septembrie 2010 11:37
Am ajuns azi la Londra si....am citit stirile pe net:


Femeile britanice sunt considerate cele mai urâte din lume, lipsite de maniere ºi în general de-a dreptul respingãtoare, potrivit unui sondaj recent.

Consumã prea multã bere cot la cot cu bãrbaþii, vorbesc vulgar, flatuleazã în public cu indiferenþã, sunt total lipsite de simþ estetic vestimentar ºi dimineaþa le gãseºti adormite prin ºanþuri - cam aceasta este imaginea de care 'se bucurã' femeile din Regatul Unit, conform unui sondaj internaþional.

Reprezentantele sexului frumos din Marea Britanie sunt de asemenea considerate a fi neîngrijite, supraponderale ºi cu tatuaje urâte, purtând cu mândrie haine care le sunt prea mici, lãsând sã se vadã excesul de grãsime.



În sondajul lansat pe internet de site-ul Real Holiday Reports britanicelor la revine 'onoarea' primului loc topul celor mai respingãtoare femei cu 22,4% din voturi, fiind urmate de americance cu 16,7% din voturi. Locul trei le-a revenit germancelor cu 15,7% din voturi.



Libertatea.ro
Mr_6pack
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:03
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:37:49la fel ca in cazul barbatilor,lumea femeilor e impartita la fel intre TUTE SI FEMEI

si barbatii se impart in tute si femei?!
Narcisa_tesfio
Postat pe 22 Septembrie 2010 23:09
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:11:14
De la: Barbie30, la data 2010-09-22 10:19:38
De la: miss_darine, la data 2010-09-22 10:03:26
De la: shania_twain0801, la data 2010-09-21 17:36:11In concluzie nu e vina unei femei ca nu poate slabi ci a barbatului de langa ea care nu o sustine

asta da concluzie....cat de usor transferam vina asupra altora ...adica daca pe mine personal nu ma mai intereseaza cum arat, sotul e di vina


Tot timpul sunt ei de vina!


pffff femeile sunt tari,puternice,tari in gura,au cariere,sunt soferite desavarsite,inteligente,femei de succes......


NUMA DACA LE SUSTINEM NOI??????????????????????

ATUNCI CE SE MAI LAUDA ATATA?

EU DACA ERAM FEMEIE,MERGEAM SA-I SPARG GEAMURILE LU MISS SHANIA


srry..dar pt necunoascatori..cine-i miss shania?
ionelaela
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:09
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-09-22 23:09:41
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:37:49la fel ca in cazul barbatilor,lumea femeilor e impartita la fel intre TUTE SI FEMEI

si barbatii se impart in tute si femei?!


aia sunt martalogi si barbati

adica...noi
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:11
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-09-22 23:09:41
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-22 11:37:49la fel ca in cazul barbatilor,lumea femeilor e impartita la fel intre TUTE SI FEMEI

si barbatii se impart in tute si femei?!
good one !!
ionelaela
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:11

Tot timpul sunt ei de vina! [/quote]

pffff femeile sunt tari,puternice,tari in gura,au cariere,sunt soferite desavarsite,inteligente,femei de succes......


NUMA DACA LE SUSTINEM NOI??????????????????????

ATUNCI CE SE MAI LAUDA ATATA?

EU DACA ERAM FEMEIE,MERGEAM SA-I SPARG GEAMURILE LU MISS SHANIA [/quote]

srry..dar pt necunoascatori..cine-i miss shania? [/quote]

data viitoare sa citesc mai bine..era vorba de dna cu dezbaterile femeiesti..got it now
ionelaela
Postat pe 23 Septembrie 2010 00:12
pt ce este deschis topicul asta ? ca sa aruncam cu jigniri !? sau sa facem sa se simta prost populatia obeza?
sincer de ce va intereseaza problemele lor ? sincer nu inteleg !?
sau numai ca sa faceti misto (ce urat suna!!!) si sa va distrati pe seama altora !
@ronie : si mai spui ca esti nutritionist ! ar trebui sa ajuti nu sa faci glume pe seama obezilor !
coldwind
Postat pe 23 Septembrie 2010 16:39
De la: coldwind, la data 2010-09-23 16:39:54pt ce este deschis topicul asta ? ca sa aruncam cu jigniri !? sau sa facem sa se simta prost populatia obeza?
sincer de ce va intereseaza problemele lor ? sincer nu inteleg !?
sau numai ca sa faceti misto (ce urat suna!!!) si sa va distrati pe seama altora !
@ronie : si mai spui ca esti nutritionist ! ar trebui sa ajuti nu sa faci glume pe seama obezilor !


Sunt oameni fara ocupatie si prost crescuti, asta e, trebuie sa ne obisnuim si cu prezenta lor !
Summer_
Postat pe 23 Septembrie 2010 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fructele si legumele nu sunt sanatoase, produc CANCER!!!! 92 De la: allyna_healthy 1 Aprilie 2014 18:20
diane-35 si pastilele de slabit 5 De la: juicenoni 13 Iulie 2010 16:46
NOU in RO! cea mai buna apa naturala din lume PREALPI,Nitrati 0,00001%. 5 De la: healthy017165 15 Iunie 2010 15:05
diete pentru proaspete mamaici 5 De la: office_salinasusesi_ro 9 Martie 2010 17:33
Tratament amigdalite 1 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:26