Setari Cookie-uri

am o relatie de 4 luni jumatate cu un barbat pe care nu lam vazut

BUNA,NU INTELEG ,DAK TU NU.L VEZI ,EL NU TE VEDE,MACAR UN WEB,NU POT SA CRED CA NU ARE CUMELEOANELE LUI CARE SPUNE....NU?....CE SENTIMENTE POT EXISTA ? OK..VB FRUMOS SI DULCEGAROS DAR TOTUSI CE BARBAT E?....EU ZIC SA .TI CAUTI UN BAIAT DE SEAMA TA SAU UNUL CARE.TI PLCE SI LASA.L CA NU POTI STII CE MONSTRU DE LA TARA ...POATE FI......EU ZIC CA.TI PIERZI VREMEA....DAR DAK TIE.TI PLACE .......INAINTE
kudika109149
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:00

Draga de tine, tot ceea ce spui este precum un ghiveci nereusit. Ori ai pus prea multe legume, ori prea putine. Lasa de dorit si ortografia, dar mai ales nesabuinta de care dai dovada in niste vremuri in care trebuie mare atentie atunci cand investesti incredere!
Sonia64
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:01
daca va functiona depinde de tine si de el nu te lasa influientata de ce spun cei din jur pina la urma e viata ta daca tu crezi k merita si ti la el nu vad ce ai de pierdut astepti va vedeti si atunci lamuresti ia o decizie de care nu-ti va parea rau si eu sunt intr-o relatie mai speciala sa zicem nu ma vad cu el decit odata de doua ori pe an pt k eu sunt in italia dar vb foarte mult pe mess si la telefon dar incerc sa ma incred in el si sa ii dau o sansa anul ce vine vom fi impreuna pt totdeauna ..... asa k fata draga fa ce te indeamna inima nu apleca urechea la ce zice altii.. pote iti va parea rau sar poate va iesi si ceva frumos din asta ... depinde de voi bafta si astept un mesaj sami zici k sunteti ok:)
patry_deea
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:02
Draga fata, aceasta nu este o relatie, este o cunostinta de pe mess. Ceea ce spui tu este dubios, cred ca te duce cu presul, nu este exclus ca el sa fie un excroc sentimental, care-si bate joc de tine, s-ar putea sa fie si casatorit si sa rada de tine. Tu chiar crezi ce scrii????????
kudika123276
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:09
buna eu as fi foarte curioasa sa-l cunosc si pe urma as mai vedea eu ce am sa fac.in primul rind sa vad daca e adevarat ce zice ca asa pot sa spun si eu ca sint printesa nu stiu care.succes carmen iti ureaza bafta
kudika322053
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:10
buna tuturor,citesc de mult timp acest ste,dar cate rautate este....cand defapt persoanele care scriu aici au nevoie de un sfat si nicidecum de critica.intrebarea mea este TU POTI SA IL SUNI CAND AI NEVOIE DE EL SAU TE SUNA NUMAI EL?ce pot sa spun mult noroc
edutza
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:14
Doamne fereste,chiar crezi tot din ce-ti spune el?Eu cred ca el isi testeaza imaginatia cu tine si talentul de mitoman.Sa nu crezi nimic din ce-ti spune.A,si voi nu va iubiti,crede-ma.
desert_rose1
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:16
Da,sunt vremuri in care trebuie sa avem mare grija CUI si CATA incredere acordam.Se spune ca ochii sunt oglinda sufletului.Ar trebui sa-i vezi ochii numaidecat!!!!Parerea mea este sa nu-i acorzi incredere si sa lasi timpul sa rezolve aceasta "problema".NU TE ATASA !Vei suferi:(
Prea multe "intamplari" exact atunci cand trebuia sa va vedeti.Prea multa lauda ca....are bani.Nu ti se pare nimic dubios?Incearca sa gandesti cu mintea,nu cu inima.
Sa auzim de bine!
Mary12_healthy
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:16
asta nu e relatie.cum sa iubesti pe cineva doar din poze.nu este posibil cel putin in lumea noastra.
alinutza80ro
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:21
nus eu am o intrebare daca te iubeste atat de mult precum spune si daca dispune si de atatia bani de ce nu ti-a trimis tie bani sa te duci sa fii alaturi de el ca banuiesc ca ar avea nevoie de tine daca te iubeste atat de mult
ilonaraluca
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:22
ce naiva esti....:(( .el gaseste mereu scuze sa evite sa va cunoasteti.cine stie cine este in realitate ?daca e o cunostinta de-a ta ?
kudika033649
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:23
buna ,totul e posibil dar fii f atenta pt faptul ca mi se pare ca e ceva care nu miroase bine si de ce ?faptul ca a lesinat si sa lovit la coloana cam greu ,acum ramine de vazut dar pina nu va vedeti personal nu poti stii ce este,ai grija si nu fii credula .un salut
loly9
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:24
Cred ca este un pusti care se joaca pe net,iar tu l-ai bagat in seama.Nici macar nu te intalni cu el,ca nu se merita efortul.Tu chiar crezi tot ce-ti spune oricine...?
ismi3ismi
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:28
E metoda cea mai simpla de a te prosti,maine poimaine iti va cere ceva sau mai rau nu va mai da nici un semn! Daca chiar te iubea cum sustine in 4 luni gasea macar o zi sa te vada!
Daca il chiama si George Mihailescu,da-mi un semn pe oprea.ludmila@gmail.com
liudicika
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:29
draga mea sa o luam cu inceputu in primu rand nu mai fi asa naiva ok nu poate el poti u , nu e asa imposobil si afli scurt si la obiect daca vrea cv sau nu , parerea mea este o pierdere de timp dar, pot sa ma insel ok cum o iesi iti urez succes mai departe si fi mai indrazneata
yoflorin
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:29
Un om care stie sa faca bani nu are asemenea "preocupari".
ismi3ismi
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:33
NU ITI RECOMAND O ASTFEL DE RELATIE ITI SPUN DIN PROPRIA EXPERIENTA!!AI GRIJA CE FACI!!
kudika322669
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:35
buna ...eu tot cred ca nu e de tine ...parerea mea .are bani si nu are un amarit de web...sa nu vezi ce e in realitate ..ai grija poate are familiie copii etc si pe tine te tine de fraiera.are bani?cum stie toata lumea cu bani poti face multe .de ce nu te invita sa-i vizitezi tu?suspect dar eu iti doresc toate cele bune in special minte.pa
kudika316920
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:37
Buna,parerea mea este sa nu ne certam,sau sa aducem unor persoane care nici nu le cunoastem injurii.Nu este frumos,poate si noi la randul nostru gresim si altii rad de noi,nu cred ca ne-ar conveni nici noua,fiecare este asa cum l-a lasat Dumnezeu.Sincer sunt relatii care dureaza,chiar daca sunt din lumea virtuala,nu este important ca pana acum nu v-ati intalnitpoate asa a fost sa fie sa nu va vedeti pana acum,poate intradevar a avut probleme care vor trece,parerea mea este sa mai ai rabdare un pic sa vezi daca intradevar va veni la tine.Nu stiu cati ani ai,dar dupa cum ne-ai relatat am inteles eu asa in mare ca inca esti tinerica,mai ai rabdare,nu cred ca are rost sa te grabesti,daca intradevar te place mai ai rabdare sa treaca perioada critica din viata lui,adica suferinta in urma accidentului locomotor.Inca ceva,daca te gandesti la banii altcuiva nu va fi bine,inseamna ca relatia dintre voi va fi de tip material si cu siguranta nu va tine mult,este bine ca tot ce ve-ti realiza sa claditi impreuna,chiar daca unul este ,mai avut si celalalt are o situatie mai precara,daca exista dragoste si intelegere in viata se pot cladi multe alaturi de cealalta persoana.Si inca ceva fetelor,nici voi nu cred ca sunteti perfecte,hai sa ne vedem fiecare paiul din ochiul nostru,sa nu vorbim de nimeni,nu este important unde s-au cunoscut sau ca nu s-au vazut,important este sa fim buni unii cu altii sa nu judecam fara sa stim ce si cum.
grace009384
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:37
Buna, ...pe net se poate naste...un inceput de poveste dar nu o poti numi nicidecum relatie, poate relatie virtuala. Pana cand nu vei merge sa te vezi cu el REAL, nu vei putea sa iti dai seama nici macar daca iti place si daca impresiile de pe net se transpun si in realitate, la fel de bine s-ar putea sa nu iti placa. E prea mult sa spui TE IUBESC....pe net. Ca simti ca-ti place cu el, poate si lui, emotie...dar cam atat. Cum sa iubesti un om daca nu l-ai vazut in viata ta?....daca el poate spune atat de usor TE IUBESC...inseamna ca nu stie ce inseamna....ce iubeste?...o imagine, o poza...o impresie de inceput? .Inseamna ca e un superficial...
....dar oricum toate intrebarile pe care ti le pui sunt fara raspuns si tot ce iti scriem noi aici sunt simple supozitii, te vei convinge atunci cand va veti muta din fata monitorului in lumea reala...acolo vei putea sa il cunosti si sa incepi "o relatie", pana atunci e doar "un inceput"...care poate continua cu o relatie frumoasa sau poate fi o dezamagire. Eu iti doresc sa ai rabdare si sa privesti realist situatia. Bafta
2fluturasi
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:37
Asta nu e relatie..e conversatie..:)
bnm
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:39
acordai o sansa,nu strica daca mai astepti.sar putea sa nu-ti para rau.am trecut si eu prin asta si nu-mi pare rau
kudika100446
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:41
Este foarte ciudat cum in patru luni nu ati reusit sa va vedeti macar o singura data.Mi se pare ciudata si relatia lui cu familia Pana nu va vedeti eu zic sa nu-ti faci planuri prea mari cu acest om.Faptul ca de cate ori ai vrut sau ai planificat sa te intalnesti cu el "a intervenit cate o problema"ar trebui sa-ti dea de gandit.Sper sa nu ai o surpriza neplacuta (si sa ma insel eu)
kudika086823
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:42
daca dai povestea lui la un scenograf , sau un regizor de telenovele cred ca ar face un fiim foarte lacrimogen .....ce sa zic ...te-a dat gata tipul ....vezi ca-n episodul urmator s-ar putea sa-i moara tatal ..sau mai grav el ....e cu suspans ...
dumitrita70
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:43
poate ar fi ok sa il vizitezi tu...si-ti iei o piatra de pe inima...
sa sti macar daca traiesti o minciuna ori care-i faza pana la urma...
dia_A_I
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:44
oare cite clase ai ? 2 ? in clasa I inveti literele...da,da, am dreptate...
intrebarea mea este: nu cumva o vrea tipul sa ti-o puna si el o data ?
chiar tot timpul a intervenit cite ceva...da...curioasa treaba...
cristina_branzan
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:44
Spune-i ca vrei sa mergi tu la el si vezi cum reactioneaza...
dia_A_I
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:47
buna ziua domnisoara, daca vreti sa va intallniti online folositi skype-ul. Skype e ok si pentru linux si pentru windos.
kudika063019
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:47
mai nu stiu ce sa zic , dar relatia voastra este foarte aiurea
daca voi nu o sa va vedeti in curand relatia voastra o sa se duca
chiar daca el ar spune adevarul e cam imposibil sa crezi
si chestia ca el are bani , cv e putred la mijloc
asta e parerea mea , poate o sa ti se para aiurea ca vine tocmai de la o fata de 14 ani si jumatate
kudika111872
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:47
Draga mea
Cesa-ti spun in legatura cu povestea ta, daca se poate numi poveste... ma rog eu una sunt o fire f directa si corecta, zic asa daca tu zici ca te-ai atasat de el, fa in asa fel cu toata forta ta de convingere sa il faci sa-ti dea web, dc sanchi el nu are ca are linux la calc, sa se duca la o sala de net si iti da web de acolo, tot e ceva nu?, apoi intalniti-va si tu fii distanta, rezervata nu mai crede toate prostiile care ti le spune ca sa te faca sa zici ca l-ai prins pe D-zeu de picioare, spune-i ca nu banii te intereseaza pe tine, nici fam lui, ci doarde voi 2 te intereseaza, apoi dupa ce v-ati inatlnit, intra din nou aici si scrie-ne ce ti-a mai spus, ca sa urmeze alte sfaturi, eu cafap[t divers iti spun acum, am cunoscut de pe net 4 barbati, iar al patrulea a fost sotul meu cu care sunt impreuna de 6 ani si avem un copilas minunat impreuna dar ne iubim, si mie cu sotul meu mi-a fost greu la inceput pana l-am facut sa fie asa cum vreau eu. Asa ca trage u singurica niste concluzii de aici si astept sa intri sa-mi mai spui cum a fost dupa ce v-ati inatlnit si l-ai vazut si in web. Pupici si succes! Raluca
briasella
Postat pe 25 Septembrie 2010 09:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat 3 De la: kudika_991733 9 August 2015 15:09
masaj anticelulitic fara durere 2 De la: kudika_31897 26 Martie 2013 17:25
Pinteni in calcai 10 De la: pickard 3 Octombrie 2010 09:01
Pesti vs. Scorpion 4 De la: AdrianaR 23 Noiembrie 2010 01:33
PARCURI PT CATEI 6 De la: NEGRUTTTT 29 Martie 2015 13:27