Setari Cookie-uri

am o relatie de 4 luni jumatate cu un barbat pe care nu lam vazut

buna
am o relatie cu un baiat de 4 luni jumatete insa nu neam vazut de cat in poze
lam cunoscut acum 4 luni si jumate din greseal pe un site de invizibil.intrasem sa vad daca e pe mes o prietena si am vazut avatarul lui si mia placut si iam dat add.de atunci tot vb la telefon si pe mes.insa nu lam vazut de cat in poze.am vrut sa ne vedem pana acum insanu neam intalnit niciodata au tot aparut piedici.prima data a trebuit sa plece din tara ca avea treaba cu serviciu.apoi am zis ca o sa isi ia concediu si va veni la mine sa ne cunoaste. insa inainte de asta a aparut o problema cu tatal lui si a trebuit sa plece din tara iar cu el la spital.mama lui e foarte hitlerista aproape nebuna.si sora lui la fel si au profitat de el ca are bani si lau tot stresat.el a facut un blocaj fizic si a lesinat in fata spitalului pt ca erea epuizat si maam lui tot tragea de el .tatal lui fiind bolnav nu erea inca in stare sa il viziteze la spital dar mama lui la obligat mai mult .a lesinat si sa lovit la coloana.acum nu merge insa noi continuam sa vb la telefon ca webul lui nu mrge din cauza ca are linux pe laptotp.acum e tot acolo de 2 luni si cred ca o sa mai dureze pana va aveni acasa.imi spune ca ma iubeste ca vrea sa vina acasa la mine ca abia asteapta sa se faca bine .acum se simte mai bine face cativa pasi insa nu stiu ce sa cred oare o fi adevarat?ma suna in fiecare seara si vb si pe messenger, masuna si in cursul zilei imi lasa mesaje,cica ma iubeste.face planuri pt cand va veni acasa.imi vb de casa lui de vacanta de faptu ca are bani ca de asta la disperat si familia lui ca tot timpu vroiaiu cate ceva.sincer mam atasat de el.dar imi e frica .daca nu e adevarat.
kudika154638
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:52
voi ce credeti?imi puteti spune un sfat?
kudika154638
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:55
Gresit,asta nu se numeste relatie!Mi se pare mie sau ai spus de vreo 2-3 ori ca el are bani?
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:55
spital... hitler...lesin...linux...masuna nimic n-am inteles
miss_darine
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:57
De la: kudika154638, la data 2010-09-16 22:55:07voi ce credeti?imi puteti spune un sfat?


tot asa scrii si pe mess?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 16 Septembrie 2010 22:58
"blocaj fizic"... (probabil locomotor...daca s-a lovit la coloana)...
oricum...interesanta relatie...
cobra_dm
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:00
De la: miss_darine, la data 2010-09-16 22:57:26 spital... hitler...lesin...linux...masuna nimic n-am inteles


darine,sa te lumineze yo.Tipa l-a agatat pe mess,tipul are o familie nebuna si profitoare care ii mananca banii,da nu e corect asa.El vrea sa o viziteze,dar de cele mai multe ori intervine ceva.Si cum spuneam tipul are bani pe care ii mananca familia
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:00
nu poti avea o relatie cu cineva pe care il cunosti doar din poze, si convorbiri pe internet sau telefonice, el poate spune ce doreste , tu la fel .... asa pot aparea multi care sa ti spuna ca te iubesc si cate in luna si in stele... trebuie sa il intalnesti fata in fata iar faptul ca tot amana ... cam ciudat .... deci nu vei sti ce , si cum decat atunci cand il vei vedea in mod real
bombonik_babardik
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:01
no way...

gugulina74
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:01
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-16 22:58:39
De la: kudika154638, la data 2010-09-16 22:55:07voi ce credeti?imi puteti spune un sfat?


tot asa scrii si pe mess?



curiosule!!!!!!!!!!!!!tot vrei sa stii!!
gugulina74
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:03
De la: gugulina74, la data 2010-09-16 23:03:13
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-16 22:58:39
De la: kudika154638, la data 2010-09-16 22:55:07voi ce credeti?imi puteti spune un sfat?


tot asa scrii si pe mess?



curiosule!!!!!!!!!!!!!tot vrei sa stii!!


absolut tot
geo_reincarcat_iara
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:03
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 23:00:13
De la: miss_darine, la data 2010-09-16 22:57:26 spital... hitler...lesin...linux...masuna nimic n-am inteles


darine,sa te lumineze yo.Tipa l-a agatat pe mess,tipul are o familie nebuna si profitoare care ii mananca banii,da nu e corect asa.El vrea sa o viziteze,dar de cele mai multe ori intervine ceva.Si cum spuneam tipul are bani pe care ii mananca familia

aha si-acu ar vrea sa-i pape ia singurul sfat care-mi vine in minte acu'...este sa mai faca 2 - 3 clase la fara frecventa...poate poate se impaca cu lb romana si ajunge sa aiba si o iubire mai apropiata de casa
miss_darine
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:04
De la: miss_darine, la data 2010-09-16 23:04:17
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 23:00:13
De la: miss_darine, la data 2010-09-16 22:57:26 spital... hitler...lesin...linux...masuna nimic n-am inteles


darine,sa te lumineze yo.Tipa l-a agatat pe mess,tipul are o familie nebuna si profitoare care ii mananca banii,da nu e corect asa.El vrea sa o viziteze,dar de cele mai multe ori intervine ceva.Si cum spuneam tipul are bani pe care ii mananca familia

aha si-acu ar vrea sa-i pape ia singurul sfat care-mi vine in minte acu'...este sa mai faca 2 - 3 clase la fara frecventa...poate poate se impaca cu lb romana si ajunge sa aiba si o iubire mai apropiata de casa


Cum sa faca asta daca s-a indragostit de imaginea din poza? "E grele" Darine! Pare genul tipei care intreba daca poate sa fie o relatie intre ea si un italian
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:07
buna
acum 4 luni jumamate am cunoscut un baiat pe messenger insa nu neam vazut de cat in poze
intrasem sa vad daca e pe mes o prietena si am vazut avatarul lui si mia placut si iam dat add nu neam vazut de cat in poze.de atunci tot vb la telefon si pe mes.am vrut sa ne vedem pana acum insa nu neam intalnit niciodata au tot aparut piedici.prima data a trebuit sa plece din tara ca avea treaba cu serviciu.apoi am zis ca o sa isi ia concediu insa inainte de asta a aparut o problema cu tatal lui si a trebuit sa plece cu el la spital.mama lui e foarte rea si cam a profitat de bunatatea lui si lau tot stresat.el a facut un blocaj locomotor si a lesinat in fata spitalului pt ca erea epuizat si mama lui tot tragea de el tot mai vroia inca ceva niciodata nu erea multumita .pentru ca tatal lui erea grav bolnav tipu nu erea inca in stare sa il viziteze la spital dar mama lui la obligat mai mult si acesta lesinat si sa lovit la coloana.acum nu merge e in scaun acum cu ajutorul lui dumnezeu e mai bine insa la inceput nu se putea misca deloc .eu nu am continuat sa vb cu el la telefon in fiecare zi.incerc sa il incurajez sa ii fiu alaturi cat pot de mult insa e greu eu sunt aici el e in alta tara.inca nu neam vazut nici pe web pentru ca webul lui nu merge din cauza ca are linux pe laptotp.imi spune ca ma iubeste ca vrea sa vina acasa la mine ca abia asteapta sa se faca bine .acum se simte mai bine insa nu stiu ce sa cred oare o fi adevarat ca e bolnav?nu stiu ce sa cred chiar daca ma suna in fiecare seara si vb si pe messenger, ma suna si in cursul zilei imi lasa mesaje.face planuri pt cand va veni acasa. sincer mam atasat de el.dar imi e frica .daca nu e adevarat.nu stiu ce sa cred uneori ma gandesc sa renunt sa nu mai vb cu el insa ma suna si vb foarte frumos.ne intelegem foarte bine stie ce vreau sa zic dinainte .stiu ca suna ciudat sa vb cu cineva timp de 4 luni jumatate fara sa il vezi de cat in poze.cam ata e povestea pe scurt.


astept un sta ceva
kudika154638
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:12
eeeeeeeeeeeeeee.ce destepte mai sunt unele.tot critica si fac misto insa sunt vai de ele.mai bine stati in banca voastra si nu mai comentati nimic.unele persoane vor un sfat nu prostii din capu vostru .desteptaciunilor.eu nu ma impac cu limba romana dar macar gandesc nu sunt proasta si fac misto cand alti vor un sfat.dute tu pe la scoala pe la orele de logica poate incepi si tu sa gandesti
kudika154638
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:17
uite unde erea filozoful nostru.vezi poate salvezi lumea in 2012 ca tot sti tu de toate.
kudika154638
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:20
multumesc de sfat dar eu nu fac la fara fegventa dupa cum vad cunosti locurile s vede ca ai fregventat si tu.de asta esti asa desteapta
kudika154638
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:21
de ce ma intrebi de mes?poate ca da poate ca nu.nu erea important scrisu inportant era ca vroiam un sfat dar vad ca voi astea destepte va circariti aici dar una nu spune nimic bun.
kudika154638
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:22
multumesc pt sfat babyboomboom
in sfarsit cineva competent care intelege ce am scris
kudika154638
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:24
ce grea este gramtica pentru unele persoane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
estera01
Postat pe 19 Septembrie 2010 04:34
n-am gasit pe nicaieri inca un dictionar romano-kudika154638
tonim69
Postat pe 19 Septembrie 2010 07:23
De la: tonim69, la data 2010-09-19 07:23:57n-am gasit pe nicaieri inca un dictionar romano-kudika154638


Neata, haide ca m-ai facut sa rad cu pofta, mai mult decat toate fetele care au comentat inaintea ta. Eu propun sa ne intalnim cu fata cu "problema", sunt taaaaare curioasa! Mai vrea cineva, ma ocup eu de organizare :)
radaing
Postat pe 19 Septembrie 2010 08:38
De la: kudika154638, la data 2010-09-18 16:20:01uite unde erea filozoful nostru.vezi poate salvezi lumea in 2012 ca tot sti tu de toate.


pentru tine, sunt in stare sa modific polaritatea pamantului!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 19 Septembrie 2010 10:02
De la: kudika154638, la data 2010-09-18 16:22:48de ce ma intrebi de mes?poate ca da poate ca nu.nu erea important scrisu inportant era ca vroiam un sfat dar vad ca voi astea destepte va circariti aici dar una nu spune nimic bun.


e destul de important, pentru ca de scrii tot asa cu respectivu', ma intreb cum va intelegeti!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 19 Septembrie 2010 10:03
sa nu crezi ce spune vrea sa te mani puleze acel baiat cu multi bani sa iti ofere fapte nu vorbe daca are asa multi bani si spune ca te iubeste poate sa vina la tine oricand dar apropo unde locuieste el de nu va-ti vazut pana acum sa nu-mi spui la capat de lume ca si de acolo putea veni sa te vada daca te iubea asa cum spune el imi pare rau pt tine sa crezi in astfel de minciuni revino la realitate
kudika089544
Postat pe 19 Septembrie 2010 10:53
De la: kudika089544, la data 2010-09-19 10:53:00sa nu crezi ce spune vrea sa te mani puleze acel baiat cu multi bani sa iti ofere fapte nu vorbe daca are asa multi bani si spune ca te iubeste poate sa vina la tine oricand dar apropo unde locuieste el de nu va-ti vazut pana acum sa nu-mi spui la capat de lume ca si de acolo putea veni sa te vada daca te iubea asa cum spune el imi pare rau pt tine sa crezi in astfel de minciuni revino la realitate
cummavezi
Postat pe 19 Septembrie 2010 11:31
De la: kudika089544, la data 2010-09-19 10:53:00sa nu crezi ce spune vrea sa te mani puleze acel baiat cu multi bani sa iti ofere fapte nu vorbe daca are asa multi bani si spune ca te iubeste poate sa vina la tine oricand dar apropo unde locuieste el de nu va-ti vazut pana acum sa nu-mi spui la capat de lume ca si de acolo putea veni sa te vada daca te iubea asa cum spune el imi pare rau pt tine sa crezi in astfel de minciuni revino la realitate



In sfarsit! uite o persoana competenta care se poate intelege cu fata asta!
Mai ales partea cu ”mani puleze”mi-a placut!
cummavezi
Postat pe 19 Septembrie 2010 11:33
In primul rand n-aveti nici o relatie. E doar in mintea ta. Si in al doilea rand, iti baga niste gogosi mai mari ca el. Cat de prost sa fii sa crezi? Se pare totusi ca se poate sa fii atat de prost. N-are web din cauza ca are linux. Cam cate prostii iti mai poate indruga pana cand ai sa te prinzi ca te ia de proasta?
Hebe
Postat pe 19 Septembrie 2010 11:39
De la: kudika154638, la data 2010-09-18 16:21:16multumesc de sfat dar eu nu fac la fara fegventa dupa cum vad cunosti locurile s vede ca ai fregventat si tu.de asta esti asa desteapta

totusi "fregventam" impreuna kudika
miss_darine
Postat pe 19 Septembrie 2010 11:48
buna
nustiu cum sa-ti zic despre tot ce am citit din sms tau.
Dar parerea mea e ca trebuie sa va intalniti ,si cu ce te lauzi u ca ti declara el nu cred nimic ca are bani asa spun toti dar pana la realitate ,,,,Eu asa lam cunoscut pe sot pe net dar neam intalnit si uite acum suntem impreuna de 4 ani si ne iubim ,rar care se intampla sa te indragostesti ,dar la ce spui u ca nu va ti vazut nikiodata si decate ori ati propus sa va intalniti sau ivit obstacole cred ca e o minciuna se retrage ori de cate ori gastet cate un motiv sa nu va intalniti . daca era adevarat ca te iubeste facea orice sa va intalkniti asa ca parerea mea este o pacaleala . sunt uni obsedati care fac tot felu de declaratii dar in final gasesc cate o scz asa ca sfatul meu este sa ai grija ce faci si ai grija sa nu fie """peste"" .
lorymak
Postat pe 19 Septembrie 2010 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut de munca 3 De la: kudika_957245 15 Iunie 2014 10:09
filme 2 De la: kudika_30784 3 Martie 2013 11:43
masaj anticelulitic fara durere 2 De la: kudika_31897 26 Martie 2013 17:25
Prinsa intre iubirea a doi barbati 60 De la: Alysia_Alice90 19 Februarie 2013 17:40
vopsire 2 De la: doi_ochi_caprui 25 Septembrie 2011 13:40