Setari Cookie-uri

Sunt tare confuza...HELP!

De la: valy90, la data 2010-10-10 00:20:16
De la: johanita09, la data 2010-10-09 22:48:15
De la: rashela, la data 2010-10-09 22:25:03
De la: johanita09, la data 2010-10-09 22:05:48
De la: rashela, la data 2010-10-09 19:34:14O singura completare: de ce mama dracului veniti aici cu probleme de viate uriase (pentru ca sanatatea este vitala), daca iubi va iubeste si noi, cei de forum va dorim doar raul? Faceti avort mai departe, stati batute si maltratate in continuare, umpleti-va de tot felul de boli in numele iubirii ce i-o purtati si va poarta iubi.

Eu am inteles ca habar nu ai. Dar am inteles si ca nu doresti sa inveti nimic.


Nu am zis ca imi vreti raul...nu sunt batuta si nici maltratata si nici n-as accepta asa ceva,am si eu mandria mea. Am cerut un sfat ...nu am contrazis pe nimeni dupa forum cu ceva,ca tocmai deaia am cerut ajutorul .Singura chestie care nu am acceptat-o a fost sa ma duc la ginecolog,dar o sa ma duc...nu maine si nici poimaine. Dar o sa ma duc de urgenta...mi-e frica de adevar doar...


Nu. Ideea este ca dupa toate cate ti se intampla.. vii si spui: dar el ma iubeste! NU! Asta nu e iubire. Uita-te la tine prin ce treci acum pentru ca iubi "te iubeste" de nu mai poate. De cate ori te-a sunat azi sa te intrebe cum te simti? De cate ori ti-a zis: hai, la doctor, nu se poate sa te chinui asa! Nici prin cap nu-i trece ca el este purtator si ca va imbolnavi un sir de fete. Asta desigur, daca e o boala venerica. Important pentru fante e sa nu sufere iritatii penisul lui.

Cum sa nu ma supar cand tot ce poti spune tu este: il iubesc!?




Chiar m-a sunat de cand am purtat discutia asta ... a gandit mai mult treaba...a zis ca el n-are nici o boala ca a fost si si-a facut toate analizele de cand cu iritatia aia si bla bla...si ca vrea sa mergem la doctor impreuna. partea cu doctorul mi-a zis'o acum 15 minute...:-
Forte bine,atunci duceti-va si vedeti despre ce e vorba.Sa ai mai mare grija de tine,daca nu te bat. Bafta multa


Da,da... o sa am mare grija de acum incolo!Poate chiar imi trebuia asa ceva,chiar de nu o fi nimic,sper,doar o sperietura ...ca sa deschid ochii larg...:-< multumesc!
Alexandra04
Postat pe 10 Octombrie 2010 11:57
De la: overdose, la data 2010-10-10 02:32:49dute la ginecolog ca nai nevoie de nime acolo...daca nai 18 ai nevoie de o sora , frate mai mare, sau parinti numai in caz de avort ,in rest ...... nu asculta lumea careti spune sal uiti din cauza ca nu se protejeaza etc.. eu am relatii sexuale cu prietena mea de ~2 ani si abia acum 2 luni am incercat cu prezervativ si am spus ca nu face nici sa pierzi timp sa te gandesti la el...pu voi (fete) nu face foarte mare diferenta cu prezervativ sau fara, noi (baietii) nu simtim placere cu prezervativ doar cateva secunde cand (terminam)...totul depinde de tine, dacal iubesti intradevar nu pierdeti timpul cu prezervative(exista alte 10 sau sute de contraceptive).. folositiva de moment cat sunteti tineri..
P.S simt un card de vrabii care vor critica msgl meu...o propunere pu voi , visati mai departe la viata reala traind doar in inet,criticati pe toti cei cu care nu sunteti deacord si mancativa cozile la nesfarsit ))mc )


o sa ma duc ...dar partea cu protejatu...ai vazut ce spune fata de mai sus ' ca barbatii POARTA bolile( ei nu le simt!) de la o femeie la alta si le pune pe toate cu fundul in cazi cu apa'...mi-a marturisit ca a avut multe partenere sexuale pana la mine ...si nu s-a protejat cu nici una. E un heartbroker.:)) ...si asta m-a speriat grav.
Alexandra04
Postat pe 10 Octombrie 2010 12:00
De la: stem_29, la data 2010-10-10 00:49:54...sper ca din cate ti-au scris fetele pe aici ai inteles ce sa-i spui acestul intepat mic caruia tu-i spui ca-l iubesti.......
Explica-i .....ca-i prost ........si ca barbatii POARTA bolile( ei nu le simt!) de la o femeie la alta si le pune pe toate cu fundul in cazi cu apa!
Tu sa intelegi ca de acum daca ai problemele astea, e nasol.
Pt. ca a-i da de capat nu ajunge doar un consult la gine si 3 ovule.
Asa cu 3 ovule si privit...trece un timp....si netratata, sau tratata cu superficialitate duce la alte complicatii.
Fara analiza, de acolo, nu-ti va trece in veci de tot, o sa tot dispara si reapara.
Succes, de acum ai la ce te gandi, ai intrat in clubul fetelor de " larg" consum......
Scuza-ma ca-s rautacioasa, insa daca nu ai stiut cam ce e cu viata sexuala, trebuia sa te informezi inainte de a o face......
De acum ai treaba, sa te indopi de anticonceptionale ( pt. ca " iubitul" tau nu vrea prezervativ)......sau sa faci avort .....din 3 in 3 luni....pana ajungi sterila.



Nu-i nimic,merit toate rautatile...pentru ca m-am aruncat cu capul inainte. God,ce frica imi e ... daca am ceva? am avut probleme pana acum...am avut chisturi ovariene,printre care unu de 10 cm ..am refuzat extractul lui,ca vezi-Doamne sunt virgina...am luat tratamente peste tratamente pana s-a retras...si apoi iar o aparut si s-a spart si o curs cotintul lui.Pentru ce atatea complicatii? Ca mai tarziu sa-mi incep viata sexuala intr-un moment nepotrivit,facand-o nepotrivit... ca sa sfarseasca asa. Nu inteleg... de ce eu ? Sunt atatea fete mult mai mici decat mine care si-au inceput viata sexuala neprotejate si au avut si mai multi parteneri sexuali...se ofera asa fara nici un pic de mandrie si n-ai nici pe dracu ma ...si eu ?! :((
Alexandra04
Postat pe 10 Octombrie 2010 12:10
nush, nam idee ce sati spun.. avem 4 ani decand suntem impreuna,... nam inselato cu nimeni... nush de ce.. eram heartbreaker pe vremuri. dar de cand sunt cu iubita mea ma simt un intreg cu dansa si nu pot sami inchipui ca as as putea fi cu alta persoana... in mare peparte decizi tu, decide dragostea ta ;) fii sigura in ceia ce simti si daca cnv te tradeaza insesamna ca nu esti asa de buna incat vrea cel care tea tradat ;)
overdose
Postat pe 10 Octombrie 2010 19:44
mi-au trecut mancarimile si tot ...numai ca de atunci am mai avut niste contacte sexuale si ghici ?am niste scurgeri urat mirositoare cam foarte lichide si prea galbene.:-| acum ce naiba e posibil sa mai am ?
Alexandra04
Postat pe 22 Octombrie 2010 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BARBATUL RAC !! 4 De la: Ana_Roberta 4 Februarie 2010 00:19
Am nev de parerea voastra fetelor!!!! 16 De la: valy90 21 Octombrie 2010 20:01
e lautar si se da la toate dar il iubesc 52 De la: zdup 11 Decembrie 2011 18:05
virgina si singura sau prieten si sex? 35 De la: alinaDaria 22 Septembrie 2015 01:43
Sa fiu sau nu cu el??? 28 De la: yna_cris22 1 Februarie 2009 15:15