Setari Cookie-uri

Eu 15 ani, el 20...

Da, ai dreptate eu pot vorbi orice cu mama,dar eu am vorbit cu ceva timp in urma despre aceasta problema...si mi`a spus ca NU pana la 17 ani cel putin!
Asa ca...
Lady_Dy_Dy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 07:59
Si tocmai asta am explicat foarte clar : NU m`am combinat cu celalalt numai ca sa ii fac in ciuda!
A fost cu totul o alta situatie...
Lady_Dy_Dy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 08:07
De la: Lady_Dy_Dy, la data 2010-11-14 23:03:41deci...sa fiu mai clara, mama mea nu stie despre acest "plan" dar oricum, daca ar sti nu miar da voie, cu siguranta,ar spune acelasi lucru ca si ame_ly sau perce_neige...asa ca mama nu are nici o vina ca mie mi sau urcat hormonii la cap!
Sincer mie foarte frica de acest pas,dar cand sunt cu el nu ma gandesc la chestia asta...el ma face sa ma simt foarte bine.Si, nu ca m`as lauda, dar am fost educata destul de bine, consider eu,desi am fost crescuta doar de mama,fiindca tatal meu ne`a parasit de cand aveam eu 2 ani...aceasta iesire a fost pur si simplu,o scapare! ... tocmai de asta am si vrut sa postez aceasta intamplare, sa aud parerile voastre!Dar, sincer...m`ati convins,sa nu o fac!Si ca sa imi treaca nebuneala cu hormonii...gasesc eu alte ocupatii!
Dar totusi...nu inteleg care e problema ca el are 20 ani?Sincer...e un "mare copil"!


vad ce bine educata esti la 15 ani eu ma jucam inca cu papusa ce preocupari au domle copii din ziua de azi
_Cryssa_
Postat pe 15 Noiembrie 2010 08:30
Daca tu ai 15 ani eu sunt preoteasa
Barbie30_
Postat pe 15 Noiembrie 2010 08:47
De la: crysa_tm, la data 2010-11-15 08:30:31
De la: Lady_Dy_Dy, la data 2010-11-14 23:03:41deci...sa fiu mai clara, mama mea nu stie despre acest "plan" dar oricum, daca ar sti nu miar da voie, cu siguranta,ar spune acelasi lucru ca si ame_ly sau perce_neige...asa ca mama nu are nici o vina ca mie mi sau urcat hormonii la cap!
Sincer mie foarte frica de acest pas,dar cand sunt cu el nu ma gandesc la chestia asta...el ma face sa ma simt foarte bine.Si, nu ca m`as lauda, dar am fost educata destul de bine, consider eu,desi am fost crescuta doar de mama,fiindca tatal meu ne`a parasit de cand aveam eu 2 ani...aceasta iesire a fost pur si simplu,o scapare! ... tocmai de asta am si vrut sa postez aceasta intamplare, sa aud parerile voastre!Dar, sincer...m`ati convins,sa nu o fac!Si ca sa imi treaca nebuneala cu hormonii...gasesc eu alte ocupatii!
Dar totusi...nu inteleg care e problema ca el are 20 ani?Sincer...e un "mare copil"!


vad ce bine educata esti la 15 ani eu ma jucam inca cu papusa ce preocupari au domle copii din ziua de azi
tot cu papusa se joaca si ea, doar ca e o papusa masculina
bombonik_babardik
Postat pe 15 Noiembrie 2010 08:50
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 08:47:31Daca tu ai 15 ani eu sunt preoteasa


Atunci fate preoteasa!
Lady_Dy_Dy
Postat pe 15 Noiembrie 2010 14:53
De la: Lady_Dy_Dy, la data 2010-11-14 23:03:41deci...sa fiu mai clara, mama mea nu stie despre acest "plan" dar oricum, daca ar sti nu miar da voie, cu siguranta,ar spune acelasi lucru ca si ame_ly sau perce_neige...asa ca mama nu are nici o vina ca mie mi sau urcat hormonii la cap!
Sincer mie foarte frica de acest pas,dar cand sunt cu el nu ma gandesc la chestia asta...el ma face sa ma simt foarte bine.Si, nu ca m`as lauda, dar am fost educata destul de bine, consider eu,desi am fost crescuta doar de mama,fiindca tatal meu ne`a parasit de cand aveam eu 2 ani...aceasta iesire a fost pur si simplu,o scapare! ... tocmai de asta am si vrut sa postez aceasta intamplare, sa aud parerile voastre!Dar, sincer...m`ati convins,sa nu o fac!Si ca sa imi treaca nebuneala cu hormonii...gasesc eu alte ocupatii!
Dar totusi...nu inteleg care e problema ca el are 20 ani?Sincer...e un "mare copil"!
FETIZA!!!!! ca ti sau urcat hormonii la cap tu nu ai nici o vina .,,dar,, acesti hormoni daca este vointa si inteligenta se pot controla .ca ti-e frica ..ai si mai mare dreptate. ai si de ce . viata sexuala este fff dificila si cu multe avantaje si dezavantaje mai ales la 15 ani si-ti mai zic ceva ce te rog sa tii minte pentru viitor,,o scapare,,de genul acesta te poate costa f mult.. afara de o sarcina nedorita , un avort ,care nul vei uita niciodata. si care e destul de dureros si f mare pacat,primul act sex nu se uita niciodata,deaceea ai grija udel faci ,cu cinel faci si mai important cind il faci ,sa nu ai remuscari pe viitor.ca daca nu o sa fie ceea ce tu astepti o sa fii f dezamagita si e pacat ,dar cum sta la tine situatia daca decizi sa o faci asa se va intimplka vei ramina cu un gust nu prea placut in urma experientei sfatul meu ,e sa mai ai nitica rabdare,credema nu ai absolut nimic ,nimic de pierdut. in ceea ce priveste diferenta dintre voi..el are cit de cit putina experienta ca doar eun ,,mare copil,,tu pentru el o sa fii o simpla aventura din pacate pentru tine..si incearca cum au mai zis si alti .sa vorbesti cu mamica ta de la femeie la femeie ,chiar daca o sa te certe putin sau poate nu ti-am scris pentru ca ma doare cind va vad ca sunteti majoritatea asa naive sa fii iubita si respectata
191170
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:41
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 08:47:31Daca tu ai 15 ani eu sunt preoteasa


hmmmmm ........ in sfarsit l-ai corupt pe preotul din sat ?
perce_neige
Postat pe 15 Noiembrie 2010 17:07
De la: perce_neige, la data 2010-11-15 17:07:46
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 08:47:31Daca tu ai 15 ani eu sunt preoteasa


hmmmmm ........ in sfarsit l-ai corupt pe preotul din sat ?


La tine chiar aveam pretentii ca o sa privesti lucrurile exact asa cum trebuie
Barbie30_
Postat pe 15 Noiembrie 2010 17:24
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 17:24:42
De la: perce_neige, la data 2010-11-15 17:07:46
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 08:47:31Daca tu ai 15 ani eu sunt preoteasa


hmmmmm ........ in sfarsit l-ai corupt pe preotul din sat ?


La tine chiar aveam pretentii ca o sa privesti lucrurile exact asa cum trebuie


sper ca nu te-a suparat gluma ........ parerea mi-am spus-o cu cateva pagini inainte , dar ea tot ce vrea o sa faca , mai ales ca pustoaice de varsta ei ii scriu ca e ok asa ( ce stim noi , astea mai varsta , doar ele au zeci de ani de experienta a vietii , nu noi ) , asa ca ne mai decretim si noi fruntile
eram la una din discutiile pe teme sexuale cu fiica-mea , mai acum vreo juma de an ........ si dupa ce ma lasa sa vorbesc vreo ora despre boli , despre sarcina ( avem o persoana foarte importanta in familie care a nascut la 16 ani si si-a dat copilul in adoptie ) , despre posibila dezamagire pe care o va avea daca nu vor fi pregatiti amndoi , in fine , tot tacamul , la un moment dat ma intreaba ,,mama , dar tu de prezervativ n-ai auzit ?" norocul meu ca eram asezata . vorba lui Stem : multumesc Domnului ca , deocamdata are alte preocupari si sper sa-i tina naravul mult si bine .
perce_neige
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:26
De la: perce_neige, la data 2010-11-15 20:26:12
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 17:24:42
De la: perce_neige, la data 2010-11-15 17:07:46
De la: Barbie30_, la data 2010-11-15 08:47:31Daca tu ai 15 ani eu sunt preoteasa


hmmmmm ........ in sfarsit l-ai corupt pe preotul din sat ?


La tine chiar aveam pretentii ca o sa privesti lucrurile exact asa cum trebuie


sper ca nu te-a suparat gluma ........ parerea mi-am spus-o cu cateva pagini inainte , dar ea tot ce vrea o sa faca , mai ales ca pustoaice de varsta ei ii scriu ca e ok asa ( ce stim noi , astea mai varsta , doar ele au zeci de ani de experienta a vietii , nu noi ) , asa ca ne mai decretim si noi fruntile
eram la una din discutiile pe teme sexuale cu fiica-mea , mai acum vreo juma de an ........ si dupa ce ma lasa sa vorbesc vreo ora despre boli , despre sarcina ( avem o persoana foarte importanta in familie care a nascut la 16 ani si si-a dat copilul in adoptie ) , despre posibila dezamagire pe care o va avea daca nu vor fi pregatiti amndoi , in fine , tot tacamul , la un moment dat ma intreaba ,,mama , dar tu de prezervativ n-ai auzit ?" norocul meu ca eram asezata . vorba lui Stem : multumesc Domnului ca , deocamdata are alte preocupari si sper sa-i tina naravul mult si bine .


Pana nu se arunca cu capul inainte si se lovesc rau,nu se invata.Asta e pustimea din ziua de azi
Barbie30_
Postat pe 15 Noiembrie 2010 20:41
ok.. so.. eu zic asa.. nu fa prea repede pasul asta.. mai asteapta.. gandeste-te la posibilitatea asta: faptul ca tu te-ai combinat cu "intrusul" (care din cate am inteles era si un prieten de-al lui, poate nu foarte apropiat) l-a ranit foarte tare.. si poate vrea sa ti-o plateasca.. in ce idee? .. adica sa te .... si sa te lase.. mai gandeste-te .. ma bucur pt tine ca esti fericita alaturi de el.. dar stai si analizeaza situatia din toate punctele de vedere.. nu doar din perspectiva: sunt cu el de atata timp.. tine la mine.. eu tin la el.. etc samd.. si inca o chestie.. ai grija fff mare.. nu trebuie sa te SIMTI pregatita.. trebuie sa FII pregatita.. puneti intrebarea asta si raspunsul va veni de la sine.. dar gandeste-te si la posibilele consecinte.. :*
dyakarina
Postat pe 16 Noiembrie 2010 20:47
De la: dyakarina, la data 2010-11-16 20:47:25ok.. so.. eu zic asa.. nu fa prea repede pasul asta.. mai asteapta.. gandeste-te la posibilitatea asta: faptul ca tu te-ai combinat cu "intrusul" (care din cate am inteles era si un prieten de-al lui, poate nu foarte apropiat) l-a ranit foarte tare.. si poate vrea sa ti-o plateasca.. in ce idee? .. adica sa te .... si sa te lase.. mai gandeste-te .. ma bucur pt tine ca esti fericita alaturi de el.. dar stai si analizeaza situatia din toate punctele de vedere.. nu doar din perspectiva: sunt cu el de atata timp.. tine la mine.. eu tin la el.. etc samd.. si inca o chestie.. ai grija fff mare.. nu trebuie sa te SIMTI pregatita.. trebuie sa FII pregatita.. puneti intrebarea asta si raspunsul va veni de la sine.. dar gandeste-te si la posibilele consecinte.. :*

Din cate observ,ta tu ai fost cea mai apropiata de adevar, si chiar iti multumesc pentru sfat...nu ca alte persoane care stiu numai sa critice, si ai dreptate la faza cu prietenul...de fapt e un dusman mai mult pentru el!
Chiar mai pus pe ganduri...
Iti multumesc!:X
Lady_Dy_Dy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 07:40
De la: 191170, la data 2010-11-15 16:41:27
De la: Lady_Dy_Dy, la data 2010-11-14 23:03:41deci...sa fiu mai clara, mama mea nu stie despre acest "plan" dar oricum, daca ar sti nu miar da voie, cu siguranta,ar spune acelasi lucru ca si ame_ly sau perce_neige...asa ca mama nu are nici o vina ca mie mi sau urcat hormonii la cap!
Sincer mie foarte frica de acest pas,dar cand sunt cu el nu ma gandesc la chestia asta...el ma face sa ma simt foarte bine.Si, nu ca m`as lauda, dar am fost educata destul de bine, consider eu,desi am fost crescuta doar de mama,fiindca tatal meu ne`a parasit de cand aveam eu 2 ani...aceasta iesire a fost pur si simplu,o scapare! ... tocmai de asta am si vrut sa postez aceasta intamplare, sa aud parerile voastre!Dar, sincer...m`ati convins,sa nu o fac!Si ca sa imi treaca nebuneala cu hormonii...gasesc eu alte ocupatii!
Dar totusi...nu inteleg care e problema ca el are 20 ani?Sincer...e un "mare copil"!
FETIZA!!!!! ca ti sau urcat hormonii la cap tu nu ai nici o vina .,,dar,, acesti hormoni daca este vointa si inteligenta se pot controla .ca ti-e frica ..ai si mai mare dreptate. ai si de ce . viata sexuala este fff dificila si cu multe avantaje si dezavantaje mai ales la 15 ani si-ti mai zic ceva ce te rog sa tii minte pentru viitor,,o scapare,,de genul acesta te poate costa f mult.. afara de o sarcina nedorita , un avort ,care nul vei uita niciodata. si care e destul de dureros si f mare pacat,primul act sex nu se uita niciodata,deaceea ai grija udel faci ,cu cinel faci si mai important cind il faci ,sa nu ai remuscari pe viitor.ca daca nu o sa fie ceea ce tu astepti o sa fii f dezamagita si e pacat ,dar cum sta la tine situatia daca decizi sa o faci asa se va intimplka vei ramina cu un gust nu prea placut in urma experientei sfatul meu ,e sa mai ai nitica rabdare,credema nu ai absolut nimic ,nimic de pierdut. in ceea ce priveste diferenta dintre voi..el are cit de cit putina experienta ca doar eun ,,mare copil,,tu pentru el o sa fii o simpla aventura din pacate pentru tine..si incearca cum au mai zis si alti .sa vorbesti cu mamica ta de la femeie la femeie ,chiar daca o sa te certe putin sau poate nu ti-am scris pentru ca ma doare cind va vad ca sunteti majoritatea asa naive sa fii iubita si respectata

DA .... AI CEA MAI MARE DREPTATE!
iti multumesc si tie pentru sfat...
O sa tin cont !
>:D<
:X
Lady_Dy_Dy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 07:43
Nu-i vorba numai de boli si de sarcini nedorite aici dar...daca iti incepi viata sexuala de la 15 ani, la 30 o sa fii deja satula de barbati. Toate trebuie facute cu masura...
Micael
Postat pe 20 Noiembrie 2010 18:12
deci ... RÂD!!!!
BlueBubble
Postat pe 26 Noiembrie 2010 16:07
De la: Ame_ly, la data 2010-11-14 11:25:15 sex???????????la 15 anisori
mai copilareste fata


la 15 ani...valei...asteapta sa mai cresti la varsta asta scoala ar trebui sa fie pe primul loc
ioanab90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:25
Hai mai, serios.. Ce treaba are? Am 28 de ani, sunt logodita, am o functie de conducere, scoala, master, mai nou casa, masina. Adica toate "artificiile" unui om care traieste in societate si este civilizat.. Si.. mi-am inceput viata sexuala la 14,5 ani.. DIN CURIOZITATE SI PLACERE! Desigur, m-am protejat, pentru ca aveam prietene mai mari cu care vorbeam, si nu am avut vreodata belele.
Dimpotriva, viata mea sexuala este acum la un nivel ridicat, am devenit "performanta" si eu si logodnicul meu ne simtim foarte bine in pat.
So? Unde-i baiul? Sau nu ati mai auzit de fete virgine pana tarziu.. dar si cand scapaaaa.......
kudika12787
Postat pe 16 Ianuarie 2011 01:41
De la: kudika12787, la data 2011-01-16 01:41:16Hai mai, serios.. Ce treaba are? Am 28 de ani, sunt logodita, am o functie de conducere, scoala, master, mai nou casa, masina. Adica toate "artificiile" unui om care traieste in societate si este civilizat.. Si.. mi-am inceput viata sexuala la 14,5 ani.. DIN CURIOZITATE SI PLACERE! Desigur, m-am protejat, pentru ca aveam prietene mai mari cu care vorbeam, si nu am avut vreodata belele.
Dimpotriva, viata mea sexuala este acum la un nivel ridicat, am devenit "performanta" si eu si logodnicul meu ne simtim foarte bine in pat.
So? Unde-i baiul? Sau nu ati mai auzit de fete virgine pana tarziu.. dar si cand scapaaaa.......

pai de aceea ai ajuns asa departe...cu "artificii" (nu ma lua in seama, azi sunt invizibil)
kudika195501
Postat pe 16 Ianuarie 2011 01:46
ma eu stau si ma gandesc...deci femeile sunt perverse rau.barbatii isi incep viata sexuala de pe la 17 18 ani pt ca pana atunci nu prea au tupeu,facand exceptii.si asa cum un barbat si-o freaca cenaiba voi nu va puteti face una femeiasca?:))) ce gagici la 15 ani incep sa vorbeasca pe aici.macar stiti sa scrieti si sa cititi? daca esti dusa rau nici nu vei sti unde si cum sa citesti metodele de contraceptie de pe ambalaj si te vei trezi cu un bebe.unde mai sunt ma pustoaicele alea sa se bucure de copilarie sa mai viseze la torturi,inghetate,la ce o sa se faca cand voi fi mari,care stau pe langa mama ,tata si ii ajuta sa faca curatenie si mancare pt sarbatorile mai mari bucurandu-se la o ciocolata adusa de la munca mamei intr-o zi de truda ?unde sunt? astea nu stiu ce pierd.lasa gagicilor ca o sa va treaca viata si atunci o sa incercati sa gasiti un scop in viata voastra si care va fi ala?doar ca ati avut dezamagiri nu de la 19 -20 de ani ci de la 14 -15.wow e asa greu sa astepti si sa vezi de scoala ta.asa se ajung analfabetii la facultate.stii era urat in vremuri apuse cand era tata tanar ,dar unul dintre cel mai bun lucru era rusinea si respectul.rusinea de a nu fi privita ca o c..ur..v..a si din aceasta cauza faceai totul cum trebuie.ce experimentari sau cine a mai zis nu stiu ce.astea se pot face cu pers iubita nu sa schimbi si sa gusti toate sulele ce iti ies in cale.in ce hal ajung unele femei.demnitate nimic..Doamne ce panarame..aud aceeasi discutie pe seama sexului ca femeile nu se bazeaza pe asta ca nu conteaza foarte mult si cand colo uite-le ce disperate.mai dispera-te ca un violator in serie
extravagant
Postat pe 16 Ianuarie 2011 10:26
De la: Lady_Dy_Dy, la data 2010-11-14 10:15:42De vreo 5-6 luni am cunoscut un baiat, mi`a placut mult,dar din cauza unei anumite "prietene" nu am putut sa ma combin cu el! Dar dupa 3 luni dupa ce l`am cunoscut,am facut eu primul pas si am vb cu el pe messenger,iam propus sa ne intalnim,iar restul a venit de la sine(adica din acea seara am ramas impreuna).Toate bune si frumoase,ma facut sa cred ca e baiatul perfect pentru mine...felul cum se comporta,cum vorbea,cum ma privea,mi`a recunoscut ca si el a simtit ceva atunci cand ne`am intalnit (la banchet la mine,el era dj)...etc. . dar,dupa 3 sapt el a plecat in italia,spunandu`mi ca nu stie cat sta acolo, ca vrea sa isi gaseasca de munca...etc. Eu...simtindu`ma singura,nefiind constienta de faptul ca el se intereseaza in orice secunda despre mine de la prietenii lui si nu numai, si asa m`am implicat intr`o relatie cu un fost prieten de al baiatului.Sigur ca el a aflat si ca nu i`a convenit pt ca era un intrus.Eu nu m`am combinat cu acel intrus doar ca sa afle el si sa "ii fac in ciuda",pur si simplu, acela ma facut sa cred ca e cu totul alt om,si nestiind cand se intoarce si daca se mai intoarce in tara celalalt, mi`am zis sa incerc ,dar nu a fst asa cum am crezut, si normal ca gandul mi`a stat non-stop la baiatul plecat...! Din fericire, baiatul din Italia s`a intors mai devreme decat trebuia, noi nu mai eram impreuna,dar prima data cand l`am vazut,i`am sarit in brate (abia m`am abtinut sa nu plang si sa fiu normala) l`am pupat pe obraz si cam atat.Apoi dupa 2 zile,eu m`am descotorosit de intrusul acela,si am vb cu baiatul venit din It,prin mesaje si la fel,i`am propus sa ne intalnim sa ii explic care a fost treaba cu intrusul.Ne`am intalnit, el mi`a spus ca nu i`a placut faza aia, si ca de acum incolo nu mai poate sa aiba incredere in mine,dar totusi, ne`am impacat,spunandu`mi ca nu este perfect dar merita sa il astept.
Mie imi place mult ca el se intelege foarte bine cu mama mea,si asta inseamna mult pentru mine,mai ales ca mama il iubeste ca pe propiul ei fiu.Eu cred ca si el tine destul de mult la mine,si el pimul baiat cu care am o relatie foarte buna,ador felul cum se comporta cu mine...nu stiu daca pot spune ca il iubesc, asta implica multe dar, tin mult,poate foarte mult la el.El mi`a spus ca iubirea la el vine cu timpul,dar oricum orice ar fi el nu m`ar uita asa de usor!
Si scopul acestui mesaj :
De sarbatori,eu o sa le petrec cu el si cu cativa prieteni comuni, oricum, vom fi impreuna (fara parinti sau altcineva,sper).Si eu as fi, pot spune, pregatita sa fac dragoste cu el .I`am spus si lui mai cu perdea chestia asta si nu stiu daca m`a inteles perfect,doar m`a intrebat daca nu imi este frica.
In concluzie,dati`mi un sfat!Spuneti`mi parerea voastra! Se merita sa fac acest pas?Ma merita?Tine la mine indeajuns?


La 15 ani ar trebui sa te intereseze scoala, viitorul tau, o facultate, o cariera...... Nu e firesc ca la 15 ani sa te gandesti doar la baieti si sex.....
catalina09
Postat pe 16 Ianuarie 2011 10:38
aici nici nu mai este vorba de diferenta de varsta...ca 5 ani,nu e atat de mult,numai ca e o diferenta de varsta care pe tine te dezavantajeaza din start,plus ca la 15 ani trebuie sa fi in faza in care sa tatonezi terenul nu sa il si explorezi....eu, desi nu am fost crescuta foarte strict in ceea ce priveste viata sexuala,de fapt lamn in casa e un subiect tabu...am anumite conceptii pe care mi le-am format singura si,eu sunt de parere ca la varsta asta si daca e dragostea cea mai mare,reciproca chiar trebuie sa astepti,sa se formeze respectul reciproc,sa va cunoasteti la alt nivel..sa ii cunosti intentiile indeajuns de bine....si cand ma gandesc ca singura mea grija la 15 ani era sa iau corijenta la mate oricum,gandeste-te,si sunt sigura ca ai sa ajungi la o concluzie care sa te avantajeze..multa bafta
danutz_nikolleta
Postat pe 16 Ianuarie 2011 10:46
Pustoaic-o cam devreme te bate pe tine gandul sa devii FEMEIE fizic , asteapta sa devii femeie si Psihic, iar prietenul tau , pe care tu simtindu-te singura pentru o perioada ,si tu de fapt stiai ca el va revenii in tara ,ca am citit foarte atent ce ai scris " el a revenit mai devreme in tara " ceva de genul ai scris, la 15 ani sa te simti singura ...hmm si te-ai cuplat IRONIC cu un prieten comun de-al vostru asta ce iti demonstreaza ? ca esti gata sa devii femeie ? Eu nu cred....zici ca ai 50 pe bune asa am simtit din ceea ce ai scris si o nevoie extraordinara de P..a sau esti ' presata ' de respectivul prieten ?
Daca da dai papucii , daca nu mai asteapta , si nu mai baga strambe p-aici ca nu stiai daca el va mai venii ca te contrazici singura ,ba stii ca nu vine ba ca a venit mai devreme decat cand trebuia ,cum draqu e pana la urma ?
Daca vrei sa mi-o iei in nume de rau ial in nume de rau ,ti-am spus parerea unui baiat de 22 de ani care a avut ceva relatii pana acum la 22,si ar vrea si el o VIRGINA ,dar nu prea mai gasesti cum nici baieti virgini nu mai gasesti,ca nah si femeile vor baieti ( barbati ) experimentati care sa stie cum sa le ia,ce sa le faca .
Concluzie : mai gandeste-te vreo 2-3-4-5 ani ,pana cand gasesti o persoana potrivita sau macar o varsta potrivita,ca inca esti copila la minte . Si crede-ma ai sa ajungi la o varsta cand poate n-ai sa mai fii cu ala ,si ai sa gasesti pe cineva care intr-adevar iti merita tot trupul si inima ta la fel cum si el va face la fel la randul lui ,si daca dai de vreun barbat care se respecta si isi respecta si femeia mai mult decat pe el , crede-ma virginitatea pe care tu daca o vei mai avea ,va fii un mare ATU al tau ,si al lui pentru ca stie ca el a fost primul BARBAT ,si te va pretuii asa cum trebuie iar tu iti vei pastra demnitatea ta ,si mandria ta chiar daca pana il vei gasii va dura ceva,sau poate chiar lai gasit.
Iar daca nu vrei asta si vrei neaparat maciuca,atunci nu iti mai inteleg postul aici,iar eu mam chinuit sa scriu aici degeaba.
Am incercat sa fiu cat pe posibil de explicit pentru ca o pustoaica de 15 ani sa inteleaga. E alegerea ta

alexo88
Postat pe 17 Ianuarie 2011 12:49
..Lasa mai fato asta si pune mana pe carte!
printesaaaa_x
Postat pe 19 Ianuarie 2011 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire inposibila 20 De la: cristi_nne 4 Iunie 2009 14:01
cat de bun este la pat ? 61 De la: Diavolyta_ 10 Mai 2009 23:33
parintii lui nu sunt de acord cu mine... 6 De la: kudika_pudika 23 August 2011 17:57
santajati de proprii copii 4 De la: kudika143709 14 Martie 2010 10:17
O alta iubire imposibila 23 De la: kudika081126 8 Ianuarie 2010 01:15