Setari Cookie-uri

Va rog mult de tot sa ma ajutati si pe mine, nu stiu ce sa mai fac..

Acum o sapt ne-am despartit din cauza unor probleme care acum s-au rezolvat , eu in ultima vreme ii spuneam mereu ca sunt suparat ,terminat din cauza acestor probleme si ea la un momentdat a zis sa luam o pauza ca e mai bine asa(ca sa nu ne despartim).In aceasta ,,pauza,, eu ii dadeam seara mesaje de noapte buna si intr-o seara i-am zis ca imi e dor de noi doi si bla bla bla.... si atunci ea parca cn stie ce i-am zis imi trimite mesaj cum ca gata uita-ma intre noi doi numai e nik , am incercat sa te iubesc dar nu s-a putut dar in timpul relatiei ne-am jurat amandoi iubire si ea imi zice ca daca o sa o las o sa ma urasca toata viata. Eu faceam totul pentru sunt mort dupa ea o iubesc la nebunie... ba chiar inainte cand eram impreuna ea ma chema mereu pe la ea ca era singura si i venea dor de mine.... bun si a 2 a zi dupa ce ne-am despartit m-am dus la ea sa ma penseze am facut-o sa rada si am stat langa ea si mi-a zis sa pastrez distanta .Apoi am incercat sa o sarut si ea se intorcea si dintr-o data m-a luat si m-a sarutat ea si i-am zis daca ma mai iubeste, atunci ea a inchis ochii si a zis ca nu ma mai iubeste si dupaia i-am zis sa zica sincer si face ca da... Asa , si i-am zis sa ne impacam ca o iubesc mult dar ea numai vrea de ce nu stiu... ce sa fac ca o iubesc cel mai mult si stiu ca si ea ma iubit mult de tot dar nu stiu ce e cu ea.
Va multumesc
bogdy10
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:01
De la: bogdy10, la data 2010-11-25 11:01:14Acum o sapt ne-am despartit din cauza unor probleme care acum s-au rezolvat , eu in ultima vreme ii spuneam mereu ca sunt suparat ,terminat din cauza acestor probleme si ea la un momentdat a zis sa luam o pauza ca e mai bine asa(ca sa nu ne despartim).In aceasta ,,pauza,, eu ii dadeam seara mesaje de noapte buna si intr-o seara i-am zis ca imi e dor de noi doi si bla bla bla.... si atunci ea parca cn stie ce i-am zis imi trimite mesaj cum ca gata uita-ma intre noi doi numai e nik , am incercat sa te iubesc dar nu s-a putut dar in timpul relatiei ne-am jurat amandoi iubire si ea imi zice ca daca o sa o las o sa ma urasca toata viata. Eu faceam totul pentru sunt mort dupa ea o iubesc la nebunie... ba chiar inainte cand eram impreuna ea ma chema mereu pe la ea ca era singura si i venea dor de mine.... bun si a 2 a zi dupa ce ne-am despartit m-am dus la ea sa ma penseze am facut-o sa rada si am stat langa ea si mi-a zis sa pastrez distanta .Apoi am incercat sa o sarut si ea se intorcea si dintr-o data m-a luat si m-a sarutat ea si i-am zis daca ma mai iubeste, atunci ea a inchis ochii si a zis ca nu ma mai iubeste si dupaia i-am zis sa zica sincer si face ca da ma mai iubeste... Asa , si i-am zis sa ne impacam ca o iubesc mult dar ea numai vrea de ce nu stiu... ce sa fac ca o iubesc cel mai mult si stiu ca si ea ma iubit mult de tot dar nu stiu ce e cu ea.
Va multumesc
bogdy10
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:02
Va multumesc [/quote]
bogdy10
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:04
sa cresti mare!
geo_resuscitat
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:07
cu placere! si altadata ne gasesti tot aici!
vitamina_c
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:14
se joaca cu tine ma.....da ia zi sincer cati ani ai?
size_back
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:20
De la: size_back, la data 2010-11-25 11:20:13se joaca cu tine ma.....da ia zi sincer cati ani ai?


cred ca-i destul de mare daca se penseaza!
vitamina_c
Postat pe 25 Noiembrie 2010 11:29
De la: bogdy10, la data 2010-11-25 11:01:14Acum o sapt ne-am despartit din cauza unor probleme care acum s-au rezolvat , eu in ultima vreme ii spuneam mereu ca sunt suparat ,terminat din cauza acestor probleme si ea la un momentdat a zis sa luam o pauza ca e mai bine asa(ca sa nu ne despartim).In aceasta ,,pauza,, eu ii dadeam seara mesaje de noapte buna si intr-o seara i-am zis ca imi e dor de noi doi si bla bla bla.... si atunci ea parca cn stie ce i-am zis imi trimite mesaj cum ca gata uita-ma intre noi doi numai e nik , am incercat sa te iubesc dar nu s-a putut dar in timpul relatiei ne-am jurat amandoi iubire si ea imi zice ca daca o sa o las o sa ma urasca toata viata. Eu faceam totul pentru sunt mort dupa ea o iubesc la nebunie... ba chiar inainte cand eram impreuna ea ma chema mereu pe la ea ca era singura si i venea dor de mine.... bun si a 2 a zi dupa ce ne-am despartit m-am dus la ea sa ma penseze am facut-o sa rada si am stat langa ea si mi-a zis sa pastrez distanta .Apoi am incercat sa o sarut si ea se intorcea si dintr-o data m-a luat si m-a sarutat ea si i-am zis daca ma mai iubeste, atunci ea a inchis ochii si a zis ca nu ma mai iubeste si dupaia i-am zis sa zica sincer si face ca da... Asa , si i-am zis sa ne impacam ca o iubesc mult dar ea numai vrea de ce nu stiu... ce sa fac ca o iubesc cel mai mult si stiu ca si ea ma iubit mult de tot dar nu stiu ce e cu ea.
Va multumesc
unde te-a pensat
Valy90
Postat pe 25 Noiembrie 2010 12:32
De la: bogdy10, la data 2010-11-25 11:01:14Acum o sapt ne-am despartit din cauza unor probleme care acum s-au rezolvat , eu in ultima vreme ii spuneam mereu ca sunt suparat ,terminat din cauza acestor probleme si ea la un momentdat a zis sa luam o pauza ca e mai bine asa(ca sa nu ne despartim).In aceasta ,,pauza,, eu ii dadeam seara mesaje de noapte buna si intr-o seara i-am zis ca imi e dor de noi doi si bla bla bla.... si atunci ea parca cn stie ce i-am zis imi trimite mesaj cum ca gata uita-ma intre noi doi numai e nik , am incercat sa te iubesc dar nu s-a putut dar in timpul relatiei ne-am jurat amandoi iubire si ea imi zice ca daca o sa o las o sa ma urasca toata viata. Eu faceam totul pentru sunt mort dupa ea o iubesc la nebunie... ba chiar inainte cand eram impreuna ea ma chema mereu pe la ea ca era singura si i venea dor de mine.... bun si a 2 a zi dupa ce ne-am despartit m-am dus la ea sa ma penseze am facut-o sa rada si am stat langa ea si mi-a zis sa pastrez distanta .Apoi am incercat sa o sarut si ea se intorcea si dintr-o data m-a luat si m-a sarutat ea si i-am zis daca ma mai iubeste, atunci ea a inchis ochii si a zis ca nu ma mai iubeste si dupaia i-am zis sa zica sincer si face ca da... Asa , si i-am zis sa ne impacam ca o iubesc mult dar ea numai vrea de ce nu stiu... ce sa fac ca o iubesc cel mai mult si stiu ca si ea ma iubit mult de tot dar nu stiu ce e cu ea.
Va multumesc


Vorbeste cu ea,intreaba ce are? spunei ca suferi...sa-ti de macar un motiv mai concret,acum cand problemele sau rezolvat ...Intreab o ce se intampla cu voi cu ea?¿? Mult succes
S_K_
Postat pe 25 Noiembrie 2010 12:42
Am 17 ani...... credeam ca dau de niste oameni seriosi.
In fine azi am vorbit cu ea la telefon si am intreabat-o daca ma mai iubeste si ea mi-a zis ca nu si eu i-am zis ca asa repede m-a uitat? Si ea a zis nu iti zice ca ma mai iubeste pt ca dupaia mi-o iau in cap si ii cer sa ne impacam si ea nu vre asta.... deci ma mai iubeste si era si normal , dar nu stiu de ce nu vrea sa ne mai impacam nu i-am facut nimic rau...Tin prea mult la ea pot sa zic ca pe ea am iubit-o cel mai mult .Ce sa-i mai zic cand vorbim o fac fericita dar degeaba nu stiu ce sa mai fac ca eu stiu ca ea ma mai iubeste:(.
bogdy10
Postat pe 25 Noiembrie 2010 21:46
Am vorbit aseara cu ea 2 ore la telefon si cand o intrebem de ce ,de ce,de ce ea zike ca nu mai vrea sa-i aduca aminte sa schimb subiectu ca altfel inchide.... dupa ne-am mai ,,potolit,, si radeam amandoi si hopa s-a facut fix eu i-am zis ca ma iubeste... si ea a zis cn e fata pe care o iubesti si ea te iubeste? Si eu i-am zis ca o stie si ea si bla bla bla.... la inceput a zis ca nu ii e dor de mine si la sfarsit a lasat asa un sentiment ca ma mai iubeste, eu nu stiu ce sa mai fac
bogdy10
Postat pe 26 Noiembrie 2010 10:01
De la: bogdy10, la data 2010-11-26 10:01:16Am vorbit aseara cu ea 2 ore la telefon si cand o intrebem de ce ,de ce,de ce ea zike ca nu mai vrea sa-i aduca aminte sa schimb subiectu ca altfel inchide.... dupa ne-am mai ,,potolit,, si radeam amandoi si hopa s-a facut fix eu i-am zis ca ma iubeste... si ea a zis cn e fata pe care o iubesti si ea te iubeste? Si eu i-am zis ca o stie si ea si bla bla bla.... la inceput a zis ca nu ii e dor de mine si la sfarsit a lasat asa un sentiment ca ma mai iubeste, eu nu stiu ce sa mai fac


I-am spus ca o iubesc, dar ea nu ma mai iubeste, dar ma iubeste, pe ea o iubesc cel mai mult...bla bla bla.
La vrasta ta nu stii cei aia iubire, asa ca daca e sa fie ea sau nu cu tine n-ai sa mori, iti garantez asta, iti vatrece...vei "iubii " de foarte multe ori pana pe la 30 de ani...si nu singura fata
kudika311399_silvia
Postat pe 26 Noiembrie 2010 10:13
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-11-26 10:13:48
De la: bogdy10, la data 2010-11-26 10:01:16Am vorbit aseara cu ea 2 ore la telefon si cand o intrebem de ce ,de ce,de ce ea zike ca nu mai vrea sa-i aduca aminte sa schimb subiectu ca altfel inchide.... dupa ne-am mai ,,potolit,, si radeam amandoi si hopa s-a facut fix eu i-am zis ca ma iubeste... si ea a zis cn e fata pe care o iubesti si ea te iubeste? Si eu i-am zis ca o stie si ea si bla bla bla.... la inceput a zis ca nu ii e dor de mine si la sfarsit a lasat asa un sentiment ca ma mai iubeste, eu nu stiu ce sa mai fac


I-am spus ca o iubesc, dar ea nu ma mai iubeste, dar ma iubeste, pe ea o iubesc cel mai mult...bla bla bla.
La vrasta ta nu stii cei aia iubire, asa ca daca e sa fie ea sau nu cu tine n-ai sa mori, iti garantez asta, iti vatrece...vei "iubii " de foarte multe ori pana pe la 30 de ani...si nu singura fata


in primul rand ai dreptate...o sa se sature de iubit, dar momentan pt el este f importanta fata....acuma problema este ca eu nu inteleg o iota din ce scrie el o iubeste, ea il iubeste, da ii zice ca nu il iubeste dar el crede asta...adolescentii astia... Sfatul meu este sa mergi mai departe si sa nu mai plangi dupa ea
inna_1688
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:19
De la: bogdy10, la data 2010-11-25 11:01:14Acum o sapt ne-am despartit din cauza unor probleme care acum s-au rezolvat , eu in ultima vreme ii spuneam mereu ca sunt suparat ,terminat din cauza acestor probleme si ea la un momentdat a zis sa luam o pauza ca e mai bine asa(ca sa nu ne despartim).In aceasta ,,pauza,, eu ii dadeam seara mesaje de noapte buna si intr-o seara i-am zis ca imi e dor de noi doi si bla bla bla.... si atunci ea parca cn stie ce i-am zis imi trimite mesaj cum ca gata uita-ma intre noi doi numai e nik , am incercat sa te iubesc dar nu s-a putut dar in timpul relatiei ne-am jurat amandoi iubire si ea imi zice ca daca o sa o las o sa ma urasca toata viata. Eu faceam totul pentru sunt mort dupa ea o iubesc la nebunie... ba chiar inainte cand eram impreuna ea ma chema mereu pe la ea ca era singura si i venea dor de mine.... bun si a 2 a zi dupa ce ne-am despartit m-am dus la ea sa ma penseze am facut-o sa rada si am stat langa ea si mi-a zis sa pastrez distanta .Apoi am incercat sa o sarut si ea se intorcea si dintr-o data m-a luat si m-a sarutat ea si i-am zis daca ma mai iubeste, atunci ea a inchis ochii si a zis ca nu ma mai iubeste si dupaia i-am zis sa zica sincer si face ca da... Asa , si i-am zis sa ne impacam ca o iubesc mult dar ea numai vrea de ce nu stiu... ce sa fac ca o iubesc cel mai mult si stiu ca si ea ma iubit mult de tot dar nu stiu ce e cu ea.
Va multumesc

si-o fi dat seama ca esti un prost!
pickard
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:23
De la: bogdy10, la data 2010-11-26 10:01:16Am vorbit aseara cu ea 2 ore la telefon si cand o intrebem de ce ,de ce,de ce ea zike ca nu mai vrea sa-i aduca aminte sa schimb subiectu ca altfel inchide.... dupa ne-am mai ,,potolit,, si radeam amandoi si hopa s-a facut fix eu i-am zis ca ma iubeste... si ea a zis cn e fata pe care o iubesti si ea te iubeste? Si eu i-am zis ca o stie si ea si bla bla bla.... la inceput a zis ca nu ii e dor de mine si la sfarsit a lasat asa un sentiment ca ma mai iubeste, eu nu stiu ce sa mai fac

nu stie ce vrea, poate aspira la ceva mai mult! voi sunteti in perioada in care nu prea intelegeti ce se intampla cu voi...maturizarea!
roz5blue6lila7
Postat pe 4 Decembrie 2010 12:28
De la: bogdy10, la data 2010-11-26 10:01:16Am vorbit aseara cu ea 2 ore la telefon si cand o intrebem de ce ,de ce,de ce ea zike ca nu mai vrea sa-i aduca aminte sa schimb subiectu ca altfel inchide.... dupa ne-am mai ,,potolit,, si radeam amandoi si hopa s-a facut fix eu i-am zis ca ma iubeste... si ea a zis cn e fata pe care o iubesti si ea te iubeste? Si eu i-am zis ca o stie si ea si bla bla bla.... la inceput a zis ca nu ii e dor de mine si la sfarsit a lasat asa un sentiment ca ma mai iubeste, eu nu stiu ce sa mai fac


shit test....

eu as pune-o sa aleaga intre mine si singura. i-as spune ca nu am timp sa cheltuiesc energia pe toanele ei, daca ma vrea stie unde ma gaseste si as pleca. asa intorci testul in favoarea ta, vezi daca chiar tine la tine sau e usor influentabila si vrea sa se rupa de tine dar nu stie cum.
leo_
Postat pe 6 Decembrie 2010 12:15
Puiule, ia si invata de aici...

http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw&feature=related

E valabil pentru orice sex
rashela
Postat pe 6 Decembrie 2010 12:26
De la: rashela, la data 2010-12-06 12:26:04
http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw&feature=related

E valabil pentru orice sex


super tare badea, face el cum face si mai da o bomba tare
problema se pune: din ce "pozitie" ai atitudinea asta?
insa groso mondo e foarte ok atitudinea asta :P

orice, cearta cu o femeie isterica, eu zic ca se poate rezolva foarte simplu prin sex (daca logistica o permite )
battleofwits
Postat pe 6 Decembrie 2010 12:42
De la: battleofwits, la data 2010-12-06 12:42:20
De la: rashela, la data 2010-12-06 12:26:04
http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw&feature=related

E valabil pentru orice sex


super tare badea, face el cum face si mai da o bomba tare
problema se pune: din ce "pozitie" ai atitudinea asta?
insa groso mondo e foarte ok atitudinea asta :P

orice, cearta cu o femeie isterica, eu zic ca se poate rezolva foarte simplu prin sex (daca logistica o permite )


Da asa ... tin sa va zic ca ne-am impacat si deocamdata ne e foarte bine impreuna ba chiar am avansat in relatiia noastra.....:)
bogdy10
Postat pe 6 Decembrie 2010 22:27
De la: bogdy10, la data 2010-12-06 22:27:42
De la: battleofwits, la data 2010-12-06 12:42:20
De la: rashela, la data 2010-12-06 12:26:04
http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw&feature=related

E valabil pentru orice sex


super tare badea, face el cum face si mai da o bomba tare
problema se pune: din ce "pozitie" ai atitudinea asta?
insa groso mondo e foarte ok atitudinea asta :P

orice, cearta cu o femeie isterica, eu zic ca se poate rezolva foarte simplu prin sex (daca logistica o permite )


Da asa ... tin sa va zic ca ne-am impacat si deocamdata ne e foarte bine impreuna ba chiar am avansat in relatiia noastra.....:)

sinucide -te si tu acum! auzi ce probleme are la 17 ani!
pickard
Postat pe 6 Decembrie 2010 22:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Spune ca atunci cand este alaturi de mine prefera orice altceva decat sa mai faca dragoste 177 De la: nikolas_09 1 Decembrie 2011 16:14
qm se duce p rapa o rel din orgoliu! 19 De la: twins_21 3 Februarie 2013 16:40
Se va intoarce? 3 De la: Apadeploaie 1 Mai 2010 20:30
remediu pt ciclu "preamtur" 12 De la: nicoleta4856 10 Iunie 2009 21:35
ce sa fac sa ma impac cu fosta iubita 69 De la: carteraru_vali 13 Septembrie 2012 17:00