Setari Cookie-uri

cum sa uit?!?

De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 14:53:11
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 14:20:52"asta e cea mai tare duma pe care am auzit-o azi "

e bn ca ai auzit ceva tare azi


sa zica mersi ca n-a simtit ceva tare!

o gogonica intre masele...sa vezi ce avea si el orgasm oral intre dinti!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:03
cum am reusit eu astazi sa rad
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:26
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 15:26:43cum am reusit eu astazi sa rad

mai vino pe aici ca sigur ai sa te hlizesti zilnic!
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:28
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 15:26:43cum am reusit eu astazi sa rad


vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:30
pai o sa intru mai des,oricum la servici de multe ori ma plictisesc si atunci stau si ma gandesc,aici macar mai schimb niste pareri,mai fac o baie rece si asa ai spus ca apa rece mai e destula
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:35
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 15:35:23pai o sa intru mai des,oricum la servici de multe ori ma plictisesc si atunci stau si ma gandesc,aici macar mai schimb niste pareri,mai fac o baie rece si asa ai spus ca apa rece mai e destula


o fi ea destula da costa!
vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:36
mult? sa nu ajung la faliment
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:38
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 15:36:09
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 15:35:23pai o sa intru mai des,oricum la servici de multe ori ma plictisesc si atunci stau si ma gandesc,aici macar mai schimb niste pareri,mai fac o baie rece si asa ai spus ca apa rece mai e destula


o fi ea destula da costa!

nu fi rea..gandeste pozitiv vine zapada..tre sa bagam si noi pe cineva cu capul in zapada...mai ales daca are capul fierbinte asa cum il are ea
size_back
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:39
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:39:18
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 15:36:09
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 15:35:23pai o sa intru mai des,oricum la servici de multe ori ma plictisesc si atunci stau si ma gandesc,aici macar mai schimb niste pareri,mai fac o baie rece si asa ai spus ca apa rece mai e destula


o fi ea destula da costa!

nu fi rea..gandeste pozitiv vine zapada..tre sa bagam si noi pe cineva cu capul in zapada...mai ales daca are capul fierbinte asa cum il are ea


vitamina_c
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:41
De la: size_back, la data 2010-11-29 15:39:18
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 15:36:09
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 15:35:23pai o sa intru mai des,oricum la servici de multe ori ma plictisesc si atunci stau si ma gandesc,aici macar mai schimb niste pareri,mai fac o baie rece si asa ai spus ca apa rece mai e destula


o fi ea destula da costa!

nu fi rea..gandeste pozitiv vine zapada..tre sa bagam si noi pe cineva cu capul in zapada...mai ales daca are capul fierbinte asa cum il are ea




fierbinte eu
alexandra_alle
Postat pe 29 Noiembrie 2010 15:42
De la: vitamina_c, la data 2010-11-29 14:53:11
sa zica mersi ca n-a simtit ceva tare!


te pricepi la kegel?
battleofwits
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:03
Pt.kudika333658
Lazare, ridica-te si umbla!!

Sa fii iubita!!
motzko
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:50
De la: motzko, la data 2010-11-29 16:50:24Pt.kudika333658
Lazare, ridica-te si umbla!!

Sa fii iubita!!

zis si facut!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 09:38
M-am amuzat teribil citind ceea ce ati scris aici... Si eu am facut din nou un dus rece....chiar daca fac mereu cel putin 2 pe zi...de cateva luni incoace...
Si ca sa iti spun ca se poate si mai rau....Alexandra...asculta la mine.....Dupa 4 ani...cu bune si cu rele..(fara mutat impreuna )....cu 2 zile inainte de ziua mea de nastere...si dupa alte 3 cereri...a venit si vestea cea mare: ”Vrei s fii sotia mea???--hai sa cautam inel de logodna!!!” - eu mi-s mai pretentioasa..si noh... Eu...fericire nevoie mare...parca nu imi mai incapeam in ”mine”....El..merge inpoi acasa...La 2wa zile, mai exact de ziua mea....primesc alta veste mare....”el nu ma mai iubeste cum m-a iubit pana acum si gata..ne despartim!!”....ce reactie sa am eu???am crezut ca ii gluma si noh ii trece...tinand cont ca mi-o zis-o la telefon si noh..... Si uite asa au trecut 2 luni de atunci...in care eu inca m mai bag cand imi vine s plang sub un dus cu apa rece (la propriu)...ca s imi treaca....Alt motiv nu o avut....doar ca asa...de-o data ...flacara so stins....Ne-am intalnit o singura data la un ceai....si doar atat...Ce-ar mai fi de facut????ce-ar mai fi de zis???nu mai stiu...si nici nu mai vreau s stiu...pt ca daca ma iubea...si intr-adevar vroia s fac casa cu el....facea ceva....Nu se pot schimba sentimentele asa de pe o zi pe alta.....Dar capul sus..privirea inainte...si...zambetul pe buze....si trecem peste....
__XXX__
Postat pe 4 Decembrie 2010 13:56
gaseste-ti si tu pe altul mai bin si mai frumos si mai cu multi bani si sa vezi dupa aia ce o sa simta el ptr tine!Nu are rost sa stai cu unul care deja te-a inselat si care a zis ca nu mai simte nimic ptr tine!Dragoste cu forta nu se poate
playboy
Postat pe 4 Decembrie 2010 19:40
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:39:00Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(



Pfffff.....voi aveti impresia ca daca-s altii protagonistii,e altul si "sfatul" Ia nu va mai fie lene si cautati in arhiva...
Fata draga,nu esti singura careia i s-a intamplat asa ceva....
AdrianaR
Postat pe 4 Decembrie 2010 19:46
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:39:00Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(




Am patit acelasi lucru.Am stat cu el 3 ani jum,la cateva zile si'a dus spalacita acasa.Stii ce'am facut cand am aflat?M'am dus acasa,m'am uitat in oglinda si mi'am spus ca am niste ochi mult prea frumosi ca sa plang dupa un cretin.Mi'a fost f greu,dar a trecut.Acum imi suna prietenii si face pe victima.Eu ma distrez la culme,imi vad de noua mea viata.Indiferenta doare cel mai tare,iubita. Sanatate numa bine
crystyna_crystynutza
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:03
De la: crystyna_crystynutza, la data 2010-12-04 20:03:01
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:39:00Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(




Am patit acelasi lucru.Am stat cu el 3 ani jum,la cateva zile si'a dus spalacita acasa.Stii ce'am facut cand am aflat?M'am dus acasa,m'am uitat in oglinda si mi'am spus ca am niste ochi mult prea frumosi ca sa plang dupa un cretin.Mi'a fost f greu,dar a trecut.Acum imi suna prietenii si face pe victima.Eu ma distrez la culme,imi vad de noua mea viata.Indiferenta doare cel mai tare,iubita. Sanatate numa bine


Subscriu!!!
AdrianaR
Postat pe 4 Decembrie 2010 20:15
De la: AdrianaR, la data 2010-12-04 20:15:25
De la: crystyna_crystynutza, la data 2010-12-04 20:03:01
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:39:00Buna ziua numele meu este Alexandra,am 21 de ani si tocmai m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 ani jumatate,la cateva zile dupa ce ne-am despartit el si-a facut o alta prietena care a dus-o acasa a prezentat-o parintilor lui si au petrecut cateva noptii impreuna.El spune ca nu s-a intamplat nimic intre ei doi doar au dormit impreuna si nimic mai mult ,dar eu nu cred.Eu i-am spus ca sunt dispusa sa ma impac cu el si sa ne mai dam o sansa dar el numai vrea,spune ca numai simte ceea ce a simtit o data pt mine.Mie imi este foarte greu si nu stiu ce sa fac sa trec peste tot,cum sa uit de el si cum sa fac sa numai sufar atat,nu e zi in care sa nu plang si sa nu ma gandesc la el :(




Am patit acelasi lucru.Am stat cu el 3 ani jum,la cateva zile si'a dus spalacita acasa.Stii ce'am facut cand am aflat?M'am dus acasa,m'am uitat in oglinda si mi'am spus ca am niste ochi mult prea frumosi ca sa plang dupa un cretin.Mi'a fost f greu,dar a trecut.Acum imi suna prietenii si face pe victima.Eu ma distrez la culme,imi vad de noua mea viata.Indiferenta doare cel mai tare,iubita. Sanatate numa bine


Subscriu!!!


me too!!!!!!!!!!!!
extravagant
Postat pe 4 Decembrie 2010 23:39
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:20:51am zis eu ca ati fost rele?? nu-mi plang de mila,vreau sa-l uit si vroiam sa mai aflu si alte pareri


Esti prea buna pt. el!
Da-l naibii. O sa gasesti unul care sa te merite.
stem_29
Postat pe 5 Decembrie 2010 00:01
De la: __XXX__, la data 2010-12-04 13:56:49M-am amuzat teribil citind ceea ce ati scris aici... Si eu am facut din nou un dus rece....chiar daca fac mereu cel putin 2 pe zi...de cateva luni incoace...
Si ca sa iti spun ca se poate si mai rau....Alexandra...asculta la mine.....Dupa 4 ani...cu bune si cu rele..(fara mutat impreuna )....cu 2 zile inainte de ziua mea de nastere...si dupa alte 3 cereri...a venit si vestea cea mare: ”Vrei s fii sotia mea???--hai sa cautam inel de logodna!!!” - eu mi-s mai pretentioasa..si noh... Eu...fericire nevoie mare...parca nu imi mai incapeam in ”mine”....El..merge inpoi acasa...La 2wa zile, mai exact de ziua mea....primesc alta veste mare....”el nu ma mai iubeste cum m-a iubit pana acum si gata..ne despartim!!”....ce reactie sa am eu???am crezut ca ii gluma si noh ii trece...tinand cont ca mi-o zis-o la telefon si noh..... Si uite asa au trecut 2 luni de atunci...in care eu inca m mai bag cand imi vine s plang sub un dus cu apa rece (la propriu)...ca s imi treaca....Alt motiv nu o avut....doar ca asa...de-o data ...flacara so stins....Ne-am intalnit o singura data la un ceai....si doar atat...Ce-ar mai fi de facut????ce-ar mai fi de zis???nu mai stiu...si nici nu mai vreau s stiu...pt ca daca ma iubea...si intr-adevar vroia s fac casa cu el....facea ceva....Nu se pot schimba sentimentele asa de pe o zi pe alta.....Dar capul sus..privirea inainte...si...zambetul pe buze....si trecem peste....


Ce cretin:)
Auzi, stii ceva.....Dumnezeu te iubeste!
D-aia ai patit asta inainte de casatorie.
stem_29
Postat pe 5 Decembrie 2010 00:09
foarte greu sa uiti pe cineva, mai ales dupa atata timp.defapt nu o sa il uiti niciodata, dar trebuie sa accepti situatia.nu a fost sa fie el.iesi in oras, intalneste-te cu prietenii/prietenele, incearca sa te distrezi cat mai mult. incurajeaza-te singura, nu ai facut nimic rau, nu a fost vina ta, el a pirdut, nu tu.
Ai grija de tine.
SteffishoOr
Postat pe 5 Decembrie 2010 10:09
Putina demnitate va rog....te-a lasat pentru alta si tu tot il vrei...tipc feminin..nu ai de ce sa fii rezerva lui..Iesi distreaza-te...mai uiti
Lady_Gaga9
Postat pe 5 Decembrie 2010 14:36
Draga fata -KUDIKA 333658

Inteleg ca il iubesti ,dar cred ca deja ai primit raspunsul la sentimentele tale ,prin atitudinea lui.
Va trebui sa incerci sa-l uiti chiar daca este greu si dureros ; iesi cit mai des ,fa ce iti place ,mai bine zis ce iti placea odata,discuta cu cit mai multe persoane care au trecut prin asta ,etc.
Trebuie sa ajungi in viitor sa iti iubesti propria persoana la fel de mult cum iubesti acum persoana lui.
Nu uita nici de credinta ,iar timpul iti va oferi cu siguranta cea mai buna solutie .Si....capul sus !!!
kudika013181
Postat pe 5 Decembrie 2010 17:44
Draga mea, asculta si vei intelege. multe din noi fetele gresim ca ne indragostim incepem sa iubim si pe urma stam sa fim calcate in picioare .Dar un singur lucru nu intelegem, cand observam ca relatia nu mai merge, noi incercam sa le remediem, sa iertam, dar nu incercam sa ignoram si sa nu le acceptam sa fim atat de josnice. Ar trebui sa ne schimbam, cum observam ca suntem inselate spre exemplu sai parasim fara sa ne uitam in urma. dar noi facem contrariu iar barbatilor asta le place , sa le stai la picioare, sa se simta iubiti dar in schimb ei nu arata k si ei iubesc, k si ei se pot indragosti dar tocmai nu arata k sa nu fie josnici.
Stiu k este frumos sa iubesti dar cu grija, sa nu arati .Intotdeauna trebuie sa fi mai smechera decat el.
Si eu am trecut printr-o casnicie de aproape 12 ani , am 2 copii sanatosi si noi am suferit din cauza uneia care si-a bagat coada, iar el ne-a intors spatele . ne-a spus k s-a indrogostit si k pe noi nu ne mai iubeste.Pana si copii l-au rugat sa se intoarca la noi dar nu a mai fost cale de intoarcere. Si acum incercam sa ne refacem viata singuri ,sa ne traim viata in continuare si fara el.
La tine este altceva esti tanara, frumoasa, nu ai copii asa ca, capul sus si tot inainte , si altadata ai grija de cine te indragostesti. Numai bine.
kudika120879
Postat pe 5 Decembrie 2010 18:50
Draguta esti asa de tanara si ai un suflet mare dar nu te mai umili ,nu ai inteles ca nu te mai vrea daca te-a schimbat cu alta si ti-a si marturisit ca nu mai vrea sa fie cu tine?capul sus si priveste doar inainte ai toata viata in fata.Asta se intampla cand incepi o relaTIE LA O VARSTA ATAT DE FRAGEDA!DAR NU-I NIMIC DZEU A LASAT UITAREA SI ...VIATA MERGE INAINTE!MULTA BAFTA!
mimishor957
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:28
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:56:02nu m-am oferit intr-un timp foarte scurt,probabil nu s-a inteles ce am zis,oricum e usor sa spui uita-l si nu te mai milogi de el,stiu ca viata merge mai departe dar e destul de greu sa uit 3 ani jumate mai ales ca am stat zi de zi impreuna


De la 17,5 ani stai impreuna zi de zi...cu cineva pe care uite ca nu-l cunosti deloc,azi???Trezeste-te!!!...desi se pare ca nu-i cine.....incearca totusi!Wake up!
hellya
Postat pe 6 Decembrie 2010 00:04
De la: hellya, la data 2010-12-06 00:04:31
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 11:56:02nu m-am oferit intr-un timp foarte scurt,probabil nu s-a inteles ce am zis,oricum e usor sa spui uita-l si nu te mai milogi de el,stiu ca viata merge mai departe dar e destul de greu sa uit 3 ani jumate mai ales ca am stat zi de zi impreuna


De la 17,5 ani stai impreuna zi de zi...cu cineva pe care uite ca nu-l cunosti deloc,azi???Trezeste-te!!!...desi se pare ca nu-i cine.....incearca totusi!Wake up!

Oare nu esti in stare sa fi altceva decit un "obiect"?Din situatia asta incearca sa iesi....altfel vei ramine pt oricare,oarecare un simplu obiect.
hellya
Postat pe 6 Decembrie 2010 00:07
De la: kudika333658, la data 2010-11-29 12:40:09plang....dar plang cateodata si de nervi si stiu ca nu merita ......

Nu tre sa plingi si nici sa ai ginduri rele....si mai ales nu uita experientza ca sa poti fi prevazatoare data viitoare;pina una alta barbatii au atitea de oferit...
hellya
Postat pe 6 Decembrie 2010 00:23
am revenit,imi pare rau dar am foarte ocupata zilele astea....am niste vesti ,acum el este cel care ma cauta ,ii pare rau.....dar este prea tarziu
alexandra_alle
Postat pe 6 Decembrie 2010 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia leu, barbatul berbec 55 De la: pickard 29 Ianuarie 2011 08:13
buna 3 De la: anybody 5 August 2009 13:20
ajutati un capricorn si o fecioara 33 De la: kudika_431 2 Aprilie 2012 16:58
salut 1 De la: mihai_sufletist 24 Iunie 2010 20:08
o scorpie si un leu????? dezastru sau.....? 12 De la: milica_albulescu 5 Martie 2009 17:00