Setari Cookie-uri

Un sfat, O parere, O opinie ceva... Se paote?

De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 10:13:07
1.nu prietenele tale trebuie sa aleaga cu cine sa iesi si cu cine nu,ele isi pot da cu parerea da doar atat si nimic mai mult.
2.o prietena nu se duce sa te parasca repede la parinti,daca a facut asta are un scop (sincer,ala cu unchiul nu l-am inteles).
3.Poti sa-i spui mamei tale adevarul legat de prietena care vrea sa se combine cu unchiul lui si poate asa o sa inteleaga si o sa-l priveasca altfel.



mama mea stie despre ideile prietenei de a ma combine cu unchisu. ea vrea sa ma combine cu un unchi de-al ei, maicasa cu altul si matusisa cu feciorsu... e un cerc vicios acolo in casa aia
Ngerusha
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:46
De la: Ngerusha, la data 2010-12-04 10:46:41
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 10:13:07
1.nu prietenele tale trebuie sa aleaga cu cine sa iesi si cu cine nu,ele isi pot da cu parerea da doar atat si nimic mai mult.
2.o prietena nu se duce sa te parasca repede la parinti,daca a facut asta are un scop (sincer,ala cu unchiul nu l-am inteles).
3.Poti sa-i spui mamei tale adevarul legat de prietena care vrea sa se combine cu unchiul lui si poate asa o sa inteleaga si o sa-l priveasca altfel.



mama mea stie despre ideile prietenei de a ma combine cu unchisu. ea vrea sa ma combine cu un unchi de-al ei, maicasa cu altul si matusisa cu feciorsu... e un cerc vicios acolo in casa aia


Scuza-ma ca te intreb da de ce dracu nu le dai cu flit?Astea nu sunt prietene...
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:52
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 10:52:03
De la: Ngerusha, la data 2010-12-04 10:46:41
De la: Barbie30_, la data 2010-12-04 10:13:07
1.nu prietenele tale trebuie sa aleaga cu cine sa iesi si cu cine nu,ele isi pot da cu parerea da doar atat si nimic mai mult.
2.o prietena nu se duce sa te parasca repede la parinti,daca a facut asta are un scop (sincer,ala cu unchiul nu l-am inteles).
3.Poti sa-i spui mamei tale adevarul legat de prietena care vrea sa se combine cu unchiul lui si poate asa o sa inteleaga si o sa-l priveasca altfel.



mama mea stie despre ideile prietenei de a ma combine cu unchisu. ea vrea sa ma combine cu un unchi de-al ei, maicasa cu altul si matusisa cu feciorsu... e un cerc vicios acolo in casa aia


Scuza-ma ca te intreb da de ce dracu nu le dai cu flit?Astea nu sunt prietene...



sincera sa fiu eu nici nu ma intalnesc prea des cu ele. dar mama este prietena cu mama ei, si cu ea, si mai suntem si vecine. si daca pana acum nu am comentat nimic a fost pentru ca nu am vrut sa ma cert cu mama mai mult decat o fac deja...
cel mai amuzant a fost in momentul in care ea mi-a zis ca daca ma voi intalni cu el nu mai am ce cauta sa ies cu ei (nu ca asta m-ar fi durut cu adevarat, oricum nu am timp de iesiri si nici nu ma atrage combinatia asta de prieteni) iar daca vreau sa ii vad pe cei din grup care imi sunt cu adevarat prieteni pot oricand sa o fac de una singura, nu e ca si cum as avea nevoie de ajutorul ei ca sa ma scoata din casa si sa ma duca la intalnire. dar asa e gandirea lor. si mai spune ca turcii lor sunt foarte inchisi la minte si foarte idioti are dreptate dar uita ca si ea e turcoaica
Ngerusha
Postat pe 4 Decembrie 2010 10:57
Atunci sa ramana mama ta prietena cu ele si tu vezi-ti de viata ta,in felul asta nu o sa-ti mai stie fiecare miscare si nici nu o sa mai aiba ce sa-i spuna mamei tale
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 11:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog raspundeti-mi 3 De la: Titanika 22 Februarie 2012 22:41
sunt la o rascruce....... 5 De la: kudika_28652 9 Iunie 2013 16:44
De ce o fata , femeie locuieste cu un barbat care-i vorbeste urat , o bate ? 39 De la: Argentina_Malcea_1 17 Aprilie 2013 07:15
poti iubi un barbat mai mare ca tine cu aproape 19 ani? 31 De la: venera17 10 Iulie 2011 22:48
ce proasta :))))) 37 De la: oana84onutza 19 Februarie 2010 20:21