Setari Cookie-uri

Dragoste pe internet??

De la: kudika029282, la data 2011-01-07 15:39:30
De la: Barbie30_, la data 2011-01-07 11:05:13
De la: ruby4you, la data 2011-01-07 11:00:07
De la: Barbie30_, la data 2011-01-07 10:56:54
De la: ruby4you, la data 2011-01-07 10:52:54Am si eu o intrebare din curiozitate... daca tot apare dragostea pe internet... cum de nu va indragostiti de romani de ai nostrii ,care sunt mai aproape si mai accesibili?
Cum ii gasiti tot pe cei de dinafara?
Acuma, eu nu vreau a detalia... insa, am cunoscut N povesti ale altor femei cu aceeasi prb... dragostea intre un ea de aici si un el de dincolo de granita... nu, toate se sfarsesc cu happy end... doar 1 la suta din relatii au, sorti de reusita... si asta, trebuie sa fie increderea ff mare de ambele parti... insa, cam greu... ti/e greu sa ai incredere in cineva de aici... de langa tine... dar, cand este o distanta in mii de kilometrii??????????


O sa-ti raspund eu de ce mereu barbatii sunt de dincolo de granita.Femeile viseaza la un print care sa le faca printese si cum romanii nu prea au cum atunci aleg strainii.Si uite asa... in loc sa stea intr-un castel ajung intr-un bordel.


Nu este rau a visa si a avea aspiratii inalte... insa este un vechi proverb care suna cam asa si asta este valabil ptr cele ce viseaza prea mult... Pasarea malai viseaza si ca sa continui cu un altul... Sa nu te intinzi mai mult decat ti/e plapuma... exprima purul adevar, nu?


Dap!De cele mai multe ori visul le este spulberat si raman dezamagite.Ori gasesc printul care le ia o tura...doua...trei..si dupa le da branci,ori gasesc castelul da cu un tanar pensionar in el si uite asa s-a dus dracu toata povestea lor.
muiere parasita iar iti faci veacul pe aici..nu da nimeni ninc pe dumneata ..esti de o nesimtire grosolana si in plus si inculta..asa ca nu ai ce cauta aici...


as putea stii la cine,te referi de fapt?
ruby4you
Postat pe 7 Ianuarie 2011 18:08
Buna,
INAINTE DE A-MI DA PAREREA SPUNE TE ROG CATI ANI AI.
?
dana38buna
Postat pe 7 Ianuarie 2011 18:46
De la: dana38buna, la data 2011-01-07 18:46:19Buna,
INAINTE DE A-MI DA PAREREA SPUNE TE ROG CATI ANI AI.
?

Am 22 de ani...
Melek88_88
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:45
Ceea ce imi spui tu seamana foarte mult cu patania unei prietene , vorbea pe net cu un italian , si la fel a imresionat-o din vorbe si in cele din urma s-a dus la el , acolo surpriza a fost predata unei doamen invarsta cu doua gorile cat casa de mari , i s-a luat actele si i-a zis ca ii datoreaza 3.000 de euro si ca pana nu ii "lucreaza" (prostitutie) nu pleaca , desigur oricat tragea tipa mereu apareau cheltuieli noi , ptr ca trebuia cica sa plateasca ptr cazare , masa , etc ... In cele din urma a reusit sa fure actele si sa evadeze , spre norocul ei a mers intr-o parcare de tiruri si a gasit un roman , i-a propus sa ii presteze servicii in cea mai veche meserie pana ajung acasa in romania si asa a putut sa revina ... Individul insa nu a mai fost de gasit . Si ea acum nu mai intra pe mess ptr aventuri de genul ... de fapt nici nu mai suporta atingerea vriunui barbat .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:06
In Libia sunt sanse simai mari sa fi exploatata , iar el nu vine ptr ca e un principiu cum sa faca ei asa ceva ptr femei ptr ca acolo femeile sunt supuse barbatilor si nu sunt slavite ca si aici de unii saumai bine zis cum doresc fetele de aici sa fie ... pe acolo nici nu viseaza la asa ceva o femeie , acolo e indoctrinata ca e normal sa traiasca ptr sotiorul ei scump si sa rabde orice.
Alex_Bodea
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:08
lasa-ti femeia sa plece...
voi nu va dati seama ca distrugeti cel mai de pret "produs" al romanie pentru export ... mai bun chiar si decat dacia lasati "pasaricile" sa zboare
battleofwits
Postat pe 7 Ianuarie 2011 20:16
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-07 20:08:58In Libia sunt sanse simai mari sa fi exploatata , iar el nu vine ptr ca e un principiu cum sa faca ei asa ceva ptr femei ptr ca acolo femeile sunt supuse barbatilor si nu sunt slavite ca si aici de unii saumai bine zis cum doresc fetele de aici sa fie ... pe acolo nici nu viseaza la asa ceva o femeie , acolo e indoctrinata ca e normal sa traiasca ptr sotiorul ei scump si sa rabde orice.

Nu stiu ce sa mai zic m-ai lasat masca...nu m-am gandit la asta...de fapt poate nici nu as vrea sa ma gandesc la asa ceva,mintea mea nu accepta faptul ca sunt oameni atat de rai pe lumea asta...
Melek88_88
Postat pe 7 Ianuarie 2011 21:43
De ce? Nu intelegi? Ia niste lectii, poate inveti si niste respect? Sau poate nu exista in vocabularul tau?
ellyana
Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:08
Buna din nou,
Am omis sa-ti spun ca si prietena mea a intalnit un tip la club, cu care a vorbit vreo 2 ore, era francez si de origine marocan, si desi el a stat mai mult decat prietenu meu in tara n-au avut mai putut sa se intalneasca din cauza job-ului lui insa au vorbit la telefon si pe net mai bine de 3 luni.
Eu fiind "stan patitul" sa zicem am incurajat-o sa se duca la el in franta, pentru ca oricum distanta nu era la fel de mare, daca ceva nu mergea bine cu ei, i-am spus sa isi inchirieze o camera la hotel si va vedea daca se inteleg sau nu.Trebuie sa mentionez faptul ca si eu am luat cateva numere de la hotelurile din preajma casei prietenului mei "just in case", pentru ca asa cum ti-am mai spus si mai inainte mi-a fost teama.
Revenind la prietena mea, pana la urma tipul a hotarat sa vina un week-end in romania sa se cunoasca mai bine.
Zis si facut, ea s-a dus sa-l ia de la aeroport, si totul a fost ok pana au ajuns in apartamentul inchiriat pentru ca a inceput sa ii spuna ca lui nu-i place ca fumeaza, dupa aceea i-a spus ca lui nu-i place ca femeia de langa el sa consume bauturi alcoolice si multe chestii ciudate .
Pot saspun ca s-au despartit in relatii de prietenie, dar ceea ce vreau sa subliniez este faptul ca musulman fiind are o alta mentalitate decat ceilalti semeni de-ai nostri in ceea ce priveste libertatea femeii, deci...asta ar trebui sa fie un mare semnal de alarma.
Oricum tu decizi ce vrei sa faci cu viata ta, dar daca vrei o "aventura" alegeti o alta locatie, nu neaparat romania, dar una mai libertina in mentalitate.
Bafta in continuare si sper sa iei decizia corecta si ...cea mai buna pentru tine
Eu trebuie sa recunosc ca am fost dintre "cazurile fericite" pentru ca n-am patit nimic si desi el isi face planuri serioase in legatura cu relatia noastra, eu sunt sceptica in continuare. De ce? In primul rand din cauza distantei foarte mari care ne desparte, este adevarat ca in unele cazuri apropie persoanele care se iubesc, dar noi nu am ajuns inca in stadiul sa ne iubim asa de mult, momentan inca ne descoperim incet- incet.Stiu de asemenea si ca "boala lunga, moarte sigura", dar mai bine asa decat sa ne pare rau mai tarziu.
Daca e sa fim impreuna bine....daca nu...nu...El va ramane mereu in inima mea si in mintea mea ca ceva frumos. oricum "totul se intampla cu un rost in viata" .
kudika040528
Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:21
De la: Melek88_88, la data 2011-01-07 13:06:05
De la: ellyana, la data 2011-01-07 12:06:32Sunt foarte surprinsa de faptul ca in ziua de azi nimeni nu mai are timp sa fie "nice" . Sunt surprinsa de faptul ca acest site a devenit o joaca pentru oameni care nu au nimic mai bun de facut decat sa critice si sa se amuze pe seama altora. Pacat...multe dintre comentariile postate sunt absolut dezgustatoare; nu mai vorbesc de aluziile unora.
E bine sa ai putin bun simt...... SHOULD TRY IT SOMETIMES. IT WON'T HURT........

A cunoaste pe cineva via internet nu este neaparat ceva rau; poate fi daca nu esti foarte atent. Si nu este imposibil sa te "indragostesti" pe internet. Eu mi-am cunoscut sotul pe internet. Si nu regret nici o clipa.
Am auzit destule povesti si cu final nu tocmai fericit. Cel mai bine este sa-l lasi pe el sa faca primul pas. Folosestete de teritoriul pe care il cunosti si unde te simti in siguranta; unde stii ca nu ti se poate intampla nimic din ceea ce nu iti doresti.

La orice subiect se vor face aluzii...ei cred ca vreau sa "mi-o trag cu arabetele"...DA,vreau si care este problema...nu e nimic rau in asta.Se amuza pe seama mea,ma critica...dar asta chiar nu conteaza,eu mi-am atins scopul...sunt si oameni sinceri care mi-au dat un sfat,si chiar apreciez...mama mea nu e o persoana cu care pot vorbi multe chestii care se intampla in viata mea,niciodata nu ma asculta sau ma intelege...si de aceea chiar ma bucur enorm de ceea ce citesc pe forum...
ellyana
Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:24
tocmai la asta ma refeream. oamenii din ziua de azi nu mai gasesc timp sa fie respectuosi. E pacat. Imi place Kudika si sunt membru de fapt din 2005. Nu raspund la mesaje foarte des dar imi place sa mai citesc cate ceva cand gasesc putin timp liber. Tocmai de aceea sunt indignata de mesajele unora....
Nu merita sa le raspunzi. Daca nu au bunul simt sa-ti acorde respectul cuvenit ca si persoana necunoscuta, atunci nu merita nici cel putin sa le citesti mesajele. Daca vrei sa dezbati subiectul in continuare, mai putem vorbi. Nu asculta la toate rautatile altora. Nu stii niciodata unde te duce viata.
ellyana
Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:33
De la: ellyana, la data 2011-01-07 23:33:10tocmai la asta ma refeream. oamenii din ziua de azi nu mai gasesc timp sa fie respectuosi. E pacat. Imi place Kudika si sunt membru de fapt din 2005. Nu raspund la mesaje foarte des dar imi place sa mai citesc cate ceva cand gasesc putin timp liber. Tocmai de aceea sunt indignata de mesajele unora....
Nu merita sa le raspunzi. Daca nu au bunul simt sa-ti acorde respectul cuvenit ca si persoana necunoscuta, atunci nu merita nici cel putin sa le citesti mesajele. Daca vrei sa dezbati subiectul in continuare, mai putem vorbi. Nu asculta la toate rautatile altora. Nu stii niciodata unde te duce viata.

Stii doar ca parerile sunt impartite...multi se considera mai presus ca tine si incearca sa te jigneasca...adevarul este ca acesta este un forum in care ne cerem parerile si fiecare e liber sa zica ce vrea...oricum eu nu am sa imi schimb punctul de vedere ca a zis nu stiu ce persoana ca arabii sunt teroristi sau ca voi ajunge la "produs",sau nu stiu ce minuni...Nu sunt asa proasta sa ma bag in gura lupului singura...e normal ca am sa calculez foarte bine lucrurile inainte de a merge in Libya...Imi plac mie lucrurile un pic complicate...si stiu ca e greu sa te dai dupa cultura arabi...dar ma gandesc doar ca nu e nimic batut in cuie...nu ma marit acuma...vreau si eu sa il cunosc mai bine...
Melek88_88
Postat pe 7 Ianuarie 2011 23:45
Fetelor, cam de cati ani se tot aude prin tara de inselatul cu contract de munca in afara granitei si vandutul acolo pentru prostitutie? Sau de contractul de dansatoare, ospatarita pe nava de croaziera si asa mai departe. Pai, sa spunem de vreo 10 ani (cel putin).
Au existat emisiuni special facute la TV si nenumarate articole in presa in care li se cerea foarte clar romanilor, in special romancelor sa verifice firma care promite marea cu sarea in Registrul Comertului sau oriunde considera ei ca pot afla informatii.
Ei bine, de curand a fost din nou arestata o retea de prostitutie si proxenetism din Spania (cu arabi si romani implicati) creata tot pe aceste promisiuni cu locuri de munca. Cu alte cuvinte, NIMENI nu verifica nimic, toti cred ca lor nu li se poate intampla, toti cred ca sunt mai buni, mai frumosi si mai norocosi in viata.

Ceea ce vreu sa-ti spun, draga mea, este ca tu nu ai nicio posibilitate sa verifici daca x sau y din Libia sau mai stiu eu de unde, e un om cinstit. Ajunsa acolo, iti este imosibil sa iei contactul cu o autoritate, nici vorba sa ajungi la consulat sau ambasada. Viata ta e terminata. Pentru ca pleci in cap cu ideea ca tu esti mai breaza si ca ai verificat tu, sau ca tu ai un feeling mai special si l-ai mirosit pe tip ca e curat ca lacrima. Cu cat pare mai curat, cu atat e mai jegos. :)

Daca iti arde de distractie, fa-o pe teritoriul tau. INTOTDEAUNA! In asemenea situatii si mai ales in ziua de azi, nu e cazul sa te aventurezi doar de dragul aventurii.
rashela
Postat pe 8 Ianuarie 2011 02:15
De la: stem_29, la data 2011-01-02 17:47:35
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-02 17:44:12o aventura in libia!!??
bine ca aia din greonlanda nu au internet!




Aventura ei poate se transforma in aventura lui si " disperarea" ei.

foarte adevarat ;))
alessia95
Postat pe 8 Ianuarie 2011 03:36
Important de stiut ca femeile in zona islamului nu au de loc viata usoara.Societatea si sotul le acorda foarte putine drepturi (sau deloc). Practic sunt sclave la dispozitia masculilor.ai grija !
igorspan
Postat pe 8 Ianuarie 2011 06:45
In Groenlanda stau foarte putini oameni (permanent) dar cu totii au conditii foarte bune de viata oferite gratuit numai ca sa stea acolo si sa-si faca treaba (caldura,electricitate,telefonie,cablu TV si internet) iar mancarea e subventionata la greu (locuinta e gratuita). Majoritatea merg acolo ca sa acumuleze bani in interval relativ mic pentru ca si retributiile sunt mult mai mari tinand cont de conditiile aspre . Asa ca excluzand clima cei de acolo o duc mult mai bine decat oricare dintre noi. Politic apartin de Danemarca.
igorspan
Postat pe 8 Ianuarie 2011 06:59
In niciun caz, scumpa mea, e o aventura prea indrazneata pe care ai putea s-o platesti cu lacrimi. Nu te expune, nu fii propriul tau cobai. Daca esti dornica de aventuri, gasesti destule aici, in tara ta. Asculta-ma, te rog, pentru anu regreta mai tarziu.
Liuta
Postat pe 8 Ianuarie 2011 08:05
De la: igorspan, la data 2011-01-08 06:59:15In Groenlanda stau foarte putini oameni (permanent) dar cu totii au conditii foarte bune de viata oferite gratuit numai ca sa stea acolo si sa-si faca treaba (caldura,electricitate,telefonie,cablu TV si internet) iar mancarea e subventionata la greu (locuinta e gratuita). Majoritatea merg acolo ca sa acumuleze bani in interval relativ mic pentru ca si retributiile sunt mult mai mari tinand cont de conditiile aspre . Asa ca excluzand clima cei de acolo o duc mult mai bine decat oricare dintre noi. Politic apartin de Danemarca.


parca si vad un inuit, strunind cainii si oprindu-si sania pe vreo duna de zapada, scotand laptopu' din inveliitoarea de piele dee papagal, si tastandu-i lu' melek:
- eu la mine iubesc la tine. mai ceva ca pe cainii mei. venit la mine sa facut d-alea d-alea.
geo_resuscitat
Postat pe 8 Ianuarie 2011 08:27
De la: ruby4you, la data 2011-01-07 18:08:11
De la: kudika029282, la data 2011-01-07 15:39:30
De la: Barbie30_, la data 2011-01-07 11:05:13
De la: ruby4you, la data 2011-01-07 11:00:07
De la: Barbie30_, la data 2011-01-07 10:56:54
De la: ruby4you, la data 2011-01-07 10:52:54Am si eu o intrebare din curiozitate... daca tot apare dragostea pe internet... cum de nu va indragostiti de romani de ai nostrii ,care sunt mai aproape si mai accesibili?
Cum ii gasiti tot pe cei de dinafara?
Acuma, eu nu vreau a detalia... insa, am cunoscut N povesti ale altor femei cu aceeasi prb... dragostea intre un ea de aici si un el de dincolo de granita... nu, toate se sfarsesc cu happy end... doar 1 la suta din relatii au, sorti de reusita... si asta, trebuie sa fie increderea ff mare de ambele parti... insa, cam greu... ti/e greu sa ai incredere in cineva de aici... de langa tine... dar, cand este o distanta in mii de kilometrii??????????


O sa-ti raspund eu de ce mereu barbatii sunt de dincolo de granita.Femeile viseaza la un print care sa le faca printese si cum romanii nu prea au cum atunci aleg strainii.Si uite asa... in loc sa stea intr-un castel ajung intr-un bordel.


Nu este rau a visa si a avea aspiratii inalte... insa este un vechi proverb care suna cam asa si asta este valabil ptr cele ce viseaza prea mult... Pasarea malai viseaza si ca sa continui cu un altul... Sa nu te intinzi mai mult decat ti/e plapuma... exprima purul adevar, nu?


Dap!De cele mai multe ori visul le este spulberat si raman dezamagite.Ori gasesc printul care le ia o tura...doua...trei..si dupa le da branci,ori gasesc castelul da cu un tanar pensionar in el si uite asa s-a dus dracu toata povestea lor.
muiere parasita iar iti faci veacul pe aici..nu da nimeni ninc pe dumneata ..esti de o nesimtire grosolana si in plus si inculta..asa ca nu ai ce cauta aici...


as putea stii la cine,te referi de fapt?


Ruby,cu mine vorbeste 282, ea asa a invatat sa se exprime.Cand e vorba de parasire isi aduce aminte de un tip insurat a carei amanta a fost acum nspe luni(sau ani)si care s-a intors la sotia lui si a lasat-o cu ochii in soare.Tipa are probleme grave la mansarda asa ca nu e cazul sa o iei in seama.
Barbie30_
Postat pe 8 Ianuarie 2011 08:30
Domnisoara ai grija si intereseazate ce inseamna cultura araba............ei nu ofera nimic gratis fara a cere ceva in schimb..........atentie ffffffff.mare.........
kudika342164
Postat pe 8 Ianuarie 2011 08:34
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-08 08:27:48
De la: igorspan, la data 2011-01-08 06:59:15In Groenlanda stau foarte putini oameni (permanent) dar cu totii au conditii foarte bune de viata oferite gratuit numai ca sa stea acolo si sa-si faca treaba (caldura,electricitate,telefonie,cablu TV si internet) iar mancarea e subventionata la greu (locuinta e gratuita). Majoritatea merg acolo ca sa acumuleze bani in interval relativ mic pentru ca si retributiile sunt mult mai mari tinand cont de conditiile aspre . Asa ca excluzand clima cei de acolo o duc mult mai bine decat oricare dintre noi. Politic apartin de Danemarca.


parca si vad un inuit, strunind cainii si oprindu-si sania pe vreo duna de zapada, scotand laptopu' din inveliitoarea de piele dee papagal, si tastandu-i lu' melek:
- eu la mine iubesc la tine. mai ceva ca pe cainii mei. venit la mine sa facut d-alea d-alea.



sau poate sa dea drumul la webcam si sa faca un sex virtual la minus 40 de grade ar fi foarte tare! ca un tzurtzure !
pickard
Postat pe 8 Ianuarie 2011 08:35
Eu zic sa il inviti pe el la tine ...................e mai putin riscant iar tu o sa fi in elementul tau si o sa poti manevra lucrurile dupa bunul plac !!!!!!!!! Eu sunt momentan de aproximativ un an intr-o relatie care s-a nascut pe internet!!!!! Cred k depinde foarte mult de persoanele care sunt implicate pentru a iesi ceva frumos dintr-o astfel de aventura!!!!!!Succes
simone4u_ady
Postat pe 8 Ianuarie 2011 09:05
De la: simone4u_ady, la data 2011-01-08 09:05:23 Eu zic sa il inviti pe el la tine ...................e mai putin riscant iar tu o sa fi in elementul tau si o sa poti manevra lucrurile dupa bunul plac !!!!!!!!! Eu sunt momentan de aproximativ un an intr-o relatie care s-a nascut pe internet!!!!! Cred k depinde foarte mult de persoanele care sunt implicate pentru a iesi ceva frumos dintr-o astfel de aventura!!!!!!Succes


cu un roman sau strain!?
pickard
Postat pe 8 Ianuarie 2011 09:14
AI AUZIT DE DEMNITATE? TE-AI GANDIT SI LA SENSUL CUVANTULUI "TZEAPA"?
ATENTIE MARE.. CRED CA NU GANDESTI TOCMAI BINE..
CHEAMA-L PE EL LA TINE!!!
kudika095783
Postat pe 8 Ianuarie 2011 09:26
De la: kudika095783, la data 2011-01-08 09:26:41AI AUZIT DE DEMNITATE? TE-AI GANDIT SI LA SENSUL CUVANTULUI "TZEAPA"?
ATENTIE MARE.. CRED CA NU GANDESTI TOCMAI BINE..
CHEAMA-L PE EL LA TINE!!!


tu crezi daca scri cu litere mari esti mai demna!?
daca il iubeste se va duce ea ! sigur ca e dubios sa te indragostesti de un libian care sigur e indoctrinat ,needucat si neinformat..
pickard
Postat pe 8 Ianuarie 2011 09:32
De la: kudika095783, la data 2011-01-08 09:26:41AI AUZIT DE DEMNITATE? TE-AI GANDIT SI LA SENSUL CUVANTULUI "TZEAPA"?
ATENTIE MARE.. CRED CA NU GANDESTI TOCMAI BINE..
CHEAMA-L PE EL LA TINE!!!


I-a propus si asta da el a zis "Iubita mea eu daca o sa vin pe camila ajung foarte greu asa ca mai bine vino tu cu avionul ca asa ne vedem mai repede.Stii ca te iubesc mai mult decat orice da gandeste-te si ce se intampla cu outele mele daca stau foarte mult timp pe camila.Nu o sa mai putem face nimic si nu vrei asta."
Barbie30_
Postat pe 8 Ianuarie 2011 09:34
da..cred ca te poti indragosti..cred in dragoste pe internet..dar pt nimic in lume sa nu pleci acolo..sa vina el la tine...gideste-te ca ei aulta religie..si poti sa ai o mare dezamagire..sau chiar sa patesti ceva...deci..clar sa vina el la tine!!!
kudika200808
Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:40
De la: kudika200808, la data 2011-01-08 10:40:32da..cred ca te poti indragosti..cred in dragoste pe internet..dar pt nimic in lume sa nu pleci acolo..sa vina el la tine...gideste-te ca ei aulta religie..si poti sa ai o mare dezamagire..sau chiar sa patesti ceva...deci..clar sa vina el la tine!!!


vorba lui barbie! ala nu are nici chiloti pe el si cred ca pute a camila de la o posta
pickard
Postat pe 8 Ianuarie 2011 10:43
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-08 08:27:48
De la: igorspan, la data 2011-01-08 06:59:15In Groenlanda stau foarte putini oameni (permanent) dar cu totii au conditii foarte bune de viata oferite gratuit numai ca sa stea acolo si sa-si faca treaba (caldura,electricitate,telefonie,cablu TV si internet) iar mancarea e subventionata la greu (locuinta e gratuita). Majoritatea merg acolo ca sa acumuleze bani in interval relativ mic pentru ca si retributiile sunt mult mai mari tinand cont de conditiile aspre . Asa ca excluzand clima cei de acolo o duc mult mai bine decat oricare dintre noi. Politic apartin de Danemarca.


parca si vad un inuit, strunind cainii si oprindu-si sania pe vreo duna de zapada, scotand laptopu' din inveliitoarea de piele dee papagal, si tastandu-i lu' melek:
- eu la mine iubesc la tine. mai ceva ca pe cainii mei. venit la mine sa facut d-alea d-alea.

Hihihi ce tare a fost asta...sincer,imi place ca ai imaginatie...si ma gandesc ca tu chiar vrei sa ma enervezi...dar sa stii ca ai dreptate,visez la ceva ce nu exista...
Melek88_88
Postat pe 8 Ianuarie 2011 12:34
De la: Barbie30_, la data 2011-01-08 09:34:08
De la: kudika095783, la data 2011-01-08 09:26:41AI AUZIT DE DEMNITATE? TE-AI GANDIT SI LA SENSUL CUVANTULUI "TZEAPA"?
ATENTIE MARE.. CRED CA NU GANDESTI TOCMAI BINE..
CHEAMA-L PE EL LA TINE!!!


I-a propus si asta da el a zis "Iubita mea eu daca o sa vin pe camila ajung foarte greu asa ca mai bine vino tu cu avionul ca asa ne vedem mai repede.Stii ca te iubesc mai mult decat orice da gandeste-te si ce se intampla cu outele mele daca stau foarte mult timp pe camila.Nu o sa mai putem face nimic si nu vrei asta."

Hahaha...ce dragut suna...dar mai bine vine el pe covorasul fermecat,ca Aladdin...si asa nu se mai loveste la oute...
Melek88_88
Postat pe 8 Ianuarie 2011 12:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre disparitia barbatilor 8 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:48
cum sa il fac sa comunice mai mult cu mine? 21 De la: ina_clau 26 Mai 2009 14:56
atitudinea corespunzatoare 29 De la: kudika052198 24 Mai 2010 18:12
Buna 14 De la: kudika_7134 15 Mai 2012 21:40
ce e de facut? 6 De la: kudika_27270 23 Ianuarie 2013 13:25