Setari Cookie-uri

de ce fantomele cauita mereu a te speria?

acuma vati gasit si voi sa vb de fantome cand ma uit la scooby-doo
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:39
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 12:39:38acuma vati gasit si voi sa vb de fantome cand ma uit la scooby-doo



schimba pe Mireasa moarta!!!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:41
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:37:41de cand visez sa vad cai....veeeerziii...............si nu mi se arata




Cum sa ti se arate fata daca tu nu ti i-ai desenat in minte?Mai ai o varianta,sa-i desenezi pe perete Asa sigur o sa-i vezi,daca le pui si luminite ii vezi si noaptea
Barbie30_
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:42
De la: Barbie30_, la data 2011-01-16 12:42:03
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:37:41de cand visez sa vad cai....veeeerziii...............si nu mi se arata




Cum sa ti se arate fata daca tu nu ti i-ai desenat in minte?Mai ai o varianta,sa-i desenezi pe perete Asa sigur o sa-i vezi,daca le pui si luminite ii vezi si noaptea




partea proasta e ca nu am talent la desen poate un tapet personalizat m-ar ajuta incep sa-mi recapat speranta!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:44
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:41:36
De la: scorpyoW, la data 2011-01-16 12:39:38acuma vati gasit si voi sa vb de fantome cand ma uit la scooby-doo



schimba pe Mireasa moarta!!!



uite vezi cat de rea esti yo tremur de se cutremura blocu si u razi
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:45
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:44:23
De la: Barbie30_, la data 2011-01-16 12:42:03
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:37:41de cand visez sa vad cai....veeeerziii...............si nu mi se arata




Cum sa ti se arate fata daca tu nu ti i-ai desenat in minte?Mai ai o varianta,sa-i desenezi pe perete Asa sigur o sa-i vezi,daca le pui si luminite ii vezi si noaptea




partea proasta e ca nu am talent la desen poate un tapet personalizat m-ar ajuta incep sa-mi recapat speranta!


Anusca,pe mine m-au obosit fantomili astea,ma retrag ca ma asteapta o cada plina cu spuma si miros de liliac.
Barbie30_
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:50
De la: Barbie30_, la data 2011-01-16 12:50:52
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:44:23
De la: Barbie30_, la data 2011-01-16 12:42:03
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 12:37:41de cand visez sa vad cai....veeeerziii...............si nu mi se arata




Cum sa ti se arate fata daca tu nu ti i-ai desenat in minte?Mai ai o varianta,sa-i desenezi pe perete Asa sigur o sa-i vezi,daca le pui si luminite ii vezi si noaptea




partea proasta e ca nu am talent la desen poate un tapet personalizat m-ar ajuta incep sa-mi recapat speranta!


Anusca,pe mine m-au obosit fantomili astea,ma retrag ca ma asteapta o cada plina cu spuma si miros de liliac.




liliac????????????



relaxare placuta!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 12:53
Dragii mei, in primul rand daca nu stiti nimic despre subiect nu credeti sau nu va intereseaza cautati alte mijloace de a va pierde vremea.
Posibil sa fi incercat sa comunice cu voi, poate avea nevoie de ajutor.
Sau poate sa fi fost o persoana rea care inca crede ca ii apartine acel loc si de aia incerca sa va sperie,deoarece se hranec cu teama noastra si rau ati facut ca ati fugit.
Posibil si sa se fi intamplat o crima. Entitatea e puternica din cate zici, mai ales ca a spus "mama e la piata" asta dovedeste ca actioneaza constient.
Nu am inteles bine, dupa sfintirea casei daca s-au potolit evenimentele.
Cat despre alte informatii daca te intereseaza subiectul "Paranormal" poti sa vezi cazuri reale, fara montaje pe calculator, pe ID Discovery sambata si vineri de la 22:00.
Daca mai ai nevoie de ajutor sau daca mai cunosti alte cazuri as vrea sa ma anunti.
Studiez paranormalul si stiu despre ce este vorba.
Multumesc si succes!
Dulce_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2011 13:21
mimo_miru
Postat pe 16 Ianuarie 2011 13:34
Si eu am trecut prin astfel de experiente...S-a intamplat acum 2 ani...Ma intorceam akasa d la prietenul meu, insotita de el. K sa ajungem la mine akasa trebuia sa trecem p langa o biserica foarte veche ( are mai mult d o mie ani). Kand am ajuns in fata bisericii, prietenul meu mi-a spus sa privesc deasupra mea...Kand am vazut ce era, am cazut p jos, mi-am pierdut cunostiinta...Norocul meu k nu eram singura...Acum sa va spun c am vazut: era o "chestie" ( nu stiu cum sa ii spun ) care nu avea par deloc, avea coada si puteam sa jur k avea si coarne..."Chestia" asta nu zbura, ci pur si simplu plutea in aer...Kand am ajuns akasa am discutat cu prietenul meu si am constatat k am vazut acelasi lucru...Daca eram eu singura, spuneam k am luat-o p ulei...daca era el singur si vedea doar el...ziceam k a luat-o el razna...Dar am vazut aman2...Eu zic k nu e posibil k doua persoane sa aiba aceeasi inchipuire in aceeasi clipa...Dupa c am cautat p internet, am ajuns la concluzia k era un strigoi ( cine e interesat poate sa verifice)...Am cautat si o alta explikatie, una rationala, plauzibila...dar nu exista pasare atat de mare care sa pluteasca. Pot sa va spun k nu e o experienta tocmai placuta...
SmallAngel
Postat pe 16 Ianuarie 2011 13:34
erau niste copii,normal ca au fugit.
mimo_miru
Postat pe 16 Ianuarie 2011 13:41
Anuscaaaa,iote fata ce ti-am adus,sper sa ai acuarele sa-l faci verde.Abia am reusit sa-l prind.
[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/275/275983z3hg595ih6.gif[/img][/url]
Barbie30_
Postat pe 16 Ianuarie 2011 13:47
Nu stiu nici acum daca sa cred sau nu in asa ceva. In orice caz am o senzatie de teama in fata acestor fenomene inca din copilarie si nu pot spune daca fantomele exista sau nu exista. Am avut si eu o intamplare mai bizara care m-a facut sa ma gandesc. Eram in vizita pentru prima data la tara, intr-o zona superba de dealuri in apropierea Pitestiului, la o prietena de-a mea. Casa era la poalele dealurilor, cu gradina, cu livada. Toaleta era, normal, in in fundul gradinii, fiind o casa batraneasca. Noaptea nu mai spun, nici nu indrazneam sa merg afara daca aveam nevoie, desi aveam un reflector aprins in permanenta. Casa avea 2 camere si o bucatarie. O camera era orientata spre strada unde dormeam eu si prietena mea si una spre livada unde dormeau parintii prietenei mele, la mijloc bucataria. Chiar din prima noapte dupa ce s-au stins luminile si ne-am culcat am auzit dusumelele din holul casei scartatind. M-am speriat dar mi-am zis ca mi se pare mie sau ca poate a iesit cineva din casa la toaleta. Atunci am intrebat-o pe prietena mea daca a auzit si ea si mi-a spus ca da, am intrbat-o daca nu cumva a iesit cineva din casa dar nu a iesit pentru ca nimeni nu s-a intors in casa. Intr-un tarziu am adormit cu teama. am ramas acolo inca o saptamana si nu m-am mai gandit la nimic daca am vazut ca a doua zi totul era normal. Ma mai gandesc de multe ori la un lucru si asta puteti sa constatati si voi. Nu vi se intampla ca unele lucruri din casa desi le-ati asezat in locuri sigure sa le gasiti cazute ? De multe ori fac zgomot cand cad si ma sperii ca nu stiu ce se aude, dar ma duc si constat ca a picat ceva care era asezat destul de bine si ma intreb cum ? Pe urma imi explic ca datorita vibratiilor se deplaseaza de la locul lor si cad. Inainte sa se imbolnaveasca si sa moara tatal meu a crapat geamul de la o vitrina e adevarat ca era pe post de raft. Inainte sa se imbolnaveasca si sa moara nepotica mea de 15 ani, noaptea in geamul bibliotecii din dormitorul meu am auzit cum cineva a dat cu pumnul dar tare si geamul a intrat in vibratie, nu mai era nimeni in camera decat eu. dar nu am vazut niciodata nimic si nici nu-mi doresc sa vad. Probabil ca ceva este.
michaela2008
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:00
Buna ! Eu te cred si ca mine te cred toti cei ce au cunostinte esoterice, cu privire la spirite si alte fenomene paranormale.Astfel ca , nu toate spiritele celor decedati isi gasesc linistea. Aceste spirite sunt de multe feluri si fiecare se manifesta in mod diferit, dupa gradul lor de decadere spirituala .In cazul de fata trebuie constatat mai intai , daca blocul cu pricina nu este construit pe locul unui cimitir, unde din puct de vedere spiritual cei decedati pot fi credinciosi , talhari sau criminali .In acel apartament e posibil sa fi trait o persoana fara frica lui Dumnezeu , cu preocupari malefice sau suferinda de o boala crancena,dar cu dorinta disperata de a trai.Astfel de entitati influienteaza mediul energetic si dau posibilitatea ca dupa moarte sa se manifesteca ca in timpul vietii , doar ca corpul lor este perceput ca un nor alb de fum sau de culoare neagra asa cum ne inchipuim a fi necuratul.Pentru o curatenie spirituala in asemenea locuri , este nevoie de una sau mai multe slujbe de catre preoti sau persoane cu cunoastere si credinta deosebita .Nu toate aceste spirite fac rau , in general deranjeaza doar prin prezenta lor in acel loc.....Nu am pretentia ca cele scrise de mine sa fie acceptate de toti si nici nu doresc a influienta pe nimeni in aceasta directie Fiecare dintre noi cred si se conduc dupa liberul lor arbitru .O zi buna .....
nicusor
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:13
De la: Barbie30_, la data 2011-01-16 13:47:55Anuscaaaa,iote fata ce ti-am adus,sper sa ai acuarele sa-l faci verde.Abia am reusit sa-l prind.
[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/275/275983z3hg595ih6.gif[/img][/url]






esti o dulce!

anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:20
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 14:20:30
De la: Barbie30_, la data 2011-01-16 13:47:55Anuscaaaa,iote fata ce ti-am adus,sper sa ai acuarele sa-l faci verde.Abia am reusit sa-l prind.
[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/275/275983z3hg595ih6.gif[/img][/url]






esti o dulce!



asta e iapa!!!
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:24
De la: nicusor, la data 2011-01-16 14:13:49Buna ! Eu te cred si ca mine te cred toti cei ce au cunostinte esoterice, cu privire la spirite si alte fenomene paranormale.Astfel ca , nu toate spiritele celor decedati isi gasesc linistea. Aceste spirite sunt de multe feluri si fiecare se manifesta in mod diferit, dupa gradul lor de decadere spirituala .In cazul de fata trebuie constatat mai intai , daca blocul cu pricina nu este construit pe locul unui cimitir, unde din puct de vedere spiritual cei decedati pot fi credinciosi , talhari sau criminali .In acel apartament e posibil sa fi trait o persoana fara frica lui Dumnezeu , cu preocupari malefice sau suferinda de o boala crancena,dar cu dorinta disperata de a trai.Astfel de entitati influienteaza mediul energetic si dau posibilitatea ca dupa moarte sa se manifesteca ca in timpul vietii , doar ca corpul lor este perceput ca un nor alb de fum sau de culoare neagra asa cum ne inchipuim a fi necuratul.Pentru o curatenie spirituala in asemenea locuri , este nevoie de una sau mai multe slujbe de catre preoti sau persoane cu cunoastere si credinta deosebita .Nu toate aceste spirite fac rau , in general deranjeaza doar prin prezenta lor in acel loc.....Nu am pretentia ca cele scrise de mine sa fie acceptate de toti si nici nu doresc a influienta pe nimeni in aceasta directie Fiecare dintre noi cred si se conduc dupa liberul lor arbitru .O zi buna .....


da! ai dreptate! nu dezvolt mai mult pentru ca nu e locul aici
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:27
De la: Dulce_Maria, la data 2011-01-16 13:21:14Dragii mei, in primul rand daca nu stiti nimic despre subiect nu credeti sau nu va intereseaza cautati alte mijloace de a va pierde vremea.
Posibil sa fi incercat sa comunice cu voi, poate avea nevoie de ajutor.
Sau poate sa fi fost o persoana rea care inca crede ca ii apartine acel loc si de aia incerca sa va sperie,deoarece se hranec cu teama noastra si rau ati facut ca ati fugit.
Posibil si sa se fi intamplat o crima. Entitatea e puternica din cate zici, mai ales ca a spus "mama e la piata" asta dovedeste ca actioneaza constient.
Nu am inteles bine, dupa sfintirea casei daca s-au potolit evenimentele.
Cat despre alte informatii daca te intereseaza subiectul "Paranormal" poti sa vezi cazuri reale, fara montaje pe calculator, pe ID Discovery sambata si vineri de la 22:00.
Daca mai ai nevoie de ajutor sau daca mai cunosti alte cazuri as vrea sa ma anunti.
Studiez paranormalul si stiu despre ce este vorba.
Multumesc si succes!
kudika341209
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:48
ai perfecta dreptate,daca nu stiu despre ce vb mai bine sa nu vb, si mie imi plac emisiunile cu paranormal mai ales cel de pe ID pe la vreo 21 sau 22 seara ,nu pot sa zic ca am vazut fantome dar ciudatenii mi sau intamplat ,asa ca eu cred in prezente paranormale si in fantome si in blesteme deasemenea.
kudika341209
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:55
BAAAAAAAAAAUUUUUUUUUU
Fulg-de-nea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:57
cucu bauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:59
ASA ESTE...DAR NUMAI GANDUL.......... TE INSPAIMANTA!
Fulg-de-nea
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:00
De la: kudika141011, la data 2011-01-16 14:57:45 BAAAAAAAAAAUUUUUUUUUU




UHUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.............
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:42
te roggggggggggggg nu ma mai speria
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:45
te roggggggggggggg nu ma mai speria
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:45
anusca nu vii sa ma bintui si pe mine ..?macar un piculet...sa ma sperii si sa ma apuce cu lesin...
BEL_AMY1
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:47
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 15:47:58anusca nu vii sa ma bintui si pe mine ..?macar un piculet...sa ma sperii si sa ma apuce cu lesin...



Simti ceva ....???????????..... no, daca raspunsul e afirmativ .........stai sa te resuscitez

anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:50
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 15:47:58anusca nu vii sa ma bintui si pe mine ..?macar un piculet...sa ma sperii si sa ma apuce cu lesin...


vezi ce-ti doresti ca s-ar putea indeplini ma refer mai mult la partea cu lesinul
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:51
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 15:50:45
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 15:47:58anusca nu vii sa ma bintui si pe mine ..?macar un piculet...sa ma sperii si sa ma apuce cu lesin...



Simti ceva ....???????????..... no, daca raspunsul e afirmativ .........stai sa te resuscitez


eu simt...ca doara nu is nasimtit...da iar lesin...asa ca ai cam mult de lucru...acum cred ca de placere...
BEL_AMY1
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:54
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 15:54:01
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 15:50:45
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 15:47:58anusca nu vii sa ma bintui si pe mine ..?macar un piculet...sa ma sperii si sa ma apuce cu lesin...



Simti ceva ....???????????..... no, daca raspunsul e afirmativ .........stai sa te resuscitez


eu simt...ca doara nu is nasimtit...da iar lesin...asa ca ai cam mult de lucru...acum cred ca de placere...




na, ca sunt in ceata acum......sper ca dupa lesinul de placere sa nu urmeze alt lesin


si pentru ca te iubesc ....te mai bantui doar peste cateva zile

uitasem
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre relatii cu barbati insurati? 48 De la: ioanna22 10 Octombrie 2010 00:12
Ce te faci cand n-ai probleme? PLICTISEALA IN RELATIE! 249 De la: lexy50 1 Septembrie 2009 20:05
combatibilitate 12 De la: amr2009 3 August 2009 11:48
help me 5 De la: greierash_is_back 5 Ianuarie 2010 22:36
sunt amanta!!!ce sa fac??? 324 De la: justforfun84 25 Martie 2011 10:30