Setari Cookie-uri

schimbare brusca de comportament a iubitului

De la: alexo88, la data 2011-01-18 23:11:28Comunicarea da trebuie ,dar sunt anumite persoane care nu pot detalia anumite chestii

Si vad ca ai ajuns sa-mi dai dreptate si sa te contrazici singur :)) Cum e, pana la urma?
kudika_pudika
Postat pe 18 Ianuarie 2011 23:18
De la: alexo88, la data 2011-01-18 23:11:28Mama mea care mai facut , ce nu ai inteles ? Comunicarea da trebuie ,dar sunt anumite persoane care nu pot detalia anumite chestii ,probleme despre ei ,gen nu poate sa ii spun ca are o alunia pe koitze ,nah aucma ai inteles ? Dar daca el chiar tine la ea ,i-ar spune mah uite am o problema X dar nu pot sa ti-o spun ca m-ie mai rusine sau pur si simplu nu iti pot detalia ,dar am o problema SAU NU . Si gata ca lungim un km de vorbe aici total anapoda sincer ti-am dat exemplu ca se pare ca chiar a trebuit sa iti dau un exemplu.
Sarut mainile si o seara buna



Te indemn si te rog frumos sa mai citesti si sa fii mai atenta ,deci am zis clar BAH NENE COMUNICAREA CONTEAZA DAR FAPTUL CA ARE EL O PROBLEMA SA ZICEM MAI DELICATA MA REFER LA FIZIC,SI ANUME NAH CEVA CARE LUI I SE PARE RUSINOS SA I SE DESTAINUIE MAI IN AMANUNT PRIETENEI LUI ,SI II SPUNE DOAR CA ARE O PROBLEMA FIZICA DAR NU POATE SA II DETALIEZE CA SUNT UNII MAI RUSINOSI,CUM ALTORA LE E FRICA DE COPII CA DE FOC.
CE AI VAZUT TU CA MA CONTRAZIC NU STIU.MAI ARE ROST SA NE GANDIM LA PROSTII LA ORA ASTA ?
Si totusi o seara buna si tie.
alexo88
Postat pe 18 Ianuarie 2011 23:39
Pentru ca inainte ai spus asta (si mai multe care inseamna acelasi lucru)
De la: alexo88, la data 2011-01-18 13:17:18
Daca ei nu ar discuta despre chestia asta amanuntit clar ,sa stie care greseste ca se poate remedia treaba ,voi i-ati spus sa nu il caute . ...si vrea sa stie ce ,si eu iam spus tocmai ca DISCUTAND CU EL VA AFLA

adica discuta frate pana scoti tot din el
Iar apoi spui ca e de ajuns sa spuna "am o problema pe care nu o pot discuta cu tine". Oi fi eu proasta de fel, dar ori sugerezi sa discute cu el ori sa nu discute. Deci, cum sta treaba pana la urma?
Si te rog sa nu tipi la mine, doar pentru ca te frustreaza faptul ca trebuie sa te explici. Daca te deranjeaza atat de mult, nu mai raspunde ;)
kudika_pudika
Postat pe 19 Ianuarie 2011 01:08
mah fat-o am zis chestia aia in cazu ca RESPECTIVUL POATE NU O FII TIMID SI POATE CHIAR NU O AVEA PROBVLEME GEN CARE L-AR ATINGE LA SENTIMENTE,SI SA II SPUNA ,APOI AM DAT EXEMPLU SI CA MAI SUNT SI ALTFEL DE PERSOANE GEN MAI TIMIDE CARE NU POT SPUNE IN CEL MAI MIC DETALIU PROBLEMA LUI UNEI IUBITE DE 2 luni PARCA AM INTELES.
Acum ai inteles ? Nu tip la tine doar imi pare rau ca tu ca in general voi femeile faceti ca si noi intelegeti doar ce vreti nu cap-coada.
O zi buna sa ai
alexo88
Postat pe 19 Ianuarie 2011 07:21
Adica Concluzia : Daca e timid ii poate spune si sa il traga de limba macar sa ii spuna ca are probleme,si daca se poate sa ii dea si detalii DECI DACA, poate io stiu EA chiar il poate ajuta in privinta aia.
Daca nu ar fii timid pai sa il traga de limba nene sa vada care-i problema ...s-o fii saturat de ea sau ce ? Ca nah si eu am mai avut d-astea si apoi peste 6 luni mi-a parut rau ca femeia zicea ceva si eu ma faceam ca ploua la mine,da ploua rau :D si mam ars in fine .
Iar daca ea il vede si si-a facut ea o parere despre el cum ca nu ar fii timid sa isi gaseasca nene pe altul.
Nu am tipat,ce ma vezi :) vreun trilulilu de-ala :) , e chestia ca nu ai citit tot,si a trebuit sa iti spun totul in cel mai mic amanunt,si ai copiat doar ce ai vrut ,macar
alexo88
Postat pe 19 Ianuarie 2011 08:09
De la: alexo88, la data 2011-01-19 08:09:39Adica Concluzia : Daca e timid ii poate spune si sa il traga de limba macar sa ii spuna ca are probleme,si daca se poate sa ii dea si detalii DECI DACA, poate io stiu EA chiar il poate ajuta in privinta aia.
Daca nu ar fii timid pai sa il traga de limba nene sa vada care-i problema ...s-o fii saturat de ea sau ce ? Ca nah si eu am mai avut d-astea si apoi peste 6 luni mi-a parut rau ca femeia zicea ceva si eu ma faceam ca ploua la mine,da ploua rau :D si mam ars in fine .
Iar daca ea il vede si si-a facut ea o parere despre el cum ca nu ar fii timid sa isi gaseasca nene pe altul.
Nu am tipat,ce ma vezi :) vreun trilulilu de-ala :) , e chestia ca nu ai citit tot,si a trebuit sa iti spun totul in cel mai mic amanunt,si ai copiat doar ce ai vrut ,macar poate a ramas omul impotent nu-l mai ajuta scula si e rusine sa-i spuna femeii...
kudika029282
Postat pe 19 Ianuarie 2011 16:37
multumesc pt sfaturi si pareri. am spus ca am "incercat" sa vorbesc cu el pentru ca n-am ajuns la nici o concluzie. eu mi-am dat seama imediat ca ceva nu e in regula si atunci l-am intrebat ce s-a intamplat, ce a intervenit de s-a schimbat atat de mult. mi-a zis ca nu e nimic, ca nu a aparut nimic...deci nu am avut cu cine sa ma inteleg, mai mult vorbeam singura. i-am explicat ca eu consider comunicarea f importanta si ca ar trebui sa vorbim unul cu celalalt si sa ne spunem ce nu ne convine etc...oricum nu mai are nici un rost sa ma gandesc la tot felul de strategii. situatia e f clara...e imatur, la 21 de ani el vrea sa agate cat mai multe fete...probabil ca si pe mine m-a considerat ca pe orice alta "gagica", iar eu de buna credinta(ca sa nu zic proasta) am crezut ca toate gesturile si toate planurile lui demonstreaza ca are ganduri serioase. m-am convins ca nu mai e nici o sansa sa mai fim impreuna. chiar daca ma va cauta cand se intoarce la buc nu mai am ce sa discut cu el. am si eu demnitatea mea si nu pot sa ma complac intr-o relatie in care doar eu sa fiu serioasa si el sa se schimbe de la o zi la alta. data viitoare voi fi mai circumspecta si nu voi mai avea incredere in vorbe frumoase si tot felul de declaratii.
dydyshor
Postat pe 19 Ianuarie 2011 20:39

poate este o persoana mai nehotarata sau poate il framanta ceva , aici ai 2 alternative daca vrei sa fiti impreuna : sa astepti in tacere sa vezi cum va reactiona sau sa ii trimiti mesaje cand poti , ca ti-e dor de el , ai dorii sa fiti impreuna , dulcegarii din astea , poate ia o hotarare i privinta voastra .
banalulanonim
Postat pe 20 Ianuarie 2011 14:23
De la: banalulanonim, la data 2011-01-20 14:23:45
poate este o persoana mai nehotarata sau poate il framanta ceva , aici ai 2 alternative daca vrei sa fiti impreuna : sa astepti in tacere sa vezi cum va reactiona sau sa ii trimiti mesaje cand poti , ca ti-e dor de el , ai dorii sa fiti impreuna , dulcegarii din astea , poate ia o hotarare i privinta voastra .
daca el s-a schimbat inseamna ori ca e cu ALTA ori vrea sa te paraseasca pentru alta..
kudika029282
Postat pe 20 Ianuarie 2011 16:57
De la: kudika029282, la data 2011-01-20 16:57:22
De la: banalulanonim, la data 2011-01-20 14:23:45
poate este o persoana mai nehotarata sau poate il framanta ceva , aici ai 2 alternative daca vrei sa fiti impreuna : sa astepti in tacere sa vezi cum va reactiona sau sa ii trimiti mesaje cand poti , ca ti-e dor de el , ai dorii sa fiti impreuna , dulcegarii din astea , poate ia o hotarare i privinta voastra .
daca el s-a schimbat inseamna ori ca e cu ALTA ori vrea sa te paraseasca pentru alta..
tot aceiasi mancare de peste
Valy90
Postat pe 20 Ianuarie 2011 16:58
Gagico... ia nu mai fi tu chiar asa de buna credinta cum ai zis, ca iti va fi mult mai bine! Pana la urma asta conteaza: sa nu ai de suferit de pe urma tuturor putzelor... ce naiba nu intelegi! Viata e foarte simpla, oamenii au darul de a o complica... mai ales femeile...
darksukkubus69
Postat pe 21 Ianuarie 2011 20:34
Eu zic sa lasi timpul sa treaca,ca si cand nimic nu s-ar fi inramplat intre voi si dak el va simti ca tu esti aleasa se va intoarce.
neacsu111
Postat pe 22 Ianuarie 2011 17:23
Printr-o chestie asemanatoare trec si eu...doar ca al meu are 26 de ani.
Si la fel ca si tine cred ca trebuie lasat in pace..Daca te iubesti o sa iti simta lipsa si o sa te caute .O sa iti demonstreze prin fapte ce simte..Daca NU..inseamna ca nu merita si ca nu e al tau...
Bafta
Miss_Butterfly27
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:51
De la: dydyshor, la data 2011-01-13 23:31:12Buna seara tuturor! Vorbesc cu prietenul meu de doua luni, ne-a facut lipeala o cunostinta comuna, ne-am placut si am inceput o relatie.El este cu un an mai mic decat mine si din aceasta cauza am avut dubii in privinta maturitatii lui, insa am trecut peste asta. Totul era perfect, ne placeam f mult, ne intelegeam f bine, era extrem de atent si galant cu mine. de craciun a venit la mine, mi-a cunoscut parintii, i-am cunoscut si eu pe ai lui, revelionul l-am petrecut impreuna cu toti prietenii lui. La doua zile dupa revelion s-a produs schimbarea...ma suna o singura data pe zi sau chiar imi dadea doar un mesaj, devenise distant. l-am lasat asa cateva zile dupa care am incercat sa discut cu el sa vad ce s-a intamplat de s-a schimbat asa de tare. tot imi zicea ca nu s-a intamplat nimic, ca n-a intervenit nimik dar mi-a dat de inteles ca relatia noastra nu merge...desi cu cateva zile inainte totul era perfect intre noi. la ultima intalnire am incercat din nou sa vb despre asta si mi-a zis ca relatia noastra a evoluat pre repede si ca lui ii este greu pana se acomodeaza cu cineva...culmea e ca el a dorit sa ne cunoastem parintii, el m-a prezentat tuturor prietenilor si familiei, eu nu i-am cerut nimik din toate astea si acum vreo luna chiar el imi spunea ca are senzatia ca necunoastem de ani de zile si ca s-a apropiat f repede de mine. acum e m-am intors in buc la facultate, el a ramas acasa pt ca inca mai are vacanta. la ultima intalnire mi-a zis ca ne auzim peste doua saptamani, dar totusi mi-a dat mesaje in fiecare zi, m-a si sunat si vb cu mine ca si cum nu s-ar fi intamplat nimik. nu inteleg ce se intampla cu el. acum il las pe el sa ma caute, nu il sun... vreau sa vad ce are de gand. imi doresc f mult sa fim impreuna in continuare, nici nu ma pot gandi la despartire, nu stiu cum va fi relatia noastra cand se va intoarce si el in buc...sau daca va mai exista ceva. va rog dati-mi un sfat, voi ce ati face ca sa va recuperati iubitul in aceasta situatie? mersi :*



"recuperare"......suna ca si cum ar fi un obiect..........eu cred ca amndoi sunteti mici de varsta si nu aveti experienta .......baietilor li se intampla frecvent pana in 26 de ani sa dea inapoi cum zici tu.........
faptul ca te suna mai rar nu inseamna ca nu mai e indragostit ci ca relatia este la alt nivel acum........totul a fost bine si frumos la nivelul la care erati atunci acum relatia a evaluat si trebuie sa fiti pregatiti amandoi..
kudika1979
Postat pe 24 Ianuarie 2011 08:11
"recuperare"......suna ca si cum ar fi un obiect..........eu cred ca amndoi sunteti mici de varsta si nu aveti experienta .......baietilor li se intampla frecvent pana in 26 de ani sa dea inapoi cum zici tu.........
faptul ca te suna mai rar nu inseamna ca nu mai e indragostit, ci ca relatia este la alt nivel acum........totul a fost bine si frumos la nivelul la care erati atunci.... acum relatia a evoluat si trebuie sa fiti pregatiti amandoi..
kudika1979
Postat pe 24 Ianuarie 2011 08:13
pai schimbarea a intervenit dupa sarbatori, respectiv anul nou. poate ca cineva nu te-a prea placut si o fi comentat ceva si acum el are dubii...poate ca il indeparteaza chestia ca tu esti la bucuresti, el in provincie...dar orice ar fi nu ii mai da atata interes si vezi cum reactioneaza. dk chiar te place, vas sti sa treaca peste ce are acum si veti fi impreuna.
kudika021451
Postat pe 24 Ianuarie 2011 16:14
daca nu exista comunicare, nu exista nimic !!!
irinuka05
Postat pe 24 Ianuarie 2011 20:53
De la: dydyshor, la data 2011-01-13 23:31:12Buna seara tuturor! Vorbesc cu prietenul meu de doua luni, ne-a facut lipeala o cunostinta comuna, ne-am placut si am inceput o relatie.El este cu un an mai mic decat mine si din aceasta cauza am avut dubii in privinta maturitatii lui, insa am trecut peste asta. Totul era perfect, ne placeam f mult, ne intelegeam f bine, era extrem de atent si galant cu mine. de craciun a venit la mine, mi-a cunoscut parintii, i-am cunoscut si eu pe ai lui, revelionul l-am petrecut impreuna cu toti prietenii lui. La doua zile dupa revelion s-a produs schimbarea...ma suna o singura data pe zi sau chiar imi dadea doar un mesaj, devenise distant. l-am lasat asa cateva zile dupa care am incercat sa discut cu el sa vad ce s-a intamplat de s-a schimbat asa de tare. tot imi zicea ca nu s-a intamplat nimic, ca n-a intervenit nimik dar mi-a dat de inteles ca relatia noastra nu merge...desi cu cateva zile inainte totul era perfect intre noi. la ultima intalnire am incercat din nou sa vb despre asta si mi-a zis ca relatia noastra a evoluat pre repede si ca lui ii este greu pana se acomodeaza cu cineva...culmea e ca el a dorit sa ne cunoastem parintii, el m-a prezentat tuturor prietenilor si familiei, eu nu i-am cerut nimik din toate astea si acum vreo luna chiar el imi spunea ca are senzatia ca necunoastem de ani de zile si ca s-a apropiat f repede de mine. acum e m-am intors in buc la facultate, el a ramas acasa pt ca inca mai are vacanta. la ultima intalnire mi-a zis ca ne auzim peste doua saptamani, dar totusi mi-a dat mesaje in fiecare zi, m-a si sunat si vb cu mine ca si cum nu s-ar fi intamplat nimik. nu inteleg ce se intampla cu el. acum il las pe el sa ma caute, nu il sun... vreau sa vad ce are de gand. imi doresc f mult sa fim impreuna in continuare, nici nu ma pot gandi la despartire, nu stiu cum va fi relatia noastra cand se va intoarce si el in buc...sau daca va mai exista ceva. va rog dati-mi un sfat, voi ce ati face ca sa va recuperati iubitul in aceasta situatie? mersi :*

Buna seara domnisoara,
Din pacate a fost ''un coup de foudre'' sau mai pe romaneste ''un foc de paie.'' El s-a aprins foarte usor si te-a purtat si pe tine in acest miraj pana te-a ametit - la propriu si cu respect spus - apoi, te-a lasat sa te dezmeticesti singura dintr-un joc in care ai intrat prea usor si oarecum, fara voia ta.
Exista unii oameni, asa cum e si cazul acestui baiat care, se joaca cu sentimentele si viata altora, ii poarta aparent pozitiv pana intr-un punct, destul de inalt, dupa care le da drumul fara sa-i pese ce vor simti, cat de tare ii va durea si cat de lipsit de scrupule procedeaza.
De-asta vorba populara ''sa nu te arunci cu capul inainte'' este perfect valabila atunci cand ai de-a face cu oameni pe care nu ii cunosti. Faptul ca te prezinta parintilor nu este intotdeauna o garantie; din diverse motive pe care nu as vrea sa le amintesc pentru ca si eu sunt parinte, la randul meu pot gresi si nu as vrea sa jignesc pe nimeni care poate doar cu buna intentie, le permite copiilor prea mult.
Ai procedat foarte bine ca nu l-ai mai cautat si pe viitor fereste-te de acest tip de "fante'' - poate de Dorobanti, poate de Poplaca, nu conteaza, evita prototipul si mai ales, nu te lasa amagita tot de el si a doua oara.
O viata frumoasa iti doresc si un pic mai multa atentie! Toate gandurile bune!
gigi_oprea
Postat pe 24 Ianuarie 2011 23:28
buna dydyshor,sunt curioasa acum,dupa cateva luni,in ce situatie esti
Eu sunt intr.o situatie aproximativ ca a ta,doar ca eu sunt cu baiatul de 4 luni. Eu stau in londra iar el undeva in nordul scotiei(e scotian). nu e baiat de baruri si chefuri,de cand il cunosc a iesit de 3 ori cu prietenii. ne vedeam in jur de 5-6-7 zile in fiecare luna. am inceput sa cred tot mai mult in el cunoscandu.l mai bine,vorbeam la tel zi de zi,daca ocultam un mesaj de la el ma suna la un moment dat intrebandu.ma de ce nu i.am raspuns. Avea candva intentii bune,se gandea la o relatie serioasa,chiar daca am decis sa nu ne mutam impreuna fiind prea repede.
Daca vrei cu adevarat,poti!
A intevenit o problema,parintii lui! parintii lui sunt avuti dar asta nu inseamna ca el e plin de bani. munceste in constructii si are un salar frumos. de cand ne.am cunoscut s.a mutat singur pentru ca i.am spus ca mi.e rusine sa merg sa stau cu parintii lui,i.am lasat semne sa vad daca intra vreo "alta" in casa dar nu. prefera sa vorbeasca cu mine la telefon cand se "atinge".
Eu sunt "a call girl" = dama de companie, nu am vrut sa incep nici o relatie cat timp fac treaba asta,fac bani pentru mine nu pentru altii,insa la insistentele lui am incercat sa vorbesc cu el despre noi si am reusit. suntem persoane care din vorba buna intelegem. am inceput sa.i pun in fatza toate problemele noastre care vor aparea in timpul relatie spunandu.i ca va fi foarte greu pentru el,i.am spus ca o sa ma opresc cand vad ca e ceva mai serios intre noi. de ce sa ma opresc acum pentru el si apoi sa.mi fie doar o pierdere de timp,ca si.a dat seama ca de fapt nu poate fi nimic intre noi? a fost de acord cu toate dar in timp si.a dat seama ca nu ma poate prezenta parintilor lui cat timp fac treaba asta(problema care am pus.o la inceput),apoi ca ii este foarte greu stiind ca iubita lui e cu altii. am renuntat sa mai fac bani in imprejurimile orasului unde sta el,apoi am renuntat sa mai muncesc in scotia pentru ca il vreau pe el si nu vreau sa.i fac rau. lui ii este frica,ca daca ma opresc o sa.mi lipseasca banii,dar ma cunosc pe mine insumi si a vazut si el ca sunt o persoana modesta;la prima vedere nimeni nu ma recunoaste ca o "call girl" decat daca spun si nici atunci lumea nu ma crede. arat bine sunt simpatica si cu bunele maniere dar asta nu ma face sa arat lumii prostia omului.
Sa revin la ale mele, in timp mi.am dat seama ca distanta ne desparte ... dar e greu...cum stie toata lumea,cel mai greu moment. intotdeauna mi.a fost greu sa ma gandesc la o posibila despartire, si m.a pus pe ganduri mult cand a inceput sa spuna ca nu stie ce vrea, ma vrea pe mine dar nu stie ce vrea de la viata.el trebuie sa aleaga intre familia lui(daca afla ce am fost in viata) si eu,care.i pot oferi o familie. am stat si am analizat situatia amandoi si chiar daca o sa avem 5 ani de relatie,familia lui sa sa.si puna piciorul in prag daca se afla de trecutul meu. printre altele mi.a spus ca nu o sa renunte la familie,deci e logic ca sunt eu care pierd. m.am indragostit ca o proasta si acum am de pierdut,urasc suferinta !!! a inceput sa.mi ceara timp de gandire si azi i l.am dat pe timp nelimitat. ma doare si vreau sa.i scriu ce simt dar il respect si e si timpul care i l.am acordat,nu-mi permit sa.l deranjez
Ba chiar as vrea sa.i spun ca azi mi s.a oferit un post ca administrator la o companie foarte mare aici in londra, insa nu stiu cu ce m.ar putea ajuta sa.i spun asta ca el a spus ca nu-i place in aglomeratie,deci n.o sa se mute cu mine,distanta o sa ramana.... iar de familie...n.ar vrea nici sa plece prea departe de ei
iti multumesc ca m.ai ascultat
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 13:37
ups! banuiesc ca au trecut cativa ani.....scz :d , nici nu stiu cand ai citat de fapt acum asta e........
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 13:45
of Indiana Jones, nici macar nu stii sa citesti si faci comentarii.....
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 13:53
De la: Xtwix, la data 2011-09-21 13:53:39of Indiana Jones, nici macar nu stii sa citesti si faci comentarii.....
nu,astept sa ma invete o curvaciune ca tine suspendata din activitate
Indiana_Jones
Postat pe 21 Septembrie 2011 13:56
gandesti asa pentru ca nu poti mai mult
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 13:58
hai ca nu are rost sa.mi pun capul cu tine, fiecare cu sarmalele lor . ok? cel mai bine!
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:00
De la: Xtwix, la data 2011-09-21 13:58:55gandesti asa pentru ca nu poti mai mult
prostitutiom in integrum...legea pedepseste prostitutia,poate nimeni nu poate sa gandeasca mai mult ca tine
Indiana_Jones
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:00
unde se pedepseste? e cea mai veche meserie !!!! aici am politia te intreaba daca esti bine si daca ai avut probleme cu clientii!!!!!
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:03
De la: Xtwix, la data 2011-09-21 14:00:19hai ca nu are rost sa.mi pun capul cu tine, fiecare cu sarmalele lor . ok? cel mai bine!
asta daca ai avea cap sa-ti foloseasca mai mult decat sa-ti ploua in gat,sa nu te inflamezi acolo,ca lucrezi cu el la "companiiiieeeee"
Indiana_Jones
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:05
De la: Xtwix, la data 2011-09-21 14:03:27unde se pedepseste? e cea mai veche meserie !!!! aici am politia te intreaba daca esti bine si daca ai avut probleme cu clientii!!!!!
inseamna ca ai ajuns exact la locul potrivit...la politie...
Indiana_Jones
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:10
gresesti! vin ei la locul de munca si intreaba
Xtwix
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:16
De la: Xtwix, la data 2011-09-21 14:16:26gresesti! vin ei la locul de munca si intreaba
englezoaicele sunt cele mai urate femei din lume,de aia vine lumea la curvarie si intreaba...sau la "companie" si e la liber,chiar si politia vine dupa program
Indiana_Jones
Postat pe 21 Septembrie 2011 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sai spun in fata 10 De la: Broscoiu 30 August 2011 11:34
Cum il fac sa fie al meu ?!?!?! 49 De la: contesina 6 Iunie 2011 23:56
am nevoie de cateva pareri, pls... 14 De la: elle26 28 Iulie 2009 11:34
Ce faci atunci când te îndrãgostește de vecinul tau? 18 De la: Ame_li 26 Septembrie 2013 13:17
Printul meu din copilarie.. 3 De la: pickard 8 Mai 2011 23:23