Setari Cookie-uri

vreau sa fiu cu el

De la: rockk, la data 2011-03-04 18:48:49na gata, de data asta nu halucinez , seara buna crisa si tie :)

[img]http://img853.imageshack.us/img853/4742/asdasdgu.jpg[/img]

...chestia aia mica si roz...la mine nu e.. ....
...cum sunt noua p-aci...greu reusesc sa mai gasesc topicuri in care chiar doresc raspunsuri sau completari.... ..
....apoi ...am mai scris si ascultat muzica prin alte parti....aici cum sa deschid pt muzica...?... ...ufff...tehnologia asta....!..
vyoryca
Postat pe 4 Martie 2011 20:16
stai linistita nu e tehnologia, e specific kukudika :P

cu muzica , eu de obicei adaug un clip video de pe youtube si dau play la videoclipurile mele

chestia aia mica roz mi a aparut din prima zi si mi mai si palpaie, ma hipnotizeaza
rockk
Postat pe 4 Martie 2011 20:33
arat inca foarte bine ,am slabit si mai vreau sa slabesc sunt bruneta si barbatii ii starnesc chiar pefoarte multi chiar si pe cei tineri azi farasa vreau am fost admiratade un tanar foarte frumos ,imi place sa fiu admifata cinevami-a zisca-mi stralucesc ochii nu stiu la ce s-areferit dar cu toateasta iubesc un om care-l doresc sa-l mangai sa-l sarut n-am ochi pentru nimeni,decat pentru el
kudika183384
Postat pe 4 Martie 2011 21:28
De la: rockk, la data 2011-03-04 20:33:36stai linistita nu e tehnologia, e specific kukudika :P

cu muzica , eu de obicei adaug un clip video de pe youtube si dau play la videoclipurile mele

chestia aia mica roz mi a aparut din prima zi si mi mai si palpaie, ma hipnotizeaza


in sfarsit m-am prins si eu ce e chestia aia mica roz
eu nu o am,dar candva imi aparea si mie,apoi mi-am instalat un broswer mai nou si nu-mi mai apare.
Rock poti da click pe "vezi toate mesajele noi" si asa vezi ultimele postari pe topicuri
Ame_ly
Postat pe 4 Martie 2011 21:49
tu ai inebunit?????? eu am 21 de ani si sunt fericita k inca stau cu mama si cu tata!!!
mysgdream
Postat pe 5 Martie 2011 13:07
De la: Ame_ly, la data 2011-03-04 21:49:59
De la: rockk, la data 2011-03-04 20:33:36stai linistita nu e tehnologia, e specific kukudika :P

cu muzica , eu de obicei adaug un clip video de pe youtube si dau play la videoclipurile mele

chestia aia mica roz mi a aparut din prima zi si mi mai si palpaie, ma hipnotizeaza


in sfarsit m-am prins si eu ce e chestia aia mica roz
eu nu o am,dar candva imi aparea si mie,apoi mi-am instalat un broswer mai nou si nu-mi mai apare.
Rock poti da click pe "vezi toate mesajele noi" si asa vezi ultimele postari pe topicuri



decat la virgine apare aia mica si roz
battleofwits
Postat pe 5 Martie 2011 13:08
De la: miss_darine, la data 2011-02-17 20:37:49
De la: ironia, la data 2011-02-17 20:34:28
vrea sa le aprofundeze fara sa stea cu frica in san ca intra parintii in casa si o prind!

oare la ce academie s-o gandi sa se'nscrie
da intradevar poate nu o mai tin, dar de ce trebuie sa plece de acasa...??? parintii mei pana la 18 ani nu m-au lasat sa vin cu nici un baiat acasa sa doarma la mine peste noapte si sincer sa va zic niciodata nu am avut curaj sa le cer acest lucru pt k toate au o limita. Abia din clasa a 12a a dormit prietenul meu la mine, si acum suntm impreuna acum pe 1 aprilie face 3 ani, tu gandestete k dak pleci de acasa cu baiatul ala ai tai nu or sa il placa niciodata chiar dak o sa te intorci si etc. tu gandestete k dak ai tai il cunosc, si veniti si voi la ore decente acasa, si faci ce iti spun ai tai or sa te lase sa pleci cu el la munte la mare etc.... dar nu plec de acasa!am mai zis undeva la un mesj am 21 de ani si mi-as dorii sa stau cu ai mei toata viata!
mysgdream
Postat pe 5 Martie 2011 13:21
kudika4whisperer
Postat pe 5 Martie 2011 17:50
De la: battleofwits, la data 2011-03-05 13:08:44
De la: Ame_ly, la data 2011-03-04 21:49:59
De la: rockk, la data 2011-03-04 20:33:36stai linistita nu e tehnologia, e specific kukudika :P

cu muzica , eu de obicei adaug un clip video de pe youtube si dau play la videoclipurile mele

chestia aia mica roz mi a aparut din prima zi si mi mai si palpaie, ma hipnotizeaza


in sfarsit m-am prins si eu ce e chestia aia mica roz
eu nu o am,dar candva imi aparea si mie,apoi mi-am instalat un broswer mai nou si nu-mi mai apare.
Rock poti da click pe "vezi toate mesajele noi" si asa vezi ultimele postari pe topicuri



decat la virgine apare aia mica si roz




imi place avatarul tau
Ame_ly
Postat pe 5 Martie 2011 18:20
il iubesc,il l-am dorit dar m-a ranit prea mult poate crede orice despre mine ,cinevama iubeste cu adevarat,oricebarbatm-ar iubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichiar si pe jumatateamea
kudika183384
Postat pe 6 Martie 2011 16:29
384 esti retardata???scrie dracu si tu corect ca mi-ai facut un car de nervi ....dupa ce ca esti dusa cu pluta mai esti si proasta ..degeaba ai facut scoala(asta daca ai facut )
Al3xutzaa
Postat pe 6 Martie 2011 16:41
De la: kudika183384, la data 2011-03-04 21:28:20arat inca foarte bine ,am slabit si mai vreau sa slabesc sunt bruneta si barbatii ii starnesc chiar pefoarte multi chiar si pe cei tineri azi farasa vreau am fost admiratade un tanar foarte frumos ,imi place sa fiu admifata cinevami-a zisca-mi stralucesc ochii nu stiu la ce s-areferit dar cu toateasta iubesc un om care-l doresc sa-l mangai sa-l sarut n-am ochi pentru nimeni,decat pentru el

mai 384, dar' vad ca incepi sa fii din ce in ce mai stralucitoare, chiar daca, deocamdata, iti lucesc doar ochii! Iar aia cu vrei sa fii "admifata" m-a dat gata!!!
puiut_77
Postat pe 7 Martie 2011 08:50
De la: kudika368467, la data 2011-02-17 14:09:28am doar 16 ani si parintii mei nu ma lasa sa ma mut la prietenul meu .vreau sa fug cu el dar nu stiu dak e bn ?ce se poate intampla cu el dupa aceea?ajutati-ma

Nu vreau sa fiu radicala ca parintii tai sau sa te cert pentru ca stiu ca la 16 ani este foarte greu sa intelegi de ce nu e bn ceea ce vrei sa faci, dar iti pot da argumente. Daca iti doresti sa faci acest pas eu nu iti spun ca gresesti ci ca o sa va fie foarte greu, atat de greu incat vor aparea conflicte intre voi si va veti desparti. Unde veti locui? Cu ce va veti hrani? Va veti mai permite sa faceti ce vreti voi at cand doriti? Va vor ajunge banii? Care din voi va muncii? Cu scoala cum ramane, avand in vedere ca in ziua de astazi nici la gunoieri nu te mai poti angaja daca nu ai un liceu terminat?
Si astea sunt doar principalele intrebari care ar trb sa ti le pui! Acum esti foarte tanara si presupun ca nu vrei sa stai in bucatarie toata ziua, sa speli si sa faci curat zilnic,nu? Gandestete cati ani de munca te vor astepta, dece sa nu mai copilaresti un pic? Plus de asta este mult mai bine pentru relatia voastra sa va vedeti asa pt ca nu va veti plictisi unul de altul asa repede, deoarece la varsta asta nu aveti inca experienta necesara pt a pastra flacara aprinsa, nu sunteti pregatiti pt a intra in rutina si veti ajunge inevitabil la despartire.
Decizia iti apartine, dar sa stii ca indiferent de decizie nimeni si nimic nu te poate impiedica sa fii cu peroana iubita daca tu iti doresti asta. Mult noroc si multa dragoste
verraa
Postat pe 12 Aprilie 2011 11:42
De la: mimi_ca29, la data 2011-02-19 19:18:17
De la: kudika183384, la data 2011-02-19 18:41:51te doresc,si voi accepta orice din iubiresafiu cu el oriunde ,imi curg lacrmile





Treaba ta daca vrei sa suferi...atat zic!
verraa
Postat pe 12 Aprilie 2011 12:09
De la: perce_neige, la data 2011-02-20 19:37:54
De la: rockk, la data 2011-02-20 08:20:01bunica mea n avea masina de spalat, spala manual si n am auzit o vaicarindu se niciodata cum ca trebuia sa spele dupa bunicu meu si 2 copii, si sa si munceasca, si sa aibe si grija de ele doua singure un timp cat bunicu meu lura departe de ei...sau de timpurile alea.

se pare ca mai nou lumea a invatat sa fie comoda si sa ia totul de a gata, fara sa lupte pentru nimic cu adevarat.



judecand dupa varsta ta , bunicii tai s-au nascut candva , inainte sau in timpul razboiului , deci au ,,prins" si foametea de dupa
asa ca ce-ar fi sa-ti arunci si tu toate hainele si sa-ti pastrezi doar 2 randuri - unul pentru munca si unul ,,bun" pe care-l imbraci doar cand mergi la biserica ,sa mananci turte din faina necernuta de secara cu lapte ( asta daca-ti permiti una , ca erau mai scumpe ca aurul ) ,sa renunti la electricitate si sa-ti cumperi o lampa cu petrol , pe care sa n-o tii aprinsa decat maxim 2 ore pe zi si arunca-ti naibii computerul pe geam , ca nici bunica-tu n-a avut nici computer nici net si nu cred ca s-a plans vreodata .
ah , uitam ce e mai important , nu cumva sa te plangi de conditii , invata sa lupti pentru ceea ce-ti doresti .

verraa
Postat pe 12 Aprilie 2011 12:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ne-am despartit dar nu pot fara ea 24 De la: zdup 27 Ianuarie 2011 11:36
Salut :( 31 De la: martie02 18 Octombrie 2009 22:53
Vrea sa se desparta de mine :( 235 De la: remus22 17 August 2013 23:50
cum sa dau 5 kg jos ?cum sa slabesc,,,?, 5 De la: kudika198172 26 Iulie 2010 10:27
ne-am despartit 38 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:45