Setari Cookie-uri

Ajutati-ma,nu stiu ce sa mai fac!

eu nu pot sa cred ca te iubeste daca face lucrurile astea. mai degraba pare obsedat de tine,si probabil vrea sa te faca sa fi asa cum vrea el. te sfatuiesc ca mai degraba sa rupi relatia cu el. esti inca tanara si nu merita sa treci prin asa ceva. daca il iubesti asa mult si nu vrei intradevar asta,atunci cere-i o pauza. spune-i printr-un mesaj ca vrei o pauza,pentru a evita certurile dintre voi,dupa care schimba-ti numarul. nu ii mai raspunde,nu il mai cauta. dupa ce consideri ca s-a invatat minte discutati calm fata in fata. daca nici de data asta nu se poarta frumos atunci ar fi mai bine pentru amandoi sa va despartiti.
ladyadriana
Postat pe 19 Martie 2011 12:48
las ca iubirea trece... ah... damn, am uitat...
rockk
Postat pe 19 Martie 2011 12:52
si eu sunt sagetator si fostul scorpion , si stiu f bine prin ce treci , la fel am inghitit si eu 13ani , chiar si batai , apoi... regrete , cereri de ieratre... bla, bla... prosti . LASA-L , nu sunt altceva decat niste actori f buni , nu valorezi nimic pt el , el este ceea ce conteaza pt el .Chiar daca primesti o palma la despartire , dar despartete de el . Daca citeam horoscopul acum 15ani , nici nu ma uitam la el nici eu . Esti o segetatoare si nu ai nici un viitor langa el . Scorpionii sunt cei mai vicleni oameni, gelosi, afemeiati ...violenti si razbunatori . Tu trebuie sa fi puternica si sal-l trimiti la plimbare . Chiar daca il vei ierta de 1000 de ori el va gresi a 1001 oara ...asa vrei sa fie viata ta?
dana_72
Postat pe 19 Martie 2011 15:05
De la: dana_72, la data 2011-03-19 15:05:09si eu sunt sagetator si fostul scorpion , si stiu f bine prin ce treci , la fel am inghitit si eu 13ani , chiar si batai , apoi... regrete , cereri de ieratre... bla, bla... prosti . LASA-L , nu sunt altceva decat niste actori f buni , nu valorezi nimic pt el , el este ceea ce conteaza pt el .Chiar daca primesti o palma la despartire , dar despartete de el . Daca citeam horoscopul acum 15ani , nici nu ma uitam la el nici eu . Esti o segetatoare si nu ai nici un viitor langa el . Scorpionii sunt cei mai vicleni oameni, gelosi, afemeiati ...violenti si razbunatori . Tu trebuie sa fi puternica si sal-l trimiti la plimbare . Chiar daca il vei ierta de 1000 de ori el va gresi a 1001 oara ...asa vrei sa fie viata ta?


nu mai vb prostii
am cumnat si cumnata scorpion
nici pe departe nu sunt cum zici tu.
lasa-ti dreaq.u zodiile ca o sa ajungeti in camasa de fortza
Valy90
Postat pe 19 Martie 2011 15:15
Draga mea, esti tanara si ai toata viata inainte. Sa ai un prieten impulsiv nu e treaba usoara.Sa te trezesti ca tipa la tine din orice, ca injura, ca te bruscheaza, astea sunt probleme serioase. Incearca sa vezi partea plina a paharului si anume ca tu ai incercat sa il ajuti, dar el ti-a refuzat ajutorul. Nu poti sa te complaci intr-o astfel de relatie doar pentru ca te-ai invatat cu el, ca de fapt aici gresim majoritatea dintre noi. Ce mai astepti? Sa iti dea cu ceva in cap??? Gandeste-te in perspectiva, peste cativa ani o sa va casatoriti si o sa aveti copii. Ce o sa faca atunci? La fiecare scancet al copilului o sa rabufneasca si o sa inceapa sa urle? In ce mediu o sa creasca copilul ala?? Il ierti o data, de doua ori, dar nu il poti ierta toata viata. Si mai e ceva, ca deocamdata te afecteaza doar pe tine. Cum va fi cand va afecta si alte persoane? Nu mai ceda la lacrimile lui si la faptul ca iti spune ca se omoara pentru ca e prea slab pentru asta. Daca voia o facea pana acum. Ti-a prins slabiciunea, ti-a prins punctul slab si acum ori de cate ori o da in bara, apeleaza la asta. Ma gandesc la doua variante pentru tine: ori incepi prin a fi dura cu el, fara sa il ameninti ca il parasesti sau ca il duci la psihiatru si incepi sa nu mai devii atat de "accesibila" si de slaba din punct de vedere sufletesc, ori il parasesti incet, devenind mai rece, incercand sa il inlocuiesti cu gasca ta de prieteni, filme bune, plimbari, etc, pana cand o sa realizezi ca desi au fost momente extraordinare intre voi asa nu se mai poate continua. O sa realizezi ca esti o persoana deosebita, care merita mult mai mult de atat si care intr-o zi cu siguranta va gasi o persoana calma, sincera, iubitoare, fara iesiri de genul asta.
Ai grija de tine! E greu, dar o sa fie si bine!
MonikStefn
Postat pe 19 Martie 2011 15:20
Gata.M-a sunat,i-am raspuns si i`am zis "GATA,S-A TERMINAT".A inceput cu melodrame,ca nu poate trai fara mine,ca stie ca e un prost,ca ma iubeste,plangand de numai putea respira.Am incercat sa fiu tare si sa numai cedez,i-am spus care-i decizia mea.Logic ca nu m-a ascultat ,m-a implorat sa-l iert.L-am implorat sa se linisteasca dupa care am sunat-o pe mama lui.I-am spus parerea mea legata de baiatul dansei,i-am spus ca numai vreau sa continui aceasta relatie din cauza faptului ca-i prea impulsiv,agresiv si mi s-a umplut paharul.I-am spus ca ma santajeaza emotional,ma ameninta ca se omoara la care aceasta ma roaga sa ii mai dau o sansa'in contul ei":|.Ca-mi promite ea ca se va schimba.Serios?.. i-am spus care e decizia mea,i-am spus sa discute cu el, ca apoi daca doamne fereste face ceva sa nu vina la usa mea.Mi-a spus ca e pacat,ca el ma iubeste si sa nu pun la suflet vorbele lui,sa nu-l iau in seama.Doamneee! CUm asa? Vine,ma bruscheaza si sa nu`l iau in seama nu?
Ma mira nepasarea si nesimtirea acestei femei.Ma roaga sa ma intalnesc cu el si sa termin cu prostiile,ca ea a fost si i-a luat ceaiuri ca sa nu se mai comporte asa.Sa fim seriosi..
Deja l-am sters de peste tot, nu-i mai raspund la sms-uri,la telefoane.Sunt hotarata sa nu-l mai iert pentru ca nu se mai merita.Deja m-a adus intr-o stare foarte proasta.Stau numai pe ganduri cu o povara mare pe suflet.Nu se mai poate.Stiu ca daca il iert, se va intampla iar si iar si numai vreau. Stiu ca va insista,orasul e mic si va veni dp mine.O sa-ncerc sa-l evit cat pot de mult.Sper sa reusesc si sa fiu puternica in continuare.
kidaa
Postat pe 19 Martie 2011 16:48
la 18 ani...sa te lasi manipulata de un om cu probleme....gandeste-te ca vor trece peste voi inca 5-10 ani si vor aparea acele probleme de ordin financiar...sau de oricare alta factura....care va fi reactia lui?cat vei suferi?unde se va ajunge?pana unde esti tu dispusa sa mergi? pt. ca am inteles ca impulsiv este de cand il cunosti....cu tine ma refer...asa ca mai este pacat sa permiti ca viata ta sa fie controlata de un asa om....
kokomic
Postat pe 19 Martie 2011 17:53
Ceea ce aveti voi nu este o relatie sanatoasa, ci una distructiva in care unul dintre voi va suferi teribil la final. Iti voi spune de pe acum ca el in primul rand nu este o persoana sanatoasa psihic, nimic in aceasta lume nu justifica violenta unei pers fata de alta. Nu avem dreptul sa-i agresam pe ceilalti, cu atat mai putin pe acea pers careia ii spunem ca o iubim. Imagineaza-ti ca peste cativa ani daca veti continua, el va evolua si veti avea copii, nu cred ca vrei sa-ti supui copii la asa ceva. Sa fie martorii torturii tale...Apropo, daca ai doar 18 ani, tu insati esti un copil, eu spun ca esti foarte tanara pentru experientele astea... Mi-ar placea sa stiu ca te vei maturiza frumos si vei deveni o femeie puternica.Ai grija de tine.
sirim
Postat pe 19 Martie 2011 18:27
Apropo, si eu sunt scorpion. Si nu am reactii de genul asta, desii am o fire ciudata nu sunt violenta, nu am inclinatie spre razbunare si nu amenint.Insa nu-mi place sa fiu mintita sau amenintata. Poate ati intalnit voi scorpioni problematici, insa eu nu prea cred in zodiac. Cred ca mintea omului este problematica... oamenii tind sa fie rai si egoisti, mai ales barbati...
sirim
Postat pe 19 Martie 2011 18:36
Esti tare puternica, kidaa
kudika_pudika
Postat pe 19 Martie 2011 18:44
Te rog sa te gandesti la 22 de ani pierduti(de asta am avut eu parte), in speranta ,ca se va schimba..NICIODATA!!!
Vei trai aceleasi dezamagiri...iar si....iar!
Nu repeta!E doar timp pierdut..Timp pe care il vei plange!
Skip!!!!!!!!! Si mergi mai departe!
Te pup!Viata frumoasa!
kudika_alida1
Postat pe 19 Martie 2011 21:58
Din cate am inteles...nu renunti la orgoliul tau...atunci nu renunta nici in momentul asta!Fii tare pana la capat!Nu merita nici macar mila ta un om ca el.
ankris
Postat pe 19 Martie 2011 22:19
draga mea,daca el te iubea asa cum sustine nu te lovea.........asa o sa fii toata viata langa el???????Crezi ca o sa se schimbe???Stii cum esste vorba aia nu?,,lupul schimba parul dar naravul ba,,!asa ca tu gandestete ff bine ce ai de gand sa faci,pt ca nu noi decidem pt tine,ci tu esti cea care are problema asta si trebuie sa hotarasti ce este bine pt tine!Eu iti doresc numai bine si te-am ruga sa te gandesti pt ca baiatul asta nu te merita!ai grija de tine!
kudika323430
Postat pe 20 Martie 2011 00:21
draga mea eu am avut o relatie asemanatoare de fapt exact ca a ta mereu il ierta si ii dadeam sanse pana sa ajuns sa am vanatai pe corp si amenintari ca ma omoara si ghici ce tot scorpion e am vrut si eu s mergem la un psiholog refuza mereu foarte posesiv gelos si violent am 9 luni acus de cand ii multumesc lui dumnezeu ca am reusit sa scap de el sfatul meu e sa iti vezi de drumul tau pentru ca nu se va schimba niciodata iti spun din proprie experienta stiu ca si acum ma iubeste si ar vrea s fim din nou impreuna dar acum vad relatia dintro lumina diferita si imi dau seama ca nu eram eu cea vinovata ci el desi se pricepe atat de bine la manipulat incat ma facea mereu sa ma simt eu cea care greseste si e vinovata pe actiunile lui deci fatul meu e mai bine sa il uiti pentru ca nu se va schimba niciodata....iti ures sa ai curaj sa poti lua aceasta hotarare si sa o pastrezi.... ai grija de tn
s_anamaria
Postat pe 20 Martie 2011 01:06
De la: kidaa, la data 2011-03-19 16:48:23 Gata.M-a sunat,i-am raspuns si i`am zis "GATA,S-A TERMINAT".A inceput cu melodrame,ca nu poate trai fara mine,ca stie ca e un prost,ca ma iubeste,plangand de numai putea respira.Am incercat sa fiu tare si sa numai cedez,i-am spus care-i decizia mea.Logic ca nu m-a ascultat ,m-a implorat sa-l iert.L-am implorat sa se linisteasca dupa care am sunat-o pe mama lui.I-am spus parerea mea legata de baiatul dansei,i-am spus ca numai vreau sa continui aceasta relatie din cauza faptului ca-i prea impulsiv,agresiv si mi s-a umplut paharul.I-am spus ca ma santajeaza emotional,ma ameninta ca se omoara la care aceasta ma roaga sa ii mai dau o sansa'in contul ei":|.Ca-mi promite ea ca se va schimba.Serios?.. i-am spus care e decizia mea,i-am spus sa discute cu el, ca apoi daca doamne fereste face ceva sa nu vina la usa mea.Mi-a spus ca e pacat,ca el ma iubeste si sa nu pun la suflet vorbele lui,sa nu-l iau in seama.Doamneee! CUm asa? Vine,ma bruscheaza si sa nu`l iau in seama nu?
Ma mira nepasarea si nesimtirea acestei femei.Ma roaga sa ma intalnesc cu el si sa termin cu prostiile,ca ea a fost si i-a luat ceaiuri ca sa nu se mai comporte asa.Sa fim seriosi..
Deja l-am sters de peste tot, nu-i mai raspund la sms-uri,la telefoane.Sunt hotarata sa nu-l mai iert pentru ca nu se mai merita.Deja m-a adus intr-o stare foarte proasta.Stau numai pe ganduri cu o povara mare pe suflet.Nu se mai poate.Stiu ca daca il iert, se va intampla iar si iar si numai vreau. Stiu ca va insista,orasul e mic si va veni dp mine.O sa-ncerc sa-l evit cat pot de mult.Sper sa reusesc si sa fiu puternica in continuare.

sper din tot sufletul sa fii consecventa in hotararea pe care ai luat-o...medicamente care sa-l ajute sa de controleze iti spun calr ca nu exista...psihotropele in cel mai fericit caz il transforma intr-o leguma...problema lui si a celor ca el e indelung stutiata de psihologie...greu se schimba un astfel de temperament, e exact ca si in cazul alcoolicilor: trebuie sa recunoasca ca are o problema , sa fie sincer cu el insusi si sa-si doreasca profund schimbarea...ori asta se intampla doar la 1-2% sin cazuri si in nici un caz la 20 ani...e mult de vb si nu o sa deviez de la subiect cu mai multe explicatii...repet, sper sa fii consecventa in hotararea ta.
si inca ceva...cauta defecte mai intai de toate, vezi daca le poti accepta, si abia mai apoi vanta-te intr-o relatie...
kudika365333
Postat pe 20 Martie 2011 08:47
De la: kidaa, la data 2011-03-17 20:07:48Aveti dreptate,insa nu stiu cum sa reactionez.O data imi spun ca"gata,NUMAI",dar cand il vad ca plange in ultimul hal si-mi spune ca el mereu si-a facut planuri cu mine de viitor,ca eu sunt tot ce isi doreste, ca nu poate trai fara mine ma inmoi pur si simplu.Cand il vad ca sufera , o las moale si pe urma imi pare rau.Acum imi da mesaje "spune-mi te rog ca ma iubesti,nu pot trai fara tine,sunt nimic fara tine,viata numai are rost"bla bla!
Ma santajeaza emotional..!


OF!!! COPII ASTIA! PESTE CATIVA ANI AI SA RAZI DE TOATE FRAMANTARILE ASTEA. FA CE TE INDEAMNA INIMA SA NU REGRETI MAI TARZIU.
RATUSCA_CEA_URATA
Postat pe 20 Martie 2011 11:21
eu cred si sunt sigura ca nu te vei desparti de el indiferent de sfaturile celor din jur. stii ca trebuie sa te desparti de el, ca nu e pt tine si totusi nu te lasa inima, pt ca il iubesti si te iubeste. si parca nu ai da cu piciorul la asta. nu te vei desparti de el acum... dar o vei face intr un final cand vei ajunge la apogeu , cand manipularea lui nu va mai avea nici un efect iar lacrimile lui nu te vor mai impresiona. atunci iti vei da seama ca un astfel de om nu se poate schimba. lucrul asta se va intampla din pacate peste 1 an, 2 sau 5 iar atunci va trebui sa iti asumi faptul ca ai pierdut timp din viata ta in care ai fi putut sa ti gasesti pe cineva care sa te merite. cel putin prin asta am trecut eu. si sunt sigura ca nu sunt singura. mult succes si multa vointa!
tamikatamika
Postat pe 20 Martie 2011 12:01
De la: kidaa, la data 2011-03-18 23:29:35Buna !Aseara,dupa toate cuvintele spuse de voi luasem o hotarare si anume "GATA S-A TERMINAT PT TOTDEAUNA".Revin acum din nou, cu noutati..Acest individ cu care am o relatie de 2 ani s-a hotarat sa se trateze,ba chiar si-a luat tratament.Ce ma sfatuiti..?Sa mai continui aceasta relatie? Ce'i drept ,sentimentele mele au scazut,dar in acelasi timp,parca mi-e mila.Spune ca ia acest tratament pentru a se controla,pentru a nu`mi mai provoca mie neplaceri,o face ca sa nu ma piarda.Sunt atat de confuza ..


Buna,
iti inteleg perfect situatia...astfel de oameni nu se schimba(iti spun din experienta)
el nu te iubeste!!! doar joaca teatru foarte bine...sadicul si-a gasit masochista..!! este foarte important sa realizez acest lucru !!
daca tu vrei sa fii fericita sa traiesti linistita...va trebui sa pui capat relatiei (el s-a dus sa se "trateze" doar ca sa te intoarca din drum...sa fii al lui din nou..
sa iti povestesc cum va fii viata ta de acum inainte cu acest om (din experienta):
el spune ca te iubeste si ca el are excese de violenta din cauza ta...tu o sa devii pe zi ce trece mai obedienta, mai stearsa..doar ca sa eviti scandalurile...el tot timpul o sa gaseasca motiv de cearta..chiar daca in realitate nu exista...o sa te bruscheze in continuare ,o sa fii sacul lui de box...te vei marita cu el (pentru ca ameninta ca se sinucide daca nu... cica te iubeste).o sa inceapa sa te bata saptamanal ...daca nu zilnic...o sa-ti bata copii..si nu o sa fii in stare sa ii aperi..!!
si de obicei oameni agresivi ajung sa fie si alcoolici..deci fiecare zi a vietii tale o sa fie un IAD..!!!
acum am si eu o intrebare , daca stii ca traind cu un om ca acesta o sa suferi ca un caine, dar nu singura impreuna cu copii tai (daca nu poti scapa de el, te mai cere si de nevasta ca sa fie sigur de un lucru)
ai mai vrea sa ai asa o viata.?..ce le vei spune copiilor tai? ..ce vei spune mamei tale cand o sa te vada invinetita?
daca mai spune ca se omoara, daca nu vrei sa fii cu el..poti sa-i raspunzi foarte calma :este hotararea ta este viata ta..
draga mea evita sa fii cu el in intimitate...pune capat relatie in public la o cafenea unde vrei...dar sa fii inconjurata de oameni..si sa pleci imediat de langa el dupa ce i-ai zis ca te desparti..nu-i da ocazia sa te santajeze sentimental...sau mai rau sa te bruscheze!
sper ca ti-am fost de folos...ca si femeie si ca psiholog
succes si permite-ti sa fii fericita (crede-ma meriti!)
kudika114037
Postat pe 20 Martie 2011 12:24
De la: kidaa, la data 2011-03-17 18:55:19Buna! Am si eu o problema careia nu ii gasesc rezolvare..pur si simplu,ma simt foarte rau si cred ca voi ma veti ajuta sa urmez calea cea dreapta.
Am o relatie de 2 ani cu un baiat .Eu am 18,el are 20 .A fost totul bine ,cel putin in primul an, cu mici certuri ca in fiecare relatie.Ne-am apropiat repede unul de celalalt, iubirea a inceput sa creasca pe zi ce trece ,insa exista o problema si anume aceea ca el e foarte impulsiv.(eu sunt sagetator,iar el este scorpion-daca are vreo importanta).Am citit de la inceput ca nu sunt cele mai compatibile zodii,dar am trecut peste acest aspect . Acum ..6 luni ,sa zic..s-a intamplat ceva ce pentru mine a insemnat extrem de mult si anume m-a bruscat de la o cearta.S-a intamplat de multe ori ce-i drept,cand ne certam sa isi iasa din fire,sa dea cu pumnii ,sa planga ,sa tipe ,dar niciodata pana in mom acela nu ma agresa.Cand am vazut cum s-a comportat,m-am suparat extrem de tare,i-am zis ca s`a terminat,l-am lasat balta si am plecat.
Apoi,ma cauta intruna, imi lasa cadouri pe la usa , biletele, apoi mesaje ca se omoara..ca nu poate trai fara mine,ca stie ca a gresit si sa-i mai acord o sansa. La insistentele lui ,si..vazand cat de sincer parea ca ii pare rau ca ma iubeste enorm si ca nu se va mai intampla, l-am iertat,desi stiam ca"daca o face o data,o va face si a2a oara,si a3a oara..."dar il iubeam si stiam ca ma iubeste si am cedat.O perioada au fost lucrurile ok.De 2 luni incoa' lucrurile iar au inceput sa stea prost.Pur si simplu avem pareri diferite ,fiecare crede ca are dreptate si uite asa iar am ajuns acum 2 zile la o mare cearta..cand el a inceput sa ma jigneasca , sa-mi spuna "te calc in picioare", sa ma bruscheze cand i-am spus ca s-a terminat, dupa care plange si ma implora in genuchi sa-l iert pt ca sunt totul pentru el.
N-am avut de ales decat sa il linistesc pt ca era cu masina si imi era teama sa nu pateasca ceva.Am mers la psiholog,i-am cerut un sfat pt ca ma simt f rau nu stiu ce sa fac si mi-a spus ca are nevoie de psihiatru.Am incercat sa-i spun ca ramanem impreuna doar daca mergem la psihiatru si refuza total.Am incercat sa ma despart din nou de el acum cateva ore, si iar a inceput sa planga spunandu-mi ca ma iubeste enorm si ca el nu vrea decat sa il inteleg si el numai ajunge in starea aia incat sa devina agresiv.Sustine ca devine asa din cauza mea ca nu il inteleg..ca eu sunt cea rea dar in acelasi timp constientizeaza ca greseste.
Nu stiu ce sa fac,am nevoie de un sfat,de o parere. Va rog !!



ce nu as da eu sa-mi cada iubitul in picioare sa-l iert:) s-au sa ma bruscheze sa nu-mi dea o palma:)
kudika370543
Postat pe 20 Martie 2011 17:05
Vezi ca nu are nici o legatura cu zodiile stilul asta de comportament! Si eu sunt scorpion si nu am avut niciodata astfel de tendite! Asta pentru ca am o educatie si mai ales sunt sanatoasa la cap! Am avut si eu un iubit de genul si era pesti deci nici o legatura, cica scorpionul si pestii merg de minune impreuna! Asa ca draga mea care strigi dupa ajutor, fugi cat vezi cu ochii!!!!
kudika344328
Postat pe 20 Martie 2011 20:50
Draga mea, esti tanara si ai tot viitorul in fata. Eu am o nora, tot scorpion si se manifesta la fel ca si prietenul tau. Nu se va schimba niciodata. Iti va face viata un calvar. Probabil, e gelos, posesiv, te va tine numai langa el, si astfel iti vei pierde toti prietenii. Sunt tot timpul suspiciosi. Te iubeste, nimeni nu contesta aceasta, dar cauta si departeazate de el. Vei suferi toata viata, atat tu cat si parintii tai. Sunt scandalagii, cand ti-e lumea mai draga, atunci te va supara. Iti doresc numai bine.
kudika226711
Postat pe 21 Martie 2011 08:14
Trebuie sa vedeti asta !! Am primit un mail.Va arat o parte din kilometricul mail.Sa vedeti cum ma santajeaza.
"Te IMplor...din iubire pentru tine te implor...intalneste-te sa iti spun tot ce am pe suflet si tot ce vreau sa fac...diseara la pasarela la ora 7 jumate nici mai mult nici mai putin...voi fi pe pasarela si te voi astepta cu poza ta in buzunarul stang de la bluza si voi avea langa mine cutiuta de la tine cu motivele alea multe pentru care mi-ai spus ca ma iubesti pentru ca eu inca cred in ele...sa nu uiti 7 jumatate pe pasarela... te implor sa nu te panichezi cand vei citi acest mail sa nu iti iesi din fire sa nu spui la nimeni ca va fi mai rau.nu te costa nimic daca m-ai iubit cu adevarat sa vii sa vorbesti cu mine fara sa stie nimeni si fara sa se intample nimic....iti promit voi fi alt om daca vei veni decat cel in care ai spus ca m-am transformat...iti promit iubitzika mea...voi lasa o copie pe desktop la mesajul asta al meu intr-un folder cu numele tau si o poza cu noi.sa fii calma te rog sa nu te ataci deloc cand vei citi sa tii in sufletul tau tare si sa nu stie nimeni unde pleci si de ce pleci...si sa nu suni pe mama sau pe cineva ca nu iti va raspunde nimeni...Te iubesc mult de tot si te voi iubi...oriunde as fi...Te iubesc iubita mea...sa nu stie nimeni de mail-ul asta ca nu depinde decat de noi doi..nu a fost nimeni intre noi 2 ani de zile ca sa stie ce a fost intre noi...doar noi putem sa ne spunem cat de mult ne-am iubit....sa nu stie nimeni e dorinta mea...te astept puisorul meu drag...7 jumate diseara pe pasarela...nu uita iubito...ITI JUR PE VIATA MEA PENTRU TOT CE AM SCRIS AICI CA MA VOI TINE DE CE AM SCRIS....si iti jur ca TE IUBESC!....sa nu uiti vreodata asta....te astept la 7 jumate...sa nu intarzii deloc...sa nu fie prea tarziu...te implor...stiu ca ma iubesti ca ma vei iubi toata viata..."
Doamne,e nebun.Cum sa reactionez?Cu indiferenta?
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:10
"bebel....stiu ca m-ai iubit si ma iubesti la nebunie....sa nu ma lasi sa plec de pe lumea asta stiu ca o sa te doara...sa nu uiti...sa vii sa ne intalnim..o sa te astept.....:-< crede-ma....sa nu stie nimeni....te iubesc ...:-
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:14
bebel....stiu ca m-ai iubit si ma iubesti la nebunie....sa nu ma lasi sa plec de pe lumea asta stiu ca o sa te doara...sa nu uiti...sa vii sa ne intalnim..o sa te astept.....:-< crede-ma....sa nu stie nimeni....te iubesc ..:-
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:16
....sper sa nu te plangi vreodata daca nu ai venit pt ca vei ramane doar cu mesajele astea...:-< sa nu regreti....te iubesc...daca m-ai iubit cu adevarat si in toate felurile frumoase cum mi-ai zis tu mereu....vino...si da-mi un sfat ce sa fac cu viata mea...daca merita sa mai traiesc pentru tine sa te iubesc sau nu....ajuta-ma...te implor....:-
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:17
te iubesc...nu uita....vorbesc serios...sa nu iti para rau...ca puteai doar o secunda sa iti uiti orgoliul si sa vii sa iti vezi iubitul...:(( viata mea s-a incheiat la tine....daca nu vii...viata mea s-a terminat iubito...nu lua in gluma te rog..crede-ma..[nu inteleg dc nu merge sa pun totul o data]
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:18
nu vreau sa te vad de sus ca plangi si ca iti vine sa intri in pamant dupa mine...te implor...:-
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:18
stiu ca o sa frang inima celor ce ma iubesc:((sunt ultimele mele clipe...in caz ca tu nu vii sa stai de vorba cu mine macar...eu te-am rugat si te-am implorat....sufletul tau stie cat de mult m-a iubit si cat de mult ma iubeste.....VIATA MEA!stiu k or sa ma uite toti...si tu o sa ma uiti...dar fara tine...numai pot...te iubesc"
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:19
cum sa reactionez? Numai pot.:|
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:19
"...nu lua in gluma te rog..crede-ma...nu vreau sa te vad de sus ca plangi si ca iti vine sa intri in pamant dupa mine...te implor...:-
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum pot fi indiferenta? 37 De la: simonica_yo 5 August 2009 18:03
cand partenerul e de nerecunoscut... 13 De la: hystria1 13 Octombrie 2010 02:33
relatie 7 De la: raluca0790 13 Ianuarie 2014 19:07
cum sa il fac sa se indragosteasca de mine? 18 De la: kudika_8277 21 Iunie 2013 13:16
Despartire :( 56 De la: kudika_11398 10 Iulie 2012 01:07