Setari Cookie-uri

Ajutati-ma,nu stiu ce sa mai fac!

Of,nu inteleg de ce nu se posteaza tot ce scriu ci doar o parte.
Imi mai spunea sa-i pun in tron pozele cu mine si cadourile pe care i le-am facut.omg..
L-am pus pe tata , a sunat`o pe mama lui si i`a explicat situatia.I-a zis sa aiba grija de propriul ei plod si sa ma lase ca m-a imbolnavit.Numai suport sa fiu santajata,sa stau cu frica 'n san ca poate cine stie,face ceva?!..
Continui sa fiu tare, n`am de ales..
kidaa
Postat pe 21 Martie 2011 18:57
De la: kidaa, la data 2011-03-21 18:57:48Of,nu inteleg de ce nu se posteaza tot ce scriu ci doar o parte.
Imi mai spunea sa-i pun in tron pozele cu mine si cadourile pe care i le-am facut.omg..
L-am pus pe tata , a sunat`o pe mama lui si i`a explicat situatia.I-a zis sa aiba grija de propriul ei plod si sa ma lase ca m-a imbolnavit.Numai suport sa fiu santajata,sa stau cu frica 'n san ca poate cine stie,face ceva?!..
Continui sa fiu tare, n`am de ales..



Prietenul tau are probleme grave la mansarda. Sun-o pe ma-sa si spune-i sa-l duca la un psihiatru ca asta nu-i sanatos deloc
_Cryssa_
Postat pe 21 Martie 2011 18:59
Inteleg situatia prin care treci ....si eu am trait o experienta asemanatoare ...la fel zicea k ma iubeste ...iar cand vroiam sa plec ...incepea cu amenintarile ....din fericire am scapat d el ...pt k am plecat in alta tara la ai mei ....si nu m-am intors vreo 2 ani ...din fericire ...el si-a gasit p alta ...kulmea kulmilor e ca acum din cate am auzit el isi ia bataie d la ea ...roata s intoarce ...


Stai linistita k nu o sa s omoare ... ...ar trebui si u sa vb cu parintii tai ...sa le explici situatia ...poate cu ajutorul lor vei iesi din cosmarul asta ...


Ai grija d tn !!
frenchiegirl
Postat pe 24 Martie 2011 11:27
scz akum am vazut ca le-ai zis parintilor !

ai procedat corect !
frenchiegirl
Postat pe 24 Martie 2011 11:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
durerea despartirii 27 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 11:53
ii se va face dor de mine? 23 De la: manumarius 2 Mai 2010 14:24
Divort cu copil 32 De la: perce_neige 31 Iulie 2010 09:15
buna fetelor am nevoie de un sfat legat 14 De la: Lucia38 12 Octombrie 2009 17:22
iubirea 12 De la: anamaria_brunetik 7 Mai 2010 11:17