Setari Cookie-uri

eu capricorn..el sagetator

Eu sunt capricorn el este sagetator si este cu 7 ani mai mare decat mine..Credeti ca poate sa reziste relatia..Va multumesc anticipat
Madaliiina
Postat pe 1 Septembrie 2011 13:18
Eu sunt buldozerist cu 20 de tone mai greu ca ea...ea este neurochirurg taioasa si sigura la mana ..oare tine relatia?

@Fatuca cu zodiile orice relatie tine ca vor partenerii si nu niste bucati de piatra,metale,gheata si gaze pe cerul instelat...dar in principiu nu tine
Nigma
Postat pe 1 Septembrie 2011 13:21
Eu gazat,ea se sufoca repede..va rezista relatia?
broscoiu
Postat pe 1 Septembrie 2011 15:19
Mda, observ ca ai primit mult ajutor pana acum.. Ea ar putea rezista, dar nu stiu daca vei rezista tu. Va trebui sa lasi enorm de la tine pentru a te intelege cu o zodie de foc. Da, intr`adevar sagetatorii sunt exact opusul tau din punct de vedere comportamental si cel mai probabil asta te atrage, dar atractia nu este de ajuns pentru o relatie de lunga durata. In pat vor iesi scantei, in afara patului, tot scantei. Incercarea moarte n`are, dar vei ramane dezamagita. Sagetatorii sunt pusi pe distractie tot timpul, se plictisesc repede si nu suporta sa le fie ingradita libertatea. Ori tu esti calma, linistita, stabila.. La inceput va fi fun, dar se va plictisi de tine eventual pentru ca deh, esti zodie de pamant si e mai greu cu spontaneitatea si vei ramane cu buza umflata. Scuze ca teoretic iti stric ploile, nu afirm ca sunt vreo Mama Omida sa ghicesc viitorul sau in stele, dar in mare parte cam asa vor decurge lucrurile. Take care !
Deny_Bebe
Postat pe 14 Septembrie 2011 23:38
Poate da, poate nu. Si nu crede in prostiile alea cu zodiile. Varsta nu conteaza, astrologia e minciuna ... restu' depinde de voi
kudika226325
Postat pe 25 Septembrie 2011 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa scap de cosmaruri? 8 De la: Micaell 29 Martie 2011 12:15
oare sunt doar o distractie pentru el?? :(( 31 De la: geo_x 28 Iulie 2009 23:15
am nevoie de sfaturi urgrnte 20 De la: kudika000886 13 Martie 2009 12:44
Exista dragoste la prima vedere si relatii la distanta ? va rog ajutati`ma ca plang in hohote.. 11 De la: swim406 24 Septembrie 2009 15:54
eu...romanca....el... indian:D...ce e de facut? 355 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:37