Setari Cookie-uri

Aventura salveaza relatia?

De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:29:46
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:24:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:20:02
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:17:06
De la: justforfun84, la data 2011-10-12 14:11:50i`am deschis ochii, ce sa mai. cred ca deja ii cara bagajele la usa



Noroc ca nu sunt casatoriti.... ne trezeam cu totii cu citatii la tribunal :martori la divort


mie mi-e teama ca ne-o luam pe cocoasa de la el ca i-am deschis fetei ochii!

iti apar eu fundul! sa dea oriunde da numa' la fimd nu ca altfel nu mai avem noi ce sa pupam!


da tu crezi ca eu ies cu fundu la inaintare? ma ascund derect in spatele tau!

mai bine te ascunzi in fata mea, ca sa simtim amandoi ceva
bemm
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:36
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:35:20
De la: miss_darine, la data 2011-10-12 14:28:22
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:21:41
adica io sunt de debara? eu care sunt baiat bun la casa omului! sa iti fie rusine!oricum ai putea macar sa faci sex

obraznicule...n-am nevoie de secsuiala... dar daca te dai asa baiat bun...ai putea sa vii sa-mi zugravesti bucataria


io sunt bun de pupat, bun la pat, pentru zugravit gasim noi un sclav! ehh femeile astea nu ar recunoaste in ruptul capului ca au nevoie de sex!


Noi ?? Nuuuu, noi suntem gospodine...... O ciorba de perisoare, daca vrei....
GHEISA_ALBA
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:42
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:36:18
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:29:46
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:24:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:20:02
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:17:06
De la: justforfun84, la data 2011-10-12 14:11:50i`am deschis ochii, ce sa mai. cred ca deja ii cara bagajele la usa



Noroc ca nu sunt casatoriti.... ne trezeam cu totii cu citatii la tribunal :martori la divort


mie mi-e teama ca ne-o luam pe cocoasa de la el ca i-am deschis fetei ochii!

iti apar eu fundul! sa dea oriunde da numa' la fimd nu ca altfel nu mai avem noi ce sa pupam!


da tu crezi ca eu ies cu fundu la inaintare? ma ascund derect in spatele tau!

mai bine te ascunzi in fata mea, ca sa simtim amandoi ceva


adica si batuta si fu tuta?!neaaaaaa, tot la spate ma bag!
kiss_my_ass
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:44
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:35:20
io sunt bun de pupat, bun la pat, pentru zugravit gasim noi un sclav! ehh femeile astea nu ar recunoaste in ruptul capului ca au nevoie de sex!

io-te unde se ascundea cipandelu'...pe kudi bahtosule, norocosule, secsosule...daca recunosc, ma duci la maiami bici????
miss_darine
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:46
De la: miss_darine, la data 2011-10-12 14:46:37
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:35:20
io sunt bun de pupat, bun la pat, pentru zugravit gasim noi un sclav! ehh femeile astea nu ar recunoaste in ruptul capului ca au nevoie de sex!

io-te unde se ascundea cipandelu'...pe kudi bahtosule, norocosule, secsosule...daca recunosc, ma duci la maiami bici????


ai uitat de chiparosule! pe banii tai te duce unde vrei tu babo!
kiss_my_ass
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:48
La tine se sta gratuit? Am si eu cateva cunostinte care n-au bani de chirie... Nu vrei sa le primesti?
Micaell
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:48
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:42:50
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:35:20
De la: miss_darine, la data 2011-10-12 14:28:22
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:21:41
adica io sunt de debara? eu care sunt baiat bun la casa omului! sa iti fie rusine!oricum ai putea macar sa faci sex

obraznicule...n-am nevoie de secsuiala... dar daca te dai asa baiat bun...ai putea sa vii sa-mi zugravesti bucataria


io sunt bun de pupat, bun la pat, pentru zugravit gasim noi un sclav! ehh femeile astea nu ar recunoaste in ruptul capului ca au nevoie de sex!


Noi ?? Nuuuu, noi suntem gospodine...... O ciorba de perisoare, daca vrei....

bine eu vin cu smantana
bemm
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:51
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:44:16
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:36:18
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:29:46
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:24:55
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:20:02
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:17:06
De la: justforfun84, la data 2011-10-12 14:11:50i`am deschis ochii, ce sa mai. cred ca deja ii cara bagajele la usa



Noroc ca nu sunt casatoriti.... ne trezeam cu totii cu citatii la tribunal :martori la divort


mie mi-e teama ca ne-o luam pe cocoasa de la el ca i-am deschis fetei ochii!

iti apar eu fundul! sa dea oriunde da numa' la fimd nu ca altfel nu mai avem noi ce sa pupam!


da tu crezi ca eu ies cu fundu la inaintare? ma ascund derect in spatele tau!

mai bine te ascunzi in fata mea, ca sa simtim amandoi ceva


adica si batuta si fu tuta?!neaaaaaa, tot la spate ma bag!

batuta?te bat eu la fundul gol
bemm
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:52
De la: miss_darine, la data 2011-10-12 14:46:37
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:35:20
io sunt bun de pupat, bun la pat, pentru zugravit gasim noi un sclav! ehh femeile astea nu ar recunoaste in ruptul capului ca au nevoie de sex!

io-te unde se ascundea cipandelu'...pe kudi bahtosule, norocosule, secsosule...daca recunosc, ma duci la maiami bici????

te duc cu goagal eart unde vrei tu pe glob!
bemm
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:54
Si ca sa-ti raspund la intrebare: nu cred ca o aventura ar putea sa schimbe in bine relatia voastra... poate doar sa o deterioreze si mai tare... In concluzie: lasa-l sa se descurce singur, ca la 26 de ani e baiat mare iar tu nu-i mai lasa pe barbati sa profite de tine. Parerea mea e ca intre voi nici n-a fost vorba de iubire, ci mai mult de pasiune, ca se pot confunda lucrurile cu usurinta.
Micaell
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:54


Dragii mei, mi-ati luminat ziua. Nu am carat bagaje, am fost intr-o sedinta (de partid:P) la servici, si acum am iesit si rad la tot ce ati scris.
Sunteti simpatici, si destepti, si eu ma duc sa bag o cafea tare si sa ma gandesc de unde incep impachetatul diseara (el oricum e la sala, vine mereu pe la 11 noaptea.. ) ... da, tot eu, altruista... il scutesc de un efort!

:P
Karamia11
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:54
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:48:11

ai uitat de chiparosule! pe banii tai te duce unde vrei tu babo!

bre, pe mine nu scrie maica tereza...n-are decat sa-si caute o banchereasa
miss_darine
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:56
.... ce sala tine deschis pina la 11 noaptea ??
GHEISA_ALBA
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:57
De la: miss_darine, la data 2011-10-12 14:56:08
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 14:48:11

ai uitat de chiparosule! pe banii tai te duce unde vrei tu babo!

bre, pe mine nu scrie maica tereza...n-are decat sa-si caute o banchereasa

da dar nu vreau o banchereasa din parc!
bemm
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:59
De la: Karamia11, la data 2011-10-12 11:48:20Buna tuturor. Sunt noua pe aici. Am undeva intre 25-30 de ani si sunt implinita profesional, am o casa, am sperante de viitor.. si mai am si o relatie de 2 ani care a inceput sa scartaie. Am mers si la un consilier, ne-am consiliat si la prieteni, si nimic. Ce se intampla? Avem momente in care nu ne mai suportam, pasiunea, desi arzatoare la inceput, acum a cam pierit.. Nu suntem casatoriti, nu avem copii si nici bunuri in comun ca nu pot fi separate usor. Si totusi, nu ne despatim. Mai pleaca el pe la rude, mai plec si eu.. incercam traba cu "mai rarut ca-i mai dragut". Nu am fost mereu sigura pe fidelitatea lui, fiind destul de "focos" de fel.. iar probele, desi uneori evidente, au fost "scuzate" cu dibacie. Eu mereu am zis sa o las, ca merge si asa.. Insa in sinea mea ma umpleam de amar, orice se intampla si orice disutie ma facea sa cred ca e din cauza mea.. Asta e omul de care ma indragostisem? Aveam deja ganduri sumbre... cam din vara asta incepusera.
Pana cand el a plecat cateva zile. Si eu l-am inselat. Cu cineva, nu conteaza din ce "ambient". Cineva care imi parea sexy si interesant, calm si sigur pe el, si pentru care imi reprimasem de la inceput orice gand. Eu, femeia cuminte. Si care acum.. s-a lasat dusa de val. A iesit din pijamale si miros de tocana, s-a imbracat sexy, s-a aranjat, si-a pus tocuri inalte, a dat pe gat un paharel (ca-n filme ) si.. s-a trezit la el. Si a decurs minunat. Si au fost multe orgasme. Si a simtit ca intinereste si ca traieste. Fara sentimente, fara regrete.. A fost o doza de redbull bauta cu nesat. Acasa, lucrurile la fel. Doar ca acum, zambesc strengareste si.. nu-mi mai pasa. Nu ma mai supar. Sunt linistita. Am unde sa imi refugiez gandurile acum, si nu, nu iar in lacrimi.
Am gresit? E gresit sa "salvezi" tensiunea din casa prin eliberarea in alta parte? E gresit sa imi doresc sa repet aceasta eliberare la un moment dat, daca sunt sigura pe mine si nu devine obisnuinta?
Criticati-ma, laudati-ma, intrebati-ma... Vreau sa stiu, pentru ca nu pot vb astfel de lucruri cu nimeni cunoscut. Nu as risca o "scurgere de informatii", mi-ar fi teama de reactie, totusi...
Multumesc ca "m-ati" citit pana la sfarsit.

N-ai gresit cu nimic, fata de nimeni. Ai vrut sa ai o aventura... ai avut. Fara obligatii, ca doi oameni decenti : v-ati intalnit, v-ati ... si gata. Unde e problema ? faptul ca ai un coleg de apartament, un fel de frate sau sora, unul cu care imiaprti unele momente ( nu multe si .. in nici un caz cele mai importante...) gen : sa mancati impreuna, sa va uitati la TV si ... cateodata sa mai faceti si sex ( da' .. nu prea des caci .. nu-s multe orgasme de-alea ... ce-or fi insemnand ... ) ? Asta nu e nici o problema, chiar ma mir de ce nu-i spui... cred ca v-ati amuza amandoi copis si chiar... ati putea impartasi din experienta.
Eu nu vad nici o problema nicaieri, in curand o sa-si gaseasca alta gazda, cu o chirie onorabila... si totul se rezolva (financiar, ... caci in rest sunt rezolvate). Noroc cu baietii si fetele de pe aici... caci au inceput sa vorbeasca de-ale lor... pe un topic nou, ... altfel chiar nu pricepeam de ce-ai deschis topicul !?!
alegro6543
Postat pe 12 Octombrie 2011 14:59
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:54:01
te duc cu goagal eart unde vrei tu pe glob!

io-te e si destept stie de goagal pamant bvo da' sorry, nepotu' meu de 10 ani e super descurcaret si ma plimba gratis
miss_darine
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:00
De la: miss_darine, la data 2011-10-12 15:00:04
De la: bemm, la data 2011-10-12 14:54:01
te duc cu goagal eart unde vrei tu pe glob!

io-te e si destept stie de goagal pamant bvo da' sorry, nepotu' meu de 10 ani e super descurcaret si ma plimba gratis

o fi el descurcaret, dar nu stie toate zonele de nudisti de pe glob, acolo unde ne putem alerga goi doar in razele soarelui si in valurile inspumate ale marilor
bemm
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:04
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:57:31.... ce sala tine deschis pina la 11 noaptea ??

sunt destule si'n bucuresti care inchid la 10, 10.30 noaptea...multi prefera orele de dinaintea inchiderii, pt ca este libera sala....doar tu si aparatele
miss_darine
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:06
De la: bemm, la data 2011-10-12 15:04:46
o fi el descurcaret, dar nu stie toate zonele de nudisti de pe glob, acolo unde ne putem alerga goi doar in razele soarelui si in valurile inspumate ale marilor

toate astea pe-un amarat de goagal? ...apropos, eu am 57 de kile...tu?...ca sa stiu daca ne tine pe amandoi
miss_darine
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:10
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:57:31.... ce sala tine deschis pina la 11 noaptea ??


asa o cheama pe aia, nu te-ai prins?!
kiss_my_ass
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:17
De la: kiss_my_ass, la data 2011-10-12 15:17:57
De la: GHEISA_ALBA, la data 2011-10-12 14:57:31.... ce sala tine deschis pina la 11 noaptea ??


asa o cheama pe aia, nu te-ai prins?!


aaaa, unde face flotari..... am inteles !
GHEISA_ALBA
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:24
sunt si sali cu program non stop.cert e ca daca ii era asa draga karamia facea tot posibilul sa petreaca cu ea serile..dar cum nu se pune disscutia de asa ceva..karamia spor la aruncat haiele in cativa saci si gata.ura si la gara
little_mermaid
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:31
De la: little_mermaid, la data 2011-10-12 15:31:33sunt si sali cu program non stop.cert e ca daca ii era asa draga karamia facea tot posibilul sa petreaca cu ea serile..dar cum nu se pune disscutia de asa ceva..karamia spor la aruncat haiele in cativa saci si gata.ura si la gara



Sa ii dea si bani de taxi ??
GHEISA_ALBA
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:47
ce bani de taxi? ..."mersul pe jos face piciorul frumos"...si oricum e incalzit de la "sala"
ally_ally00
Postat pe 12 Octombrie 2011 15:51
De la: Karamia11, la data 2011-10-12 14:54:50

Dragii mei, mi-ati luminat ziua. Nu am carat bagaje, am fost intr-o sedinta (de partid:P) la servici, si acum am iesit si rad la tot ce ati scris.
Sunteti simpatici, si destepti, si eu ma duc sa bag o cafea tare si sa ma gandesc de unde incep impachetatul diseara (el oricum e la sala, vine mereu pe la 11 noaptea.. ) ... da, tot eu, altruista... il scutesc de un efort!

:P


N-ai curaj. NU TE CRED!
doi_ochi_caprui
Postat pe 12 Octombrie 2011 16:01
De la: Karamia11, la data 2011-10-12 11:48:20....... Am undeva intre 25-30 de ani si sunt implinita profesional, am o casa, am sperante de viitor.. si mai am si o relatie de 2 ani care a inceput sa scartaie. Am mers si la un consilier, ne-am consiliat si la prieteni, si nimic. Ce se intampla? Avem momente in care nu ne mai suportam, pasiunea, desi arzatoare la inceput, acum a cam pierit.. Nu suntem casatoriti, nu avem copii si nici bunuri in comun ca nu pot fi separate usor. Si totusi, nu ne despatim. Mai pleaca el pe la rude, mai plec si eu.. incercam traba cu "mai rarut ca-i mai dragut". Nu am fost mereu sigura pe fidelitatea lui, fiind destul de "focos" de fel.. iar probele, desi uneori evidente, au fost "scuzate" cu dibacie. Eu mereu am zis sa o las, ca merge si asa.. Insa in sinea mea ma umpleam de amar, orice se intampla si orice disutie ma facea sa cred ca e din cauza mea.. Asta e omul de care ma indragostisem? Aveam deja ganduri sumbre... cam din vara asta incepusera.
Pana cand el a plecat cateva zile. Si eu l-am inselat. Cu cineva, nu conteaza din ce "ambient". Cineva care imi parea sexy si interesant, calm si sigur pe el, si pentru care imi reprimasem de la inceput orice gand. Eu, femeia cuminte. Si care acum.. s-a lasat dusa de val. A iesit din pijamale si miros de tocana, s-a imbracat sexy, s-a aranjat, si-a pus tocuri inalte, a dat pe gat un paharel (ca-n filme ) si.. s-a trezit la el. Si a decurs minunat. Si au fost multe orgasme. Si a simtit ca intinereste si ca traieste. Fara sentimente, fara regrete.. A fost o doza de redbull bauta cu nesat. Acasa, lucrurile la fel. Doar ca acum, zambesc strengareste si.. nu-mi mai pasa. Nu ma mai supar. Sunt linistita. Am unde sa imi refugiez gandurile acum, si nu, nu iar in lacrimi.
Am gresit? E gresit sa "salvezi" tensiunea din casa prin eliberarea in alta parte? E gresit sa imi doresc sa repet aceasta eliberare la un moment dat, daca sunt sigura pe mine si nu devine obisnuinta?
Criticati-ma, laudati-ma, intrebati-ma... Vreau sa stiu, pentru ca nu pot vb astfel de lucruri cu nimeni cunoscut. Nu as risca o "scurgere de informatii", mi-ar fi teama de reactie, totusi...
Multumesc ca "m-ati" citit pana la sfarsit.










... nu ai de ce sa multumesti ... esti un ... JEG ... J E G ... cind nu iti place ceva, cineva ... spui ... daca nu merge ... spui - la revedere ... in schimb stai ca atirnatoarea agatzata de doi pompagii si te vaiti ... DEGEABA ... vai cit ''suferi'' tu ... cit esti de ''neglijata'' ... ca mirosi a mincare ...spui ca esti ''implinita'' si ''realizata'' ... LA 26 DE ANI ... ... ce placuta e curvasaria ... ar fi fost si pacat sa nu ''gusti'' si tu putin ... pina nu imbatrinesti ... pina nu faci copii ... nu-i asa ? ...
marco918
Postat pe 12 Octombrie 2011 16:49
De la: alegro6543, la data 2011-10-12 14:59:22
De la: Karamia11, la data 2011-10-12 11:48:20Buna tuturor. Sunt noua pe aici. Am undeva intre 25-30 de ani si sunt implinita profesional, am o casa, am sperante de viitor.. si mai am si o relatie de 2 ani care a inceput sa scartaie. Am mers si la un consilier, ne-am consiliat si la prieteni, si nimic. Ce se intampla? Avem momente in care nu ne mai suportam, pasiunea, desi arzatoare la inceput, acum a cam pierit.. Nu suntem casatoriti, nu avem copii si nici bunuri in comun ca nu pot fi separate usor. Si totusi, nu ne despatim. Mai pleaca el pe la rude, mai plec si eu.. incercam traba cu "mai rarut ca-i mai dragut". Nu am fost mereu sigura pe fidelitatea lui, fiind destul de "focos" de fel.. iar probele, desi uneori evidente, au fost "scuzate" cu dibacie. Eu mereu am zis sa o las, ca merge si asa.. Insa in sinea mea ma umpleam de amar, orice se intampla si orice disutie ma facea sa cred ca e din cauza mea.. Asta e omul de care ma indragostisem? Aveam deja ganduri sumbre... cam din vara asta incepusera.
Pana cand el a plecat cateva zile. Si eu l-am inselat. Cu cineva, nu conteaza din ce "ambient". Cineva care imi parea sexy si interesant, calm si sigur pe el, si pentru care imi reprimasem de la inceput orice gand. Eu, femeia cuminte. Si care acum.. s-a lasat dusa de val. A iesit din pijamale si miros de tocana, s-a imbracat sexy, s-a aranjat, si-a pus tocuri inalte, a dat pe gat un paharel (ca-n filme ) si.. s-a trezit la el. Si a decurs minunat. Si au fost multe orgasme. Si a simtit ca intinereste si ca traieste. Fara sentimente, fara regrete.. A fost o doza de redbull bauta cu nesat. Acasa, lucrurile la fel. Doar ca acum, zambesc strengareste si.. nu-mi mai pasa. Nu ma mai supar. Sunt linistita. Am unde sa imi refugiez gandurile acum, si nu, nu iar in lacrimi.
Am gresit? E gresit sa "salvezi" tensiunea din casa prin eliberarea in alta parte? E gresit sa imi doresc sa repet aceasta eliberare la un moment dat, daca sunt sigura pe mine si nu devine obisnuinta?
Criticati-ma, laudati-ma, intrebati-ma... Vreau sa stiu, pentru ca nu pot vb astfel de lucruri cu nimeni cunoscut. Nu as risca o "scurgere de informatii", mi-ar fi teama de reactie, totusi...
Multumesc ca "m-ati" citit pana la sfarsit.

N-ai gresit cu nimic, fata de nimeni. Ai vrut sa ai o aventura... ai avut. Fara obligatii, ca doi oameni decenti : v-ati intalnit, v-ati ... si gata. Unde e problema ? faptul ca ai un coleg de apartament, un fel de frate sau sora, unul cu care imiaprti unele momente ( nu multe si .. in nici un caz cele mai importante...) gen : sa mancati impreuna, sa va uitati la TV si ... cateodata sa mai faceti si sex ( da' .. nu prea des caci .. nu-s multe orgasme de-alea ... ce-or fi insemnand ... ) ? Asta nu e nici o problema, chiar ma mir de ce nu-i spui... cred ca v-ati amuza amandoi copis si chiar... ati putea impartasi din experienta.
Eu nu vad nici o problema nicaieri, in curand o sa-si gaseasca alta gazda, cu o chirie onorabila... si totul se rezolva (financiar, ... caci in rest sunt rezolvate). Noroc cu baietii si fetele de pe aici... caci au inceput sa vorbeasca de-ale lor... pe un topic nou, ... altfel chiar nu pricepeam de ce-ai deschis topicul !?!








... ce boier esti tu, mai alegrule ... ... cind o fi NEVASTA-TA la mijloc sa ne spui si noua unde e ''elegantza'' si ''decentza'' ... prost esti doamne ... cu discursuri din astea speri tu ca poate induiosezi vreo prostanaca sa se culce cu tine ... ... asa ajunge muierea chiar sa creada ca ea e cea ''eleganta'' si ''decenta'' femeie ... ma intreb daca ''jmecheria'' asta ai creat-o tu sau ti-a vindut-o taica-tu ...
marco918
Postat pe 12 Octombrie 2011 16:56
a venit 'rechinu'
Alvin
Postat pe 12 Octombrie 2011 17:03
Atata timp cat nu sunteti casatoriti, copii nu aveti, iar de inselat o faceti amandoi, nu vad unde e problema in a va desparti fara prea mari regrete? Poate obisnuinta?
sophia_victoria
Postat pe 12 Octombrie 2011 17:30

... nu ai de ce sa multumesti ... esti un ... JEG ... J E G ... cind nu iti place ceva, cineva ... spui ... daca nu merge ... spui - la revedere ... in schimb stai ca atirnatoarea agatzata de doi pompagii si te vaiti ... DEGEABA ... vai cit ''suferi'' tu ... cit esti de ''neglijata'' ... ca mirosi a mincare ...spui ca esti ''implinita'' si ''realizata'' ... LA 26 DE ANI ... ... ce placuta e curvasaria ... ar fi fost si pacat sa nu ''gusti'' si tu putin ... pina nu imbatrinesti ... pina nu faci copii ... nu-i asa ? ... [/quote]


Deja exagerezi Marco.Daca ea, este un jeg, tu care o jignesti fara s-o cunosti, fara sa-i stii povestea bine, ce esti???

Mai intai traieste tu in ,,curatie" in ,,sfintenie fara de pacat" si dupa sa ai pretentii de la altii sa traiasca asa.
Nu mai judeca tu, ca n-ai fi tu vreun ,,pokemon", scuze POPA.

Voi astia, care dati cu pietre si judecati, sunteti mai rau ca cei pe care ii puneti la zid.
doi_ochi_caprui
Postat pe 12 Octombrie 2011 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutatima va rog 23 De la: kudika149776 22 Martie 2010 13:41
pentru corporatistii din Pipera 1 De la: TIGRA 19 Ianuarie 2011 21:56
relatii extraconjugale...cu finalizare 371 De la: Silverstar_Bijuterii_Argint_Rodiat 8 Noiembrie 2013 10:58
Ce trebuie sa avem in vedere cand vorbim despre infidelitate? 1 De la: Dimitra26 27 Octombrie 2010 19:05
cum sa-mi tin capul pe umeri? 19 De la: tedy 7 Septembrie 2012 09:08