Setari Cookie-uri

Iubire...in 3

De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-03 21:31:02
De la: polin, la data 2011-11-03 18:35:53 daca vrei sa faci cu cineva craciunul,sau revelionul,pune capat acum.........cit mai ai timp sa cauti pe altcineva,care-ti poate incalzi sufletu de sarbatori.
daca nu,poti ramine si sg,poate asta iti doresti.
cum o minte pe cealalta,te minte si pe tine.esti roata de rezerva.eu cred ca ramineti amindoua acasa iar el va pleca cu a treia.EXACT CA TITLUL TAU dar va exista a treia fata!!!!!!!!!!MAI STI?!
numai sfaturi din astea dramatice si analfabete dai...daca tu nu ai pe nimeni ii inveti pe altii sa se desparta...pe asta o faci roata de rezerva si ii ghicesti viitorul,cred ca te-ai dat cu capul de Kabinet cand ai sarit de pe cometa...MAI STI?! du-te cu cometa,Polin...



PT TOTI CEI FRUSTATI,ESTE LOC DESTUL PE ELENIN.PE TINE O SA TE PUN PASA SAU EUNUC?????MA MAI GINDESC!!!
EEEEEE-UUUUU-NUUUUUUUUUUUUC!!!!
AI DESTULE PERSOANE CARORA SA LE PUI CENTURI.

Titanika
Postat pe 5 Noiembrie 2011 23:19
De la: polin, la data 2011-11-05 23:19:40
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-03 21:31:02
De la: polin, la data 2011-11-03 18:35:53 daca vrei sa faci cu cineva craciunul,sau revelionul,pune capat acum.........cit mai ai timp sa cauti pe altcineva,care-ti poate incalzi sufletu de sarbatori.
daca nu,poti ramine si sg,poate asta iti doresti.
cum o minte pe cealalta,te minte si pe tine.esti roata de rezerva.eu cred ca ramineti amindoua acasa iar el va pleca cu a treia.EXACT CA TITLUL TAU dar va exista a treia fata!!!!!!!!!!MAI STI?!
numai sfaturi din astea dramatice si analfabete dai...daca tu nu ai pe nimeni ii inveti pe altii sa se desparta...pe asta o faci roata de rezerva si ii ghicesti viitorul,cred ca te-ai dat cu capul de Kabinet cand ai sarit de pe cometa...MAI STI?! du-te cu cometa,Polin...



PT TOTI CEI FRUSTATI,ESTE LOC DESTUL PE ELENIN.PE TINE O SA TE PUN PASA SAU EUNUC?????MA MAI GINDESC!!!
EEEEEE-UUUUU-NUUUUUUUUUUUUC!!!!
AI DESTULE PERSOANE CARORA SA LE PUI CENTURI.










... ouuuups ... ai zis eunuc ? ... ... e ceea ce stie toata lumea ... s-a incercat menajarea fetitzei pina acum ... relaxarea ei ... am impresia ca l-ai dezlantuit acum ... il doar sa ii amintesti cind maica-sa la violat ... apoi taica-su ... a ramas cu schele grave ... e suparat pe femei si iubeste barbatii ...
marco918
Postat pe 5 Noiembrie 2011 23:24
scoate cometa aia din veceu si da-i drumul,Polin,ca vin extraterestrii aia dupa noi sa ne invete minte ca nu-si mai gasesc cometa...
Indiana_Jones
Postat pe 5 Noiembrie 2011 23:26
De la: marco918, la data 2011-11-05 23:24:34
De la: polin, la data 2011-11-05 23:19:40
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-03 21:31:02
De la: polin, la data 2011-11-03 18:35:53 daca vrei sa faci cu cineva craciunul,sau revelionul,pune capat acum.........cit mai ai timp sa cauti pe altcineva,care-ti poate incalzi sufletu de sarbatori.
daca nu,poti ramine si sg,poate asta iti doresti.
cum o minte pe cealalta,te minte si pe tine.esti roata de rezerva.eu cred ca ramineti amindoua acasa iar el va pleca cu a treia.EXACT CA TITLUL TAU dar va exista a treia fata!!!!!!!!!!MAI STI?!
numai sfaturi din astea dramatice si analfabete dai...daca tu nu ai pe nimeni ii inveti pe altii sa se desparta...pe asta o faci roata de rezerva si ii ghicesti viitorul,cred ca te-ai dat cu capul de Kabinet cand ai sarit de pe cometa...MAI STI?! du-te cu cometa,Polin...



PT TOTI CEI FRUSTATI,ESTE LOC DESTUL PE ELENIN.PE TINE O SA TE PUN PASA SAU EUNUC?????MA MAI GINDESC!!!
EEEEEE-UUUUU-NUUUUUUUUUUUUC!!!!
AI DESTULE PERSOANE CARORA SA LE PUI CENTURI.










... ouuuups ... ai zis eunuc ? ... ... e ceea ce stie toata lumea ... s-a incercat menajarea fetitzei pina acum ... relaxarea ei ... am impresia ca l-ai dezlantuit acum ... il doar sa ii amintesti cind maica-sa la violat ... apoi taica-su ... a ramas cu schele grave ... e suparat pe femei si iubeste barbatii ...
acelasi psihopat ventriloc,acum intr-o noua prezentare...pupa-ma undeva,Bilibistrocule...
Indiana_Jones
Postat pe 5 Noiembrie 2011 23:27
De la: Adela_rosucuverde, la data 2011-11-02 00:10:48BUNA! La inceput ma gandeam unde sa trec acest subiect, la infidelitate sau la iubiri imposibile, pentru ca se incadreza la ambele. Am 20 de ani, stiu un barbat de aproximativ un an si ne intalnim de 4 luni. Ne intelegem foarte bine, ne ascultam mereu, ma linisteste, el este refugiul meu pe toate planurile. Cand sunt cu el timpul parca zboara si detest asta! Pana aici toate par a fi ok nu? Acum si partea mai putin buna... el este de 5 ani cu cineva! Intalnirile cu mine au inceput ca o joaca, nici nu ma gandeam vreodata macar ca va ajunge sa-mi lipseasca. A spus de la inceput ca nu o iubeste, dar ca tine f mult la ea si o apreciaza. El considera ca a iubi inseamna a face orice pt cea persoana iar el nu a simtit asta niciodata, mentionand si faptul ca in anii astia a inselat- o mereu. Cu mine se vede f des, aproape zilnic, iar pe mine cel putin nu ma minte. Ne tinem de mana, ne plimbam prin locuri publice, ma ia inclusiv cu el la petreceri. L-am intrebat daca nu-i este teama ca ea va afla si o va pierde pt mine si mi-a raspuns ca oricum e inevitabil sa afle pana la urma, ca vedem noi atunci ce face si ca daca o va pierde este sigur ca va regreta dar nimeni nu este de neinlocuit. Eu urasc faptul ca simt mereu nevoia sa-l sun, in ultima vreme 2 zile ii zic pa si 2 zile il sun sa facem pace... pt simplul fapt ca nu pot nici sa ma implic in alta relatie fiind mereu cu gandul la el dar nu pot nici sa-l las pt ca l-as pierde pe cel care ma asculta mereu, ma ajuta mereu si langa care mereu zambesc. Am incercat sa-l las deoparte dar pentru simplul motiv ca cei din jur imi par banali ajung mereu sa ma intorc la el... Sunt constienta ca vin sarbatorile iar el mai mult ca sigur va dori sa plece undeva la munte etc... bineinteles cu ea, iar eu nu vreau sa ma simt ca o ratata cu gandul la el si singura de sarbatori... Oricum nu as putea sa-i cer sa renunte la ea... Ce sfat imi dati? cum sa pun punct acestui lucru? Are rost sa astept sa afle ea de noi sa vad ce va face el?

Nimic nou sub soare! Nu ti se pare ciudat ca e de 5 ani cu cineva,nu e casatorit,pretinde ca nu o iubeste dar sta cu ea? L-a legat fata de el?!Nu exista orb mai mare decat cel ce nu vrea sa vada!A adaugat putina ,,picanterie" unei relatii de 5 ani.
Elle_Elena
Postat pe 6 Noiembrie 2011 06:49
Buna ! tot ce pot sa spun este ca orice s ar intampla , canvda... vei fi si tu in locul ei ;)
Play_hard
Postat pe 6 Noiembrie 2011 09:01
De la: Adela_rosucuverde, la data 2011-11-02 00:10:48BUNA! La inceput ma gandeam unde sa trec acest subiect, la infidelitate sau la iubiri imposibile, pentru ca se incadreza la ambele. Am 20 de ani, stiu un barbat de aproximativ un an si ne intalnim de 4 luni. Ne intelegem foarte bine, ne ascultam mereu, ma linisteste, el este refugiul meu pe toate planurile. Cand sunt cu el timpul parca zboara si detest asta! Pana aici toate par a fi ok nu? Acum si partea mai putin buna... el este de 5 ani cu cineva! Intalnirile cu mine au inceput ca o joaca, nici nu ma gandeam vreodata macar ca va ajunge sa-mi lipseasca. A spus de la inceput ca nu o iubeste, dar ca tine f mult la ea si o apreciaza. El considera ca a iubi inseamna a face orice pt cea persoana iar el nu a simtit asta niciodata, mentionand si faptul ca in anii astia a inselat- o mereu. Cu mine se vede f des, aproape zilnic, iar pe mine cel putin nu ma minte. Ne tinem de mana, ne plimbam prin locuri publice, ma ia inclusiv cu el la petreceri. L-am intrebat daca nu-i este teama ca ea va afla si o va pierde pt mine si mi-a raspuns ca oricum e inevitabil sa afle pana la urma, ca vedem noi atunci ce face si ca daca o va pierde este sigur ca va regreta dar nimeni nu este de neinlocuit. Eu urasc faptul ca simt mereu nevoia sa-l sun, in ultima vreme 2 zile ii zic pa si 2 zile il sun sa facem pace... pt simplul fapt ca nu pot nici sa ma implic in alta relatie fiind mereu cu gandul la el dar nu pot nici sa-l las pt ca l-as pierde pe cel care ma asculta mereu, ma ajuta mereu si langa care mereu zambesc. Am incercat sa-l las deoparte dar pentru simplul motiv ca cei din jur imi par banali ajung mereu sa ma intorc la el... Sunt constienta ca vin sarbatorile iar el mai mult ca sigur va dori sa plece undeva la munte etc... bineinteles cu ea, iar eu nu vreau sa ma simt ca o ratata cu gandul la el si singura de sarbatori... Oricum nu as putea sa-i cer sa renunte la ea... Ce sfat imi dati? cum sa pun punct acestui lucru? Are rost sa astept sa afle ea de noi sa vad ce va face el?


Sfat ca de la o prietena stai blanda pe fundul tau nu-ti complica existenta habar nu ai cata suferinta ai de indurat, mustrari de constiinta eu zic sa stai linistita la locul tau va venii si cel care e pt tine, un om care iti cere asa ceva nu e tot la cap cel putin nu acum la inceputul relatiei voastre poate acolo peste 10 ani deci nu te incurca cu astfel de baieti nu-s o.k la mansarda.
Lucia_Lucy_1
Postat pe 6 Noiembrie 2011 16:59
boring .... acelasi refren alta voce....
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2011 17:07
Buna! situatia ta e aproape identica cu a mea . totul a inceput dintr-o joaca si acum sunt dependenta de el, imi spun ca trebuie sa pun punct apoi imi zic cine o sa ma mai linisteasca asa cum nimeni nu o face etc . stiu doar atat O SA SUFERI si nu se merita dar ce sfat sa-ti dau cand stiu perfect prin ce traiesti, e frumos dar si dureros
afk
Postat pe 6 Noiembrie 2011 20:06
De la: afk, la data 2011-11-06 20:06:04 Buna! situatia ta e aproape identica cu a mea . totul a inceput dintr-o joaca si acum sunt dependenta de el, imi spun ca trebuie sa pun punct apoi imi zic cine o sa ma mai linisteasca asa cum nimeni nu o face etc . stiu doar atat O SA SUFERI si nu se merita dar ce sfat sa-ti dau cand stiu perfect ce traiesti, e frumos dar si dureros
afk
Postat pe 6 Noiembrie 2011 20:09
De la: afk, la data 2011-11-06 20:06:04 stiu perfect prin ce traiesti, e frumos dar si dureros

adica, ai umbrela de-asupra capului si totusi te-ai udat ciuciulete
miss_darine
Postat pe 6 Noiembrie 2011 20:09
De la: miss_darine, la data 2011-11-06 20:09:55
De la: afk, la data 2011-11-06 20:06:04 stiu perfect prin ce traiesti, e frumos dar si dureros

adica, ai umbrela de-asupra capului si totusi te-ai udat ciuciulete


S-a udat numai la picioare ,era cu adidasi.....
GHEISA_ALBA
Postat pe 6 Noiembrie 2011 20:17
se vede ca la 20 esti o persoana inteligenta, nu am stat sa citesc ce ti-au scris toti, nu baga in seama pe cei rautaciosi, mai ales pe frustrata de marco, dupa ce ca habar nu are sa scrie isi mai da si cu parerea. Sfatul meu pt tine, lasa-l pana nu o sa fie prea tarziu, nu te iubeste, o persoana care iubeste face orice pt persoana iubita, si de fapt nici macar nu ar trebui sa te iubeasca, ar trebui sa te respecte in primul rand, pe tine si pe cealalta. Si nu-l mai compara cu altii ca sunt atatia altii mult mai buni ca el. Iti urez multa fericire, si depinde numai de tine sa fii fericita :)
MihaelaCC
Postat pe 6 Noiembrie 2011 20:56
Draga mea,eu am fost si in situatia ta si a celeilalte.Sa-ti spun ceva,dak el nu o poate lasa pe cealalta,nu o va lasa niciodata decat daca ea va face pasul asta,iar daca ea va afla de voi si va decide sa-l paraseasca,iar el va ramane cu tine,nu se va opri aici,va face si cu tine cum face cu cealalta,va cauta ceva nou,esti pregatita sa accepti asta?Din punctul meu de vedere cred ca cealalta femeie stie de voi,dar accepta situatia pt ca stie ca in final el va renunta la tine,sau va merge asa in paralel pana o sa renunti tu,trebuie sa te gandesti ca anii trec si poti pierde poate barbatul care iti este destinat,tu acum in jurul tau nu vezi nici un barbat demn de tine,nici unul nu este bun,faci comparatie intre el si alti barbati si el castiga intotdeauna,nu?Gandeste-te bine la ce ai de facut.Succes.
Daniela_Bursuc_1
Postat pe 7 Noiembrie 2011 10:14
... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...
marco918
Postat pe 7 Noiembrie 2011 10:35
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea
faith742011
Postat pe 7 Noiembrie 2011 13:05
De la: faith742011, la data 2011-11-07 13:05:07
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


sexul luat ca termen general? adicatalea un libertinaj?
ca prin curvasarie inteleg sa faci sex.
guru_ion
Postat pe 7 Noiembrie 2011 13:10
hm! pe bune?? tu chiar accepti sa iti imparti barbatul cu alta???? OAU da ce norocos e tipuu....cate amante mai are pe langa voi doua?? pe cate a prostit in asa hal??? acu serios ce sfat astepti tu sa ti se dea? eu una...as renunta la el din start ptr ca dk nu esti unica din viata cuiva - macar in primii ani de relatie - nu ai nici un viitor! pierzi timp de pomana. dar dk zici ca esti asa in limba ptr el da-i un ultimatum: sa aleaga intre tine si ea. impune o pauza in care sa nu te mai vada, sa nu il mai suni etc...intre timp, intalneste-te si tu cu amici, prieteni alea alea sa ii atragi atentia. dar...nu bag mana in foc ca dupa ce l-ai obisnuit cu HAREMUL o sa iti fie FIDEL vreodata!
kudika021451
Postat pe 7 Noiembrie 2011 16:59
te amagesti !!! esti deocamdata pe locul 2 si daca nu stii ce sa faci ve-i ramane mereu acolo ! Ai 20 de ani si te joaca pe degete , daca nu o iubeste ce il impiedica sa renunte la o relatie pe care nu o doreste ? Daca nu ai cedat deja , nu o face lasa sa devii number one si apoi ...just do it ..daca simti .Daca ai facut-o ...mi-e mila de tine , sigur te tine de distractie .
banalulanonim
Postat pe 7 Noiembrie 2011 23:02
De la: guru_ion, la data 2011-11-07 13:10:42
De la: faith742011, la data 2011-11-07 13:05:07
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


sexul luat ca termen general? adicatalea un libertinaj?
ca prin curvasarie inteleg sa faci sex.


...adica... daca tu, ioane, asta-i inteles din ce am vrut eu sa spun...e treaba ta
faith742011
Postat pe 9 Noiembrie 2011 11:32
De la: faith742011, la data 2011-11-09 11:32:36
De la: guru_ion, la data 2011-11-07 13:10:42
De la: faith742011, la data 2011-11-07 13:05:07
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


sexul luat ca termen general? adicatalea un libertinaj?
ca prin curvasarie inteleg sa faci sex.


...adica... daca tu, ioane, asta-i inteles din ce am vrut eu sa spun...e treaba ta


explica-mi ca unui copilas cu muci-n floare, ce ai vrut sa spui.
poti sa ma tragi de-o parte si sa-mi faci si desene, ca ajuta.
guru_ion
Postat pe 9 Noiembrie 2011 17:53
Buna! Am sa iti zic sa termin cu el si sa ramaneti simpli prirteni ca relatia voastra nu va avea viitor si tot la ea sa va intoarece pt ca 5 ani conteaza f f mult si nu astepta pana va zice el ca sa terminat. P T CA CIND ITI VA ZICE EL CA SA TERMINAT TE VA DUREA MAI MULT iti zic din experienta mea!Dar nu esti obligata sa ma asculti!
angy757
Postat pe 10 Noiembrie 2011 11:03
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-05 23:27:48
De la: marco918, la data 2011-11-05 23:24:34
De la: polin, la data 2011-11-05 23:19:40
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-03 21:31:02
De la: polin, la data 2011-11-03 18:35:53 daca vrei sa faci cu cineva craciunul,sau revelionul,pune capat acum.........cit mai ai timp sa cauti pe altcineva,care-ti poate incalzi sufletu de sarbatori.
daca nu,poti ramine si sg,poate asta iti doresti.
cum o minte pe cealalta,te minte si pe tine.esti roata de rezerva.eu cred ca ramineti amindoua acasa iar el va pleca cu a treia.EXACT CA TITLUL TAU dar va exista a treia fata!!!!!!!!!!MAI STI?!
numai sfaturi din astea dramatice si analfabete dai...daca tu nu ai pe nimeni ii inveti pe altii sa se desparta...pe asta o faci roata de rezerva si ii ghicesti viitorul,cred ca te-ai dat cu capul de Kabinet cand ai sarit de pe cometa...MAI STI?! du-te cu cometa,Polin...



PT TOTI CEI FRUSTATI,ESTE LOC DESTUL PE ELENIN.PE TINE O SA TE PUN PASA SAU EUNUC?????MA MAI GINDESC!!!
EEEEEE-UUUUU-NUUUUUUUUUUUUC!!!!
AI DESTULE PERSOANE CARORA SA LE PUI CENTURI.










... ouuuups ... ai zis eunuc ? ... ... e ceea ce stie toata lumea ... s-a incercat menajarea fetitzei pina acum ... relaxarea ei ... am impresia ca l-ai dezlantuit acum ... il doar sa ii amintesti cind maica-sa la violat ... apoi taica-su ... a ramas cu schele grave ... e suparat pe femei si iubeste barbatii ...
acelasi psihopat ventriloc,acum intr-o noua prezentare...pupa-ma undeva,Bilibistrocule...



EUNUC----!!!!!pe post de fetita draga!!!!
Titanika
Postat pe 10 Noiembrie 2011 18:29
De la: kudika021451, la data 2011-11-07 16:59:57hm! pe bune?? tu chiar accepti sa iti imparti barbatul cu alta???? OAU da ce norocos e tipuu....cate amante mai are pe langa voi doua?? pe cate a prostit in asa hal??? acu serios ce sfat astepti tu sa ti se dea? eu una...as renunta la el din start ptr ca dk nu esti unica din viata cuiva - macar in primii ani de relatie - nu ai nici un viitor! pierzi timp de pomana. dar dk zici ca esti asa in limba ptr el da-i un ultimatum: sa aleaga intre tine si ea. impune o pauza in care sa nu te mai vada, sa nu il mai suni etc...intre timp, intalneste-te si tu cu amici, prieteni alea alea sa ii atragi atentia. dar...nu bag mana in foc ca dupa ce l-ai obisnuit cu HAREMUL o sa iti fie FIDEL vreodata!


Wow, cred ca este mult spus amante...Amantele se intretin...el se pare ca este intretinut de cele 2 domnisoare, (daca or fi doar ele 2 )....
Mai bine ar lua o pauza definitva..... este a-5-a roata de la caruta si la varsta ei este pacat...
kukla
Postat pe 10 Noiembrie 2011 20:21
De la: guru_ion, la data 2011-11-09 17:53:51
De la: faith742011, la data 2011-11-09 11:32:36
De la: guru_ion, la data 2011-11-07 13:10:42
De la: faith742011, la data 2011-11-07 13:05:07
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


sexul luat ca termen general? adicatalea un libertinaj?
ca prin curvasarie inteleg sa faci sex.


...adica... daca tu, ioane, asta-i inteles din ce am vrut eu sa spun...e treaba ta


explica-mi ca unui copilas cu muci-n floare, ce ai vrut sa spui.
poti sa ma tragi de-o parte si sa-mi faci si desene, ca ajuta.




Daca ai nevoie de desene si sa te trag "de-o parte"sa-ti explic, de ce sa discutam ca doi oameni rationali? ... mai bine prin semne, eu le desenez si tu le interpretezi..ce mare scofala.
faith742011
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:43
De la: faith742011, la data 2011-11-11 22:43:52
De la: guru_ion, la data 2011-11-09 17:53:51
De la: faith742011, la data 2011-11-09 11:32:36
De la: guru_ion, la data 2011-11-07 13:10:42
De la: faith742011, la data 2011-11-07 13:05:07
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


sexul luat ca termen general? adicatalea un libertinaj?
ca prin curvasarie inteleg sa faci sex.


...adica... daca tu, ioane, asta-i inteles din ce am vrut eu sa spun...e treaba ta


explica-mi ca unui copilas cu muci-n floare, ce ai vrut sa spui.
poti sa ma tragi de-o parte si sa-mi faci si desene, ca ajuta.




Daca ai nevoie de desene si sa te trag "de-o parte"sa-ti explic, de ce sa discutam ca doi oameni rationali? ... mai bine prin semne, eu le desenez si tu le interpretezi..ce mare scofala.


daca zici ca rationalul dicteaza intr-o discutie si ca adultii au partea leului, spune-mi ce inseamna curvaraseala ?
guru_ion
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:47
De la: kukla, la data 2011-11-10 20:21:48
De la: kudika021451, la data 2011-11-07 16:59:57hm! pe bune?? tu chiar accepti sa iti imparti barbatul cu alta???? OAU da ce norocos e tipuu....cate amante mai are pe langa voi doua?? pe cate a prostit in asa hal??? acu serios ce sfat astepti tu sa ti se dea? eu una...as renunta la el din start ptr ca dk nu esti unica din viata cuiva - macar in primii ani de relatie - nu ai nici un viitor! pierzi timp de pomana. dar dk zici ca esti asa in limba ptr el da-i un ultimatum: sa aleaga intre tine si ea. impune o pauza in care sa nu te mai vada, sa nu il mai suni etc...intre timp, intalneste-te si tu cu amici, prieteni alea alea sa ii atragi atentia. dar...nu bag mana in foc ca dupa ce l-ai obisnuit cu HAREMUL o sa iti fie FIDEL vreodata!


Wow, cred ca este mult spus amante...Amantele se intretin...el se pare ca este intretinut de cele 2 domnisoare, (daca or fi doar ele 2 )....
Mai bine ar lua o pauza definitva..... este a-5-a roata de la caruta si la varsta ei este pacat...


Ca sa nu mai existe amante este bine ca scopul sotiei sa fie acela de a cheltui atatia bani in asa fel incat pentru amanta sa nu mai ramana nimic.
faith742011
Postat pe 11 Noiembrie 2011 22:48
De la: guru_ion, la data 2011-11-11 22:47:50
De la: faith742011, la data 2011-11-11 22:43:52
De la: guru_ion, la data 2011-11-09 17:53:51
De la: faith742011, la data 2011-11-09 11:32:36
De la: guru_ion, la data 2011-11-07 13:10:42
De la: faith742011, la data 2011-11-07 13:05:07
De la: marco918, la data 2011-11-07 10:35:42... mihaela ... daniela ... concluzia ? ... CURVASARIA NU ADUCE NIMIC BUN !!! ... este ? ... timp, bani, demnitate si ''sentimente'' si caracter aruncate pe fereastra ... totul pentru SEX ... nimfomanelor ...



Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


sexul luat ca termen general? adicatalea un libertinaj?
ca prin curvasarie inteleg sa faci sex.


...adica... daca tu, ioane, asta-i inteles din ce am vrut eu sa spun...e treaba ta


explica-mi ca unui copilas cu muci-n floare, ce ai vrut sa spui.
poti sa ma tragi de-o parte si sa-mi faci si desene, ca ajuta.




Daca ai nevoie de desene si sa te trag "de-o parte"sa-ti explic, de ce sa discutam ca doi oameni rationali? ... mai bine prin semne, eu le desenez si tu le interpretezi..ce mare scofala.


daca zici ca rationalul dicteaza intr-o discutie si ca adultii au partea leului, spune-mi ce inseamna curvaraseala ?



Intr-o discutie intre doi oameni care se plac si vor sa fie impreuna(pasiunea), ar trebui sa nu primeze rationalul, ci placerea de a se abandona unul in bratele celuilalt fara alte comentarii, intre doi oameni care nu se plac decat din punct de vedere sexual( sex,bani,egoism,etc.), rationalul dicteaza(ce-o zice despre mine, ce -o crede..vai?,etc), iar curvasareala este ceva din cea de-a doua chestie scrisa, adica aceea de a duce o viata destrabalata, parerea mea, mon cher.
faith742011
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:01
Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


ma cherie, embrasse-moi pour faire l'amour ce soir
guru_ion
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:10
De la: guru_ion, la data 2011-11-11 23:10:40Ei hai Marco, curvasaria nu aduce absolut nimic bun, dar sexul, da;...e parerea mea


ma cherie, embrasse-moi pour faire l'amour ce soir


avec moi?
faith742011
Postat pe 11 Noiembrie 2011 23:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intre dragoste si familie 21 De la: kudika076363 30 Octombrie 2009 20:49
Sf. Valentin 94 De la: scorpio67 19 Februarie 2011 14:24
Ce e in capul lui? 93 De la: kudika425408 23 Februarie 2012 11:43
Violenta parintilor asupra copiilor 9 De la: Barbie30_ 1 Aprilie 2011 12:01
oare e insarcinata? 20 De la: tania20 11 August 2009 18:22