Setari Cookie-uri

Indragostita de profesor

Draga mea iti va trece dragostea pe care o ai pentru profesor. Cand am citit topicul tau mi-am amintit de mine pe vremea cand eram in liceu. Mie mia placut de trei profesori. Primul a fost profesorul de Lb. Romana eram in clasa a 9- a si era si dirigintele meu era dintr-un sat cu bunica si ma cunostea destul de bine
invatam mult la orele lui si aveam numai note de 10. Am observat ca a inceput sa ma placa si el...credema asa mult mi-a placut incat dormeam in fiecare seara cu poza lui sub perna -ieseam ma uitam la stele si ma gandeam la el...Devenisem asa de buni prieteni pe cat era de dur cu ceilalti pe atat era de bun cu mine...ma lasa sa plec de la ore etc...ramaneam singuri in clasa pana cand colegii au inceput sa-si dea seama de asta...atunci s-a complicat situatia pentru noi desi era singur stia ca sunt copila si nu sia complicat viata cu mine pt ca din clasa a 10 sa transferat la o alta scoala desi era titular in scoala in care eram...asa mi-a trecut dragostea de domnul prof de Romana :) Al doilea prof era de religie ...m-a placut din prima ora de religie --- eram de alta religie si totusi asistam la orele de religie pt ca eram curioasa sa vad ce-i invata pe copii astfel ca tot timpul imi punea intrebari - imi facea aprecieri si avansuri de fata cu colegii care deja incepeau sa observe si sa rada de noi...nu neaparat ca-mi placea profu de religie dar stiu ca lui iar fi stat capul la ceva...in lipsa mea pe la ore le zicea colegilor de mine...si miera rusine...:)) Al treilea prof de care mi-a placut era la o materie de specialitate...o data i-am dat un buchet de narcise si de atunci am devenit buni prieteni ...si el avea treaba cu mine pe la ore dar asta ma chinuia ma facea sa invat mult ca vedea ca pot si ma contraziceam cu el deoarece de multe ori ii dovedeam ca stiu sa rezolv probleme mai bine decat el ... Draga mea totul a trecut si am avut parte de multi altii insa la varsta ta esti naiva la fel cu eram si eu...Mai bine concetreaza-te asupra scolii...dragostea v-a veni si ea...Si inca un sfat sa nu-ti pierzi virginitatea cu niki un baiat pana nu-l cunosti destul de bine. Lasa sa treaca si un an de zile pana esti sigura ca vrei sa faci pasul acesta daca El te va iubi va astepta- esential este sa eviti locurile in care ti-ai putea pierde virginitatea locuri in care sa ramai singura cu partenerul ...alege locuri in care nu poti sa faci chestia asta....doar cand te simti tu pregatita sa faci pasul acesta si din placere sa-l faci sa fi suta la suta sigura pe tine...ca sa nu suferi pe urma....Ai grija de tine pup …
kudika_nikole
Postat pe 5 Decembrie 2011 18:50
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 18:50:24Draga mea iti va trece dragostea pe care o ai pentru profesor. Cand am citit topicul tau mi-am amintit de mine pe vremea cand eram in liceu. Mie mia placut de trei profesori. Primul a fost profesorul de Lb. Romana eram in clasa a 9- a si era si dirigintele meu era dintr-un sat cu bunica si ma cunostea destul de bine
invatam mult la orele lui si aveam numai note de 10. Am observat ca a inceput sa ma placa si el...credema asa mult mi-a placut incat dormeam in fiecare seara cu poza lui sub perna -ieseam ma uitam la stele si ma gandeam la el...Devenisem asa de buni prieteni pe cat era de dur cu ceilalti pe atat era de bun cu mine...ma lasa sa plec de la ore etc...ramaneam singuri in clasa pana cand colegii au inceput sa-si dea seama de asta...atunci s-a complicat situatia pentru noi desi era singur stia ca sunt copila si nu sia complicat viata cu mine pt ca din clasa a 10 sa transferat la o alta scoala desi era titular in scoala in care eram...asa mi-a trecut dragostea de domnul prof de Romana :) Al doilea prof era de religie ...m-a placut din prima ora de religie --- eram de alta religie si totusi asistam la orele de religie pt ca eram curioasa sa vad ce-i invata pe copii astfel ca tot timpul imi punea intrebari - imi facea aprecieri si avansuri de fata cu colegii care deja incepeau sa observe si sa rada de noi...nu neaparat ca-mi placea profu de religie dar stiu ca lui iar fi stat capul la ceva...in lipsa mea pe la ore le zicea colegilor de mine...si miera rusine...:)) Al treilea prof de care mi-a placut era la o materie de specialitate...o data i-am dat un buchet de narcise si de atunci am devenit buni prieteni ...si el avea treaba cu mine pe la ore dar asta ma chinuia ma facea sa invat mult ca vedea ca pot si ma contraziceam cu el deoarece de multe ori ii dovedeam ca stiu sa rezolv probleme mai bine decat el ... Draga mea totul a trecut si am avut parte de multi altii insa la varsta ta esti naiva la fel cu eram si eu...Mai bine concetreaza-te asupra scolii...dragostea v-a veni si ea...Si inca un sfat sa nu-ti pierzi virginitatea cu niki un baiat pana nu-l cunosti destul de bine. Lasa sa treaca si un an de zile pana esti sigura ca vrei sa faci pasul acesta daca El te va iubi va astepta- esential este sa eviti locurile in care ti-ai putea pierde virginitatea locuri in care sa ramai singura cu partenerul ...alege locuri in care nu poti sa faci chestia asta....doar cand te simti tu pregatita sa faci pasul acesta si din placere sa-l faci sa fi suta la suta sigura pe tine...ca sa nu suferi pe urma....Ai grija de tine pup …


haules baules! dar tu esti spaima profesorilor!
PICCKARD
Postat pe 5 Decembrie 2011 18:56
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 18:56:34
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 18:50:24Draga mea iti va trece dragostea pe care o ai pentru profesor. Cand am citit topicul tau mi-am amintit de mine pe vremea cand eram in liceu. Mie mia placut de trei profesori. Primul a fost profesorul de Lb. Romana eram in clasa a 9- a si era si dirigintele meu era dintr-un sat cu bunica si ma cunostea destul de bine
invatam mult la orele lui si aveam numai note de 10. Am observat ca a inceput sa ma placa si el...credema asa mult mi-a placut incat dormeam in fiecare seara cu poza lui sub perna -ieseam ma uitam la stele si ma gandeam la el...Devenisem asa de buni prieteni pe cat era de dur cu ceilalti pe atat era de bun cu mine...ma lasa sa plec de la ore etc...ramaneam singuri in clasa pana cand colegii au inceput sa-si dea seama de asta...atunci s-a complicat situatia pentru noi desi era singur stia ca sunt copila si nu sia complicat viata cu mine pt ca din clasa a 10 sa transferat la o alta scoala desi era titular in scoala in care eram...asa mi-a trecut dragostea de domnul prof de Romana :) Al doilea prof era de religie ...m-a placut din prima ora de religie --- eram de alta religie si totusi asistam la orele de religie pt ca eram curioasa sa vad ce-i invata pe copii astfel ca tot timpul imi punea intrebari - imi facea aprecieri si avansuri de fata cu colegii care deja incepeau sa observe si sa rada de noi...nu neaparat ca-mi placea profu de religie dar stiu ca lui iar fi stat capul la ceva...in lipsa mea pe la ore le zicea colegilor de mine...si miera rusine...:)) Al treilea prof de care mi-a placut era la o materie de specialitate...o data i-am dat un buchet de narcise si de atunci am devenit buni prieteni ...si el avea treaba cu mine pe la ore dar asta ma chinuia ma facea sa invat mult ca vedea ca pot si ma contraziceam cu el deoarece de multe ori ii dovedeam ca stiu sa rezolv probleme mai bine decat el ... Draga mea totul a trecut si am avut parte de multi altii insa la varsta ta esti naiva la fel cu eram si eu...Mai bine concetreaza-te asupra scolii...dragostea v-a veni si ea...Si inca un sfat sa nu-ti pierzi virginitatea cu niki un baiat pana nu-l cunosti destul de bine. Lasa sa treaca si un an de zile pana esti sigura ca vrei sa faci pasul acesta daca El te va iubi va astepta- esential este sa eviti locurile in care ti-ai putea pierde virginitatea locuri in care sa ramai singura cu partenerul ...alege locuri in care nu poti sa faci chestia asta....doar cand te simti tu pregatita sa faci pasul acesta si din placere sa-l faci sa fi suta la suta sigura pe tine...ca sa nu suferi pe urma....Ai grija de tine pup …


haules baules! dar tu esti spaima profesorilor!


Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea
kudika_nikole
Postat pe 5 Decembrie 2011 19:06
Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu
PICCKARD
Postat pe 5 Decembrie 2011 19:36
De la: Camelia_08, la data 2011-12-05 16:22:08
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 12:18:50
De la: Micaell, la data 2011-12-05 12:16:08Stai linistita, ca la toti li se intampla... Si eu am fost indragostita de-un profesor...pana cand am aflat ca-i insurat si mi-a pierit brusc tot cheful La varsta asta te indragostesti foarte repede...si la fel de repede se si stinge fiorul. Poate ca ar fi mai bine sa nu mai faci meditatii cu el si sa incerci sa-l eviti cat poti. Daca n-o sa-l mai vezi, o sa-l uiti... Daca tii la el, il vei lasa in pace. Barbatii sunt slabi si se pot lasa...tentati... Asta din pacate insa, i-ar distruge cariera si familia... Intr-un cuvant, i-ai distruge viata.


tu esti femeie?????



...curios mic ce esti ...sa nu mai zic ca esti si ...impelitat


are un nick de barbat.
guru_ion
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:26
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 19:36:28Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu


Vezi ca mai sunt si cazuri in care este invers...am o verisoara care cand era eleva nu prea mergea la slujbele de la biserica avea hormonii incinsi pe la 18 ani dar cand a mai crescut a mers mereu pe la slujbele de la biserica sii a incetat sa mai continue cu naivitatea...Ce zici???
kudika_nikole
Postat pe 5 Decembrie 2011 22:35
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 19:26:12
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 19:16:44
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 19:13:51
De la: PICCKARD, la data 2011-12-04 19:03:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:58:12
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:54:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-12-04 18:30:37
De la: Black_Lips, la data 2011-12-04 18:27:37Ce nume ciudat ai!De obicei baietii vor sa scape cat mai rapid de virginitate.:))


Eu sunt virgin si am 28 de ani si vreau sa scap de virginitate...

Poate as putea sa te ajut sa il uiti pe dom profesor daca ai vrea sa ne cunoastem si sa facem si dragoste.




Imi pare rau ca te dezamagest,dar spre deosebire de tine eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea.:))Daca vrei sa ma faci sa-l uit gaseste o metoda mai putin "sexuala"


Pai hai sa mai vorbim pe mess daca vrei. Id meu e
prietendeosebit



hai ca-i pus-o virgine! vezi ca o metoda ar fi sexul oral sau anal ca sa ramana virgina nu stiu cum te vei mai numi tu ulterior!

Chestiile astea se vor intampla in visele lui:)))))Nu va avea nici el,nici altcineva parte de asa ceva=))))))


Dar eu vreau sex normal pentru inceput, si dupa aceea mai vedem ce experimentam, in functie de ce iti doresti tu.


Iti arat poze cu mine pe mess daca vrei, sa vezi ca is mai fain ca dom' profesor...



Stiu ce vrei,dar gaseste-ti o tipa care te doreste.Nu mai trimite poze pe mess la fete,daca nu vrei sa ajungi pe Cocalari.com si nu mai insista la mine ca-ti racesti gura de pomana. Daca vrei sex,cauta pe site-uri de specialitate si vei gasi ce-ti doresti!!

Varjineluleeeeee uite ca adolescenta asta e cu cel puti 10 ani mai mica ca tine dar are minte mai multa, daca pana si ea ti-a zis ca gresesti cu vanatul femeilor pe aici.omule gaseste-le in viata reala, nu-ti mai bate capul pe net. Metoda e simpla , o vezi la o cafenea, cofeterie(ca-n cluburi nu mergi tu), iti place de ea , te apropii si-i spui primul lucru care-ti vine in minte ; daca-i interesata de tine subiecte ulterioare de conversatie gaseste ea , creierul femeilor e mult mai specializat in materie de arta conversatiei decat noi ... in cel mai rau caz iti va zambi si se va scuza, ca are alta treaba , si gasesti alta, nu tot atunci te "reprofilezi" instantaneu
The_Exile
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:22
Corolar pt varjinelul etern :
Nu te duci la ele si o tantesti pe asta cu virginatatea ca sigur fug alea de tine
De asemeni abtine-te cu fetisurile tale freaky ca iar fug alea de tine
The_Exile
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:37
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 22:35:25
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 19:36:28Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu


Vezi ca mai sunt si cazuri in care este invers...am o verisoara care cand era eleva nu prea mergea la slujbele de la biserica avea hormonii incinsi pe la 18 ani dar cand a mai crescut a mers mereu pe la slujbele de la biserica sii a incetat sa mai continue cu naivitatea...Ce zici???


adica a linistit-o popa?
guru_ion
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:38
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 23:38:55
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 22:35:25
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 19:36:28Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu


Vezi ca mai sunt si cazuri in care este invers...am o verisoara care cand era eleva nu prea mergea la slujbele de la biserica avea hormonii incinsi pe la 18 ani dar cand a mai crescut a mers mereu pe la slujbele de la biserica sii a incetat sa mai continue cu naivitatea...Ce zici???


adica a linistit-o popa?


The_Exile
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:02
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 23:38:55
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 22:35:25
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 19:36:28Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu


Vezi ca mai sunt si cazuri in care este invers...am o verisoara care cand era eleva nu prea mergea la slujbele de la biserica avea hormonii incinsi pe la 18 ani dar cand a mai crescut a mers mereu pe la slujbele de la biserica sii a incetat sa mai continue cu naivitatea...Ce zici???


adica a linistit-o popa?


Ar fi vrut el s-o linisteasca dar nu a fost nevoie k s-a linistit fata singura poate ca a ajutato divinitatea si in sensul bun nu in multiplele sensuri care ar putea fi deduse din intrebarea ta... tongue0023:
kudika_nikole
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:05
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-06 00:05:37
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 23:38:55
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 22:35:25
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 19:36:28Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu


Vezi ca mai sunt si cazuri in care este invers...am o verisoara care cand era eleva nu prea mergea la slujbele de la biserica avea hormonii incinsi pe la 18 ani dar cand a mai crescut a mers mereu pe la slujbele de la biserica sii a incetat sa mai continue cu naivitatea...Ce zici???


adica a linistit-o popa?


Ar fi vrut el s-o linisteasca dar nu a fost nevoie k s-a linistit fata singura poate ca a ajutato divinitatea si in sensul bun nu in multiplele sensuri care ar putea fi deduse din intrebarea ta... tongue0023:

S-a linistit singurica?
The_Exile
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:09
De la: Yharr, la data 2011-12-06 00:09:02
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-06 00:05:37
De la: guru_ion, la data 2011-12-05 23:38:55
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-05 22:35:25
De la: PICCKARD, la data 2011-12-05 19:36:28Da eram prin liceu...ma mai bagam si eu in seama cu profi imi placea sa ma am bine cu toti si sa fiu autoritara desi din cauza asta am dato si in bara uneori...dar mi-am revenit cu timpul - acum mi-amintesc cu placere de vremurile acelea

cunosc genul
am o verisoara mai mare care cand era eleva era nelipsita la slujbele de duminica de la biserica dar cand i s-au incins hormonii pe la 18 ani a fugit cu un maidanez cu o mobra la giurgiu


Vezi ca mai sunt si cazuri in care este invers...am o verisoara care cand era eleva nu prea mergea la slujbele de la biserica avea hormonii incinsi pe la 18 ani dar cand a mai crescut a mers mereu pe la slujbele de la biserica sii a incetat sa mai continue cu naivitatea...Ce zici???


adica a linistit-o popa?


Ar fi vrut el s-o linisteasca dar nu a fost nevoie k s-a linistit fata singura poate ca a ajutato divinitatea si in sensul bun nu in multiplele sensuri care ar putea fi deduse din intrebarea ta... tongue0023:

S-a linistit singurica?


Ma abtin...
kudika_nikole
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:13
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-06 00:13:59

Ma abtin...


De ceeeeeeeee?
The_Exile
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:18
De la: Yharr, la data 2011-12-06 00:18:57
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-06 00:13:59

Ma abtin...


De ceeeeeeeee?


Pentru ca asa este cel mai bine...da tu nu trebe sa plangi k nu ai de ce Ce mai faci ???
kudika_nikole
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:22
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-06 00:22:35
De la: Yharr, la data 2011-12-06 00:18:57
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-06 00:13:59

Ma abtin...


De ceeeeeeeee?


Pentru ca asa este cel mai bine...da tu nu trebe sa plangi k nu ai de ce Ce mai faci ???[/quote

kudika_nikole
Postat pe 6 Decembrie 2011 00:49
Eu zic ca anumite comentarii rautacioase spuse nu-si au rostul, cat timp tot ce ni s-a cerut a fost un simplu sfat. Daca nu-l puteti da, mai bine abtineti-va de la astfel de comentarii. In legatura cu problema ta, eu zic ca cel mai bine este sa te deschizi unei persoane mature (mama ta, sora/frate..), carora sa le spui despre ce este vorba si sa te ajute sa treci mai usor peste acest moement. Cu siguranta, este o ratacire de moment si iti vei reveni, dar trebuie sa dai tu dovada de maturitate, si sa nu lasi ca aceste emotii sa te lase sa intri intr-un cerc vicios, in care, involuntar, l-ai trage si pe prof dupa tn.
Daca vrei sa mai discutam, cu mare placere stau la dispozitia ta:)
Multa bafta la olimpiada!
tuca_1990
Postat pe 18 Decembrie 2011 04:18
Nimic nou sub soare. Nu esti prima si nici ultima persoana careia i se intimpla asa ceva. Admir sinceritatea si deschiderea ta. De asemenea nu pot trece cu vederea realismul care te caracterizeaza. Ce pot sa spun?!!! Indragostirea este o boala care de obicei trece. Asta-i ccea ce trebuie sa crezi. Dragostea este total diferita de indragostire. Dragostea este viata care te cheama sa fii demna si sa nu poftesti ceea ce e apartine altei persoane. iata ce inseamna a Iubi : 1 Corinteni 13 v.4. Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate; dragostea nu pizmuieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie,
5. nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau,
6. nu se bucura de nelegiuire, ci se bucura de adevar,
7. acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul.
8. Dragostea nu va pieri niciodata. Prorociile se vor sfarsi; limbile vor inceta; cunostinta va avea sfarsit.
9. Caci cunoastem in parte si prorocim in parte;
10. dar, cand va veni ce este desavarsit, acest "in parte" se va sfarsi.
11. Cand eram copil, vorbeam ca un copil, simteam ca un copil, gandeam ca un copil; cand m-am facut om mare, am lepadat ce era copilaresc.
12. Acum, vedem ca intr-o oglinda, in chip intunecos; dar atunci, vom vedea fata in fata. Acum, cunosc in parte; dar atunci, voi cunoaste deplin, asa cum am fost si eu cunoscut pe deplin.
13. Acum, dar, raman acestea trei: credinta, nadejdea si dragostea; dar cea mai mare dintre ele este dragostea.

Invata sa iubesti cu adevarat nu doar bolnavicios si trecator.
nelu chitescu
healthy010592
Postat pe 18 Decembrie 2011 05:30
Nu e nimic rau in faptul de a iubi pe cineva, dar poti iubi mai multi oameni deodata: pe mama, pe tatal tau, frati, surori, colegi, etc.Eu gasesc ca e normal.Exista mai multe feluri de dragoste. Vorbeste cu parintii tai!
kudika330922
Postat pe 18 Decembrie 2011 06:02
Nu este grav ceea ce simti daca vei sti sa urmezi sau sa alegi drunul! Toti am avut in viata modele si profesorul tau este un model de urmat. Nu te-a incurajat intr-o directie gresita, ci pur si simplu doreste orientarea ta intr-un domeniu in care el te poate ajuta . Foloseste si intelege directia in care vrei sa excelezi si lasa hormonii sa zburde in alta directie. Este tentatia fructului oprit si de aceea sentimentele tale se amplifica. Incearca sa gasesti dragostea in alta parte , separa setea de dragoste , de dorinta de cunoastere. Asteapta sa cresti si sa te maturizezi ca sa poti sa nu mai confunzi respectul datorat profesorului tau cu dragostea. Succes !!!
Liana17
Postat pe 18 Decembrie 2011 06:49
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-04 19:45:36Mai nou elevii de liceu spun "cursuri" in loc de "ore"? Adica, eu spuneam "ora de matematica" nu "cursul de matematica".
Cursuri am avut la facultate.






... incepi sa te prinzi ... e o poveste kudika ... inspirata de ''profesorul'' pedofil de la liceul ala de obsedati sexuali ...
marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 07:52
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-04 19:45:36Mai nou elevii de liceu spun "cursuri" in loc de "ore"? Adica, eu spuneam "ora de matematica" nu "cursul de matematica".
Cursuri am avut la facultate.






... incepi sa te prinzi ... e o poveste kudika ... inspirata de ''profesorul'' pedofil de la liceul ala de obsedati sexuali ...
marco918
Postat pe 18 Decembrie 2011 07:52
De la: marco918, la data 2011-12-18 07:52:20
De la: kudika_pudika, la data 2011-12-04 19:45:36Mai nou elevii de liceu spun "cursuri" in loc de "ore"? Adica, eu spuneam "ora de matematica" nu "cursul de matematica".
Cursuri am avut la facultate.






... incepi sa te prinzi ... e o poveste kudika ... inspirata de ''profesorul'' pedofil de la liceul ala de obsedati sexuali ...


in toate liceele sunt obsedati sexuali pentru ca atunci cam e varsta la 16-17 ani oamenii au cele mai multe porniri sexuale ar fi chiar problematic ca un om sa inceapa sa se gandeasca la sex la 20 de ani
PICCKARD
Postat pe 18 Decembrie 2011 07:57
mai bine ai pune mana pe carte!.....cu siguranta esti o catastrofa!....sorry!....dar asa ceva nici nu trebuie sa gandesti.dar mai ales sa expui pe un site!...gandesti si te comporti ,,CA O PARASUTA"!
elda_2oo5_yahoo_com
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:11
Iubita mea, din felul in care te exprimi si scrii se dovedeste ca esti o fata destepata care-si vede de scoala si nu are "gargauni" in cap ca sa citez pe cineva care-a scris pe forum .Din pacate se pare ca te-ai indragostit de cine nu trebuie si singura n-ai gasit o solutie pentru aceasta problema - parerea mea este ca ar trebui sa incerci sa discuti cu psihologul scolii si sa-ti dea un sfat competent. Daca veti continua sa va purtati in felul acesta , pe termen lung s-ar acumula prea multa tensiune intre voi si s-ar putea sa luati decizii gresite.
Oricum iti doresc succes si sper sa nu faci vrea nebunie care sa va afecteze pe vreunul dintre voi ! bafta si tine-ne la curent !
kudika474400
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:21
ce copii nebuni..cica simt iubire pura =)))) ha ha ha parerea mea mai lasa ficl-flacurile si pune mana pe carte
kudika150696
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:53
Draga mea, vad ca problema sentimentala pe care o ai te macina si nu poti sa te mai concentrezi. La varsta liceului, majoritatea elevelor se indragostesc de profesori. Pentru ca acestia sunt maturi, au cultura, prezenta agreabila si rabdare. Calitati pe care colegii lor de liceu nu le au. Sentimentele "nepotrivite" trebuie tinute sub control, altfel il compromiti sau te faci de ras. Nu are cum si de ce sa iti raspunda sentimentelor, nu ai nici un viitor intr-o eventuala relatie. Pentru el ar insemna sfarsitul carierei si al familiei, ceea ce nu-si doreste NIMENI. Pentru tine, un inceput cat se poate de rau in viata... Uita gandurile amoroase, iluziile desarte!!!! Daca ai impresia ca orele de pregatire nu te ajuta sa iti scoti obsesiile din cap, renunta la ele. Materia insusita la clasa este suficienta pentru viitor. Esti fata inteligenta, discreta, dupa cum mi-am dat seama din frazele tale. Incearca sa iti gasesti o preocupare adecvata varstei. Daca ai nevoie de un confesor, gaseste un preot duhovnic aeristit la minte, care sa te sprijine si sa te indrume. Acelasi lucru ti l-ar spune si profesorul tau, daca i-ai marturisi pasiunea ta ascunsa, si mama ta, daca i-ai spune ce problema ai. Gandeste-te ce ai face daca ai sti ca tatal tau primeste avansuri de la o colega de-a ta...Te-ai simti scarbita de nepotrivire, te-ai simti tradata! In aceeasi situatie il pui si pe el... Trebuie sa te maturizezi un pic. Mult succes in viata si sa depasesti momentul cu bine!
Bacovia
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:54
Dupa parerea mea , cred ca si eleva a fost de vina nu numai profesorul, nu sare nimeni asa deodata pe tine daca nu-i dai de inteles ca si tie iti place, sa judecam la rece, doar nu e stana de piatra nici el, asadar nu stiu de ce la m-ai reclamat la politie dupa cateva zile, daca nu-i placea si ei mergea de cum a ajuns acasa sa-l reclame.Aici o mare parte din vina o poarta si parinti stiind ca fiica lor consuma bauturi alcoolice, hai sa nu fim ipocriti si sa-l judecam numai pe el, daca nu-i placea si ei facea scandal ...........de aici trag concluzia ca nu a satisfacut-o suficient si de aceea l-a reclamat, am inteles de la tv ca ea a mai fost in toaleta pensiunii si cu un alt baiat, atunci i-a placut?
IRIS50
Postat pe 18 Decembrie 2011 09:54
Si mie mi se pare ca esti o tipa cu capul pe umeri-a te indragosti nu inseamna nici ca ai gargauni,nici ca ai limbrici,nici ca nu te mai poti stapani,dupa cum au spus altii,care probabil s-au indragostit si ei macar o data de cine nu trebuie...si cred cu adevarat ca ar trebui sa povestesti cu un psiholog,de la scoala sau nu.Vei vedea ca lucrurile nu vor mai parea asa sumbre.Sa nu iti faci reprosuri,lucrurile astea se intampla si nu e vina nimanui!Nu e vorba de etica sau morala,pentru ca intre ce simti tu si ce pui in practica e un drum atat de lung...Sfatul meu:incearca sa iti repeti in fiecare zi ca esti indragostita de profesorul respectiv,si atat:vei intelege ca asta ti se intampla si vei invata sa accepti realitatea fara sa simti ca o iei razna.Sa stii ca nu e o problema extraterestra-multi oameni ajung sa traiasca o dragoste imposibila sa-i spun asa,si cand sunt mult mai in varsta ca tine.Nu trebuie nici sa te muti la alta scoala,nici sa fii disperata,pur si simplu accepta ce ti se intampla-un om foarte destept spunea ca cele mai multe frici ale noastre dispar daca ne gandim cat se poate de calm si rational la ele.Si,un gand de consolare:oricat de imposibila ar fi,dragostea este mereu frumoasa:asa ca,in loc sa ai insomnii noaptea gandindu-te ce poveste nefericita ti se intampla,mai bine te gandesti ce noroc ai ca esti atat de indragostita si ce sentimente frumoase iti provoaca tipul!cate dintre prietenele tale sunt atat de indragostite de iubitii lor?cate au insomnii din dragoste?crede-ma,peste cativa ani,ti se va parea o amintire foarte frumoasa si vei regreta ca nu ai stiut sa iti traiesti sentimentul efectiv,fara sa il inconjori cu regrete si lucruri urate!iti doresc multa intelepciune si puterea de a vedea mereu partea frumoasa a povestii
oana_alice
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:03
Cred ca pe linga Pshiholog ar fi bine sa consulti si un pshiatru.
iuli64
Postat pe 18 Decembrie 2011 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o singura singura gresala a fost fatala dar nu pate fi numita gresala 15 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 00:50
varul meu a incercat sa se culce cu mine... 57 De la: lidiaolteanu 29 Ianuarie 2010 12:10
suflete pereche 64 De la: kudika459180 11 Iulie 2013 08:20
Ce sa fac? 31 De la: yumalai 7 Mai 2009 08:24
iubire sau suferinta??? 63 De la: sdv 9 Aprilie 2010 16:51