Setari Cookie-uri

Ajutati-ma!

Buna!am nevoie de ajutoru` vostru!poate ca v-ati intalnit foarte des cu intrebari de acest gen,dar chiar am nevoie de rasp voastre sincere fara misto-uri!Vreau sa aflu daca prof. meu de romana ma iubeste.De fiecare data cand ma intalnesc cu el se uita in ochii mei si dupa mine,de fiecare data cand m-a suparat sau enervat mi-a cerut iertare si m-a intrebat daca mai sunt suparata pe el,cu mine se poarat diferit,chiar daca se afla intr-un grup de profesori si discuta si se intampla ca eu sa trec pe langa ei,el isi indreapta privirea catre mine si se uita fix in ochii mei,se intampla ca la ore sa se uite la mine cateva minute in sir fara ca sa scoata vreun cuvant,o data m-am intalnit cu el pe strada si era cu sotia dansului,si cu toate acestea el se uita fix la mine,si oriunde ne-am intalnii ne privivim neincetat,si alte multe chestii pe care nu mi-le mai aduc eu aminte si care sunt greu de povestit pentru ca daca le-as povestii nju cred ca ar intelege nimeni,deoarece aici este vorba despre sentimentele pe care le simtim amandoi cand ne intalnim. Va rog ajutati-ma!credeti ca simte ceva pentru mine,sau e o iluzie de-a mea?Va multumesc si va pup:*:*:*:*:*:*:*:*:*(a si inca o precizare:eu am 18 ani si el are 34,e insurat si preda la clasa unde eu invat)!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 20:03
Sa presupunem ca te place si vrea sa ti-o traga; tu ce ai de gand sa faci?

P.S Nu fi nerusinata si vezi-ti de carte.
ilumax_76
Postat pe 4 Februarie 2012 20:06
Luminito, aici e treaba de hormoni jucausi, nu e vorba de indragosteala! Macar el sa aiba vreo umbra de moralitate...
vulpitza33
Postat pe 4 Februarie 2012 20:10
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 20:03:25Buna!am nevoie de ajutoru` vostru!poate ca v-ati intalnit foarte des cu intrebari de acest gen,dar chiar am nevoie de rasp voastre sincere fara misto-uri!Vreau sa aflu daca prof. meu de romana ma iubeste.De fiecare data cand ma intalnesc cu el se uita in ochii mei si dupa mine,de fiecare data cand m-a suparat sau enervat mi-a cerut iertare si m-a intrebat daca mai sunt suparata pe el,cu mine se poarat diferit,chiar daca se afla intr-un grup de profesori si discuta si se intampla ca eu sa trec pe langa ei,el isi indreapta privirea catre mine si se uita fix in ochii mei,se intampla ca la ore sa se uite la mine cateva minute in sir fara ca sa scoata vreun cuvant,o data m-am intalnit cu el pe strada si era cu sotia dansului,si cu toate acestea el se uita fix la mine,si oriunde ne-am intalnii ne privivim neincetat,si alte multe chestii pe care nu mi-le mai aduc eu aminte si care sunt greu de povestit pentru ca daca le-as povestii nju cred ca ar intelege nimeni,deoarece aici este vorba despre sentimentele pe care le simtim amandoi cand ne intalnim. Va rog ajutati-ma!credeti ca simte ceva pentru mine,sau e o iluzie de-a mea?Va multumesc si va pup:*:*:*:*:*:*:*:*:*(a si inca o precizare:eu am 18 ani si el are 34,e insurat si preda la clasa unde eu invat)!



Fetito,ai varsta de 18ani,dar mintea corespunde celei pe care o detine un infantil!!!!Bravos,,,s-a terminat lumea baietilor si ai trecut la barbati insurati!!!El,ac si cadru didactic,este de plans,mediocritatea morala,pe care o afiseaza in raport cu tine,il clasifica ca atare!!Pentru el esti o posibila tentatie,usor de cucerit,,,doar este barbat!!!!,dar vin si te intreb,,,tu nu ar trebui sa ai alte preocupari,total diferite de cea care te pasioneaza in acest moment?Vezi-ti,draga mea,de studiu,,,ai acumulat toate informatiile necesare viitoarelor examene si materia cenusie nu are astampar in acest moment???Stii .de multe ori,,inconstienta noastra duce la fapte total neconcorde cu realitatea!!!Draga mae,lasa-l in pace pe domnul profesor si vezi-ti de scoala,caci este tara plina de prosti!!Muta-te la alta clasa ,daca vezi ca nu ai "scapare",discuta cu dirigintele tau,,,,apropos,,,ai parinti,mama mai ales???????
MissRainbow
Postat pe 4 Februarie 2012 20:21
E clar ca te vrea.....dar tu ce ai vrea daca-ti va propune...esti pregatita???
Poate ar fi mai bine sa-ti iei bacu prima data si dupa aceea poti visa si la baieti de varsta ta s-au care nu sant casatoriti!?
Titanika
Postat pe 4 Februarie 2012 20:38
De carte imi vad stai tu linistita,oricum sunt cea mai buna eleva din clasa mea(nu mint)si oricum nu m-as culca cu el:D
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 20:57
Helooo` suntem 32 de elevi in clasa!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:02
Vrea sa te fu*ta.
Broscaru
Postat pe 4 Februarie 2012 21:03
Vorbesc cum vreau!Asa ca hai termina-te!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:03
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 20:57:53De carte imi vad stai tu linistita,oricum sunt cea mai buna eleva din clasa mea(nu mint)si oricum nu m-as culca cu el:D



Atunci,ce doresti?Nu amesteca lucrurile,,,si faptul ca esti cea mai buna din clasa,la carte bineinteles,nu-mi spune mare lucru in acest moment!!Rezultatele se vor vedea in urma examenelor viitoare!!Si daca esti pregatita profesional,,,nu trebuie sa fii instabila emotional vis-a-vis de profesorul respectiv!!!Pune in balanta cateva subiecte de examen si neseriozitatea cadrului didactic,,,si vezi ce conteaza mai mult!!!Din partea mea,,,sincer,,te poti culca cu profesorul respectiv,,este problema ta,dar sa nu vii sa ne intrebi ce s-a intampalt de nu te mai baga in seama ,,,DUPA,,,!
MissRainbow
Postat pe 4 Februarie 2012 21:04
Va inselati amarnic cu banii!Parintii mei au suficienti bani sa ma intretina si sa duc o viata linistita!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:05
De la: Broscaru, la data 2012-02-04 21:03:36Vrea sa te fu*ta.

_Zedd_
Postat pe 4 Februarie 2012 21:06
Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:07
Intodeauna ma imbrac decent si curat!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:08
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!

ce tot te faci ca nu intelegi.... tocmai ti-a raspuns broscaru..
_Zedd_
Postat pe 4 Februarie 2012 21:10
Probabil ca-i rupt dupa ce s-o fi jucat cu degetul crezand ca-i profu'.
Broscaru
Postat pe 4 Februarie 2012 21:12
Si care-i problema ei,i-a fu*te si l-a gasit doar pe prof pt asta?
Broscaru
Postat pe 4 Februarie 2012 21:15
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!



Poftiiiim?Citesc corect??? Unde era compasivitatea in persoana!!!Dar departe te duci cu gandurile si afirmatiile,draga mea!!!Cum adica,,daca e ceva,sa suferi tu????Nu observi ca te contrazici singura?Odata spui ca nu ai de gand sa te culci cu el si acum vii si spui ca nu vrei sa sufere in vreun fel!!!!!Te-ai lasat dusa de val??????????Ai oglinda in casa?Aseaza-te in fata ei si da-te cu capul pana o sa ti se sparga teasta si nicidecum oglinda,da?Promiti????Fierb hormonii in voi,mai ceva ca vinu' in luna Mai!!!!!Daca ai fi fiic amea,te-as calma imediat,dar norocul tau este ca nu esti,,,mare noroc ai!!!Scuipa-ti in san!!!
MissRainbow
Postat pe 4 Februarie 2012 21:17
De la: MissRainbow, la data 2012-02-04 21:17:52
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!



Poftiiiim?Citesc corect??? Unde era compasivitatea in persoana!!!Dar departe te duci cu gandurile si afirmatiile,draga mea!!!Cum adica,,daca e ceva,sa suferi tu????Nu observi ca te contrazici singura?Odata spui ca nu ai de gand sa te culci cu el si acum vii si spui ca nu vrei sa sufere in vreun fel!!!!!Te-ai lasat dusa de val??????????Ai oglinda in casa?Aseaza-te in fata ei si da-te cu capul pana o sa ti se sparga teasta si nicidecum oglinda,da?Promiti????Fierb hormonii in voi,mai ceva ca vinu' in luna Mai!!!!!Daca ai fi fiic amea,te-as calma imediat,dar norocul tau este ca nu esti,,,mare noroc ai!!!Scuipa-ti in san!!!

ce amuzanta estiiiiiii
muza_ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:20
De la: muza_ta, la data 2012-02-04 21:20:08
De la: MissRainbow, la data 2012-02-04 21:17:52
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!



Poftiiiim?Citesc corect??? Unde era compasivitatea in persoana!!!Dar departe te duci cu gandurile si afirmatiile,draga mea!!!Cum adica,,daca e ceva,sa suferi tu????Nu observi ca te contrazici singura?Odata spui ca nu ai de gand sa te culci cu el si acum vii si spui ca nu vrei sa sufere in vreun fel!!!!!Te-ai lasat dusa de val??????????Ai oglinda in casa?Aseaza-te in fata ei si da-te cu capul pana o sa ti se sparga teasta si nicidecum oglinda,da?Promiti????Fierb hormonii in voi,mai ceva ca vinu' in luna Mai!!!!!Daca ai fi fiic amea,te-as calma imediat,dar norocul tau este ca nu esti,,,mare noroc ai!!!Scuipa-ti in san!!!

ce amuzanta estiiiiiii

si tuuu....... ,agitat-o, ,curioass-o,
_Zedd_
Postat pe 4 Februarie 2012 21:24
Mda...!In primul rand fara jigniri ca nu ne cunoastem si nu cred ca asa se vorbeste!Daca m-ati cunoaste cu adevarat v-ati da seama ca nu sunt ceea ce voi ganditi,nu sunt o prostituata!Si voi daca v-ati indragostii de un profesor nu a-ti avea nici-o vina pentru ca inimii nu-i poti poruncii!Daca vreodata ati suferit din dragoste ati stii cum e,atiu stii cat de greu e sa poti uita pe cineva pe care il iubesti din tot sufletul tau!Si stati linistiti k mai am putin si termin liceul,nu o sa-l mai vad,nu ma culc cu el,nu-i stric casnicia1
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:28
De la: kudika502750, la data 2012-02-04 21:24:28
De la: muza_ta, la data 2012-02-04 21:20:08
De la: MissRainbow, la data 2012-02-04 21:17:52
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!



Poftiiiim?Citesc corect??? Unde era compasivitatea in persoana!!!Dar departe te duci cu gandurile si afirmatiile,draga mea!!!Cum adica,,daca e ceva,sa suferi tu????Nu observi ca te contrazici singura?Odata spui ca nu ai de gand sa te culci cu el si acum vii si spui ca nu vrei sa sufere in vreun fel!!!!!Te-ai lasat dusa de val??????????Ai oglinda in casa?Aseaza-te in fata ei si da-te cu capul pana o sa ti se sparga teasta si nicidecum oglinda,da?Promiti????Fierb hormonii in voi,mai ceva ca vinu' in luna Mai!!!!!Daca ai fi fiic amea,te-as calma imediat,dar norocul tau este ca nu esti,,,mare noroc ai!!!Scuipa-ti in san!!!

ce amuzanta estiiiiiii

si tuuu....... ,agitat-o, ,curioass-o,

invidiosule
muza_ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:31
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:28:38Mda...!In primul rand fara jigniri ca nu ne cunoastem si nu cred ca asa se vorbeste!Daca m-ati cunoaste cu adevarat v-ati da seama ca nu sunt ceea ce voi ganditi,nu sunt o prostituata!Si voi daca v-ati indragostii de un profesor nu a-ti avea nici-o vina pentru ca inimii nu-i poti poruncii!Daca vreodata ati suferit din dragoste ati stii cum e,atiu stii cat de greu e sa poti uita pe cineva pe care il iubesti din tot sufletul tau!Si stati linistiti k mai am putin si termin liceul,nu o sa-l mai vad,nu ma culc cu el,nu-i stric casnicia1

fetita draga, ia si pune mana pe carte si lasa barbatii insurati. nu-s ei de nasul tau.
muza_ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:34
Cu scoala ma descurc foarte bine!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:37
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:28:38Mda...!In primul rand fara jigniri ca nu ne cunoastem si nu cred ca asa se vorbeste!Daca m-ati cunoaste cu adevarat v-ati da seama ca nu sunt ceea ce voi ganditi,nu sunt o prostituata!Si voi daca v-ati indragostii de un profesor nu a-ti avea nici-o vina pentru ca inimii nu-i poti poruncii!Daca vreodata ati suferit din dragoste ati stii cum e,atiu stii cat de greu e sa poti uita pe cineva pe care il iubesti din tot sufletul tau!Si stati linistiti k mai am putin si termin liceul,nu o sa-l mai vad,nu ma culc cu el,nu-i stric casnicia1


Draga mea,si eu m-am indragostit de un profesor,dar mi-a trecut "indragosteala" la primul "2" incasat pentru ca nu mi-am facut temele!!!Vezi tu,problemele legate de dragoste si de manifestarile lei,nu ne sunt straine ,noua,femeilor,dar tot noi,femeile,,primim lectii de viata ,in momentul in care constatam ca totl a fost simplu fum!!Mai ai de invatat,fata draga,,,,nu lua ceea ce simti acum,ca pe dragostea vietii tale,caci o sa te arzi rau de tot!!!
MissRainbow
Postat pe 4 Februarie 2012 21:39
Sunt constienta ca mai am mult de invatat,si da...o sa incerc sa-l uit!
Lumina_Ta
Postat pe 4 Februarie 2012 21:43
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 20:03:25Buna!am nevoie de ajutoru` vostru!poate ca v-ati intalnit foarte des cu intrebari de acest gen,dar chiar am nevoie de rasp voastre sincere fara misto-uri!Vreau sa aflu daca prof. meu de romana ma iubeste.De fiecare data cand ma intalnesc cu el se uita in ochii mei si dupa mine,de fiecare data cand m-a suparat sau enervat mi-a cerut iertare si m-a intrebat daca mai sunt suparata pe el,cu mine se poarat diferit,chiar daca se afla intr-un grup de profesori si discuta si se intampla ca eu sa trec pe langa ei,el isi indreapta privirea catre mine si se uita fix in ochii mei,se intampla ca la ore sa se uite la mine cateva minute in sir fara ca sa scoata vreun cuvant,o data m-am intalnit cu el pe strada si era cu sotia dansului,si cu toate acestea el se uita fix la mine,si oriunde ne-am intalnii ne privivim neincetat,si alte multe chestii pe care nu mi-le mai aduc eu aminte si care sunt greu de povestit pentru ca daca le-as povestii nju cred ca ar intelege nimeni,deoarece aici este vorba despre sentimentele pe care le simtim amandoi cand ne intalnim. Va rog ajutati-ma!credeti ca simte ceva pentru mine,sau e o iluzie de-a mea?Va multumesc si va pup:*:*:*:*:*:*:*:*:*(a si inca o precizare:eu am 18 ani si el are 34,e insurat si preda la clasa unde eu invat)!


De unde stii ce simte pentru tine, daca niciodata nu ti-a marturisit nimic? Doar pentru ca ti se pare tie ca s-ar uita fix la tine? Parerea mea ca ai facut o obsesie pentru el. Mai bine l-ai lasa in pace si ti-ai scoate prostia asta din cap ca te-ar placea si el.
franziska_eu
Postat pe 4 Februarie 2012 21:45
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:43:32Sunt constienta ca mai am mult de invatat,si da...o sa incerc sa-l uit!


Nu incerca,uita-l ,,,,impune-ti vointa rebela!!!De cate ori suntem dezamagite in viata,,,,ne refacem prin capacitatea de a ne urma destinul!!Esti micuta,,aceste lucruri se invata dupa multe nopti petrecute in lacrimi!!!
MissRainbow
Postat pe 4 Februarie 2012 21:47
De la: muza_ta, la data 2012-02-04 21:31:45
De la: kudika502750, la data 2012-02-04 21:24:28
De la: muza_ta, la data 2012-02-04 21:20:08
De la: MissRainbow, la data 2012-02-04 21:17:52
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!



Poftiiiim?Citesc corect??? Unde era compasivitatea in persoana!!!Dar departe te duci cu gandurile si afirmatiile,draga mea!!!Cum adica,,daca e ceva,sa suferi tu????Nu observi ca te contrazici singura?Odata spui ca nu ai de gand sa te culci cu el si acum vii si spui ca nu vrei sa sufere in vreun fel!!!!!Te-ai lasat dusa de val??????????Ai oglinda in casa?Aseaza-te in fata ei si da-te cu capul pana o sa ti se sparga teasta si nicidecum oglinda,da?Promiti????Fierb hormonii in voi,mai ceva ca vinu' in luna Mai!!!!!Daca ai fi fiic amea,te-as calma imediat,dar norocul tau este ca nu esti,,,mare noroc ai!!!Scuipa-ti in san!!!

ce amuzanta estiiiiiii

si tuuu....... ,agitat-o, ,curioass-o,

invidiosule


pe tine???
_Zedd_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:01
De la: kudika502750, la data 2012-02-04 22:01:32
De la: muza_ta, la data 2012-02-04 21:31:45
De la: kudika502750, la data 2012-02-04 21:24:28
De la: muza_ta, la data 2012-02-04 21:20:08
De la: MissRainbow, la data 2012-02-04 21:17:52
De la: Lumina_Ta, la data 2012-02-04 21:07:12Nu m-as culca cu el,ce nu intelegeti?Vroiam sa aflu parerea voastra,ca sa incercsa-l evit,sa nu sufere nici el,nici nevasta lui,daca e ceva,sa sufar eu....pentru ca eu m-am lasat dusa de val!



Poftiiiim?Citesc corect??? Unde era compasivitatea in persoana!!!Dar departe te duci cu gandurile si afirmatiile,draga mea!!!Cum adica,,daca e ceva,sa suferi tu????Nu observi ca te contrazici singura?Odata spui ca nu ai de gand sa te culci cu el si acum vii si spui ca nu vrei sa sufere in vreun fel!!!!!Te-ai lasat dusa de val??????????Ai oglinda in casa?Aseaza-te in fata ei si da-te cu capul pana o sa ti se sparga teasta si nicidecum oglinda,da?Promiti????Fierb hormonii in voi,mai ceva ca vinu' in luna Mai!!!!!Daca ai fi fiic amea,te-as calma imediat,dar norocul tau este ca nu esti,,,mare noroc ai!!!Scuipa-ti in san!!!

ce amuzanta estiiiiiii

si tuuu....... ,agitat-o, ,curioass-o,

invidiosule


pe tine???

_Zedd_
Postat pe 4 Februarie 2012 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa il astept sau sa imi vad de viata mea??? 2 De la: doi_ochi_caprui 5 August 2011 18:29
iubesc o femeie rea 39 De la: kudika017877 9 Iulie 2009 16:42
el scorpion (26.10.73), eu leoaica (27.07.72) 10 De la: Ameelya 3 Octombrie 2010 23:21
prinsa intre doi barbati.. decizie imposibila 54 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 22:26
povestea noastra 16 De la: adyna2905 7 Februarie 2011 18:53