Setari Cookie-uri

Fara ea...

De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:48:03true:)) dar a fost prima fata care a reusit sa imi puna mie capac adica am gasit tot ce mi`am dorit in ea mai greutz asa cv

din cauza acesta ai intrat in sfera noastra...patologica
kudika513648
Postat pe 6 Martie 2012 22:51
De la: kudika513648, la data 2012-03-06 22:48:34
De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:45:53este intro relatie,daca il iubea cu adevarat nu mai vorbea cu mine,nu ne mai intalneam, nu mai faceam anumite chestii...din cate stiu relatia nu merge foarte bine,este doar o chestiune de timp pana...

oricum o meriti...credeai ca-ti poti cladi fericirea pe suferinta altuia? ...sunt legi nescrise frate...poate cei care au trecut prin mai multe pot argumenta.


stai tu linistita ce au avut ei 5-6 ani sa cam dus,nu m`am bagat aiurea si probabil o merit pt ca am avut incredere in ea
Marco__
Postat pe 6 Martie 2012 22:52
De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:52:17
De la: kudika513648, la data 2012-03-06 22:48:34
De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:45:53este intro relatie,daca il iubea cu adevarat nu mai vorbea cu mine,nu ne mai intalneam, nu mai faceam anumite chestii...din cate stiu relatia nu merge foarte bine,este doar o chestiune de timp pana...

oricum o meriti...credeai ca-ti poti cladi fericirea pe suferinta altuia? ...sunt legi nescrise frate...poate cei care au trecut prin mai multe pot argumenta.


stai tu linistita ce au avut ei 5-6 ani sa cam dus,nu m`am bagat aiurea si probabil o merit pt ca am avut incredere in ea

povesti, te-ai crezut tare-n stanga ca ai suflat-o lui a'lalt...surprise!!!
kudika513648
Postat pe 6 Martie 2012 22:54
aolo dar rea mai esti:))
Marco__
Postat pe 6 Martie 2012 22:55
De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:20:10Povestea mea este mai complicata...v-as ruga sa nu radeti:) Eu de cand ma stiu am fost in cautarea fetei perfecte din punctul meu de vedere:) eu sunt genul de baiat care am fost cu multe fete dar niciodata serios pana am intalnito pe ea...Am intalnito acum 2 ani online...ea era intro relatie de aprox 5-6 ani,in scurt timp ne`am indragostit unul de altul si ne`am vazut,a fost prima si singura fata care a reusit sa imi puna "capac",desi distanta dintre noi era foarte mare am continuat sa vorbim si sa ne vedem,ea mi`a promis marea cu sarea ca pt mine renunta la tot,ma iubeste si ar face orice pt mn,am crezuto pana ieri cand i`am zis ca am facut rost de niste bani si o sa incerc sa ma duc si sa stau la ea o vreme,cand auzise a disparut pur si simplu nu am mai putut sa dau de ea...deabia acum 2 ore am vorbit e distanta si din cate mi`a spus nu is mai doreste nimic,ciudat este ca ieri dimineata ma "iubea" la maxim,ma chema la ea si dintr`o data cand i`am zi ca ma gandesc serios sa stau o vreme la ea papa:)) sunt genul care pune suflet greu dar cand a pus...sufar acum...ma gandesc la ziua de maine fara ea...a fost fata mea perfecta...


Din moment ce stiai ca te-ai angajat intr-o relatie cu o femeie aflata intr-un alt cuplu, stiai ca e posibil si acest deznodamant pe care tocmai il traiesti, nu?

Asta e, n-a fost sa fie ea, cu siguranta ca iti vei gasi la un moment dat jumatatea.
franziska_eu
Postat pe 7 Martie 2012 04:40
De la: franziska_eu, la data 2012-03-07 04:40:58
De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:20:10Povestea mea este mai complicata...v-as ruga sa nu radeti:) Eu de cand ma stiu am fost in cautarea fetei perfecte din punctul meu de vedere:) eu sunt genul de baiat care am fost cu multe fete dar niciodata serios pana am intalnito pe ea...Am intalnito acum 2 ani online...ea era intro relatie de aprox 5-6 ani,in scurt timp ne`am indragostit unul de altul si ne`am vazut,a fost prima si singura fata care a reusit sa imi puna "capac",desi distanta dintre noi era foarte mare am continuat sa vorbim si sa ne vedem,ea mi`a promis marea cu sarea ca pt mine renunta la tot,ma iubeste si ar face orice pt mn,am crezuto pana ieri cand i`am zis ca am facut rost de niste bani si o sa incerc sa ma duc si sa stau la ea o vreme,cand auzise a disparut pur si simplu nu am mai putut sa dau de ea...deabia acum 2 ore am vorbit e distanta si din cate mi`a spus nu is mai doreste nimic,ciudat este ca ieri dimineata ma "iubea" la maxim,ma chema la ea si dintr`o data cand i`am zi ca ma gandesc serios sa stau o vreme la ea papa:)) sunt genul care pune suflet greu dar cand a pus...sufar acum...ma gandesc la ziua de maine fara ea...a fost fata mea perfecta...


Considera ca ,,,doar a fost ......realitatea este cu totul alta!!!Next!Sunt inerente astfel de intoarceri de situatii!
MissRainbow
Postat pe 7 Martie 2012 08:40
Ti s-a parut perfecta fiindca nu puteai sa o vezi zilnic ca sa-i descoperi defectele. E clar ca tipa nu-si dorea o relatie serioasa cu tine, ci doar o aventura care sa-i mai condimenteze existenta. Probabil ca se cam plictisise de barbatu-su dupa atatia ani de relatie si te-a gasit pe tine s-o "distrezi". Relatiile astea la distanta ascund multe capcane pt ca de multe ori te hranesc cu iluzii. Nu a fost sa fie... Uit-o...
Micaell
Postat pe 7 Martie 2012 09:20
De la: Marco__, la data 2012-03-06 22:45:53este intro relatie,daca il iubea cu adevarat nu mai vorbea cu mine,nu ne mai intalneam, nu mai faceam anumite chestii...din cate stiu relatia nu merge foarte bine,este doar o chestiune de timp pana...


Daca era asa de "perfecta"incheia cealalta relatie atunci cand a inceput sa fie si cu tine!Nu ai pierdut decit o persoana duplicitara care te-a tinut pe post de amant! Minciuna clasica pentru cei ce inseala este aceea ca nu merge relatia,casatoria etc.Normal ca nu vroiasa te primeasca la ea ca doar este intr-o "relatie" pe care spre surprinderea ta o va finaliza probabil cu o casatorie! Capul sus si mergi inainte ca oricum nu ai pierdut nimic(daca raminea cu tine probabil deveneai tu incornoratul)!
kudika1993
Postat pe 7 Martie 2012 10:20
Va multumesc:)
Marco__
Postat pe 7 Martie 2012 21:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dilema 12 De la: desi_desiree 11 Iulie 2010 21:47
trista... 31 De la: pickard 23 Iunie 2011 16:34
nehotarare....poate un sfat 27 De la: kudika511269 14 Martie 2012 13:25
cum sa-l recucesresc? 30 De la: kudika095647 19 Decembrie 2009 14:04
Am incercat...nu reusesc 32 De la: ionelaela 10 Octombrie 2009 01:05