Setari Cookie-uri

cum trebuie sa procedez , mi am pierdut toate ideile

Hmmm,interesant mod de a recapata increderea...nenea asta poate nu si-a recapatat nici inainte de divort nici dupa! Oare care o fi motivul divortului? Dar orikm nu asta conteaza acuma...ideea e ca tu te simti singura si nesigura pe tine. E foarte clar k nici el nu stie ce vrea si din respect te mai tine pe la el...nu k pe o sclava muncitoare...ci ca pe o sclava in pat( sorry dar cam asta reiese ). Mda...tu te-ai indragostit putin de el si asta de face si mai nesigura...RUN AWAY GIRL!!!
oana_plugaru
Postat pe 21 Octombrie 2012 05:54
De la: oana_plugaru, la data 2012-10-21 05:54:58Hmmm,interesant mod de a recapata increderea...nenea asta poate nu si-a recapatat nici inainte de divort nici dupa! Oare care o fi motivul divortului? Dar orikm nu asta conteaza acuma...ideea e ca tu te simti singura si nesigura pe tine. E foarte clar k nici el nu stie ce vrea si din respect te mai tine pe la el...nu k pe o sclava muncitoare...ci ca pe o sclava in pat( sorry dar cam asta reiese ). Mda...tu te-ai indragostit putin de el si asta de face si mai nesigura...RUN AWAY GIRL!!!


asa e!
un om divortat e suspect intotdeauna chiar daca zice ca nu e vina lui degeaba nu te lasa nevasta!
Si cei neansurati pana la varste inaintate au o problema de comunicare sau psihica si sunt evitati de femei .
picard-jean-luc
Postat pe 21 Octombrie 2012 07:49
ca sa dau un verdict dupa o judecata de 3 secunde pot spune ca nici o relatie nu merge dupa alta relatie .
Eram tentat sa scriu ca doar dupa decesul partenerului poti fi normal dar si asa se isca neantelegeri din cauza traumelor si a comparatiei cu fostul sot decedat .
Deci cred ca nici o casnicie sau relatie cu alta persoana decat prima nu ar merge pe termen lung
sunt si exceptii dar foarte rarisime.
picard-jean-luc
Postat pe 21 Octombrie 2012 07:53
Ramai acolo cu el,e cel mai intelept lucru in situatia ta!
laurentiusergiu_33
Postat pe 21 Octombrie 2012 14:45
nu pare a fi un maniac al sexului, ca sa fiu doar ptr pat...dar cine stie ...problema e ca si a pierdut increderea in el si prin intalnirile pe care le avea, cred ca si dadea seama ca inca mai poate sa curteze fete si sa fie acceptat,asa trecea peste faptul ca sotia l a inselat ,se simtea bine pe moment dupa care cadea iar in starea lui si o lua de la capat cu fetele ...acum zice ca nu l mai intereseaza , ca vrea sa si revina....e problema lui daca o sa si revina sau nu ...in fond el sufera ....si nu , nu sunt indragostita, imi placea ca si persoana , probabil venea si dragostea daca nu aflam anumite lucruri...dar acum nu....
kudika_16195
Postat pe 22 Octombrie 2012 12:01
Invata sa-l iubesti,invata sa fii o femeie adevarata,si veitrai ca o regina langa un astfel de om!
laurentiusergiu_33
Postat pe 22 Octombrie 2012 20:42
De la: laurentiusergiu_33, la data 2012-10-22 20:42:34Invata sa-l iubesti,invata sa fii o femeie adevarata,si veitrai ca o regina langa un astfel de om!



si asta ce inseamna?
kudika_16195
Postat pe 22 Octombrie 2012 21:43
De la: kudika_16195, la data 2012-10-22 12:01:23nu pare a fi un maniac al sexului, ca sa fiu doar ptr pat...dar cine stie ...problema e ca si a pierdut increderea in el si prin intalnirile pe care le avea, cred ca si dadea seama ca inca mai poate sa curteze fete si sa fie acceptat,asa trecea peste faptul ca sotia l a inselat ,se simtea bine pe moment dupa care cadea iar in starea lui si o lua de la capat cu fetele ...acum zice ca nu l mai intereseaza , ca vrea sa si revina....e problema lui daca o sa si revina sau nu ...in fond el sufera ....si nu , nu sunt indragostita, imi placea ca si persoana , probabil venea si dragostea daca nu aflam anumite lucruri...dar acum nu....


Nu ai ce cauta itr-o relatie atunci cand descoperi ca iubitul tia tradat increderea! Am avut o relatie - eram foarte inocenta si buna si credeam tot ce mi se spunea. Acel barbat ma facut sal cred ca fiind perfect doar ca sa ma poata prostii si cred ca in opinia lui sa ma ia de nevasta deoarece ia placut de mine ca femeie insa niciodata cu sufletul deschis desi ii ceream ii era frica sa nu ma piarda...pe urma sia deschis sufletul in fata mea si nu mia venit sa cred in cine mi-am pus increderea desi am incercat sa trec cu bine peste trecutul lui i-am cerut sa-mi faca promisiunea ca il va ingropa si va incepe o noua viata insa mi-am dat seama ca pe ascuns continua anumite obiceiuri si imi inspira sentimentul ca inca mai atre lucruri de ascuns si a inceput doar cu cele marunte care inn fond erau destul de grave. Personal, pe langa faptul ca nu mia placut felul lui de a fi motivul principal pentru care am renuntat la el a fost faptul ca a incercat sa ma prosteasca si nu a fost sincer cu mine! Viata meamerge inainte - deci niciodata nu alegeti sa schimbati daca nu iubiti mergeti mai departe si traitiva viata asa cum doriti in suflet!
kudika_nikole
Postat pe 23 Octombrie 2012 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dilema.. 7 De la: anutzzaa 13 Iulie 2010 23:06
cum sa cuceresti si mai ales cum sa tii un peste linga tine? 8 De la: d3vil_me1923 22 Mai 2011 02:36
O relatie ciudata. Prietenie, dragoste? 39 De la: RAINBOWLADY 13 Ianuarie 2012 14:34
nu pot sal ranesc... 5 De la: kudikaroxi 4 August 2009 11:06
informatie 13 De la: l_diana_c 2 Iunie 2009 14:12