Setari Cookie-uri

Am iubit pe cine nu trebuia

De la: kudika_27771, la data 2013-02-03 17:31:30buna fetelor.ia spunti-mi si mie daca doriti un lucru?e normal k intre doi oameni casatoriti sotul sa mai plece si la o bere o cafea etc.cam vreo 2,3,4,5,ore pe zi..?ce parere aveti?

Are o amanta!
rondina
Postat pe 3 Februarie 2013 17:36
hei!!!a plecat toata lumea?
nico_pop
Postat pe 3 Februarie 2013 17:41
De la: kudika_27771, la data 2013-02-03 17:41:23hei!!!a plecat toata lumea?



Suntem aici,nu ne vezi??????
kudika_15804
Postat pe 3 Februarie 2013 17:43
crezi?
nico_pop
Postat pe 3 Februarie 2013 17:46
soryy.vb cu voi de pe tel.si merge cam greu
nico_pop
Postat pe 3 Februarie 2013 17:48
Referitor la cafea. Ia urmareste tu cine face cafeaua!!! Vezi daca o bea cu lapte de capra cu tatele in fata.
kind_er
Postat pe 3 Februarie 2013 17:50
nu pe fiecare zi atat de mult.cateodata o ora doua dim.la cafea.nu tot timpu.
nico_pop
Postat pe 3 Februarie 2013 17:52
De la: kudika_27771, la data 2013-02-03 17:52:17nu pe fiecare zi atat de mult.cateodata o ora doua dim.la cafea.nu tot timpu.



Ce inseamna "cateodata"?Si de ce nu prefera sa beti cafeaua impreuna????
kudika_15804
Postat pe 3 Februarie 2013 17:53
asta fu buna .o zi buna va doresc.vb mai tarziu ca mi se descarca tel.
nico_pop
Postat pe 3 Februarie 2013 17:55
eu nu beau cafea.pupici.si ms pt raspunsuri
nico_pop
Postat pe 3 Februarie 2013 17:57
De la: kudika_27771, la data 2013-02-03 17:46:37crezi?


Nu crede, e sigura si eu ii sustin parerea. Ia apuca-te tu si investigheaza un pic si sa vezi ca-l prinzi cu mata-n sac.
Roua_Deraway
Postat pe 3 Februarie 2013 18:16
De la: kudika_27771, la data 2013-02-03 17:57:38eu nu beau cafea.pupici.si ms pt raspunsuri


Draga mea,fii circumspecta,linia de demarcatie dintre iubirea reala si cea falsa este extrem de sensibila,daca cea de a doua este prezenta in viata voastra!!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Februarie 2013 18:20
De la: kudika_15804, la data 2013-02-03 18:20:26
De la: kudika_27771, la data 2013-02-03 17:57:38eu nu beau cafea.pupici.si ms pt raspunsuri


Draga mea,fii circumspecta,linia de demarcatie dintre iubirea reala si cea falsa este extrem de sensibila,daca cea de a doua este prezenta in viata voastra!!!!


subscriu
Roua_Deraway
Postat pe 3 Februarie 2013 18:24
ma duc la o cafea ....
kind_er
Postat pe 4 Februarie 2013 05:51
dar,te rog scuza-ma:dar pina la iesirile acelea,tu nu ai stiut sau nu te-a intresat cum i-l cheama?oricum faptul e consumat.si asa cum zicea cineva:lasa-l pe DZEU sa decida.daca singura de descurci super ok,nu vad de ce o gurita in plus,te-ar duce la faliment
kudika445600
Postat pe 5 Februarie 2013 16:33
De la: kudika_26099, la data 2013-01-14 11:51:39Drama prin care trec va trece cu greu din sufletul meu...
Tot timpul am fost o persoana educata, cu bun simt si cu frica lui Dumnezeu, si tinand cont de toate acestea nu am avut noroc deloc in viata..
Nu am avut nicio relatie serioasa, viata mea din punct de vedere sexual era aproape inexistenta, chiar daca am 22 de ani. Nu mi-au placut niciodata aventurile si nu sunt adepta lor.
Ce am patit eu in urma cu o jumatate de an... Am cunoscut un tanar inalt,frumos, ingrijit si deosebit de inteligent, cu care am inceput sa ies. Din prima clipa in care l-am vazut am simtit ca este jumatatea mea. Eram atat de fericita incat nu imi incapeam in piele si pentru prima data am vrut sa traiesc clipa. Dupa cateva intalniri super reusite ce credeti ca am aflat? Ca este un fotbalist cunoscut , insurat si cu copii acasa... Si ce credeti ? Am mai si ramas insarcinata...
Imi doresc acest copil nespus de mult,dar nu am absolut nicio putere financiara sa il cresc.. Lucrez fara contract de munca, stau in chirie si acasa mai am si 2 frati.. Singura ma descurc super bine financiar, dar daca pastrez acest copil nu o sa mai am niciun venit, nu tu bani de chirie, nu tu bani de nimic...
De la el nu vreau nimic, vreau sa isi continue viata alaturi de familia lui...
O sa optez pentru o intrerupere de sarcina prin care o sa trec singura si am sa traiesc cu acest pacat toata viata...



Draga copila, ca esti mult mai copila ca varsta decat mine... Eu iti dau un sfat, sa nu regreti nimic ! Ai trait clipa , ai trait viata inseamna ! Fii tare, ai sa mai ai multe de infruntat in viata asta care e o continua lupta . Eu stiu perfect prin ce treci si daca ai nevoie de o sora mai mare care a trecut prin mult mai multe greutati si stie oricand sa iti dea un sfat , iti pot fi sora, prietena, ce vrei tu si ce te ajuta .
Adauga-ma pe yahoo daca vei. Eu locuiesc in Asia, si povestea ta imi aminteste de inceputurile mele pot spune.. Si nici acum nu sunt prea bine, dar viata e o lupta .
Nu stiu daca ai pastrat sau nu copilul, si eu candva imi doream un copil, dar am avut poate noroc ca nu am ramas insarcinata, sau poate ca nu il pot numi un noroc asta caci acum am o varsta cam cu 10 ani mai mare ca tine , dar timpul nu e niciodata pierdut. Mai am o nepoata in situatia ta, si ea a avortat, aceeasi varsta cu tine, mai mica chiar cu 2 ani , am sustinut-o f mult si a trecut peste acea drama si acum e bine si merge la scoala in continuare si mai are timp mult mult pentru a trai clipe frumoase, dar am sfatuit-o ca si pe tine, data viitoare sa se protejeze daca nu iti doresti un copil. Daca ti- l doresti , chiar si singura daca esti, sa stii ca acel copil tii va da forta pe care nu o ai acum . Asa ca nu regreta nimic, nici ca ai pastrat copilul,dar nici daca nu l-ai pastrat. Nu e o asa mare drama cum o percepi acum , peste cativa ani va fi o amintire cu parti frumoase si mai putin frumoase, dar viata insasi e asa, nu ? Te pupic si sper ca esti bine. Scrie-mi un mesaj privat si iti dau id meu de yahoo si vorbim mai mult daca vrei. Ai grija de tine , esti o mica floare inca si anii vor trece , fa-ti viata frumoasa !
Aylin33
Postat pe 2 Aprilie 2013 10:02
De la: Aylin33, la data 2013-04-02 10:02:14
De la: kudika_26099, la data 2013-01-14 11:51:39Drama prin care trec va trece cu greu din sufletul meu...
Tot timpul am fost o persoana educata, cu bun simt si cu frica lui Dumnezeu, si tinand cont de toate acestea nu am avut noroc deloc in viata..
Nu am avut nicio relatie serioasa, viata mea din punct de vedere sexual era aproape inexistenta, chiar daca am 22 de ani. Nu mi-au placut niciodata aventurile si nu sunt adepta lor.
Ce am patit eu in urma cu o jumatate de an... Am cunoscut un tanar inalt,frumos, ingrijit si deosebit de inteligent, cu care am inceput sa ies. Din prima clipa in care l-am vazut am simtit ca este jumatatea mea. Eram atat de fericita incat nu imi incapeam in piele si pentru prima data am vrut sa traiesc clipa. Dupa cateva intalniri super reusite ce credeti ca am aflat? Ca este un fotbalist cunoscut , insurat si cu copii acasa... Si ce credeti ? Am mai si ramas insarcinata...
Imi doresc acest copil nespus de mult,dar nu am absolut nicio putere financiara sa il cresc.. Lucrez fara contract de munca, stau in chirie si acasa mai am si 2 frati.. Singura ma descurc super bine financiar, dar daca pastrez acest copil nu o sa mai am niciun venit, nu tu bani de chirie, nu tu bani de nimic...
De la el nu vreau nimic, vreau sa isi continue viata alaturi de familia lui...
O sa optez pentru o intrerupere de sarcina prin care o sa trec singura si am sa traiesc cu acest pacat toata viata...



Draga copila, ca esti mult mai copila ca varsta decat mine... Eu iti dau un sfat, sa nu regreti nimic ! Ai trait clipa , ai trait viata inseamna ! Fii tare, ai sa mai ai multe de infruntat in viata asta care e o continua lupta . Eu stiu perfect prin ce treci si daca ai nevoie de o sora mai mare care a trecut prin mult mai multe greutati si stie oricand sa iti dea un sfat , iti pot fi sora, prietena, ce vrei tu si ce te ajuta .
Adauga-ma pe yahoo daca vei. Eu locuiesc in Asia, si povestea ta imi aminteste de inceputurile mele pot spune.. Si nici acum nu sunt prea bine, dar viata e o lupta .
Nu stiu daca ai pastrat sau nu copilul, si eu candva imi doream un copil, dar am avut poate noroc ca nu am ramas insarcinata, sau poate ca nu il pot numi un noroc asta caci acum am o varsta cam cu 10 ani mai mare ca tine , dar timpul nu e niciodata pierdut. Mai am o nepoata in situatia ta, si ea a avortat, aceeasi varsta cu tine, mai mica chiar cu 2 ani , am sustinut-o f mult si a trecut peste acea drama si acum e bine si merge la scoala in continuare si mai are timp mult mult pentru a trai clipe frumoase, dar am sfatuit-o ca si pe tine, data viitoare sa se protejeze daca nu iti doresti un copil. Daca ti- l doresti , chiar si singura daca esti, sa stii ca acel copil tii va da forta pe care nu o ai acum . Asa ca nu regreta nimic, nici ca ai pastrat copilul,dar nici daca nu l-ai pastrat. Nu e o asa mare drama cum o percepi acum , peste cativa ani va fi o amintire cu parti frumoase si mai putin frumoase, dar viata insasi e asa, nu ? Te pupic si sper ca esti bine. Scrie-mi un mesaj privat si iti dau id meu de yahoo si vorbim mai mult daca vrei. Ai grija de tine , esti o mica floare inca si anii vor trece , fa-ti viata frumoasa !


Nu e o drama faptul ca nu a putut pastra acel copil? De unde stii tu ce este in sufletul ei? De implicatiile psihologice ale unui avort ai auzit? Stiai ca un avort, mai ales pentru o femeie care recurge la acest pentru prima oara, o poata lasa traumatizata? Stiai ca o femeie care avorteaza poate deveni depresiva in urma unei astfel de experiente?

Iti dai tu repede cu parerea ca poate trece usor peste o astfel de experienta...

Iar clipa se traieste si gandindu-te la consecinte, ca sa nu ai ce regreta mai tarziu.
kudika_32792
Postat pe 2 Aprilie 2013 11:13
imi poti lasa si mie email tau.
kudika_33145
Postat pe 7 Aprilie 2013 11:51
O persoana cu bun simt si frica de Dumnezeu, nu scrie astfel de aberatii pe kudika. Daca tu ai frica de Dumnezeu, si ai optat pt avort, atunci cele care nu au facut asa ceva, cum sunt? Imi pare rau sa vad ca in fata SEXULUI si a AVORTULUI, Bunul Dumnezeu pierde teren.
Mihaela_Mona_1
Postat pe 11 Mai 2013 03:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
avort 224 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 19:15
avortul este o crima groaznica 680 De la: lourdess 18 Aprilie 2012 11:02
Caut catel Beagle :x 3 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 19:24
avort 32 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 19:41
ce e mai bine...avort sau abandonul copilului 314 De la: kudika403171 18 Mai 2011 15:37