Setari Cookie-uri

nevoie de ... nu stiu ce!

Am observat ca pe acest forum cititorii sunt adesea mai realisti atunci cand vine vorba de expunerea unei pareri despre o anumita situatie de viata.... Ca orice om trec printr- o situatie nu tocmai placuta... Povestea mea de dragoste a inceput in urma cu 3 ani... Ne-am iubit nebuneste... Mai mult el, ce-i drept! Mentionez ca nu l-am inselat ci doar am purtat anumite conversatii amicale cu un fost iubit cam de doua ori pe ani ... Desigur ii povesteam totul! In urma cu an am facut o greseala imensa si m a0m intalnit cu acel fost iubit. El a comis imprudenta de a ma saruta ... Si cum era de asteptat iubitul meu a aflat ...Astfel ne-am despartit in urma cu 6 luni ... El de atunci are o noua relatie. Cu toate astea frecvent ma cauta si cand totul merge bine se retrage pentru o perioada si e liniste intre noi ... Eu il iubesc foarte mult si uneori am senzatie ca si el ... imi tot spune ca intr-o zi vom fi impreuna ... Adevarul e ca nu a existat vreo persoana care sa-mi spuna ceva incurajator ci numai " lasa-l " ... Si eu am incercat in acest timp sa-mi fac o noua relatie ... Am avut 2 dar nu au durat mai mult de 3 sapt .... De parca nu ar mai exista loc pt altcnv in inima mea ....
In final orice parere pt mine conteaza ... chiar si cele care nu-mi convin poate ma mai ajuta sa ma trezesc la realitate ...
naddya18
Postat pe 17 Februarie 2013 20:29
De la: naddya18, la data 2013-02-17 20:29:21Am observat ca pe acest forum cititorii sunt adesea mai realisti atunci cand vine vorba de expunerea unei pareri despre o anumita situatie de viata.... Ca orice om trec printr- o situatie nu tocmai placuta... Povestea mea de dragoste a inceput in urma cu 3 ani... Ne-am iubit nebuneste... Mai mult el, ce-i drept! Mentionez ca nu l-am inselat ci doar am purtat anumite conversatii amicale cu un fost iubit cam de doua ori pe ani ... Desigur ii povesteam totul! In urma cu an am facut o greseala imensa si m a0m intalnit cu acel fost iubit. El a comis imprudenta de a ma saruta ... Si cum era de asteptat iubitul meu a aflat ...Astfel ne-am despartit in urma cu 6 luni ... El de atunci are o noua relatie. Cu toate astea frecvent ma cauta si cand totul merge bine se retrage pentru o perioada si e liniste intre noi ... Eu il iubesc foarte mult si uneori am senzatie ca si el ... imi tot spune ca intr-o zi vom fi impreuna ... Adevarul e ca nu a existat vreo persoana care sa-mi spuna ceva incurajator ci numai " lasa-l " ... Si eu am incercat in acest timp sa-mi fac o noua relatie ... Am avut 2 dar nu au durat mai mult de 3 sapt .... De parca nu ar mai exista loc pt altcnv in inima mea ....
In final orice parere pt mine conteaza ... chiar si cele care nu-mi convin poate ma mai ajuta sa ma trezesc la realitate ...



Va meritati munul pe celalalt,continuati aceasta sarada sau nu!!!Cunosc senzatia de neputinta,si pot sa-ti spun ca dac anu iei o decizie definitva,te vei distruge!!!si acum,,,vin cu intrebarea:pentru cine si pentru ce???
kudika_15804
Postat pe 17 Februarie 2013 20:32
De la: kudika_15804, la data 2013-02-17 20:32:32
De la: naddya18, la data 2013-02-17 20:29:21Am observat ca pe acest forum cititorii sunt adesea mai realisti atunci cand vine vorba de expunerea unei pareri despre o anumita situatie de viata.... Ca orice om trec printr- o situatie nu tocmai placuta... Povestea mea de dragoste a inceput in urma cu 3 ani... Ne-am iubit nebuneste... Mai mult el, ce-i drept! Mentionez ca nu l-am inselat ci doar am purtat anumite conversatii amicale cu un fost iubit cam de doua ori pe ani ... Desigur ii povesteam totul! In urma cu an am facut o greseala imensa si m a0m intalnit cu acel fost iubit. El a comis imprudenta de a ma saruta ... Si cum era de asteptat iubitul meu a aflat ...Astfel ne-am despartit in urma cu 6 luni ... El de atunci are o noua relatie. Cu toate astea frecvent ma cauta si cand totul merge bine se retrage pentru o perioada si e liniste intre noi ... Eu il iubesc foarte mult si uneori am senzatie ca si el ... imi tot spune ca intr-o zi vom fi impreuna ... Adevarul e ca nu a existat vreo persoana care sa-mi spuna ceva incurajator ci numai " lasa-l " ... Si eu am incercat in acest timp sa-mi fac o noua relatie ... Am avut 2 dar nu au durat mai mult de 3 sapt .... De parca nu ar mai exista loc pt altcnv in inima mea ....
In final orice parere pt mine conteaza ... chiar si cele care nu-mi convin poate ma mai ajuta sa ma trezesc la realitate ...



Va meritati munul pe celalalt,continuati aceasta sarada sau nu!!!Cunosc senzatia de neputinta,si pot sa-ti spun ca dac anu iei o decizie definitva,te vei distruge!!!si acum,,,vin cu intrebarea:pentru cine si pentru ce???
inceteaza curcubeaico,,pune mana si fa de mancare
kudika_28071
Postat pe 17 Februarie 2013 20:38
Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
Micaell
Postat pe 18 Februarie 2013 08:40
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,
kudika_28071
Postat pe 18 Februarie 2013 19:16
Sunt consienta ca baiatul despre care v am vorbit nu are o imagine placuta .... in fata voastra,,, DE altfel, clar ce a devenit acum nu e omul de care m am indragostit ... Cu toate astea in tot acest timp am trait cu impresia, senzatia ca o sa -l redescopar ... ca o va face si el .... Problema e ca nu trece minut sa nu ma gandesc la el , zi sa nu vars o lacrima pt el , bataie de inima care sa nu bata pt el .... Poate sunt si un pic melodramatica... dar in tot acest timp am incercat sa mi rascumpar greselile ... si am cazut si incapacana minciunilor lui , lacrimilor lui .... Dupa care din nou se instala linistea ... Astazi este ziua lui si pt mn trece groaznic de greu .... Vreau sa-l uit! Dar se pare ca nici consilierea privata, nici alt baiat nu ma poate face sa trec peste ....
naddya18
Postat pe 18 Februarie 2013 20:02
De la: naddya18, la data 2013-02-18 20:02:37Sunt consienta ca baiatul despre care v am vorbit nu are o imagine placuta .... in fata voastra,,, DE altfel, clar ce a devenit acum nu e omul de care m am indragostit ... Cu toate astea in tot acest timp am trait cu impresia, senzatia ca o sa -l redescopar ... ca o va face si el .... Problema e ca nu trece minut sa nu ma gandesc la el , zi sa nu vars o lacrima pt el , bataie de inima care sa nu bata pt el .... Poate sunt si un pic melodramatica... dar in tot acest timp am incercat sa mi rascumpar greselile ... si am cazut si incapacana minciunilor lui , lacrimilor lui .... Dupa care din nou se instala linistea ... Astazi este ziua lui si pt mn trece groaznic de greu .... Vreau sa-l uit! Dar se pare ca nici consilierea privata, nici alt baiat nu ma poate face sa trec peste ....


Cred ca dorinta de apropiere sau poate chiar de impacare e la amandoi. Acum, el e ranit in orgoliu dar poate il faci cumva sa inteleaga ca exista un loc special in inima ta si ce-a fost..ai realizat ca a fost o greseala impardonabila din partea ta.. Insa , ma intreb de ce ai tot accepatat sa fii deschisa fata de acel fost si chiar sa va intalniti?? Simteai nevoia de mai multa afectiune, ori aveai incredere in el mai multa decat in iubit!?
Darius_
Postat pe 18 Februarie 2013 20:17
De la: naddya18, la data 2013-02-17 20:29:21Am observat ca pe acest forum cititorii sunt adesea mai realisti atunci cand vine vorba de expunerea unei pareri despre o anumita situatie de viata.... Ca orice om trec printr- o situatie nu tocmai placuta... Povestea mea de dragoste a inceput in urma cu 3 ani... Ne-am iubit nebuneste... Mai mult el, ce-i drept! Mentionez ca nu l-am inselat ci doar am purtat anumite conversatii amicale cu un fost iubit cam de doua ori pe ani ... Desigur ii povesteam totul! In urma cu an am facut o greseala imensa si m a0m intalnit cu acel fost iubit. El a comis imprudenta de a ma saruta ... Si cum era de asteptat iubitul meu a aflat ...Astfel ne-am despartit in urma cu 6 luni ... El de atunci are o noua relatie. Cu toate astea frecvent ma cauta si cand totul merge bine se retrage pentru o perioada si e liniste intre noi ... Eu il iubesc foarte mult si uneori am senzatie ca si el ... imi tot spune ca intr-o zi vom fi impreuna ... Adevarul e ca nu a existat vreo persoana care sa-mi spuna ceva incurajator ci numai " lasa-l " ... Si eu am incercat in acest timp sa-mi fac o noua relatie ... Am avut 2 dar nu au durat mai mult de 3 sapt .... De parca nu ar mai exista loc pt altcnv in inima mea ....
In final orice parere pt mine conteaza ... chiar si cele care nu-mi convin poate ma mai ajuta sa ma trezesc la realitate ...


Parerea mea este ca a trecut mut timp de cand va cunoasteti si ce este prea mult strica, nu ai facut binept ca nu trebuia sa te intalnesti cu fostul, suporta comseciintele - baiatul acesta este bun cu tine si iti spune ca o sa fie bn ca sa te incurajeze pt ca a tinut la tine dar ca ii este frica sa continue pentru ca in orice moment te-ar duce capul sa iei legatura cu fostul...stiu ai gresit asta este te ridici sio mergi mai departe daca nu langa el langa altul insa incearca sa inveti din greseli!
kudika_nikole
Postat pe 18 Februarie 2013 20:45
A fost doar un mom de slabiciune... Probabil am vrut sa ma conving daca mai am anumite sent pentru acel fost iubit ...Oricum nimic nu justifica actul meu ... dar adevarul e ca de fiecare data cand vb cu el mereu imi aduce aminte ca l am tradat .... Acum a descoperit viata ... Relatia pe care o are e una fara obligatii din punctul lui de vedere .... Im este teama ca el ma va uita ... iar eu voi ramane vesnic inchisa in propria carapace asteptand ... sperand ....
naddya18
Postat pe 18 Februarie 2013 21:15
De la: naddya18, la data 2013-02-18 21:15:17A fost doar un mom de slabiciune... Probabil am vrut sa ma conving daca mai am anumite sent pentru acel fost iubit ...Oricum nimic nu justifica actul meu ... dar adevarul e ca de fiecare data cand vb cu el mereu imi aduce aminte ca l am tradat .... Acum a descoperit viata ... Relatia pe care o are e una fara obligatii din punctul lui de vedere .... Im este teama ca el ma va uita ... iar eu voi ramane vesnic inchisa in propria carapace asteptand ... sperand ....
lasa draga carapacea ,,ia zi ce nr ai,,nu mai asculta bazaconiile care ti le spun astia
kudika_28071
Postat pe 18 Februarie 2013 21:19
hotaraste/te ce faci cu viata ta...poate intr/o zi va fi prea tarziu!nu te afunda in vise..cine te iubeste cu adevarat..te gaseste si in varf de munte!
kudika421644
Postat pe 18 Februarie 2013 21:49
Nu te va uita nici el dupa tot timpul si amintirile pe care le aveti..dar o sa puna in balanta probabul, daca merita sa treaca peste trecut si sa mergeti mai departe, daca nu, aveti o viata inainte amandoi, exista viata si dupa despartiri si doar Cel de sus stie care va e destinul! Nu ramane ancorata in trecut si creaza-ti un prezent, altfel viitorul se intuneca pt tine! Prieteni, iesiri, activitati..fii activa
Darius_
Postat pe 18 Februarie 2013 23:29
De la: naddya18, la data 2013-02-18 21:15:17A fost doar un mom de slabiciune... Probabil am vrut sa ma conving daca mai am anumite sent pentru acel fost iubit ...Oricum nimic nu justifica actul meu ... dar adevarul e ca de fiecare data cand vb cu el mereu imi aduce aminte ca l am tradat .... Acum a descoperit viata ... Relatia pe care o are e una fara obligatii din punctul lui de vedere .... Im este teama ca el ma va uita ... iar eu voi ramane vesnic inchisa in propria carapace asteptand ... sperand ....



Depinde in ce sens a descoperit viata!!!!

Vesnic inchisa in propria carapace?????? Draga mea,nu transforma totul in drama vietii tale!!!IESI!!!!!Viat anu ainceput si nici nu se termina cu acel tanar,carapacea nu te lasa sa vezi dincolo de ea??Distruge-o cu propria-ti vointa,personal ,nu sunt de acord cu lamentarea femeilor,dar cu reimprospatarea lor,,,DA!!!!Fii Primavara pentru tine!!!!Esti femeie!!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Februarie 2013 07:27
De la: kudika_28071, la data 2013-02-18 19:16:41
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,


Eu cred ca tu ar trebui sa-ti iei o vacanta. Cred ca te plictisesti rau daca stai sa analizezi comentariile de pe un forum. Mai bine cumpara-ti un ziar si dezbate cu vecina de alaturi subiectele zilei Toata lumea e fericita. Tu nu te mai plictisesti si noi scapam de tine.
Micaell
Postat pe 19 Februarie 2013 10:04
De la: Micaell, la data 2013-02-19 10:04:05
De la: kudika_28071, la data 2013-02-18 19:16:41
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,


Eu cred ca tu ar trebui sa-ti iei o vacanta. Cred ca te plictisesti rau daca stai sa analizezi comentariile de pe un forum. Mai bine cumpara-ti un ziar si dezbate cu vecina de alaturi subiectele zilei Toata lumea e fericita. Tu nu te mai plictisesti si noi scapam de tine.
tu esti un bagabont bandit,,ia ti tu ziar sa nu te plictisesti nu mai debita prostii,contrazicandu te singur,,tutule
kudika_28071
Postat pe 19 Februarie 2013 10:08
De la: kudika_28071, la data 2013-02-19 10:08:48
De la: Micaell, la data 2013-02-19 10:04:05
De la: kudika_28071, la data 2013-02-18 19:16:41
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,


Eu cred ca tu ar trebui sa-ti iei o vacanta. Cred ca te plictisesti rau daca stai sa analizezi comentariile de pe un forum. Mai bine cumpara-ti un ziar si dezbate cu vecina de alaturi subiectele zilei Toata lumea e fericita. Tu nu te mai plictisesti si noi scapam de tine.
tu esti un bagabont bandit,,ia ti tu ziar sa nu te plictisesti nu mai debita prostii,contrazicandu te singur,,tutule



am asa un sentiment ca nu-i barbat!!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Februarie 2013 10:10
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 10:10:07
De la: kudika_28071, la data 2013-02-19 10:08:48
De la: Micaell, la data 2013-02-19 10:04:05
De la: kudika_28071, la data 2013-02-18 19:16:41
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,


Eu cred ca tu ar trebui sa-ti iei o vacanta. Cred ca te plictisesti rau daca stai sa analizezi comentariile de pe un forum. Mai bine cumpara-ti un ziar si dezbate cu vecina de alaturi subiectele zilei Toata lumea e fericita. Tu nu te mai plictisesti si noi scapam de tine.
tu esti un bagabont bandit,,ia ti tu ziar sa nu te plictisesti nu mai debita prostii,contrazicandu te singur,,tutule



am asa un sentiment ca nu-i barbat!!
pai atunci dc l chiama micael,,auzi si tu,,,lu una ii zice pe un topik sa se desparta de barbasu ca ia trimis fosta lu barbasu un mesaj la care el ia raspuns,,si pe topiku asta ii sice lu akta ca daca barbasu o iubea ramanea cu ea,,ca ea doar sa sarutat cu fostu ce ma fac eu aso cu tutii astia de invata lumea la prostii
kudika_28071
Postat pe 19 Februarie 2013 10:23
De la: kudika_28071, la data 2013-02-19 10:23:47
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 10:10:07
De la: kudika_28071, la data 2013-02-19 10:08:48
De la: Micaell, la data 2013-02-19 10:04:05
De la: kudika_28071, la data 2013-02-18 19:16:41
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,


Eu cred ca tu ar trebui sa-ti iei o vacanta. Cred ca te plictisesti rau daca stai sa analizezi comentariile de pe un forum. Mai bine cumpara-ti un ziar si dezbate cu vecina de alaturi subiectele zilei Toata lumea e fericita. Tu nu te mai plictisesti si noi scapam de tine.
tu esti un bagabont bandit,,ia ti tu ziar sa nu te plictisesti nu mai debita prostii,contrazicandu te singur,,tutule



am asa un sentiment ca nu-i barbat!!
pai atunci dc l chiama micael,,auzi si tu,,,lu una ii zice pe un topik sa se desparta de barbasu ca ia trimis fosta lu barbasu un mesaj la care el ia raspuns,,si pe topiku asta ii sice lu akta ca daca barbasu o iubea ramanea cu ea,,ca ea doar sa sarutat cu fostu ce ma fac eu aso cu tutii astia de invata lumea la prostii


dogule fiecare dintre noi are dreptul la o opinie!! tu daca mi-ai spune ca mori de foame iar eu ti-as spune sa nu mananci ca nu-i bine, m-ai asculta?!asa si cu sfaturile pe aici, tot ce-l taie capul va face cel ce intreaba!!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Februarie 2013 10:29
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 10:29:19
De la: kudika_28071, la data 2013-02-19 10:23:47
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 10:10:07
De la: kudika_28071, la data 2013-02-19 10:08:48
De la: Micaell, la data 2013-02-19 10:04:05
De la: kudika_28071, la data 2013-02-18 19:16:41
De la: Micaell, la data 2013-02-18 08:40:21Eu cred ca nu tinea chiar atat de tare la tine Daca te-ar fi iubit cu adevarat, ti-ar fi dat o sansa. Pana la urma,tu cu fostul doar v-ati sarutat, nu ati ajuns si in pat... Tu acum umbli dupa o fantoma, pentru ca lui nici nu-i mai pasa de tine. Si daca mai tine legatura cu tine (in ciuda faptului ca e in alta relatie), inseamna ca nu e prea onest nici cu noua lui iubita. Eu nu cred ca e un om pe care sa te poti baza.
ba tu pe alt topik ii zici lu una sa se desparta doar ca ia trimis fosta un mesaj lu barbasu si el ia raspuns,,lu asta ii zici ca nu o merita ala ca ea doar sa sarutat cu fostu,,,ma dc nu va luati ma voi un concediu ca sunteti obositii de la atatea ,,opinii,,,,,impresionante,,,,


Eu cred ca tu ar trebui sa-ti iei o vacanta. Cred ca te plictisesti rau daca stai sa analizezi comentariile de pe un forum. Mai bine cumpara-ti un ziar si dezbate cu vecina de alaturi subiectele zilei Toata lumea e fericita. Tu nu te mai plictisesti si noi scapam de tine.
tu esti un bagabont bandit,,ia ti tu ziar sa nu te plictisesti nu mai debita prostii,contrazicandu te singur,,tutule



am asa un sentiment ca nu-i barbat!!
pai atunci dc l chiama micael,,auzi si tu,,,lu una ii zice pe un topik sa se desparta de barbasu ca ia trimis fosta lu barbasu un mesaj la care el ia raspuns,,si pe topiku asta ii sice lu akta ca daca barbasu o iubea ramanea cu ea,,ca ea doar sa sarutat cu fostu ce ma fac eu aso cu tutii astia de invata lumea la prostii


dogule fiecare dintre noi are dreptul la o opinie!! tu daca mi-ai spune ca mori de foame iar eu ti-as spune sa nu mananci ca nu-i bine, m-ai asculta?!asa si cu sfaturile pe aici, tot ce-l taie capul va face cel ce intreaba!!
ce fel de opinie ,,care contrazice alta opinie de a ta,,nu conteaza in creierul lui se aduna impresii tampite ce ii strica ,,,intelectul,,ca o molie
kudika_28071
Postat pe 19 Februarie 2013 10:34
bine ca sunteti voi destepti
Ame_li
Postat pe 19 Februarie 2013 10:44
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:44:30bine ca sunteti voi destepti
nu voi,,decat eu
kudika_28071
Postat pe 19 Februarie 2013 10:47
tu ?
aproape ca ne ajungi dar mai ai de lucru
Ame_li
Postat pe 19 Februarie 2013 10:49
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:49:39tu ?
aproape ca ne ajungi dar mai ai de lucru
kudika_28071
Postat pe 19 Februarie 2013 10:52
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:44:30bine ca sunteti voi destepti


unde? unde?
kiss_my_ass
Postat pe 19 Februarie 2013 11:54
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 11:54:07
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:44:30bine ca sunteti voi destepti


unde? unde?



aici
Ame_li
Postat pe 19 Februarie 2013 11:56
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 11:56:51
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 11:54:07
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:44:30bine ca sunteti voi destepti


unde? unde?



aici


ici? ici?
kiss_my_ass
Postat pe 19 Februarie 2013 11:59
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 11:59:24
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 11:56:51
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 11:54:07
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:44:30bine ca sunteti voi destepti


unde? unde?



aici


ici? ici?


da aici ,bine ca nu dincolo la anal
Ame_li
Postat pe 19 Februarie 2013 12:13
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 12:13:59
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 11:59:24
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 11:56:51
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-19 11:54:07
De la: Ame_li, la data 2013-02-19 10:44:30bine ca sunteti voi destepti


unde? unde?



aici


ici? ici?


da aici ,bine ca nu dincolo la anal


acolo profunzime!!
kiss_my_ass
Postat pe 19 Februarie 2013 12:26
Dragii mei, va multumesc pentru incurajari si imi pare rau daca pe unii v-am plictisit cu povestea mea ... e ft adevarat ce spuneti1 Ar trebui sa merg mai departe sa las trecuftul in urma si sa ma preocupe doar prezentul si viitorul ... Insa atunci cand esti implicat pana peste cap este greu sa actionezi in sesul asta ... si eu ca si voi de altfel am dat sfaturi de genul asta si inca mai dau .... desi eu sunt praf pe dinauntru ... inclusiv lui uneori ... nu neaparat sfaturi ci sugestii, posibilitati... Daca v-as spune profesia mea,cel mai prb v ati amuza! Sunt psiholog dar sunt om .... Sunt psiholog pentru altii dar pe mn nu ma pot ajuta ... Sunt momente si momente in viata.... de aceea va multumesc ca nu m -ati judecat prea asprru!
naddya18
Postat pe 19 Februarie 2013 21:22
De la: naddya18, la data 2013-02-18 20:02:37Sunt consienta ca baiatul despre care v am vorbit nu are o imagine placuta .... in fata voastra,,, DE altfel, clar ce a devenit acum nu e omul de care m am indragostit ... Cu toate astea in tot acest timp am trait cu impresia, senzatia ca o sa -l redescopar ... ca o va face si el .... Problema e ca nu trece minut sa nu ma gandesc la el , zi sa nu vars o lacrima pt el , bataie de inima care sa nu bata pt el .... Poate sunt si un pic melodramatica... dar in tot acest timp am incercat sa mi rascumpar greselile ... si am cazut si incapacana minciunilor lui , lacrimilor lui .... Dupa care din nou se instala linistea ... Astazi este ziua lui si pt mn trece groaznic de greu .... Vreau sa-l uit! Dar se pare ca nici consilierea privata, nici alt baiat nu ma poate face sa trec peste ....


Tu nu ai precizat cum a aflat el de sarutul tau cu fostul. Daca a aflat de la tine si nu a stiu sa aprecieze acest lucru, nu il inteleg, de fapt nu inteleg de ce tot te cauta. Vrea sa iti faca rau?!
DariaMih
Postat pe 20 Februarie 2013 00:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
highschool sweetheart 15 De la: oportunity 4 August 2009 21:03
Help.... (inca un subiect banal) 30 De la: _dulcik_ 7 Martie 2009 16:52
ne-am intalnit prea tarziu 66 De la: ferero 9 Mai 2009 06:07
ma umilesc in fata iubitului 0 De la: 10 Aprilie 2011 23:07
Sunt confuza:-?? 11 De la: kudika193514 6 Iunie 2010 17:06