Setari Cookie-uri

Perioad ale relatiei, nevoie de un sfat

Salut omule! uite un sfat de la cineva care a trecut prin ceva asemanator si am cerut si eu la randul meu sfaturi pe acest site.

Asta se intampla acum un an de zile..cand tot asa avusem o relatie de 3 ani si jumatate..si s-a ales praful..iar in incercarea mea de a o ruga se se intoarca, promisiuni, minciuni, gelozie, intalniri fara rost, nu am reusit nimic!

Ne mai vedeam periodic, vb la telefon..dar ea era intr-o alta relatie..iar eu am decis ca trebuie sa fac ceva in privinta asta sa nu ma mai umilesc...si am plecat din orasul meu mi-am facut pr noi, lucrez si asta m-a ajutat f.mult.

treceau 3-4 saptamani fara sa vb la telefon..si dupa o perioada..ghici ce ma cauta ea..sa imi spuna ca a fost o greseala ca ea pe mine ma iubeste, ca am fost primul ei iubit, ca o sa il lase pe ala..vrajeala vrajeala vreajeala...

In prezent suntem tot despartiti..dar au fost niste lucruri intre noi,care pareau ca s-au terminat..insa ea iar vrea pauza, sa se gandeasca sa aleaga ea pe cine iubeste dintre mine si ala..

numai vrajeala, asa ca fa bine si las-o dracu ca nu duce la nimic bun tot bullshit-ul asta..


FA ca mine. nu ii mai raspunde la telefon, pleaca din oras, nu iti mai pune credit pe tel sa nu ai tentatia de a o suna..si las-o ca tot ea se va intoarce in genunchi la tine..ca de trebuie sa fie proasta pana la capat...


kudika_21543
Postat pe 31 August 2013 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nici macar eu nu stiu ce se intampla...:(( 3 De la: _dulcik_ 10 Februarie 2009 11:39
Dar fata, domnisoara, femeia geaman?? 2 De la: sandrone 11 Iunie 2009 10:28
cine te iubeste te respecta.. dar cum? 6 De la: kudika_595 29 Ianuarie 2017 18:57
Va salut 20 De la: justforfun84 26 Septembrie 2011 10:08
As dori un sfat...fostul ma cauta DIN NOU... 37 De la: kudika066423 21 Septembrie 2009 22:04