Setari Cookie-uri

Chiar absolut toti barbatii inseala?!

Am avut o relatie cu un tip,nu a durat mult , doar vreo 3 luni si asta fiindca i-am surprins niste conversatii pe net cu diverse tipe, dansul se pare ca flirta cu care apuca, ca sa nu mai zic ca invita diverse tipe in excursii, le invita in oras si etc. Normal ca m-am simtit umilita si l-am parasit, m-a rugat destul de mult sa ne impacam dar eu mereu il refuzam si uite asa, a intrat intr-un moment de furie si mi-a zis ca toti barbatii cu care voi avea o relatie ma vor insela. Am ramas surprinsa de convingerea cu care mi-a zis-o si l-am intrebat de ce crede asta (sunt destul de frumoasa dupa spusele lui iar la pat ne-am inteles perfect). Deci nu stiam unde e problema si chiar vroiam sa aflu de ce crede el asta. Intr-un final mi-a zis ca voi fii inselata fiindca toti barbatii inseala la un moment dat si ca imi va parea rau mai incolo, ca nu voi mai gasi altul sa ma iubeasca cum m-a iubit el. Ma iubeste dar a incercat sa ma insele? cum vine asta? Deci nu mi-a venit sa cred...! Nu vreau sa intru in depresie si sa ma gandesc ca nu voi mai avea o relatie serioasa pe viitor din cazua ca toti inseala iar eu nu suport infidelitatea si bataia de joc, sunt destul de tanara, am 22 de ani, dar explicatia fostului cum ca toti barbatii inseala m-a lasat fara cuvinte. El e trecut bine de 30 de ani. Fetelor, poate aveti mai multa experienta ca mine, chiar toti barbatii inseala? Si parerea barbatilor e bine venita.
Miss_Y
Postat pe 28 Octombrie 2013 01:03
De la: kudika_939634, la data 2013-10-28 01:03:21Am avut o relatie cu un tip,nu a durat mult , doar vreo 3 luni si asta fiindca i-am surprins niste conversatii pe net cu diverse tipe, dansul se pare ca flirta cu care apuca, ca sa nu mai zic ca invita diverse tipe in excursii, le invita in oras si etc. Normal ca m-am simtit umilita si l-am parasit, m-a rugat destul de mult sa ne impacam dar eu mereu il refuzam si uite asa, a intrat intr-un moment de furie si mi-a zis ca toti barbatii cu care voi avea o relatie ma vor insela. Am ramas surprinsa de convingerea cu care mi-a zis-o si l-am intrebat de ce crede asta (sunt destul de frumoasa dupa spusele lui iar la pat ne-am inteles perfect). Deci nu stiam unde e problema si chiar vroiam sa aflu de ce crede el asta. Intr-un final mi-a zis ca voi fii inselata fiindca toti barbatii inseala la un moment dat si ca imi va parea rau mai incolo, ca nu voi mai gasi altul sa ma iubeasca cum m-a iubit el. Ma iubeste dar a incercat sa ma insele? cum vine asta? Deci nu mi-a venit sa cred...! Nu vreau sa intru in depresie si sa ma gandesc ca nu voi mai avea o relatie serioasa pe viitor din cazua ca toti inseala iar eu nu suport infidelitatea si bataia de joc, sunt destul de tanara, am 22 de ani, dar explicatia fostului cum ca toti barbatii inseala m-a lasat fara cuvinte. El e trecut bine de 30 de ani. Fetelor, poate aveti mai multa experienta ca mine, chiar toti barbatii inseala? Si parerea barbatilor e bine venita.



Exista si barbati ,care respecta loialitatea si fidelitatea in cuplu,dar nu ai avut sansa sa iubesti un astfel de barbat,ci contrariul acestei categorii!!

Draga mea,am spus-o de mai multe ori, si am sa repet ori de cate ori voi avea ocazia,atunci cand iubesti cu toata fiinta ta,cand iti respecti partenerul sau partenera,si el sau ea reprezinta universul tau,nu poti sa recurgi la tradare,este imposibil sa faci asta,nu poti insela fiinta iubita!!!Sa fie clar pentru toti,iubirea adevarata nu accepta minciuna si duplicitatea,restul...sunt povesti,basme,cu care sunt indusi/induse in eroare cei/cele aflati/aflate in astfel de situatii!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2013 06:48
nu toti, dar 50% din ei sigur inseala, keep calm, mai cauta si vei gasi, sansele sa gasesti unul prost si unul bun sunt egale
yumy
Postat pe 28 Octombrie 2013 07:35
Iti lipseste experienta Dezvolta acea particularitate pe care o dobandesc femeile .... adica al sase-lea simt si atunci vei putea alege fara probleme.... Am varsta la care pot da sfaturi...
Maestro
Postat pe 28 Octombrie 2013 09:00
De la: kudika_939634, la data 2013-10-28 01:03:21Am avut o relatie cu un tip,nu a durat mult , doar vreo 3 luni si asta fiindca i-am surprins niste conversatii pe net cu diverse tipe, dansul se pare ca flirta cu care apuca, ca sa nu mai zic ca invita diverse tipe in excursii, le invita in oras si etc. Normal ca m-am simtit umilita si l-am parasit, m-a rugat destul de mult sa ne impacam dar eu mereu il refuzam si uite asa, a intrat intr-un moment de furie si mi-a zis ca toti barbatii cu care voi avea o relatie ma vor insela. Am ramas surprinsa de convingerea cu care mi-a zis-o si l-am intrebat de ce crede asta (sunt destul de frumoasa dupa spusele lui iar la pat ne-am inteles perfect). Deci nu stiam unde e problema si chiar vroiam sa aflu de ce crede el asta. Intr-un final mi-a zis ca voi fii inselata fiindca toti barbatii inseala la un moment dat si ca imi va parea rau mai incolo, ca nu voi mai gasi altul sa ma iubeasca cum m-a iubit el. Ma iubeste dar a incercat sa ma insele? cum vine asta? Deci nu mi-a venit sa cred...! Nu vreau sa intru in depresie si sa ma gandesc ca nu voi mai avea o relatie serioasa pe viitor din cazua ca toti inseala iar eu nu suport infidelitatea si bataia de joc, sunt destul de tanara, am 22 de ani, dar explicatia fostului cum ca toti barbatii inseala m-a lasat fara cuvinte. El e trecut bine de 30 de ani. Fetelor, poate aveti mai multa experienta ca mine, chiar toti barbatii inseala? Si parerea barbatilor e bine venita.


Generalizarile nu sunt niciodata bune, deoarece nu descriu realitatea. Retine lucrul asta pentru viitor.

Si inca o chestie: cine afirma chestii de genul ca "toti barbatii/toate femeile inseala" inseamna, mai mult ca sigur, ca si-a inselat partenera/partenerul de cuplu cel putin macar o data si se ascunde in spatele acestei scuze jenante.

Stai linistita, nu toti barbatii inseala.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 28 Octombrie 2013 10:10
Va multumesc tuturor pentru pareri. Asa e, nu am destula experienta, dar totusi ma gandesc care a fost motivul lui sa faca asta daca a avut tot ce si-a dorit langa mine... Rutina nu a fost in niciun caz, dupa doar 3 luni nu poate fii vorba de rutina, oricum, respectivul imi cere mereu iertare, ca nu o sa mai faca asta niciodata si ma roaga sa ma intorc la el, dar nu mai am incredere in el.
Miss_Y
Postat pe 28 Octombrie 2013 21:35
De la: kudika_939634, la data 2013-10-28 01:03:21Am avut o relatie cu un tip,nu a durat mult , doar vreo 3 luni si asta fiindca i-am surprins niste conversatii pe net cu diverse tipe, dansul se pare ca flirta cu care apuca, ca sa nu mai zic ca invita diverse tipe in excursii, le invita in oras si etc. Normal ca m-am simtit umilita si l-am parasit, m-a rugat destul de mult sa ne impacam dar eu mereu il refuzam si uite asa, a intrat intr-un moment de furie si mi-a zis ca toti barbatii cu care voi avea o relatie ma vor insela. Am ramas surprinsa de convingerea cu care mi-a zis-o si l-am intrebat de ce crede asta (sunt destul de frumoasa dupa spusele lui iar la pat ne-am inteles perfect). Deci nu stiam unde e problema si chiar vroiam sa aflu de ce crede el asta. Intr-un final mi-a zis ca voi fii inselata fiindca toti barbatii inseala la un moment dat si ca imi va parea rau mai incolo, ca nu voi mai gasi altul sa ma iubeasca cum m-a iubit el. Ma iubeste dar a incercat sa ma insele? cum vine asta? Deci nu mi-a venit sa cred...! Nu vreau sa intru in depresie si sa ma gandesc ca nu voi mai avea o relatie serioasa pe viitor din cazua ca toti inseala iar eu nu suport infidelitatea si bataia de joc, sunt destul de tanara, am 22 de ani, dar explicatia fostului cum ca toti barbatii inseala m-a lasat fara cuvinte. El e trecut bine de 30 de ani. Fetelor, poate aveti mai multa experienta ca mine, chiar toti barbatii inseala? Si parerea barbatilor e bine venita.
Invata ceva din asta si mergi mai departe, si eu sper ca inca mai exista barbati de calitate, barbati care nu isi arata barbatia prin numarul femeilor pe care le au la pat (desi ei deja sunt implicati intr-o relatie)...........
kudika_nicole22
Postat pe 4 Noiembrie 2013 21:52
De la: kudika_939634, la data 2013-10-28 21:35:22Va multumesc tuturor pentru pareri. Asa e, nu am destula experienta, dar totusi ma gandesc care a fost motivul lui sa faca asta daca a avut tot ce si-a dorit langa mine... Rutina nu a fost in niciun caz, dupa doar 3 luni nu poate fii vorba de rutina, oricum, respectivul imi cere mereu iertare, ca nu o sa mai faca asta niciodata si ma roaga sa ma intorc la el, dar nu mai am incredere in el.


Sa nu care cumva sa te lasi prostita si sa il primesti inapoi. O sa-ti para rau mai tarziu.
Fii o femeie cu tarie de caracter si nu accepta niciodata infidelitatea indiferent cate vrajeli ar avea respectivul in traista.
Sunt si barbati de treaba pe lumea asta, sper sa ai noroc.


kidd_o
Postat pe 4 Noiembrie 2013 22:30
Draga mea,

eu zic ca ai procedat foarte bine.

Scuza lui cum ca toti inseala, nu tine. Las' sa insele toti, dar de ce el? Tu traiai cu el, nu cu toti.

Cu bine,


kudika428300
Postat pe 6 Noiembrie 2013 01:22
De la: kudika428300, la data 2013-11-06 01:22:27Draga mea,

eu zic ca ai procedat foarte bine.

Scuza lui cum ca toti inseala, nu tine. Las' sa insele toti, dar de ce el? Tu traiai cu el, nu cu toti.

Cu bine,


Exact! E foarte greu cand persoana iubita te dezamageste dar asta este! Viata merge inainte....
kudika_nicole22
Postat pe 7 Noiembrie 2013 18:45
De la: kudika_939634, la data 2013-10-28 21:35:22Va multumesc tuturor pentru pareri. Asa e, nu am destula experienta, dar totusi ma gandesc care a fost motivul lui sa faca asta daca a avut tot ce si-a dorit langa mine... Rutina nu a fost in niciun caz, dupa doar 3 luni nu poate fii vorba de rutina, oricum, respectivul imi cere mereu iertare, ca nu o sa mai faca asta niciodata si ma roaga sa ma intorc la el, dar nu mai am incredere in el.



Give him "Reject",is all you can do for him,it is clear to you???The world is full of traitors,but you run from them!!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Noiembrie 2013 19:07
nu toti barbatii inseala ! exista si barbate care stiu sa respecte un suflet pe care-l iubesc

mircea
Mircea63
Postat pe 10 Noiembrie 2013 08:01
De la: Mircea63, la data 2013-11-10 08:01:02nu toti barbatii inseala ! exista si barbate care stiu sa respecte un suflet pe care-l iubesc

mircea
Chiar ma bucur sa vad o asemenea parere din partea unui barbat!
kudika_nicole22
Postat pe 10 Noiembrie 2013 09:08
De la: nikky22, la data 2013-11-10 09:08:30
De la: Mircea63, la data 2013-11-10 08:01:02nu toti barbatii inseala ! exista si barbate care stiu sa respecte un suflet pe care-l iubesc

mircea
Chiar ma bucur sa vad o asemenea parere din partea unui barbat!


e primul barbat pe care il auzi vorbind in felul asta? Crezi ca toti suntem gorile gen becali sau meme stoica?
kidd_o
Postat pe 10 Noiembrie 2013 10:55
eu zik ca blocajul e la tine nu la barbati la nimeni,nu cred ca ce ai zis u ca a fi frumoasa si buna la pat asta tine un barbat doar ,eu cred ca sunt mai multe lucruri care fak ca un barbat sa te vada exact ceea ce cauta si iti zik cu siguranta nu va insela .Care sunt lucrurile astea ?mai multe :gandirea ,comunicarea,sexul, sa stii sa fii o pers hazlie ,nebunatica ,sa fii curata gospodina desavarsita si sexy in fiecare zi ,sa-l surprinzi in fecare zi cu ceva nou ,ca sa faci toate astea cate putin din toate ca sa fii femeia care trebuie ,trebuie sa investesti in tine in personalitatea ta ,sa urci sa evoluizi altfel ,da ,toti vor insela
kudika138694
Postat pe 10 Noiembrie 2013 13:57
De la: kudika138694, la data 2013-11-10 13:57:34eu zik ca blocajul e la tine nu la barbati la nimeni,nu cred ca ce ai zis u ca a fi frumoasa si buna la pat asta tine un barbat doar ,eu cred ca sunt mai multe lucruri care fak ca un barbat sa te vada exact ceea ce cauta si iti zik cu siguranta nu va insela .Care sunt lucrurile astea ?mai multe :gandirea ,comunicarea,sexul, sa stii sa fii o pers hazlie ,nebunatica ,sa fii curata gospodina desavarsita si sexy in fiecare zi ,sa-l surprinzi in fecare zi cu ceva nou ,ca sa faci toate astea cate putin din toate ca sa fii femeia care trebuie ,trebuie sa investesti in tine in personalitatea ta ,sa urci sa evoluizi altfel ,da ,toti vor insela
Poti sa fii frumoasa si sexy si tot ce vrei tu, daca e magar si vrea sa te insele tot te va insela. Vezi cazul Nicoletei Luciu, barbatul ei avea o amanta de ani de zile. sau la fel, cazul Shakirei. si daca nici astea nu mai sunt femei frumoase.... pai atunci ce sa mai zic? Unora l-i s-a urat cu binele si inseala fara sa se gandeasca la consecinte. Si sa stii ca conteaza si cat de frumoase si bune la pat suntem. La ce ne uitam cand cunoastem o persoana prima data? la aspectul fizic normal. Eu zic sa fim realisti totusi.
kudika_nicole22
Postat pe 10 Noiembrie 2013 21:01
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 10:55:53
De la: nikky22, la data 2013-11-10 09:08:30
De la: Mircea63, la data 2013-11-10 08:01:02nu toti barbatii inseala ! exista si barbate care stiu sa respecte un suflet pe care-l iubesc

mircea
Chiar ma bucur sa vad o asemenea parere din partea unui barbat!


e primul barbat pe care il auzi vorbind in felul asta? Crezi ca toti suntem gorile gen becali sau meme stoica?
Sa stii ca nu aud foarte des parerea asta din partea unui barbat. Tocami de asta ma bucur ca mai exista si genul asta de persoane.
kudika_nicole22
Postat pe 10 Noiembrie 2013 21:03
tocmai* graba asta...
kudika_nicole22
Postat pe 10 Noiembrie 2013 21:04
Nimerit ar fi sa raspunda barbatii...
Si daca o fac, o fac pe propria lor raspundere.
De ce o fac!?Din prostie, mare parte, din curiozitate restul...Oricum, pentru sufletul lor, sunt niste cauze pierdute!!

mia2123
Postat pe 10 Noiembrie 2013 22:25
De la: mia2123, la data 2013-11-10 22:25:13Nimerit ar fi sa raspunda barbatii...
Si daca o fac, o fac pe propria lor raspundere.
De ce o fac!?Din prostie, mare parte, din curiozitate restul...Oricum, pentru sufletul lor, sunt niste cauze pierdute!!



Sunt cauze pierdute cei care inseala? Nu cred.
Stiu cazuri in care ea a fost inselata si tot a ramas cu el, ca mno i-a facut cateva cadouri si i-a promis fele de fel de chestii si ea fraiera a crezut si crede incontinuare. Asa ca in cazurile astea femeile sunt cauzele pierdute pt. ca dooorm si dorm in propria situatie de 2 lei si accepta sa fie luate de proste.
kidd_o
Postat pe 10 Noiembrie 2013 22:39
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 22:39:00
De la: mia2123, la data 2013-11-10 22:25:13Nimerit ar fi sa raspunda barbatii...
Si daca o fac, o fac pe propria lor raspundere.
De ce o fac!?Din prostie, mare parte, din curiozitate restul...Oricum, pentru sufletul lor, sunt niste cauze pierdute!!



Sunt cauze pierdute cei care inseala? Nu cred.
Stiu cazuri in care ea a fost inselata si tot a ramas cu el, ca mno i-a facut cateva cadouri si i-a promis fele de fel de chestii si ea fraiera a crezut si crede incontinuare. Asa ca in cazurile astea femeile sunt cauzele pierdute pt. ca dooorm si dorm in propria situatie de 2 lei si accepta sa fie luate de proste.
Deci sa inteleg de la tine ca cine inseala o data va insela si a doua oara ? Nu exista sanse sa isi invete lectia si sa se potoleasa?
kudika_nicole22
Postat pe 10 Noiembrie 2013 22:52
De la: nikky22, la data 2013-11-10 22:52:22
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 22:39:00
De la: mia2123, la data 2013-11-10 22:25:13Nimerit ar fi sa raspunda barbatii...
Si daca o fac, o fac pe propria lor raspundere.
De ce o fac!?Din prostie, mare parte, din curiozitate restul...Oricum, pentru sufletul lor, sunt niste cauze pierdute!!



Sunt cauze pierdute cei care inseala? Nu cred.
Stiu cazuri in care ea a fost inselata si tot a ramas cu el, ca mno i-a facut cateva cadouri si i-a promis fele de fel de chestii si ea fraiera a crezut si crede incontinuare. Asa ca in cazurile astea femeile sunt cauzele pierdute pt. ca dooorm si dorm in propria situatie de 2 lei si accepta sa fie luate de proste.
Deci sa inteleg de la tine ca cine inseala o data va insela si a doua oara ? Nu exista sanse sa isi invete lectia si sa se potoleasa?


Nu spun ca toti recidiveaza, insa majoritatea o fac. Dar nu despre asta e vorba. E vorba de incredere si respect si mai ales de taria de caracter a fiecaruia. In momentul in care iubesti un om ai incredere totala in el si automat il respecti. Ori cand acesta te inseala, arunca la gunoi toate lucrurile astea. Din puctul meu de vedere orice se poate ierta insa nu orice se poate uita si accepta.
E cert ca femeile gandesc diferit, insa eu unul ca barbat daca as fi inselat de o femeie as pune punct automat, indiferent cat de mult as iubi-o. Eu privesc infidelitatea ca pe o tradare si nu as mai avea incredere in persoana aia in vecii vecilor si automat nu as mai putea sa o suport langa mine.
De ce o gramada de femei ii accepta pe barbatii astia, habar nu am; eu cred ca din motive materiale, in sensul ca respectivul are bani, masina, casa etc. sau nu suporta sa fie singure. Indiferent de motiv asta denota slabiciune. Sunt sigur ca o femeie puternica nu ar accepta asa ceva.
kidd_o
Postat pe 10 Noiembrie 2013 23:10
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 23:10:28
De la: nikky22, la data 2013-11-10 22:52:22
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 22:39:00
De la: mia2123, la data 2013-11-10 22:25:13Nimerit ar fi sa raspunda barbatii...
Si daca o fac, o fac pe propria lor raspundere.
De ce o fac!?Din prostie, mare parte, din curiozitate restul...Oricum, pentru sufletul lor, sunt niste cauze pierdute!!



Sunt cauze pierdute cei care inseala? Nu cred.
Stiu cazuri in care ea a fost inselata si tot a ramas cu el, ca mno i-a facut cateva cadouri si i-a promis fele de fel de chestii si ea fraiera a crezut si crede incontinuare. Asa ca in cazurile astea femeile sunt cauzele pierdute pt. ca dooorm si dorm in propria situatie de 2 lei si accepta sa fie luate de proste.
Deci sa inteleg de la tine ca cine inseala o data va insela si a doua oara ? Nu exista sanse sa isi invete lectia si sa se potoleasa?


Nu spun ca toti recidiveaza, insa majoritatea o fac. Dar nu despre asta e vorba. E vorba de incredere si respect si mai ales de taria de caracter a fiecaruia. In momentul in care iubesti un om ai incredere totala in el si automat il respecti. Ori cand acesta te inseala, arunca la gunoi toate lucrurile astea. Din puctul meu de vedere orice se poate ierta insa nu orice se poate uita si accepta.
E cert ca femeile gandesc diferit, insa eu unul ca barbat daca as fi inselat de o femeie as pune punct automat, indiferent cat de mult as iubi-o. Eu privesc infidelitatea ca pe o tradare si nu as mai avea incredere in persoana aia in vecii vecilor si automat nu as mai putea sa o suport langa mine.
De ce o gramada de femei ii accepta pe barbatii astia, habar nu am; eu cred ca din motive materiale, in sensul ca respectivul are bani, masina, casa etc. sau nu suporta sa fie singure. Indiferent de motiv asta denota slabiciune. Sunt sigur ca o femeie puternica nu ar accepta asa ceva.

permite-mi sa te corectez. o femeie puternica - nu neaparat, dar una care se respecta, cu siguranta da!
Muse__
Postat pe 10 Noiembrie 2013 23:22
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 23:10:28
De la: nikky22, la data 2013-11-10 22:52:22
De la: kidd_o, la data 2013-11-10 22:39:00
De la: mia2123, la data 2013-11-10 22:25:13Nimerit ar fi sa raspunda barbatii...
Si daca o fac, o fac pe propria lor raspundere.
De ce o fac!?Din prostie, mare parte, din curiozitate restul...Oricum, pentru sufletul lor, sunt niste cauze pierdute!!



Sunt cauze pierdute cei care inseala? Nu cred.
Stiu cazuri in care ea a fost inselata si tot a ramas cu el, ca mno i-a facut cateva cadouri si i-a promis fele de fel de chestii si ea fraiera a crezut si crede incontinuare. Asa ca in cazurile astea femeile sunt cauzele pierdute pt. ca dooorm si dorm in propria situatie de 2 lei si accepta sa fie luate de proste.
Deci sa inteleg de la tine ca cine inseala o data va insela si a doua oara ? Nu exista sanse sa isi invete lectia si sa se potoleasa?


Nu spun ca toti recidiveaza, insa majoritatea o fac. Dar nu despre asta e vorba. E vorba de incredere si respect si mai ales de taria de caracter a fiecaruia. In momentul in care iubesti un om ai incredere totala in el si automat il respecti. Ori cand acesta te inseala, arunca la gunoi toate lucrurile astea. Din puctul meu de vedere orice se poate ierta insa nu orice se poate uita si accepta.
E cert ca femeile gandesc diferit, insa eu unul ca barbat daca as fi inselat de o femeie as pune punct automat, indiferent cat de mult as iubi-o. Eu privesc infidelitatea ca pe o tradare si nu as mai avea incredere in persoana aia in vecii vecilor si automat nu as mai putea sa o suport langa mine.
De ce o gramada de femei ii accepta pe barbatii astia, habar nu am; eu cred ca din motive materiale, in sensul ca respectivul are bani, masina, casa etc. sau nu suporta sa fie singure. Indiferent de motiv asta denota slabiciune. Sunt sigur ca o femeie puternica nu ar accepta asa ceva.
Da, ai dreptate aici, o femeie care se respecta nu ar mai da o a doua sansa unui astfel de individ. Se pare ca am gandit corect in anumite situatii.
kudika_nicole22
Postat pe 10 Noiembrie 2013 23:36
De la: nikky22, la data 2013-11-10 23:36:27 Da, ai dreptate aici, o femeie care se respecta nu ar mai da o a doua sansa unui astfel de individ. Se pare ca am gandit corect in anumite situatii.


De ce ar mai face asta? Un barbat daca te iubeste te are doar pe tine in gand (ca sa nu zic suflet sa nu devenim excesiv de siroposi :P), asa ca nu exista nici o scuza.
kidd_o
Postat pe 10 Noiembrie 2013 23:42
siroooop, vrem sirooooop
Muse__
Postat pe 10 Noiembrie 2013 23:53
De la: Muse__, la data 2013-11-10 23:53:40siroooop, vrem sirooooop

de visine?
kidd_o
Postat pe 11 Noiembrie 2013 00:00
De la: kidd_o, la data 2013-11-11 00:00:33
De la: Muse__, la data 2013-11-10 23:53:40siroooop, vrem sirooooop

de visine?

de...
Muse__
Postat pe 11 Noiembrie 2013 00:13
sirop de siroposenie, este?
Muse__
Postat pe 11 Noiembrie 2013 00:13
De la: Muse__, la data 2013-11-11 00:13:53sirop de siroposenie, este?

nu prea dulce sa nu dam in diabet
kidd_o
Postat pe 11 Noiembrie 2013 00:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor! 14 De la: Micaell 20 Iulie 2011 18:24
dupa atata timp..... 10 De la: eka 14 Octombrie 2009 12:44
dubii 6 De la: re_oana 3 Mai 2010 16:52
Am o problema.... 30 De la: kudika142629 11 Martie 2010 22:19
O vreau inapoi atat de mult 26 De la: kudika098645 11 Februarie 2010 11:37