Setari Cookie-uri

Labie inflamata!help

De la: kudika_973641, la data 2014-10-02 11:39:46
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:04:57Stiu ai dreptate,asta si fac nu ma intereseaza decat de mine...insa eu am intrebat deoarece sincer nu as vrea sa mi dea tratament si pentru el pentru ca nu vreau sa fiu nevoita sa il contactez ..mai ales ca el este vinovatul si sigur ajungem la mare cearta...Imi provoaca greata ,atata tot!




Buna...Acel moment cand simt ca nu mai am rost in lume..Am avut o relatie de 5 ani cu certuri si impacari..am fost despartiti si 1 an timp in care "" eu am avut o alta relatie.""""

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/59993/Sunt-la-pamant-Vreau-sa-ma-ridic.html#ixzz3EyTXXeuv
Follow us: @Kudika_ro on Twitter | www.kudika.ro on Facebook

Conacteaza-l pe tipul nr 2 ! De acolo ti se trage buba ! Primul pare-se ca nu are nici un amestec cu buba ta , de aceea a si incheiat relatia cu tine .
Ti-am zis ca tu bubui .Maine ne vei da un alt diagnostiv , interpretat de tine din lipsa de ocupatie .



Nici nu mai conteaza care individ a fost,certa este infectarea respectiva,care ii va da mari batai de cap!Acel individ este,si el,barbat,ca toti ceilalti,iar ea este o naiva!!
kudika_15804
Postat pe 2 Octombrie 2014 11:43
Aceea relatie s a terminat acum 2 ani ...In acest timp am facut de mai multe ori analize,papanicolau,,toate au iesit ok...Nu mai zgarma tu trecutul..nu are nici un rost...:)))...
Delia-
Postat pe 2 Octombrie 2014 11:54
Draga mea , citeste-i postarile si trage o concluzie , si-a facut nu demult testul papanicolau , totul era perfect , apare acum cu o poveste , inventata de ea , afisand pe orice topic deschis de ea , fel si fel de analize si rezultate , copiate de net !
Lipsa de ocupatie de dragul de a tasta


kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 11:59
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:54:56Aceea relatie s a terminat acum 2 ani ...In acest timp am facut de mai multe ori analize,papanicolau,,toate au iesit ok...Nu mai zgarma tu trecutul..nu are nici un rost...:)))...



Draga mea,tu cunosti cel mai bine adevarul!!Noi te-am indrumat acordandu-ti intelegere, in masura in care ne-o permite acest spatiu!!!Restul depinde de tine si de medic,important este sa te vindeci si sa te mentii femeie sanatoasa!!!
kudika_15804
Postat pe 2 Octombrie 2014 11:59
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:54:56Aceea relatie s a terminat acum 2 ani ...In acest timp am facut de mai multe ori analize,papanicolau,,toate au iesit ok...Nu mai zgarma tu trecutul..nu are nici un rost...:)))...


Aha , si te-ai gandit dupa 2 ani de zile de la incheierea relatiei , s-o postezi pe forum nu cumva ai tu o buba la mansarda , ca tot nu are trecutul niciun rost , de ce l-ai postat de parca ar fi fost ieri
kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:04
Asa este..nici nu stiu dc stau sa dau explicatii unor persoane care nu fac atlceva decat sa critice...ti am vazut mai multe comentarii si la alte postari kudik 641 si la fel de ironica si 'inteligenta' ai fost .O zi buna!
Delia-
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:06
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:54:56Aceea relatie s a terminat acum 2 ani ...In acest timp am facut de mai multe ori analize,papanicolau,,toate au iesit ok...Nu mai zgarma tu trecutul..nu are nici un rost...:)))...


Exact , uite cum te incurci in propriile tale minciuni , ti-a aparut buba dupa 2 ani de zile !
kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:10
De la: kudika_973641, la data 2014-10-02 12:10:09
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:54:56Aceea relatie s a terminat acum 2 ani ...In acest timp am facut de mai multe ori analize,papanicolau,,toate au iesit ok...Nu mai zgarma tu trecutul..nu are nici un rost...:)))...


Exact , uite cum te incurci in propriile tale minciuni , ti-a aparut buba dupa 2 ani de zile !


Ma faci sa rad...Esti penibila,scuza-ma ..Nu te supara,cati ani ai ?
Delia-
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:13
De la: Delia-, la data 2014-10-02 12:06:31Asa este..nici nu stiu dc stau sa dau explicatii unor persoane care nu fac atlceva decat sa critice...ti am vazut mai multe comentarii si la alte postari kudik 641 si la fel de ironica si 'inteligenta' ai fost .O zi buna!


Critic minciuna !Adevarul doare , asa-i ?! O zi buna si tie , la 24 de ani ai tai ar fi trebuit sa dai dovada de mai multa maturitate.
kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:13
De la: kudika_973641, la data 2014-10-02 11:59:25Draga mea , citeste-i postarile si trage o concluzie , si-a facut nu demult testul papanicolau , totul era perfect , apare acum cu o poveste , inventata de ea , afisand pe orice topic deschis de ea , fel si fel de analize si rezultate , copiate de net !
Lipsa de ocupatie de dragul de a tasta





Daca este astfel,este morbid si este pacatul ei!!! Refuz sa cred ca o femeie poate fi astfel,dar,ma rog...!!! Testul Papanicolau nu are nici tangenta cu afectiunea diagnosticata,dar prefer sa ma limitez la ceea ce i-am spus pana acum,indiferent de comportamentul ei!!!
kudika_15804
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:15
Kudik 804 te rog nu lua in seama ce abereaza aceasta individa..Eu tot ce am scris este adevarat..M am confruntat cu acesta problema mai mlt de o saptamana..a fost groaznic...Chiar nu ma puteam ridica din pat..Ce rost avea sa mint,sa inventez?Nu-mi arde de asa ceva...Si Dumnezeu este sus,daca minti cu asa ceva in legatura cu sanatatea ta poate sa-ti dea Dumnezeu chiar adevarat..Sa ma iertati daca am spus vreodata ceva gresit,daca v am dat impresia ca aberez..eu nu am facut decat sa mi scriu aici suferinta..atata tot..si ce vrei kudik 641 sa demostrez cu dovezi?vrei poza la analiza?Dar nu stau sa mi bat capul cu tine,sincer...se pare ca tu esti cea care nu are ce face!!
Delia-
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:28
De la: Delia-, la data 2014-10-02 12:13:08
De la: kudika_973641, la data 2014-10-02 12:10:09
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:54:56Aceea relatie s a terminat acum 2 ani ...In acest timp am facut de mai multe ori analize,papanicolau,,toate au iesit ok...Nu mai zgarma tu trecutul..nu are nici un rost...:)))...


Exact , uite cum te incurci in propriile tale minciuni , ti-a aparut buba dupa 2 ani de zile !


Ma faci sa rad...Esti penibila,scuza-ma ..Nu te supara,cati ani ai ?


Scuzele sunt acceptate , asta pt ca nu dai dovada ca ai fi penibila
kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:33
De la: Delia-, la data 2014-10-02 12:28:40Kudik 804 te rog nu lua in seama ce abereaza aceasta individa..Eu tot ce am scris este adevarat..M am confruntat cu acesta problema mai mlt de o saptamana..a fost groaznic...Chiar nu ma puteam ridica din pat..Ce rost avea sa mint,sa inventez?Nu-mi arde de asa ceva...Si Dumnezeu este sus,daca minti cu asa ceva in legatura cu sanatatea ta poate sa-ti dea Dumnezeu chiar adevarat..Sa ma iertati daca am spus vreodata ceva gresit,daca v am dat impresia ca aberez..eu nu am facut decat sa mi scriu aici suferinta..atata tot..si ce vrei kudik 641 sa demostrez cu dovezi?vrei poza la analiza?Dar nu stau sa mi bat capul cu tine,sincer...se pare ca tu esti cea care nu are ce face!!



Delia,sa stabilim un lucru!!Aceasta "ïndivida",cum numai tu o numesti asfel,din punctul meu de vedere,este un user ca tine si ca oricare alt user inscris pe acest site,si este departe de mine gandul de a ma adresa astfel vreunui coleg din acest spatiu,si,drept urmare,nu ma implica in discutii insotite de incisivitate si acuzatii,nu imi fac nicio placere si nici nu particip la asa ceva!!

Daca ea are dreptate,restul comentariilor vin in defavoarea ta si numai tu esti de vina pentru dialogurile taioase!!

Daca tu ai dreptate,tot in defavoarea ta este pentru ca esti bolnava si trebuie sa te tratezi corect,ceea ce te-am indemnat in comentariile mele anterioare!!
kudika_15804
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:36
De la: Delia-, la data 2014-10-02 12:28:40Kudik 804 te rog nu lua in seama ce abereaza aceasta individa..Eu tot ce am scris este adevarat..M am confruntat cu acesta problema mai mlt de o saptamana..a fost groaznic...Chiar nu ma puteam ridica din pat..Ce rost avea sa mint,sa inventez?Nu-mi arde de asa ceva...Si Dumnezeu este sus,daca minti cu asa ceva in legatura cu sanatatea ta poate sa-ti dea Dumnezeu chiar adevarat..Sa ma iertati daca am spus vreodata ceva gresit,daca v am dat impresia ca aberez..eu nu am facut decat sa mi scriu aici suferinta..atata tot..si ce vrei kudik 641 sa demostrez cu dovezi?vrei poza la analiza?Dar nu stau sa mi bat capul cu tine,sincer...se pare ca tu esti cea care nu are ce face!!


Ma fata ,uite asa iti mai vine mintea la cap ,gandeste-te la tine , nu la cel care te-a infectat , fa ceva pt tine , mergi la doctor si nu te mai vaicari pe forum , stand in casa !!!!
Nu doresc sa intru in amanunte in ceea ce priveste buba inventata de tine care nicio legatura cu diagnosticul prescris de medic !!! Sau ai impresia ca pe acest forum se afla doar penibili , care nu au nimic in cap .
Multa sanatate si te asteptam cu viitorul topic !
kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:41
Ok fetelor..Maine sunt programata la medic,asta am zis de ieri,alalteieri..eu azi am revenit deoarece ma simteam mult mai bn datorita faptului ca acest chis s a spart,de aceea am simtit nevoia sa scriu.Dar se pare sunt criticata..in fine va doresc numai bine!
Delia-
Postat pe 2 Octombrie 2014 12:49
De la: Delia-, la data 2014-10-02 12:49:24Ok fetelor..Maine sunt programata la medic,asta am zis de ieri,alalteieri..eu azi am revenit deoarece ma simteam mult mai bn datorita faptului ca acest chis s a spart,de aceea am simtit nevoia sa scriu.Dar se pare sunt criticata..in fine va doresc numai bine!


Esti criticata pt faptul ca ti s-a zis clar , sa nu mai dezvolti tema pe forum , poti cere pareri in privat, astfel nu induci si altora care citesc pe acest forum , ca ceea ce ai patit tu , ar fi o regula generala !!!
Mentine-ti mai departe subiectul pt tine !
kudykkka
Postat pe 2 Octombrie 2014 13:06
De la: kudika_15804, la data 2014-10-02 11:43:11
De la: kudika_973641, la data 2014-10-02 11:39:46
De la: Delia-, la data 2014-10-02 11:04:57Stiu ai dreptate,asta si fac nu ma intereseaza decat de mine...insa eu am intrebat deoarece sincer nu as vrea sa mi dea tratament si pentru el pentru ca nu vreau sa fiu nevoita sa il contactez ..mai ales ca el este vinovatul si sigur ajungem la mare cearta...Imi provoaca greata ,atata tot!




Buna...Acel moment cand simt ca nu mai am rost in lume..Am avut o relatie de 5 ani cu certuri si impacari..am fost despartiti si 1 an timp in care "" eu am avut o alta relatie.""""

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/59993/Sunt-la-pamant-Vreau-sa-ma-ridic.html#ixzz3EyTXXeuv
Follow us: @Kudika_ro on Twitter | www.kudika.ro on Facebook

Conacteaza-l pe tipul nr 2 ! De acolo ti se trage buba ! Primul pare-se ca nu are nici un amestec cu buba ta , de aceea a si incheiat relatia cu tine .
Ti-am zis ca tu bubui .Maine ne vei da un alt diagnostiv , interpretat de tine din lipsa de ocupatie .



Nici nu mai conteaza care individ a fost,certa este infectarea respectiva,care ii va da mari batai de cap!Acel individ este,si el,barbat,ca toti ceilalti,iar ea este o naiva!!



tu sa inteleg ca esti ,,tot o femeie,,?


ce diagnostic a zis ea ca are nu e neaparat boala venerica draguta,,se poate face din mai multe cauze incearca sa te abtii sa vb despre oamenii care nu i cunosti
kudika_950728
Postat pe 4 Octombrie 2014 18:28
Hey revin sa va spun ca nu am avut nimic grav..Nu a fost vorba despre nici o boala venerica..Am scapat usor cu 4 pastile doza unica..acum sunt bine,nu mai am nimic..Aceea Ureplasma iesita la analiza nu este nimic grav,mi a exolicat doctora ca noi femeile o avem in corp si sunt anumite cauze care o declanseaza uneori dar nu este anormal..Ma simt asa de bine sa ma stiu sanatoasa .Va pup si va multumesc pt sfaturi si chiar si critici .
Delia-
Postat pe 8 Octombrie 2014 22:50
De la: Delia-, la data 2014-10-08 22:50:09Hey revin sa va spun ca nu am avut nimic grav..Nu a fost vorba despre nici o boala venerica..Am scapat usor cu 4 pastile doza unica..acum sunt bine,nu mai am nimic..Aceea Ureplasma iesita la analiza nu este nimic grav,mi a exolicat doctora ca noi femeile o avem in corp si sunt anumite cauze care o declanseaza uneori dar nu este anormal..Ma simt asa de bine sa ma stiu sanatoasa .Va pup si va multumesc pt sfaturi si chiar si critici .



Ai grija de tine,bine ca ai depasit acest hop!!Sanatate!
kudika_15804
Postat pe 9 Octombrie 2014 07:08
penibil ca de obicei,,,bn ca a depasit hopul diagnosticului tau penibil,,,vz de treaba ta si nu te mai juca de a doctorita nu mai esti mica
kudika_950728
Postat pe 9 Octombrie 2014 11:34
De la: Delia-, la data 2014-10-08 22:50:09Hey revin sa va spun ca nu am avut nimic grav..Nu a fost vorba despre nici o boala venerica..Am scapat usor cu 4 pastile doza unica..acum sunt bine,nu mai am nimic..Aceea Ureplasma iesita la analiza nu este nimic grav,mi a exolicat doctora ca noi femeile o avem in corp si sunt anumite cauze care o declanseaza uneori dar nu este anormal..Ma simt asa de bine sa ma stiu sanatoasa .Va pup si va multumesc pt sfaturi si chiar si critici .


Heeeey ce bine cand totul se termina cu bine
kudykkka
Postat pe 9 Octombrie 2014 17:17
bn cand nu asculta ce i zice ti voi
kudika_950728
Postat pe 9 Octombrie 2014 17:19
Domnu asistent , multumim pt sustinere
kudykkka
Postat pe 9 Octombrie 2014 17:23
nu exista nici un asistent aici si nimeni nu a sustinut prostiile ce le inoculati copiilor
kudika_950728
Postat pe 9 Octombrie 2014 17:28
Vrei un calmant
kudykkka
Postat pe 9 Octombrie 2014 17:31
luati l voi,,poate va ajuta sa va calmati innainte sa debitati prostii
kudika_950728
Postat pe 9 Octombrie 2014 17:36
buna seara,,anonim,,poate,,din pacate pentru problema de sanatate pe care o prezinti,,,nu este decat o singura solutie,,o mica incizie acolo unde este inflamat,ca o boanba de fasole,te va durea ceva mai tare dupa incizie,dar dupa 4-5 zile ai sa simti ameliorarea,,de la incizie,,este o infectie a glandelor bartoliene, de la anumiti germeni, ,iar asta in cazul in care spui ca nu simti ici o ammeliorare cu antibiotice!!!!.
kudika_928363
Postat pe 12 Octombrie 2014 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ten sensibil iarna 9 De la: danielapetre 31 Ianuarie 2012 11:25
Transpiratia 4 De la: MemoMarcela 21 Martie 2013 14:30
Importan,va rog sa ma ajutati ! 11 De la: kudika_939457 8 Noiembrie 2013 20:15
Nu mai iubesc. 3 De la: kudika_16162 4 Octombrie 2013 21:43
Buna 2 De la: kudika421339 5 Octombrie 2011 14:03