Setari Cookie-uri

Speranta sau Uitare?

jocul altora,,singura care are jocuri in cap esti tu indivito
ingamfare si tratare de sus ca de obicei,,aceasta femeie e plina de EA logic ,acum sunt eu , ar fi ciudat sa mire pe cineva



ce sa i zic eu curcubeu ai impresia ca eu i am zis sa ti zica ce ti zice?scenarita e pe primul plan la tn daca esti plina de EU si ti canta lumea in struna cand cineva iti zice adevarul ti se pare ireal

eu te am jignit de nenumarate ori pentru ca inveti lumea la prostii si mi am cerut scuze si mi cer scuze si acum pentru ca mi pare rau,dar cand eu imi cer scuze tu te umfli greselile esti departe sa ti le vezi,,o ei ca ,,aaa mi a cerut scuze mie cea care acum sunt eu

fi om curcubeu,,si nu mai invata lumea la prostii si nu mai rade cu cel ce ti ia ,,prietenele,, la misto si le jigneste pentru apreciere

fi om ca ai niste ani
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:06
sunt tigan original carmenoaso si tu tiganca de vatra,vrei sa fi consoarta mea
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:13
da sa nu te aud cu muzica dintr aia ca te trimit innapoi in satra
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:17
De la: kudika_976884, la data 2014-12-07 18:13:05sunt tigan original carmenoaso si tu tiganca de vatra,vrei sa fi consoarta mea


Cand imi vei demonstra , atunci te voi crede , pana atunci bat pariu ca esti un român tapmit
kudykkka
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:17
De la: Carmen_13, la data 2014-12-07 18:17:30
De la: kudika_976884, la data 2014-12-07 18:13:05sunt tigan original carmenoaso si tu tiganca de vatra,vrei sa fi consoarta mea


Cand imi vei demonstra , atunci te voi crede , pana atunci bat pariu ca esti un român tapmit


nu ma ajuta cu nic ca ma crezi daca nu mi devi consoarta
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:19
tacere ,,ea tace,scuze nu poate sa si ceara ,la urma dezvolta cate o poezie despre tacere
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:21
De la: kudika_976884, la data 2014-12-07 18:17:06da sa nu te aud cu muzica dintr aia ca te trimit innapoi in satra


Hai nu mai zi...mai stiu eu pe unul care tot ca tine imi zicea , ca tare nu-i placea muzica mea ...si l-am trimis cand i-a fost lumea mai draga de acolo de unde a venit
kudykkka
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:21
auuuuuu,de aia te ai despartit de barbatitu ca nu i placea sandu ciorba
kudika_976884
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:23
De la: kudika_976884, la data 2014-12-07 18:23:49auuuuuu,de aia te ai despartit de barbatitu ca nu i placea sandu ciorba

Nu draga , ciorba mea ii placea dar cand avea musca pe nas , repede imi arunca replica pt a-si acoperii musca
kudykkka
Postat pe 7 Decembrie 2014 18:29
Cum ai spus tu Carmen mai sus "roman tampit" asa a spus si doamna, "tigan" doar ca greseala dansei a fost ca nu a mai folosit nici un adjectiv dupa acel "apelativ" si probabil de asta te agiti tu ca a generalizat, dar stai linistita nu trebuie sa te simti tu si nici altii, e de apreciat totusi ca esti impotriva rasismului, ms ca ne-ai aratat asta ;) :)
Only_One
Postat pe 8 Decembrie 2014 22:01
De la: Only_One, la data 2014-12-08 22:01:04Cum ai spus tu Carmen mai sus "roman tampit" asa a spus si doamna, "tigan" doar ca greseala dansei a fost ca nu a mai folosit nici un adjectiv dupa acel "apelativ" si probabil de asta te agiti tu ca a generalizat, dar stai linistita nu trebuie sa te simti tu si nici altii, e de apreciat totusi ca esti impotriva rasismului, ms ca ne-ai aratat asta ;) :)


Altceva ai ce sa-mi reprosezi ?!!
kudykkka
Postat pe 8 Decembrie 2014 22:05
De la: Only_One, la data 2014-12-08 22:01:04Cum ai spus tu Carmen mai sus "roman tampit" asa a spus si doamna, "tigan" doar ca greseala dansei a fost ca nu a mai folosit nici un adjectiv dupa acel "apelativ" si probabil de asta te agiti tu ca a generalizat, dar stai linistita nu trebuie sa te simti tu si nici altii, e de apreciat totusi ca esti impotriva rasismului, ms ca ne-ai aratat asta ;) :)


si daca ti arat eu onli tu ca a folost dupa si alt adjectiv ce o sa faci?o sa mi multumesti sau o sa continui sa faci misto de cei care arata rasismul unora domnu roman
kudika_976884
Postat pe 8 Decembrie 2014 22:06
De la: Only_One, la data 2014-12-08 22:01:04Cum ai spus tu Carmen mai sus "roman tampit" asa a spus si doamna, "tigan" doar ca greseala dansei a fost ca nu a mai folosit nici un adjectiv dupa acel "apelativ" si probabil de asta te agiti tu ca a generalizat, dar stai linistita nu trebuie sa te simti tu si nici altii, e de apreciat totusi ca esti impotriva rasismului, ms ca ne-ai aratat asta ;) :)

Only , eu sunt tiganca , am facut o greseala cu intentie , apreciez la randul meu inteligenta ta , spune-mi cum te-ai simtit cand am zis roman tapmit !? Echivaleaza te rog , expresiile intre ele si fii corect si spune-mi daca este corect sa folosim intre noi , la o mica cearta , apelative generalizand !!!!
Daca nu as fi zis ca sunt tiganca , asa-i ca m-ati fi vazut cu alti ochi ?Asa-i ca nu ati fi sarit pe mine ca pe oaia neagra ?
Asa-i ca daca eram romanca si scriam mandra de mine , ca sexul oral si in alte orificii , inseamna iubire eram de apreciat asa-i ?
kudykkka
Postat pe 8 Decembrie 2014 23:13
In primul rand nu faceam misto de nimeni cum a spus domnu', in al doilea rand se vede clar ca ai spus cu intentie mai ales ca ai si pus acele emoticoane de ras, nu sunt asa de naiv precum crezi, doar evidentiam diferenta dintre a generaliza si a spune personal si nu e nevoie sa fi ironica, nimeni nu te-a blamat ca esti tu tiganca sa stii ca am vazut tigani mai cizelati ca romanii si mai onesti asa ca eu unul nu am nmk impotriva.
P.S: Nu era nevoie sa aduci in discutie sexul oral :)) ...dar fie.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 02:50
De la: Only_One, la data 2014-12-09 02:50:28In primul rand nu faceam misto de nimeni cum a spus domnu', in al doilea rand se vede clar ca ai spus cu intentie mai ales ca ai si pus acele emoticoane de ras, nu sunt asa de naiv precum crezi, doar evidentiam diferenta dintre a generaliza si a spune personal si nu e nevoie sa fi ironica, nimeni nu te-a blamat ca esti tu tiganca sa stii ca am vazut tigani mai cizelati ca romanii si mai onesti asa ca eu unul nu am nmk impotriva.
P.S: Nu era nevoie sa aduci in discutie sexul oral :)) ...dar fie.


P.S : cu ultima fraza ti-ai dat singur cu replica peste nas n-ai putut sa te abtii sa fii destept pana la capat dar fie ...schimbam tema ....ai trecut de etapa speranta sau uitare ?....sau inca mai visezi
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 15:49
Nu stiu ce ai inteles tu din ce am zis eu, cum de mi-am dat peste nas daca poti sa imi explici si mie te rog?
Si apropo de obicei in subconstient omul vorbeste despre ceea ce-i lipseste, asa ca m-ai gandeste-te odata la ce spui :))
P.S: Inca ma mai ia cate un vis din cand in cand ce sa fac si eu, ma reprezinta melancolismul, dar tot eu ma aduc cu picioarele pe pamant prin autosugestie :P, de ce ma intrebi, ti s-a intamplat si tie cv asemanator?
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 16:03
:D zambesc :D
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 16:08
De la: Only_One, la data 2014-12-09 02:50:28In primul rand nu faceam misto de nimeni cum a spus domnu', in al doilea rand se vede clar ca ai spus cu intentie mai ales ca ai si pus acele emoticoane de ras, nu sunt asa de naiv precum crezi, doar evidentiam diferenta dintre a generaliza si a spune personal si nu e nevoie sa fi ironica, nimeni nu te-a blamat ca esti tu tiganca sa stii ca am vazut tigani mai cizelati ca romanii si mai onesti asa ca eu unul nu am nmk impotriva.
P.S: Nu era nevoie sa aduci in discutie sexul oral :)) ...dar fie.


bai mai frend onli tu,,nu faceai misto luai peste picior pe cineva care a zis roman tampit,,a gresit,,dar ciudat ,pe cei care i fac pe altii tigani nu te autosesize zi sa i atentionezi,
si cum poti spune ca nu a generalizat can a spus tigan,,,,daca nu generaliza nu spunea tigan,,,,,,,spunea bai cutare esti un derbedeu sau altele de genul,,ea asa crede ca s tiganii de aia a zis tigan pentru ca i rasista

si sa sti ca am vazut si romani mai cizelati ca tiganii si chiar mai onesti
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 16:44
Ma bucur ca zambesti Carmen e bine sa faci asta :)...si "draga" kudika_976884 daca citesti mai atent ai sa observi ca am spus clar ca A GENERALIZAT, nu ca NU a generalizat deci mai citeste odata sa intelegi mai bine dupa care poti reveni cu ce ai de spus.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 16:57
Acum Carmen imi poti spune de ce anume zambesti?
Sa fie din cauza ca ti s-a intamplat cv asemantor si tie sau zambesti ca am avut dreptate in legatura cu acele lipsuri? :) :D
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:02
De la: Only_One, la data 2014-12-09 16:57:27Ma bucur ca zambesti Carmen e bine sa faci asta :)...si "draga" kudika_976884 daca citesti mai atent ai sa observi ca am spus clar ca A GENERALIZAT, nu ca NU a generalizat deci mai citeste odata sa intelegi mai bine dupa care poti reveni cu ce ai de spus.


cine ma onli tu?curcubeu nu? ciudat ca nu te ai autosesizat,,fi mai perspicace
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:06
De la: Only_One, la data 2014-12-09 17:02:12Acum Carmen imi poti spune de ce anume zambesti?
Sa fie din cauza ca ti s-a intamplat cv asemantor si tie sau zambesti ca am avut dreptate in legatura cu acele lipsuri? :) :D


Only , subconstientul meu , constientizeaza ca nu trebuie sa continui o discutie , cu un inconstient ce arunca lipsurile proprii in spatele altora... dar na desigur ca constiinta ta tasteaza ceea ce-i dicteaza subconstientul !
Acum poti tipa cat poti de tare , ce te doare , poate te va auzii cineva.....
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:20
Inconstient? Ai grija ce jignire imi atribui mai departe, de tipat nu am motiv sa fac asta si nu sunt eu cel care e frustrat de ceea ce am spus si nu vorbesc aberatii despre sex si despre modul cum ma simt eu cand altii se jignesc intre ei.
Si ce spuneai domnu sa fiu mai perspicace, probabil daca ai fi mai atent la ce zic si ai si intelege ce zic ti-ai da seama ca sunt destul de perspicace.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 17:57
Uite deja tremur
Ia spune mai departe ce ai de spus...dar striga mai tare ca sa te aud
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:03
De la: Only_One, la data 2014-12-09 17:57:25Inconstient? Ai grija ce jignire imi atribui mai departe, de tipat nu am motiv sa fac asta si nu sunt eu cel care e frustrat de ceea ce am spus si nu vorbesc aberatii despre sex si despre modul cum ma simt eu cand altii se jignesc intre ei.
Si ce spuneai domnu sa fiu mai perspicace, probabil daca ai fi mai atent la ce zic si ai si intelege ce zic ti-ai da seama ca sunt destul de perspicace.


sunt ft atent,,uneia ia i zis ca generalizeaza alteia nu ,onli tu fi obiectiv daca poti ca si cealalta isi zice acum sunt eu poate de aia nu puteti fi obiectivi
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:07
Logic ca aici intervine sarcasmul, ce sa mai zici si tu decat sa folosesti o arma pe post de scut care imi indica faptul ca nu mai are rost sa mai continui...nu iti doresc decat sarbatori fericite si te las cu ale tale...
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:11
De la: Only_One, la data 2014-12-09 18:11:39Logic ca aici intervine sarcasmul, ce sa mai zici si tu decat sa folosesti o arma pe post de scut care imi indica faptul ca nu mai are rost sa mai continui...nu iti doresc decat sarbatori fericite si te las cu ale tale...

Sarbatori fericite si tie , nu sunt sarcastica , am incercat doar sa schimb tema , pt ca nu am nimic cu tine , dar daca ai insistat sa-ti raspund , ti-am raspuns.
O seara placuta iti doresc .
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:15
De la: Only_One, la data 2014-12-09 18:11:39Logic ca aici intervine sarcasmul, ce sa mai zici si tu decat sa folosesti o arma pe post de scut care imi indica faptul ca nu mai are rost sa mai continui...nu iti doresc decat sarbatori fericite si te las cu ale tale...


lasa ma ca sarcasm ai avut si tu cand ia i zis ca zice roman tampit iar celeilalte nu te ai autosesizat sa i zici nimic,,si nu o lasi cu ale ei ci cu al ei ,cu mn,,sarbatori fericite si tie
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:17
Of of trebuia sa te bagi si tu rpd(kudika_8..) , n-am vazut asa cv iti place vb multa si aiurea observ. Am impresia ca esti in cautarea atentiei, ca sa nu mai zic ca umblii numai dupa codita lu' Carmen :))
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:21
tie ti place vorba multa si degeaba ma onli tu

eu am fost obiectiv ca tu te ai invartit in jurul cozi si nu poti recunoaste ca nu ai fost obiectiv nu i problema mea
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O stim cu totii...dar preferam sa negam, pentru ca suntem constienti ca nu avem cum sa schimbam lumea.... 17 De la: yrtdssdd 28 Mai 2009 19:35
cum iti dai seama daca cineva te place? 7 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 12:47
diferenta de varsta conteaza? 23 De la: kudika416195 6 Iunie 2012 18:32
ref.sagetator cu taur 6 De la: angelsss 23 Februarie 2011 17:05
DISTRACTIE 7 De la: Barbie30_ 17 Ianuarie 2011 17:49