Setari Cookie-uri

Speranta sau Uitare?

Uita-te la nr de mesaje scrise de tine si uita-te si la mine si sa nu se inteleaga ca am cv cu cei care au scris multe mesaje, dar macar sa aiba un scop nu ca ale tale care sunt scrise doar pt a te contrazice cu cineva.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:33
Only , de ce provoci ?
Se poate si glumii pe acest site , daca nu iti place de un om , il eviti , nu-l provoci.

Poti vorbii cu oamenii pe care-i placi , nu te va deranja nimeni.
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:42
eronat,,toate mesajele mele au un scop si daca contrazice ceva o face cu argumente,,ia cazul tau,,ii zici unei fete ca generalizeaza celeilalte nu pentru ca o periezi cum faci si in mesajul de mai sus ,cum ca sa nu se inteleaga ca ai cva cu cei care scriu mult,,,,daca uni scriu mult si prost sau putin si prost cum e cazul tau e treaba voastra
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 18:44
El e cel care provoaca nu ai ochi sa observi, tot eu sunt de vina :)) , dar stai ca voi sunteti genul de oameni care va "protejati" spatele unuia celuilalt, bv voua. Oricum ms pt raspunsuri si as vrea ca de acum incolo cand voi mai lasa vreun mesaj adresat altcuiva sa nu mai intervii tu cu "argumente" kudika 976... pt ca, cu siguranta eu nu am sa iti mai raspund asta ca sa iti arat ca am obraz si iti spun de pe acum si tie Carmen ti-am urat toate cele bune cred ca am fost destul de evident in mesajul meu si cat despre glume nu sunt in dispozitia necesara.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:12
, dar stai ca voi sunteti genul de oameni care va "protejati" spatele unuia celuilalt, bv voua.




kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:17
dc sa nu intervin ma te supara ca cineva iti demonstreaza ca n ai dreptate

iar eu nu provoc nimic,nu eu indemn fetele sa fie misandrine ,nu eu invat copii sa nu asculte sfatul medicului nu eu zic ca culmea iubirii e orgasmul si altele asemenea,,,

iar eu comentez ori ca vrei tu ori ca nu vrei cand e cazul, nu mi trebui aprobare

sarbatori si viata minunate
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:18
nu ne protejam ma ca ea se descurca si fara mn,ne iubim
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:21
De la: kudika_976884, la data 2014-12-09 19:21:06nu ne protejam ma ca ea se descurca si fara mn,ne iubim



kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:30
Tu crezi ca dai sfaturi incat esti orb sa vezi cat de penibil suna ce zici ma, citeam acum cateva minute ce spuneai tu vizavi de acea fata care spune ce sa aleaga dintre cei 2 ca nu a mai fost cu nimeni pana acum si replica ta era despre virginitate :)), e bn ca totusi iti dai singur impresia ca le zici bine si eu ti-am zis de mn ca nu am nevoie de parerile tale, tu le poti spune oricum normal ca nu te pot opri eu, daca asta te face sa te simti barbat, bn ca ti-ai gasit preocupare, mersi ca imi demonstrezi tu ca nu am dreptate domnu avocat, chestia e ca tu crezi ca mereu ai dreptate si asta imi spune totul despre tine.
Bafta la palavragit!
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:48
da nu te lasi nici tu si tie iti place palavrageala .
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:51
cn a zis ca eu dau sfaturi nimeni decat tu,
iar pe acelasi topic de care vorbesti mai jos ai o intrebare care e echivalenta cu o parere nu trebui sa le zici oamenilor ce sa faca ci sa i faci sa gandeasca ce tre sa faca

chestia nu e ca cred eu ca am dreptate chestia e ca nu esti tu in stare sa vezi ca uneia ia i zis ca generalizeaza alteia nu

sa ne traiesri sanatos
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 19:57
Asa tu tine-o tot pe a ta :))
Sunt constient ca am zis la una ca a generalizat si la alta ca nu, dar nu despre asta era vb omule
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:02
Only , de ce esti suparat ?Zi motivul.
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:06
e bn ca ai constientizat,,asta te si macina ca am dreptate,,,si exact despre asta era votba,,eu ti am zis de prima data ca,,carmen a gresit cum a facuto si cealalta,,tu ai vorbit doar de carmen,,daca nu poti fi obiectiv asta e ti am aratat eu ca nu esti

hai la multi ani
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:07
Iaa uite ca pana urma o sa va impacati , si noi femeile ramanem vinovate
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:11
la
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:11
sol
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:21
:)) E clar, ai cv! ... ce am spus eu si unde ai ajuns tu, ca sa iti fac un rezumat pe scurt nu ca ai merita, dar totusi am bun simt eu, tot ce am vrut sa ii arat lui Carmen e ca nu are motiv de suparare si ca nu trebuie sa se simta jignita din moment ce i se adresa unui singur individ chiar dak generaliza si la suparare omul mai zice si eronat ce sa ii faci, sa il crucifici tocmai acum in pragul sarbatorilor, deci in concluzie incercam sa linistesc apele nicidecum sa le agit si voi pt asta mi-ati sarit in cap, dar de acum incolo nu ma mai bag peste "afacerile" voastre evident a fost o prostie din partea mea sa intervin.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:23
Care afaceri draga ...ma ..imaginatia ta ma face sa rad.
Eu ti-am sarit putin in cap pt ca ai fost rautacios si ironic...dar ti-am raspuns in aceeasi masura si gata.
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:28
ASta pt ca ai si tu imaginatie
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:31
De la: Only_One, la data 2014-12-09 20:31:43ASta pt ca ai si tu imaginatie


Claar , iti lipsesc multe tie
ti-am zis eu , ca arunci lipsurile tale in spatele meu
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:34
Ahaam, cum zici tu..
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:39
De la: Only_One, la data 2014-12-09 20:23:36:)) E clar, ai cv! ... ce am spus eu si unde ai ajuns tu, ca sa iti fac un rezumat pe scurt nu ca ai merita, dar totusi am bun simt eu, tot ce am vrut sa ii arat lui Carmen e ca nu are motiv de suparare si ca nu trebuie sa se simta jignita din moment ce i se adresa unui singur individ chiar dak generaliza si la suparare omul mai zice si eronat ce sa ii faci, sa il crucifici tocmai acum in pragul sarbatorilor, deci in concluzie incercam sa linistesc apele nicidecum sa le agit si voi pt asta mi-ati sarit in cap, dar de acum incolo nu ma mai bag peste "afacerile" voastre evident a fost o prostie din partea mea sa intervin.


eronat ,,ai vrut sa i arati ca si ea a facut acelasi lucru facand pe cineva roman tampit,,,
iar cum esti roman cand cineva a facut pe altcineva tigan GENERALIZAND ca asta inseamna expresia nu te ai mai autosesizat

nu a crucificat nimeni pe nimeni iar in alta parte a facuto mult mai urat
daca vrei sa linistesti cva trebui sa sti si cum


sa ne traiesti sanatos
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:40
Kudika justitiarul :))))), bn mai autosesizatule, ai si tu cateva cuvinte in vocabular si doar pe alea le folosesti, ma scutesti si pe mine de aberatiile tale?
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:45
De la: Only_One, la data 2014-12-09 20:39:26Ahaam, cum zici tu..

off
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:46
De la: Only_One, la data 2014-12-09 20:45:04Kudika justitiarul :))))), bn mai autosesizatule, ai si tu cateva cuvinte in vocabular si doar pe alea le folosesti, ma scutesti si pe mine de aberatiile tale?

Cum sa te scuteasca , pai tu cu cine ai mai vorbiiii vad ca tu nu-l lasi in pace .
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:48
De la: Only_One, la data 2014-12-09 20:45:04Kudika justitiarul :))))), bn mai autosesizatule, ai si tu cateva cuvinte in vocabular si doar pe alea le folosesti, ma scutesti si pe mine de aberatiile tale?


ciudat desii zici ca eu aberez mai zici si ca ai constientizat ca ia i spus decat uneia ca greseste

decide te

te mai contactam noi onli tu ,tine tel deschis


sa ne traiesti sarbatori fericite
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 20:51
Cu tine nu ajung la capat, hai mai ai cv de adaugat? sau tii neaparat sa ai ultimul cuvant, spune pt ca se rezolva?
Am gresit eu ca nu trebuia sa ma cobor la astfel de discutii, unui prost nu ai cum sa ii dovedesti ca e prost si nici nu trebuie sa te pui cu el ca te coboara la nivelul lui si te doboara cu experienta.
Gata am spus totul, nu mai am nimic de adaugat, te las pe tine sa continui si incearca sa scrii cat mai corect, lasa emotiile da-le incolo ;) , acum poti continua cu aplauzele.
Only_One
Postat pe 9 Decembrie 2014 21:01
Vezi tu , Only , daca pretinzi ca esti mai destept ca el , cedai primul !
Ai dat dovada de contrariul.
kudykkka
Postat pe 9 Decembrie 2014 21:04
pai ma ,tu vi sa i arati lui carmen ca a spus roman tampit ,,cu curcubeu nu poti face acelasi lucru si tu ma faci prost acum

lasa ma sa fi sanatos sa ti ajute dumnezeu
kudika_976884
Postat pe 9 Decembrie 2014 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire la distanta plz help il uit sau .....? 7 De la: tematoare 11 Aprilie 2010 22:49
tupeu mare sau chiar vorbeste serios? 57 De la: Alyna_Catalin_1 30 Aprilie 2013 08:17
Problema delicata 62 De la: kiss_my_ass 14 Septembrie 2012 11:15
ma interb si va intreb 20 De la: nefer 23 Iunie 2009 14:25
Relatia imposibila din cauza banilor 26 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:41