Setari Cookie-uri

poti iubi doi barbati de odata?

Daca este reala locatia ta,inseamna ca locuim in acelasi oras. :P
Tind sa-ti raspund imoral ...Dar aflandu-ma intr-o relatie incarcata de monotonie,nu-ti pot spune sa ramai doar cu iubitul tau.
Totusi,o intrebare am ...Spui ca sunteti de 10 ani impreuna..ca va intelegeti bine ...De ce nu v-ati casatorit ?
Si inca o intrebare : De cat timp esti cu ..amantul ..ca sa-i zic asa :P si ce varsta aveti fiecare.
anca_maria
Postat pe 14 Ianuarie 2008 16:50
Pusik, faptul k stai si cu celalalt...a rupt o bucata mare din relatia ta cu prietenul oficial...Bunica imi zicea asa: Daca tai o mamaliga....poti apoi sa mai lipesti la loc ce ai taiat? Nu....la fel si cu relatiile tale...niciuna nu va fi "completa" fara cealalta si cand se va sfarsi una se va termina si cealalta....va exista la fiecare luate separat acel ceva ce nu-l vei gasi niciodata. Dar prietenul tau de 10 ani crezi k merita asa ceva...ti-a gresit cu ceva...de ce ai mai stat 10 ani cu el...ce va zice de va fi sa afle? Va fi fericit? Oamenii din vanzari sunt sarmanti fiindca e jobul lor...si tu pentru altii trezesti probabil pasiuni...esti dispusa sa dai ceea ce tu cu prietenul tau ati cladit in 10 ani ptr iluzia relatiei cu celalalt?
ILAMA2
Postat pe 14 Ianuarie 2008 17:14
Pusik..am trecut si eu prin asta..la al doilea te atrage numai aventura si senzatia de nou...poate nu il mai ibesti pe primul...dar gandeste-te ca indiferent ce alegere vei face...cineva va suferi :(

Postat pe 14 Ianuarie 2008 22:04
DA!POTI IUBI 2 BARBATI DEODATA SI NU TREBUIE SA TE SIMTI VINOVATA DELOC.CEEA CE TE LEAGA DE PRIMUL ESTE IN MARE PARTE OBISNUINTA-CARE E MAI PUTERNICA DECAT DRAGOSTEA.ADEVARATA PROBLEMA ESTE DACA MERITA SA TE COMPLICI-CACI TU TE CAM COMPLICI ACUM-DAR SUNT SIGURA CA ACUMA SIMTI CA TRAIESTI.PROBABIL SUNT SI MOMENTE CAND TE SIMTI NEAJUTORATA IN A FACE ALEGEREA CORECTA-CARE NU EXISTA, CACI ORICE AI ALEGE TI SE VA RUPE INIMA.CU AL DOILEA POATE FI DOAR O PASIUNE SAU-CINE STIE POATE FI SOARTA TA.ESTI INTR-O SITUATIE EXTREM DE DELICATA SI CREDE-MA CA TINE DE TINE SA ITI ASUMI TOATE RISCURILE SI PT. CE SE VA INTAMPLA SI-N VIITOR -CACI VA VENI UN MOMENT IN CARE SE VA RUPE PISICA SI ATUNCI.....DAR TOTUSI VORBESTE CU PRIMUL DESPRE LIPSURILE LUI....POATE VETI FACE CEVA IMPREUNA PT. A NU MAI FI VULNERABILA
ORICUM ACUM PROBABIL ESTI INDRAGOSTITA SI DEGEABA VORNIM.SE ZICE CA "DACA ESTI TENTAT S-O IEI PE O STRADA NOUA ,LASAND STRADA VECHE,GANDESTE-TE DE 2 ORI CACI STI CE LASI DAR NU STI CE PIERZI" SUCCES
maryanasandu
Postat pe 15 Ianuarie 2008 11:49
Mariana...dak tu ai fi a 2-a femeie ptr barbatul tau sau chiar cea cu care are o relatie de mult timp("prima" sa zicem) si v-ar "iubi" pe amandoua, ai fi fericita, ai accepta situatia? Eu cred ca nu asa k ce tie nu-ti place nici altora nu cred k le trebuie!
ILAMA2
Postat pe 15 Ianuarie 2008 13:06
Draga ILAMA2 nu mi-ar conveni cu siguranta,dar as cauta sa inteleg si sa vad unde-i problema,sa vad daca as putea sa fac ceva in acest sens.
Daca acceptam avansurile unui barbat-altul decat actualul prieten,sot sau cum s-o numi el, inseamna ca undeva scartaie, ceva merge mai greu sau nu mai merge deloc.La inceput este atractie, iubire, nebunie, te muti impreuna, iti juri iubire eterna, iti faci planuri de viitor...TIMPUL TRECE....si acele dorinte, vise se estompeaza...intri in cotidian si te afunzi in problemele de zi cu zi, lupti pt. ca sa ai mai mult, pt. ca vrei mai mult =insa in domeniul material= caci uiti sa mai creezi emotii celui de langa tine,uiti sa mai faci ceea ce faceai cu ani in urma-SAU NU UITI, NU MAI VREI,ALTELE GASESTI CA SUNT PRIORITATILE- si cum spuneam timpul trece, anii trec intr-o rutina continuua
Apare intr-o zi unul care intr-un fel sau altul,prin ceva sau altceva iti aminteste involuntar de ceea ce tie iti lipseste.TE FACE SA TE SIMTI VIE.Te face sa te simti frumoasa, caci dupa cativa ani de stat impreuna barbatul de langa tine nici nu mai observa cand te vopsesti,cand te innoiesti cu ceva decat daca sochezi.Simti ca ai vrea sa dai timpul inapoi, sa fie cum era la inceput ,atunci cand te privea de parca te venera, si acum nu te mai vede
Intotdeauna am fost pentru inceputul relatiilor, cand ti se acorda atentie maxima, cand vezi in privirea lui ca ai pasa, ca te vrea, ca esti frumoasa, ca esti femeie,dar totusi la un moment dat trebuie sa te opresti la cineva.
In conditiile expuse mai-sus, vorbesti cu el despre ce iti trebuie, despre ce iti lipseste si speri ca se va schimba ceva, dar...NIMIC.
Intalnesti apoi acel coupe de foudre, si ce faci?Pardon, eu am o relatie de 3,4,5 ani sau cati or fi si nu pot sa fac nimic, astept provincia
Nu te-ai gandit ca "NE NASTEM SINGURI SI MURIM TOT SINGURI"-poate ca nu-i atat de rau daca as fi putin egoista si mi-as vede de propriile necesitati
Asta nu implica sa il despart pe el de sotie sau de cineva.Totul facut cu grija, discretie,cu cap=dar facut.Se mai zice ca mai bine sa-ti para rau de ce ai facut decat de ce nu ai apucat sa faci.Putem discuta o eternitate pe subiectul asta-vina este pe undeva pe la mijloc, asa ca nu dau sfaturi, este doar o opinie personala
maryanasandu
Postat pe 16 Ianuarie 2008 11:45
si eu cred ca poti iubi doi barbati...spun ptr ca mi s-a intamplat. Tot din propria experienta pot sa-ti spun ca "fluturasii din stomac" se duc repede. Este frumos la inceput...dar dupa un timp nu o sa mai fie la fel.
Trebuie sa alegi...intr-o zi se va descoperi si este posibil sa-l pierzi pe cel ce te iubeste cu adevarat.
hamade79_elena
Postat pe 16 Ianuarie 2008 16:34
Eu te sfatuiesc sati urmezi instictul feminin si sa nu astepti sa descopere primul trebuie sa te decizi inaite de a fii prea tarziu pentru prima ta relatie,stii un proverb vechi spune CINE ALEARGA DUPA DOI IEPURI NU PRINDE NICIUNUL.Este posibil ca pentru prima relatie sa ai un sentiment de recunostiinta si compasiune iti este mila sa nu il ranesti si pentru cea de a doua relatie sa simti atractie ,ai grija sa nu fie numai de moment si mai e o problema cel de al doilea s-ar putea te judece in sinea lui si sa-i fie frica sa se implice intr-o relatie serioasa cu tine pentru ca s-ar putea simti o urmatoare victima,barbatii sunt cam suciti nu ca noi femeile nu am fii
te pup si succes
c807
Postat pe 16 Ianuarie 2008 21:54
nu cred ca mai trebuie sa discutam pe acest subiect......sau daca vretzi putetzi continua....dar......relatzia mea cu "amant-ul" s-a terminat....am ajuns la concluzia ca-i mai bine sa-i pun capat si asa am si facut.
Bafta voua fetelor.

Postat pe 18 Ianuarie 2008 10:14
iubiti cat mai putin si traiti cat mai multa pasiune!!!
foxgirl82
Postat pe 5 Februarie 2008 18:34
marianasandu si alelalte, care mai spuneati ca poti iubi 2 barbati in acelasi timp-voi chiar nu va dati seama ca va contraziceti singure? INTREBAREA era daca poti IUBI 2 barbati in acelasi timp, nu daca poti face sex cu ei? si voi, dragutzelor si inteligentelor, ati raspuns in cor, DAAAAAAAAA! poti! dupa care ati detaliat. ca, vorba ceea, daca taceai, filozof ramaneai! adica ati detaliat. si ce ne-ati spus? ca de primul nu va mai leaga decat obisnuinta, rutina, starea materiala, poate etc. DECI, pe primul clar nu-l mai iubiti. si atunci intreb : n-ar fi de bun simt sa nu-l inselati? lasati balta prima relatie si aruncati-va intr-a doua, daca asta vrea sufletzelul vostru! DAR NU MINTITI/ NU INSELATI!!! poate unii dintre acei barbati, primii, din prima relatie, inca va mai iubesc, chiar de n-o arata, sau nu stiu exact cum s-o arate. si-atunci, nu-i pacat sa va bateti joc de ei? fiti sincere, recunoasteti ca nu-i mai iubiti pe ei, aia, primii, si traiti cu ailalti, nr.2. nu-i mai cinstit asa?

Postat pe 18 Februarie 2008 10:38
"poate unii dintre acei barbati, primii, din prima relatie, inca va mai iubesc, chiar de n-o arata, sau nu stiu exact cum s-o arate" aici vreau sa comentez si eu -pai daca iubesti ,stii cum sa arati,mai ales ca odinioara stiau sa arate,cu timpul s-au plafonat,si desi incerci sa DISCUTI ei nu te aud (astia primii barbati de care zici) sau te aud,te aproba,dar nu se schimba nimic,si continui sa te simti...invizibila si singura cu ei-da,te leaga obisnuinta si sentimentele ,ca nu degeaba ai stat cu ei atat,daca nu iti pasa si femeia e aia care lupta sa vada daca mai e ceva de salvat,dar daca nu are cu cine...speri ,dar nu vine nimic din partea cealalta.Mai mult as zice,am exemple cand ea incepe sa faca eforturi pentru el,ca el sa vada ,schimba coafura, lcururi noi,ii face lui cadouri,etc,dar ce te faci ca el nu vede ??nu apreciaza ?nu-ti bagi unghiile in gat ?nu poti zice din prima,gata,am plecat cu altu,ca asta nu mai imi da atentie -problema e la ei ,parerea mea,ei sunt aia care poate nu mai iubesc ca la inceput,sau care cred ca li se cuvine femeia sa fie asa,insa ei sa se plafoneze,ca oricum e a lor ,oricum s-ar comporta
lief
Postat pe 18 Februarie 2008 11:43
acum am citit ce zice pusika,intr-adevar aici ori nu constientizeaza ca prietenului ei ii lipseste ceva ce vede la celalalt : de exemplu povestea de celalalt ca se imbraca impecabil,unghii facute,etc. Ar putea sa gandeasca ce vede la el si sa schimbe la proetenul ei,daca stie ce vrea. Ori o fi de rutina,s-a plictisit de bine ,in cazul asta ,daca nu o deranjeaza nimic la el,depinde si cum vede ea viitorul alaturi de el-S-ar putea ca renuntand la el sa regrete ,nu mult ibarabti raman atenti la tine si dupa 10 ani ,asta arata ca nu e om superficial
lief
Postat pe 18 Februarie 2008 11:47
Cred ca nu poti iubi 2 barbati odata.Problema mea este insa ca de m-am despartit de 3 ani de un baiat, de atunci m-am casatorit, sunt foarte fericita, implinita in toate privintele, insa noaptea, il mai visez pe acel baiat, desi nu l-am mai vazut de 3 ani. Uneori cred ca am o problema pshihica ptr ca as da orice sa-l mai vad o data(culmea este ca nu-mi doresc sa fac dragoste cu el)numai sa stau de vb cu el...sa-mi spuna ca m-a iubit...E foarte curios cum functioneaza nenorocitul asta de creier...sotul meu minunat imi spune imi fiecare zi ca ma iubeste, avem parte de cele mai incitante partide de sex, ne intelegem, suntem cei mai buni prieteni, este sufletul meu pereche...si eu vreau-l sa-l vad pe acel baiat(care avea/are si penisul mai mic, si era varza la pat.
Nu stiu daca prin intermediul acestei confesiuni va cer un sfat...sau pur si simplu gandesc in scris ceea ce ascund de 3 ani.
serpentina
Postat pe 18 Februarie 2008 14:18
buna pusik , sincer..eu chiar cred ca poti iubi 2 barbati in acelasi timp...ii iubesti in felul tau pe fiecare :) singura problema este ca va veni si ziua cand va trebui sa alegi intre cei 2 sau poate ca va aparea un al 3-lea.. cum am patit eu :) Iti urez mult succes!!!!!!!!!
miri_cren7
Postat pe 18 Februarie 2008 16:20
iubirea este traita de fiecare cu intesitati si stari emotionale diferite,complexe,amalgam de de reflexie si perceptie -
da se poate iubi 2 persoane deodata si nu,nu se poate iubi 2 persoane deodata - depinde de tine cat loc ai de daruit din inima ta...atunci cand iubesti cu inima,dar tu pusik,cred ca iubesti cu creierul -nu e rau,dar aici nu e loc de pasiune,cred ca acesta este ingredientul de care duci lipsa

nu dau sfaturi,ai primit destule -unele chiar nu-mi plac defel,dar... - ma pun in locul tau si stii ce as face ?
zara3blue
Postat pe 19 Februarie 2008 13:19
Depinde de fiecare persoana in parte.Dar atunci cand iubesti cu adevarat si te simti multumita din toate punctele de vedere n ai cum sa iubesti 2 persoane in acelasi timp.Doar sa stai din obisnuinta si sa speri ca intr o zi o sa intalnesti pe altcineva mai bun decat actualul.Dupa o anumita perioada de timp,intervine monotonia nu mai simti fluturasi in stomac,parca nici sexual nu te mai atrage...Totusi daca apar aceste probleme intr o relatie cel mai bine ar fi sa pui capat nu are rost continuarea ei...Eu una n as putea sa insel as avea remuscari prea mari,as pune capat si as ramane cu cel care cred eu k e mai mult potrivit pt mine...
sireny
Postat pe 20 Februarie 2008 13:09
da ,poti iubi doi barbati daca acestia sint sotul si fiul tau.in rest sint imagini create in mintea fiecarui om.dragostea e unica si sublima iar cind este adevarata nu provoaca suferinte ci te face sa zbori.

Postat pe 10 Mai 2008 15:15
asa e france imi place de tine BRAVO! Mai eu nu stiu ce fantezii aveti voi si ce hormoni rascoliti si cat de visatoare sunteti de credeti mereu ca partenerul vostru e un fel de print pe cal alb care ar trebui sa va dea mereu fluturi in stomac si ca daca relatia aia nu merge inseamna ca nu a fost iubirea vietii voastre deci nu se merita ...etc. etc. mai coborati cu picioarele pe pamant. DRAGOSTEA ADEVARATA NU PROVOACA SUFERINTE NICI DE O PARTE NICI DE ALTA!O relatie SE CONSTRUIESTE! SE INTRETINE! iesi cu iubitul in oras, petreci timp impreuna, incerci chestii noi (inclusiv) sex etc. il respecti, ai grija de el, il rasfeti ii spui ce te dernajeaza (ex monotonia, sau ca nu mai faceti sex ca inainte , sau ca nu te mai ia in brate etc. etc.)- COMUNICI!!!. Nu e vorba de destin sau de sufletul pereche. E vorba pur si simplu de fiecare in parte de cat e dispus sa dea. Inselatul (efectiv ma mira sa vad ca si la femei e foarte raspandit fenomenul:D) este o chestie pe care eu personal nu as ierta-o. Eu daca as ajunge intr-o astfel de situatie in care as avea dubii referitor la partenerul meu A)sau as sta sa ma gandesc ce anume m-a facut sa ma indepartez de primul sa vad daca pot repara (Eu sunt convinsa ca tot ce faci rau se intoarce...stiti voi vorba aia "Cine iubeste si lasa Dumnezeu sa-i dea pedeapsa". ) B)sau m-as desparti de primul si as fi cu altul daca vad ca chiar nu pot rezolva problema cu primul. In nici un caz nu as fi necinstita sa insel. Sa inseli inseamna sa fii pur si simplu EGOIST. Pt. femei inseamna sa il lasi pe partenerul cu care locuiesti (sa aduca inca bani, sa iti ia caduri etc.etc.) si pt. barbati sa iti lasi femeia sa-ti fie menajera, bucatarease etc. sa o lasi pe ea sa iti faca treburile casnice in timp ce tu te distrezi cu alta Fiecare cu "principiile lui" .Mie de exemplu imi place sa am coloana vertebrala si sa am constiinta curata! Voooi??
Josie
Postat pe 11 Mai 2008 18:19
oricum bravo Pusik!:)
Josie
Postat pe 11 Mai 2008 18:27
janice,cu fete ca tine devine lumea mai buna draga mea!

Postat pe 11 Mai 2008 18:38
multumesc frace:) >:D< ..pupici:-*
Josie
Postat pe 11 Mai 2008 18:43
multe pareri PRO si multe CONTRA........GANDITI-VA CA INIMII NU II PUTETI COMANDA ORICAT DE MULT V-ATI DORI VOI SA FACETI ASTA,GANDITI-VA CA SUNT IMPULSURI CARE NU SE POT CONTROLA SI CA IN VIATA TOTUL ESTE POSIBIL.......kiar si sa iubesti 2barbati sau 2femei in acelasi timp kiar dk unul sintre ei iti este iubit sau sot si celalalt doar amant:P.......si eu trec prin acest lucru de vreo8ani:).nu pot spune k imi este kiar f bine dar mnu pot renunta la niciunu:((.......sunt maritata de22ani si am un amant de 8ani...am incercat tot ce este omeneste posibil sa rezolv aceasta situatie dar mereu m-am intors in acest drum ptr ca nu am putut sa il dau deoparte pe niciunu.......ii iubesc la nebunie pe amn2 si nu imi este rusine sa o spu........II IUBESC CU SUFLETUL ,FIECARE ISI ARE BUCATIK LUI DIN SUFLETUL MEU AGITAT:))......TRAITI-VA VIATA FARA A VA PUNE PREA MULTE INTREBARI SI O SA FITI FERICITI!!!
brasoveank
Postat pe 1 Iulie 2008 09:18
sincer acum, si cu cartile pe masa... cred ca stim toate ca NU poti iubi 2 barbati deodata. cred ca acelea care au raspuns DA nu stiu ce inseamna iubirea. iubirea e cea care iti face sa tresari atunci cand il vezi, iubirea e cea care iti face inima sa bata mai repede, iubirea e cea care te face sa te simti "acasa" langa acea persoana oriunde ati fi. si exemplele ar putea continua la infinit. cel mai trist e atunci cand stii ca nu vei putea fi niciodata cu acea persoana,cand ai in jurul tau atatea persoane care ar fi gata sa te iubeasca asa cum vrei, iar pe tine sa nu te intereseze, pentru ca singurul pe care il vrei de fapt nu poate fi al tau. si iti propui sa-l uiti...iar timpul trece...iti cauti pe altcineva, si iar si iar, in speranta ca vei intalni pe cineva care sa te faca sa-l uiti. doar ca asta nu se intampla...si ramai cu un gol imens in suflet, urasti soarta si ziua in care l-ai intalnit. in acelasi timp, prietenul tau se intreaba de ce ramai cu privirea in gol cateodata si de ce esti trista cand nu ai niciun motiv. deci, voi cele care ati fost suficient de norocoase si ati intalnit iubirea impartasita...n-o lasati sa plece!!! pentru ca nu e nevoie sa aflati si voi ce inseamna un suflet pustiu.

Postat pe 6 Iulie 2008 20:58
De la: pusik, la data 2007-11-28 21:11:04Am prieten de 10 ani,nu am ce sa-i reprosez lui fiindca ma iubeste si se comporta fff bine cu mine dar..exista si un DAR ...intr-o zi de primavara,la servici (lucrez intr-un domeniu de vanzari in care am f multa legatura cu oamenii,in special cu barbatii-pe plan profesional) a venit un barbat la 30 si ceva de ani inalt,brunet, constitutie atletica,imbracaminte impecabila si manechiura ingrijita(remarc acest lucru la barbati) pt.niste informatii.......nu pot sa explic ce am simtit in acel moment...aveam acei fluturasi in stomac.......culmea ironiei este ca si EL a avut acel "clinc" la adresa mea...ne-am dat intalnire si sunte-m impreuna si la ora actuala,binenteles fara stirea prietenului meu.EL stie de prietenul meu si nu-l deranjeaza fiindca si EL inca mai sta cu fosta lui sotie(este divortat-pe dovedite)..deci ,sa nu o mai lungim....nu pot explica ce simt pt.amandoi dar nu-l pot lasa pe nici unul,fiecare completeaza ceea ce nu am de la celalalt.

Postat pe 13 Iulie 2008 18:16
am inteles ca s-a terminat dar ti-o zic pentru viitor. nu poti iubi 2 barbati deodata-stai din motive: unu iti ofera siguranta celalalt senzatia de nou. acum bine pentru tine cu doi nu cred k e , pentru mine una ar fi ingrozitor de stresant. avand in vedere ca esti tanara cauta-ti unu care sa-ti ofere si siguranta si sa aiba puterea de a se reinventa= creativ. exista doar trebuie sa ai rabdare sa-i gasesti. iti urez bafta ai facut alegerea buna
ps: cand un barbat nu e deranjat ca stai langa altul in principiu te considera o aventura si atat. orgoliul masculin nu ar accepta asa ceva. sau mai xsista varianta ca accepta orice doar ca sa nu te piarda...dar ala nu e barbat adevarat.

Postat pe 13 Iulie 2008 18:27
da poti iubi 2 barbati odata in aceeasi sit ma aflu i yo
symonyk_simo89
Postat pe 11 Septembrie 2008 20:54
ciao.. si eu aceeasi poveste..mai mult sau mai putin povestea difera, dar pe prietenul oficial il iubesc iar celalalt imi face inima sa bata.. intelegi? eu cred ca se poate prntru ca si o jumatate este alcatuita din 2 sferturi..sper ca vezi unde bat.. Si al meu , celalalt e departe..foarte departe.. Te inteleg perfect si in ceea ce priveste intrebarea iti spun da,se pot iubii doi o data
simona122
Postat pe 23 Septembrie 2008 17:39
scumpa mea pana la urma tot trebuie sa alegi..gandeste-te insa ce se va intampla daca iubitul tau cu care esti de 10 ani va afla din alta parte sau te va vedea sarutandu-te cu EL....cum va reactiona??este posibil ca intre tine si EL sa fie doar o atractie fizica care cu timpul va disparea...si iarta-ma ca iti spun dar daca EL este de acord sa te imparta cu altcineva,poate ca vrea de la tine numai sex si nimic altceva...trebuie sa faci o alegere

Postat pe 24 Septembrie 2008 08:51
Buna!E pt prima data cand scriu ceva de genul asta,dar sunt intr-o situatie fff urata si nu stiu ce sa fac.Am un iubit de un an,si un amant de cateva zile.Nu s-a intamplat nimic major cu amantul pt ca ne vedem doar la serviciu.Cu iubitul relatia a avut suisuri si coborasuri,dar in ultimul timp a inceput sa fie mai bine.Toptusi eu nu pot trece peste toate lucrurile pe care mi le-a spus si mi le-a facut in tot acest timp,si dragostea mea pt el a scazut considerabil.Nu stiu exact ce simt,dar la ideea ca nu am mai fi impreuna simt cum mi se rupe sufletul.Desi nu este o relatie benefica pt mine,in sensul ca nu am deloc libertate,am fost fortata sa rup prietenii,etc,nu pot sa renunt pur si simplu.Amantul pe cealalta parte este casatorit,in prag de divort,desi eu nu sunt f sigura ca este adevarat pt ca toti spun la fel,dar m-a facut sa constientizez simai tyare relatia nesanatoasa pe care o am.Nu avem comunicare,nu avem sex,nu avem prea mult timp petrecut impreuna,practic nu ne mai leaga decat amintirile si timpul.Stiu ca cu amant nu pot incepe o relatie adevarata pt ca este casatori.De aceea nu vreau sa ma despart de iubit si sa raman singura,ca nmai apoi sa-mi dau seama ca-l iubesc la fel de mult ca inainte.Sper sa imi poata da cineva o idee cat de mica pt ca sunt intr-un mare impas.Tin sa mentionez ca nicioadata nu m-au atras alti barbati si am fost fidela,tocmai din acest motiv am semne de indoiala asupra relatiei.

Postat pe 24 Septembrie 2008 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
INSIST!!!Barbatul BERBEC!!!!!!!!! 57 De la: dolceK 20 Iulie 2009 00:09
Mesaj de la fosta iubita. 7 De la: kudika_981694 10 Mai 2015 17:28
help 62 De la: franziska_eu 23 Decembrie 2011 13:30
ce insemna a insela ? 96 De la: creatzacreatza 13 Octombrie 2009 20:53
nu stiu p cn sa aleg...sunt 2 baieti in viata mea..!!! 29 De la: x_girl_rose 31 Iulie 2012 11:45