Setari Cookie-uri

e bine sa fii amanta

Hai mai draga France!! Pai ce jucam cum vor ei?
Ce masa? Ca doar suntem femei!
Jucam cum vrem noi!

Postat pe 20 Martie 2008 17:09
poate ca ai drepate dar trebuie sa ne facem adrese de mail in fiecare zi daca nu le place scrisul nostru si mai ales al meu ca decind nu am mai scris in rom sint un pic anagramata ne sterg conturile.pe siturile franceze nu o sa vezi asa ceva si daca au senzatia ca sari calul i_ti trimit un mesaj privat.oricum ma si amuza timpeniile scrise pe aici care sint de domeniul sfului dar uneori mai simti nevoia sa scrii s-au sa vorbesti in limba materna si asta e unul din motivele aparitiei mele pe aici.si alt motiv ar fi cel profesional deoarece ma ocup de psihoterapia strainilor si mai gasesti unele persoane care au o problema reala de viata nu baliverne.pe curind!

Postat pe 20 Martie 2008 17:25
ce-as lua-o de par pe fata asta daca ar fi adevarat ce spune. i-as smulge firele de par de pe cap si as tara-o in noroi. asta daca as fi sotia ''sefului de post'' ce scarbos suna. va imaginati cum arata ala? bleahhh. cum sa nu afle femeia mai ales ca sta intr-un sat??? aaaa sau isi tine lumea gura ca doar e vb de seful de post si o copila naiva, care stie defapt ca o foloseste pt sex. daca ei ii place,n-ai ce-i face. duca-se pan' s-o satura de p*** sefului. cred ca se simte tare mandra ca a ales-o pe ea. ce tampenie!!!macar ii da bani? :))

Postat pe 26 Martie 2008 19:10
si cand te gandesti ca sunt o groaza de femei care fac chestia asta!!!ca e sefu' de post, ca e sefu' sef...
acest tip de femeie si barbat distrug echilibrul unei familii ca nu pot sa si-o tina in pantaloni sau fusta.
ingrijorator e faptul ca sunt din ce in ce mai dese cazurile de genul asta! din pacate.ma mir cum mai suporta Dumnezeu omenirea asta!

Postat pe 27 Martie 2008 09:43
Tare sunt curioasa, cum te respecta ?chiar nu ai gasit unul,de seama ta?vezi ca daca te-ai invatat la "seful de post" mai gasesti din astia sa te"respecte"...popa din sat...vreunul de la primarie...ca deastea ca tine asa ceva cauta.Sa-ti fie rusine ca strici casa omului...stiti ca este o vorba....pana nu ridica coada....nimeni nu-i face nimic.....dar la 16 ani... si vai cu ditamai"seful de post"..si...Onnyta,ai dreptate,ne mai miram de ce ne da Dumnezeu atatea nenorociri!...gandeste-te bine..daca tot esti invatata la p***, cauta unul fara nici o obligatie................
ginetta
Postat pe 27 Martie 2008 16:53
nici nu vreau sa ma gandesc sa mi se intample mie sa fiu inselata si mai ales cu o pustoaica. nu stiu ce as face...depinde daca in acel moment as fi femeia calma sau femeia salbatica...oricum roata se intoarce

Postat pe 29 Martie 2008 10:24
cam greu sa imi imaginez cum mas comporta daca as afla ca sotul meu are o amanta. un lucru e sigur.nu as accepta.
sper sa nu se intample asta!

Postat pe 29 Martie 2008 13:29
scuipati in san... ptiu, ptiu! eu refuz sa ma gandesc, ca numai la gandul ca... ma apuca dracii. adica ce eu nu sunt suficienta???? habar nu am cum as reaciona... dar nu prea cred ca am ramane impreuna. da' hai mai bine sa nu ne gandim! si vorba loredanei: sunt o femeie, sunt un ideal...

Postat pe 31 Martie 2008 10:43
Doamne ce comentarii de doi bani!!!
Intrebarea era daca e bine sa fii amanta.
Normal ca voi, care sunteti maritate,nu sunteti de acord sa va insele sotii.
De ce dati vina pe amante?
Dati vina si pe soti pentru ca in cele mai multe cazuri ei abordeaza femeile si sa fim seriosi......nu-i ia nimeni cu japca,vin ei de buna voie si nesiliti de nimeni.
De fapt pe voi va intriga faptul ca tipa era combinata cu un coate goale,dar ce ziceati daca avea un miliardar care-i facea toate poftele si o ducea si ea bine?
preetybisha
Postat pe 26 Iunie 2008 12:06
Si eu sunt de parere ca vinovatul este acel sef de post, daca intr-adevar exista, el are o varsta si experienta de viata asa ca probabil nu i-a fost prea greu sa corupa o fata de 16 ani cu tot felul de promisiuni...

Postat pe 28 Iunie 2008 11:35
crezi ca este bine ce faci?parerea mea este ca nu este bine,cum poti fi amnata?vrei sa lasi un copil fara tata?cautati pe alcineva mai fata si lasa omul femei in pace ,ai si gasit pe cine:pe SEFUL DE POST

Postat pe 30 Iunie 2008 18:39
Nu cred ca suntem in masura sa judecam pe cineva,fiecare greseste in viata,daca fetei ii place sa fie folosita.......no comment.Dar sper sa se trezeasca la realitate oricat de mult ar respecta-o nu isi va parasi niciodata sotia ptr.ea asa ca..... .
blioju
Postat pe 30 Iunie 2008 19:24
Decat nevasta mai bine amanta!E penibil sa fii nevasta si toate stiti prea bine ca nu exista barbat insurat sa nu fii avut o relatie extraconjugala,iar daca credeti ca va este fidel ori sunteti in primii 2 ani de casnicie ori sunteti naive.Si daca nevestele ar stii ce va fac barbatii cu altele mmmmmmm cate pozitii noi,ce imaginatie au pt un cunnlingus pe placul partenerei cu cub de gheata in gurita,cum sa nu fie mai bine amanta?Si mai vine si remuneratia de amanta.So,fiti invidioase,tatze,vorbiti de rau amantele,otrepele ca pana ve treziti voi v-am f**... barbatii:)))Si sa nu-mi spuneti ca al vostru nu-i din asta ca deja rad zgomotos.Am vazut site-ul plin de 'cleopatre' din astea vai ca de-as afla ca ma inseala ce as face?Lol voi sunteti sigur victime.Amanta forever!
alias25
Postat pe 11 Iulie 2008 20:12
amantele vor devenii si sotii la un moment dat....ca roata se intoarce...

Inseli si vei fi inselat!
Si orice ati spune voi amantele, oricum barbatii se folosesc de voi, ca le dati ce vor, dar tot pe sotii le iubesc si le respecta cu adevarat si asta dintr-un singur si simplu motiv, sotiile le-au oferit ce voi nu le veti oferi niciodata, mostenitori, si sunt pt ei ce voi nu veti fi, mame pentru ai lor copii....in schimb voi ramaneti decat...amante = sex = destrabalare.
micky_ai
Postat pe 12 Iulie 2008 14:09
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Aishwarya_e
Postat pe 17 Iulie 2008 10:32
da de ce trebuie sa fie public faptul ca esti amanta lui x? indiferent ca e sef de post sau sef de stat. de ce nu poate fiecare sa pastreze pt el "chestiunile" de genul asta.
xtalida
Postat pe 18 Iulie 2008 08:53
Atata timp cat lumea se sesizeaza de amante,e interesata de acest subiect,amanta va ramane subiect de discutie.De aceea se cumpara reviste gen Story,Star etc.Lumea dintotdeauna,mai ales cei ce nu au alta ocupatie decat barfa,vor barfi intotdeauna cine cu cine se culca chiar daca e real sau nu.Va dati seama ca e in realitatea virtuala poate spune cine ,ce vrea,dar in realitatea cotidiana astfel de subiecte sunt la ordinea zilei.Am o vanzatoare la chiosc,par example,a carei sot o inseala de 15 ani,subliniez de 15 ani cu o tipa e drept mai tanara decat ea.Si plange zilnic si o face pe tipa in tot felul.Dar o intreb eu pe ea ,daca ai stiut de ce nu ti-ai salvat mariajul sau nu ti-ai continuat viata cu altul,dand divort de actualul.Nu ca aveam mostenitori,cum zicea una pe aici ,ca car ca mar,ei daca e asa,poftim de la viata lacrimi batai certuri,si pe mostenitori asisderea ii bate,iarasi lacrimi si durere si frustrari.Se merita?Unele zic ca da.Cineva trebuie sa perpetueze specia,altfel nu se poate,asa ca sotiile cu perpetuarea speciei,amantele cu orgasmele lor multiple.Mai hilar e cand amanta devine sotie si are aceeasi soarta ca exa.Exista un pret pt orice.Si nu de acum,de cand lumea si pamantul.
alias25
Postat pe 18 Iulie 2008 17:39
wtf ? ce de comentarii cu privire la o vrajeaja sheesh..

Postat pe 1 August 2008 12:44
De la: alias25, la data 2008-07-11 20:12:43Decat nevasta mai bine amanta!E penibil sa fii nevasta si toate stiti prea bine ca nu exista barbat insurat sa nu fii avut o relatie extraconjugala,iar daca credeti ca va este fidel ori sunteti in primii 2 ani de casnicie ori sunteti naive.Si daca nevestele ar stii ce va fac barbatii cu altele mmmmmmm cate pozitii noi,ce imaginatie au pt un cunnlingus pe placul partenerei cu cub de gheata in gurita,cum sa nu fie mai bine amanta?Si mai vine si remuneratia de amanta.So,fiti invidioase,tatze,vorbiti de rau amantele,otrepele ca pana ve treziti voi v-am f**... barbatii:)))Si sa nu-mi spuneti ca al vostru nu-i din asta ca deja rad zgomotos.Am vazut site-ul plin de 'cleopatre' din astea vai ca de-as afla ca ma inseala ce as face?Lol voi sunteti sigur victime.Amanta forever!

Mai- te contrazic;
Eu n-am relatii extraconjugale;
O fi gresit? Momeste-ma, poate-ti cedez ( si se confirma ipoteza ta de lucru! )
Si de aici- si povestea cu pozitiile ( toooot p-alea 101 vechi le stiu! )
Da`nu-i timpul trecut! he, he- cat timp crezi ca "faci fatza" unei vieti de "amanta"?
G_I_JOE
Postat pe 21 August 2008 15:16
aaaaaaa, voi nu sesizati ca, razand de ea si criticand-o, ii faceti trafic topicului, deci ii dati satisfactie.
"bravo"
Anissia27
Postat pe 21 August 2008 15:22
nu credeti ca...ar fi binevenit un.... ?
prea e...bizarerie...subiectul pus in discutie...
o zi placuta!!
ovidiu_42
Postat pe 5 Septembrie 2008 01:40
Chill out , fetelor, ca Lina nu mai exista pe forum...
emyia
Postat pe 5 Septembrie 2008 11:28
Sunt multi care inseala si asta e naspa. Dar de ce inseala? Pt k multi isi respecta sotiile si nu vor sa fak cu ele kestii (scarboase )kre le fac cu amanta. Asa k amantele sunt folosite, obiecte uzate...bleah
kris07
Postat pe 6 Septembrie 2008 00:51
E,hai ca te intepasi.Ce cauti in randul femeilor maritate,daca nu-ti convine?
flor38T
Postat pe 7 Septembrie 2008 00:04
presupun ca majoritatea aveti peste 15,16 ani..nu?chiar daca o fi adevarat sau nu ce a scris ea,poate ar fi trebuit un sfat de bine..s`o sfatuiti..avand in vedere ca e si de la tara..unde tot ce zboara se mananca..imi pare rau,dar asta e realitatea..Hai sa nu mai fim rele,ca nu cred ca ajungem nicaieri..
For_life
Postat pe 7 Septembrie 2008 18:15
esti atat de sigura ca amantele nu au ce ai tu? dar uneori barbatii duc si o viata dubla vis-a-vis de nevasta, si mai fac si copii cu amantele si au doua case, dar jucarii sexuale si pofete de neuitat le fac doar amantelor, sotiile sunt prea incuiate si imbuibate de sfaturi de l;a vecinele de bloc, de la matusi de la mame, de la prieteni, ca sa nu faci aia, sa nu faci aia si cand devenim sotii uitam de bietul barbat care are si el fanteziile lui sexuale, iar noi ne ascundem pana si de ale noastre ca sa nu le mai punem la socoteala pe ale lui... si atunci sedus si abandonat, indepartat de ce e pe acasa, cauta in alta parte. dar daca cea de acasa nu l-ar mai intampina acasa cu un suras de urs, cu bigudiurile in cap si cu o broboada, daca s-ar ascunde si ea in anumite momente, daca ar lasa mai mult mister in jurul ei si pe deasupra nu ar mai tine cont de sfaturile apropiatilor prietenilor si dusmanilor la un loc si s-ar comporta ca o doamna in societate, o amanta in pat si o desavarsita bucatareasa in bucatarie sa vedeti cum nu va mai lasa barbatii pentru altele. asa ca lasati-va de comentarii de vai ce urat e si demonstrati-le sotilor ca sunteti deasupra asteptarilor lor si nu va mai plangeti atata ca va lasa barbatul pentru amanta. de ce credeti ca o face? poate are o acritura acasa saracul de care s-a strapezit gura. iar cu amantel nu fac copii? baliverne si vise vezi Dumitru Tinu o viata dubla o viata intreaga... va sarut si va sfatuiesc sa va mai ganditi la comportamentul vostru si apoi sa aruncati cu pietre in geam la casa sefului de post sau a vecinei care vai... o face cu seful de post? uitat-va la barna din ochii vostri si apoi la paiul din curtea vecinului.
mitzura
Postat pe 10 Septembrie 2008 10:50
mitzura,tot o jucarie sexuala esti draga .un wc unde fac toti nevoile.asta e viata de amanta.

Postat pe 10 Septembrie 2008 11:27
ehheh cristina nu i chiar asa.Mitzura are dreptate pe undeva.Amantele sunt totdeauna mai castigate.Spun asta din punctul de vedere al fiicei al carei tata a avut o viata dubla in ultimii 25 de ani(da are amanta dinainte de a se casatori cu mama...long story),iar ea,amanta..a avut mereu parte de ce a fost mai bun,si m arefre aici la vorbe frumoase,iesiri si etc.Mama...spalat,calcat,curat...etc;si nu pt ca ar fi vreo acritura sau neingrijita....ci pur si simplu datorita faptului ca este....sotie.Nu m a tentant niciodata sa fiu amnata,desi stiu ca as duce o viata mai buna decat ca sotie,,,adik am cel mai bun exemplu....dar ..niciodata sa nu spui niciodata!
bebestrumph
Postat pe 10 Septembrie 2008 12:30
depinde de caz si de persoana.pacat ca mama ta a indurat din partea sotului asa ceva.trebuia sa paruie bine amanta .si apoi putea sa divorteze de el.

Postat pe 10 Septembrie 2008 12:35
Apropo de sefii de post,ca mari zmei au mai ajuns.Cunosc pe unul care are o amanta cu vreo 25 de ani mai mare decat el,iar madama,maritata a nu stiu cata oara,se lauda si-n stanga si-n dreapta cu relatia lor fara nici o jena,ba chiar e foarte mandra de ea.Ce parere aveti de asta?
annk48
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubesc un Rac capricios 19 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 23:14
Ori is eu nebuna ori este el 33 De la: the_O 27 Octombrie 2010 13:53
prinsa intre trecut si iubire.. 40 De la: kudika127260 16 Mai 2010 21:41
Amanta lu` tata 61 De la: kudika427839 7 Septembrie 2011 21:09
o mica povestioara 28 De la: kudika110674 28 Februarie 2010 11:03