Setari Cookie-uri

e bine sa fii amanta

astfel de femei sint panarame.cred ca au suferit mutatii genetice la cerebel!

Postat pe 10 Septembrie 2008 16:20
Ana Maria. .... psiholog....32


Tu esti sngura care poti raspunde la o astfel de intrebare..... Totusi, cred ca ar trebui sa te mai gandesti de......xxxxx ori la familia lui... un copil este la mijloc..... de fapt 2 cred.... tinand cont de faptul ca si tu esti minora....
In final, considerand ca este adevarat ce ai spus..... totusi, sfatul meu este sa-ti gasesti, dragutza ....un pusti de varsta ta.... cu siguranta ai ce invata...

Pa!!! pup....
POTCOVAR
Postat pe 10 Septembrie 2008 18:17
Nasa mea de cununie e o femeie cuminte,cu frica lui Dumnezeu,harnica,dar tare nefericita in casnicie.Si ea are o vorba "Decat o nevasta proasta,mai bine o c...a desteapta".Am ajuns la concluzia ca din perspectiva amantei vorba e buna,nu stiu cat de buna e din perspectiva familiei tipului.
Acum revenind la subiectul de fata,normal ca relatia e numai pt sex,pt asi demonstra sefu'de post cat de cocos e.Crezi ca ar fi interesat sa isi schimbe partenera,avand in vedere ca,copilul care exista se presupune ca e rodul unei iubiri?
claudea69
Postat pe 10 Septembrie 2008 18:33
parerea mea personALA fetitzo...nu mai destrama casele oamenilor..punete pe maritat cu unu de teapa ta ca te rad curcile breeeee...offfffffffff esti rasuflata rau dc accepti sa te culci cu un om peste 45 de ani ....ai putulica tanara acum dar mai incolo nu o sa te mai vrea nici sefutzu de post ...o sa vrea alta de 16 ani...si tot ASHA.....SI O SA RAMAI
love4you
Postat pe 23 Octombrie 2008 16:40
love4you
Postat pe 23 Octombrie 2008 16:41
16 ani??????? dumnezeule!!! te-as intreba ce a fost in mintea ta, dar dupa ce ai postat imi dau seama ca nu ai!!!!
catch_a_fire
Postat pe 29 Octombrie 2008 21:42
eu,desi sunt casatorita,nu as avea nimic impotriva amantei...ma gandesc ca barbatul meu e vinovat(in primul rand)...bine,nu zic hop pana nu sar,poate as spurca-o si pe ea un pic...dar fara violenta...ca ea nu e vinovata ca boul meu se da la ea si nu se multumeste cu ce are acasa...
ca nu e nimeni mai vinovat ca un barbat,sau o femeie care inseala ...si pana la urma...de ce sa se gandeasca altii la copiii mei,daca eu nu-s in stare(ca nu te gandesti la copil,ii strici casa etc?)
si va spun clar...amantele chiar sunt mai castigate,ca noi,nevestele ii spalam,ii calcam,avem grije de copii si ei...SE DISTREAZA CU AMANTELE!
CA ASA E VIATA!bine,e spus in general,ca nu orice barbat pleaca dupa prima fusta....cel putin o perioada!
mary_ct
Postat pe 4 Noiembrie 2008 10:37
e bestiala ideea!

Ioana_preda22
Postat pe 5 Noiembrie 2008 22:12
De la: Ioana_preda22, la data 2008-11-05 22:12:39e bestiala ideea!



oferte , ceva!!?

Postat pe 5 Noiembrie 2008 22:28
eu cred ca persoana care a pus asta pe forum a vrut sa faca o gluma....nu cred nici o iota din poveste....
mkdisk
Postat pe 10 Noiembrie 2008 14:03
Imi cer scze,esti naiva,totul e posibil in viata.
flor38T
Postat pe 12 Noiembrie 2008 00:06
nu naiva...e de la tara...poate acolo e la moda=))
em_alexa
Postat pe 12 Noiembrie 2008 00:16
De la: pollypolly, la data 2008-11-12 00:06:18Imi cer scze,esti naiva,totul e posibil in viata.

eu nu zic ca nu ar fi posibila chestia cu amanta, asa ceva se intampla in viata.eu am zis ca nu cred povestea pt ca nu cred ca aia ar avea atata minte incat sa scrie pe forum.poate e cineva care a vrut si el/ea sa posteze un subiect pe aicea.poate e barbat????cum ati zis si voi, totul e posibil in viata.nu am incredere.
mkdisk
Postat pe 13 Noiembrie 2008 08:35
cat despre intrebarea daca e bine sa fii amanta, eu zic ca nu.imi e mila de asemenea persoane, pentru ca in general barbatii au o amanta pentru distractie.sunt atatea amante pe care le-au pacalit barbatii de nu stiu cate ori ca se insoara cu ele, dar totusi aia nu s-au despartit de sotii.de ce?pentru ca legatura cu familia e mult mai puternica.amanta e pt distractie.cine ar putea suporta sa stea cu un om casatorit, sa astepte sa vina dupa nu stiu cat timp, sa nu poata oficializa relatia, sa se ascunda tot timpul, etc.daca ambii au consimtit sa fie doar o aventura, fara sa le afecteze familia, e ok.dar daca amanta vrea mai mult?plus ca strici casa omului....nu e bine pt ca e o viata traita in minciuna.se bazeaza pe minciuni, pe ascunzisuri.daca e ceva onest, adica exista sinceritate de ambele parti, e mai bine.ceea ce urasc cel mai mult la asemenea chestii si in relatii in general este MINCIUNA.
mkdisk
Postat pe 13 Noiembrie 2008 08:46
mkdisk .imi cer scuze.ai o casnicie fericita?

Postat pe 13 Noiembrie 2008 08:51
De la: nives, la data 2008-11-13 08:51:54mkdisk .imi cer scuze.ai o casnicie fericita?

eu zic ca da
mkdisk
Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:29
si vreau sa mai zic ceva:chiar daca nu ar fi o casnicie fericita, trebuie sa existe onestitate intr-o relatie.daca el si-a gasit pe alta, sau eu pe altul, tre sa spunem asta.daca a avut o aventura cu cineva, trebuie sa imi spuna.oricat de rau este ce a facut, daca minte sau se ascunde de mine...bye bye forever.nici respect macar nu mai e posibil.apreciez sinceritatea la o persoana.URASC MINCIUNA.
mkdisk
Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:35
imi este mila de amante pentru ca accepta statutul asta injositor.cine ar suporta sa fie a doua in viata barbatului?sa nu aiba un statut social definit?sa se ascunda tot timpul....ati citit cum s-a exprimat cel/cea care a deschis topicul?....ma indoiesc tare tare ca povestea e verosimila in cazul persoanei care a scris-o....
mkdisk
Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:47
Atata timp cat nu stii nu suferi nu?..."eu cred k da"...dar el ce crede?...
Cine are ce-i trebe acasa nu cauta in vecini,,,cine nu CAUTA...firesc si normal...cauta si tu...s-a legalizat divortul...




Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:47
De la: Themis2008, la data 2008-09-10 11:27:41mitzura,tot o jucarie sexuala esti draga .un wc unde fac toti nevoile.asta e viata de amanta.


De unde stii?...Mai unele-s chiar mortale...
Ai ce-ti trebe...STAI CALMA...esti in calduri...iti postezi tot felul de poze pe tot felul de siteuri si astepti sa fii contactata...dk e unul urat sau si mai rau urat si sarac...zici ce zice Themis mai sus...dk are bani...ai prins pe D-zeu de-un picior...atunci nu mai conteaza asa mult infatzisarea...
Dk n-am dreptate uitati-va pe la profile...ce nu poti discuta pe forumuri dk n-ai poze sexi...in rochitze..in tot felul de pozitzii...mai goale sau mai imbracate...?
HAI SA FIM SERIOSI...cine-o cere...o cere rau de tot...si kulmea mai si critica pe altii :-j...e mortala treaba nu...?...

Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:05
De la: SexyG, la data 2008-11-14 11:47:51Atata timp cat nu stii nu suferi nu?..."eu cred k da"...dar el ce crede?...
Cine are ce-i trebe acasa nu cauta in vecini,,,cine nu CAUTA...firesc si normal...cauta si tu...s-a legalizat divortul...




mai omule...noi avem o rel fericita impreuna, ne iubim, nu m-a inselat nu l-am inselat.nu am vrut sa ma dau mare sau nu stiu ce....nu toata lumea e la fel de fericita ca noi.nu stiu dak cu mine vorbeai....
mkdisk
Postat pe 14 Noiembrie 2008 16:57
conteaza, in cele din urma, sa fii OM adevarat, in orice situatie te-ai afla....nu judec pe nimeni, depinde de la caz la caz.
mkdisk
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:00
ce voiam sa zic este ca e o situatie injositoare sa fii amanta...sa fii a 5-ea roata la caruta......sa nu fii pe 1 loc in viata celuilalt...e ceva foarte trist...si trebuie sa avem demnitatea de a rupe asemenea relatii si de a rupe cu orice persoana care ne umileste si injoseste...pai cum sa permitem asa ceva, sa fim mereu pe locul 2?
mkdisk
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:04
De la: lina17, la data 2008-03-19 14:10:43de aum jumatate de an sun amanta sefului de post din sat, el are familie si o fetita de doi ani, cum credeti simte ceva pentru mine sau e pur si simplu pentru sex, el ma respecta si imi da sfaturi dar.......nu stiu cum sa aflu daca ma iubeste poate stiti voi!!!!!!!!!?????????



chiar ma lasat fara cuvinte,zau,sa mor daca stiu sa mai zic ceva.
Alexandra09
Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:27
oameni buni, lasati oamenii implicati in alte relatii in pace...fetele astea chiar nu gasesc un baiat dragut si liber?iar barbatii liberi....nu gasesc si ei o fata draguta si libera....ce va trebuie complicatii din astea?
mkdisk
Postat pe 18 Noiembrie 2008 11:39
vai ...............fugi cat inca m-ai poti nu intra intr-un paienjenis din care sa nu m-ai stii cum sa iesi..........nu te iubeste stai linistita..............tu vei avea de suferit.pe el il doare.......la baston......nici acolo :)):))

Postat pe 18 Noiembrie 2008 21:40
la mijloc este doar distractie. altceva.....NIMIC!
si daca tie iti place sa stai asa, stai, dar timpul trece, si te vei trezii fara nimic.
mentoss07
Postat pe 23 Noiembrie 2008 10:43
De la: lina17, la data 2008-03-19 14:10:43de aum jumatate de an sun amanta sefului de post din sat, el are familie si o fetita de doi ani, cum credeti simte ceva pentru mine sau e pur si simplu pentru sex, el ma respecta si imi da sfaturi dar.......nu stiu cum sa aflu daca ma iubeste poate stiti voi!!!!!!!!!?????????
pai noi de unde sa stim?fato dar barbat liber n-ai gasit
kassandry
Postat pe 10 Decembrie 2008 01:28
ce voiam sa zic este ca e o situatie injositoare sa fii amanta...sa fii a 5-ea roata la caruta......sa nu fii pe 1 loc in viata celuilalt...e ceva foarte trist...si trebuie sa avem demnitatea de a rupe asemenea relatii si de a rupe cu orice persoana care ne umileste si injoseste...pai cum sa permitem asa ceva, sa fim mereu pe locul 2?

Pt myndsk!:
Oare!!???...este chiar atat de injositor si trist sa fii amanta??...ca esti a 5-a roata de caruta, bla, bla , bla....dar tu ti-ai pus intrebarea , ca nevasta , a cita roata de la caruta esti, cind el are o amanata sau chiar mai multe.... si tu esti doar in postura de "nevasta" sau mai bine spus "femeia de serviciu " sau "femeie in casa" care spala, calca, face de mancare si mai creste 1 sau 2 copii??....el vine se schimba
, se imparfumeaza si pleaca, spunind ca are afaceri .....sau alte treburi?...si asta o spun din postura de fosta nevasta si actuala amanta!
Deci am trecut prin ambele experiente!
Pererea mea este ca mai bine sa fii amanta decat nevasta!
ella_688_2008
Postat pe 20 Decembrie 2008 21:51
cind ai ales aceasta postura la ce te gindeai?ai oare demnitate?...nu iti poti gasi un partener..de ce sa te bagi intr'o famile?mai ales daca la mijloc mai este sh vreun copil...ce ai fi fakut tu daka in familia ta s'ar fi bagat vreo tipa?pune'te in situatia bietei femei...e clar ca nu e vorba de iubire exclusiv doar de sex''''e sh el vinovat ......te'as sfatui daca a ramas vreun pik de demnitate in tine sa il pareseti ..urmeaza'ti calea...')
aleera
Postat pe 20 Decembrie 2008 21:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa scap de cosmaruri? 8 De la: Micaell 29 Martie 2011 12:15
captiva intre doi... 5 De la: BogdanPaul 27 Februarie 2009 06:24
care actualul sau fostul? sau nici unul? 14 De la: _oktober_ 30 Iulie 2009 11:58
imi vreau iubirea inapoi!!!! 7 De la: anda_a 10 Noiembrie 2009 23:42
ceva sfaturi? 6 De la: Lucia38 5 Septembrie 2009 12:32