Setari Cookie-uri

cum sunt femeile islamice in intimitate ?

Si voiam numai sa va mai spun ca niciodata o persoana care atrage atentia asupra greselilor de scriere sau de gramatica nu o face pentru ca nu ar avea nimic de spus, ci pentru ca este iritata de ceea ce vede scris.Am mai spus si cu alte ocazii, gramatica e pentru toata lumea, dragelor.
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 10:16
TOTAL de acord cu cea ce a scris wolfy!!! Si la fel, de acord si in legatura cu gramatica
oana81
Postat pe 2 Iunie 2008 12:08
foarte frumos si educat din partea ta....:"adriane,shada,boscuta si altele ca ele,au venit asa cum au plecat..."....nu au plecat ca nu au avut ce sa zica...ci pur si simplu lipsa voastra de respect le-au speriat...

Postat pe 2 Iunie 2008 12:15
pe cineva care vrea sa spuna ceva intr-adevar.. nu il poate speria nimic! Uita-te la tine.. :) esti cel mai bun exemplu.
oana81
Postat pe 2 Iunie 2008 12:23
hahahahah ce haioasa esti wolfy..cika needucata si prost crescuta,draga mea cu voi se merita sa vb vulgar dk u asa zici ca vorbesc , dar ma rog in fata mariilor voastre tot omul e prost crescut ,needucat etc numa voi sunteti geniile , minti luminate...damn..inteligente artificial pot spune,cine stie ce-i de capul vostru in real si veniti aici si va dati mari gramaticiene si intelepte , scutiti-ma de replicile astea care ma lasa rece..mai rugati-va pt sufletul vostru macar ala sa fie curat daca mintea va este imbacsita bleah
susu
Postat pe 2 Iunie 2008 12:41
iar in legatura cu,cuvantul troglodit exact asa am vrut sa va spun ,nu am ce corecta stiu foarte bine ce vorbesc!
susu
Postat pe 2 Iunie 2008 12:44
mai susu.. nimeni nu are ceva in mod direct cu tine.. doar ca ai cazut putin ca.. musca in lapte! Si sa nu te superi, pt ca nu o spun cu rautate. Sunt discutii care au loc de luni intregi, nu ar trebui sa te bagi tu, care nu ai habar de ce si cum s-a ajuns la aceste discutii si schimburi de replici acide. Nimeni care ar fi stiut despre ce e vorba nu i-ar fii luat apararea cleopatrei! din aceasta cauza esti ,,de banuit,, .. in fine.. cat despre faptul ca ,, ne dam mari gramaticiene si intelepte,,.. daca nu ar fii CEVA in capul nostru si in realitate.. nu cred ca ar fii ceva nici pe-aici. Si exact cum spune wolfy.. rusine sa le fie celor care sustin ca au terminat scoli si scoli, dar habar nu au de notiunile elementare. Rusine mincinosilor, nu celor care incearca sa scoata adevarul la iveala. Mie una mi se pare rusinos sa nu stii scrie corect in limba ta materna
oana81
Postat pe 2 Iunie 2008 12:57
nu e rusinos sa nu stii anumite lucruri.. dar e rusinos sa fii mincinos. Parerea mea
oana81
Postat pe 2 Iunie 2008 12:58
Draga Cleopatra, utilizatoarele pe care le-am mentionat nu au fost speriate de lipsa de respect a cuiva, pentru ca eu nu-mi amintesc sa le fi jignit vreo persoana. In schimb parca imi amintesc ca Boscuta a suparat destula lume cu modul ei neelegant de a se exprima.( neelegant e un eufemism, mind you!) Persoanele in cauza s-au speriat in fata argumentelor. Si legat de educatie, iti spun inca o data ca nu e prezenta intr-un grad ridicat la tine.
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:09
Susu, CHIAR esti needucata si prost-crescuta(exprimarea pleonastica e intentionata). Te exprimi folosind cuvinte vulgare pe care le adresezi unor persoane care nu ti-au facut tie PERSONAL nimic, nu aduci nici un fel de argument ca sa-ti sustii spusele, si in general expui o atitudine de "Ba pe-a matii!"(ca sa folosesc o zicere ce-i place foarte mult lui CTP). Apoi, eu am vazut foarte multe fete de pe aici ca stiu sa scrie corect romaneste, ca au cunostinte aprofundate intr-un domeniu, ca-si pot organiza ideile conform logicii,ca nu folosesc cuvinte injurioase, ceea ce mie mi se pare ca le plaseaza destul de departe de epitetul "troglodit". Acum judeca cum esti catalogata TU de comportamentul expus pe forumul Kudika. Oricum, nu am de gand sa-mi mai bat capul cu tine. Ma intereseaza disputele, nu contrazicerile stupide de genul "Eu am dreptate! Ba nu, eu am dreptate!" - singurele in care te poti implica. Si evident ma intereseaza femeile destepte. Asa ca eu una prefer sa discut cu troglodite ca Oana, Janice, si alte fete care evident ca nu se pot ridica la nivelul inteligentei, culturii si rafinamentului tau.
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:20
oana, fiecare posteaza unde vrea si isi spune parerea, nu conteaza de cand se discuta acest subiect. totusi e de inteles ca esti putin invidioasa pe celelate fete... si fetelor, lasti-o mai moale cu certurile. nu faceti decat toata ziua buna ziua sa va luati una de alta...observ ca nu se prea disuta la subiect dar noh. si inca ceva, nu stiu c naiba aveti de impartit cu cleopatra, nu vreau sa-i iau apararea dar am observat ca peste tot va luati de ea, lasati-o fratilor sa-si expuna parerile ce naiba.
Nazira
Postat pe 2 Iunie 2008 14:26
Si Cleopatra, sa stii ca in limba romana si nu numai, acordul dintre subiect si predicat e foarte important, atat de important incat daca nu stii sa il faci esti condiderat agramat(a). Asa ca n-ar trebui sa te mire ca unii oameni nu suporta sa auda sau sa vada scris asa ceva, si simt nevoia imperioasa de a corecta greselile. Traiasca cei care stiu sa scrie si sa vorbeasca corect in limba materna!
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:26
aha, sa inteleg ca ati trecut de la cleopatra la susu, interesant.
susu te sustin.
Nazira
Postat pe 2 Iunie 2008 14:29
Nazira, mie nu mi se pare ca Oana ar avea de ce sa fie invidioasa pe alte fete. Este una dintre persoanele care m-au impresionat cel mai mult pe forumul asta, iar eu nu sunt usor de impresionat. Sigur ca oricine isi poate expune ideile, insa argumentat. Si nu poti avea pretentia sa fii respectat(a) cand minti in mod evident. Pacat ca nu stii disputa legata de pozele Cleopatrei de la nunta si cele din albumul "Frumusete si modestie". Si oricum, daca toate fetele de pe aici "se iau"(cum spui tu) de Cleopatra, nu te gandesti ca intr-adevar exista un motiv pentru asta?
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:31
Bravo, ai si de ce sa o sustii pe Susu, alias Cleopatra. You're of a kind.
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:32
fara cuvinte hahah "alias cleopatra"
simonik520
Postat pe 2 Iunie 2008 14:33
Susu, mintea mea nu e imbacsita, e plina de carti citite, ma dau mare cunoscatoare de gramatica pentru ca stiu despre ce vorbesc, si daca te intereseaza atat de mult ce sunt eu in realitate, ei bine, nu am nimic impotriva sa afli. Predau romana si engleza la diferite scoli particulare, adica sunt profesoara. Ocazional si traducatoare. Cred ca mintea mea contine putin mai mult decat a ta.
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:38
Susu, mintea mea nu e imbacsita, e plina de carti citite, ma dau mare cunoscatoare de gramatica pentru ca stiu despre ce vorbesc, si daca te intereseaza atat de mult ce sunt eu in realitate, ei bine, nu am nimic impotriva sa afli. Predau romana si engleza la diferite scoli particulare, adica sunt profesoara. Ocazional si traducatoare. Cred ca mintea mea contine putin mai mult decat a ta.
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:38
fetelooor nu mai fiti rele acuma ce credeti ca,Cleo si-a facut nush cate id-uri sa se apere?eu cred ca se poate apara si fara masca.App wolfy, Susu e colega mea nicidecum Cleopatra.Numai bine
simonik520
Postat pe 2 Iunie 2008 14:40
Whatever you say
beyonce_indragostita
Postat pe 2 Iunie 2008 14:41
:))) mai nazira.. din cate vb nu prea intelegi ce e de inteles.. asa ca nu are rost sa incepem noi 2 o discutie.. totusi, daca imi dai macar 1 motiv, din orice punct de vedere, pt care eu as putea fii invidioasa pe oricare fata de pe acest forum.. am sa fiu de acord cu tine. Dar iti spun eu ca te inseli. Asa ca nici nu te chinui sa cauti, ca te obosesti degeaba. Cleopatra isi cauta aceste situatii, singurica, pt ca de cate ori o prindem cu minciuna, in loc sa renunte sau sa recunoasca, se afunda mai tare in minciuni. Asa e ea, nu avem ce-i face.. pacat de ea. Si pacat de oamenii ca ea.
oana81
Postat pe 2 Iunie 2008 14:47
buna fetelor:)am o idee.ce ar fi sa se mute de tot cleo,si fetele astea musulmane,pe site urile despre religie?ca tot sunt logate si acolo,nu?!oricum nu se vor intelege cu nimeni de aici..asa ca nu nteleg ce cauta..si vb de site ul islamulazi,si rasarit(si care naiba o mai fi...!!!)pe cuvant am fost socata sa vad ce spun fetele acolo..mai ales una,care zicea ca ea n are nimic impotriva daca sotul isi mai ia o nevasta...din contra,daca are bani sa le intretina pe amandoua,a zis ca se duce chiar ea si i o alege...!lol:)))))chiar sa intrati sa vedeti ce aberatii scot..te doare capul!

Postat pe 2 Iunie 2008 14:54
luna..asta este pura discriminare....zau.Kudika este strict pentru femeile crestine, educate, romance, etc? ce alte atribute ar trebui sa mai aiba? Un anume numar de genti si o anume culoare a ochilor ?

Postat pe 2 Iunie 2008 15:11
pe toate topicurile astazi circula ala cu,coarne.la papucei ma injura o amica,la cariera ma inteapa lumea,anagramata sint si eu dar ce vad aici depaseste umila mea imaginatie.tot omul se inteapa ca de este normal dar de la a te intepa si a spune astfel de rautati este cale lunga.asta se numeste hartuiala si daca cineva ar putea gindi ce se poate intimpla dincolo de asta..........nu mai scriu ca oricum nu are rost.

Postat pe 2 Iunie 2008 16:03
Mama si acilea cearta :))) Deja ...m-am suparat..pe voi ..ia-te una si de mine..ca tare mi-e dor si mie sa zic una si alta..Oana ..mi-e o ciuda pe tine fata mea...nu-ti zic...rochia aia cu buline rosii ..o imita atat de mine pe a mea... :))) Francia ..hartuiala??? Le dam in judecata mama... :))) Numai numai sa ne mai certam si noi aiurea-n tranvai ..fara nici o noima asha :))) Hai ..ne auzim...poate ne si certam un pic ...care se ofera :)))
mia_mia
Postat pe 2 Iunie 2008 16:35
auzi draga muslim,discriminare faceti si voi,va cunosc f bine.nu aveti prietene de alta religie..chiar daca spuneti ca aveti..pt ca nu aveti ce discuta cu ele..pe voi va intereseaza sa vb de islam,nu??si atat timp cat sunteti de acord cu islamul,suteti de acord ca femeile care nu poarta val sunt c...*.chiar va cunosc f bine...sunt satula de voi.am incercat sa am o prietena musulmana,si in fata mea era f politicoasa,si cand se intalnea cu alte prietene vb f urat de mine,proasta nu stia ca eu inteleg...nu stiu de ce si atata interes pt regres...viata ar trebui sa mearga inainte,sa evolueze,nu ne intoarcem in timp..

Postat pe 3 Iunie 2008 11:13
auzi draga muslim,discriminare faceti si voi,va cunosc f bine.nu aveti prietene de alta religie..chiar daca spuneti ca aveti..pt ca nu aveti ce discuta cu ele..pe voi va intereseaza sa vb de islam,nu??si atat timp cat sunteti de acord cu islamul,suteti de acord ca femeile care nu poarta val sunt c...*.chiar va cunosc f bine...sunt satula de voi.am incercat sa am o prietena musulmana,si in fata mea era f politicoasa,si cand se intalnea cu alte prietene vb f urat de mine,proasta nu stia ca eu inteleg...nu stiu de ce si atata interes pt regres...viata ar trebui sa mearga inainte,sa evolueze,nu ne intoarcem in timp..

Postat pe 3 Iunie 2008 11:13
Mai mai mai ..fetelor ..ati luat-o razna..pai va dati cu capu de ...ceva tare oricum ...:)) Cica posteaza astea ..musulmancele..numai despre religie..pai si voi unde raspundeti mai fetelor?? raspundeti numai pe acolo :)) Wolfy ..multe nu le inteleg nici eu ..dar asta cu traitu tau cum vrea ea..sau cum vor ele..deja e prea de tot..si-a zis fata o parere..cine o crede bine ..cine nu ..nu ...V-am mai zis ca filozifeala asta pe teme religioase sunt de prisos.. e fiecare cu pi..da masii ...mai pe romaneste.. Si de ficare data ..zice topicu una ..noi raspundem altceva ..Daca se referea mandra cu intrebarea la intimitatea caminului, intimitatea teritoriului tarii de provenienta...la intimitatea muncii lor ..:)))va mai intelegeam ..dar asha.!??!! Eu am o prietena ..turcoaica...super de treaba..fara valuri si fara matanii .. fara 7 sotii(surori) pe langa ea..si asha mai departe..n-o face lucru asta nici mai putin buna..nici mai buna ca altele..offff
mia_mia
Postat pe 3 Iunie 2008 12:27
wolfy ITI DAU DREPTATE % SUNT INDOCTRINATE!!DAR RAUUUU!SI FARA CALE DE INTOARCERE.CULMEA,CA LE SI PLACE...ASTA E PARTEA MAI NASOALA..CA LE PLACE SA FIE SCLAVE PT NISTE CURVARI...E TRIST CE SE INTAMPLA...DIN CAUZA FEMEILOR DE GENUL ASTA.

Postat pe 3 Iunie 2008 14:44
DA SI EU RASPUND TOT PT ASTA..NU LE LAS IN TARA MEA SA DICTEZE RELIGIA LOR FANATICA!CA ASTA ESTE ISLAMUL..PRODUCE FANATICI CARE IN NUMELE LUI ALLAH OMOARA PE ORICINE!NU E NORMAL SA ACCEPTI SA FI A DOUA SAU A 4 SOTIE..CUM POTI ACCEPTA ASTA?NU INTELEG SI BASTA!!!

Postat pe 3 Iunie 2008 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nelamurire... 3 ore de preludiu, mangaieri si sarutari fierbinti dar fara sex. Why? 67 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:27
din iubiti am devenit amanti ocazionali 63 De la: simonaj 2 Iunie 2013 01:12
cum ar agata femeile un barbat? 460 De la: ocgiogi 22 Aprilie 2010 20:40
De ce atitea certuri? 39 De la: soraderazboi 2 August 2010 11:36
Are rost sa folosesim pilula de a doua zi? 9 De la: kudika509595 19 Februarie 2012 13:58