Setari Cookie-uri

Regenon

buna Cristiana ai tinut regim cu regenon sau vrei sa ti? pt ca ma intereseaza ca eu acuma sunt la a 5 zi si vreau sa stiu cum a decurs la tine.
kudika470267
Postat pe 7 Decembrie 2011 13:17
Buna. Am luat reg 3 ani fara intrerupere si as mai lua daca as avea..De anul trecut din decembrie nu am mai putut face rost de reteta cu regim special.Am slabit in 3 sapt 13kg si m-am mentinut fara a ma infometa. N-am avut niciun fel de neplaceri, dimpotriva. Chiar aveam mai multa energie si invatam mai repede.Acum, dupa un an pauza am pus 1 kg...atat! in schimb ma infometez, recunosc si sunt mult mai agitata.deci eu sunt PRO regnon, chiar daca altii au scris contrariul pe forum. Sa nu iei seara...ultimasa fie la maxim ora 6, daca vrei sa dormi:)
kudika442194
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:23
Acum la 1.64 am 51 kg .
kudika442194
Postat pe 7 Decembrie 2011 15:27
si eu ma simt foarte bine dar adrevaru ai ca nici nu prea manca ,vreau sa ajut antr-un fel si eu dar mi.e mai usor cu el sa nu mananc ca ma ajuta si el.ma m.ai apuca cateodata foamea dar nu mananc doar supa sau o cana de lapte ,masa principala ai dimineata .si iau dimi anainte de masa cam pe la 9 si ultima cam pe la 2,3 nu iau mai multe.si eu vreau sa tin cura doar de 2,3 luni nu mai mult.pt ca nu vreau sa devin dependenta.iar dupa o sa am grija cum mananc.
kudika470267
Postat pe 7 Decembrie 2011 19:26
nu vreau sa mai conversez pe forum....ti-am dat id si facebook.Vb acolo. Da-mi "invite"
kudika442194
Postat pe 8 Decembrie 2011 19:39
Eu stiam de la o prietena care este asistenta ca Regenonul este foarte periculos pentru organism. Eu am mers la nutritionist si mi-a recomandat o dieta personalizata si pastilele slim&fit. Ma simt bine si am slabit in jur de 2 kilograme pe saptamana. Bineinteles merg si la fitness de 2-3 ori pe saptamana, in functie de cum imi permite timpul.
GeorgianaBB
Postat pe 10 Decembrie 2011 19:59
da asa este ,e foarte periculos mi sa spus cand mi la scris ca e periculos si ce poate sa ami afecteze si chear sa ma simt rau de la el si sa nu al pot bea.dar iam zis ca ami asum raspunderea ,si mi.a scris numa o cutie sa vada cum ami merge si ma simt foarte bine,am deja 8 zile si am slabit 5 kg.dar tin si dieta.si iam zis sa ami mai faca o reteta si luna viitoare.
kudika470267
Postat pe 11 Decembrie 2011 14:37
Fetelor daca vreti sa slabiti (si sunteti sanatoase)luati cu incredere Regenon.2-3/zi atat timp cat va simtiti ok.Pe mine m-a ajutat mult,am slabit cam 22 kg,dar in 2 ani,am pus inapoi cam 6 si am inceput din nou cu REGENON.L-am intrerupt pt ca m-am operat de chist la ovar,il aveam inca inainte de a incepe sa iau Reg.Specific sa nu creda unele pers ca am facut chist de la REG.Succes.Ce va mai recomand eu,(sunt si ing chimist)e sa vorbiti cu medicul dvs de familie sau cu un alt medic endocrinolog.
kudika105168
Postat pe 15 Decembrie 2011 16:02
eu am slabit an prima sapt5 kg,iar maine se anplinesc 15 zile de cand al iau si ma voi cantari sa vad cat am.dar nici nu prea am mancat doar salata ,fructe si supa de varza,carne de pui etc.dar nu mi.a disparut an totalmente foamea.spunetim voua va disparut? pe unele le.am auzit zicand ca mancau normal si chear mai mult inclusiv dulciuri,eu de cand am anceput nu am baut sucuri ,apa minerala,dulciuri iar de multe ori ma lua foamea si nu mancam .dar ce vreau sa specific este ca an prima saptamana nu am avut pofte de mancare deloc iar dupa am anceput sa am.bine dar nu chear ca si anainte.mai vreau sa iau anca 15 zile iar dupa nu stiu ce sa fac sa ma opresc sau nu ,voi ce ziceti?vreau un sfat va rog.v .am pupat
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 11:01
Doamne, disperate sunteti, miscati-va fu ndul si faceti miscare...nu va mai infometati ca oricum nu slabiti...pt.ca sunteti disperate..."de ce ti-e frica nu scapi"
faith742011
Postat pe 16 Decembrie 2011 12:52
N-am sa va inteleg niciodata. Daca pastilele fac minuni, la ce dra*cu mai tineti dieta? Sau daca tineti dieta, la ce dra*cu mai luati pastile?
ilumax_76
Postat pe 16 Decembrie 2011 12:58
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 12:58:02N-am sa va inteleg niciodata. Daca pastilele fac minuni, la ce dra*cu mai tineti dieta? Sau daca tineti dieta, la ce dra*cu mai luati pastile?
pt ca si pastilele te ajuta sa nu mai ai pofta de mancare si daca eu sunt o persoana care sa angrasat dupa o sarcina si nu e usor sa devi la kg de dinainte adica 50 care le.am avut eu nu cred ca trebuie sa dracuiesti si sa faci spume la gura ca tinem dieta si luam si medicamente.iar eu am cerut parerea celoc care au folosit aceste medicamente si nu celor caer isi fac cont si spun parerea doar de a se afla in treaba.
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 15:12
De la: faith742011, la data 2011-12-16 12:52:24Doamne, disperate sunteti, miscati-va fu ndul si faceti miscare...nu va mai infometati ca oricum nu slabiti...pt.ca sunteti disperate..."de ce ti-e frica nu scapi"
prima data ar trebui sa antrebi asa: dar nu aveti timp sa mergeti la sala sau sa faceti orce miscare sau ce sa intamplat de sa apelat la aceste medicamente ati ancercat orce?nu ca sunteti disperate,si mia.si dori foarte mult sa am timpul tau ca sa ma pot duce si eu la sala,nu din cauza serviciului ci din cauza ca am un copil care el nu se deslipeste de mine nici dk ma duc pana la magazin.dar ce sa intelegeti voi aceste lucruri .numa stiti sa dati comentari asa aiurea ,puteai sa spui si frumos si daca nu ai luat aceste medicamente abtinete.
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 15:19
Multe persoane considera ca daca iei pastile este ca si cum ai compensa faptul ca nu poti face sport din cauza lipsei de timp. Nu este deloc asa. Eu urmez o dieta personalizata data de nutritionist, merg la fitness de 2 ori pe saptamana si iau si pastilele slim&fit. Inainte sa iau pastilele slabeam sub 1 kg/saptamana, de cand le iau am slabit 1,5 - 2 kg/saptamana. Bineinteles, acum depinde si de organism.
DariaMih
Postat pe 16 Decembrie 2011 15:30
De la: DariaMih, la data 2011-12-16 15:30:11Multe persoane considera ca daca iei pastile este ca si cum ai compensa faptul ca nu poti face sport din cauza lipsei de timp. Nu este deloc asa. Eu urmez o dieta personalizata data de nutritionist, merg la fitness de 2 ori pe saptamana si iau si pastilele slim&fit. Inainte sa iau pastilele slabeam sub 1 kg/saptamana, de cand le iau am slabit 1,5 - 2 kg/saptamana. Bineinteles, acum depinde si de organism.
eu nu m-am referit la faptu ca dk eau pastile de slabit compenseaza ca nu fac sport,eu am un organism care anainte dk nu aveam grija cum mananc ma angrasam ,iar faptu ca am ramas insarcinata nu am mai putut evita acest lucru,eu 24 din 24 sunt cu fiul meu care nu se deslipeste de mine nici la servici nu pot sa merg pana nu intra la gradinita.si normal ca nu am cu sa ma duc sa fac sport,dar eu am o antrebare pt tine:de ce mai iei medicamente daca ti si dieta si faci sport?
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 15:39
De la: kudika470267, la data 2011-12-16 15:12:41
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 12:58:02N-am sa va inteleg niciodata. Daca pastilele fac minuni, la ce dra*cu mai tineti dieta? Sau daca tineti dieta, la ce dra*cu mai luati pastile?


pt ca si pastilele te ajuta sa nu mai ai pofta de mancare si daca eu sunt o persoana care sa angrasat dupa o sarcina si nu e usor sa devi la kg de dinainte adica 50 care le.am avut eu nu cred ca trebuie sa dracuiesti si sa faci spume la gura ca tinem dieta si luam si medicamente.iar eu am cerut parerea celoc care au folosit aceste medicamente si nu celor caer isi fac cont si spun parerea doar de a se afla in treaba.


Hai sa-ti spun un secret: pofta de mancare se reduce daca ai vointa si nu bagi in gurita tot ceea ce poftesti. Daca tu rezisti o luna sa mananci fara sa depasesti 1200kcal/zi, stomacelul tau se obisnuieste si nu-ti mai cere atat de multa mancare. Pastilutele te ajuta pe moment dar nu numai ca dau dependenta dar iti fac si rau. Am inteles, nu ai timp sa mergi la sala dar poti sa mergi la plimbare cu bebeul cu landoul sau in marsupiu; mergi 60 min pe jos in fiecare zi in timp ce bebe ia si el o gura de aer curat. Apoi..in timp ce el doarme, intinde-te pe jos si incepe sa faci timp de 30 min exercitii pt abdomen, coapse, picioare, etc. Uite ca acum nu am mai facut spume si ti-am explicat ca se poate si fara pastile.

P.S Iti mai dau un pont: bea un pahar de suc de grefe dupa fiecare masa, ultima masa sa nu fie dupa ora 18.00.
ilumax_76
Postat pe 16 Decembrie 2011 17:01
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 17:01:01
De la: kudika470267, la data 2011-12-16 15:12:41
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 12:58:02N-am sa va inteleg niciodata. Daca pastilele fac minuni, la ce dra*cu mai tineti dieta? Sau daca tineti dieta, la ce dra*cu mai luati pastile?


pt ca si pastilele te ajuta sa nu mai ai pofta de mancare si daca eu sunt o persoana care sa angrasat dupa o sarcina si nu e usor sa devi la kg de dinainte adica 50 care le.am avut eu nu cred ca trebuie sa dracuiesti si sa faci spume la gura ca tinem dieta si luam si medicamente.iar eu am cerut parerea celoc care au folosit aceste medicamente si nu celor caer isi fac cont si spun parerea doar de a se afla in treaba.


Hai sa-ti spun un secret: pofta de mancare se reduce daca ai vointa si nu bagi in gurita tot ceea ce poftesti. Daca tu rezisti o luna sa mananci fara sa depasesti 1200kcal/zi, stomacelul tau se obisnuieste si nu-ti mai cere atat de multa mancare. Pastilutele te ajuta pe moment dar nu numai ca dau dependenta dar iti fac si rau. Am inteles, nu ai timp sa mergi la sala dar poti sa mergi la plimbare cu bebeul cu landoul sau in marsupiu; mergi 60 min pe jos in fiecare zi in timp ce bebe ia si el o gura de aer curat. Apoi..in timp ce el doarme, intinde-te pe jos si incepe sa faci timp de 30 min exercitii pt abdomen, coapse, picioare, etc. Uite ca acum nu am mai facut spume si ti-am explicat ca se poate si fara pastile.

P.S Iti mai dau un pont: bea un pahar de suc de grefe dupa fiecare masa, ultima masa sa nu fie dupa ora 18.00.
ai vazut ca poti sa te porti civilizat bravo si asta fac nu mananc mult dar iau si medicamente .
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 17:58
De la: kudika470267, la data 2011-12-16 17:58:23
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 17:01:01
De la: kudika470267, la data 2011-12-16 15:12:41
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 12:58:02N-am sa va inteleg niciodata. Daca pastilele fac minuni, la ce dra*cu mai tineti dieta? Sau daca tineti dieta, la ce dra*cu mai luati pastile?


pt ca si pastilele te ajuta sa nu mai ai pofta de mancare si daca eu sunt o persoana care sa angrasat dupa o sarcina si nu e usor sa devi la kg de dinainte adica 50 care le.am avut eu nu cred ca trebuie sa dracuiesti si sa faci spume la gura ca tinem dieta si luam si medicamente.iar eu am cerut parerea celoc care au folosit aceste medicamente si nu celor caer isi fac cont si spun parerea doar de a se afla in treaba.


Hai sa-ti spun un secret: pofta de mancare se reduce daca ai vointa si nu bagi in gurita tot ceea ce poftesti. Daca tu rezisti o luna sa mananci fara sa depasesti 1200kcal/zi, stomacelul tau se obisnuieste si nu-ti mai cere atat de multa mancare. Pastilutele te ajuta pe moment dar nu numai ca dau dependenta dar iti fac si rau. Am inteles, nu ai timp sa mergi la sala dar poti sa mergi la plimbare cu bebeul cu landoul sau in marsupiu; mergi 60 min pe jos in fiecare zi in timp ce bebe ia si el o gura de aer curat. Apoi..in timp ce el doarme, intinde-te pe jos si incepe sa faci timp de 30 min exercitii pt abdomen, coapse, picioare, etc. Uite ca acum nu am mai facut spume si ti-am explicat ca se poate si fara pastile.

P.S Iti mai dau un pont: bea un pahar de suc de grefe dupa fiecare masa, ultima masa sa nu fie dupa ora 18.00.
ai vazut ca poti sa te porti civilizat bravo si asta fac nu mananc mult dar iau si medicamente .
aaa si an legatura cu pastilele daca sti cum sa le folosesti si sa sti cand sa te opresti iti spun sigur ca nu devi dependenta,am cunoscut femei care sunt doamne an toata firea si chear farmaciste care au folosit si nu sa antamplat asa ceva.si specific daca sti cand sa te opresti
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 18:02
De la: kudika470267, la data 2011-12-16 18:02:17
ai vazut ca poti sa te porti civilizat bravo si asta fac nu mananc mult dar iau si medicamente .


aaa si an legatura cu pastilele daca sti cum sa le folosesti si sa sti cand sa te opresti iti spun sigur ca nu devi dependenta,am cunoscut femei care sunt doamne an toata firea si chear farmaciste care au folosit si nu sa antamplat asa ceva.si specific daca sti cand sa te opresti
[/quote]

Stiu sa ma port civilizat doar ca ma enerveaza ca va indopati cu pastile. Se poate si fara. Si inca ceva: pastilele de slabit se iau timp de 3 luni, nu mai mult.
ilumax_76
Postat pe 16 Decembrie 2011 18:22
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 18:22:46[quote name='kudika470267' date='2011-12-16 18:02:17'Si inca ceva: pastilele de slabit se iau timp de 3 luni, nu mai mult.

Pastilele de slabit pot fi luate toata viata, dar cu o bere inainte si una dupa, sa alunece mai usor.
Armain
Postat pe 16 Decembrie 2011 18:38
De la: Armain, la data 2011-12-16 18:38:41
De la: ilumax_76, la data 2011-12-16 18:22:46[quote name='kudika470267' date='2011-12-16 18:02:17'Si inca ceva: pastilele de slabit se iau timp de 3 luni, nu mai mult.

Pastilele de slabit pot fi luate toata viata, dar cu o bere inainte si una dupa, sa alunece mai usor.
si sa vezi ce bine te simti
kudika470267
Postat pe 16 Decembrie 2011 18:50
Eu iau pastilele de slabit slim&fit pentru ca nu am timp mereu sa fac sport, sunt saptamani in care merg de 3 ori la fitness, altele in care nu ajung deloc ca nu-mi permite timpul. Familia si munca imi ocupa mult timp. Sarbatori fericite tuturor!
DariaMih
Postat pe 24 Decembrie 2011 21:20
Buna, vreau si eu sa cumpar Rgenon 25 mg dar mi se dau fara reteta in farmacii, Crezica ai putea sa ma ajuti te rog?
kudika490196
Postat pe 28 Decembrie 2011 00:13
De la: alexida, la data 2008-04-24 14:40:25 Buna!
Ma poate si pe mine ajuta cineva cu niste informatii legate de tratamentul cu Regenon, pastile de slabit?
Am inteles k are reactii adverse destul de urate, dar ce m-ar interesa este daca dupa incheierea tratamentului te mentii sau te ingrasi din nou???
Cate pastile ar trebui luate pe zi pt a nu exagera dar a face un tratament eficace?Si cata perioada de timp?(am de slabit vreo 20kg)
Daca iau anticonceptionale, isi mai fac efectul pe perioada tratamentului?


Mai bine te-ai hrani echilibrat si ai face miscare. Fa-ti din cele doua recomandari un stil de viata si lasa-te de prostia asta cu pastilele de slabit. Pastilele de slabit sunt foarte periculoase pentru organism.
franziska_eu
Postat pe 28 Decembrie 2011 09:51
Daca e cineva care sa ma ajute cu o cutie de pastile contra cost bineinteles, rog sa imi raspunda. Multumesc!
kudika491989
Postat pe 1 Ianuarie 2012 01:20
Din pacate nu pot sa va ajut cu informatii despre Regenon caci nu am luat, eu iau pastilele slim&fit si sunt foarte multumita de rezultate pana acum. AM slabit si ma simt bine. Bafta tuturor!
DariaMih
Postat pe 6 Ianuarie 2012 20:32
kudika_nikole
Postat pe 7 Ianuarie 2012 01:59
buna!
ma intereseaza si pe mine. cum sa dau de tine?
multumesc anticipat!
amb
Postat pe 12 Ianuarie 2012 13:50
De la: kudika442194, la data 2011-12-05 16:15:31lasa-mi un id de mess sau facebook si vb.

buna! ma intereseaza si pe mine.
cum dau d etine?
multumesc anticipat!
amb
Postat pe 12 Ianuarie 2012 13:52
Buna, m-ar interesa si pe mine, cum luam legatura?
kudika490196
Postat pe 15 Ianuarie 2012 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse de slabit 100% naturiste 3 De la: power_plate 23 Noiembrie 2009 16:40
Ohhh...kilogramele 55 De la: bellamax 2 Martie 2014 15:21
O SCHIMBARE? 12 De la: dana_mv 26 Martie 2009 11:49
Secretul slabitului :) 135 De la: Ele_ely 17 Noiembrie 2013 10:40
Silueta sau cat de mult iti doresti sa te recunosti ca femeie 2 De la: desert_plant 17 Noiembrie 2013 10:47